Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kcal cz 8 - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-20, 14:36   #2821
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zelka9o Pokaż wiadomość
A ja już po szkoleniu dziś kosze trawsko !! będzie akcja kosiarka
Ulalallaaa...to kcal spalisz xD

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez LosingMyWay Pokaż wiadomość
A ja się opalam Trzeba jeszcze złapać kolorek póki można
No jacha ! Zazdroszczę
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 14:38   #2822
LosingMyWay
Zadomowienie
 
Avatar LosingMyWay
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 005
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
No wiem wiem, że Ty nad morzem ale myślałam, że Choco też

Ale Ci fajnie! jadę!
Ja u rodziców też mam ogród.... i wielki taras
No to czekam, póki jest pogoda Co Ci dobrego nagotować ?
LosingMyWay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 15:04   #2823
zelka9o
Zadomowienie
 
Avatar zelka9o
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 209
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez LosingMyWay Pokaż wiadomość
Walka z żywiołem

A ja się opalam Trzeba jeszcze złapać kolorek póki można
hahahaha na szczęście już po dałam radę !! Ale będziesz Czekoladaaa !!
zelka9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 15:09   #2824
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

śń: musli, otręby, jogurt naturalny, kawka z mlekiem
IIśń: 3 wafle wasy z 300ml sokiem warzywnym
między IIśń a obiadem:3 bit
obiad: talerzyk fasolki po bretońsku

(już czuję, że będę mieć rewolucję w brzucu )

na kolację zjem serek wiejski, albo koktajl białkowy z rossmanna, a co do podwieczorku to może activia...
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 15:14   #2825
zelka9o
Zadomowienie
 
Avatar zelka9o
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 209
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
znowu?
hhahaha niestety ale tż powiedział że ostatni niby

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Losing czubie ale masz śliczne włosy i ta twarzyczka
zelka9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 15:33   #2826
LosingMyWay
Zadomowienie
 
Avatar LosingMyWay
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 005
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Zelka dziękuje A czekolada to juz nie zdaze byc, bo w tym roku to się za bardzo nie opalałam, więc w porównaniu do wcześniejszych wakacji to blada dupa jestem
LosingMyWay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 15:43   #2827
zelka9o
Zadomowienie
 
Avatar zelka9o
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 209
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez LosingMyWay Pokaż wiadomość
Zelka dziękuje A czekolada to juz nie zdaze byc, bo w tym roku to się za bardzo nie opalałam, więc w porównaniu do wcześniejszych wakacji to blada dupa jestem
no nie wiem nie wiem ale włoski masz fajniutkie !! u Was słońce a u nas zimno !!
zelka9o jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 15:43   #2828
zielonykotek
Raczkowanie
 
Avatar zielonykotek
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 308
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Pozdrawiam wszystkich dawno nie pisałam, ale mam zamieszanie straszne i nie ogarniam wszystkiego. W każdym razie! Melduję się
zielonykotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 15:50   #2829
lisa87
Raczkowanie
 
Avatar lisa87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 303
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Ś:musli z jogurtem nat
p:kefir pitny
2Ś:grahamka z polędwicą z indyka
O:mieszkanka: serek wiejski +tunczyk w wodzie
p:3 pierogi z truskawkami
hmmm a na kolację?myślę właśnie co by tu .... wezmę chyba pomidora z serem białym (połową)

we wrocławiu dzis 36 stopni ale ja nie odczułam bo siedziałam w klimie w biurze, potem w klimie w aucie, teraz pokoj mam na wschód więc juz nie ma słonca i wiatrak chodzi. chyba udało mi się umknąć upałowi

czuje się grubo i jak balon. bosh tak mi źle. nie mam w ogóle spadku ani cienia ;( jeszcze czasem sie waha w góre. i wzdęcia ciągle albo zaparcia. oszaleć można...
lisa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 16:02   #2830
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zelka9o Pokaż wiadomość
: cmok:

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------



na pewno super zdjęcia to jakaś profesjonalna sesja ?

