Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kcal cz 8 - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-17, 21:48   #2701
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Heroine, no nie mów, że nawet jednego nie spróbujesz Na pewno pycha

No ja miałam iść na rower, ale od tego sprzątania już zaniemogłam. A 40 minut to zawsze coś
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 21:55   #2702
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez patiuszka Pokaż wiadomość
Heroine, no nie mów, że nawet jednego nie spróbujesz Na pewno pycha
Wzięłam gryza coby sprawdzić czy upieczone pyyyycha
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 21:58   #2703
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Nie piszcie wieczorem o przysmakach! Pliss... Bo ja już koło lodówki zaparkowałam i się powstrzymuję, żeby wszystkiego nie zatankować
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 22:04   #2704
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez patiuszka Pokaż wiadomość
Nie piszcie wieczorem o przysmakach! Pliss... Bo ja już koło lodówki zaparkowałam i się powstrzymuję, żeby wszystkiego nie zatankować
Ty to chuderlak jesteś
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 22:07   #2705
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Ty to chuderlak jesteś
No dzięki, ale najgorzej to chodzić na chudych jak pająk nogi, a za to z oponką na brzuchu, nie cierpię tego! Przy mojej figurze niewiele brakuje zeby brzuch wystawał do przodu poza biust
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 22:09   #2706
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez patiuszka Pokaż wiadomość
No dzięki, ale najgorzej to chodzić na chudych jak pająk nogi, a za to z oponką na brzuchu, nie cierpię tego! Przy mojej figurze niewiele brakuje zeby brzuch wystawał do przodu poza biust
Wiesz, oglądając Twoje zdjęcia ciężko mi jest sobie to wyobrazić płaski brzuch jak deska!
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 22:14   #2707
lisa87
Raczkowanie
 
Avatar lisa87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 303
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

heroine, ja jem tak:
w domu rano musli z mlekiem
w pracy jestem 8h wiec po ok 3h jem grahamke z czymśtam, a potem już nie mam przerwy to przy biurku mogę wypić pitny jogurt/kefir + jabłko itp.
wracam do domu i jem obiad : np te placki bo teraz sezon na cukinie, albo jajecznice albo nalesniki (coś takiego co wczesniej przygotuję sobie hurtowo i mam na kilka dni, a na kolację białko
jak masz dla mnie lepsze rowiązanie to proszę pomóż

właśnie wróciłam do domu z lodów i piwa tego mi było trzeba dzień luzu!
kolega zaprosił mnie na wesele drugi weekend wrzesnia więc mam teraz motywację żeby brzuszek i jakies kilogramy gubić do roboty się biorę więc

Edytowane przez lisa87
Czas edycji: 2012-08-17 o 22:16
lisa87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-17, 22:20   #2708
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Wiesz, oglądając Twoje zdjęcia ciężko mi jest sobie to wyobrazić płaski brzuch jak deska!
I biust też
A tak serio to się nie odchudzam, chciałabym utrzymać po prostu ten płaski brzuch
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 22:28   #2709
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez lisa87 Pokaż wiadomość
heroine, ja jem tak:
w domu rano musli z mlekiem
w pracy jestem 8h wiec po ok 3h jem grahamke z czymśtam, a potem już nie mam przerwy to przy biurku mogę wypić pitny jogurt/kefir + jabłko itp.
wracam do domu i jem obiad : np te placki bo teraz sezon na cukinie, albo jajecznice albo nalesniki (coś takiego co wczesniej przygotuję sobie hurtowo i mam na kilka dni, a na kolację białko
jak masz dla mnie lepsze rowiązanie to proszę pomóż
Dałam Ci kilka propozycji wyżej. Czyli obiad jesz już w domu, tak? Lubisz zupy? Możesz przecież ugotować i mieć na 2-3 dni; pierś z kurczaka upiec, rybkę zjeść chodzi mi o to, że Ty mało jesz, i praktycznie same węgle (cukinia) Najadasz się w ogóle tymi plackami? Z czego one są? z samej cukinii? Ja wiem, że nie da się codziennie jeść idealnie, i żeby wszędzie dominowało białko, ale na białku najlepiej się chudnie jajecznica już lepsza na obiad
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 23:33   #2710
Ladywithweapon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Ja sobie poryczałam- włączyłam "Bez mojej zgody" i blablabla- jak można nie ryczeć, nawet jeśli przerysowany i w ogóle.
I jeszcze mój obecny/były Tż napisał, że mnie kocha i tyle wie. Oraz ze wyjezdza. W sumie on wróci ja wyjadę. Muszę się zebrac i z nim pogadać. Od ponad tygodnia nie rozmawialiśmy- ja jakoś wcale nie tęsknie. Tylko jestem z tych delikatnych, nie chce go zranić. Chciałabym powrócić do stanu przyjaźni, choć może się nie da... Ah szkoda
Ladywithweapon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 23:38   #2711
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

jezuuuu czy wy oszalałyście?? tyle stron nawalić? i co ja mam teraz zrobić? do rana musiałabym Wam odpisywać! wariatki!!!!!

napisze co u mnie i tyle... jutro będę Wam odpisywać bo dziś nie dam rady już. Mąż jutro jedzie do pracy do godziny 13stej więc będę miała czas.

