Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kcal cz 8 - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-24, 18:15   #3151
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Hej ! Wczoraj takiego stresa miałam, że nawet pisać nie mogłam- miałam dziś biopsje tarczycy i nie było tak źle jak myślałam- 5 min i po wszystkim ale jak to ja, wczorajszy dzień musiałam się stresować a i jeszcze Tż mnie na zakupy pocieszające zabrał i panie w sephorze widząc plaster na szyi mnie bogato próbkami obsypały
Z dietą ok i zaczęłam 28 dni bez slodyczy ale jak wytrzymam 10 dni to będzie wyczyn życia

meeedzik jak ja Ci zazdroszczę tego pieska ja mam tylko 2 miesiące w roku pieska i też yorka i jak mi go zabierają to płacze normalnie kiedyś na pewno sobie sprawie takiego pieszczocha ale to poważna decyzja- pies nie chomik i trzeba się liczyć, że 10 lat najmniej będzie naszym towarzyszem i rozsądnie podejmować decyzje świetnie, że i Twoja mama go pokochała , kurcze ale jak wyjedziesz to też będziesz tęsknic za nimtrzymaj się

cindy jak TY to wszystko sprzątniesz to już na basen sił zabraknąć możę:haha ha:czasami się ciesze , że mieszkam teraz w kawalerce sprzątnie się pokój i całe mieszkanie czyste
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 19:39   #3152
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Heroine mam nadzieję, że woda pomoże
A psiaka mamy od prawie dwóch lat 5 września będzie równo dwa, a Niko 15 lipca skończył 2 lata
Monia super, że żyjesz i się odzywasz wpadaj do nas częściej, bo tęsknimy
Margot york to moje marzenie od dziecięcych lat aż w końcu Tż 2 lata temu spełnił to moje marzenie normalnie tak kocham tego małego szoguna, że opisać się nie da to jest tak wspaniałe i mądre zwierze bardzo szybko się uczy, zna dużo sztuczek, rozpoznaje imiona i dużo słów jest naprawdę kochany i grzeczny, wcale nie szczekliwy jak to mówią o tej rasie
Tak tak pies to duuuża odpowiedzialność, no i także wydatek fryzjer, specjalne szampony, kosmetyki, karma ( je taką co kosztuje po 20-30zł za 1kg ) ubranka na zimę, przysmaki, zabawki itp itd ja go tak kocham, że wolę mu coś kupić jak sobie ma już 4 legowiska do spania kurtkę, kombinezon, 2 sweterki, ocieplacz, polar, 3 bluzy kokardki, gumki, można wymieniać w nieskończoność
Jak wyjeżdżam do Niemiec to płaczę za nim jak głupia, później w Niemczech co dzień wieczorem też mi się tęskni za maluszkiem
A Ty opiekujesz się czyimś psiakiem przez 2 miesiące?

Co do biopsji to wiem coś o tym, bo moja mama miała robioną, a później operowaną tarczycę.
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 19:49   #3153
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Ladywithweapon Pokaż wiadomość
mojewypieki.com/przepis/kruche-ciasto-z-malinami-i-lekka-budyniowa-pianka

Tylko robię z śliwkami i może jagodami podsypie ;p Tydzien temu robiłam i sie sprawdziło, więc teraz jak sa goście i owoce to powtarzam ;p


Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
hellllllllloołłłłł chuderlaki

