Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kcal cz 8 - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-16, 14:39   #2491
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
Oj nie dobrze



Ja narazie chociaż 6

Jezuuuu, jak dzisiaj gorąco, rozpuszczam się już... uff. A ile ludzi na plaży, trochę ciepła, a plaża już pełna.
A ile masz wzrostu?Wybacz jak już pisałaś,a mi umknęło
Dla mnie plaża to miejsce very daleko,musiałabym jechać przez całą PL.za to w góry mam 100km.więc korzystam i zazdraszczam wszystkim co mieszkają nad morzem
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 14:40   #2492
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez LosingMyWay Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Tak się rozleniwiłam na tych wakacjach, że nie mogę dojść do siebie totalnie nic mi się nie chce, dobrze ze na razie nic nie muszę Dziś się ważyłam i w końcu nie wiem ile waże, bo raz mi waga pokazywała 48,5 a raz 49,7 to w końcu nie wiem Głupia waga
Bo może żeś się wody opiła czy co? Ale i tak brawo! Utrzymanie masz we krwi
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 14:40   #2493
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

[QUOTE=zooska;35930954]Like Jej...współczuje bardzo.... Będę trzymać kciuki za szybki powrót do domu [COLOR="Silver"]

__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 14:45   #2494
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Brzmi obficie ale jednak tyle kg w te parę dni to fizycznie nie możliwe. Coś tam mogłaś przytyć ale problem ze spodniami to raczej woda bo tłuste słone i siedzenie przy stole. Więc wiesz, Ty już najlepsze metody masz, woda z cytryna itd i ćwiczyć i będzie git I ja dziś porządnie poćwiczę bo tak komuś radzić a samemu na d... siedzieć to jednak nie ładnie
Jest możliwe, jak ktoś ma taki organizm jak ja, w niecałe 2 tyg przytyłam 5 kg i tak mam Jak ja w miesiąc kiedyś przytyłam 10!!!

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość

A jak Ty ze swoim TŻ? lepiej?
Biorąc pod uwagę, że od kiedy się pogodziliśmy, to spędziliśmy ze sobą 1,5 dnia to tak, lepiej xD

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Napisane przez mielnus Pokaż wiadomość
zooska podskoczyło ci do 63??? no nieźle poszalałaś, pewnie sama woda.

Ty się zacznij pilnowąc, postaw sobie cel bo ostatnio to folgujesz folgujesz... nieziemsko! DO BOJU!
Wiem wiem...dzisiaj już lepiej, ale też nie super dietowo, pisać nie będę, bo to rzeźnia, ale żołądek mi sie tak meeega rozciągnął, że nie mogę tak drastycznie ograniczyć kcal do
1300 bo padam, głowa mnie boli, słabo mi itp. Za to ćwiczeniami nadrobię dzisiaj

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Monia Ty to jak walniesz posta to można siedzieć z kawą i czytać...czytać i czytać
Hiehie, dobrze!!!!
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 15:07   #2495
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
No spoko foteczkę zrobię na pewno Tutaj kolorów tych makaronów jest mnóstwo - jakie tylko chcesz wzięłam czarne do sypialni bo mam meble tam czarne, ściany białe a dekoracje będą czerwone także jak na sypialnie to myślę że fajne kolorki
coś w tym stylu będzie :
http://insp.hplx.pl/aranzacje/wnetrz...ny_5552170.jpg
http://www.dobrzemieszkaj.pl/img/ima...media_20116_wm
http://img2.budownictwopolskie.pl/img/00101927708.jpg
Woooow, mój styl strasznie mi się podoba nie mogę się doczekać efektu końcowego

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
No 15 stopni to mało :/ też bym nie chciała żeby tutaj tyle było :/ tak 25-27 to idealna temperatura Ale ponoć ma być troche cieplej tam u Was na dniach?

hehehe no ja to bym sobie pojechała nad morze śródziemne Tam jest bosko.... i tylko 700 km autostradami to 6 godzin tylko no ale bez klimy to kiepski pomysł :/ "naleśniki" na pewno byśmy byli hahahaha

