Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kcal cz 8 - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-09, 23:25   #2071
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Boooojku laski, poryczałam na tym filmie tak jak Madzia mówi
Obejrzyjcie sobie jeśli lubicie takie romansidła http://www.filmweb.pl/film/Trzy+metr...em-2010-571889
A jakie ciacho tam graaaaa

Madzia, Szczęściarz np. powieści Sparksa? Mnie troszki Efron rozczarował, choć bardzo go lubię i cieszyłam się że zagra głównego bohatera. Ale i tak mi się film podobał.
A tego drugiego nie znam - dziękuję za polecenie. Jutro już będę go miała na kompie i obejrzę.
U mnie to jeszcze nieśmiertelnik - Szkoła Uczuć No i Pamiętnik

Idę spać Do jutra!
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 23:48   #2072
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

I ja powinnam iść się powiesić bo dziś zjadłam cały rządek ptasiego mleczka(dostałam pudełko za opiekę nad chomikiem) choć nawet specjalnie go nie lubię ale, że kocham swój żywot żałosny to liczę, że jutro będzie lepiej i wszystkim dziewczynom tego LEPSZEGO jutra życzę
__________________
Będzie 55kg na 160cm

Edytowane przez Margot85
Czas edycji: 2012-08-09 o 23:50
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 05:07   #2073
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Dzień dobry

Jesuuu jak mnie głowa boli z samego rana chyba wezmę tabletkę, bo nie dam rady
Zimno dzisiaj chyba u mnie, bo wiatr taki i zachmurzone jak zwykle nie wiem w co się ubrać

Widzę, że miałyście wczoraj załamanie dietowe ja też miał być dzień białkowy, no ale... nie wyszedł zjadłam po południu arbuza, winogrona i trochę frytek od TŻ-ta bo se zamówił gyrosa z frytkami na moje szczęście gyros był tak wściekle pikantny że nie dało rady zjeść ;/ wzięłam mały kawalątek mięska to myślałam, że mi jamę ustną i przewód pokarmowy wypali chyba Bozia nade mną czuwa TŻ zjadł bez problemu aaaa, no i jeszcze wieczorem wypiłam szklaneczkę redd'sa żurawinowego z ćwiczeń było zaledwie 8 min na rowerku bo nasi przyjaciele złożyli nam niezapowiedzianą wizytę. Przyjechali nam przekazać cudowną nowinę: moja przyjaciółka jest w ciąży! Ale im się szybko udało 3 miechy po ślubie

Także wczoraj zaliczyłam porażkę jeśli chodzi o dietę ;( dzisiaj będzie grzecznie, grrr!

Żelka, tak mi Ciebie szkoda biedactwo ale bądź silna Kochanie, dasz radę a TŻ-towi wytłumacz, że pracujesz tyle godzin i nie możesz z nim być całą dobę. Niech się trochę zastanowi. Pogadaj z nim szczerze wszystko się ułoży

Zoooska, Coctail, nie łamać się dziewuchy, tylko brać w troki waga pokazała trochę więcej, teraz musicie ją przechytrzyć :P żeby za jakiś czas pokazała mniej bierzemy się za zdrowe żarełko i ćwiczonka
mielnus, a Ty po cholerę ważysz się wieczorem wiesz, jak się za mało je to też się nie chudnie, więc przemyśl to. Nie omijaj posiłków.

Laski łeb go góry!

Madzia, nie jest tak, że nie da się w ogóle schudnąć z nóg owszem, jednym osobom jest łatwiej, drugim ciężej, bo to też zależy od budowy, ale niech Cię siostra nie demotywuje i nie przekreśla Twoich starań. Widzę, że masz motywację i wolę walki, więc sobie poradzisz Za rok Cię zobaczy to jej gały wyjdą z orbit
a Ty nie masz TZ-ta? Pisałaś ostatnio, że idziesz z nim gadać :P chyba się pogubiłam :P sukienka bardzo fajna myślę, że taki zestaw na spotkanie będzie się nadawał

Lisa, a po co się odezwałaś do Exa? to Jego tłumaczenie to weź do nie go nie dzwoń, nie pisz, bo widać, że chłopak nie ma pojęcia o dorosłości
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 06:14   #2074
sweet__chocolate
Raczkowanie
 