Jestem i żyję jakby ktoś pytał
ale jak zwykle nie mam czasu jak nie siedzę przed kompem to tyleeeeeeeeee rzeczy mogę w domu zrobić że sama w szoku jestem!!
Mam na bieżąco posprzatane, poprane, ugotowane i nawet mam czas na siebie na jakieś SPA 2 dni temu sobie włosy pofarbowałam ślicznie mi wyszło i w ogóle nie mam skóry nigdzie brudnej na głowie! Te farby z Syossa świetnie się zmywają ze skóry
No ale co najważniejsze! Troszkę się w końcu ochłodziło w nocy co prawda nie dużo niestety ale jest ciut lepiej. Dziś popadał troche deszcz w końcu tak porządnie i od razu chce się żyć! Nadal gorąco bo jest w dzień 30 stopni no ale to już nie 38 czy 40 więc jest super!
Idziemy zaraz na spacer więc muszę spadać. Trzeba troche połazić i spalić kalorie bo dzisiaj na obiad zjadłam 2 naleśniki z dżemem smażone niestety na oleju bo coś mi teflon ostatnio przypala wszystko a nie jest porysowany ani zniszczony. Może płyta indukcyjna za mocno grzeje muszę to wyczuć następnym razem i ustawić dobrze.
No siema Piękna!

No jakby nie wizaż to też bym miała perfekcyjnie czysto a kolor na łepetynce nam pokażesz?
raz na jakiś czas naleśniki nie zaszkodzą
wpadaj do nas częściej tęsknię za Twoimi postami trzymaj się ciepło
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 19:50   #3154
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Margot york to moje marzenie od dziecięcych lat aż w końcu Tż 2 lata temu spełnił to moje marzenie normalnie tak kocham tego małego szoguna, że opisać się nie da to jest tak wspaniałe i mądre zwierze bardzo szybko się uczy, zna dużo sztuczek, rozpoznaje imiona i dużo słów jest naprawdę kochany i grzeczny, wcale nie szczekliwy jak to mówią o tej rasie
Tak tak pies to duuuża odpowiedzialność, no i także wydatek fryzjer, specjalne szampony, kosmetyki, karma ( je taką co kosztuje po 20-30zł za 1kg ) ubranka na zimę, przysmaki, zabawki itp itd ja go tak kocham, że wolę mu coś kupić jak sobie ma już 4 legowiska do spania kurtkę, kombinezon, 2 sweterki, ocieplacz, polar, 3 bluzy kokardki, gumki, można wymieniać w nieskończoność
Jak wyjeżdżam do Niemiec to płaczę za nim jak głupia, później w Niemczech co dzień wieczorem też mi się tęskni za maluszkiem
A Ty opiekujesz się czyimś psiakiem przez 2 miesiące?

Co do biopsji to wiem coś o tym, bo moja mama miała robioną, a później operowaną tarczycę.
meeedzik tak średnio w roku wychodzi, 2 mc - np. latem 4 tyg i na zimowe ferie też i tak od 3 lat i to właśnie koszty mnie powstrzymują bo jak jest u nas to karmę kupujemy, szelki czy szamponik ale za wszystko kasę od właścicieli mamy a i oni zadowoleni bo wiedza, że u nas Odi szczęśliwy bo my go z sercem tak- jak własne 'dziecko" bardzo lubię jak o Swoim psiaku opowiadasz bo widać jak Ci na nim zależy, że dbasz o niego, fajne zdjęcia w nowych outfitach a nie jak co niektórzy co dziecku psa kupią bo niby york taka zabawka a potem kłopot mają bo piesek nie skory do zabawy albo się znudził ja bym normalnie takim pseudo 'psiarzom'
Mam nadzieje, że się bez operacji obejdzie ale to się za 2 tyg dowiem jak wyniki dostane.
A i ci właściciele to cała rodziną na wakacje czy ferie jeżdżą i dlatego nam pieska oddają bo my sami się zaoferowaliśmy bo lepiej mu u nas niż by było w hotelu dla zwierząt . Ja sie smieje, że jedni na wakacje jeżdza a inni psy wyprowadzają ale jak dla mnie to tez fajny układ bo naprawdę kocham yorki
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 19:55   #3155
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Hej ! Wczoraj takiego stresa miałam, że nawet pisać nie mogłam- miałam dziś biopsje tarczycy i nie było tak źle jak myślałam- 5 min i po wszystkim ale jak to ja, wczorajszy dzień musiałam się stresować a i jeszcze Tż mnie na zakupy pocieszające zabrał i panie w sephorze widząc plaster na szyi mnie bogato próbkami obsypały
Z dietą ok i zaczęłam 28 dni bez slodyczy ale jak wytrzymam 10 dni to będzie wyczyn życia
O kurde, współczuję te igły do biopsji są straszne
no to trzymam za wyzwanie