Ja kocham tylko BMW audi nie lubię bo się ciągle psują, vw nie są ładne bo są takie kwadratowe a mercedesów ogólnie nie lubię bo się źle nimi jezdzi :P BMW są idealne a moim marzeniem jest takie:
http://www.varbak.com/grafika/bmw-m3...ia-nb18188.jpg
http://www.v10.pl/archiwum/serwis_in...e_biale_04.JPG
Najgorsze jest to że tutaj jezdzi takich od groma a mi żal dupe ściska hehehe
No podobno mają jeszcze wrócić upały... ale wiesz, u nas to nigdy nic nie wiadomo te prognozy to czasem g.wno warte

Eee, no mi też nie wszystkie modele tych marek się podobają moje najukochańsze to:

http://www.volkswagen.pl/modele/nowy_cc/
http://www.volkswagen.pl/modele/eos/galeria/
http://www.mercedes-benz.pl/content/...216.flash.html
http://www.volkswagen.pl/modele/nowy...usine/galeria/

Piękne są, według mnie no ale co osoba to inny gust więc rozumiem, że Tobie tylko Mercedesy się podobają
A co do Audi, mój wujek ma już 11 lat i ono jest niezniszczalne praktycznie nic mi się nie zepsuło od nowości


Cytat:
Napisane przez Like_a_women Pokaż wiadomość
A ja od kilku lat jeżdzę tylko Audi i ani z jednym nie miałam problemu.Teraz mam VW passata B6 i w/g mnie jest śliczny i co najważniejsze duży i bezpieczny.
Oooo tak śliczny
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 15:15   #2496
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Robię Tż racuchy jabłkowe na maślance na obiad Ja jestem tak zapchana samą maślanką i jabłkami, że sobie daruję.
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 15:16   #2497
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Umieeeeeeeeeeeeram !!!
Tak wczoraj popiłam na 18 kuzyna, że film mi się urwał i poszłam spać w ubraniu a dziś mam kaca nieziemskiego przed chwilą zjadłam pierwszy posiłek 2 chochelki zupy pomidorowej
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-16, 15:18   #2498
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

meeedzik Ty wariatko Ty nasza dobra jesteś ostroooo
widzę, że dzisiaj króluje zupa pomidorowa u mnie, u Moni i u Ciebie
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 15:22   #2499
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Umieeeeeeeeeeeeram !!!
Tak wczoraj popiłam na 18 kuzyna, że film mi się urwał i poszłam spać w ubraniu a dziś mam kaca nieziemskiego przed chwilą zjadłam pierwszy posiłek 2 chochelki zupy pomidorowej
Ha ha ha ładnie to taki przykład kuzynowi dawać??
Przynajmniej się wybawiłaś !

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
meeedzik Ty wariatko Ty nasza dobra jesteś ostroooo
widzę, że dzisiaj króluje zupa pomidorowa u mnie, u Moni i u Ciebie
A u mnie maślankowe racuchy Jednak spróbowałam jednego, naaaajmnijeszego. Fajny, taki puszysty, delikatny^^ I rozwalony, bo jest delikatny
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 15:25   #2500
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Heroine, Zoska hahah to sie nie ma z czego śmiac ja tu ledwo żyjęęęę! zjadłam zupę i jeszcze gorzej mi jest
Haha mama moja to uwierzyć nie mogła, pierwszy raz w takim stanie mnie widziała
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 15:26   #2501
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
A u mnie maślankowe racuchy Jednak spróbowałam jednego, naaaajmnijeszego. Fajny, taki puszysty, delikatny^^ I rozwalony, bo jest delikatny
racuchy smak dzieciństwa


Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Heroine, Zoska hahah to sie nie ma z czego śmiac ja tu ledwo żyjęęęę! zjadłam zupę i jeszcze gorzej mi jest
Haha mama moja to uwierzyć nie mogła, pierwszy raz w takim stanie mnie widziała
Łojoj aż tak źle? mama poznała Twoje możliwości
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-16, 15:28   #2502
Ladywithweapon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Ciągle myślę, żeby się właśnie w taki sposób za siebie zabrać. Tylko brakuje mi mobilizacji ;((
I to prawda- jeszcze miesiąc temu było 62 a teraz 68. Tradycyjnie jak są wakacje to wrzucam na luz i koniec. Choć jak już stanęłam na wagę to nie jem kolacji (to mi zawsze pomagało w chudnięciu- śniadanie, drugie i kolacja), nie podjadam w nocy do filmu ;p, odmówiłam sobie lodów tylko jeszcze cole muszę wyrzucić.

