Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kcal cz 8 - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-09, 12:37   #4111
ChocoMonster
Zakorzenienie
 
Avatar ChocoMonster
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 6 678
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Paula widziałam Twój najnowszy nabutek na blogu - botki ile one mają wysokości?
__________________
Szczerość jest sztuką, nie oczekuj jej zatem od prostych ludzi.
ChocoMonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 12:51   #4112
Ray_of_sunshine
Przyczajenie
 
Avatar Ray_of_sunshine
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 28
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Dziewczyny

chodzi o tę Białą Perłę? klik
ile kosztuje ten zestaw?gdzie go mozna kupic? w aptece?
czycena 50zł jest nadal aktualna za caly zestaw?
__________________
Zapraszam do mojego bloga
o zmianie swojego życia ogólnie (coś o prokrastrynacji, odchudzaniu, samorozwoju itd).

Edytowane przez Ray_of_sunshine
Czas edycji: 2012-09-09 o 12:55
Ray_of_sunshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 13:33   #4113
ChocoMonster
Zakorzenienie
 
Avatar ChocoMonster
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 6 678
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

ja bym się skusiła na tę Perłę, ale niestety mam aparat i nie mam jak

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Ray_of_sunshine Pokaż wiadomość
Dziewczyny

chodzi o tę Białą Perłę? klik
ile kosztuje ten zestaw?gdzie go mozna kupic? w aptece?
czycena 50zł jest nadal aktualna za caly zestaw?
3x tak
50zł jest takie umowne, często są na to promocje w aptekach
__________________
Szczerość jest sztuką, nie oczekuj jej zatem od prostych ludzi.
ChocoMonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 14:08   #4114
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość

Jestem Zaszalałam wczoraj^^ Morze wódki I czipsów

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------


Hiehie, zaraziłam wodą z cytryną wątek

Booosz...ja o swoim śniadaniu dzisiaj nawet nie mówię, bo mnie zlinczujecie U mamusi jestem, więc...
Ja Cię bardzo chętnie zlinczuje, jako że ostatnio świecę przykładem
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 14:28   #4115
Ladywithweapon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

A ja mam ochotę na coś słodkiego od tej nauki ;(( chyba wezmę te śliwki ze słoika- mogę? mniej to kaloryczne zapewne od normalnych ciastek

Jeszcze z 50zadan przede mną i polski ;( normalnie juz widze, że zapier będzie w tym roku
Ladywithweapon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 14:38   #4116
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Hej! U mnie aż szkoda gadać, cały czas impreza. Już nawet mnie alkohol nie bierze tak jak kiedyś przyzwyczaiłam organizm
Co do Adriana, to mi napisał, że i tak nic między nami już nie będzie. A niech spada, jak nie widzi co traci to jego sprawa na początku zrobiło mi się przykro, ale z drugiej strony pomyślałam co za idiota Nie to nie! Dobrze, że się z nim nie przespałam. Ja to mam intuicję. Wolę nie robić tego wcale niż później żałować. A koleżanki się ze mnie śmieją, że pajęczyną zarastam. No i co! Przynajmniej się nie daje na lewo i prawo

Co do jedzenia to great! Jakoś mi to wszystko po prostu przestało smakować. Jem dużo mniej niż kiedyś. Nie obżeram się, nie jem słodyczy, nie słodzę. Jem kiedy jestem głodna, a nie z nudów. Efekty są świetne. Tylko chodzę przed lustro i się uśmiecham nogi mi się takie dłuuugie zrobiły. Jestem bardzo zadowolona, że wreszcie się za siebie wzięłam.

Co do facetów. To nie jest tak, że mam pecha. To jest tak, że jest ich dużo w moim życiu i wiem, że jak ten coś odwali to jeden sms i mam drugiego pod domem (dlatego ostatnio taka zajęta jestem ). Tylko, że Ci którzy za mną latają mnie nie interesują tak na prawdę, są tylko rozrywką. Za to Ci którzy mnie interesują to się o nich staram (jest ich baaardzo mało w moim życiu), a jak się staram to nigdy nie wychodzi. I koło się zamyka. Generalnie jak się olewa to lgną srasznie, a jak się stara to uciekają. Kolejna życiowa nauczka A teraz będę i ich będę olewać. Postanowiłam już koniec starania się o faceta, tym bardziej że nie spotykam takich którzy by mnie interesowali. Będę sama i tyle. Poczekam na tego jedynego i skupię się na sobie i swojej karierze

Idę coś zjeść, bo głodna jestem.

