Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kcal cz 8 - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-15, 01:20   #2371
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zelka9o Pokaż wiadomość
ojj wypocznę nie wiem pewnie gdzieś za miasto zwiedzać zależy od pogody i od kuterka Mojego

No powiem Ci że fajnie to sobie wszystko dekorujesz już tak po nowoczesnemu heh wiesz ale też wybrać z internetu to też trzeba dużo bo tam pełno wszystkiego i dużo może się podobać .

a co do Urodzin Synka to widzę że gruba rodzinna impreza się szykuje cóż do szczęścia brakuje Mama , Tata , brat i prezent ale będzie musiał być szczęśliwy i powiedz co sobie wybrał w sklepie
do Polski sie nie wybierasz na urlop? nie tęsknisz za naszym krajem?
Kuterek Twój to pewnie obolały więc łazić nie będzie chciał biedaczysko....

a dziękuję no ja uwielbiam takie nowoczesne style ale nie w stylu "muzeum" - meble w domu muszą być, firanki też
W necie faktycznie pełno tego jest ale ja robię tak, że najpierw wymyślam co bym chciała zrobić a potem szukam w necie podobnych aranżacji np. żeby sprawdzić czy będzie to ładnie wyglądało w realu.

No rodzinka w podstawowym składzie bez reszty rodziny ale i tak miło było. Mały się cieszył a to najważniejsze prezent masz na zdjęciu w postach wyżej

---------- Dopisano o 02:15 ---------- Poprzedni post napisano o 01:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
W końcu udało mi się obejrzeć Madagaskar 3 i to za free tzn koleżanka mnie dziś z domu wyciągnęła i okazało się, że jej kolega w kinie pracuje i na seans weszłyśmy bokiem
Ale jedna rzecz mnie zastanowiła w moim zachowaniu, nie umiem jeść "na ulicy" i dopiero dziś to zaczaiłam, nawet głodu w sumie nie czuje i tak od LO , że nie jem nic jak idę ulicą czy w centrum handlowym( w restauracji czy barze jem ) czy tramwaju a nawet w kinie . Wy tez tak macie? Może chociaż jedna osoba? Czy tylko ja tak dziwaczę eh może to była tajemnica mojej szczupłej sylwetki na studiach, ciągle gdzies łaziłam a teraz w domu to tylko jem i jem.
A i koleżanka stwierdziła, że schudłam( a nie wie , że się odchudzam) i mega miło mi się zrobiło choć to tylko 1,5kg ale może waga waga w wymiary wymiarami mierzyć się częściej muszę
Ale super z tym kinem! zazdroszczę też bym sobie poszła na coś ale tu nawet na bajke nie pójdę z dzieciakami bo po niemiecku nie kumamy jeszcze.
Co do jedzenia to ja nie mam z tym problemu mogę jeść wszędzie
U Ciebie pewnie polega to na tym, że się wstydzisz jeść bo np. ubrudzisz sobie buzie i ludzie będą się śmiać, albo ktoś powie :" ale ona wpierdziela! jak prosie" ! Też tak miałam kiedyś. Z czasem i wraz z utratą kilogramów zrobiłam się bardziej odważna i pewniejsza siebie
Ale np. lodów nie lubię jeść na mieście bo mam wrażenie że faceci się gapią i mają jakieś chore i zboczone myśli .... :/

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
monia ale Twój malutki synek szybko rośnie pięknie po prostu he he zazdroszcząc mu tego wozu strażackiego, za naszych czasów nie było takich zabawek tak sobie myślę, że tylko 8 miesięcy miedzy nami różnicy a Ty masz już dwójkę cudnych chłopaków i żałuje, że ja taka bojaźliwa i nie mam jeszcze dziecka, bo być taką młoda seksi mamą to fajna sprawa ale to już Ci mówiłam no ale nie każda taka jest he he to też strach , że się rozmemłanym wielorybem stanę
A jak tam ceny cieni i podkładu? Porównywalne do polskich ?
no już takiii duży!!! a przecież dopiero co go rodziłam... jezu jak ten czas leci.....
hehe no za naszych czasów to kiepskie zabawki były :/ ja mało co pamiętam ale wiem że lalek nie lubiłam i bawiłam się tylko samochodami
Ojj tam :P ja się pośpieszyłam po prostu i dlatego mam dwóch maluchów :P poza tym drugi synek to chyba z powietrza powstał bo my się zabezpieczaliśmy więc nie mam pojęcia jak mogłam w ciąże zajść. Ale oczywiście cieszę się z tej "wpadki"
Dobrze mieć dzieci będąc młodą bo wtedy szybciej się wraca to dawnej figury, skóra jest młoda i elastyczna. Jestem pewna że jak zajdę w ciąże po trzydziestce to nie wrócę nigdy do takiej wagi i wyglądu. No i nie długo dzieci już będą starsze więc ja będę mogła balować z mężem
No a Ty zamierzasz w ogóle mieć bobaska?