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Heroine mam nadzieję, że woda pomoże
A psiaka mamy od prawie dwóch lat 5 września będzie równo dwa, a Niko 15 lipca skończył 2 lata

No to już sporo czasu no i będziesz musiała go zostawić na 2 miesiące ale mamusia będzie miała zajęcie
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 20:00   #3156
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
O kurde, współczuję te igły do biopsji są straszne
no to trzymam za wyzwanie
e
heroine dzięki ja za siebie też trzymam kciuki będzie ciężko
a ta igła to właśnie mega cienka była a ja się tyle czasu bałam, ale cóż ten typ tak ma, panika w oczach i jak na śmierć - a jeszcze jedna babka zemdlała jak wyszła to ja wiesz
A powiedz mi proszę , rowerek stacjonarny to masz już magnetyczny czy może elektromagnetyczny? I ile czasu już uzyskujesz i czy bez problemów technicznych? ja taki mechaniczny po 1,5 roku na śmierć zajechałam i się zastanawiam nad magnetycznym ale teraz chce rozważniej kupić i zbieram info
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 20:06   #3157
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
heroine dzięki ja za siebie też trzymam kciuki będzie ciężko
a ta igła to właśnie mega cienka była a ja się tyle czasu bałam, ale cóż ten typ tak ma, panika w oczach i jak na śmierć - a jeszcze jedna babka zemdlała jak wyszła to ja wiesz
A powiedz mi proszę , rowerek stacjonarny to masz już magnetyczny czy może elektromagnetyczny? I ile czasu już uzyskujesz i czy bez problemów technicznych? ja taki mechaniczny po 1,5 roku na śmierć zajechałam i się zastanawiam nad magnetycznym ale teraz chce rozważniej kupić i zbieram info
Cienka była? Ja raz widziałam taką, że to aż strach myśleć, że to jest igła
a czym się różni magnetyczny od elektromechanicznego? mój jest magnetyczny na pewno ale czy elektro to nie wiem ja w sumie mam go krótko, bo jakieś 3 miesiące? Coś koło tego na razie dobrze się sprawuje ja jestem zadowolona ale marzy mi się orbitrek
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-24, 20:10   #3158
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Margot a ja lubię o nim opowiadać jestem zakochana w tej rasie
Aha no to fajnie masz, że od czasu do czasu możesz się zająć maluszkiem ja też bym się cieszyła, bo to jest super rasa wiem to, że kiedyś jeszcze będę miała yorki, tylko teraz nie chcę brać następnego, bo wyjeżdżamy od czasu do czasu za granicę i nie chcę mamy obarczać.
Trzymam kciuki , żeby wyniki dobrze wyszły

Heroine a zleciało to tak szybko jak nie wiem, pamiętam jak go przywiozłam do domu i był taki malusi
Mama ma zajęcie, ona tez go kocha i chętnie z nim zostaje
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 20:14   #3159
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Cienka była? Ja raz widziałam taką, że to aż strach myśleć, że to jest igła
a czym się różni magnetyczny od elektromechanicznego? mój jest magnetyczny na pewno ale czy elektro to nie wiem ja w sumie mam go krótko, bo jakieś 3 miesiące? Coś koło tego na razie dobrze się sprawuje ja jestem zadowolona ale marzy mi się orbitrek
Elektromagnetyczny się do prądu podłącza i niby większe opory ale wiesz ja na takim nie jeździłam to nie mam pojecie jak to w praktyce wygląda.
Myślałam, że dużej posiadasz swój wehikuł ale nic poczekam bo i tak nie mam teraz kasy na bicykl ale za 3 miesiące może i wtedy zdasz mi raport jak ja czytam ile Ty jeździsz to jak pół roku rowerek przeżyje to znaczy , że solidna firma
A bo ta biopsja to cienko igłowa (BCA) a ta tradycyjna to fakt igła gruuuba no ale ja i tak strachol byłam a i taki przystojny egzotyczny pan doktor to może lepsze niż znieczulenie było
A orbitrek marzenie ale cóż 2x droższy i co gorsze 2x więcej miejsca zajmuje eh
meeedzik dzięki
__________________
Będzie 55kg na 160cm