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Ladywithweapon Pokaż wiadomość
A ja mam ochotę na coś słodkiego od tej nauki ;(( chyba wezmę te śliwki ze słoika- mogę? mniej to kaloryczne zapewne od normalnych ciastek

Jeszcze z 50zadan przede mną i polski ;( normalnie juz widze, że zapier będzie w tym roku
Ze słoika chyba będą dosładzane co?
Może lepiej świeże owoce

Spoko loko dasz radę
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 16:03   #4117
Ladywithweapon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Moja mama lekko przesypuje je cukrem, ale nie za dużo- minimalnie Same z siebie są takie słodkie ;p

Szalejesz z facetami ;p skoro masz tak dobrze to się nie staraj ;p Liczę na taki luksus kiedyś, że i oni będą sami stali pod moimi drzwiami... ;p hahaha ;d

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...46212885_n.jpg

Laski to prawda? Czy może tylko gadanie?
Wystraszyłam się, bo ostatnio stanęłam pod marketem i jakiś właśnie podejrzany chłopaczek do mnie podszedł- ani to nie wyglądał ani nic i będzie mi perfumy dawać do wąchania- podziękowałam i uciekłam. Więc mnie to zastanawia
Ladywithweapon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-09, 16:13   #4118
lisa87
Raczkowanie
 
Avatar lisa87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 303
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Lady ta marynarka akurat była taka jasna 'ecru' ale na zdjęciu kolor troche zbladł sukienka super i luźna więc mogłam pojeść.
Margot, nie tańczyliśmy za dużo bo mnie od okresu brzuch bolał i nie miałam ochoty ... ale spoko i tak było śmiesznie

mam troche doła bo znów zaczełam myśleć o moim byłym... głupia jestem.
lisa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 17:10   #4119
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Ladywithweapon Pokaż wiadomość
Moja mama lekko przesypuje je cukrem, ale nie za dużo- minimalnie Same z siebie są takie słodkie ;p

Szalejesz z facetami ;p skoro masz tak dobrze to się nie staraj ;p Liczę na taki luksus kiedyś, że i oni będą sami stali pod moimi drzwiami... ;p hahaha ;d

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...46212885_n.jpg

Laski to prawda? Czy może tylko gadanie?
Wystraszyłam się, bo ostatnio stanęłam pod marketem i jakiś właśnie podejrzany chłopaczek do mnie podszedł- ani to nie wyglądał ani nic i będzie mi perfumy dawać do wąchania- podziękowałam i uciekłam. Więc mnie to zastanawia
Lady ostrożności nigdy za wiele wydaje mi się, że takie rzeczy są możliwe i dobrze zrobiłaś, też bym tak postąpiła, nie ma co się narażać.

Cytat:
Napisane przez lisa87 Pokaż wiadomość
mam troche doła bo znów zaczełam myśleć o moim byłym... głupia jestem.
lisa ewentualnie myśli głupie masz i tępić je trzeba nie daj się myślom złym
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 17:54   #4120
ChocoMonster
Zakorzenienie
 
Avatar ChocoMonster
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 6 678
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

ja na kolację zjadłalm grillowanego pomidora, paprykę i cukinię pyyyyycha
__________________
Szczerość jest sztuką, nie oczekuj jej zatem od prostych ludzi.
ChocoMonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 18:02   #4121
Ladywithweapon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Ja po bieganiu- teraz biorę się za czytanie notatek i powtorki z angola- siadam na rowerek i czytam ;p

Potem zjem serek wiejski z ogorkiem- dobry pomysl?
Ladywithweapon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-09, 18:23   #4122
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Kurcze to szkoda, bo moja lezy i sie marnuje tylko Jakby cos nie wyszło to pamietaj że mam

Ja osobiście też polecam białą perłe no ale teraz musze troche poczekac az sobie wybiele.
Dzaga a Ty po sciagnieciu aparatu miałas jakies roznice w kolorze zebów, bo przyznam ze sie troche boje ze bede miala nierówny koloryt np, pod zamkami
No szkoda Oki, jakby coś to dam znać. Ale mi naprawdę na już praktycznie trzeba. Jak w tygodniu mnie wystawi to po prostu sama kupię i na pewno jakaś lublinianka ją weźmie
U mnie nie było żadnych nierówności po zdjęciu aparatu

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Z suwaczkiem bardzo mi się suwaki w sukienkach podobają
Wtrącę się bo sama te 2 lata bałam się osławionego odbarwienia ząbków i u mnie nic a nic a jak ortodonta je wyczyścił z kleju itd to sama zobaczysz, piękne, białe , równe zakochasz się w swoim uśmiechu na nowo.
potwierdzam!