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

A ja już po szkoleniu dziś kosze trawsko !! będzie akcja kosiarka
Nie, koleżanka mi robiła ona się na tym zna :P

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez mielnus Pokaż wiadomość
Dobry

Jak zwykle nie było mnie przez weekend spedzialm go u TŻ w domu, było bbaaaaardzo fajnie Dzisiaj rano znowu śniadanko do łożka..

spowiedź:
w piątek 20km, w sobote 20km, w niedziele 10km i dzisiaj 18km zaliczone
w weeken mało dietkowo niestety. Moim wytłumaczeniem jest okres który dostałam w niedziele;/ Wiec jak każda kobieta zapycham się jedzeniem przed. Jutro miałam się ważyć ale raczej zrezygnuje, zważe się w piątek przed wyjazdem w góry

dziś:
I. 1 bułka biała, pół z wieśniakiem, pół z serem żółtym i pomidorem (nie mogłam wybrzydzać)
II. Kilka wafelków w czekoladzie ok 200 kcal
III. grysik z dżemem + 1 kanapka z szynką
IV. jakiś owoc
V. twaróg + pomidor

Może być??

mam pjeszcze pytanie: czy któraś z was stosowała pas wibrujący?? Wyobraźcie sobie że moja mama postanowiłam sobie kupić taki za 300zł <wow>. On niby idealnie spa;a tkankę tłyszczową, jakoś nie jestem do tego przekonana.
Ja mam pas, ale nie używałam go systematycznie więc i nie zadzialał. Ja się nastawiałam na zabicie cellulitu na d.pie i udach, a nie boczków więc to też co innego.
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 18:17   #2831
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ---------


Nierozpuszczalne do końcast napisano o 21:16 ----------

Dzisiaj zawaliłam kolacją Z tego spaceru z Tż wrócilam taaaaka głodna i zjadłam obwarzanka z serem żółtym, margaryną i keczupem Do tego połowa jogurtu naturalnego z musli i czokapikami.
zooska skoro i Ty i heroine widzicie nierozpuszczalne drobinki to znak, że one istnieją może uda mi się w piątek w superpharm upolować bo podobna tam te produkty istnieją w sprzedaży
Cytat:
Napisane przez ChocoMonster Pokaż wiadomość
Czeeeść! Pamiętacie mnie?
Właśnie wróciłam z wyjazdu
Kupiłam sobie wagę kuchenną, jakiś krok w stronę diety
Witam a tą wagę to gdzie dopadłaś? Szukam wagi kuchenej właśnie i zbieram recenzje
Cytat:
Napisane przez LosingMyWay Pokaż wiadomość
Fotki w albumie, muszę końcowki podciąć bo są jakieś takieś już nierówne, ale ide w piątek
Włosy cudne i nie daj za dużo obciąć a już pytałam ale powtórzę- coś ekstra bierzesz /dbasz o włosy czy tylko natura ?

Cytat:
Napisane przez zelka9o Pokaż wiadomość
: cmok:

A ja już po szkoleniu dziś kosze trawsko !! będzie akcja kosiarka
I jak było ? Stopy całe? a ogrodzenie też ?

Cytat:
Napisane przez mielnus Pokaż wiadomość
Dobry

Jak zwykle nie było mnie przez weekend spedzialm go u TŻ w domu, było bbaaaaardzo fajnie Dzisiaj rano znowu śniadanko do łożka..

spowiedź:
w piątek 20km, w sobote 20km, w niedziele 10km i dzisiaj 18km zaliczone
w weeken mało dietkowo niestety. Moim wytłumaczeniem jest okres który dostałam w niedziele;/ Wiec jak każda kobieta zapycham się jedzeniem przed. Jutro miałam się ważyć ale raczej zrezygnuje, zważe się w piątek przed wyjazdem w góry
.
Gratuluje pokonanych km klask i: rozumiem, że rowerowo

A u mnie dziś deszczowo-burzowo i duszno Dietkowo ok, na grilla dziś łososia rzuciłam a co się będę.... jak nie kupuje tylu słodyczy to jakoś więcej złotówek w portfelu zostaje- podoba mi się to odchudzanie
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 18:28   #2832
mielnus
Wtajemniczenie
 