co do cen to chemia i kosmetyki są tu tańsze. Tusze to nawet o 20 zł tu mniej kosztują ( po przeliczeniu). Podkłady też są tańsze, perfumy, kredki itd.
Ja za cień Rimmela dałam dzisiaj 2,5 euro czyli to jakieś 10 zł. W Polsce ten sam kosztuje ok.15. Tusze z Max Factora są tu po 10-11 euro, w Polsce te same kosztują ok.61 zł. Podkład który używałam do tej pory z Astora kosztuje w Polsce 49 zł a tutaj jest za 8 euro. Dziś kupiłam podkład z Max Factora ten lasting performance i pamiętam że w Polsce kosztuje on w Rossmannie jakoś ok. 50 zł, ja tutaj dałam 10 euro.
Perfumy też tańsze - mąż mi ostatnio kupił ten : http://allegro.pl/bruno-made-for-wom...496136914.html ale on mi kupił 50 ml a na tej aukcji jest 40 ml za 109 zł. Ta 50tka którą mi mąż kupił kosztowała 21 euro także sporo mniej niż ta czterdziestka z tej aukcji.
Na prawdę ceny są tu bardzo atrakcyjne porównując Polskę. A panuje przekonanie że w Niemczech niby tak drogo...

---------- Dopisano o 02:20 ---------- Poprzedni post napisano o 02:15 ----------

no nieźle.... 2:20 a ja przed kompem.... uciekam spać dobranoc gwiazdeczki papapapa
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 01:34   #2372
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

monia boję się jak diabli ale chce być mamą ale chyba tylko wpadka mnie uratuje czyli cud bo ja to przezornie na wszystkie fronty się zabezpieczam i świadomie się nigdy nie zdecyduje a jak bym była w ciąży to bym już została tak mnie naszło jak o tych urodzinkach pisałaś, że tez bym już była(jakbym się zdecydowała) za etapem pieluch i kupek i co do wagi i skóry elastyczności to możesz mieć dużo racji no ale tego już nie cofnę
Co do jedzenia fakt, ja lubię powoli jeść i "czysto" to może to to nie wyjdę nawet z mini plamką na bluzce do ludzi i ciągle myślę, że widać to.
Jak ważyłam 47kg też nie jadałam ani w szkole na korytarzu ( tylko na stołówce) ani w autobusie , czub jestem i tyle
Lubie kosmetyki max factora więc zazdraszczam możliwości zakupów po takich cenach, nic tylko się malować podejrzewam, że wędliny i warzywa i owoce drogie bo słyszałam, ze po to Niemcy do Polski jeżdżą.
dobranoc ja Kolumbów oglądam, się wkręciłam a spać trzeba
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 06:41   #2373
Milena001
Zadomowienie
 