Edytowane przez Margot85
Czas edycji: 2012-08-24 o 20:16
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 20:17   #3160
lisa87
Raczkowanie
 
Avatar lisa87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 303
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Lisa Wczoraj po kolacji wzięłam 2 tabletki, przed spaniem też 2 i dzisiaj rano po śniadaniu 2 tego Esputiconu, to jest tańszy odpowiednik Espumisanu Powiem Ci...że brzuch mniej boli i jest troszeczkę, minimalnie mniej opuchnięty. Także myślę, że po dłuższym stosowaniu naprawdę będzie przynosił efekty. Spróbuj
ide kupić jutro, bo dziś tak mi brzuch napęczniał ze aż płakać mi się chciało z bólu
lisa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 20:39   #3161
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Elektromagnetyczny się do prądu podłącza i niby większe opory ale wiesz ja na takim nie jeździłam to nie mam pojecie jak to w praktyce wygląda.
Myślałam, że dużej posiadasz swój wehikuł ale nic poczekam bo i tak nie mam teraz kasy na bicykl ale za 3 miesiące może i wtedy zdasz mi raport jak ja czytam ile Ty jeździsz to jak pół roku rowerek przeżyje to znaczy , że solidna firma
A bo ta biopsja to cienko igłowa (BCA) a ta tradycyjna to fakt igła gruuuba no ale ja i tak strachol byłam a i taki przystojny egzotyczny pan doktor to może lepsze niż znieczulenie było
A orbitrek marzenie ale cóż 2x droższy i co gorsze 2x więcej miejsca zajmuje eh
A no to magnetyczny nie trzeba do prądu podłączać
Hehe, mam nadzieję, że trochę pojeździ dzisiaj jeździłam 85 min (31 km)
No to podwójne znieczulenie było
no orbi drogi jest kiedyś se kupię
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-24, 20:46   #3162
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
A no to magnetyczny nie trzeba do prądu podłączać
Hehe, mam nadzieję, że trochę pojeździ dzisiaj jeździłam 85 min (31 km)
No to podwójne znieczulenie było
no orbi drogi jest kiedyś se kupię
Niestety pojedyncze tylko bo BCA bez znieczulenia właśnie jest i temu starach był wolałam wyjaśnić żeby wszystko było jasne jakby ktoś chciał wiedzieć na przyszłość
I klask i: za 31 km
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 21:14   #3163
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Niestety pojedyncze tylko bo BCA bez znieczulenia właśnie jest i temu starach był wolałam wyjaśnić żeby wszystko było jasne jakby ktoś chciał wiedzieć na przyszłość
I klask i: za 31 km
Ale wystarczyło to pojedyncze sasasa
byłam mokra jak szczur




Ciekawe gdzie Zoooska wsiąkła miała być przed 21 mam nadzieję, że nie napadła na lodówkę
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 21:23   #3164
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Ale wystarczyło to pojedyncze sasasa
byłam mokra jak szczur




Ciekawe gdzie Zoooska wsiąkła miała być przed 21 mam nadzieję, że nie napadła na lodówkę
Ze Ci sie chce tak pedałowac ;p ale przynajmniej mozesz cos poogladac w tv a ja tylko ogladam i du.pa rosnie

