Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kcal cz 8 - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-09, 15:56   #2041
madzia6245
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 301
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

dzaga ja przewaznie jak chodzilam na silownie rok temu to tylko na nim cwiczylam
dzieki, kupie owsianke,bo mi sie skonczylam i jadlam zwykle platki

sweetchocolate
gratuluje spadku !!!

Cindy gratuluje spadku
__________________
poczatek:67.3 kg,obecnie58,57,56,55,54,53,52,51,50

11.3 kg za mną
zostalo 6 kg do zrzucenia
termin: czerwiec
cel: zgrabne ładne nóżki

''Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie''
madzia6245 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 16:03   #2042
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez mielnus Pokaż wiadomość
Czy wy dziewczyny lubicie wieśniaka na słodko??? ja nie umiem go przetrawić.... zbierało mi jak jadłam...
Hm... z konfiturą, albo z powidłami czasem wsunę, ale nie przepadam. Wolę na słono, lub z warzywkami

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Woman Ja kupuję owsiankę gotową z serii :"Coś na ząb"
kosztuje 80gr, jest smaczna i nie ma konserwantów, zalewam wodą, czekam z 3 minutki i gotowa Smakuje jak robiona domowa, a o wiele szybciej

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Właśnie wcinam jogurt Fru Vita Mango 300g z płatkami crunchy
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 16:17   #2043
sweet__chocolate
Raczkowanie
 
Avatar sweet__chocolate
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 388
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość

Jakie zajęcia? z jaką małą? sorry, ale jakaś nieogarnięta jestem nie jestem w temacie
miłego!
Matko Boska heroine dobrze, że zadałaś to pytanie, a ja głupia życzę miłej nauki bo jakoś źle przeczytałam, nie doczytałam o małej :p

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość

Chocolate, gratuluję spadku 1,2 kg to bardzo dużo!
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Brawo toż to spadzior!
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość


Sweet Sałatka!!! Moja ulubiona sałatka jest, jak znajduje się w niej kapusta pekińska i feta

A na kolację...hm ja zapiekam brokuła w serku wiejskim i przyprawach Może inspirację Ci dam.
Będzie pycha, ale niestety jestem w pracy i nie mam żadnych sprzętów podgrzewających :P tzn. mamy całą kuchnię w końcu za drzwiami jest restauracja :P ale mają dzisiaj imprezkę i nie chcę im zlecać dodatkowej roboty :P muszę coś szybkiego i łatwego sobie wykombinować
Cytat:
Napisane przez madzia6245 Pokaż wiadomość

sweetchocolate
gratuluje spadku !!!
Dziękuje

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

grzmi
__________________
166cm

Start: 03.12.2012r.
Cel: -10,1kg

71,1 ---> 66,7 ---> 60

Za mną już: -4,4kg
sweet__chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 16:46   #2044
mielnus
Wtajemniczenie
 
Avatar mielnus
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 146
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

heroine właśnie staram się wogóle nie jeść pieczywa, ewentualnie ciemną bułkę ale 1!! na dzień. Moja mama kiedys tak się odżywaiał i bardzo szybko schudła 10kg.

zooska i jest Ci dobrze w takim związku??? Ja bym nie wytrzymała. U nas jest tak że ja jestem uparta i bardzo ciężko jest mi przyznać się do błędów. MOj TŻ zawsze przeprasza.. pierwszy wyciąga rękę... Czasami jak już naprawde przegne pałę to też potrafie przeprosić. Jedna osoba jednak musi być taka. Kwestia dogadania się. Ja bym z takim facetem nie wytrzymała, dawno bym się wyprowdzia.
Malutką masz tą siostre?? Też bym chciała mieć siostre.


WIeśniaka na słodko w życiu nie wciągne!! to wole się głodzic
__________________
CEL - 56kg : love:
mielnus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 16:50   #2045
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Milenus mamy vardzo skomplikowany związek, jesteśmy prawie 4 lata razem, od niecałego roku ze sobą mieszkamy, dajemy radę, ale jest bardzo ciężko. Nie wyobrażam sobie zmienić mężczyznę na innego, tylko dlatego że nam trudno.
cóż...życie nie jest usłane platkami róż.

