Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kcal cz 8 - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-15, 10:59   #2401
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
Wezzz nie strasz mnie. Ale cholera sama wiem ze tak to jest. Ehhh.. Jak zajde w ciaze to chyba na diecie bede |A przymiazamy sie z tz do staran o dzidzie. Juz w chorwacji pierwsze kroki poczynilismy:brz ydal: A noz jakis chorwat/ka sie uda

Wszystkie moje foty z bliska nie do pokazania moze jak wezmeimy zdjecia od znajomych jakies lepsze sie trafi:P:P wtedy wstawie
No na nie których Cie widać więc niech Ci będzie
Super te foteczki!! jak błękitnie tam Zazdroszczę!!!! śliczne widoki no i ta woda...... ahh no i jakie ładne kobiety tam mają jakaś tam się załapała na kilku fotach taka czarnula ( chodzi o Ciebie oczywiście )

oooooooo no proszę! będzie dzidzia?? ale super
Musicie codziennie się bzykać jak chcecie dzidzie ! U mnie za pierwszym razem się udało a w sumie troche szkoda bo robienie dzidzi jest cudowne i myślałam, że chociaż z 2 miechy będziemy dzidzie robić a tu już po 2 tygodniach w ciąży byłam :P

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Monia, bajeczny ten tort! widać, że synek zadowolony z prezentu uśmiech na twarzy dziecka to najpiękniejsze co może widzieć mama więc nie marudź, że pojazd wydaje odgłosy
no tort kupny więc wiesz może następnym razem sama coś stworzę hehe
Synuś szczęśliwy na maksa ta straż pożarna od rana jeździ i wyje zwariuje nie długo
Super, że synuś zadowolony, jego uśmiech jest cudowny ale mam nadzieję że zaraz baterie zdechną w tym samochodzie

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość

Super ze impreza sie udala. NAjwazniejsze osoby na niej były Mysle ze jeszzce kilka dni i baterie sie "zepsują"
No tak najważniejsi byli
Jeszcze kilka dni? one mają się już zepsuć ja mam dość
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 11:02   #2402
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Właśnie nie mam Coldrexu a dzisiaj wszystko pozamykane Rysia nie będzie
Ej Apteka na pewno jakaś ma dyżur
Jezuu ja zapomniałam że dzisiaj w Polsce Święto jest !!!! Tutaj nie ma mąż w pracy
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 11:05   #2403
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
no tort kupny więc wiesz może następnym razem sama coś stworzę hehe
Synuś szczęśliwy na maksa ta straż pożarna od rana jeździ i wyje zwariuje nie długo
Super, że synuś zadowolony, jego uśmiech jest cudowny ale mam nadzieję że zaraz baterie zdechną w tym samochodzie
Ale wygląda smacznie mimo, że kupny
Biednaś no ale jak tak bez przerwy wyje to niedługo padnie chyba, że ma jakieś hiper super baterie

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
Ej Apteka na pewno jakaś ma dyżur
Jezuu ja zapomniałam że dzisiaj w Polsce Święto jest !!!! Tutaj nie ma mąż w pracy
Ma... tyle, że na drugim końcu miasta a TŻ ma dzisiaj dyżur też pracuje... a sama nie pójdę... siły nie mam
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 11:18   #2404
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Ale wygląda smacznie mimo, że kupny
Biednaś no ale jak tak bez przerwy wyje to niedługo padnie chyba, że ma jakieś hiper super baterie

Ma... tyle, że na drugim końcu miasta a TŻ ma dzisiaj dyżur też pracuje... a sama nie pójdę... siły nie mam
No całkiem dobry był choć jadłam w życiu lepsze

Tam są chyba jakieś hiper super baterie bo w ogóle nie słychać aby miały paść Zaraz ich do kompa wygonię i się walnę poleżeć to będzie chwila spokoju Miałam iśc na dwór ale za gorąco.... a na basen samej z tymi łobuzami nie chce mi się iść.... jest 26 stopni a o 14stej ma być 33 już...... a weekend? walnę na zawał - http://www.accuweather.com/pl/de/bru...t/167392?day=1

No jak daleko to pewnie że nie pójdziesz.... kładz się do wyrka i leż !! Zdrowiej
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 11:19   #2405
lisa87
Raczkowanie
 