Dzisiaj:
ś- owsianka
IIś- kinder mleczna kanapka
obiad- spaghetti
podwieczorek - kawa , maly lód
kolacja- kromka i 3 male parówki cielece
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 21:30   #3165
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Ze Ci sie chce tak pedałowac ;p ale przynajmniej mozesz cos poogladac w tv a ja tylko ogladam i du.pa rosnie

Dzisiaj:
ś- owsianka
IIś- kinder mleczna kanapka
obiad- spaghetti
podwieczorek - kawa , maly lód
kolacja- kromka i 3 male parówki cielece
Cocktail przynajmniej smacznie rośnie mleczna kanapka spaghetti no ale tak serio to wiesz
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 21:31   #3166
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Ze Ci sie chce tak pedałowac ;p ale przynajmniej mozesz cos poogladac w tv a ja tylko ogladam i du.pa rosnie

Dzisiaj:
ś- owsianka
IIś- kinder mleczna kanapka
obiad- spaghetti
podwieczorek - kawa , maly lód
kolacja- kromka i 3 male parówki cielece
Ciężko jest mi tylko się zebrać, bo jestem zmęczona po pracy... ale jak już siądę to jakoś zleci ostatnio oglądałam Ukrytą Prawdę i Trudne Sprawy bożeee jakie to durne a jak wciąga ale zazwyczaj pedałuję przy 4fun.tv lub przy Vivie

No i po co ta torba na łbie? ja też jem spaghetti i żyję :P nie jest źle, naprawdę może mało wartościowo, bo ani owoców, ani warzyw ale kalorycznie i ilościowo okej jutro będzie lepiej
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 21:44   #3167
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Ciężko jest mi tylko się zebrać, bo jestem zmęczona po pracy... ale jak już siądę to jakoś zleci ostatnio oglądałam Ukrytą Prawdę i Trudne Sprawy bożeee jakie to durne a jak wciąga ale zazwyczaj pedałuję przy 4fun.tv lub przy Vivie

No i po co ta torba na łbie? ja też jem spaghetti i żyję :P nie jest źle, naprawdę może mało wartościowo, bo ani owoców, ani warzyw ale kalorycznie i ilościowo okej jutro będzie lepiej
Ty sie śmiej ja poszłam dzisiaj do tż to trudne sprawy, detektywi, w11, rozmowy w toku az stwierdzilam ze nie no helloł idziemy na spacer dlatego taki rowerek to by mi sie przydał gdzies w piwnicy lezy nieuzywany ;D
No ja jem owoce i warzywa ;D w spaghetti byla cebula, czosnek i pomidory a no i do parowek zjadlam pol pomidora takze tego
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 21:49   #3168
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Ty sie śmiej ja poszłam dzisiaj do tż to trudne sprawy, detektywi, w11, rozmowy w toku az stwierdzilam ze nie no helloł idziemy na spacer dlatego taki rowerek to by mi sie przydał gdzies w piwnicy lezy nieuzywany ;D
No ja jem owoce i warzywa ;D w spaghetti byla cebula, czosnek i pomidory a no i do parowek zjadlam pol pomidora takze tego
Hardkorrrrr na dłuższą metę tego nie da się oglądać Detektywi czy Rozmowy w toku to jeszcze nawet fajne, ale tamto to takie po.s.rane, że to się w pale nie mieści i beznadziejna koncepcja programu
No to czas przytargać ten rowerek
Żeś poszalała z tymi warzywami w spaghetti, nie ma co wiedziałam, że to napiszesz
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 22:11   #3169
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Hardkorrrrr na dłuższą metę tego nie da się oglądać Detektywi czy Rozmowy w toku to jeszcze nawet fajne, ale tamto to takie po.s.rane, że to się w pale nie mieści i beznadziejna koncepcja programu
No to czas przytargać ten rowerek
Żeś poszalała z tymi warzywami w spaghetti, nie ma co wiedziałam, że to napiszesz
No głupie ale wciąga ;p chociaż zauważyłam że na koncu to streszczenie takie robią że sie nie opłacało ogladac
Ja tam ostatnio jeździłam na normalnym rowerze
Oj tam jutro pojem warzywek ;D a tak w ogole będę jutro piekła rogaliki z nutella oczywiscie takze chyba jutro nie zawitam co by Was nie załamywać ile zjadłam
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-24, 22:12   #3170
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Hej ! Wczoraj takiego stresa miałam, że nawet pisać nie mogłam- miałam dziś biopsje tarczycy i nie było tak źle jak myślałam- 5 min i po wszystkim ale jak to ja, wczorajszy dzień musiałam się stresować a i jeszcze Tż mnie na zakupy pocieszające zabrał i panie w sephorze widząc plaster na szyi mnie bogato próbkami obsypały
Z dietą ok i zaczęłam 28 dni bez slodyczy ale jak wytrzymam 10 dni to będzie wyczyn życia