Ma 12 lat, ale jest niepełnosprawna i trzeba się nią zajmować.
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 16:55   #2046
mielnus
Wtajemniczenie
 
Avatar mielnus
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 146
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

ja mam faceta 3 lata i fakt, też się kłócimy. Ale szybko się dogadujemy i znowu jest normalnie. Jeśli jestes szczesliwa to dobrze... liczy się miłość.
__________________
CEL - 56kg : love:
mielnus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 17:22   #2047
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez mielnus Pokaż wiadomość
ja mam faceta 3 lata i fakt, też się kłócimy. Ale szybko się dogadujemy i znowu jest normalnie. Jeśli jestes szczesliwa to dobrze... liczy się miłość.
Hm...szęśliwa...w pełni nie jestem, ale to już zagmatwane jest. Dobrze nam razem, mimo wszystko. Może tak...mimo wszystko

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

Meeedzik Podciągam Cię w klikaniu xD!

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Pójdę dzisiaj na fitness, to powiem wam ile ważę Wiem że to w ciuchach, po obiedzie itp, ale zawsze jakaś zbliżona waga będzie. Aż się boję, na bank ponad 60kg będzie

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Hm...nie wiem czy iśc i na Cellu stop i na Zumbę, czy tylko na Zumbę, bo nie mam jakiejś super kondycji, a nie chcę paśc w połowie.
Ech, za dużo żarcia, picia i fajek

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Dobra, ja uciekam, odezwę się późnym wieczorkiem;*
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-09, 18:40   #2048
zielonykotek
Raczkowanie
 
Avatar zielonykotek
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 308
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Dzisiaj nie za dobrze, oto moja spowiedź:

Śniadanie
pół bułki, trochę sałatki gyros z małą ilością majonezu, herbata, mały muffin

II śniadanie
grejfrut
2 krówki

I danie
zupa pomidorowa, 250 ml

II danie
ziemniaki, mizeria, kefir

Kolacja
mały kawałek tarty własnej roboty (z truskawkami) i 2 krówki


1 h rower
A6W

nie jestem z tego dnia zadowolona
zielonykotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 19:00   #2049
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Kotku, to i tak lepiej ode mnie
Ja pożarłam 2 wafelki i 2 ciastka owsiane A na obiad 2 gałki ziemniaków i 1,5 kotleta mielonego.

Zooska, chuda nie chuda, ale jakim kosztem. Właśnie się ze mnie po Ewie i Tiff pot leje
Kiedyś jedna z Wizażanek miała fajny opis: Minuta w ustach, godzina w żołądku, całe życie w biodrach. Coś w tym jest...Wolę nie przesadzać, ale przecież na przyjemności też sobie trzeba czasem pozwalać.

Like a women, u mnie na blg jest przepis na owsiankę, ale to tylko baza: http://styleroookie.blogspot.com/201...-mistrzow.html
Dałam przepis krok po kroku dla płatków górskich (do gotowania) i błyskawicznych (tak jak zupka chińska - zalewasz, czekasz, jesz).
Natomiast z całego serca polecam bloga Emmy: http://inspiracjenasniadanie.blogspot.com/ Dziewczyna robi przeróżne owsianki. Albo zajrzyj na Wizażowy wątek o owsiance - tylko tam dziewczyny często jedzą kalorycznie - z kokosem, mlekiem skondensowanym, masłem orzechowym ,budyniem. No nie wiem - dla mnie to za dużo kalorii.

Tak jak pisałam Zoosce, poćwiczyłam z Ewą i Tiff i teraz oglądam Ekipę z New Jersey. Oglądacie? (Ja się w Vinnim zakochałam hyhy) TŻ piwkował i pociągnęłam łyk. Jejuuuuuu piwooo
Pomalowałam pazurki na żółto - ale fajneee!

