Wakacyjne Mamy 2012 (XXII) - część VII - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-27, 14:44   #1231
allebazi
Rozeznanie
 
Avatar allebazi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 708
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXII) - część VII

Cytat:
Napisane przez ewka5891 Pokaż wiadomość
Przystojniacha mały


Cytat:
Napisane przez katja_22 Pokaż wiadomość

Allebazi fajne zakupy a Wojtuś

Chyba faktycznie pogoda wyludniła forum. My byliśmy 2 godz z czego Wojtuś spał 1,5 potem dałam mu zupkę i tak jak myślałam nie zjadł prawie nic ja nie wiem co mu. Już zaczynał tak ładnie jeść czasem nawet pół słoiczka a teraz 2 łyżeczki i się drze, no i wtedy podaję mleko.
__________________
17.08.2012 godz. 20.20 WOJTUŚ
http://tutusiek.blogspot.com/
allebazi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 15:22   #1232
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXII) - część VII

Mandi nie zazdroszczę wizyty u teściów, to ja wole spacerek na świeżym powietrzu
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 15:30   #1233
KarolinaPW
Zadomowienie
 
Avatar KarolinaPW
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 924
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXII) - część VII

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Hej, wiosna za oknem, więc wybywamy na spacer

KarolinaPW mam sprawę Zrobiła mi się afta. Czym to mogę posmarować przy kp? Widziałam w necie o płukaniu szałwią tylko Póki co polałam to Aphtinem i myślałam, że się zesram z bólu Mam jeszcze fiolet na wodzie w domu. Tym można?
Aphtin jest dobry ale szczypie bo jest na alkoholu, zamiast polewać lepiej nałożyć na patyczek do ucha i przycisnąć do afty, też będzie piekło, ale po chwili powinno być lepiej, inny preparat to "Dentosept A" i podobnie do Aphtinu się go używa, też na patyczek i przyłożyć. Też szczypie Mimo alko można je stosować bo to się daje minimalną ilość i tylko miejscowo.
Dobry i nieszczypiący środek to "Solcoseryl-pasta do stosowania w jamie ustnej" Używa się go w ten sposób, że trzeba osuszyć aftę np. gazikiem, ręcznikiem papierowym i wklepać tę pastę, ona się tak przyklei do ranki będzie ją chronić i goić, nie wolno jeśc ani pić po aplikacji przez pół godziny. Powtarzać 3-4 razy dziennie. Jedyny minus to cena, mała tubka kosztuje ponad 30zł
Tego fioletu możesz spróbować, nie zaszkodzi, bo nawet dzieciom się kiedyś tym pleśniawki smarowało, jak nie pomoże to wtedy któryś z opisanych przeze mnie.
__________________
"When you’re in my arms
The world makes sense
There is no pretence
And you’re crying
When you’re by my side
There is no defence
I forget to sense I’m dying"



Edytowane przez KarolinaPW
Czas edycji: 2013-02-27 o 15:37
KarolinaPW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 16:14   #1234
aanukaa
Raczkowanie
 
Avatar aanukaa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 462
GG do aanukaa
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXII) - część VII

Mam dziewczynki małe pytanie jako nasze pociechy jak i moja ma już 10 mc no naciągane bo 8 marca jej stuknie zastanawiam się jak wygląda menu waszych maluszków no i co sądzicie o tym jak ja karmię. (muszę jeszcze wspomnieć że mała ma alergię pokarmową łącznie ze skazą białkową) słoiczków nie jadamy - nie uznajemy
nasze menu wygląda tak 6-7 (zależy jak wstanie) mleko 180 ml, 10.00 mleko 180 ml 13-13,30 zupka własnej roboty ok 200ml z kleikiem ryżowym z mieskiem lub ryba lub żółtkiem, ok 15,30 deser przeważnie małe jabłko ew jabłko-gruszka - sama robie ok 19,30 mleko 180 ml z dwoma miarkami kaszki glutenowej .

w ciągu dnia dostaje ok 200 ml kompotu ( z własnych jabłek) lub wody

noc całą przesypia bez jedzenia

chciałabym jakieś zmiany w 10 mc wprowadzic ale nie wiem jak to ogarnąć.

mała dość waży bo 10,4 kg ale jest i duża ponad 80 cm ...

coś poradzicie?
__________________

Nasz najpiękniejszy dzień - 14.08.2010


aanukaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 16:15   #1235
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXII) - część VII

Dziewczyny, czy któraś z Was miała do czynienia ze szkodliwym działaniem SLS? Bo małej powychodziły na udkach i ramionkach suche czerwone plamy, i właśnie patrzę że na naszym płynie jest ten szit
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 16:51   #1236
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXII) - część VII

bylysmy 3 godziny na dworze jest pieknie!
slonce czyste niebo i 8 stopni na plusie!
weekendzik tez ladny zapowiadaja, oby!
mala zjadla zupke kalafiorowa z koperkiem mniam mniam zjadla dosyc duza porcje ale po spacerku to miala apetyt ze hej
__________________
Szczescie sie do mnie usmiechnelo