meeedzik jak ja Ci zazdroszczę tego pieska ja mam tylko 2 miesiące w roku pieska i też yorka i jak mi go zabierają to płacze normalnie kiedyś na pewno sobie sprawie takiego pieszczocha ale to poważna decyzja- pies nie chomik i trzeba się liczyć, że 10 lat najmniej będzie naszym towarzyszem i rozsądnie podejmować decyzje świetnie, że i Twoja mama go pokochała , kurcze ale jak wyjedziesz to też będziesz tęsknic za nimtrzymaj się

cindy jak TY to wszystko sprzątniesz to już na basen sił zabraknąć możę:haha ha:czasami się ciesze , że mieszkam teraz w kawalerce sprzątnie się pokój i całe mieszkanie czyste
Nie postrzątałam tego, nie chciało mi się poszłam na basen, ale zamiast pływać gadałyśmy z kumpelą i jeszcze po z godzinkę, bo się dawno nie widziałyśmy a to jest qmpela mojego exa, ona zawsze jako jedyna wierzyla ze i tak bedziemy razem i mnie do tego namawiala, a teraz hehehehe smiac mi sie chce sama mi gratuluje tej decyzji i sie cieszy ze od niego odeszlam i ze bede miala lepsze zycie bez niego


Kochane jutro nadrobie bo padam na twarz jestem prze dumna z diety! moze wreszcie schudne! tylko ze jutro urodziny mojej najnajnajlepsiejszej przyjaciolki wiec bedzie ostra biba i duzo zarcia... co zrobic toz to tez moje swieto! swieto rozstania z ex bedziemy balowac ostro, tylko ja i moje 2 najlepsze przyjaciolki

Dziś zjadłam:
śn- 2 kromki z dżemem śliwkowym (pycha ) i gruszka - 250 kcal
2 śn- kromka z serkiem delicate + gruszka - 15o kcal
na obiad ryba w panierce, ziemniak i surowka z marchewki 400
podwieczorek brak, sory, ale taka nazarta dzis bylam po tym jedzeniu ze nie umialam no
a na kolacje może 1/2 serek wiejski z pomidorem i cebulą 200
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle

Edytowane przez Cindy90
Czas edycji: 2012-08-24 o 22:16
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 22:14   #3171
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
No głupie ale wciąga ;p chociaż zauważyłam że na koncu to streszczenie takie robią że sie nie opłacało ogladac
Ja tam ostatnio jeździłam na normalnym rowerze
Oj tam jutro pojem warzywek ;D a tak w ogole będę jutro piekła rogaliki z nutella oczywiscie takze chyba jutro nie zawitam co by Was nie załamywać ile zjadłam
No dokładnie
Ja nie mam normalnego roweru chciałabym może poproszę jako prezent na Gwiazdkę? akurat będzie na wiosnę jak znalazł
Oooo, z tego przepisu co Ci dałam? pyyyycha robisz z całej porcji? Bo wychodzi mega dużo
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 22:20   #3172
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Margot współczuję Ci strasznie tej biopsji, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze, wyniki prawidłowe i będziesz zdrowa jak rybka bo taka fajna dziewuszka jak Ty na to w pełni zasługuje także trzymam mocno kciuki za wyniki


Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Monia super, że żyjesz i się odzywasz wpadaj do nas częściej, bo tęsknimy
no postaram się zaglądać tu częściej a Ty jeszcze troche i wyjeżdzasz?