Ej dziewuszki, już pytałam na blg. Luknijcie na to zdjęcie:http://4.bp.blogspot.com/-vUdnFpH-XF...640/blazer.jpg Czy nie uważacie że powinnam coś zmienić z włosami? Kurde chyba mi taki przód nie pasuje. Nie chcę ich ścinać na długość ale Kotek zaproponowała mi grzywkę. Nie raz ją miałam i każdy się zachwycał, ale grzywka to trochę roboty przy stylizacji. Myślicie że warto pójść w tę stronę? Czy z przedziałkiem pokombinować? Chcę taką fryzurę żeby nie stosować żadnych kosmetyków do stylizacji...
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat

Edytowane przez dzaga1989
Czas edycji: 2012-08-09 o 19:41
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 19:33   #2050
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość



Ej dziewuszki, już pytałam na blg. Luknijcie na to zdjęcie:http://4.bp.blogspot.com/-vUdnFpH-XF...640/blazer.jpg Czy nie uważacie że powinnam coś zmienić z włosami? Kurde chyba mi taki przód nie pasuje. Nie chcę ich ścinać na długość ale Kotek zaproponowała mi grzywkę. Nie raz ją miałam i każdy się zachwycał, ale grzywka to trochę roboty przy stylizacji. Myślicie że warto pójść w tę stronę? Czy z przedziałkiem pokombinować? Chcę taką fryzurę żeby nie stosować żadnych kosmetyków do stylizacji...
W/g mnie grzywka barrrrdzo by Ci pasowała.Looknij se na www.styloly.blogspot.com tam laska ma wyczesaną-stylową fryzę-ja tez taką noszę

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

a przepis wypróbuje,,,już jestem głodna na śniadanie
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną

Edytowane przez Like_a_women
Czas edycji: 2012-08-09 o 19:31
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 19:39   #2051
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Like_a_women Pokaż wiadomość
W/g mnie grzywka barrrrdzo by Ci pasowała.Looknij se na www.styloly.blogspot.com tam laska ma wyczesaną-stylową fryzę-ja tez taką noszę

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

a przepis wypróbuje,,,już jestem głodna na śniadanie
To Ola - moja znajoma Nooo ona ma bardzo ładne włoski ale tak jej się falują. Moje są proste jak druty Takie grube, nawet jak tapiruję to i tak zaraz się rozplątują tylko wiecznie przy końcach się plączą.
Ale powiedz tak szczerze (i Ty Kotku jeśli możesz) - ciężko się o grzywkę dba i ją stylizuje? Ja kiedyś miałam, ale używałam prostownicy to i tak i tak waliłam po całych włosach: 1)pianką 2)prostownicą 3)lakierem + farbowałam więc wtedy nie było problemu.

Mi Kotek coś takiego wysłała - moim zdaniem też super: http://www.idealnefryzury.pl/wp-cont.../thumbs_00.jpg
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat

Edytowane przez dzaga1989
Czas edycji: 2012-08-09 o 19:41
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-09, 19:57   #2052
lisa87
Raczkowanie
 
Avatar lisa87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 303
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

hej, dziewczęta , ja tylko na chwilkę
zdycham, jestem nie wyspana i ledwo paczę na oczy

odezwałam się dziś do ex TŻ z zapytaniem ile czasu nie zamierza się jeszcze odzywać...
a on na to że on chciał dzwonić ale tak wyszło i że jak raz ostanio trzasnęłam mu słuchawką to się zraził() itp. i że ma dalej problemy ze zdrowiem i siedzi ciągle w domu i nie nadawałby się na związek więc dobrze że nie jesteśmy razem. I że zadzwoni do mnie niedługo, bo ja chce moje rzeczy odebrać. i w ogóle gadaliśmy bez zadnych nerwów, normalnie, tak jak zawsze. ON jest niepojęty

zeżarłam wczoraj paczkę orzeszków solonych, bo mnie tak ssało na nie że szok. czasem tak mam

DOBRANOC
lisa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 20:33   #2053
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Kotku Ważne że poćwiczyłaś A jutro będzie lepiej!