Avatar Milena001
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 294
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
monia ale Twój malutki synek szybko rośnie pięknie po prostu he he zazdroszcząc mu tego wozu strażackiego, za naszych czasów nie było takich zabawek tak sobie myślę, że tylko 8 miesięcy miedzy nami różnicy a Ty masz już dwójkę cudnych chłopaków i żałuje, że ja taka bojaźliwa i nie mam jeszcze dziecka, bo być taką młoda seksi mamą to fajna sprawa ale to już Ci mówiłam no ale nie każda taka jest he he to też strach , że się rozmemłanym wielorybem stanę
A jak tam ceny cieni i podkładu? Porównywalne do polskich ?
lisa87 nie mam pojęcia co myśleć wcześniej też się tak zachowywał? Czy dopiero jak pracujecie razem i nie jesteś już z Tzetem ?
milena sukienka bardzo ładna ale i tak najważniejsze żeby na tobie pięknie leża a ma ona ramiączka czy zupełnie bez niczego się trzyma? Podobają mi się takie małe gorsety głęboko wycięte ale się zastanawiam czy to się dobrze trzyma i nie trzeba podciągać ciągle
Dzień dobry Margot suknia jest bez ramiączek i stanik też są tak dobrane że nie mają prawa się zsuwać Ciasno jest ale da się wytrzymać i oddychać a co do sukienek to są różne Ja bym w życiu nie pomyślała że taka z falbanami będzie mi najlepiej pasować Chciałam prostą ale okropnie wygladalam zresztą każda panna młoda wygląda ślicznie one są najważniejsze w tym dniu
__________________
26 lat, 166 cm, cel 58 kg
75 kg lipciec 2015 r (7 miesięcy od porodu)
Jest 65,8kg
Skalpel 60x
Turbo wyzwanie 57,5x
Killer 14,5x
Model look 4x, Detocell, Secret 2x
6- minotowki 6x, Ekstra figura 3x
Turbo spalanie, Skalpel wyzwanie 1x
Milena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 07:47   #2374
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cześć i czołem... Wczoraj nie zaglądałam,bo cierpiałam na straszny ból brzuch spowodowany pożarciem surówki z kiszonej kapusty do obiadu Mój żołądek nie trawi surowizny.
Poza tym bez zmian,TŻ sie nie przekonał,no trudno ja już nie mam sił go przekonywać,bo to się tylko kłótnią kończy mam jeszcze kilka dodatkowych problemów,eh szkoda gadać.Żołądek z nerwów skurczył mi się do rozmiaru fistaszka
Lisa Trudno powiedzieć,bo nie wiem czy ten koleś jest taki otwarty,czy ma coś innego na myśli.Ważne czy wcześniej tak się zachowywał?
A gdzie zooska jest?
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 08:07   #2375
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Halo mnie dziś czeka 18-tka kuzyna także pojem sobie ciast, sałatek, później grill
Po weekendzie biorę się za siebie, bo nie chcę przytyć, a dziś na wadze 49,5 kg miałam się nie ważyć, ale nie wytrzymałam. Nie chcę znów mieć 5 z przodu postaram się od poniedziałku ćwiczyć ( już wczoraj kręciłam hula hop 15 minut i zrobiłam 60 ścisków agrafką ) no i nie podjadać chipsów

Monia ja wcześniej chodziłam do innej lekarki i to właśnie tamta kazała mi czekać i obserwować ta jest naprawdę spoko, zrobiłaby mi to od razu jak przyjdą wyniki z cytologii, bo musi wiedzieć, czy nie ma zmian nowotworowych, ale że jadę do Niemiec to dopiero w listopadzie mi to zrobi. Gdyby miała robić mi wypalankę, to tak czy siak wynik z cytologi byłby potrzebny
Super, że urodzinki udane ale Kolinek wybrał sobie super wóz teraz mama musi słuchać syreny do póki się nie zepsuje, albo znudzi

Milenko śliczna ta sukienka, na pewno będziesz przepiękną panną młodą koniecznie wstaw nam zdjęcia

Mureczko no ja też mam nadzieję, że szybko mi to wyleczy i będę miała spokój
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 08:22   #2376
lisa87
Raczkowanie
 
Avatar lisa87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 303
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

margot, like , heroine, monia, my pracujemy rok ze sobą. Od zawsze dyskretnie do niego smaliłam cholewy a on hamował sytuację.
Potem poznałam TŻ/jego kolegę. Cały związek był moim spowiednikiem i pośrednikiem. I z biegiem czasu coraz bardziej otwarty był.
On nikogo (prócz byłej żony) nie całuje w policzek na dzień dobry, a co dopiero w usta. A mnie z czasem zaczął za każdym razem w policzek, a potem nawet w usta tak pare razy wziął z zaskoczenia za pierwszym razem to byłam w szoku myslałam ze głowę przesunęłam i tak wyszło, ale zaczęło się to powtarzać.
zdaje sobię sprawę że w niektorych regionach takie buziaki to po prostu element kultury, ale u mnie tego nie było wcześniej i znamy się nie od dziś
kiedys mi mówił że on nie szuka związku, ma dzieci, jest po rozwodach, ale teraz nie rozumiem o co mu chodzi.

chciałam sie dziś zważyć a tu bateria w wadze odmówiła posłuszeństwa
wypiłam siemię, idę na śniadanko: musliiiiii z mlekiem

Monia, śliczy Twój synek i słodziak straszny, też bym chciała takiego

mielnus, zadzwoń tu http://www.tatry.turist.pl/oberconiowka36/ ja tam bylam wieeeele razy, ceny teraz bedą niższe, wiec zapytaj, bo to lato i poza sezonem, pokoje sa z łazienkami, czysto, smacznie i w ogole super