Avatar mielnus
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 146
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
śń: musli, otręby, jogurt naturalny, kawka z mlekiem
IIśń: 3 wafle wasy z 300ml sokiem warzywnym
między IIśń a obiadem:3 bit
obiad: talerzyk fasolki po bretońsku

(już czuję, że będę mieć rewolucję w brzucu )

na kolację zjem serek wiejski, albo koktajl białkowy z rossmanna, a co do podwieczorku to może activia...
co to za koktajl białkowy??? Juz kilka razy o nim pisałaś.. dobre to?

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cindy a to nie można go stosowac na uda??? i pupcie?? moja mama zaplacila za niego ponad 300zł i niby mozna oddac do 2 tygodni jeśli się nie sprawdzi.

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

aha... wracam do was pełną parą
zaraz pokombinuje z jutrzejszym jadłopisem i wam go napisze poprosze o komentarze

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

na jutro:
I. 2łyzki płatków owsianych+ mleko 0,5%+ jabłko+ cynamon+ kawa
II. 1 szklanka jogurtu naturalnego
III. warzywa na patelnie+ kawałki piersi
IV. 1/2 twarogu chudego+ pomidor + zielona herbatka
i jak?
__________________
CEL - 56kg : love:
mielnus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 18:50   #2833
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

mielnus, brawo za rower co do jadła: za mało wg mnie
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 18:54   #2834
mielnus
Wtajemniczenie
 
Avatar mielnus
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 146
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

dzięki dzięki... wiem jestem mistrzem. Nie wiedziałam że przez rower moge dostać wcześniej okres o 3 dni...
__________________
CEL - 56kg : love:
mielnus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 19:49   #2835
LosingMyWay
Zadomowienie
 
Avatar LosingMyWay
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 005
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Włosy cudne i nie daj za dużo obciąć a już pytałam ale powtórzę- coś ekstra bierzesz /dbasz o włosy czy tylko natura ?
Dziękuje Ojjj nie dam, 2 cm to maksimum Dbam, olejuje i maskuje

Co sie z Wami dzieje, że tu taka pustka niewiarygodne
LosingMyWay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 20:34   #2836
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez LosingMyWay Pokaż wiadomość
Co sie z Wami dzieje, że tu taka pustka niewiarygodne
No ja właśnie nie poznaję wątku Madzia miała dzisiaj się odezwać, a tu cisza Moni też nie było...
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 21:04   #2837
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez mielnus Pokaż wiadomość
co to za koktajl białkowy??? Juz kilka razy o nim pisałaś.. dobre to?

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cindy a to nie można go stosowac na uda??? i pupcie?? moja mama zaplacila za niego ponad 300zł i niby mozna oddac do 2 tygodni jeśli się nie sprawdzi.

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

aha... wracam do was pełną parą
zaraz pokombinuje z jutrzejszym jadłopisem i wam go napisze poprosze o komentarze

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

na jutro:
I. 2łyzki płatków owsianych+ mleko 0,5%+ jabłko+ cynamon+ kawa
II. 1 szklanka jogurtu naturalnego
III. warzywa na patelnie+ kawałki piersi
IV. 1/2 twarogu chudego+ pomidor + zielona herbatka
i jak?
Nie no jasne, że można tylko ja piszę, że u mnie efektów nie było, bo stosowałam nie regularnie i rzadko

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Ale za to jestem ja hahaha
Powiem tak wróciły mi wszelakie chęci do odchudzania!
Postanowiłam wdrożyć PROJEKT APOLLO (czyli odchudzanie, mój brat wymyślił tę nazwę). W związku z tym przestałam mówić chciałabym, a mówię zrobię to (po chwili mówię zrobiłam ).
Dieta: max 1000kcal, rano węgle, do 15 owoce, po 15 na kolację białko
Plan ćwiczeń: pon- bieganie, wtorek -basen, środa- rower, czw- bieganie, pt - basen, sob- rower, niedz wolne
2 litry wody dziennie.