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Dżaga Ja słyszałam o ekipie z new jersey ale nie wiem na czym to oglądać A tv nie mam

Ty sobie dajesz tyle wyrzeczeń, że głowa mala

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Wróciłam z fitnessu
byłam na cellu stop i zumbie
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 20:35   #2054
zielonykotek
Raczkowanie
 
Avatar zielonykotek
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 308
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Dzaga oczywiście to luźna propozycja z ta grzywka byla ;-D ale widzę że ją rozważasz na poważnie. Dla mnie przejście do grzywki to był duży krok, bo ja raczej z fryzurami nie eksperymentuję. ale odważyłam się i bardzo mi się podoba, a noszę ją już ponad 2 lata. Jeśli chodzi o stylizację, to nie robię za wiele. Myję włosy całe, potem czeszę je - grzywka na przód, włosy do tyłu i tak suszę, żeby się w ten sposób ułożyły. Potem prostuję całość włosów, grzywkę na najmniejszym ustawieniu prostownicy, bo jak jest za gorąca to grzywka sterczy do przodu ;-D i to jest wszystko. jeśli jest deszcz to jeszcze pryskam lakierem (teraz mam syoss i jestem cholernie zadowolona! a kupiłam na promocji w rossmanie kiedyś za 9,90 czy jakoś tak. wcześniej miałam tafty zawsze, ale syoss jest chyba trochę lżejszy, a tak samo trwały). no i to wszystko co do grzywki. podcinam u fryzjera ok co 3-4 tyg, a często ostatnio podcinam końcówki też, bez żadnego cieniowania, na prosto, tak ala Kleopatra

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
byłam na cellu stop i zumbie
cellu stop? wow co to za nowości wprowadzają? ;> opowiedz coś o tym
zielonykotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 20:39   #2055
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Kotek Ale to żadna nowość
Inna nazwa tych zajęć to Antycellulit
Zwykłe aeroby a naciskiem na nogi

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

ANTYCELLULITE Zajęcia wspomagające pozbywanie się cellulitu i rzeźbienie pięknych, jędrnych kobiecych krągłości. Skupiamy się na udach, pośladkach, brzuchu i tylnej części ramion. Zajęcia dla wszystkich!!! Są świetne, jeśli dopiero zaczynasz przygodę z fitnessem, ale trudniejsze wersje ćwiczeń pozwolą odnieść korzyści z zajęć także osobom zaawansowanym.

Struktura: rozgrzewka – ćwiczenia wzmacniające – wyciszenie
Przybory: maty, ćwiczyć można z lub bez dodatkowego obciążenia



Opis

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Muszę zmienić opis.............przytyła m!!!!!!!!!!!!!!! 61,1 kg waga pokazała ide sie powiesić....:/
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 20:45   #2056
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość

Zooska, chuda nie chuda, ale jakim kosztem. Właśnie się ze mnie po Ewie i Tiff pot leje
Kiedyś jedna z Wizażanek miała fajny opis: Minuta w ustach, godzina w żołądku, całe życie w biodrach. Coś w tym jest...Wolę nie przesadzać, ale przecież na przyjemności też sobie trzeba czasem pozwalać.


Ej dziewuszki, już pytałam na blg. Luknijcie na to zdjęcie:http://4.bp.blogspot.com/-vUdnFpH-XF...640/blazer.jpg Czy nie uważacie że powinnam coś zmienić z włosami? Kurde chyba mi taki przód nie pasuje. Nie chcę ich ścinać na długość ale Kotek zaproponowała mi grzywkę. Nie raz ją miałam i każdy się zachwycał, ale grzywka to trochę roboty przy stylizacji. Myślicie że warto pójść w tę stronę? Czy z przedziałkiem pokombinować? Chcę taką fryzurę żeby nie stosować żadnych kosmetyków do stylizacji...
Ja miałam kiedyś grzywke dopiero teraz mam ją na długosć włosów co mi zajęło chyba z 4 lata ;/ Też mam faze żeby zrobić ale szybko sobie daje spokój. Ale myśle że jakbys zrobiła taką na bok to ładnie bedziesz wyglądać Zresztą ładnemu we wszystkim ładnie