To co dziewczyny, przygarniecie mnie? Już się rejestruje na tych tabelach i zobacze jak to będzie Najgorzej, że w weekend mam imprezę, ale przy tych ilościach alkoholu będzie dużo tańców- tego sobie na pewno nie odmówię hahahah
Ladywithweapon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 15:32   #2503
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Heroine, Zoska hahah to sie nie ma z czego śmiac ja tu ledwo żyjęęęę! zjadłam zupę i jeszcze gorzej mi jest
Haha mama moja to uwierzyć nie mogła, pierwszy raz w takim stanie mnie widziała
Haha, moja mama nie może uwierzyć, jak jestem w dobrym stanie ja zawsze pochleje

No nic, poleż i pomyśl jaki obiadek jutro ugotujesz ^^ Tż się zajmuje biedactwem?
klikam
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 15:35   #2504
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Heroine haha a dziś się ze mnie śmieje tragicznie nie jest, bywało gorzej pomału mnie puszcza, najgorzej było rano musiałam wstać o 10 żeby zawieźć psa do fryzjera, bo miał umówioną wizytę.
A zaraz muszę się ogarnąć, zrobić peeling, wykąpciać, ogolić, zmyć i pomalować pazurki, spakować itd bo jutro jedziemy z Tż na zlot z yorkowego forum

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Zoska ja na imprezach rodzinnych zawsze grzeczna jestem i nie piję dużo albo wcale ale to osiemnastka była więc zaszalałam
Nie mam właśnie czasu leżeć, bo mam kupe roboty jutro jedziemy na week i wracamy w niedzielę popołudniu

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Dziękuję za kliki
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 15:37   #2505
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Heroine haha a dziś się ze mnie śmieje tragicznie nie jest, bywało gorzej pomału mnie puszcza, najgorzej było rano musiałam wstać o 10 żeby zawieźć psa do fryzjera, bo miał umówioną wizytę.
A zaraz muszę się ogarnąć, zrobić peeling, wykąpciać, ogolić, zmyć i pomalować pazurki, spakować itd bo jutro jedziemy z Tż na zlot z yorkowego forum
Aspiryna podobno jest dobra na kaca i pepsi na odruch wymiotny
Zlot? a gdzie?
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 15:37   #2506
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Meeedzik Łooo matko, Ty masz siłę działaś?! Podziwiam podziwiam
Fajny wypad na week!
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 15:40   #2507
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Heroine chyba nie mam aspiryny w ogóle ja dziś cały dzień piję
Zlocik, takie bardziej spotkanko na weekend z osobami z forum o yoraskach w Krzyżowej, niedaleko Żywca

Zoska własnie nie mam ale muszę to wszystko zrobić
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 15:42   #2508
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Aspiryna podobno jest dobra na kaca i pepsi na odruch wymiotny
Zlot? a gdzie?
Maślanka i mleko

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Heroine chyba nie mam aspiryny w ogóle ja dziś cały dzień piję
Zlocik, takie bardziej spotkanko na weekend z osobami z forum o yoraskach w Krzyżowej, niedaleko Żywca

Zoska własnie nie mam ale muszę to wszystko zrobić
Dasz rade! Na taki zlot, na pewno się zmobilizujesz Bo klików nie będzie!!!!!!!
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 15:44   #2509
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Mleko piłam 2 szklanki wypiłam

Dobra ja uciekam bo nie wyrobię się później
pa moje kochane, do niedzieli

Proszę o kliki
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-16, 15:47   #2510
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Mleko piłam 2 szklanki wypiłam

Dobra ja uciekam bo nie wyrobię się później
pa moje kochane, do niedzieli

Proszę o kliki
Baaaaaaaaaaj
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 15:49   #2511
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Maślanka i mleko
Ale że na kaca? Chyba dalej bym niż widziała

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Dasz rade! Na taki zlot, na pewno się zmobilizujesz Bo klików nie będzie!!!!!!!
Ha jaki szantaż

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Dobra ja uciekam bo nie wyrobię się później
pa moje kochane, do niedzieli