Plan na dzień dzisiejszy zrealizowany!
śn- kromka (z 2 części) chleba z serem, szynką i pomidorem 200
owoc- gruszka 50
2 śn- serek wiejski z jeżynami 150
obiad- zupa grzybowa oraz mini mięsko, 1 ziemniak, ogórki 450
zw wypadek pod moim domem jakiś był... e nawalony koleś wjechał w znak i uciekł. wracając do tematu
kolacja- sałatka z kurczakiem z sosem francuskim 150
= 1000kcal

do tego pobiłam swój rekord- biegałam przez pół godz (3 km) i przez 10 min szłam (1km) jestem z siebie dumna!

aaa i na jutro kupiłam sobie na 2 śniadanie owsiankę z biedronki pyszne śniadanie czy jakoś super! wreszcie coś dla mnie, bo te wszystkie jogurty to sam cukier, a tu przynajmniej płatki owsiane
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle

Edytowane przez Cindy90
Czas edycji: 2012-08-20 o 21:20
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 21:17   #2838
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Heloł
Nooo miałam się odezwać i się odzywam byliśmy dziś na basenie, bo taki upał u mnie że szok, 38 stopni było o 8 rano
Wróciłam padnięta i znów się zjarałam aż usta mnie pieką od słońca

Na zlocie był super, objadłam się jak nie wiem, grillowane piersi, szaszłyczki, 3 rodzaje sałatek w tym jedna gyros do tego ciasta, serniczek, 3bit, jabłecznik itp jadłam dosłownie na okrągło po przyjeździe stanęłam na wagę a tam o dziwo bez zmian 49,2 kg i przez to jedzenie mam teraz problemy z wc wczoraj raz się załatwiłam a dziś wcale, muszę to unormować
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 21:58   #2839
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
widok wanny po tym peelingu jest naprawdę bezcenny mój TŻ jak raz zobaczył to prawie zwątpił
Ja jak sobie zafundowałam peeling kawowy na noc to spac do 2 w nocy nie mogam nie wiem czy to kofeina tak zadziałała czy co Ale fakt piekna wanna po tym jest.
A moge uzyskać przepis na rogaliki ?

Cytat:
Napisane przez mielnus Pokaż wiadomość
co to za koktajl białkowy??? Juz kilka razy o nim pisałaś.. dobre to?

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cindy a to nie można go stosowac na uda??? i pupcie?? moja mama zaplacila za niego ponad 300zł i niby mozna oddac do 2 tygodni jeśli się nie sprawdzi.

Ja mam w domu jakis wibro action ale nie stosowalam na dluzsza mete to nie wiem czy działa moja mama kupiła miała oczywiście słomiany zapał i lezy nieuzywane

Cytat:
Napisane przez LosingMyWay Pokaż wiadomość
Dziękuje Ojjj nie dam, 2 cm to maksimum Dbam, olejuje i maskuje

Co sie z Wami dzieje, że tu taka pustka niewiarygodne
Sliczne masz te wloski. Powiedz mi co uzywasz do pielęgnacji
Ja własnie siedze z olejkami na głowie Potrzebowałabym namiary na jakies dobre szampony bez silikonów i róznych zbednych rzeczy ja używam póki co syoss free moze masz cos do polecenia?


Hej Ale skwar dzisiaj a ja zamiast sie wygrzewać byłam z tż podpisać umowe na mieszkanie. Takze od dzisiaj mamy ,,swoje'' jutro jedziemy tam posprzatac i pomalu trzeba sie przeprowadzać. Tam nie ma internetu także bede bez kontaktu ale mam nadzieje ze nie długo. Może ktoś podpowie jaki jest najepszy bezprzewodowy jakis niedrogi
A co do diety to nie wiem póki co sie chyba nie waże bo niebawem @ ;/
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 22:25   #2840
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