Avatar lisa87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 303
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
Lisa stwierdzam, że Twojemu przyjacielowi po prostu brakuje takich buziaków, dotyku, przytulenia. Skoro nie ma teraz kobiety to na pewno mu tego wszystkiego brakuje, a że Cie lubi i jesteś piękną kobietą i wie że nie walniesz go w pysk za buziaka to Cie całuje Dopóki są to tylko buziaki to nie przejmuj się tym - przyjaciele tak przecież robią. Jeśli zauważysz że coś więcej chce od Ciebie to wtedy możesz się zastanawiać i najlepiej z nim o tym porozmawiać
Moniu, to chyba najbardziej obiektywna i trafna opinia. Od razu sobie to w głowie inaczej poukładam, bez sensu robić sobie nadzieji na uczucia których nie ma.
Cytat:
Napisane przez mielnus Pokaż wiadomość
lisa ja sie pogubiłam już. Ty chyba masz faceta co nie?? Przyjaciel Twojego byłego męża? dobrze pamietam? to ten sam?
Mi się wydaje ze ten facet liczy na romans;>< ja bym nie pozwoliła na takie pocałunki... Chyba ze miałyby miejsce na spotkaniach typu randka itd.
mielnus, dobrze pamiętasz. ale TŻta już nie mam... dopiero jak przychodzi mi komuś to opisać to sobie uświadamiam jak to zagmatwane jest postacie są trzy:
ex MĄŻ = 1
ex TŻ = 2
przyjaciel od buziaków=3
wszyscy się znają sytuacja nie warta komentarza, takie życie już scenariusze pisze, a od niektórych osób po prostu nie umiem odizolować

wciągnęłam własnie 2 naleśniki z dźemem i 1 z cukrem pudrem
lisa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 11:25   #2406
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez lisa87 Pokaż wiadomość
postacie są trzy:
ex MĄŻ = 1
ex TŻ = 2
przyjaciel od buziaków=3
wszyscy się znają sytuacja nie warta komentarza, takie życie już scenariusze pisze, a od niektórych osób po prostu nie umiem odizolować

wciągnęłam własnie 2 naleśniki z dźemem i 1 z cukrem pudrem
O matko, ale to skomplikowane dużo przeszłaś mogę wiedzieć ile masz lat? w nicku to wiek?


Monia, kuruję się kuruję leżę pod kołderką
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 11:34   #2407
sweet__chocolate
Raczkowanie
 
Avatar sweet__chocolate
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 388
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cześć dziewczyny

ja tylko na chwilę dzisiaj, bo mam straszny humor i po prostu dość wszystkiego,

wczorajszy dzień dietkowo i sportowo dobrze, ale dzisiaj z rana na wadze +0,3kg
poza tym o 6:45 a więc na dobry początek dnia spadłam w pracy ze schodów :/ mam poturbowaną całą nogę, pociętą, dziurawe i pokrwawione ulubione dżinsy, stopa mnie tak napierdziela, że ledwo chodzę a jeszcze 2h do końca zmiany :/

ponadto od czwartku nie rozmawiam z mężem, sytuacja jest fatalna

aby sobie trochę osłodzić to wszystko zjadłam 4 białe michałki i 2 kasztanki co wprawiło mnie w jeszcze większą wściekłość na samą siebie :/:/:/

podsumowując mam wszystkiego cholernie dość :/
__________________
166cm

Start: 03.12.2012r.
Cel: -10,1kg

71,1 ---> 66,7 ---> 60

Za mną już: -4,4kg
sweet__chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 11:38   #2408
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez lisa87 Pokaż wiadomość
Moniu, to chyba najbardziej obiektywna i trafna opinia. Od razu sobie to w głowie inaczej poukładam, bez sensu robić sobie nadzieji na uczucia których nie ma.

postacie są trzy:
ex MĄŻ = 1
ex TŻ = 2
przyjaciel od buziaków=3
Będę szczera - ja bym nawet nie próbowała wiązać się z facetem który jest po dwóch rozwodach bo moim zdaniem z nim jest coś nie tak skoro aż dwie żony go zostawiły także daj sobie spokój.