My dzisiaj jednak na te jezioro nie pojechaliśmy bo mąż wrócił bardzo zmęczony z pracy i kazałam mu się położyć i odpocząć choć on się upierał że chce jechać na plaże. Ale widziałam po nim że ledwo żyje bo cały dzień pracował na słońcu i to jeszcze na dachu! (on zakłada panele słoneczne).
Zjarał się strasznie bo pracował bez koszulki. Musiał ją zdjąć bo nie mógł wytrzymać od gorąca a koszulke miał czarną. Wysmarowałam go żelem po opalaniu i położył się spać. Wstał po 30 minutach i pojechaliśmy do McDonalda na "szejka" wzięłam sobie duży waniliowy w taki upał bardzoo mi smakował choć ogólnie nie przepadam za szejkami bo są dla mnie za słodkie. W ogóle to przestałam lubić lody wszystkie jakie jadłam do niedawna były tak słodkie że aż mi nie dobrze się robiło więc teraz na sam widok lodów minie dobrze. Ledwo tego szejka wypiłam dzisiaj.... i więcej nie będę go piła. Wcisnęłam go w siebie tylko dlatego że było prawie 40 stopni na dworze.... W ogóle słodyczy i słodkiego jeść nie mogę... na sam widok mi źle. W sumie to dobrze no ale żebym nawet loda zjeść nie mogła? jedynie ciasta jem czasami ale owocowe muszą być i bez żadnych karmelów itd.
Wróciliśmy do domu to zjadłam chyba z 2 kilo arbuza! teraz biegam co 15 minut i sikam.... ciężka noc mnie więc czeka :/
Jest tak gorąco że to już przestaje być fajne.... w dzień to ok ale w nocy to lekka przesada..... no bo jak spać przy 29 stopniach?????? na niedziele zapowiadają już 36 stopni w cieniu !!!!!! a pewnie będzie z 45 bo zawsze jest więcej niż zapowiadają.... w słońcu to z 60 będzie zastanawiamy się z mężem czy jechać gdzieś nad wodę czy lepiej w domu zostać bo troche strach z małymi dziećmi w taki żar....
no ale w domu też bezsensu siedzieć....
Brzuch mnie dalej pobolewa choć troszkę może mniej... ale dziś pod wieczór to normalnie mi krew leciała czysta i czerwona..... co jest kur..????? cycki mnie też bolą!! a przecież jestem w połowie opakowania masakra :/

dobra idę spać... jutro Wam po odpisuję dobranoc
boże jak gorąco
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-18, 06:24   #2712
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Boshe dziewczyny ja chyba zwariuje!Co ja mam z moim TŻ-tem.Wczoraj zdażył się straszny wypadek.Sprzataliśmy ogród,a później chcielismy spalić na ognisku haszcze i takie tam.nie chciało się palic to TŻ polał benzyna i za duzo wlał bo ognień tak buchnął i cały sie zapalił!Twarz oparzył,a włsoy i ręce się dosłownie paliły.Poważnie!Pojechali smy do szpitala,a z tamta była wzywana karateka z Siemnianowic i przewieżli go do Centrum Leczenia Oparzeń.Ma poparzenia 1 i 2 stopnia!Ja sie chyab załamie.Siedze i rycze,za chwilę do niego jadę,a tam wpuszczają tylko w niedzielę,ale muszę mu zawieźć wszystko.Jejku dlaczego on był taki głupi!Juz naprawdę nie wyrabiam,co chwila coś,ajkieś stresy i problemy,
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 08:43   #2713
lisa87
Raczkowanie
 