Edytowane przez lisa87
Czas edycji: 2012-08-15 o 08:25
lisa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 08:40   #2377
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

[QUOTE=lisa87;35902306]margot, like , heroine, monia, my pracujemy rok ze sobą. Od zawsze dyskretnie do niego smaliłam cholewy a on hamował sytuację.
Potem poznałam TŻ/jego kolegę. Cały związek był moim spowiednikiem i pośrednikiem. I z biegiem czasu coraz bardziej otwarty był.
On nikogo (prócz byłej żony) nie całuje w policzek na dzień dobry, a co dopiero w usta. A mnie z czasem zaczął za każdym razem w policzek, a potem nawet w usta tak pare razy wziął z zaskoczenia za pierwszym razem to byłam w szoku myslałam ze głowę przesunęłam i tak wyszło, ale zaczęło się to powtarzać.
zdaje sobię sprawę że w niektorych regionach takie buziaki to po prostu element kultury, ale u mnie tego nie było wcześniej i znamy się nie od dziś
kiedys mi mówił że on nie szuka związku, ma dzieci, jest po rozwodach, ale teraz nie rozumiem o co mu chodzi.

Po rozwodach?Czyli więcej niż 1?Nie szuka związku?Więc czego?Przygody...?Chyba,ż e z biegiem czasu zmienił zdanie?
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 08:47   #2378
mielnus
Wtajemniczenie
 
Avatar mielnus
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 146
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

lisa hahahahha ty mi podałas linka, a teraz w TV pokazywali ten ośrodek Tam Magda Gessler była hahaha dobre

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

hmmm to chyba jednak nie to, ale podobne
__________________
CEL - 56kg : love:
mielnus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 08:56   #2379
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Monika, torcik wygląda na pyszny, mniam! w sam raz dla dziecka. Prezent też sobie fajny wybrał Dzieci szybko rosną, nawet się nie obejrzysz, a niedługo Ci z dziewczyną do domu przyjdzie.
Młodą mamą fajnie być tez wiem coś o tym.

Ja już po śniadaniu i na 13 wybieramy się na obiad do mojej mamy
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 09:19   #2380
mielnus
Wtajemniczenie
 
Avatar mielnus
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 146
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

margot ja też nie potrafie jeść na ulicy. Owszem jak już mnie całkiem przycisnie to tak ale normalnie to tez nie czumje głodu.

u mnie na śniadanie 2 kromki chleba białego, nie miałam nic innego w domu;/ + pomidor i przyprawy
__________________
CEL - 56kg : love:

Edytowane przez mielnus
Czas edycji: 2012-08-15 o 09:20
mielnus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 09:20   #2381
lisa87
Raczkowanie
 
Avatar lisa87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 303
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez mielnus Pokaż wiadomość
lisa hahahahha ty mi podałas linka, a teraz w TV pokazywali ten ośrodek Tam Magda Gessler była hahaha dobre

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

hmmm to chyba jednak nie to, ale podobne
nie to co innego, tam moja siostra teraz jest, to są znajomi mojego taty

Like- po 2 rozwodach no właśnie ja sama nie wiem czego on chce, bo zawsze mówił że nie szuka, a kiedyś pamiętam miał takie chwile słabości że jednak chciałby kogoś mieć, do kogo wracać do domu.... więc sama nie wiem. czy przygody - chyba nie, bynajmniej nie sądze zeby ze mna, bo to by zniszczyło przyjaxń. (

Edytowane przez lisa87
Czas edycji: 2012-08-15 o 09:24
lisa87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 09:46   #2382
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Dzień dobry

Chyba mnie jakieś przeziębienie bierze boli mnie głowa i gardło i jakoś nie mam mocy
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 10:06   #2383
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

no hej
ale jestem zamulona :/ strasznie mi się spać chce... synek coś spać nie mógł w nocy i ciągle kręcił się na łóżku a spał ze mną tą noc. Siedzę i ziewam... Zastanawiam się co ja dzisiaj będę robiła na dworze upał masakryczny... Może na basen z dzieciakami pójdę? Pomyślę....
Miałam się dzisiaj zważyć i przypomniało mi się jak już zjadłam śniadanie w sumie to może i dobrze, bo po wczorajszym torcie pewnie jest więcej
Idę poleżeć trochę sobie dzieciaki najedzone więc mam czas na relaks Pewnie siądą do kompa grać zaraz to będę miała troche spokoju