A to Ty miałas męża? Rozwiedliście się czy jak? długo razem byliście?
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 11:38   #2409
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez sweet__chocolate Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

ja tylko na chwilę dzisiaj, bo mam straszny humor i po prostu dość wszystkiego,

wczorajszy dzień dietkowo i sportowo dobrze, ale dzisiaj z rana na wadze +0,3kg
poza tym o 6:45 a więc na dobry początek dnia spadłam w pracy ze schodów :/ mam poturbowaną całą nogę, pociętą, dziurawe i pokrwawione ulubione dżinsy, stopa mnie tak napierdziela, że ledwo chodzę a jeszcze 2h do końca zmiany :/

ponadto od czwartku nie rozmawiam z mężem, sytuacja jest fatalna

aby sobie trochę osłodzić to wszystko zjadłam 4 białe michałki i 2 kasztanki co wprawiło mnie w jeszcze większą wściekłość na samą siebie :/:/:/

podsumowując mam wszystkiego cholernie dość :/
O kurcze... jak to się stało? zahaczyłaś o coś? biedna ;(

Aż tak długo nie rozmawiacie? może czas wyciągnąć rękę na zgodę? ktoś musi

przytulam
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 11:41   #2410
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Monia, kuruję się kuruję leżę pod kołderką
No to leż witaminki jakieś wypij !!

Cytat:
Napisane przez sweet__chocolate Pokaż wiadomość
poza tym o 6:45 a więc na dobry początek dnia spadłam w pracy ze schodów :/ mam poturbowaną całą nogę, pociętą, dziurawe i pokrwawione ulubione dżinsy, stopa mnie tak napierdziela, że ledwo chodzę a jeszcze 2h do końca zmiany :/

ponadto od czwartku nie rozmawiam z mężem, sytuacja jest fatalna

jezuuuu bidulko nie możesz się zwolnić z pracy? Twój szef widział Twoją nogę? prace masz siedzącą chociaż?

Od czwartku? Kurde no prawie tydzień .... Co się stało?
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 11:49   #2411
sweet__chocolate
Raczkowanie
 
Avatar sweet__chocolate
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 388
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
O kurcze... jak to się stało? zahaczyłaś o coś? biedna ;(

Aż tak długo nie rozmawiacie? może czas wyciągnąć rękę na zgodę? ktoś musi

przytulam
No taki wypadek mały przy pracy, a że ręce miałam zajęte, to nie zdążyłam w porę się złapać
Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
No to leż witaminki jakieś wypij !!




jezuuuu bidulko nie możesz się zwolnić z pracy? Twój szef widział Twoją nogę? prace masz siedzącą chociaż?

Od czwartku? Kurde no prawie tydzień .... Co się stało?
Pracę mam po części siedzącą, całe szczęście, że nie ma dzisiaj dużo pracy. Szefa na miejscu nie ma więc nie widział, ale i tak by to nic nie dało bo nie ma mnie kto zastąpić, koleżanka od wczoraj na urlopie, mam nadzieję, że opuchlizna zejdzie, ból minie i nie będzie nic poważniejszego.

A co do Tż... ehhh jestem przerażona, jesteśmy rok i 2 miesiące po cywilnym, 2 miesiące po kościelnym a jest totalna porażka, nie potrafimy się ostatnio dogadać w ogóle, w żadnej kwestii jestem załamana, nawet nie mogę Wam powiedzieć o co dokładnie poszło bo tu nie ma jakiegoś konkretnego powodu, po prostu nie możemy się dogadać
__________________
166cm

Start: 03.12.2012r.
Cel: -10,1kg

71,1 ---> 66,7 ---> 60

Za mną już: -4,4kg
sweet__chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 11:55   #2412
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez sweet__chocolate Pokaż wiadomość
No taki wypadek mały przy pracy, a że ręce miałam zajęte, to nie zdążyłam w porę się złapać
Łoj... mam nadzieję, że to tylko stłuczenie i przestanie boleć

Cytat:
Napisane przez sweet__chocolate Pokaż wiadomość
A co do Tż... ehhh jestem przerażona, jesteśmy rok i 2 miesiące po cywilnym, 2 miesiące po kościelnym a jest totalna porażka, nie potrafimy się ostatnio dogadać w ogóle, w żadnej kwestii jestem załamana, nawet nie mogę Wam powiedzieć o co dokładnie poszło bo tu nie ma jakiegoś konkretnego powodu, po prostu nie możemy się dogadać
Przykro mi, że tak jest... a wcześniej super się dogadywaliście? Tak nagle się zmieniło? Może za mało czasu spędzacie razem? Jesteście zajęci pracą?
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 12:12   #2413
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Monia no tamta lekarka była niemądra w dodatku pamiętam jak kazała mi przytyć do 60 kg haha niedoczekanie
No tak waga mi skoczyła troszkę, okres miałam 3 sierpnia, więc może dni płodne się zbliżają ale w sumie to się nie martwię tym za bardzo bo dobrze się czuję w swoim ciele a to jest najważniejsze nie chce mi się teraz ograniczać, jak gdzieś chodzimy i mam na coś ochotę jak wrócę z Niemiec to wtedy porządnie wezmę się za siebie, zacznę ćwiczyć, żeby na przyszłe wakacje, no i już na wiosnę, znów ważyć 48kg