Avatar lisa87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 303
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Like_a_women Pokaż wiadomość
Boshe dziewczyny ja chyba zwariuje!Co ja mam z moim TŻ-tem.Wczoraj zdażył się straszny wypadek.Sprzataliśmy ogród,a później chcielismy spalić na ognisku haszcze i takie tam.nie chciało się palic to TŻ polał benzyna i za duzo wlał bo ognień tak buchnął i cały sie zapalił!Twarz oparzył,a włsoy i ręce się dosłownie paliły.Poważnie!Pojechali smy do szpitala,a z tamta była wzywana karateka z Siemnianowic i przewieżli go do Centrum Leczenia Oparzeń.Ma poparzenia 1 i 2 stopnia!Ja sie chyab załamie.Siedze i rycze,za chwilę do niego jadę,a tam wpuszczają tylko w niedzielę,ale muszę mu zawieźć wszystko.Jejku dlaczego on był taki głupi!Juz naprawdę nie wyrabiam,co chwila coś,ajkieś stresy i problemy,
rany bossskie to straszne co piszesz, bardzo mi przykro
lisa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 08:51   #2714
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Like_a_women Pokaż wiadomość
Boshe dziewczyny ja chyba zwariuje!Co ja mam z moim TŻ-tem.Wczoraj zdażył się straszny wypadek.Sprzataliśmy ogród,a później chcielismy spalić na ognisku haszcze i takie tam.nie chciało się palic to TŻ polał benzyna i za duzo wlał bo ognień tak buchnął i cały sie zapalił!Twarz oparzył,a włsoy i ręce się dosłownie paliły.Poważnie!Pojechali smy do szpitala,a z tamta była wzywana karateka z Siemnianowic i przewieżli go do Centrum Leczenia Oparzeń.Ma poparzenia 1 i 2 stopnia!Ja sie chyab załamie.Siedze i rycze,za chwilę do niego jadę,a tam wpuszczają tylko w niedzielę,ale muszę mu zawieźć wszystko.Jejku dlaczego on był taki głupi!Juz naprawdę nie wyrabiam,co chwila coś,ajkieś stresy i problemy,
O jesuuuu nie mogę w to uwierzyć.... straszne.... nie wiem co bym zrobiła jakbym zobaczyła taki obraz... trzymaj się jakoś... i napisz nam jak już będziesz coś więcej wiedzieć...
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 08:54   #2715
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
Ojjj ja tez.. JAkos nie moge sie spowrotem wbic w dietowanie. Nie mam chyba takiej mega motywacji. Wczesneij mialam zeby w suknie slubnej jako tako wygladc.Kopa potrzbuje, ot co??!!!
U mnie też jakoś słabo z motywacją. Trzymam się na razie dobrze, ale już myślę co by tu zgrzeszyć
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 09:04   #2716
Ladywithweapon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Like a women jeju! Żeby jak najszybciej wracał do zdrowia! Dbaj o niego )


Ja zjadłam właśnie bułkę z serem+pomidor z cebulką. Uwielbiam takie połączenia o tej porze roku )

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

W ogóle z tymi ćwiczeniami to ja zaczynam powoli- najpierw 20 przysiadów, potem powoli będe coś dorzucać- muszę się najpierw rozruszać Nie ma co przesadzać :P Poza tym posmaruje nogi kremem ujędrniającym i potem troche nimi poruszam dla lepszego skutku ;p

Dziś wieczorem i jutro impreza to z ćwiczeń nici. No chyba, że tańce mogę zaliczyć hahahhaa I picie
Ladywithweapon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 09:39   #2717
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

dzaga1989 znam Twój ból. Wiem jaki wysiłek wkładasz, bo ja jak zdawałam licencjata to musiałam ok 70 książek przeczytać, a zabrałam się za to 3 miesiące przed. Czytałam od rano do późnej nocy (z przerwą na pracę i jedzenie). Poza tym miałam 14 przedmiotów do nadrobienia i pracę dyplomową do napisania i obronienia. No i normalne egzaminy. Było ciężko jak c.h.olera, ale dałam radę
zooska ja robiłam sobie ten peeling kawowy przez pół roku, ale nie regularnie, do tego wcierałam krem na cellulit z Eveline i efektów brak
ślicznotka i szkoda mi, że jesteś z facetem, który Cię olewa. Nie pasujecie do siebie... ale jak tam wolisz.
heroine86 ja na szczęście wczoraj prasowałam hihi i mam z głowy. Ja tam jakiś odruchów wymiotnych nie mam, ani lubię, ani nie lubię prasowania. Rozmawiałam z rodzinką, bardzo mnie polubili, ale w następnym tyg podają termin przyjazdu, bo mają tam teraz au pair która jest z nimi całe wakacje i czekają aż ona się dowie kiedy na studia wyjeżdża, w nast tyg dają znać.
mielnus tak dziewczyny piszecie o zabiegach na twarz, ciało, stopy, że chyba dziś się zdecyduję na zadbanie o siebie
czbasia życzę powodzenia w robieniu dzidzi
patiuszka fajnie, że wróciłaś i Tobie też życzę powodzenia w robieniu dzidzi
lisa ja mam wesele 31 sierpnia, to co bierzemy się razem ostro do roboty? Tylko może od jutra co, bo ja dziś na imprezę idę, ostatnią w tym sezonie. To musimy wymyślić jakiś plan. Codziennie jeść te 1000kcal i do tego codziennie po ileś czasu ćwiczyć aeroby co?
monia współczuję mężowi w taki upał na dachu pracować. na pewno był wykończony. Ale Ci dobrze, że Cię odrzuca od słodkiego! mnie może nie odrzuca, ale nie mam ochoty, a np. czekolady to mi jedna kostka wystarczy i się czuję przesłodzona. U nas niby 30 stopni jest, ale jakoś tego nie odczuwam od kiedy się przeziębiłam.
like a women współczuję Ci strasznie. Facet nie pomyślał, jak to facet ale nie przejmuj się na pewno z tego wyjdzie i będzie wszystko dobrze
ladywithweapon u mnie te same ćwiczenia co u Ciebie, tańce i pijańce ! od jutra już na bank się biorę za odchudzanie