Cytat:
Napisane przez ChocoMonster Pokaż wiadomość
Paula widziałam Twój najnowszy nabutek na blogu - botki ile one mają wysokości?
Dziękować A wiesz co, nie mam pojęcia, ale chyba 12cm (gdzie z 1,5cm to sama platforma) Dlatego są takie wygodne.

Cytat:
Napisane przez Ray_of_sunshine Pokaż wiadomość
Dziewczyny

chodzi o tę Białą Perłę? klik
ile kosztuje ten zestaw?gdzie go mozna kupic? w aptece?
czycena 50zł jest nadal aktualna za caly zestaw?
Tak, o tą.
50zł to już sporo Chociaż w jednej z aptek pani chciała ten lasce co dla nas dwóch kombinuje BP atrakcyjną cenę: 70zł
Znalazłyśmy w końcu BP za 38zł w aptece internetowej i będziemy brać i odbierać osobiście.

Cytat:
Napisane przez Ladywithweapon Pokaż wiadomość
Laski to prawda? Czy może tylko gadanie?
Wystraszyłam się, bo ostatnio stanęłam pod marketem i jakiś właśnie podejrzany chłopaczek do mnie podszedł- ani to nie wyglądał ani nic i będzie mi perfumy dawać do wąchania- podziękowałam i uciekłam. Więc mnie to zastanawia
Ledy, nie wiem czy to prawda, ale jak jakiś świr to zobaczy to na pewno pochwyci pomysł i niejeden się kiedyś taki na ulicy pojawi. Także dzięki za ten tekst. Nigdy nie pomyślałabym że ktoś może tak zrobić. Już nigdy nie powącham pefrum od tych sprzedawców!!!


Ja z TŻ już po obiadku, wcześniej byliśmy na lodach i meeeeeeeeega długim spacerze. Uczyłam się i teraz trochę leniuchuję. TŻ ma nockę więc jeszcze jak pójdzie to trochę nad notatkami posiedzę.
Byłam w HM. Nie ma już tych legginsów. Kobieta mówiła że wyprzedane ;( Daaaamn it! Nie wiem czy nie będę skazana na szit z All. W Calzedonii były po 90zł Jasna cholera. Czemu jest tak drogo w tych centrach?!
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 19:17   #4123
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
A gdzieś Ty tak zabalowała. Skubana! Jakaś domowa impreza? Cz ze starymi znajomymi? My często balujemy jak na wieś jedziemy. Zawsze kogoś sie spotka. Tu piwko, tam piwko...
Hehe, przyjaciółka miała urodziny i domówke robiła

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość
Ja Cię bardzo chętnie zlinczuje, jako że ostatnio świecę przykładem
A no... a obiad lepszy nie był I te looody na deser, rzeźnia Ale cóż...jutro będzie ładnie!
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 19:18   #4124
Ladywithweapon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Polski za mną- idę pomóc mamie, wykąpać się i powtórzyć angielski Teraz będę wam cały rok marudzic o mojej nauce ;p
Zjadłam serek wiejski z ogórkiem. Po bieganiu jeszcze 5km na rowerku zrobiłam. I czuję jak zbieram w sobie przed okresem- licze, że mi spadnie ładnie
Jutro na obiad zrobię cukinię i do tego dzisiejsza karkówka Do szkoły aż 3kromki, ale potrzebuje energii ;p
Ladywithweapon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 19:19   #4125
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Lisa Super wyglądałaś Sukienka śliczna, bardzo mi się takie z zameczkiem podobają!!!
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 19:23   #4126
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

hej laseczki!
Ja na sekundę powiedzieć Wam że Madzia mi odpisała i że wczoraj o 19stej byli już na miejscu serdecznie Was pozdrawia i już tęskni.