Lisa to faktycznie troszkę zagmatwana sytuacja ja też radziłabym Ci nie angażować się za bardzo w to wszystko, tym bardziej, że cała trójka się zna, a Ty później będziesz płakać przez tego przyjaciela
Trzymam kciuki, żeby wszystko się dobrze ułożyło

Heroine zdrówka kochana połóż się i wygrzewaj, oby przeszło choróbsko

Ja właśnie zjadłam fileta z piersi, umyłam już łeb, później się naszykuję, bo na 16 imprezka muszę jeszcze zrobić sałatkę, bo ciocia mnie prosiła

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

sweet_chocolate bidulko mam nadzieję, że nic poważnego Ci się w nóżkę nie stało
A co do sytuacji z mężem, to trzymam kciuki, żeby wszystko się ułożyło przecież niedawno ślub braliście, więc na pewno musi się wszystko poukładać porozmawiajcie szczerze i wyjaśnijcie wszystko nie ma co się nie odzywać .

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Czbasiu ale wspaniałe widoki zazdraszczam

Kochane bardzo proszę o głosiki, bo spadam w rankingu
I dziękuję za dotychczasowe
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 12:22   #2414
sweet__chocolate
Raczkowanie
 
Avatar sweet__chocolate
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 388
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Łoj... mam nadzieję, że to tylko stłuczenie i przestanie boleć



Przykro mi, że tak jest... a wcześniej super się dogadywaliście? Tak nagle się zmieniło? Może za mało czasu spędzacie razem? Jesteście zajęci pracą?
A no wiesz jak w każdym związku problemy zawsze są, ale to co jest teraz to jakaś porażka, w domu się mijamy, a jak się tylko któreś odezwie to się przegadujemy ;( beczeć się chce i nic więcej

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość


sweet_chocolate bidulko mam nadzieję, że nic poważnego Ci się w nóżkę nie stało
A co do sytuacji z mężem, to trzymam kciuki, żeby wszystko się ułożyło przecież niedawno ślub braliście, więc na pewno musi się wszystko poukładać porozmawiajcie szczerze i wyjaśnijcie wszystko nie ma co się nie odzywać .

Tak wiem, że nie odzywanie się to nie rozwiązanie, ale jak się odezwiemy to jeszcze gorzej, może musimy to przeczekać, tylko przez tą sytuacje nie mam nawet ochoty wracać do domu a to zły znak


Oki dziewczyny, zmykam jeszcze trochę popracować, jeszcze godzinka mi została i idę do mamy na obiad. Trochę odsapnę a mąż i tak w pracy do późnego wieczora...

Buziaki
__________________
166cm

Start: 03.12.2012r.
Cel: -10,1kg

71,1 ---> 66,7 ---> 60

Za mną już: -4,4kg
sweet__chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 12:30   #2415
Milena001
Zadomowienie
 
Avatar Milena001
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 294
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez sweet__chocolate Pokaż wiadomość
No taki wypadek mały przy pracy, a że ręce miałam zajęte, to nie zdążyłam w porę się złapać


Pracę mam po części siedzącą, całe szczęście, że nie ma dzisiaj dużo pracy. Szefa na miejscu nie ma więc nie widział, ale i tak by to nic nie dało bo nie ma mnie kto zastąpić, koleżanka od wczoraj na urlopie, mam nadzieję, że opuchlizna zejdzie, ból minie i nie będzie nic poważniejszego.

A co do Tż... ehhh jestem przerażona, jesteśmy rok i 2 miesiące po cywilnym, 2 miesiące po kościelnym a jest totalna porażka, nie potrafimy się ostatnio dogadać w ogóle, w żadnej kwestii jestem załamana, nawet nie mogę Wam powiedzieć o co dokładnie poszło bo tu nie ma jakiegoś konkretnego powodu, po prostu nie możemy się dogadać
podobno pierwszy kryzys jest rok po ślubie Pewnie te emocje związane ze slubem, zamieszkaniem ze sobą, takim innym życiem opadają i zaczyna się prawdziwe życie Świadomość tego że trzeba pracować cały czas żeby przeżyć, żeby pozwolić sobie na przyjemności....musicie znaleźć swój sens wspólnego życia Boże, mnie też to niedługo czeka

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:
Napisane przez sweet__chocolate Pokaż wiadomość
A no wiesz jak w każdym związku problemy zawsze są, ale to co jest teraz to jakaś porażka, w domu się mijamy, a jak się tylko któreś odezwie to się przegadujemy ;( beczeć się chce i nic więcej




Tak wiem, że nie odzywanie się to nie rozwiązanie, ale jak się odezwiemy to jeszcze gorzej, może musimy to przeczekać, tylko przez tą sytuacje nie mam nawet ochoty wracać do domu a to zły znak


Oki dziewczyny, zmykam jeszcze trochę popracować, jeszcze godzinka mi została i idę do mamy na obiad. Trochę odsapnę a mąż i tak w pracy do późnego wieczora...