hej skarbule
ja na sekunde bo się rozpływam..... nie mam kiedy do Was zajrzeć bo od rana do wieczora na basenie siedzimy z dzieciakami. Jest masakrycznie gorąco i tylko w wodzie idzie wytrzymać. Tu ani deszczu ani burzy no katastrofa normalnie... wczoraj było 43 stopnie w cieniu!!!!!!!!!!!!!!!!! dziś 40..... nie wyrabiam już. Wiecie przecież że ja nigdy w życiu takich temperatur nie miałam tam na pomorzu w Polsce bo tam rzadko kiedy w ogóle jest ciepło :P a tutaj?? no nie wyrabiam już, ja chcę jesień !!! mam dość już tego lata!! tutaj od miesiąca ciągle powyżej 30 stopni i zero deszczu... oszaleć już można.
Zjarana już jestem że dotknąć się nie mogę, moje czoło wygląda jak patelnia ! :/ a jeszcze cały tydzień ma taki być upalny :/
Spać w nocy się nie da... tu w nocy jest 30 stopni.

Poza tym u mnie super, z mężem w ogóle fantastycznie, brzuch mniej mnie boli i przestałam krwawić. Jest ok tylko cycki mnie napierdzielają :/ z dietą średnio... w taki upał nie wiadomo co jeść i nic się w domu gotować nie chce więc chodzimy jeść często na miasto. Muszę się w końcu zważyć bo chyba z 2 tygodnie na wage nie wchodziłam jutro rano spróbuje nie zapomnieć

lecę się chłodzić jakoś.. chyba do lodówki wlezę zaraz..... buziaki kochane postaram się zajrzeć do Was jak się troche ten skwar uspokoi......
pa pa pa
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 07:07   #2841
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Heloł

Ja już w pracy no to już po mojej pięknej pogodzie... dzisiaj w nocy była burza, że mało w w gacie nie narobiłam i taki deszcz lał, że o jesu.... no i dzisiaj już ochłodzenie... zimno nie jest, ale słońca też nie bardzo...

Monia, bidulko, ale się omęczysz dobrze, że macie możliwość korzystania z basenu, zawsze to trochę lepiej i chłodniej w nocy 30 stopni?! no to rzeczywiście spać się nie da...

Coctail, napiszę Ci po pracy albo jak zaraz znajdę w necie bo robiłam z przepisu z jakiejś strony, ale oczywiście swoje modyfikacje wprowadziłam, jak to ja

Meeedzik, super, że zlot udany nacykałaś jakichś fotek?

Cindy, brawo za bieg
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 07:17   #2842
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Ja jak sobie zafundowałam peeling kawowy na noc to spac do 2 w nocy nie mogam nie wiem czy to kofeina tak zadziałała czy co Ale fakt piekna wanna po tym jest.
A moge uzyskać przepis na rogaliki ?


Ja mam w domu jakis wibro action ale nie stosowalam na dluzsza mete to nie wiem czy działa moja mama kupiła miała oczywiście słomiany zapał i lezy nieuzywane


Sliczne masz te wloski. Powiedz mi co uzywasz do pielęgnacji
Ja własnie siedze z olejkami na głowie Potrzebowałabym namiary na jakies dobre szampony bez silikonów i róznych zbednych rzeczy ja używam póki co syoss free moze masz cos do polecenia?


Hej Ale skwar dzisiaj a ja zamiast sie wygrzewać byłam z tż podpisać umowe na mieszkanie. Takze od dzisiaj mamy ,,swoje'' jutro jedziemy tam posprzatac i pomalu trzeba sie przeprowadzać. Tam nie ma internetu także bede bez kontaktu ale mam nadzieje ze nie długo. Może ktoś podpowie jaki jest najepszy bezprzewodowy jakis niedrogi
A co do diety to nie wiem póki co sie chyba nie waże bo niebawem @ ;/
Co do peelingu z kawy to straszna jest po nim wanna
Moja mama używała też tego pasa, ale częściej niż ja i dłużej to jej z brzucha spadło, no ale dieta też musiała być obowiązkowo
Zazdroszczę tego mieszkania, pamiętam jak ja się cieszyłam i nie mogłam doczekać, aż zamieszkam z... moją porażką życiową