Avatar sweet__chocolate
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 388
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cześć

ja już w pracy :/ a ciężko mi się wstawało dzisiaj baaardzoooo :/
mimo że chłodno to słoneczko wychodzi, więc zaraz jakoś człowiek lepiej funkcjonuje
ja muszę się pochwalić, że akurat mnie się dzień dietkowy udał wczoraj ładnie, ale to zasługa wczorajszego spadku, zaraz motywacja większa
za to dzisiaj planów na jadłospis totalny brak!!! :/ niedobrze, jak mam ustalone to łatwiej się trzymać planu.
Ponadto dzisiaj mam babski wieczór i jedziemy z koleżankami do kina na Magic Mike pooglądamy trochę striptizu, ale tylko na ekranie :P


Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość


Dżaga Ja słyszałam o ekipie z new jersey ale nie wiem na czym to oglądać A tv nie mam
na mtv można obejrzeć wszystkie sezony głupole takie, ale oglądam... bo nie mogę się nadziwić jakim można być kretynem :P
__________________
166cm

Start: 03.12.2012r.
Cel: -10,1kg

71,1 ---> 66,7 ---> 60

Za mną już: -4,4kg
sweet__chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 06:14   #2075
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Heloł
Ja dzisiaj też jakaś nieprzytomna jestem Niby skalpel i Tiff mocno nie wykańczają, ale chyba potrzebuję dnia przerwy...Ledwo łażę, mięśnie mnie bolą...

Ogólnie jestem już po kawie i & (u mnie to chyba zawsze idzie w parze jeśli to kawa sypana hyhy), nie wiem czego się czepić. Koło 13 pójdę do biura, może facetka będzie. Miałam w końcu te pierogi robić, no ale dzień taki rozbity mam więc już dziś niet. Jutro TŻ będzie to narobimy. Dziś pewnie okna pomyję, bo już są zasyfione. TŻ mówi że przy pierwszym deszczu znów będzie syf...nooo ale zawsze to będą czyste do pierwszego deszczu.

Heroine, ojej to super Ja się ostatnio cieszę jak głupia jak się dowiaduję że ktos jest w ciąży. Koleżankę ostatnio tak wyściskałam, chyba cieszyłam się bardziej od niej...bo ona miała jakąś skwaszoną minę. Ja już bym dzidziusia chciała swojego, ale kurde na razie kariera wygrywa Dostałam ta pracę, kończę turystykę i na tej dr może pójdę i

Wczoraj mało spamu, nie ma komu odpisywać Obejrzę serial na razie, bo póki co zimno, nie będę jeszcze okien otwierać.
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 06:30   #2076
lisa87
Raczkowanie
 
Avatar lisa87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 303
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez mielnus Pokaż wiadomość
u mnie ZAŁAMKA.... weszłam na wagę 63 ja już nie wiem co robić... serio( Odezwe się rano BYE
po pierwsze to wieczorem, jestes po kilku posiłkach, opita co najmniej litrem płynów. Zważ się rano po sikaniu i &, u mnie tez tak ie wach od 59-61 w ciagu dnia wiec waze się stale tylko rano.
Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Lisa, a po co się odezwałaś do Exa? to Jego tłumaczenie to weź do nie go nie dzwoń, nie pisz, bo widać, że chłopak nie ma pojęcia o dorosłości
no napisałam mu smsa czy zacznie sie od mnie odzywać bo chcę odebrać moje ciuchy z jego mieszkania. i żeśmy się rozgadali. rozczula mnie to, bo gadalismy bez żadnej spiny i nerwów. A z drugiej strony, skoro nie zadzwonił wcześniej sam, to znaczy ze wcale za mną nie tęsknił. Więc w z nim!

aaaa uciekam do pracy, bajo!
lisa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 06:39   #2077
sweet__chocolate
Raczkowanie
 
Avatar sweet__chocolate
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 388
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

ok. pierwsze śniadanie jest otręby owsiane, activia naturalna i kilka kulek winogron
a pytanko moje następujące, czy może być na II śniadanie jajecznica? czy za dużo to będzie :P
__________________
166cm