Lisa stwierdzam, że Twojemu przyjacielowi po prostu brakuje takich buziaków, dotyku, przytulenia. Skoro nie ma teraz kobiety to na pewno mu tego wszystkiego brakuje, a że Cie lubi i jesteś piękną kobietą i wie że nie walniesz go w pysk za buziaka to Cie całuje Dopóki są to tylko buziaki to nie przejmuj się tym - przyjaciele tak przecież robią. Jeśli zauważysz że coś więcej chce od Ciebie to wtedy możesz się zastanawiać i najlepiej z nim o tym porozmawiać

Cytat:
Napisane przez lisa87 Pokaż wiadomość
Monia, śliczy Twój synek i słodziak straszny, też bym chciała takiego
a dziękuję W swoim czasie i Ty będziesz takiego szkraba pewnie miała póki co korzystaj z życia i szukaj tego jedynego faceta który będzie wspaniałym tatą i mężem

Milenko cudowna suknia!!!! Będziesz najpiękniejszą Panną młodą na świecie!!! Nie mogę się doczekać już zdjęć
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 10:14   #2384
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Monia, bajeczny ten tort! widać, że synek zadowolony z prezentu uśmiech na twarzy dziecka to najpiękniejsze co może widzieć mama więc nie marudź, że pojazd wydaje odgłosy
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 10:15   #2385
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez mielnus Pokaż wiadomość

[/COLOR]czbasia foty foty foty!!!! daj daj daj!!! ja chce zobaczyc Chorwacje
)
Cierpliwowsc to cnota
mowisz i masz.. zaraz dodaje
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 10:15   #2386
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
Cierpliwowsc to cnota
mowisz i masz.. zaraz dodaje
Czekammmmm
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 10:19   #2387
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Milena001 Pokaż wiadomość
Suknia będzie taka jak ta pani ma tylko jakiś pasek ozdobiony sobie u góry przyszyje Po ślubie pokaże foty jak ja wyglądam w takiej bo nie mam teraz
Sliczna!! Tez mi sie takie podobaly ale za nsika jestem. Jak beza wygladalam

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez lisa87 Pokaż wiadomość
a
mam pytanie do was : jak oceniacie sytuację: mój najlepszy przyjaciel, a jednocześnie kolega ex TŻ, jednocześnie mój szef. Całuje mnie w usta czasami jak jesteśmy sami. Np gdy mi za coś dziękuje, gdy się witaliśmy/żegnaliśmy, gdy składał mi życzenia ur. Tak pare razy się zdarzyło. bez ale taki cmok w usta. Ja ten fakt ignoruję bo nie wiem jak się zachować. Podoba mi się w każdym razie, ale nie wiem jak do tego mam podchodzić. Liczę na wasze opinie/rady
Hmmm... sama neiw eim co o tym myslec. Przemysl wszystko jeszcze raz czy sygnalow mu nei wysylalas. Moze liczy na "romansik"

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
D
Ja chcę fotkiiiiiiiiii nie mogę się doczekać!
:
juz juz.. nadrobie Was i dodaje

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
no i po urodzinkach mojego maluszka.... miło było choć tak jakoś smutno? nieswojo? hmmm sama nie wiem jak to opisać. Chodzi o to, że bez rodziny,znajomych więc tak inaczej niż zawsze....
Tort pyszny, szampan również ( taki dla dzieci oczywiście, bez alkoholu) Poszliśmy z synkiem do sklepu i wybierał pół godziny zabawkę. Wybrał sobie taką sterowaną na pilota straż pożarną co nawet wodą "sika" niestety jak jeździ to "na sygnale" jak to na straż przystało głowa mi już pękała od tego normalnie....
Gdy dzieciaki z tatusiem bawili się tą strażą na deptaku to ja poszłam sobie na zakupy do drogerii. Kupiłam sobie farbę do włosów i jutro pofarbuję niestety Wellatonu tu nie ma wzięłam więc
Syossa. Kupiłam sobie jeszcze żel pod prysznic Nivea, mleczko do demakijażu Nivea, dwa cienie do powiek - jeden z Rimmel drugi z Maybelline i podkład do twarzy z Max Factora. Jutro będę testować wszystko
Wrzucę Wam foteczki mojego niuńka z urodzin
p.s. nie przestraszcie sie kuchni bo remont jeszcze nie skończony, blaty nie przykręcone, no i stół oraz krzesło stare jak świat bo to nasze remontowe meble na których wszystko kroimy, malujemy itd
H]
Super ze impreza sie udala. NAjwazniejsze osoby na niej były Mysle ze jeszzce kilka dni i baterie sie "zepsują"
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 10:20   #2388
mielnus
Wtajemniczenie
 
Avatar mielnus
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 146
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

lisa ja sie pogubiłam już. Ty chyba masz faceta co nie?? Przyjaciel Twojego byłego męża? dobrze pamietam? to ten sam?