Buziaki
no to już Zrób coś do jedzenia na wieczór, odstrzel się ładnie i taka romantyczna kolacja.... Powiedz mu wszystko co czujesz, że nie masz ochoty wracać do domu jak tak jest itd ktoś musi zrobić pierwszy krok
__________________
26 lat, 166 cm, cel 58 kg
75 kg lipciec 2015 r (7 miesięcy od porodu)
Jest 65,8kg
Skalpel 60x
Turbo wyzwanie 57,5x
Killer 14,5x
Model look 4x, Detocell, Secret 2x
6- minotowki 6x, Ekstra figura 3x
Turbo spalanie, Skalpel wyzwanie 1x
Milena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 12:59   #2416
lisa87
Raczkowanie
 
Avatar lisa87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 303
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
O matko, ale to skomplikowane dużo przeszłaś mogę wiedzieć ile masz lat? w nicku to wiek?
tak, mam 25 latek ale już jak stara baba się zachowuję momentami

Zdrowiej nam kochana bo trzeba mieć siłę żeby dietkować
Cytat:
Napisane przez sweet__chocolate Pokaż wiadomość
ponadto od czwartku nie rozmawiam z mężem, sytuacja jest fatalna

aby sobie trochę osłodzić to wszystko zjadłam 4 białe michałki i 2 kasztanki co wprawiło mnie w jeszcze większą wściekłość na samą siebie :/:/:/

podsumowując mam wszystkiego cholernie dość :/
przykro mi z powodu problemów z mężem, wiem co masz na myśli - że się tak naprawdę o nic nie poklóciliście a patrzeć na siebie nie możecie...
Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
Będę szczera - ja bym nawet nie próbowała wiązać się z facetem który jest po dwóch rozwodach bo moim zdaniem z nim jest coś nie tak skoro aż dwie żony go zostawiły także daj sobie spokój.

A to Ty miałas męża? Rozwiedliście się czy jak? długo razem byliście?
byłam młoda i wierzyłam w miłość na całe życie i rzeczywistość mnie pokonała. Ale nic, trzeba iść do przodu. Mam takie coś w głowie że umiem obie wyperswadować rzeczywistość która mi nie odpowiada - np. w ogóle nie myślę o nim jako o ex tylko jako o zwykłym człowieku, jakbym wycięła z pamięci te fragmenty które mnie drażnią. I tak jest lepiej

czekam na tego znajomego aż wróci z delegacji to mam zamiar go do kina wyciągnąć bo się wybieraliśmy od paru dni, i wtedy zobaczę jak się zachowa na takim spotkaniu. taki teścik

ide zaraz na lody. ssa mnie na słodkie. dziś święto więc sobie odpuszczam, tymbardziej że rzadko ost jem słodycze
lisa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 14:08   #2417
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez sweet__chocolate Pokaż wiadomość
Pracę mam po części siedzącą, całe szczęście, że nie ma dzisiaj dużo pracy. Szefa na miejscu nie ma więc nie widział, ale i tak by to nic nie dało bo nie ma mnie kto zastąpić, koleżanka od wczoraj na urlopie, mam nadzieję, że opuchlizna zejdzie, ból minie i nie będzie nic poważniejszego.

A co do Tż... ehhh jestem przerażona, jesteśmy rok i 2 miesiące po cywilnym, 2 miesiące po kościelnym a jest totalna porażka, nie potrafimy się ostatnio dogadać w ogóle, w żadnej kwestii jestem załamana, nawet nie mogę Wam powiedzieć o co dokładnie poszło bo tu nie ma jakiegoś konkretnego powodu, po prostu nie możemy się dogadać
No to dobrze, że możesz sobie posiedzieć trochę, zawsze to jakaś ulga Zaraz pójdziesz do domku i odpoczniesz sobie Zrób sobie zimne okłady na nogę to będzie mniej bolało. Może jakiś żel w aptece na stłuczenia sobie kup? A w ogóle to dziś pracujesz? w Święto? Myślałam, że w Polsce dziś wszyscy mają wolne.