Eh czytam, że co chwile ćwiczycie a ja juz dawno sie rozleniwiłam jak pomieszkiwalam u tz to nie mialam gdzie płytki puszczac. Jutro wstane i chyba coś poćwicze tylko nie wiem czy isć pobiegać czy zrobić skalpel
Zaczynam od tego, że na śniadanie musli. Moj tż to mi fundował takie śniadanka, że sie załamałam jak sie dzisiaj zważyłam nie chce marnować co wypracowalam a jest coraz gorzej
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 20:47   #2057
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cocktail Ech znam to... Waga podskoczyła mi o 3 kg
Chodź zepniemy razem i damy radę!!! Ja i mobilizacja do ćwiczeń jest nikła:/ Także...do dzieła!
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 20:50   #2058
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość


Muszę zmienić opis.............przytyła m!!!!!!!!!!!!!!! 61,1 kg waga pokazała ide sie powiesić....:/
Moge sie zabrac ?

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Cocktail Ech znam to... Waga podskoczyła mi o 3 kg
Chodź zepniemy razem i damy radę!!! Ja i mobilizacja do ćwiczeń jest nikła:/ Także...do dzieła!
Musimy spiąć tyłki, bo nigdy nie spadne do 50
Od jutra ładnie ćwiczymy i jemy !
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 20:54   #2059
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Ty bo nas moderator zabije xD I będzie po sprawie

Dajesz...ale zbierzmy siebie!!! A sznur do skakania nie wieszania wykorzystajmy^^!

Mój dzisiejszy dzień jest lepszy od poprzednich, chociaż kolacją zawaliłam:/ Miałam taką ochotę na grahamka z serkiem:/ No i kotleta sojowego I zjadłam na kolację z 2 łyżkami sałatki warzywnej
Ale jutro będzie już ok!!!! Dajesz damy radę!

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Musimy spiąć tyłki, bo nigdy nie spadne do 50
Od jutra ładnie ćwiczymy i jemy !
ooooooooooks! Ja pod koniec września widzę u siebie 57 a pod koniec przyszłego tygodnia 60!!!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Ja znalazłam kolegę, z którym będę biegać Moj Tż ze mną nie chciał...nie to nie

Wgl wyszedł, obraził się i od wczoraj nie gadaliśmy
Pofukał na mnie dzisiaj tylko, ja pier...............
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-09, 20:59   #2060
zielonykotek
Raczkowanie
 
Avatar zielonykotek
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 308
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
[/COLOR]Muszę zmienić opis.............przytyła m!!!!!!!!!!!!!!! 61,1 kg waga pokazała ide sie powiesić....:/
Taaa, to ja już jestem trupem bo mam ponad 62 także jak wrócisz Zoosko to napisz mi jakie to ćwiczenia, bo nie chodzi mi o opis, tylko np czy to są jakieś wymachy czy przysiady itd.
zielonykotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 21:00   #2061
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Plan na jutro, nie wiem jak wyjdzie, bo funkcjonuje u mamy
śń: płatki crunchy z jogurtem owocowym, kawa z mlekiem
IIśń: owoce (zobacze jakie mama będzie mieć) z sokiem marchewkowym 330ml
obiad:może krupnik został to zjem cała miskę
podwieczorek:gotowane pół brokułu z przyprawami
kolacja: wieśniak z przyprawami i rzodkiewką
jak będe głodna to koktajl białkowy z rossmanna
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 21:02   #2062
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Ty bo nas moderator zabije xD I będzie po sprawie

Dajesz...ale zbierzmy siebie!!! A sznur do skakania nie wieszania wykorzystajmy^^!