Mi się wydaje ze ten facet liczy na romans;>< ja bym nie pozwoliła na takie pocałunki... Chyba ze miałyby miejsce na spotkaniach typu randka itd.


czbasia jak beza??? to bardzo smacznie hehehe
__________________
CEL - 56kg : love:

Edytowane przez mielnus
Czas edycji: 2012-08-15 o 10:23
mielnus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 10:26   #2389
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
W końcu udało mi się obejrzeć Madagaskar 3 i to za free tzn koleżanka mnie dziś z domu wyciągnęła i okazało się, że jej kolega w kinie pracuje i na seans weszłyśmy bokiem
Ale jedna rzecz mnie zastanowiła w moim zachowaniu, nie umiem jeść "na ulicy" i dopiero dziś to zaczaiłam, nawet głodu w sumie nie czuje i tak od LO , że nie jem nic jak idę ulicą czy w centrum handlowym( w restauracji czy barze jem ) czy tramwaju a nawet w kinie . Wy tez tak macie? Może chociaż jedna osoba? Czy tylko ja tak dziwaczę eh może to była tajemnica mojej szczupłej sylwetki na studiach, ciągle gdzies łaziłam a teraz w domu to tylko jem i jem.
A i koleżanka stwierdziła, że schudłam( a nie wie , że się odchudzam) i mega miło mi się zrobiło choć to tylko 1,5kg ale może waga waga w wymiary wymiarami mierzyć się częściej muszę
Tez musze sie na MAdagaskar wybrac. Albo przynajmniej sciegnac i obejrzec doma Co do jedzenia to nie wiem. JA jak glodna to ejm wszedzie D i to mnei gubi

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez lisa87 Pokaż wiadomość
margot, like , heroine, monia, my pracujemy rok ze sobą. Od zawsze dyskretnie do niego smaliłam cholewy a on hamował sytuację.
)
Ano wlasnie! uważaj bo jestes teraz latwym kaskiem. No chyba ze......

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez mielnus Pokaż wiadomość
[a takie pocałunki... Chyba ze miałyby miejsce na spotkaniach typu randka itd.