Proszę o kliki
Trzymaj się! miłego spotkanka i do zobaczenia


w ogóle nie wiem czy będzie coś z tego klikania... bo tu są trzy drużyny i wygrywa ta drużyna, której lider ma najwięcej głosów... czyli jesteśmy na 3 pozycji z 3 drużyn teraz trzeba głosować na lidera, żeby wygrać cokolwiek...
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 15:51   #2512
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Uciekam na spacer bo mnie placki kuszą, a potem fitness
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 16:08   #2513
LosingMyWay
Zadomowienie
 
Avatar LosingMyWay
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 005
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Właśnie wróciłam z zakupow, kupiłam jeansy rurki rozmiar 38 a zawsze miałam 36... oczywiście w pasie się nie dopięłam no ale śliczne są

Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
Niedaleko Gdyni, i tak gorąco, że sama zdziwiona jestem, bo wczoraj to zimnica była i deszcz wieczorem padał.
No cholera tydzień tam siedziałam to nie mogło tak byc ? dopiero jak wróciłam to się gorąco zrobiło


Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Bo może żeś się wody opiła czy co? Ale i tak brawo! Utrzymanie masz we krwi

Wody się nie opiłam, bo do wody nie wchodziłam, chyba że chodzi o wóóóóde, to też niewiele A utrzymanie to w sumie tak średnio, bo tydzień sobie pozwalałam na wiecej, ale też nie przesadnie dużo i już podskoczyło No ale jak pisałam, już się rozbierać w tym roku nie będę, więc moge utrzymywać do 50 kg, więc już się tak nie przejmuje, byle nie więcej Co tam u Florka tak w ogóle ?

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Umieeeeeeeeeeeeram !!!
Tak wczoraj popiłam na 18 kuzyna, że film mi się urwał i poszłam spać w ubraniu a dziś mam kaca nieziemskiego przed chwilą zjadłam pierwszy posiłek 2 chochelki zupy pomidorowej

Woooow, to nieźle porządziłaś wsyzscy mają zupę pomidorową, też chcę


Heroine nie wiedziałam, że pepsi dobra na odruch wymiotny, a przydałoby mi się pare dni temu bedę na przyszłość wiedzieć

A mleka na kaca bym nie mogła, bo dopiero bym rzygła
LosingMyWay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 16:12   #2514
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez LosingMyWay Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam z zakupow, kupiłam jeansy rurki rozmiar 38 a zawsze miałam 36... oczywiście w pasie się nie dopięłam no ale śliczne są


Heroine nie wiedziałam, że pepsi dobra na odruch wymiotny, a przydałoby mi się pare dni temu bedę na przyszłość wiedzieć

A mleka na kaca bym nie mogła, bo dopiero bym rzygła
Rurki jeansowe Ty masz tak piękne chude, długie nogi, że musisz wyglądać cudnie pokaż jakie też bym chciała sobie kupić... ale moje łyyyydy niekorzystnie wyglądają w rurkach...

Noooo pepsi najlepsza ja po mleku też bym rzygła gwarantowane
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 17:01   #2515
LosingMyWay
Zadomowienie
 
Avatar LosingMyWay
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 005
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Rurki jeansowe Ty masz tak piękne chude, długie nogi, że musisz wyglądać cudnie pokaż jakie też bym chciała sobie kupić... ale moje łyyyydy niekorzystnie wyglądają w rurkach...

Noooo pepsi najlepsza ja po mleku też bym rzygła gwarantowane
Kochanie specjalnie dla Ciebie fotki w albumie a rurki zwykłe proste granatowe, bo takie właśnie chciałam, no i koniecznie obcisłe dołem
LosingMyWay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 17:14   #2516
lisa87
Raczkowanie
 
Avatar lisa87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 303
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

hej hej
ja dziś zjadłam:
1Ś: musli z jogurtem naturalnym
P: kefir pitny truskawkowy
2Ś: grahamka z jajkiem na twardo i pomidorem
O: 3 placki z cukinii + kefir naturalny

i w sumie to nie wiem co będzie dalej

tak mi mój EX dziś podniósł ciśnienie!! wyobraźcie sobie, obiecał mi przecież że zadzwoni i przywiezie mi moje rzeczy(miesiąc od rozstania mija). czekałam i nic. A dziś mi mój znajomy (o którym ost. debatowałyśmy) dzwoni że EX przywiózł mu do jego pracy torbę z moimi rzeczami. A sam EX do mnie sie słowem nie odezwał na ten temat!! jak można mieć taki tupet!! On uważa że jego wszystko ominie i od wszystkiego się zawsze wymiga! kretyn!
a ten mój znajomy i szef klubu w którym pracuje już nic się nie odezwał bo woli być bezstronny. a mógł go z.j.e.b.a.ć jak psa ...

zapisałam się do okulisty i laryngologa. w końcu trzeba się wziąść za siebie.
męczą mnie troche wzdęcia i zaparcia, nie wiem jak mam się do tego zabrać. przecież jem codziennie musli i rózne ziarna i płatki, nie powinno tak być ...