Mój dzisiejszy dzień jest lepszy od poprzednich, chociaż kolacją zawaliłam:/ Miałam taką ochotę na grahamka z serkiem:/ No i kotleta sojowego I zjadłam na kolację z 2 łyżkami sałatki warzywnej
Ale jutro będzie już ok!!!! Dajesz damy radę!


ooooooooooks! Ja pod koniec września widzę u siebie 57 a pod koniec przyszłego tygodnia 60!!!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Ja znalazłam kolegę, z którym będę biegać Moj Tż ze mną nie chciał...nie to nie

Wgl wyszedł, obraził się i od wczoraj nie gadaliśmy
Pofukał na mnie dzisiaj tylko, ja pier...............
Ja pod koniec wrzesnia chce u siebie chociaz 54kg.


Mi teściowa przywiozła z Kanady reebok easy tone. I teraz nie wiem czy pobiegać jutro czy jechać z ostrej rury i killer na śniadanie
Mojego tżta bede wyciagac na bieganie

Ty to lajcik ja na :
śniadanie: 2 kromki chleba z pasztetem i pomidorem
IIs-kawa, paczek z czekoladą i kawalek sernika na zimno ( zabije tż bo mi przyniósł)
obiad-zupa czosnkowa, ser smażony z frytkami
kolacja- jogobella koktajl
także tego bez komentarza w ogole ;/

to ja sie nie dziwie ze przytylam jak jem jak prosiak
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 21:03   #2063
zelka9o
Zadomowienie
 
Avatar zelka9o
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 209
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Witam w końcu week zaczęłam ale jakoś Mnie to nie cieszy ( przez TŻ) nie wiem jakoś się dogadać nie możemy przez ten wypadek Jego Ja pracuje po 12 godzin a On tylko narzeka z nogą do tego czepia się o głupoty .. Zaczyna Mnie to wszystko denerwować już nie mam sił dziewczyny
zelka9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 21:12   #2064
zielonykotek
Raczkowanie
 
Avatar zielonykotek
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 308
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Plan na jutro, nie wiem jak wyjdzie, bo funkcjonuje u mamy
śń: płatki crunchy z jogurtem owocowym, kawa z mlekiem
IIśń: owoce (zobacze jakie mama będzie mieć) z sokiem marchewkowym 330ml
obiad:może krupnik został to zjem cała miskę
podwieczorek:gotowane pół brokułu z przyprawami
kolacja: wieśniak z przyprawami i rzodkiewką
jak będe głodna to koktajl białkowy z rossmanna
Tak się zastanawiam czy to za nie za mało? Zwłaszcza chodzi mi o obiad?

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Cytat:
Napisane przez zelka9o Pokaż wiadomość
Witam w końcu week zaczęłam ale jakoś Mnie to nie cieszy ( przez TŻ) nie wiem jakoś się dogadać nie możemy przez ten wypadek Jego Ja pracuje po 12 godzin a On tylko narzeka z nogą do tego czepia się o głupoty .. Zaczyna Mnie to wszystko denerwować już nie mam sił dziewczyny
Współczuję Ci, bo mój TŻ czasem z głupiego przeziębienia robi wielką chorobę i lamentuje jak stara babcia a Twój miał powazny wypadek, możesz trochę się zlitować nad nim jednak... wyjdz na balkon, odetchnij, albo przejdź się, uspokój się i powiedz sobie, że jakoś musicie przez to przejść. Trzymam kciuki
zielonykotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 21:18   #2065
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Hej Lachonki, uszy do góry. Spinać poślady, trochę ćwiczonek i waga spadnie Albo centymetry. Bo u mnie na razie waga rośnie, ale centymetry spadają

Zooska, to na MTV leci Ale chyba gdzieś na necie są odcinki ale szczerze mówiąc nie wiem gdzie.
Dla mnie to jest typowy odmóżdżacz. Zawsze zbijam się ze Snooki, Mike'a oraz z Sammi i Ronniego i ich pseudozwiązku

Kotek, noo na poważnie, bo ja naprawdę przestałam się sobie podobać w tych całkowicie długich włosach. Chcę mieć długie, ale wydaje mi się że z przodem powinnam coś zrobić. Ale do prostownicy też już wracać nie chcę Chyba że będę modelować na szczotce
A grzywkę rozpatruję na serio bo miałam i ludziska mówili że spoko wyglądam.