czbasia jak beza??? to bardzo smacznie hehehe
HEhee!! Moze smakowicie ale jak dla mnie nie do przyjecia. Dlatego ja wybralam prosta. W takiej wygladalam wg mnie ok!!
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 10:26   #2390
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Lisa... zagmatwane to wszystko... teraz się rozstałaś z jego przyjacielem, więc ma wolną rękę... lepiej weź to na dystans... przynajmniej ja bym była ostrożna
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 10:26   #2391
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
monia boję się jak diabli ale chce być mamą ale chyba tylko wpadka mnie uratuje czyli cud bo ja to przezornie na wszystkie fronty się zabezpieczam i świadomie się nigdy nie zdecyduje a jak bym była w ciąży to bym już została tak mnie naszło jak o tych urodzinkach pisałaś, że tez bym już była(jakbym się zdecydowała) za etapem pieluch i kupek i co do wagi i skóry elastyczności to możesz mieć dużo racji no ale tego już nie cofnę
Co do jedzenia fakt, ja lubię powoli jeść i "czysto" to może to to nie wyjdę nawet z mini plamką na bluzce do ludzi i ciągle myślę, że widać to.
Jak ważyłam 47kg też nie jadałam ani w szkole na korytarzu ( tylko na stołówce) ani w autobusie , czub jestem i tyle
Lubie kosmetyki max factora więc zazdraszczam możliwości zakupów po takich cenach, nic tylko się malować podejrzewam, że wędliny i warzywa i owoce drogie bo słyszałam, ze po to Niemcy do Polski jeżdżą.
dobranoc ja Kolumbów oglądam, się wkręciłam a spać trzeba
Przyjdzie taki czas, że się zdecydujesz zobaczysz !!! Instynkt się w Tobie obudzi Tym bardziej jeśli masz już tego jedynego faceta i nie chcesz innego to sama będziesz chciała mieć "owoc waszej miłości"
No ja już dwa razy etap pieluch przechodziłam i na szczęście mam to za sobą teraz jest fajnie pieluchy to przerąbana sprawa ale da się przeżyć
Wiadomo, że im człowiek starszy to skóra mniej giętka/elastyczna/jędrna. Organizm się wolniej regeneruje i ma coraz wolniejszy metabolizm. A od 25 roku życia kobiety już się zaczynają starzeć, bo do 25 roku cały czas dojrzewają. Także teraz już bym się bała w ciąże zajść bo wiem, że mógłby mi zostać flak na brzuchu i mnóstwo dodatkowych kilogramów.
No są tacy ludzie właśnie że nie jedzą na mieście bo boją się ubrudzić. Też tak mam jak jem np. hamburgera najczęściej dlatego jem takie rzeczy w samochodzie albo gdzieś gdzie mnie nie widać
Ja też lubię Max Factora choć ostatnio zawiodłam się na tuszu wodoodpornym 2000 calorie. Po dłuższym kąpaniu w basenie wyglądałam jak Panda..... czarne koła pod oczami :/ No ale cena mówi sama za siebie :/ za rok na lato kupię sobie Masterpiece Max wodoodporny bo w internecie bardzo go chwalą. Ja lubię się malować bez makijażu źle się czuję
Co do wędlin to nie sa drogie - całe opakowanie szynki którą ja uwielbiam kosztuje 1,15 euro. Szynka jest przepyszna, chudziutka i taka "mokra" - idealna wręcz na kanapki. Co do kurczaka to ceny takie same bo 600 gram piersi tutaj kosztuje 2,5 euro. Za 1100 gram udek z kurczaka ostatnio zapłaciłam nie całe 3 euro. Pól kilo surowej karkówki juz przyprawionej w sosie ziołowym kosztuje 3 euro. Także ceny podobne jak w Polsce choć nie wiem ile teraz mięso kosztuje dokładnie w PL. Co do warzyw i owoców to cięzko mi powiedzieć. Są tańsze i droższe bo to zalezy od gatunku itd. Ale owoce chyba faktycznie są troszkę droższe ale minimalnie.
Słodycze są za to tanie jak barszcz i do tego jakie pyszne
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 10:29   #2392
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

No a teraz obiecane foty!! tadam!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0086.jpg (37,4 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0102.jpg (24,1 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03728.jpg (22,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03911.jpg (36,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5187.jpg (22,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5211.jpg (18,7 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5502.jpg (24,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5506.jpg (24,1 KB, 9 załadowań)
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 10:31   #2393
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

No i jeszcze kilka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5549.jpg (27,4 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5594.jpg (21,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5598.jpg (31,2 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5602.jpg (23,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5823.jpg (29,9 KB, 67 załadowań)
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 10:32   #2394
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
Monika, torcik wygląda na pyszny, mniam! w sam raz dla dziecka. Prezent też sobie fajny wybrał Dzieci szybko rosną, nawet się nie obejrzysz, a niedługo Ci z dziewczyną do domu przyjdzie.
Młodą mamą fajnie być tez wiem coś o tym.
Torcik kupiony na ostatnią chwilę i tylko taki jeden jedyny był dla dziecka w sklepie :P i smakowo faktycznie pyszny
hehehe no pewnie tak! Mam nadzieję że jakieś ładne i mądre dziewczyny Ci moi synowie sobie znajdą Najlepiej jak będą to polki
No młoda mama ma więcej energii żeby zajmować się dzieckiem więc jest łatwiej No i przynajmniej jak pójdę za 2 lata na wywiadówkę do syna do szkoły to nikt mu nie powie że "babcia przyszła zamiast mamy" dla dziecka to też ważne aby się nie wstydził matki przed kolegami
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 10:34   #2395
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

czbasia, piękne widoki! jaka niebieska woda ehhh, ja tam chcę!!!! no ale chcemy Ciebie zobaczyć trochę bardziej
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 10:37   #2396
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
Wiadomo, że im człowiek starszy to skóra mniej giętka/elastyczna/jędrna. Organizm się wolniej regeneruje i ma coraz wolniejszy metabolizm. A od 25 roku życia kobiety już się zaczynają starzeć, bo do 25 roku cały czas dojrzewają. Także teraz już bym się bała w ciąże zajść bo wiem, że mógłby mi zostać flak na brzuchu i mnóstwo dodatkowych kilogramów.
Wezzz nie strasz mnie. Ale cholera sama wiem ze tak to jest. Ehhh.. Jak zajde w ciaze to chyba na diecie bede |A przymiazamy sie z tz do staran o dzidzie. Juz w chorwacji pierwsze kroki poczynilismy:brz ydal: A noz jakis chorwat/ka sie uda