Start: 03.12.2012r.
Cel: -10,1kg

71,1 ---> 66,7 ---> 60

Za mną już: -4,4kg
sweet__chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 06:54   #2078
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Heroine, ojej to super Ja się ostatnio cieszę jak głupia jak się dowiaduję że ktos jest w ciąży. Koleżankę ostatnio tak wyściskałam, chyba cieszyłam się bardziej od niej...bo ona miała jakąś skwaszoną minę. Ja już bym dzidziusia chciała swojego, ale kurde na razie kariera wygrywa Dostałam ta pracę, kończę turystykę i na tej dr może pójdę i
Też się ucieszyłam cieszę się szczęściem innych a oni ewidentnie są happy! Ja na razie nie planuję... jakoś nie jestem gotowa a Ty jak czujesz, że chcesz to ryzykuj zawsze znajdzie się coś, co nas powstrzyma no chyba, że chcesz najpierw ślub właśnie, planujecie już coś?

Cytat:
Napisane przez lisa87 Pokaż wiadomość
no napisałam mu smsa czy zacznie sie od mnie odzywać bo chcę odebrać moje ciuchy z jego mieszkania. i żeśmy się rozgadali. rozczula mnie to, bo gadalismy bez żadnej spiny i nerwów. A z drugiej strony, skoro nie zadzwonił wcześniej sam, to znaczy ze wcale za mną nie tęsknił. Więc w z nim!

aaaa uciekam do pracy, bajo!
No i dobrze! niech spada na dżeeewo!

miłej pracy

Cytat:
Napisane przez sweet__chocolate Pokaż wiadomość
ok. pierwsze śniadanie jest otręby owsiane, activia naturalna i kilka kulek winogron
a pytanko moje następujące, czy może być na II śniadanie jajecznica? czy za dużo to będzie :P
Jak jesteś głodna to czemu nie? samo białko tylko ja bym już zjadła bez chleba
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 07:01   #2079
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez sweet__chocolate Pokaż wiadomość
ok. pierwsze śniadanie jest otręby owsiane, activia naturalna i kilka kulek winogron
a pytanko moje następujące, czy może być na II śniadanie jajecznica? czy za dużo to będzie :P
Po 1 - zależy z ilu jajek - ja jem np. zawsze z jednego, ale wiem, że niektórzy z 3 minimum jedzą.
Po 2 - zależy czy i jaki masz limit kcal. Jak się zmieścisz to ja bym jadła

Heroine, taaak, chcemy się pobrać 14 września za rok (dzień przed nasza rocznicą - związku i zaręczyn - nie jestem zbyt sentymentalna i chciałam żeby wszystko "w kupie" było ). Ale kurde momentami mam jakiś opór Czasem mamy takie dni że się chce - nie chce nam się ze sobą gadać ot tak, po prostu...Czasem mam go prostu dość (i zapewne momentami on mnie) bo nagle mi przeszkadza że beknął głośno albo że siorbnął jak jadł zupę - wiesz o co chodzi...I boję się, że może być tylko gorzej...Że może jednak nie jesteśmy dla siebie stworzeni. Nie kłócimy się, jak już o o totalne pierdółki, natomiast poważne rzeczy zawsze sobie wyjaśniamy, mamy zdrowe podejście do życia, kasy, przyszłości, on szanuje to że chcę się jeszcze uczyć WIęc niby jest wszystko na miejscu...a jakoś się boję że nie wyjdzie że nie z nim
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat

Edytowane przez dzaga1989
Czas edycji: 2012-08-10 o 07:07
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 07:23   #2080
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Dzaga, chyba każdego dopadają takie dylematy mnie do tej pory denerwują takie zachowania jak beknięcie, chrapanie, siorbanie czy jak puści sobie bąka ja jestem czasem jędza i potrafię puścić wiązankę ale staram się zmieniać, bo Go kocham staram się obracać te sytuacje w żart i często potem recholimy się jak dałny takie z nas gooopki dwa wyobrażasz sobie życie bez Niego? Pewnie nie... a jak długo jesteście ze sobą? Może wkradła się nuda? jesteście z tego samego rocznika? Ogólnie nie narzekasz na niego, więc chyba porządny gość
A konkretnie już coś ustaliliście? Salę, itp.?
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 07:42   #2081
sweet__chocolate
Raczkowanie
 