A jeśli chodzi o dietkę bardzo ładnie mi szło, mimo, że wypiłam piwko wieczorem, ale wkalkulowałam to w dzienny limit kalorii. Mogłabym być z siebie dumna, ale nie jestem gdzie się podziała moja motywacja? Brakuje mu 3 kg żebym już jako tako wyglądała, a nie umiem tego zrzucić. Chciałabym codziennie ćwiczyć, ale jak przychodzi co do czego to mi się nie chce! Niech mnie ktoś w d.pe kopnie! Przed wczoraj biegałam z koleżanką pół godziny, albo więcej, ale ona taką słabą kondycję ma, że połowę z tego chodziłyśmy. Obiecałam sobie, że będę codziennie biegać i czemu nie umiem tego zrobić? Obiecałam sobie że będę 2 razy w tyg chodzić na siłownie i to samo. Obiecałam że będę jeść 1000 kcal a jem 1200-1300 mam 2 tyg na schudnięcie na wesele i jakoś brak mi motywacji. Co się ze mną dzieje?
U mnie to wygląda tak chciałabym, ale mi się nie chce!!
Muszę posprzątać pokój. Od miesiąca się zbieram, od miesiąca powinnam się tu całkiem wprowadzić, ale jakoś brak chęci. Czy to jakiś taki czas depresji przez rozpad związku?
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle

Edytowane przez Cindy90
Czas edycji: 2012-08-18 o 09:45
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 10:14   #2718
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

No, dzis calkiem inna spiewka. Waga nagle skoczyla w dol na 61,1 kg - mialam chyba zaleglosci z kibelkiem. W dodatku pomierzylam sie - spadki sa w lydce pol centymetra, udo 54 cm - spadl 1 cm, talia 72 - tez 1 cm. Co jest? jadlam przeciez nawet ciasto. Inna sprawa, ze chodzilam troche po gorach, po swiezym powietrzu, bylam na basenie, w saunie - troche pospadalo.
Dzis od rana przyzwoicie, i chyba sobie powiosluje po poludniu.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 10:18   #2719
Ladywithweapon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cindy mnie też rozstania podcinają skrzydła, ale trzeba po prostu w nich znaleźć powód, aby wszystko zmienić w swoim życiu Ja po poprzednim się uparłam, schudłam, zaczęłam wychodzić więcej do ludzi- po prostu trzeba chcieć. Na to nie ma rady.

Ćwicz powoli- jak będziesz widzieć przed sobą 5stronnicowy zestaw ćwiczeń to w życiu się nie ruszysz- zacznij powoli od pojedynczych rzeczy Rozruszaj ciało! Wychodząc z domu bierz torbę z rzeczami do ćwiczeń i w powrotnej drodze zajezdzaj do siłowni. Nie na mus. Czasem pójdz na basen A co do biegania to też nie mam mobilizacji ;p

Myślałam, żeby wstawić rowerek stacjonarny do pokoju i zawsze jak siedze i oglądam tyle filmów to troche się powysilać. Zawsze potem brakuje mi pełnych chęci to przejechania tych 10km
Ladywithweapon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-18, 11:13   #2720
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Ladywithweapon Pokaż wiadomość
Ja sobie poryczałam- włączyłam "Bez mojej zgody" i blablabla- jak można nie ryczeć, nawet jeśli przerysowany i w ogóle.
I jeszcze mój obecny/były Tż napisał, że mnie kocha i tyle wie. Oraz ze wyjezdza. W sumie on wróci ja wyjadę. Muszę się zebrac i z nim pogadać. Od ponad tygodnia nie rozmawialiśmy- ja jakoś wcale nie tęsknie. Tylko jestem z tych delikatnych, nie chce go zranić. Chciałabym powrócić do stanu przyjaźni, choć może się nie da... Ah szkoda
To jakiś film, tak?
Kocha i wyjeżdża? Jeśli nie tęsknisz, to znaczy, że Ci na Nim nie zależy. Nie ma co patrzeć na swoją"delikatność", byleby tylko ktoś nie poczuł się odtrącony myśl trochę o sobie, po co masz być nieszczęśliwa i się męczyć w związku, z kimś Kogo nie kochasz? Zresztą Jego po jakimś czasie też zranisz tym, że nie byłaś z nim szczera i byłaś z nim z litości

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
jezuuuu czy wy oszalałyście?? tyle stron nawalić? i co ja mam teraz zrobić? do rana musiałabym Wam odpisywać! wariatki!!!!!

napisze co u mnie i tyle... jutro będę Wam odpisywać bo dziś nie dam rady już. Mąż jutro jedzie do pracy do godziny 13stej więc będę miała czas.