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
czbasia, piękne widoki! jaka niebieska woda ehhh, ja tam chcę!!!! no ale chcemy Ciebie zobaczyć trochę bardziej
Wszystkie moje foty z bliska nie do pokazania moze jak wezmeimy zdjecia od znajomych jakies lepsze sie trafi:P:P wtedy wstawie
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 10:39   #2397
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Lisa uważaj też aby nie zrobił z Ciebie "kobiety lekkich obyczajów". Skoro twój były facet jest jego przyjacielem to wiesz... może to jakiś spisek? Może chce przyjacielowi udowodnić że np. "polecisz na każdego" i dlatego nie jesteś warta jego. Może on mu wszystko mówi? Musisz być ostrożna... faceci to świnie i myślą tylko o jednym.... Nie bez powodu juz go dwie żony zostawiły - coś w tym jest na pewno.


Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Chyba mnie jakieś przeziębienie bierze boli mnie głowa i gardło i jakoś nie mam mocy

eee to tak jak ja - zero mocy :/ ale przynajmniej mnie nic nie boli, oprócz kości z niewyspania :/ Weź sobie Coldrex Rysiu wpadnie Cie uzdrowi
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 10:41   #2398
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
Wezzz nie strasz mnie. Ale cholera sama wiem ze tak to jest. Ehhh.. Jak zajde w ciaze to chyba na diecie bede |A przymiazamy sie z tz do staran o dzidzie. Juz w chorwacji pierwsze kroki poczynilismy:brz ydal: A noz jakis chorwat/ka sie uda
hahaha fajnie by było mnie mój TŻ też straszy, że mi zrobi dzidziusia jak będziemy we Francji akurat wypada nam na wyjazd nasza 1 rocznica ślubu śmieje się, że będzie żabojad buahahaha

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
Wszystkie moje foty z bliska nie do pokazania moze jak wezmeimy zdjecia od znajomych jakies lepsze sie trafi:P:P wtedy wstawie
Jasne! nie pie.r.dol. głupot wstawiaj!!!!!
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 10:47   #2399
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Halo mnie dziś czeka 18-tka kuzyna także pojem sobie ciast, sałatek, później grill
Po weekendzie biorę się za siebie, bo nie chcę przytyć, a dziś na wadze 49,5 kg miałam się nie ważyć, ale nie wytrzymałam. Nie chcę znów mieć 5 z przodu postaram się od poniedziałku ćwiczyć ( już wczoraj kręciłam hula hop 15 minut i zrobiłam 60 ścisków agrafką ) no i nie podjadać chipsów

Monia ja wcześniej chodziłam do innej lekarki i to właśnie tamta kazała mi czekać i obserwować ta jest naprawdę spoko, zrobiłaby mi to od razu jak przyjdą wyniki z cytologii, bo musi wiedzieć, czy nie ma zmian nowotworowych, ale że jadę do Niemiec to dopiero w listopadzie mi to zrobi. Gdyby miała robić mi wypalankę, to tak czy siak wynik z cytologi byłby potrzebny
Super, że urodzinki udane ale Kolinek wybrał sobie super wóz teraz mama musi słuchać syreny do póki się nie zepsuje, albo znudzi
oo troszkę widzę waga podskoczyła? Może okres Ci się zbliża? Albo dni płodne masz? Nie martw się na zapas może waga pojutrze sama zleci
Ahhhaaa no tak - pamiętam tą nie miłą jędzę u której byłas na początku. Kurde szkoda ze musisz czekać aż do listopada :/ jeszcze tyleee czasu :/ Mam nadzieję że wyniki będą dobre w sumie to ja gadam! One musza być dobre! Nie ma innej opcji

No od rana Kolinek jeździ tym wozem po domu.... łeb mi zaraz pęknie.... w dodatku wszystko ochlapane jest bo ta straż wodą sika. Mam dość! A baterie jak na złość nie chcą paść :/ ojjj jemu to się na pewno nie znudzi ta zabawka więc jedyną moją nadzieją są baterie
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 10:50   #2400
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
eee to tak jak ja - zero mocy :/ ale przynajmniej mnie nic nie boli, oprócz kości z niewyspania :/ Weź sobie Coldrex Rysiu wpadnie Cie uzdrowi
Właśnie nie mam Coldrexu a dzisiaj wszystko pozamykane Rysia nie będzie
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:56.