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

potem was nadrobię i poodpisuję bo teraz się kapię i lecę do biedrony
lisa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 17:22   #2517
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez LosingMyWay Pokaż wiadomość
Kochanie specjalnie dla Ciebie fotki w albumie a rurki zwykłe proste granatowe, bo takie właśnie chciałam, no i koniecznie obcisłe dołem
Chyba jasne błękitne albo tak aparat przekłamuje kolor ale ja nie o tym chce takie nogi , chce takie spodnie a najlepiej jedno i drugie świetnie wyglądasz, krótko powiem
__________________
Będzie 55kg na 160cm

Edytowane przez Margot85
Czas edycji: 2012-08-16 o 17:32
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 17:34   #2518
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Umieeeeeeeeeeeeram !!!
Tak wczoraj popiłam na 18 kuzyna, że film mi się urwał i poszłam spać w ubraniu a dziś mam kaca nieziemskiego przed chwilą zjadłam pierwszy posiłek 2 chochelki zupy pomidorowej
jejku,ale Ci wspólczuje Wiem jak to jest,tez ostatnio jak dzieciaki były u mamy to mogłam się napić ile chciałam i też przeszłam samą siebie,ale nie powiem Wam co zrobiłam bo WSTYD jak nie wiem po tym mam taką nauczkę,ze zawsze dozuje alk

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

[QUOTE=heroine86;35932203]Ale że na kaca? Chyba dalej bym niż widziała



No ja po mleku to też bym ygnęła Tylko barszczyk się jak dla mnie nadaje

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Cytat:
Napisane przez LosingMyWay Pokaż wiadomość
Kochanie specjalnie dla Ciebie fotki w albumie a rurki zwykłe proste granatowe, bo takie właśnie chciałam, no i koniecznie obcisłe dołem
WOW ale masz zadek
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 18:51   #2519
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Like_a_women Pokaż wiadomość
A ile masz wzrostu?Wybacz jak już pisałaś,a mi umknęło
Dla mnie plaża to miejsce very daleko,musiałabym jechać przez całą PL.za to w góry mam 100km.więc korzystam i zazdraszczam wszystkim co mieszkają nad morzem
Mam 170 cm. Ja mam 100 m do plaży, nawet nie . Więc z okien mogę obserwować, kto, co, z kim na plaży . I w góry bym chciała pojechać, raz byłam tam i to na koloni w podstawówce
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 19:17   #2520
lisa87
Raczkowanie
 
Avatar lisa87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 303
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Like_a_women Pokaż wiadomość
aha,znowu u mnie spadek
Cytat:
Napisane przez Like_a_women Pokaż wiadomość
51.8kg. także coś sie dzieje z biustu spadło z 85 na 83cm. jak tak dalej bedzie to bez cycków zostanę... z bioder z 94 na 92cm.udo 54 na 53.5cm. łydka z 31 na 30cm.od 2.08

brawo za spadek
a co do cycków..... mi w ciągu misiąca ostatniego spadło z 85 cm na 80... jestem nadal w szoku, nie mogę uwierzyć gdzie się podziały
Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
PLL sobie oglądam ale ten 3 sezon to już bez przekonania jakoś
ja też oglądałam namiętnie PLL ale 3go sezonu nawet nie dokończyłam bo już mnie irytowały takie naciągane te odcinki... ale z nudów to chyba dokończe jednak ten sezon zanim się nowy zacznie
Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Cześć, nazywam się Zooska i ważę 63 kg
Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość

zabijcie mnie
Na wsi żarłam jak prosie, od stołu nie wstawałam:/ 5 kawałków ciasta na kolacje