My dzisiaj jednak na te jezioro nie pojechaliśmy bo mąż wrócił bardzo zmęczony z pracy i kazałam mu się położyć i odpocząć choć on się upierał że chce jechać na plaże. Ale widziałam po nim że ledwo żyje bo cały dzień pracował na słońcu i to jeszcze na dachu! (on zakłada panele słoneczne).
Zjarał się strasznie bo pracował bez koszulki. Musiał ją zdjąć bo nie mógł wytrzymać od gorąca a koszulke miał czarną. Wysmarowałam go żelem po opalaniu i położył się spać. Wstał po 30 minutach i pojechaliśmy do McDonalda na "szejka" wzięłam sobie duży waniliowy w taki upał bardzoo mi smakował choć ogólnie nie przepadam za szejkami bo są dla mnie za słodkie. W ogóle to przestałam lubić lody wszystkie jakie jadłam do niedawna były tak słodkie że aż mi nie dobrze się robiło więc teraz na sam widok lodów minie dobrze. Ledwo tego szejka wypiłam dzisiaj.... i więcej nie będę go piła. Wcisnęłam go w siebie tylko dlatego że było prawie 40 stopni na dworze.... W ogóle słodyczy i słodkiego jeść nie mogę... na sam widok mi źle. W sumie to dobrze no ale żebym nawet loda zjeść nie mogła? jedynie ciasta jem czasami ale owocowe muszą być i bez żadnych karmelów itd.
Wróciliśmy do domu to zjadłam chyba z 2 kilo arbuza! teraz biegam co 15 minut i sikam.... ciężka noc mnie więc czeka :/
Jest tak gorąco że to już przestaje być fajne.... w dzień to ok ale w nocy to lekka przesada..... no bo jak spać przy 29 stopniach?????? na niedziele zapowiadają już 36 stopni w cieniu !!!!!! a pewnie będzie z 45 bo zawsze jest więcej niż zapowiadają.... w słońcu to z 60 będzie zastanawiamy się z mężem czy jechać gdzieś nad wodę czy lepiej w domu zostać bo troche strach z małymi dziećmi w taki żar....
no ale w domu też bezsensu siedzieć....
Brzuch mnie dalej pobolewa choć troszkę może mniej... ale dziś pod wieczór to normalnie mi krew leciała czysta i czerwona..... co jest kur..????? cycki mnie też bolą!! a przecież jestem w połowie opakowania masakra :/

dobra idę spać... jutro Wam po odpisuję dobranoc
boże jak gorąco
Monia, to jeszcze nie jest szczyt naszych możliwości bywało gorzej

Kurde, ale u Was tropiki wcale się nie dziwię, że już masz dosyć, jak tyle dni pod rząd taki skwar

Monia do lekarza! nie ma co się zastanawiać to nie jest normalne żeby Ci krew leciała lepiej dmuchać na zimne dbaj o siebie
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 11:17   #2721
Ladywithweapon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Tęsknie chyba za nim jako kolegą, żeby normalnie pogadać, ale nie jako za facetem.
Wiesz jak to jest- chodzimy do jednej małej szkoły, ciągle się i tak będziemy widywać, więc nie chce zakończyć tego w zły sposób

Dobra laski, biorę się za prasowanie!
Ladywithweapon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 11:41   #2722
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez mielnus Pokaż wiadomość
zazdroszcze cery... ja mam takie problemy z cerą!!! (( Wracam do porządnego dietkowania... dzisiaj sie nażarłam słodyczy i jest mi niedobrze.. ZERO cukru od teraz;
Cera akurat dzięki kosmetyczce

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Ladywithweapon Pokaż wiadomość
Fajne masz te kolczyki ;p Ja chciałam sobie tez poprzebijać ucho, ale potem jak sić naczytałam jak to boli itd....

Ja laska byłam ;(( Czas do tego wrocic ;p

W ogóle wykrakałyście mi te gruszki Pojechałam do babci po jabłka na sałatke i stałam i wpieprzałam gruszke za gruszką :P Zrobiły mi mają rewolucje, ale nie skutkowała zaparciami, a wręcz odparciami Taki właśnie mam metabolizm ;p

Powinnam usiąść do prasowania, ale tak mi sie nie chce....
Bierz się za siebie i wracaj do formy Ale już!^^
Dziękuje, kolczyki bola, ale da się znieść, potem przez tydzień czujesz przebicie, ale ujdzie
Hiehie...gruuuuszki xD
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 11:45   #2723
Ladywithweapon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Mi się ciągle marzy industrial.... Tylko się boje :P

Muszę coś zjeść :P I chyba ułożę włosy i wybiorę się na zakupy :P
Ladywithweapon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 11:52   #2724
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez magdallena99 Pokaż wiadomość
Dla przypomnienia:

1 godzina
Sprzątanie łazienki 240 kcal Sprzątanie pokoju 180 kcal"Szorowanie podłogi przez godzinę to około 400 spalonych kalorii. Wszystko zależy jeszcze od Twojej wagi - osoby z większą nadwagą spalają więcej. Dla porównania: ważąc 76 kg w ciągu 30 min mycia podłóg spalisz ok. 160 kcal, przy wadze 56 kg – 119 kcal.