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
hej skarbule
ja na sekunde bo się rozpływam..... nie mam kiedy do Was zajrzeć bo od rana do wieczora na basenie siedzimy z dzieciakami. Jest masakrycznie gorąco i tylko w wodzie idzie wytrzymać. Tu ani deszczu ani burzy no katastrofa normalnie... wczoraj było 43 stopnie w cieniu!!!!!!!!!!!!!!!!! dziś 40..... nie wyrabiam już. Wiecie przecież że ja nigdy w życiu takich temperatur nie miałam tam na pomorzu w Polsce bo tam rzadko kiedy w ogóle jest ciepło :P a tutaj?? no nie wyrabiam już, ja chcę jesień !!! mam dość już tego lata!! tutaj od miesiąca ciągle powyżej 30 stopni i zero deszczu... oszaleć już można.
Zjarana już jestem że dotknąć się nie mogę, moje czoło wygląda jak patelnia ! :/ a jeszcze cały tydzień ma taki być upalny :/
Spać w nocy się nie da... tu w nocy jest 30 stopni.

Poza tym u mnie super, z mężem w ogóle fantastycznie, brzuch mniej mnie boli i przestałam krwawić. Jest ok tylko cycki mnie napierdzielają :/ z dietą średnio... w taki upał nie wiadomo co jeść i nic się w domu gotować nie chce więc chodzimy jeść często na miasto. Muszę się w końcu zważyć bo chyba z 2 tygodnie na wage nie wchodziłam jutro rano spróbuje nie zapomnieć

lecę się chłodzić jakoś.. chyba do lodówki wlezę zaraz..... buziaki kochane postaram się zajrzeć do Was jak się troche ten skwar uspokoi......
pa pa pa
Wiesz co, ja Ci zazdroszczę tej pogody i opalenizny! A szczególnie tego, że możesz sobie pozwolić na chodzenie na basen ja to nie mogę, bo dziś np o 14 kończę, muszę dojść do domu, później coś zjeść i już jest 15, a do 18 basen czynny

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Heloł
Cindy, brawo za bieg


Dziś w planach basen, ale taki zakryty. Zobaczymy czy mi się będzie chciało :P
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle

Edytowane przez Cindy90
Czas edycji: 2012-08-21 o 07:19
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 07:46   #2843
mielnus
Wtajemniczenie
 
Avatar mielnus
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 146
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

dobry mycie okien mnie czeka...
__________________
CEL - 56kg : love:
mielnus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 07:50   #2844
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

współczuję :P mnie w zasadzie chyba też. Może dziś to zrobię :P
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 08:28   #2845
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Siemanko piękności i chudości.U mnie życie powoli zaczyna wracać do normy dobrze,że rodzice sa u mnie,ale słyszałam jak mama gadała wczoraj przez telefon,że sąsiadka i jej córka którzy zajmują się teraz ich AgroTurem muszą się przygotowywać do wesela i chyba będą wracać do domu zastanawiam się czy nie jechac z nimi,ale jak TŻ się dowi,albo będzie chciał żebym do niego przyjechała... nie wiem Tym bardzije że dostał na 30 wzewanie do
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 10:05   #2846
LosingMyWay
Zadomowienie
 
Avatar LosingMyWay
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 005
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Dzień dobry

No i dziś już koło 20 stopni, a wczoraj było tak fajnie 30 i słoneczko Tak idealnie, byle nie więcej

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Sliczne masz te wloski. Powiedz mi co uzywasz do pielęgnacji
Ja własnie siedze z olejkami na głowie Potrzebowałabym namiary na jakies dobre szampony bez silikonów i róznych zbednych rzeczy ja używam póki co syoss free moze masz cos do polecenia?
Dziękuje Używam aktualnie olejku alterra migdał papaja, vatika kokosowa, olej ze słodkich migdałów, z masek kallos latte, kallos vanilla, maska jajeczka z Joanny z apteczki babuni, maska bingo spa z glinką jakąś tam I odżywka jakaś tam kallosa do spłukiwania oraz balsam z joanny z miodem i proteinami mlecznymi bez spłukiwania. Jeśli chodzi o szampony, to ja bardzo lubie Joanna Naturia, teraz mam też piwny z barwy, ale ostatnio najbardziej przypadły mi do gustu szampony Timotei, może nie są idealne pod względem składu ale mi odpowiadają. Mi akurat nie służy całkiem bezsilikonowa pielegnacja, wiec aż tak na to nie patrze