wieś tak działa na ludzi też tak mam jak jade do mamy albo babci. Zrób sobie 2 dni na jogurtach, pij dużo wody, może coś zleci i będziesz od razu miała lepsze samopoczucie.
Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Hm...ja się nie zgodze, że każda kosmetyczka zawsze tak spaprze cerę. Swego czasu włóczyłam się po dermatologach prawie rok, żaden nie potrafił mi pomóc, dopiero regularne sesje u kosmetyczki (poczytałam na forach, upewniłam się u znajomych, że wg nich jest donbra) mi pomogły. Chodziłam na początku regularnie co miesiąc, potem co 3 potem co pół roku, a potem raz na rok i jest git! Mam super buźke, bez syfów, a blizny mam TYLKO po lekach dawanych mi przez dermatologa, podobno jakiegos super lekarza we Wro...:/ i co...jak do niego chodziłam to łuszczyłam się, czerwone plamy miałam, wszystko okronie wyglądało, a dopiero kosmetyczka mi pomogła to doprowadzić do ładu. Moim zdaniem zależy to od indywidualnego trybu organizmu, sklonności do alergii, prbl skórnych itp.
a gdzie kochanie chodziłaś we Wro do kosmetyczki? ja mam buzie w małych podskórnych grudkach, które widać pod światło, wygląda to jak kasza manna, przy wyciskaniu ładnie wychodzi i nie ropieją. i zastanawiam się czy jakbym chodziła regularnie na oczyszczanie to czy by to cos dało...
Like, tak mam 25 lat

si, seniora
Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
Oo no to faktycznie krótko jak rok.
Chodziłaś z nim do kina jak miałaś chłopaka??? Wcale się nie dziwię że TŻ był zazdrosny..... dla mnie to w ogóle nie do pomyślenia
No uważaj bo przecież to Twój szef tak? Jak wyjdzie coś więcej między Wami a potem się coś popsuje to możesz też pracę stracić więc przemyśl to.
Moniu skarbie nie martw się o mnie pracy nie stracę( mam inną na stałe), a ja w pracy w knajpie jestem w kwestii decyzji itp. na równi z nim, tylko że na niego są papiery. Chodziliśmy do kina bo lubimy te same filmy, a znamy się jak łyse konie, mój TŻ nie chciał nigdy wychodzić ze mną na premiery do kina. Nigdy go nie zdradziłam. Dodam że to on mnie zostawił ostatnio bo nie chciał się angażować...

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
też uważam, że BMW to najlepsze samochody no ale też i drogie... jeszcze mi się VW, Audi i Mercedesy podobają w każdym razie niemieckie samochody
kocham AUDI
Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Umieeeeeeeeeeeeram !!!
Tak wczoraj popiłam na 18 kuzyna, że film mi się urwał i poszłam spać w ubraniu a dziś mam kaca nieziemskiego przed chwilą zjadłam pierwszy posiłek 2 chochelki zupy pomidorowej
o kurde Ty to masz zdrowie, ja przez te diety to nie mogę pić bo w ogóle głowy nie mam. Musiałabym pojeść żeby pić.

Cytat:
Napisane przez Ladywithweapon Pokaż wiadomość
Ciągle myślę, żeby się właśnie w taki sposób za siebie zabrać. Tylko brakuje mi mobilizacji ;((
I to prawda- jeszcze miesiąc temu było 62 a teraz 68. Tradycyjnie jak są wakacje to wrzucam na luz i koniec. Choć jak już stanęłam na wagę to nie jem kolacji (to mi zawsze pomagało w chudnięciu- śniadanie, drugie i kolacja), nie podjadam w nocy do filmu ;p, odmówiłam sobie lodów tylko jeszcze cole muszę wyrzucić.

To co dziewczyny, przygarniecie mnie? Już się rejestruje na tych tabelach i zobacze jak to będzie Najgorzej, że w weekend mam imprezę, ale przy tych ilościach alkoholu będzie dużo tańców- tego sobie na pewno nie odmówię hahahah
witaj, witaj
też miałam tak, że tyłam w wakacje - bo piwko, lody itp. Teraz są pierwsze wakacje kiedy nie tyję, to dzięki dziewczynom i naszemu wątkowi

Edytowane przez lisa87
Czas edycji: 2012-08-16 o 19:19
lisa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:49.