Mycie okien przez godzinę to 240 kcal mniej (jedno dietetyczne śniadanie). Warto więc rozważyć częstsze mycie okien ;-)

Podczas odkurzania spalamy 150 kcal w ciągu godziny. Podobną liczbę spalimy podczas ręcznego prania.

Praca w ogródku przez godzinę to 250 kcal mniej. Na jesień sposób trochę niepraktyczny, ale na wiosenne odchudzanie w sam raz! Co ciekawe, niewiele mniej, bo 240 kcal, spalamy podczas godzinnego ścierania kurzu. Trzepanie dywanów to 260 kcal mniej.

Zamiast korzystać ze zmywarki, zmywaj naczynia ręcznie. W ciągu godziny spalisz przy tym 144 kcal."
Zapisze sobie w moim tajnym notatniku bardzo motywujące do sprzątania Tż się śmieje, że niedługo do sąsiadów się dokopie jak będę tak podłogi szorować

Cytat:
Napisane przez patiuszka Pokaż wiadomość
Margot85, kochana, ja to przerabiałam 1000 razy, finał jest taki, ze w ogóle prawie z teściową nie mam kontaktu, a TŻ to kiedy musi i kiedy "tak by wypadało".
Nic się nie przejmuj, i nie ma co tłumaczyć takim osobom, najlepiej się nastaw, że pewnie ona się już nie zmieni, a najlepsza droga to przytakiwać, że tak tak, zrobimy co w naszej mocy, a potem sie wykręcić, że się nie dało, ale oczywiście chcieliście.
No bo logiczne argumenty ona obróci przeciwko wam pewnie.
Moja teściowa raz mnie "zmolestowała", kiedy mieliśmy jechac do teścia, a mój TŻ (też kierowca ) wrócił późno z trasy, piwko wypił z kolegami, no i ja stwierdziłam, że z wyjazdu nici, bo on zmęczony, niewyspany nie powinien z rana jechać. A tesciowa do mnie, żebym go przekonała i koniecznie mamy jechac, i jak synek zmęczony to niech ja pojadę ( a dopiero co zrobiłam wtedy prawko i bałam się jechac w trasę 200 km).
Przed laty by się skończyło moim dołowaniem i nerwami, ale nic nie tłumaczyłam, tylko powiedziałam, że jak sobie życzy to niech da synowi pieniądze na taksówkę, bo on zaniemógł a ja nie podołam i koniec, no i od razu się odczepiła
patiuszkaJa po prostu nie czaje, co jej tak na tym pogrzebie zależy- śmiejemy się złośliwie z TŻ , że jakby to jej był to byśmy już 2 dni temu byliłale już spoko, rano jeszcze dzwoniła, że skoro Tż zmęczony to mąż jej po nas przyjedzie ale jakos się rozeszlo po kosciach i do następnego razu spokój

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
dobrze, że moi teściowie nie robią taki scen mogę to śmiało powiedzieć: dobrych mam teściów (=nie wtrącają się nic a nic, nie dzwonią, nie wpadają "z wizytą" )
Co tam dobrego naszykowałaś? pewnie będzie wniebowzięty
heroineMój teść super człowiek i teściowa w sumie też , tylko nudzi się biedna w domu i by i nam czas chciała zorganizować a teśc to poważnie, bardzo go lubie i on podobno też bo się do mnie odzywa ( a to cud podobno bo tam żona jego wiecznie gada i wszyscy mowią, że skoro odważył się ja przekrzyczeć i ze mna rozmawia to musi mnie mocno lubić)
A do jedzenia to nic wymyslnego bo TŻ ulubione jedzonko to tuńczyk ryz i kukurydza he he i je to caly czas, na śniadanie, obiad i kolacje
a dla siebie pomidorową zrobiłam a co