Ja niedawno (z pół godz temu) zjadłam ostatni posiłek - 3/4 wiesniaka z kromką chleba. Teraz włączyłam sobie 3 metry nad niebem - podobno taki fajny. Zobaczę - ocenię
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 21:49   #2066
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zielonykotek Pokaż wiadomość
Taaa, to ja już jestem trupem bo mam ponad 62 także jak wrócisz Zoosko to napisz mi jakie to ćwiczenia, bo nie chodzi mi o opis, tylko np czy to są jakieś wymachy czy przysiady itd.
Hm...ciężko mi tak opisać.Na początku jest zawsze 15 minutowa rozgrzewka. Jest wiele wymachów nóg, składów, przysiadów, wypadów, truchtu, skoków, rozciągania sie, trzęsienia nogami, czasem bierzemy takie trybiki (to jest taka guma, którą się zakłada na stopy i dodaje dodatkowe obciążenie), w kleku jest wiele ćwiczeń, na każdych zajęciach jest co innego, no i 10minut brzuch się ćwiczy

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Mi teściowa przywiozła z Kanady reebok easy tone. I teraz nie wiem czy pobiegać jutro czy jechać z ostrej rury i killer na śniadanie
Mojego tżta bede wyciagac na bieganie
Uuuu, zdaj relację jak się butki sprawują i czy rzeczywiście tyle dają. Nie nie, ja swój jadłospis podałam na jutro, a dzisiaj to miałam rzeźnię

śń: brak bo miałam kaca
IIśń: to samo
13.30: pól miseczki zupy krupnik
13:45 3 malutkie krokiety bez panierki i smażenia (tylko placek był smażony) odgrzewane w mikrofali
14: kostka ptasiego mleczka
17: 300 g jogurtu owocowego z płatkami crunchy (tak z 3 łyżki)
21:20: bułka razowa z margaryna, oregano, plastrem sera żółtego, keczupem, 2 łyżki sałatki warzywnej, kotlet sojowy

no i cellu stop, zumba

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez zelka9o Pokaż wiadomość
Witam w końcu week zaczęłam ale jakoś Mnie to nie cieszy ( przez TŻ) nie wiem jakoś się dogadać nie możemy przez ten wypadek Jego Ja pracuje po 12 godzin a On tylko narzeka z nogą do tego czepia się o głupoty .. Zaczyna Mnie to wszystko denerwować już nie mam sił dziewczyny
Ja nic nie doradzę, bo mój związek się p.i.e.p.r.z.y. równo dzien po dniu:/ Więc...ech nie wiem sama

Porozmawiajcie na spokojnie i poproś go, żeby przestał się na Tobie wyżywać, w końcu to nie Ty spowodowałaś ten wypadek i rozumiesz jego sfrustrowanie tym faktem, ale to nie powód, żeby złość wyładowywał na Tobie.

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez zielonykotek Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam czy to za nie za mało? Zwłaszcza chodzi mi o obiad?
Dorzucę jakąś sałatkę do obiadu

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Hej Lachonki, uszy do góry. Spinać poślady, trochę ćwiczonek i waga spadnie Albo centymetry. Bo u mnie na razie waga rośnie, ale centymetry spadają
Mięśnie ważą

Hm...to poszukam tego na necie, bo wiem że to polewkowe jest i niezłe jazdy tam odstawiają

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

http://kwejk.pl/obrazek/1353977/iwannaeat.html


ooooooo tak!!!!!!!!!!!!!^^

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Mooooooooooooniaaaaaaaaaa a Pisz swoje ciekawe historie!!!!!!!!!!!!!:pro si:
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 21:54   #2067
mielnus
Wtajemniczenie
 