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość

No siema Piękna!

No jakby nie wizaż to też bym miała perfekcyjnie czysto a kolor na łepetynce nam pokażesz?
raz na jakiś czas naleśniki nie zaszkodzą
wpadaj do nas częściej tęsknię za Twoimi postami trzymaj się ciepło
siema siema
no na prawdę! jezuuu ile ten Wizaż czasu kradnie!
kolorek pokażę na pewno jutro poproszę męża aby mi fote strzelił
postaram się zaglądać częściej, w sumie to ja tu z 4 razy dziennie wchodzę ale jak widzę ile stron napisałyście i ile czasu zajęłoby mi odpisywanie to mi ręce opadają i gaszę kompa
miło że tęsknisz ja też no ale cóż... obowiązki żony i matki wzywają! muszę już uciekać więc... idę się kąpać, umyć włosy i wydepilować potem do męża

dobranoc miłego weekendu
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 22:20   #3173
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
No dokładnie
Ja nie mam normalnego roweru chciałabym może poproszę jako prezent na Gwiazdkę? akurat będzie na wiosnę jak znalazł
Oooo, z tego przepisu co Ci dałam? pyyyycha robisz z całej porcji? Bo wychodzi mega dużo
Raczej z połowy bo inaczej nie wyjde z kuchni
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 22:26   #3174
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
siema siema
no na prawdę! jezuuu ile ten Wizaż czasu kradnie!
kolorek pokażę na pewno jutro poproszę męża aby mi fote strzelił
postaram się zaglądać częściej, w sumie to ja tu z 4 razy dziennie wchodzę ale jak widzę ile stron napisałyście i ile czasu zajęłoby mi odpisywanie to mi ręce opadają i gaszę kompa
miło że tęsknisz ja też no ale cóż... obowiązki żony i matki wzywają! muszę już uciekać więc... idę się kąpać, umyć włosy i wydepilować potem do męża

dobranoc miłego weekendu

No to czekam na foteczkę Mnie też czasem przeraża ten spam no ale uzależnienie bierze górę
trzymaj się ciepło również życzę miłego weekendu dobranoc!

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Raczej z połowy bo inaczej nie wyjde z kuchni
No chociaż powiem Ci, że dosyć szybko się je robi


Ja też już spadam kolorowych snów Kochane!
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 07:46   #3175
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Dzień dobry

A co to ja pierwsza? Śpicie? Ja dzisiaj jak na złość wstałam po 7 i nie mogłam już zasnąć a teraz kawka i śniadanko
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 08:17   #3176
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Halo
A mnie dziś całkiem choróbsko rozłożyło Tż kupił mi Coldrex i tabletki na gardło. W ogóle kości mnie bolą i łeb nienawidzę być chora

Weszłam dziś na wagę, a od tygodnia się nie ważyłam, jem normalnie, to co mam ochotę, a na wadze 48,9 kg także jest ok

Monia pokazuj się koniecznie kochana i pisz częściej ! Jak już wchodzisz to proszę się odezwać
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 08:37   #3177
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Ola Czikas.Weżcie mnie ogranijcie,bo chyba mi bozia rozum odebrała.Wczoraj jak wróciliśmy z wycieczki ok.19 to jak siadłam do "kolacji" to skończyłam po 21-ej Obżarłam się jak prosie To wszystko przez to,że na co dzień w domu tego nie ma.No,a że dłuuugo nie będzie okazji na takie pyszności to człowiek głupieje i w.p.i.e.r.dz.i.e.l.a Teraz żałuje,bo w nocy myślałam że wykituje
Nie mam ochoty na śniadanie,łeee Ale pogoda się zepiła,a dzisiaj miało być drugie podejście do wejścia na Babią Górę
Miłego Dzionka dziewczynki
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 08:46   #3178
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