Avatar sweet__chocolate
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 388
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość


Jak jesteś głodna to czemu nie? samo białko tylko ja bym już zjadła bez chleba
Taki miałam zamiar, bez chlebka

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Po 1 - zależy z ilu jajek - ja jem np. zawsze z jednego, ale wiem, że niektórzy z 3 minimum jedzą.
Po 2 - zależy czy i jaki masz limit kcal. Jak się zmieścisz to ja bym jadła
myślałam o dwóch
myślę, że się zmieszczę w limicie dzisiejszym :P bo już mam w głowie mały zarys jadłospisu :P
__________________
166cm

Start: 03.12.2012r.
Cel: -10,1kg

71,1 ---> 66,7 ---> 60

Za mną już: -4,4kg
sweet__chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 07:44   #2082
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Dzaga, chyba każdego dopadają takie dylematy mnie do tej pory denerwują takie zachowania jak beknięcie, chrapanie, siorbanie czy jak puści sobie bąka ja jestem czasem jędza i potrafię puścić wiązankę ale staram się zmieniać, bo Go kocham staram się obracać te sytuacje w żart i często potem recholimy się jak dałny takie z nas gooopki dwa wyobrażasz sobie życie bez Niego? Pewnie nie... a jak długo jesteście ze sobą? Może wkradła się nuda? jesteście z tego samego rocznika? Ogólnie nie narzekasz na niego, więc chyba porządny gość
A konkretnie już coś ustaliliście? Salę, itp.?
Tak, kochana, salę, kościół i księdza (bo to dwie różne kwestie - chcemy żeby ślubu udzielił nam ksiądz który był bardzo dobrym znajomym naszych rodzin, ale już zmienił parafię, więc trzeba go "zabookować" hyhy). Teraz szukamy zespołu już na szybciutko. Fotografa mamy w rodzinie, a kamerzysta to dobry znajomy mojej mamy (trochę starej daty, ale biorą go na wesela, a jak mu się podpowie to zmontuje wszystko tak jak się chce). A jesteśmy razem już prawie 6 lat (a zaręczeni od roku). Jest o 5 lat starszy ode mnie. I też takie głupki z nas, że czasem sobie z siebie jaja robimy, zaczepiamy się, przedrzeźniamy, żeby zaraz się miziać. On już pracuje w tym samym miejscu od 4 lat, ale rozważa pójście na studia. Chociaż dorwał teraz dorywczo tę pracę ze znajomym na wykończeniówce to w tydzień zarobił tysiaka Fakt że nie dosypiał, nie dojadał, ale ciężko znaleźć pracę gdzie robi się 5-6h a dostaje 1000zł za tydzień No i mówi że jednak w weekedy by się chciał pisać na to. Ale wracając do tematu...No może i nuda, bo serio nie wyobrażam sobie życia bez niego, ale też nie czuję się spełniona, bo tak naprawdę ostatnio oprócz sporadycznych wygłupów, zakupów co sobotę i oglądania filmów to nic już razem nie robimy O wyjściach typu kino, restauracja, impreza nawet już nie mówię. Właśnie za tańcem, imprezami najbardziej tęsknię Już 3 lata chyba nie byłam na imprezie w klubie Mówiłam mu o tym, bo naprawdę mówię zawsze co mi leży na wątrobie, ale chyba nie przekonująco
Nawet nie mam przyjaciółki bo przez tą moją "karierę" zaniedbałam totalnie życie towarzyskie i tylko co na spotkania koła biegałam no i pogawędki na korytarzu albo fejsie: "masz notatki z tego i śmego..."