Ja idę przygotowywać dzieci bo jutro 1 dzień do przedszkola idą
Dopiero wróciliśmy nie dawno z wycieczki. Dziś byliśmy od rana we Francji w Strasburgu. Od nas to 108 kilometrów więc godzinkę autostradą i byliśmy na miejscu. Fajne uczucie przekraczać kolejną granicę państwa Ależ tam pięknie! choć Niemcy moim zdaniem łądniejsze bo jest czyściej i wszystko takie nowe i zadbane, we Fracji pełno śmieci i dziur w ulicach :/ Wrzucę Wam 3 foteczki i uciekam! Na zdjęciu Katedra Notre Dame

DSC_0067.jpg

DSC_0072.jpg

DSC_0098.jpg


Buziaki kochane jutro do Was zajrzę miłej nocki!!!!
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg


Edytowane przez monika01011986
Czas edycji: 2012-09-09 o 19:25
monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 19:41   #4127
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

No to dobrze, że u Madzi wszystko ok
A co do Francji...to prawda, Francuzi mają szare brudne zakamarki, jakby wszystko było zostawione samemu sobie do posprzątania^^ Fajna taka wycieczka A Twoje nóżki...!

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

U mnie z jedzeniem było traaaagicznie dzisiaj A na imprezie...masakra, wolę nie mówić. Szkoda, a mogłam poprzestać na sałatkce brokułowej z fetą i prażonym słonecznikiem, ale jak się dorwałam do nachosów To miseczka poszła!No i jeszcze czipsy zwykłe, wypiłam 0,5 litra wódki z koleżanką na pół, do tego whiskey no i moje gastro zaczęło działać

A w domu... Wstaję a tam stół zastawiony, mnóstwo talerzyków, na każdym co innego,a tu jajeczka, a tam serek, pomidorki...

Zjadłam 3 kromki chleba z masłem i serem żółtym i wszystkim co było. Potem ciasto po śniadaniu, próbowanie sałatek obiadowych, podkradanie ciasta w trakcie robienia obiadu. Obiad- chochelka zupy kalafiorowej, 2 pampuchy z warzywami na patelnię (smażone na maśle),potem 2 gałki lodów czekoladowych
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 19:57   #4128
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Ladywithweapon Pokaż wiadomość
Moja mama lekko przesypuje je cukrem, ale nie za dużo- minimalnie Same z siebie są takie słodkie ;p

Szalejesz z facetami ;p skoro masz tak dobrze to się nie staraj ;p Liczę na taki luksus kiedyś, że i oni będą sami stali pod moimi drzwiami... ;p hahaha ;d

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...46212885_n.jpg

Laski to prawda? Czy może tylko gadanie?
Wystraszyłam się, bo ostatnio stanęłam pod marketem i jakiś właśnie podejrzany chłopaczek do mnie podszedł- ani to nie wyglądał ani nic i będzie mi perfumy dawać do wąchania- podziękowałam i uciekłam. Więc mnie to zastanawia
To wcale nie jest fajne, siedzisz w domu z nieumytymi włosami, niepomalowana a tu nagle zejdziesz na chwilę na dół bo jestem na dole wtf- NIE

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez lisa87 Pokaż wiadomość
Lady ta marynarka akurat była taka jasna 'ecru' ale na zdjęciu kolor troche zbladł sukienka super i luźna więc mogłam pojeść.
Margot, nie tańczyliśmy za dużo bo mnie od okresu brzuch bolał i nie miałam ochoty ... ale spoko i tak było śmiesznie

mam troche doła bo znów zaczełam myśleć o moim byłym... głupia jestem.
Wybij go sobie z głowy. Był dla Ciebie niedobry, był niedojrzały i Cię nie szanował. Pamiętasz jakie jazdy Ci robił? Zajmij się czymś. Poczytaj książkę, idź na basen. Zadbaj o siebie, pomaluj paznokcie, walcz o ładną sylwetkę. Zobaczysz, że ten stan myślenia o nim Ci minie. Mi minął

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez ChocoMonster Pokaż wiadomość
ja na kolację zjadłalm grillowanego pomidora, paprykę i cukinię pyyyyycha
mniami

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Ladywithweapon Pokaż wiadomość
Ja po bieganiu- teraz biorę się za czytanie notatek i powtorki z angola- siadam na rowerek i czytam ;p

Potem zjem serek wiejski z ogorkiem- dobry pomysl?
serek wiejski jak najbardziej

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Hehe, przyjaciółka miała urodziny i domówke robiła

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------



A no... a obiad lepszy nie był I te looody na deser, rzeźnia Ale cóż...jutro będzie ładnie!
No, tylko mi spróbuj żeby było nieładnie