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość

W ogóle to przestałam lubić lody wszystkie jakie jadłam do niedawna były tak słodkie że aż mi nie dobrze się robiło więc teraz na sam widok lodów minie dobrze. Ledwo tego szejka wypiłam dzisiaj.... i więcej nie będę go piła. Wcisnęłam go w siebie tylko dlatego że było prawie 40 stopni na dworze.... W ogóle słodyczy i słodkiego jeść nie mogę... na sam widok mi źle. W sumie to dobrze no ale żebym nawet loda zjeść nie mogła? jedynie ciasta jem czasami ale owocowe muszą być i bez żadnych karmelów itd.
monia Też tak chce ja zawsze mam ochote na słodkie nie jem sosów, śmietan, majonezu nienawidzę a slodkie kocham i lato czy zima lody zawsze jem
Cytat:
Napisane przez Like_a_women Pokaż wiadomość
Boshe dziewczyny ja chyba zwariuje!Co ja mam z moim TŻ-tem.Wczoraj zdażył się straszny wypadek.Sprzataliśmy ogród,a później chcielismy spalić na ognisku haszcze i takie tam.nie chciało się palic to TŻ polał benzyna i za duzo wlał bo ognień tak buchnął i cały sie zapalił!Twarz oparzył,a włsoy i ręce się dosłownie paliły.Poważnie!Pojechali smy do szpitala,a z tamta była wzywana karateka z Siemnianowic i przewieżli go do Centrum Leczenia Oparzeń.Ma poparzenia 1 i 2 stopnia!Ja sie chyab załamie.Siedze i rycze,za chwilę do niego jadę,a tam wpuszczają tylko w niedzielę,ale muszę mu zawieźć wszystko.Jejku dlaczego on był taki głupi!Juz naprawdę nie wyrabiam,co chwila coś,ajkieś stresy i problemy,
Like_a_womenNie da sie opisać bezmózgowośći facetów mam nadzieje, że oparzenia nie sa zbyt rozlegle i szybko Twój TŻ wróci do domku

milena
ja też właśnie z tych spokojnych i to bywa kłopot ale już po sprawie, i tylko tych telefonów setki były ale jakoś się udało ale powinno byc tak , że jeden tel i po sprawie a nie takie nagabywanie ale trudno, są gorsze teściowe podobno...
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 12:13   #2725
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

W ogóle to dzień dobry bom się nawet nie przywitała dzisiaj wstałam przed 9 i nawet się wyspałam od rana latam ze ścierą i sprzątam właśnie sobie łeb umyłam no i radosna nowina jest taka, że słońce jest u mnie! no nie wierzę normalnie na termometrze 27 stopni i w końcu nie marznę no i zbieram się powoli na tego grilla
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 12:22   #2726
zelka9o
Zadomowienie
 
Avatar zelka9o
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 209
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Witam ja już wysprzątałam zrobiłam zakupy spożywcze i odpoczywam

Wczoraj TŻ zaprosił do Nas swoich kolegów z pracy w ogóle to 1 raz ich widziałam było ich z 10 a ja jedna sama ! bo każdy z nich dziewczyny nie ma a takie dupy . No wczoraj po grzeszyłam bo wódka wpadła i grill ale się nie upiłam i wiecie hahaha każdy chłopak jak przychodził ( a ja otwierałam drzwi bo kuter za Nim dojdzie to pół roku minie) to mi mówił że jestem ładna aż Mnie to zdziwiło bo w PL mnie nie doceniali a Ci to od razu na początku się krepowałam bo nie znałam ich a Oni gadają do Mnie jak najęci ale potem się rozkręciłam i było super TŻ też widziałam że zadowolony i mu trochę przechodzi złość z tą nogą nawet stara mi pomagać jak może

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
W ogóle to dzień dobry bom się nawet nie przywitała dzisiaj wstałam przed 9 i nawet się wyspałam od rana latam ze ścierą i sprzątam właśnie sobie łeb umyłam no i radosna nowina jest taka, że słońce jest u mnie! no nie wierzę normalnie na termometrze 27 stopni i w końcu nie marznę no i zbieram się powoli na tego grilla
siemson :brzyda l:
zelka9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 12:22   #2727
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
W ogóle to dzień dobry bom się nawet nie przywitała dzisiaj wstałam przed 9 i nawet się wyspałam od rana latam ze ścierą i sprzątam właśnie sobie łeb umyłam no i radosna nowina jest taka, że słońce jest u mnie! no nie wierzę normalnie na termometrze 27 stopni i w końcu nie marznę no i zbieram się powoli na tego grilla
U mnie tez słoneczko i nawet o10 sukienkę założyłam jak wyszliśmy na spacer tyle, że duszno niemozliwie i makijaż spłynął mi mi po 5 min 20min roboty w chusteczkę musiałam wytrzeć, tylko tusz i szminka przeżyła
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 12:31   #2728
zelka9o
Zadomowienie
 
Avatar zelka9o
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 209
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

wiecie do Dziewczyny zauważyłam że od kiedy trzymam się diety lekarza jem mniej . Teraz jak np mam urlop te kilka dni jem tylko śniadanie 1 bułka a obiadokolacje jem dopiero o 17 i do wieczora nie jestem w ogóle głodna !! Trochę mnie to nie pokoi bo nie chce wpaść w jakaś kolejną chorobę

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
jezuuuu czy wy oszalałyście?? tyle stron nawalić? i co ja mam teraz zrobić? do rana musiałabym Wam odpisywać! wariatki!!!!!

napisze co u mnie i tyle... jutro będę Wam odpisywać bo dziś nie dam rady już. Mąż jutro jedzie do pracy do godziny 13stej więc będę miała czas.