Sorry że się tak żalę
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 07:45   #2083
sweet__chocolate
Raczkowanie
 
Avatar sweet__chocolate
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 388
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Heroine, taaak, chcemy się pobrać 14 września za rok (dzień przed nasza rocznicą - związku i zaręczyn - nie jestem zbyt sentymentalna i chciałam żeby wszystko "w kupie" było ). Ale kurde momentami mam jakiś opór Czasem mamy takie dni że się chce - nie chce nam się ze sobą gadać ot tak, po prostu...Czasem mam go prostu dość (i zapewne momentami on mnie) bo nagle mi przeszkadza że beknął głośno albo że siorbnął jak jadł zupę - wiesz o co chodzi...I boję się, że może być tylko gorzej...Że może jednak nie jesteśmy dla siebie stworzeni. Nie kłócimy się, jak już o o totalne pierdółki, natomiast poważne rzeczy zawsze sobie wyjaśniamy, mamy zdrowe podejście do życia, kasy, przyszłości, on szanuje to że chcę się jeszcze uczyć WIęc niby jest wszystko na miejscu...a jakoś się boję że nie wyjdzie że nie z nim
ehh, też czasami mamy takie dni, tylko że my już po ślubie, wtedy nachodzą człowieka różne myśli, przed ślubem człowiek ma dylematy czy to ten, czy dobrze zrobimy, a po ślubie przy takich dniach są dylematy typu czy dobrze zrobiliśmy, ale wszystko mija, wystarczy jeden uśmiech, jeden gest i zaraz się wie, że dobrze się zrobiło, tylko czasami są gorsze dni, jak w każdym związku, nie ma idealnych, to by dopiero było nudne :P
__________________
166cm

Start: 03.12.2012r.
Cel: -10,1kg

71,1 ---> 66,7 ---> 60

Za mną już: -4,4kg
sweet__chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 07:51   #2084
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez sweet__chocolate Pokaż wiadomość
ehh, też czasami mamy takie dni, tylko że my już po ślubie, wtedy nachodzą człowieka różne myśli, przed ślubem człowiek ma dylematy czy to ten, czy dobrze zrobimy, a po ślubie przy takich dniach są dylematy typu czy dobrze zrobiliśmy, ale wszystko mija, wystarczy jeden uśmiech, jeden gest i zaraz się wie, że dobrze się zrobiło, tylko czasami są gorsze dni, jak w każdym związku, nie ma idealnych, to by dopiero było nudne :P
No właśnie! Bo ja już na swojej drodze spotkałam wielu "perfekcyjnych" facetów - jeden megaprzystojny, ale głupi że szok, drugi z dobrego domu, ale nudny i jego matka miała mnie za dziewkę ze wsi co to w pole jej syncia wywiedzie, inny z pasją do samolotów której ja totalnie nie ogarniałam, o kolejnym "geniuszu" dowiedziałam się że rzuca dziewczyny jeśli nie widziały filmów Kubricka, a jeszcze inny stawiał na piedestale swoje potrzeby...A każdy z pozoru wydawał się idealny i dużo bym kiedyś dała żeby z nim być.
Już nie będę wspominać o "ideale" za którym latałam 2 lata i zaczęłam się dla niego odchudzać i katować brzuszkami i herbatkami, bo powiedział mi że mam oponkę A potem dwukrotnie zerwał ze mną przez sms!

Mój facet jest normalny, nie wyróżniający się, nie megaprzystojny, z tysiącem wad, ale także z tysiącem zalet i ogromnym serduchem. Wiem że dałby się za mnie poćwiartować, zawsze broni mojego zdania przy innych choć nie zawsze się z nim zgadza, jego mama mnie uwielbia, i ma ogólnie super rodzinę (pomijając bratową i bratową bratowej hyhy). Wie że uwielbiam być budzona drożdżówką serwowaną z kakaem lub kawą i że lubię jeść gdy spaceruję, chociaż tego nie rozumie...Nie umie się ubierać, ale wie że jak ma różowy i niebieski pasek na spodenkach i to samo na koszulce to ma to włożyć, a wcześniej to wyprasować No i kocha mnie i moje humorki (a ja samą siebie bym za nie w upe kopnęła). Hymmmmm... Jestem gupia że tego nie doceniam?
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat

Edytowane przez dzaga1989
Czas edycji: 2012-08-10 o 07:56
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 08:03   #2085
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
To Ola - moja znajoma Nooo ona ma bardzo ładne włoski ale tak jej się falują. Moje są proste jak druty Takie grube, nawet jak tapiruję to i tak zaraz się rozplątują tylko wiecznie przy końcach się plączą.
Ale powiedz tak szczerze (i Ty Kotku jeśli możesz) - ciężko się o grzywkę dba i ją stylizuje? Ja kiedyś miałam, ale używałam prostownicy to i tak i tak waliłam po całych włosach: 1)pianką 2)prostownicą 3)lakierem + farbowałam więc wtedy nie było problemu.