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Ladywithweapon Pokaż wiadomość
Polski za mną- idę pomóc mamie, wykąpać się i powtórzyć angielski Teraz będę wam cały rok marudzic o mojej nauce ;p
Zjadłam serek wiejski z ogórkiem. Po bieganiu jeszcze 5km na rowerku zrobiłam. I czuję jak zbieram w sobie przed okresem- licze, że mi spadnie ładnie
Jutro na obiad zrobię cukinię i do tego dzisiejsza karkówka Do szkoły aż 3kromki, ale potrzebuje energii ;p
Spoko loko to normalne, ja też ciągle pisałam o nauce jak miałam tego dużo

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
hej laseczki!
Ja na sekundę powiedzieć Wam że Madzia mi odpisała i że wczoraj o 19stej byli już na miejscu serdecznie Was pozdrawia i już tęskni.

Ja idę przygotowywać dzieci bo jutro 1 dzień do przedszkola idą
Dopiero wróciliśmy nie dawno z wycieczki. Dziś byliśmy od rana we Francji w Strasburgu. Od nas to 108 kilometrów więc godzinkę autostradą i byliśmy na miejscu. Fajne uczucie przekraczać kolejną granicę państwa Ależ tam pięknie! choć Niemcy moim zdaniem łądniejsze bo jest czyściej i wszystko takie nowe i zadbane, we Fracji pełno śmieci i dziur w ulicach :/ Wrzucę Wam 3 foteczki i uciekam! Na zdjęciu Katedra Notre Dame

Załącznik 4873855

Załącznik 4873856

Załącznik 4873857


Buziaki kochane jutro do Was zajrzę miłej nocki!!!!
Dziękuję za pozdrowienia

Śliczne zdjęcia!! Zazdroszczę tych podróży Ciekawe czy dzieciaczkom będzie się podobało w przedszkolu, na pewno
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 20:02   #4129
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
No to dobrze, że u Madzi wszystko ok
A co do Francji...to prawda, Francuzi mają szare brudne zakamarki, jakby wszystko było zostawione samemu sobie do posprzątania^^ Fajna taka wycieczka A Twoje nóżki...!

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

U mnie z jedzeniem było traaaagicznie dzisiaj A na imprezie...masakra, wolę nie mówić. Szkoda, a mogłam poprzestać na sałatkce brokułowej z fetą i prażonym słonecznikiem, ale jak się dorwałam do nachosów To miseczka poszła!No i jeszcze czipsy zwykłe, wypiłam 0,5 litra wódki z koleżanką na pół, do tego whiskey no i moje gastro zaczęło działać

A w domu... Wstaję a tam stół zastawiony, mnóstwo talerzyków, na każdym co innego,a tu jajeczka, a tam serek, pomidorki...

Zjadłam 3 kromki chleba z masłem i serem żółtym i wszystkim co było. Potem ciasto po śniadaniu, próbowanie sałatek obiadowych, podkradanie ciasta w trakcie robienia obiadu. Obiad- chochelka zupy kalafiorowej, 2 pampuchy z warzywami na patelnię (smażone na maśle),potem 2 gałki lodów czekoladowych
No chyba Cię uduszę, masz po du.ce oj, oj, oj! teraz to już tylko to pozostało nawróć się nieczysta duszo! I Twój avatar w tej chwili nic nie pomoże
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle

Edytowane przez Cindy90
Czas edycji: 2012-09-09 o 20:03
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-09, 20:03   #4130
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość
No chyba Cię uduszę, masz do du.ce oj, oj, oj! teraz to już tylko to pozostało nawróć się nieczysta duszo! I Twój avatar w tej chwili nic nie pomoże
Ech...ja wiem wiem, przegięłam i to nieźle ^^ Ale jutro ładnie
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 20:27   #4131
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

obiecaj
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 20:39   #4132
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość
obiecaj
O-bie-cu-ję

Bo w udzie mam juz 57 cm
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 20:45   #4133
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
O-bie-cu-ję

Bo w udzie mam juz 57 cm
No to trzymam Cię za słowo

Ja natomiast jutro o 8 idę do dentysty. A o 17 idę na urodziny do przyjaciółki. Z tego co wiem to tylko na pizzę idziemy jakoś to wliczę w kalorie przyjaciółka nie chce pić alkoholu na swoich urodzinach, bo na urodzinach naszej drugiej przyjaciółki przegięła i cały dzień umierała hehehe mi to tam jedno, nawet dobrze ja mam już dość picia

Idę już spać, bo dziś o 6 rano wróciłam z imprezy i niewyspana jestem
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 21:06   #4134
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

A na kolację 4 kawałki ciasta i 4 pierogi zagryzione kakao. Matko....