Jejuu to Wy świeżynki jesteście!!! 2 miesiące po kościelnym dopiero! No nie dobrze, że tak się dzieje źle między Wami
Faceci to dziwny gatunek.... może dopiero do niego dotarło że wziął ślub i że już nie będzie tak samo jak wcześniej i chodzi teraz zły na cały świat? Ten gatunek tak ma.... oni zawsze myślą dopiero po fakcie.
Zaczęło się prawdziwe życie i pewnie chłopak przerażony jest. Normalka. Podejrzewam że jak się już przyzwyczai do tego wszystkiego to będzie dobrze między wami, choć kłotnie na pewno jeszcze nie raz będą - to nieuniknione w związku. I faktycznie ten pierwszy rok po ślubie jest najtrudniejszy i często faceci sobie z tym nie radzą. Ja z moim męzem się strasznie kłóciłam... nawet pozew o rozwód złożyłam ale przed sprawą sądową wycofałam bo się pogodzilismy. Jeszcze do nie dawna bardzo się kłóciliśmy... masakra czasami była normalnie, nawet się kilka razy prawie pobiliśmy. Chwilami go nienawidziłam...... no ale dwoje dzieci mamy więc trzeba było się jakoś dogadać no i jakoś się zaczęło układać. Mąż jest teraz zadowolony z pracy więc na mnie sie nie wyżywa, mieszkamy sobie sami z dala od wszystkich więc nikt nam się nie wtrąca i mamy spokój. To też bardzo ważne jest w związku, tak samo jak pieniądze - jeśli ich brakuje to każdy chodzi zdenerwowany. Usiądź i pogadaj z mężem. Zapytaj się go na spokojnie dlaczego chodzi zły, dlaczego się nie odzywa. Może wyjdźcie gdzieś razem? zaproś go na kolację/pizze/piwo czy gdzieś kobiecie nie wypada zapraszać faceta no ale żona męża jak najbardziej powinna nie raz gdzieś zaprosić

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Monia no tamta lekarka była niemądra w dodatku pamiętam jak kazała mi przytyć do 60 kg haha niedoczekanie
No tak waga mi skoczyła troszkę, okres miałam 3 sierpnia, więc może dni płodne się zbliżają ale w sumie to się nie martwię tym za bardzo bo dobrze się czuję w swoim ciele a to jest najważniejsze nie chce mi się teraz ograniczać, jak gdzieś chodzimy i mam na coś ochotę jak wrócę z Niemiec to wtedy porządnie wezmę się za siebie, zacznę ćwiczyć, żeby na przyszłe wakacje, no i już na wiosnę, znów ważyć 48kg
No jakaś głupia baba..... Jeśli dobrze Ci z tą wagą to bezsensu się odchudzać korzystaj póki możesz z uroków lata i wakacji
Jak pojedziesz do Niemiec to schudniesz od pracy na pewno także będzie dobrze

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez lisa87 Pokaż wiadomość
byłam młoda i wierzyłam w miłość na całe życie i rzeczywistość mnie pokonała. Ale nic, trzeba iść do przodu. Mam takie coś w głowie że umiem obie wyperswadować rzeczywistość która mi nie odpowiada - np. w ogóle nie myślę o nim jako o ex tylko jako o zwykłym człowieku, jakbym wycięła z pamięci te fragmenty które mnie drażnią. I tak jest lepiej

czekam na tego znajomego aż wróci z delegacji to mam zamiar go do kina wyciągnąć bo się wybieraliśmy od paru dni, i wtedy zobaczę jak się zachowa na takim spotkaniu. taki teścik

ide zaraz na lody. ssa mnie na słodkie. dziś święto więc sobie odpuszczam, tymbardziej że rzadko ost jem słodycze
A długo byliście małżeństwem?