Mi Kotek coś takiego wysłała - moim zdaniem też super: http://www.idealnefryzury.pl/wp-cont.../thumbs_00.jpg
boooskoo serio,podoba mi się.Ja miałam taką samą fryzurę jak Ty.Na początku jak ścięłam grzywkę to odruchowo zarzucałam ją na bok,drażniła mnie.Po kilku dniach przyzwyczaiłam się,włosy też na początku używałam pianki,a po czasie włosy "same nauczyły się" jak mają leżeć.Teraz nawet jak było ciepło i spinałam do góry to mi się nie podobało Ja na Twoim miejscu bym zaszalała,a co

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

[QUOTE=heroine86;35803669]Dzień dobry

Jesuuu jak mnie głowa boli z samego rana chyba wezmę tabletkę, bo nie dam rady
Zimno dzisiaj chyba u mnie, bo wiatr taki i zachmurzone jak zwykle nie wiem w co się ubrać

ha,ha skąd ja to znam: "nie dość,ze szafa pęka mi w szwach,to jeszcze nie mam się w co ubrać!"
Skoro wszytskie tak pokutujemy to ja się też przyznam,na kolację zamiast sałatki żżarłam żelki
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 08:34   #2086
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

dzaga1989 myśle, że u każdego zdarzają sie takie sytuacje. Ja jestem z tż 3,5 roku a wiadomo że czasem mamy siebie dosc tak po prostu. Też mnie wkurzają jego zachowania i wie o tym a dalej tak robi także trzeba przywyknac chcociaz ja staram sie go ,,prostowac'' Ale myśle że jak sie kogoś kocha to ze względu na takie pierdoły nie ma sie co zalamywać. A jeśli Ci brakuje wyjść do kina czy coś to zaproponuj sama. Faceci jak to faceci czasami nie ogarniają żeby sami wpaść na to

Ja dzisiaj na śniadanko zjadłam owsianke truskawkową do tego wkroilam jedna brzoskwinie

Zaraz mam zamiar poćwiczyc
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 08:46   #2087
mielnus
Wtajemniczenie
 
Avatar mielnus
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 146
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

kutwa no... rano się ważyłam i 62,5... Ja nie wiem jak to się dzieję Musze się bardzie pilnować bo waga mi skacze w kółko;/Okres mam miec dopiero za 2 tygodnie...
. mam 14 dni na zrzucenie prawie 3 kg... spinam pośladki. Chyba za bardzo sobie pozwalałam na drobne grzeszki, przyznaje się...

PS. kefir był już zepsuty;/
__________________
CEL - 56kg : love:
mielnus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 08:55   #2088
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Hej laseczki
U mnie wczoraj wpadły dwa desperadosy alee został mi ostatni miesiąc w Pl to korzystam na wadze nie wiem ile, bo nawet nie stawałam

Zosieńko dziękuję kochana za kliki i proszę o jeszcze bo widzę, że spadam w rankingu

Aa byłam wczoraj u fryzjerki zapleść tego warkocza no i zrobił mi Tż parę zdjęć to dodam zaraz do albumu
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 08:55   #2089
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Sto lat sto lat niech żyje żyje nam !
Medzik kochana Wszystkiego Najlepszego duzo zdrówka, szczęscia, miłości i samych radości no i utrzymania wagi
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 09:05   #2090
mielnus
Wtajemniczenie
 