Avatar mielnus
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 146
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

u mnie ZAŁAMKA.... weszłam na wagę 63 ja już nie wiem co robić... serio( Odezwe się rano BYE
__________________
CEL - 56kg : love:
mielnus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 21:57   #2068
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez mielnus Pokaż wiadomość
u mnie ZAŁAMKA.... weszłam na wagę 63 ja już nie wiem co robić... serio( Odezwe się rano BYE
daaaaaj spokój, u mnie to samo, skoczyła waga:/
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 22:38   #2069
madzia6245
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 301
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

zelka spokojnie, wszystko sie jakos ulozy,jest pewnie zalamany ta noga i dlatego sie czepia, ja tez tak mialam jak cos nie bylo po mojej mysli masz weekend to w miare mozliwosci odpocznij i spedzij czas z TZ

zooska spokojnieee, moze waga podskoczyla bo cos jest nie tak, tez tak mialam, glowa do gory i wlaczymy dalejjj

Ja dzisiaj tez lapalam zalamke,bo siostra mowila, zebym przestala z tym odchudzaniem,bo talie mam ladna i szczupla, a z nogami nic nie zrobie bo niby genetyczne ale przeciez tak nie musi byc,bo jak jej powiedzialam,ze inni ludzie chudna z nog i wygladaja atrakcyjnie to stwierrdzila, ze sie gloduja nie rozumiem jej,moja mama zawsze byla szczupla, wrecz skora i kosc, dopiero przytyla kilka lat temu, wiec wydaje mi sie ze nie bede miec problemu ze schudnieciem z nog,staram sie, cwicze i bede znow biegac, udowodnie jej,ze jednak jak sie chce to mozna za rok na wakacje dopiero przyjezdza,wiec mam rok czasu,zeby schudnac do takiego stanu,zeby zauwazyla duzy efekt i zmiane w moim ciele

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

mielnus glowa do gory waga spadnie za jakis czas, nie waz sie czesto, trzymaj sie dietki i duzo ruszaj

uciekam spac dziewczynki, rano praca, tylko 3 godzinki, ze az sie wstac chce rano i weekend, a w poniedzialek siostra przylatuje do nas i zostanie rowne 2 tygodnie jak wroce do polski<hura> juz sie doczekac nie moge
dzisiaj zaliczylam 25 minut kilera i 20 minut swoich cwiczen, tak wiec nie jest chyba zle jutro to samo

odezwe sie do was jutro, buziaki

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

mam jedno pytanie do was jak wroce do polski znajomy zaprosil mnie na spotkanie, hmm w sumie stwierdzil,ze to randka miedzy mna a moim bylym facetem sie obecnie wszystko popsulo, bo zrozumielismy, ze jednak to nie to,niestety, zycie wiec dlaczego mam nie pojsc i nie zobaczyc co wymyslij
stwierdzil,ze myslal nad tym spotkaniem caly czas jak mnie nie bylo w polsce i bardzo chce zebym na nie przyszla chce wypasc dobrze tylko nie wiem w co sie ubrac
myslalam nad sukienka tego typu: http://www.newlook.com/shop/womens/d...ress_252477829 mam bardzo podobna,ale nigdzie na necie jej nie moge znalezc do tego buty na koturnie, czarne i jakas kurteczke na wierzch co mysliscie? ta sukienka tutaj wydaje sie bardzo elegancka,ale taka nie jest

bedzie na pewno cieplo wiec wydaje mi sie,ze taki zestaw bedzie ok, choc moze cos doradzicie lepszego

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

dzaga 3 metry nad niebem w wersji hiszpanskiej jest wspanialy z mlodym aktorem przystojniakiem zakochalam sie w tym filmie i czekam, az druga czesc przetlumacza na polski i wrzuca na neta polecammm !!! poplakalam sie na filmie polecam rowniez film Szczesciaz-The lucky i 1000 slow te 3 filmy sa teraz moimi NAJ
__________________
poczatek:67.3 kg,obecnie58,57,56,55,54,53,52,51,50

11.3 kg za mną
zostalo 6 kg do zrzucenia
termin: czerwiec
cel: zgrabne ładne nóżki

''Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie''

Edytowane przez madzia6245
Czas edycji: 2012-08-09 o 22:36
madzia6245 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 22:48   #2070
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Dobranoc wszystkim! Udanego jutrzejszego dnia
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:12.