Niedobrze mi, przejadłam się, ale mi wstyd
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 21:50   #4135
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

U mnie przemowa powtórzona, jeszcze zajrzę trochę do notatek.

Lisa, zapomniałam napisać że super wyglądałaś. Bardzo przypadła mi do gustu Twoja sukienka (o żakiecie nawet nie mówię bo jestem od nich uzależniona i podobają mi się wszystkie )

Zoska, ajjj Ale dziś niedziela, dzień święty, więc trzeba świętować

Znalazłam leggi na Allegro. 43zł + przesyłka, ale pewnie je wezmę. Chociaż mój rozmiar no i długość odpowiednia. No nie wiem. Wstrzymam się do środy - wtedy jeszcze połażę poszukam, a jak nic nie znajdę do 50zł to kupię te.

TŻ w pracy...już dawno nocki miał i nie mogę się przyzwyczaić że go nie ma
Aż z smutku zeżarłam galaretkę.
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 22:01   #4136
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Nie no...nie oszukujmy się, strasznie przegięłam z jedzeniem dzisiaj!:/
Jutro zrobię sobie mini oczyszczenie!!!

na czczo: woda z miodem i cytryną
śń: jajecznica z 2 jaj z rzodkiewką
do obiadu będe piła sok pomidorowy
obiad: rosół z makaronem pszennym
do kolacji sok pomidorowy
kolacja:wieśniak
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 08:25   #4137
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Dzień dobry
Wstałam wcześniej, powtórzę sobie notatki przed egzaminem
Woda z cytrynką wypita, zrobiona następna. Kawka się parzy, zielona herbata też. Wczoraj się nażarłam jak świnia, to dzisiaj jeszcze żołądek mam pełny, muszę poczekać z 2 godzinki, ale przed wyjściem na pewno zjem

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

W końcu zgłodniałam
śń: jajecznica z 2 jajek z odrobina mleka i 2 rzodkiewkami, smażona na łyżeczce tłuszczu
posypałam otrębami


---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Znowu mnie brzuch z nerwów boli:/ I mi niedobrze...masakra!!!:cr y:

Siedzę z Bingo na głowie. Co sądzicie o szamponach firmy Eva? Ziołowe...naturalne ale strasznie plączą włosy, niby bez sylikonów, ale żeby rozczesać włosy po myciu tym szamponem to nawalić odżywki masakrycznie dużo trzeba...
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 10:04   #4138
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Siemanko
Jestem i ja. Kurcza raz...cicho coś
Ja też od rana siedzę w notatkach - już ostatni dzień (thank God ). Dzwoniła promotor, pytała czy chcę się spotkać, ale powiedziałam, że nie Ojjj bo zaraz by mi namotała we łbie, kazała przeczytać tysiąc dodatkowych rzeczy i moja idealna przemowa ległaby w gruzach
Wiecie co pożarłam na śniadanie? Resztę makaronu z budyniem! Jak się najadłaaaaam! (ofc budyń z połowy torebki zrobiłam, całego w życiu bym nie wcisnęła).

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Wstałam wcześniej, powtórzę sobie notatki przed egzaminem
Woda z cytrynką wypita, zrobiona następna. Kawka się parzy, zielona herbata też. Wczoraj się nażarłam jak świnia, to dzisiaj jeszcze żołądek mam pełny, muszę poczekać z 2 godzinki, ale przed wyjściem na pewno zjem

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

W końcu zgłodniałam
śń: jajecznica z 2 jajek z odrobina mleka i 2 rzodkiewkami, smażona na łyżeczce tłuszczu
posypałam otrębami


---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Znowu mnie brzuch z nerwów boli:/ I mi niedobrze...masakra!!!:cr y:

Siedzę z Bingo na głowie. Co sądzicie o szamponach firmy Eva? Ziołowe...naturalne ale strasznie plączą włosy, niby bez sylikonów, ale żeby rozczesać włosy po myciu tym szamponem to nawalić odżywki masakrycznie dużo trzeba...
Zosia, trzymam kciuki A Ty jutro za mnie hehe
Wiesz, ja miałam raz Evę (chyba jakąś z rumiankiem albo ziołową już nie pamiętam) i efekt podobny jak w przypadku Barwy - włosy po samym szamponie sztywne, splątane. Po prostu trzeba odpuścić sobie rozczesywanie, nałożyć maskę, potrzymać i dopiero po spłukaniu rozczesywać. Mi szczerze mówiąc już nie zależy na tych szamponach bez silikonów (z resztą one chyba bardziej sprawdzają się na włosach kręconych) i nie zwracam już uwagi czy mój szampon ma czy nie ma SLS. Kupujemy z TŻ duże litrowe szampony (chyba że nie ma to 0,5l) i mamy na spółę. W ogóle moja półka w łazience wygląda tak skromnie że ciężko stwierdzić że należy do dziewczyny: krem, balsam, żel do mycia twarzy, żel wyszczuplający Eveline i bloker A no i jedwab z Chi. A resztę mam do spółki z TŻ


Znacie laskę: http://annaaaanna.blogspot.com/2012/...of-autumn.html ? Jak można mieć TAKIE włosy
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 11:34   #4139
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Wstałam wcześniej, powtórzę sobie notatki przed egzaminem
Woda z cytrynką wypita, zrobiona następna. Kawka się parzy, zielona herbata też. Wczoraj się nażarłam jak świnia, to dzisiaj jeszcze żołądek mam pełny, muszę poczekać z 2 godzinki, ale przed wyjściem na pewno zjem

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

W końcu zgłodniałam
śń: jajecznica z 2 jajek z odrobina mleka i 2 rzodkiewkami, smażona na łyżeczce tłuszczu
posypałam otrębami

.
zooska to masz jeszcze drugi egzamin? W takim razie powodzenia kurcze muszę i ja z 3 jajek na 2 przejść ale mleka nie toleruje w jajecznicy choć wiem , że cały świat tak je ściągam od Ciebie posiłki, tylko te niezjadliwe dla mnie elementy eliminuje

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Siemanko
Jestem i ja. Kurcza raz...cicho coś
Ja też od rana siedzę w notatkach - już ostatni dzień (thank God ). Dzwoniła promotor, pytała czy chcę się spotkać, ale powiedziałam, że nie Ojjj bo zaraz by mi namotała we łbie, kazała przeczytać tysiąc dodatkowych rzeczy i moja idealna przemowa ległaby w gruzach
Wiecie co pożarłam na śniadanie? Resztę makaronu z budyniem! Jak się najadłaaaaam! (ofc budyń z połowy torebki zrobiłam, całego w życiu bym nie wcisnęła).


Znacie laskę: http://annaaaanna.blogspot.com/2012/...of-autumn.html ? Jak można mieć TAKIE włosy
Paula ale , że razem makaron i budyń w miseczce czy w sensie w najpierw makaron potem budyń? Zafascynowało mnie to połączenie

A te włosy... marzenie

heroine chyba naprawdę zaspała dziś skoro rano przy kawie jej tu nie było

Coctail jak tam Twoje skały hm? ja czub już drugi obrazek układam ale żal mi pierwszy zwijać i biurko zajmuje a nowy na ławie układam i Tż musi jeść w powietrzu

monia potwierdzam Twoje i zooski obserwacje dotyczące Francji, szczególnie w dużych miastach masz piękne czyste centrum a zaraz obok w uliczce leża śmieci , tony śmieci, szczególnie jak się obok Paryża jedzie to widać i tych ludzi co koczują pod miastem i ten syf a w oddali piękne miasto. Ale pozwiedzać można wyjechać a potem do czystego swojego miasteczka wrócić po ciuszkach widzę, że faktycznie cieplutka nadal jest no i figura bardzo zazdroszczę ale tak pozytywnie, że i mi się kiedyś uda skoro Tobie się tak pięknie udało a nie po polsku- cobyś utyła:hah aha:

Idę poćwiczyć bo bez ćwiczeń waga w miejscu stoi a mniej jeść to będzie kłopotliwe
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 11:57   #4140
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Coctail jak tam Twoje skały hm? ja czub już drugi obrazek układam ale żal mi pierwszy zwijać i biurko zajmuje a nowy na ławie układam i Tż musi jeść w powietrzu
ja dopiero wczoraj wróciłam do siebie chwile poukładałam wczoraj zaraz bede meczyc bo tz juz marudzi ze puzzle leza i miejsce zajmuja
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:59.