Ty go do kina chcesz zaprosić????????????????? ?????????????
Przecież to jest jednoznaczne że "czegoś" chcesz od niego - on sobie tak od razu pomyśli. Facetowi wiele nie trzeba i on zaraz sobie wymyśla Bóg wie co.
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg


Edytowane przez monika01011986
Czas edycji: 2012-08-15 o 14:13
monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 14:34   #2418
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
No a teraz obiecane foty!! tadam!!
Ale łaaaadnie a woda jaka niebieściutka

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
Torcik kupiony na ostatnią chwilę i tylko taki jeden jedyny był dla dziecka w sklepie :P i smakowo faktycznie pyszny
hehehe no pewnie tak! Mam nadzieję że jakieś ładne i mądre dziewczyny Ci moi synowie sobie znajdą Najlepiej jak będą to polki
No młoda mama ma więcej energii żeby zajmować się dzieckiem więc jest łatwiej No i przynajmniej jak pójdę za 2 lata na wywiadówkę do syna do szkoły to nikt mu nie powie że "babcia przyszła zamiast mamy" dla dziecka to też ważne aby się nie wstydził matki przed kolegami
Dokładnie, ostatnio się spotkałam w sklepie z takim czymś, że matka przyszła z synem do sklepu, a ekspedientka do niej 'może jeszcze lizak dla wnuczka?' A ten mały powiedział, że to mama. Głupio się pewnie wszystkim zrobiło.
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 14:57   #2419
LosingMyWay
Zadomowienie
 
Avatar LosingMyWay
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 005
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Hej dziewczynki Ja już wróciłam wypoczęta ale zmarznięta

Pół dnia Was nadrabiam tyle napisałyście Nie będę nawet odpisywać bo już nie mam pojęcia co komu napisać Chciałam tylko powiedzieć, że woda w morzu lodowata i nawet nie wchodziłam, pogoda była taka sobie, ogólnie chłodno ale było bardzo fajnie Poza tym coś tam przytyłam bo widzę po sobie, ale jakos się tym za bardzo nie przejmuje, już nigdzie się rozbierać do stroju w tym roku nie będę, więc nie mam takiego parcia na zrzucanie
LosingMyWay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 15:01   #2420
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez LosingMyWay Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki Ja już wróciłam wypoczęta ale zmarznięta

Pół dnia Was nadrabiam tyle napisałyście Nie będę nawet odpisywać bo już nie mam pojęcia co komu napisać Chciałam tylko powiedzieć, że woda w morzu lodowata i nawet nie wchodziłam, pogoda była taka sobie, ogólnie chłodno ale było bardzo fajnie Poza tym coś tam przytyłam bo widzę po sobie, ale jakos się tym za bardzo nie przejmuje, już nigdzie się rozbierać do stroju w tym roku nie będę, więc nie mam takiego parcia na zrzucanie
No jesteśśśśśś wreszcie!!!! fotyyyyyyyyyy dawaj!
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 15:20   #2421
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez LosingMyWay Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki Ja już wróciłam wypoczęta ale zmarznięta

Pół dnia Was nadrabiam tyle napisałyście Nie będę nawet odpisywać bo już nie mam pojęcia co komu napisać Chciałam tylko powiedzieć, że woda w morzu lodowata i nawet nie wchodziłam, pogoda była taka sobie, ogólnie chłodno ale było bardzo fajnie Poza tym coś tam przytyłam bo widzę po sobie, ale jakos się tym za bardzo nie przejmuje, już nigdzie się rozbierać do stroju w tym roku nie będę, więc nie mam takiego parcia na zrzucanie
tak, tak czekamy na foooty
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 15:30   #2422
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez lisa87 Pokaż wiadomość
tak, mam 25 latek ale już jak stara baba się zachowuję momentami

Zdrowiej nam kochana bo trzeba mieć siłę żeby dietkować
Hmm... to już sporo przeszłaś no ale właśnie, Ty chcesz Go zaprosić do kina? Tak jak mówi Monia, takim ruchem Ty dajesz mu do zrozumienia, że chcesz 'rozwoju' tej, póki co przyjaźni... facetom wiele nie trzeba oni są prości w budowie i obsłudze i często opacznie interpretują nasze zamiary. Także proszę zastanów się zanim znów będziesz płakać życzę Ci szczęścia


Dziękuję wzięłam aspirynkę (bo tylko to mam w domu ) i trochę mi lepiej No, może nawet i bardziej niż trochę bo wylęgłam z łóżka i poszłam ćwiczyć 60 min na rowerku (23 km) za mną
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 15:53   #2423
LosingMyWay
Zadomowienie
 
Avatar LosingMyWay
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 005
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
No jesteśśśśśś wreszcie!!!! fotyyyyyyyyyy dawaj!
Dam jak będę miała, bo znajomi robili

Uaoo cześć skąd jesteś, ile masz lat ?
LosingMyWay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 16:03   #2424
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez LosingMyWay Pokaż wiadomość
Dam jak będę miała, bo znajomi robili
oki, oki ale nie zapomnij bo ja się upomnę