Avatar mielnus
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 146
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

urodziny medzika???? 1029378109827 lat kochana!!!! utrzymania wagi

------------------------------
1/14
I. owsianka( 2łyżki płatków górskich + 1 ł. otrębów + nektaryna) + kawa
II. nektaryna + wafel ryżowy
III. Dorsz w rękawie z warzywami
IV. 1/2 serka wiejskiego + pomidor+ tuńczyk + herbata


zwarze się po 2 tygodniach...
__________________
CEL - 56kg : love:
mielnus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 09:10   #2091
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez mielnus Pokaż wiadomość
kutwa no... rano się ważyłam i 62,5... Ja nie wiem jak to się dzieję Musze się bardzie pilnować bo waga mi skacze w kółko;/Okres mam miec dopiero za 2 tygodnie...
. mam 14 dni na zrzucenie prawie 3 kg... spinam pośladki. Chyba za bardzo sobie pozwalałam na drobne grzeszki, przyznaje się...

PS. kefir był już zepsuty;/
Kochana nie sugeruj się wagą,tylko wymiarami

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Hej laseczki
U mnie wczoraj wpadły dwa desperadosy alee został mi ostatni miesiąc w Pl to korzystam na wadze nie wiem ile, bo nawet nie stawałam

Zosieńko dziękuję kochana za kliki i proszę o jeszcze bo widzę, że spadam w rankingu

Aa byłam wczoraj u fryzjerki zapleść tego warkocza no i zrobił mi Tż parę zdjęć to dodam zaraz do albumu
A jak tam z tym olejowaniem BD?Masz dzisiaj urodzinki?
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 09:14   #2092
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cocktail, Mielnus dziękuję kochane za życzenia

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Like co do olejowania to jestem mile zaskoczona, bo myślałam, że po jednym użyciu nie będzie widac żadnych efektów, a już przy zmywaniu włoski były takie fajne mięciutkie i gładkie no i po wyschnięciu też mam nadzieję, że z każdym olejowaniem będą coraz lepsze
Tak mam urodzinki 23
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 09:14   #2093
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Meedzik
Ja też ci życzę Wszystkiego Najlepszego dużo zdrówka,szczęścia,miłości i spełnienia marzeń
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 09:14   #2094
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Zdjęcia dodane
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 09:15   #2095
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Cocktail, Mielnus dziękuję kochane za życzenia

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Like co do olejowania to jestem mile zaskoczona, bo myślałam, że po jednym użyciu nie będzie widac żadnych efektów, a już przy zmywaniu włoski były takie fajne mięciutkie i gładkie no i po wyschnięciu też mam nadzieję, że z każdym olejowaniem będą coraz lepsze
Tak mam urodzinki 23
A napiszesz mi jak to robiłaś,ile olejku?
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 09:20   #2096
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Like dziękuję kochana

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Like rozczesałam włoski głową w dół, na podstawek dałam około 2 łyżek olejku, maczałam opuszki palców i rozprowadzałam olej na włosach zaczynając od skóry głowy ( nie koniecznie musisz nakładać na skórę ) ku końcom włosów tak jakby rozczesywałam naolejowanymi palcami po długości włosów, najbardziej skupiając się na końcach zawinęłam w kok i do spania
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 09:22   #2097
mielnus
Wtajemniczenie
 
Avatar mielnus
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 146
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Like_a_women wiem że wymiarami.... ale wymiary mam takie same cały czas. Muszę się bardziej pilnować... 3 kg w 2 tyg ... chyba do zrobienia?
__________________
CEL - 56kg : love:
mielnus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 09:23   #2098
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Hej dziewczyny Chciałam się pochwalić, że na wadze jest - 1kg
meeedzik, wszystkiego naaaajlepszego
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 09:32   #2099
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

meeedzik wszystkiego naj naj, spełnienia najskrytszych marzen
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 09:32   #2100
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Medzik, sto latek kochana
Aaaale super warkoczyk! Moja mama niestety nigdy mi włosów nie zaplatała, a babcie jedynie czasem w tradycyjnego warkocza I sama też przez to jakoś nie umiem nic na włosach zaczynić

Jejuuu okna pomyte, pranie nastawione, kotlety potłuczone...Czas na II śniad - 2 połówka pieczarkarza No i zbieram się do tego biura. Mam nadzieję że dziś już babka przyjdzie. A promotor dalej nie odp Genialnie!
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:43.