My dzisiaj jednak na te jezioro nie pojechaliśmy bo mąż wrócił bardzo zmęczony z pracy i kazałam mu się położyć i odpocząć choć on się upierał że chce jechać na plaże. Ale widziałam po nim że ledwo żyje bo cały dzień pracował na słońcu i to jeszcze na dachu! (on zakłada panele słoneczne).
Zjarał się strasznie bo pracował bez koszulki. Musiał ją zdjąć bo nie mógł wytrzymać od gorąca a koszulke miał czarną. Wysmarowałam go żelem po opalaniu i położył się spać. Wstał po 30 minutach i pojechaliśmy do McDonalda na "szejka" wzięłam sobie duży waniliowy w taki upał bardzoo mi smakował choć ogólnie nie przepadam za szejkami bo są dla mnie za słodkie. W ogóle to przestałam lubić lody wszystkie jakie jadłam do niedawna były tak słodkie że aż mi nie dobrze się robiło więc teraz na sam widok lodów minie dobrze. Ledwo tego szejka wypiłam dzisiaj.... i więcej nie będę go piła. Wcisnęłam go w siebie tylko dlatego że było prawie 40 stopni na dworze.... W ogóle słodyczy i słodkiego jeść nie mogę... na sam widok mi źle. W sumie to dobrze no ale żebym nawet loda zjeść nie mogła? jedynie ciasta jem czasami ale owocowe muszą być i bez żadnych karmelów itd.
Wróciliśmy do domu to zjadłam chyba z 2 kilo arbuza! teraz biegam co 15 minut i sikam.... ciężka noc mnie więc czeka :/
Jest tak gorąco że to już przestaje być fajne.... w dzień to ok ale w nocy to lekka przesada..... no bo jak spać przy 29 stopniach?????? na niedziele zapowiadają już 36 stopni w cieniu !!!!!! a pewnie będzie z 45 bo zawsze jest więcej niż zapowiadają.... w słońcu to z 60 będzie zastanawiamy się z mężem czy jechać gdzieś nad wodę czy lepiej w domu zostać bo troche strach z małymi dziećmi w taki żar....
no ale w domu też bezsensu siedzieć....
Brzuch mnie dalej pobolewa choć troszkę może mniej... ale dziś pod wieczór to normalnie mi krew leciała czysta i czerwona..... co jest kur..????? cycki mnie też bolą!! a przecież jestem w połowie opakowania masakra :/

dobra idę spać... jutro Wam po odpisuję dobranoc
boże jak gorąco
ja szejka miałam z tydzień temu ale mi smakuje tylko waniliowy fakt strasznie słodki i troche mulił Mnie ale do dna wypiłam

A co do brzucha - Moja rada Monia nie czekaj aż Ci sie coś gorszego stanie lepiej idź się zbadaj dowiesz sie czemu tak się dzieję . Bo z bólem brzucha nie wygramy . Wiem co mówie bo sama w Pl czekałam do ostatniej chwili głupia byłam a teraz przynajmniej boli mnie coraz Mniej ! także śmigaj zobaczysz co Ci jest
zelka9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 12:31   #2729
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zelka9o Pokaż wiadomość
wiecie do Dziewczyny zauważyłam że od kiedy trzymam się diety lekarza jem mniej . Teraz jak np mam urlop te kilka dni jem tylko śniadanie 1 bułka a obiadokolacje jem dopiero o 17 i do wieczora nie jestem w ogóle głodna !! Trochę mnie to nie pokoi bo nie chce wpaść w jakaś kolejną chorobę
To lekarz taką dietę Ci zalecił? W sensie, że też takie przerwy długie? Czy tylko jadłospis Ci ustalił? Kochana jak Ci służy to jak najbardziej dobrze ale jak modyfikujesz coś sama to uważaj na siebie
Bo rozumiem , że w związku z Twoimi kłopotami "brzuchowymi" lekarz specjalista Ci zlecił Ci zmianę diety.
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 12:43   #2730
zelka9o
Zadomowienie
 
Avatar zelka9o
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 209
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
To lekarz taką dietę Ci zalecił? W sensie, że też takie przerwy długie? Czy tylko jadłospis Ci ustalił? Kochana jak Ci służy to jak najbardziej dobrze ale jak modyfikujesz coś sama to uważaj na siebie
Bo rozumiem , że w związku z Twoimi kłopotami "brzuchowymi" lekarz specjalista Ci zlecił Ci zmianę diety.
nie nie On mi ułożył tylko co mogę jeśc . A ja robiłam to . tylko że ostatnio w ogóle obiadów nie jem nie ma smaka ani nie jestem głodna ! A czy mi służy TŻ twierdzi że za mało jem ale znowu nie będę się zmuszać gdy nie jestem głodna.
zelka9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:54.