Boshh... co za nudy.... nie mam co robić w tv nic nie ma, Wy nic nie piszecie heloł
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 16:47   #2425
LosingMyWay
Zadomowienie
 
Avatar LosingMyWay
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 005
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
oki, oki ale nie zapomnij bo ja się upomnę



Boshh... co za nudy.... nie mam co robić w tv nic nie ma, Wy nic nie piszecie heloł
Dam na pewno Obiecuje, ale chyba dopiero za jakieś dwa tygodnie będę miała, bo na razie ciężko będzie znajomych dopaść

A nuda straszna i pogoda okrrrrropna
LosingMyWay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 17:06   #2426
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez LosingMyWay Pokaż wiadomość
Dam na pewno Obiecuje, ale chyba dopiero za jakieś dwa tygodnie będę miała, bo na razie ciężko będzie znajomych dopaść

A nuda straszna i pogoda okrrrrropna
No

Ja nie wiem co z tą pogodą normalnie jesień mnie trzęsie w domu, a co mówić o dworze
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 17:59   #2427
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez LosingMyWay Pokaż wiadomość
Dam jak będę miała, bo znajomi robili

Uaoo cześć skąd jesteś, ile masz lat ?
Gdynia, jeszcze 19
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017

Edytowane przez uaoo
Czas edycji: 2012-08-15 o 18:00
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 18:11   #2428
zelka9o
Zadomowienie
 
Avatar zelka9o
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 209
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez LosingMyWay Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki Ja już wróciłam wypoczęta ale zmarznięta

Pół dnia Was nadrabiam tyle napisałyście Nie będę nawet odpisywać bo już nie mam pojęcia co komu napisać Chciałam tylko powiedzieć, że woda w morzu lodowata i nawet nie wchodziłam, pogoda była taka sobie, ogólnie chłodno ale było bardzo fajnie Poza tym coś tam przytyłam bo widzę po sobie, ale jakos się tym za bardzo nie przejmuje, już nigdzie się rozbierać do stroju w tym roku nie będę, więc nie mam takiego parcia na zrzucanie
wróciłaś j a też chce zobaczyć jakaś fotencje

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
do Polski sie nie wybierasz na urlop? nie tęsknisz za naszym krajem?
Kuterek Twój to pewnie obolały więc łazić nie będzie chciał biedaczysko....

a dziękuję no ja uwielbiam takie nowoczesne style ale nie w stylu "muzeum" - meble w domu muszą być, firanki też
W necie faktycznie pełno tego jest ale ja robię tak, że najpierw wymyślam co bym chciała zrobić a potem szukam w necie podobnych aranżacji np. żeby sprawdzić czy będzie to ładnie wyglądało w realu.

No rodzinka w podstawowym składzie bez reszty rodziny ale i tak miło było. Mały się cieszył a to najważniejsze prezent masz na zdjęciu w postach wyżej
do kraju się wybieram końcem sierpnia na tydzień bo już byłam na urlopie wcześniej wróciłam do PL ale ciągli mnie z urlopu bo igrzyska były

ja widzę że Ty to wszystko fajnie sobie dekorujesz i fajnie Ci sie wszystko to układa

nie mogę po prostu Tego Twojego Synka ! za każdym razem gdy patrze na Niego wydaje mi się coraz bardziej Piękniejszy i Słodszy uwielbiam go na zdjęciach ! i uwielbiam na Niego patrzeć . Chce mieć właśnie kiedyś takiego Synka jak Twój . HAHAhahaha padłam jak opisujesz co sobie wybrał i że bawi się tym a Tobie głowa pęka ehhh no boski jest będzie miał się czym bawić z Bratem i Tata przez najbliższe dni

a że zapytam nie planujesz kolejnego dzieciaczka ?

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Milenka jezuu ale sobie wybrałaś świetną sukienkę będziesz w niej wyglądać bosko !
zelka9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 18:12   #2429
LosingMyWay
Zadomowienie
 
Avatar LosingMyWay
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 005
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zelka9o Pokaż wiadomość
wróciłaś j a też chce zobaczyć jakaś fotencje
Spoko Żelcia, wszystko będzie Jak przyjdzie na to odpowiedni czas
LosingMyWay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 18:12   #2430
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
No

Ja nie wiem co z tą pogodą normalnie jesień mnie trzęsie w domu, a co mówić o dworze
Mi w domu też było chłodno,ale wyszłam na spacer i o dziwo było ciepło
Byliśmy u znajomych i się przejadłam...
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:07.