A ja wstałam przed 9 zjadłam owsianke i musiałam do sklepu zasuwać. Ciasto na rogaliki zarobione zaraz będę piekła, później musze posprzątać bo rodzina przyjeżdża także na dzisiaj mam robote miłego dnia

Medzik kochana kuruj sie tam
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 09:01   #3179
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

monia dzięki
cindy w sumie to dobrze , że ta koleżankę exa spotkałaś, utwierdziłaś się w słuszności decyzji ale , że nie pływałaś to gorzej a i baw się dziś u przyjaciółki dobrze
meeedzik zdrówka !!!
Like taka okazja była to by grzech było nie zjeść dziś już grzecznie i kontynuujemy dalej razem odchudzanie

Mam dziś wieczorem gości-znajomych Tż, muszę chatę ogarnąć i coś jedzeniowego przygotować ale się zastanawiam jak 7 osób usadzić na 4 krzesłach i kanapie będzie losowo ktoś zawsze na chodzie Tż poszedł po zakupy to ja na wizażu zamiast sprzątać
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 10:21   #3180
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Dzień dobry! ważę 57,1 kg

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Ale wystarczyło to pojedyncze sasasa
byłam mokra jak szczur




Ciekawe gdzie Zoooska wsiąkła miała być przed 21 mam nadzieję, że nie napadła na lodówkę
Pytanko mam, a czujesz jakiś opór jak jeździsz? Bo ja też mam rowerek, bez podłączania do prądu, ale żadnego oporu nie czuję i nie wiem czy warto na nim jeździć? Ale to jak się zimno zrobi, bo jak na razie zakochana jestem w bieganiu

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Hardkorrrrr na dłuższą metę tego nie da się oglądać Detektywi czy Rozmowy w toku to jeszcze nawet fajne, ale tamto to takie po.s.rane, że to się w pale nie mieści i beznadziejna koncepcja programu
No to czas przytargać ten rowerek
Żeś poszalała z tymi warzywami w spaghetti, nie ma co wiedziałam, że to napiszesz


---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Halo
A mnie dziś całkiem choróbsko rozłożyło Tż kupił mi Coldrex i tabletki na gardło. W ogóle kości mnie bolą i łeb nienawidzę być chora

Weszłam dziś na wagę, a od tygodnia się nie ważyłam, jem normalnie, to co mam ochotę, a na wadze 48,9 kg także jest ok

Monia pokazuj się koniecznie kochana i pisz częściej ! Jak już wchodzisz to proszę się odezwać
Moje biedactwo to leż sobie w łóżeczku i odpoczywaj
Ja sobie w poniedziałek kupię centrum, może mnie ochroni przed chorobą

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Like_a_women Pokaż wiadomość
Ola Czikas.Weżcie mnie ogranijcie,bo chyba mi bozia rozum odebrała.Wczoraj jak wróciliśmy z wycieczki ok.19 to jak siadłam do "kolacji" to skończyłam po 21-ej Obżarłam się jak prosie To wszystko przez to,że na co dzień w domu tego nie ma.No,a że dłuuugo nie będzie okazji na takie pyszności to człowiek głupieje i w.p.i.e.r.dz.i.e.l.a Teraz żałuje,bo w nocy myślałam że wykituje
Nie mam ochoty na śniadanie,łeee Ale pogoda się zepiła,a dzisiaj miało być drugie podejście do wejścia na Babią Górę
Miłego Dzionka dziewczynki
za wieczorne obżarstwo! Spalaj, tam spalaj!
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:38.