Monia O matko masakra jakie temperatury Tak to już też przewalone... Ale pewnie wyglądasz jak murzyn, wklej jakieś fotki
LosingMyWay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 10:15   #2847
zelka9o
Zadomowienie
 
Avatar zelka9o
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 209
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Monia współczuje takich temperatur wysokich ja to bym ładnie sie pociła hahah . Ale w końcu dałaś znak życia o sobie Misska

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Macie może jakieś sposoby leki na to by się mniej pocić ?
zelka9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 10:27   #2848
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
jak nie kupuje tylu słodyczy to jakoś więcej złotówek w portfelu zostaje- podoba mi się to odchudzanie
Oszczędzamy na tłuszczu i kasie

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Milenus Koktajl bialkowy kupuję w drogerii Rossmann. Takie saszetki, do zalewania w kubku wrzącą wodą. Robi się taki a'la glut Czy smaczne...hm masz 3 smaki- jabłko cynamon, truskawka, wanilia.
Ja lubię najbardziej waniliowy, smakuje w stylu kaszki dla dzieci

Co do jadłospisu:

I. 2łyzki płatków owsianych+ mleko 0,5%+ jabłko+ cynamon+ kawa
II. 1 szklanka jogurtu naturalnegomoże jakiś owoc do tego
III. warzywa na patelnie+ kawałki piersi
podwieczorek daj jakis
IV. 1/2 twarogu chudego+ pomidor + zielona herbatka

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez LosingMyWay Pokaż wiadomość
Dbam, olejuje i maskuje
al:
Jaką masz maskę do włosów?

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
No ja właśnie nie poznaję wątku Madzia miała dzisiaj się odezwać, a tu cisza Moni też nie było...
Ciepło było, to wszystkich wywiało na dwór

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cindy Wow Ale masz mega motywację do odchudzania Super, podziwiam!!! Teraz przy takim podejściu to wszystko z górki pójdzie!

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Meeedzik Ty to już czekolada na maxa jesteś... Taka opalona, że ho ho. Mniam...żarelko pyszne tam mieliście Szaszłyki...moja miłość
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 10:28   #2849
LosingMyWay
Zadomowienie
 
Avatar LosingMyWay
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 005
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Zoska tyle co pisałam Cocktail co używam patrz wyżej
LosingMyWay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 10:29   #2850
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Hej Ale skwar dzisiaj a ja zamiast sie wygrzewać byłam z tż podpisać umowe na mieszkanie. Takze od dzisiaj mamy ,,swoje'' jutro jedziemy tam posprzatac i pomalu trzeba sie przeprowadzać. Tam nie ma internetu także bede bez kontaktu ale mam nadzieje ze nie długo. Może ktoś podpowie jaki jest najepszy bezprzewodowy jakis niedrogi
A co do diety to nie wiem póki co sie chyba nie waże bo niebawem @ ;/
Uuuu super, mieszkanko wspólne! No to się sobą nacieszycie!!!
Vectra jest super internet, bardzo polecam. Ma mało awarii, szybko chodzi i tani pakiet ale on jest przewodowy niestety Ale jakbyście chcieli montować, to polecam ten!

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez mielnus Pokaż wiadomość
dobry mycie okien mnie czeka...
Kalorii spalisz, że ho ho

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość
współczuję :P mnie w zasadzie chyba też. Może dziś to zrobię :P
Mówisz...dzisiaj?
Ja myłam ostatni raz okna...aż wstyd W lipcu tamtego roku xD xD xD Jakoś mnie nie kusi ponowne wystawanie na taboretach :P
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.