Amelcia
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 17:50   #1237
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXII) - część VII

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was miała do czynienia ze szkodliwym działaniem SLS? Bo małej powychodziły na udkach i ramionkach suche czerwone plamy, i właśnie patrzę że na naszym płynie jest ten szit
ja osobiście nie, ale wiem, że to jeden z gorszych składników żeli i szamponów
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-27, 18:19   #1238
KarolinaPW
Zadomowienie
 
Avatar KarolinaPW
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 924
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXII) - część VII

Cytat:
Napisane przez aanukaa Pokaż wiadomość
Mam dziewczynki małe pytanie jako nasze pociechy jak i moja ma już 10 mc no naciągane bo 8 marca jej stuknie zastanawiam się jak wygląda menu waszych maluszków no i co sądzicie o tym jak ja karmię. (muszę jeszcze wspomnieć że mała ma alergię pokarmową łącznie ze skazą białkową) słoiczków nie jadamy - nie uznajemy
nasze menu wygląda tak 6-7 (zależy jak wstanie) mleko 180 ml, 10.00 mleko 180 ml 13-13,30 zupka własnej roboty ok 200ml z kleikiem ryżowym z mieskiem lub ryba lub żółtkiem, ok 15,30 deser przeważnie małe jabłko ew jabłko-gruszka - sama robie ok 19,30 mleko 180 ml z dwoma miarkami kaszki glutenowej .

w ciągu dnia dostaje ok 200 ml kompotu ( z własnych jabłek) lub wody

noc całą przesypia bez jedzenia

chciałabym jakieś zmiany w 10 mc wprowadzic ale nie wiem jak to ogarnąć.

mała dość waży bo 10,4 kg ale jest i duża ponad 80 cm ...

coś poradzicie?
Hej! Nasze najstarsze dzieciaczki mają 8 miesięcy więc są 2 miesiące młodsze od Twojej Może zadaj to pytanie na wątku mam marcowo-kwietniowych 2012
Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was miała do czynienia ze szkodliwym działaniem SLS? Bo małej powychodziły na udkach i ramionkach suche czerwone plamy, i właśnie patrzę że na naszym płynie jest ten szit
Mój ma takie zmiany na całym ciele ale nie stosujemy nic z SLS. Zresztą wydaje mi się, że SLS jest już wycofany z większości kosmetyków (dla dorosłych także) i zastąpiony SLES
__________________
"When you’re in my arms
The world makes sense
There is no pretence
And you’re crying
When you’re by my side
There is no defence
I forget to sense I’m dying"


KarolinaPW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 18:25   #1239
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXII) - część VII

Cytat:
Napisane przez KarolinaPW Pokaż wiadomość
Mój ma takie zmiany na całym ciele ale nie stosujemy nic z SLS. Zresztą wydaje mi się, że SLS jest już wycofany z większości kosmetyków (dla dorosłych także) i zastąpiony SLES
w szamponach przynajmniej SLS ma się całkiem dobrze niestety nawet ostatnio zauważyłam, że pojawił się w szamponach, w których wcześniej go nie było...
SLES też jest szkodliwy, niestety

poza tym polecam obrazek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg chemia.jpg (115,4 KB, 36 załadowań)
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 18:29   #1240
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXII) - część VII

hej
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 18:44   #1241
modnisia86
Zadomowienie
 
Avatar modnisia86
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 111
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXII) - część VII

Cytat:
Napisane przez allebazi Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod tym. Ja się właśnie "wylaszczyłam" na spacer i nie zrobiłam tego dla męża bo nawet mnie nie zobaczy tylko DLA SIEBIE żeby się dobrze czuć. Czasem wychodzę na spacer po prostu na sportowo w butach typu UGG leginsach i kurtce z kapturem a czasem jak mam czas i ochotę to robię lekki make up i ładnie się ubieram.
No i pokazuję zakupy nic ciekawego w sumie 3 bluzy, spodnie i buty. Wklejam też zdjęcie z przymiarki do krzesełka bo póki co W. jeszcze nie siedzi więc prawie nie używamy.
śliczny
Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Hej, wiosna za oknem, więc wybywamy na spacer

KarolinaPW mam sprawę Zrobiła mi się afta. Czym to mogę posmarować przy kp? Widziałam w necie o płukaniu szałwią tylko Póki co polałam to Aphtinem i myślałam, że się zesram z bólu Mam jeszcze fiolet na wodzie w domu. Tym można?
ja byłam dziś z małą 2 godziny na spacerze


w smyku kupiłam (czekam aż przyjdzie)
http://www.smyk.com/cool-club-komple...a-dla-dzieci-p
http://www.smyk.com/cool-club-leggin...a-dla-dzieci-p
http://www.smyk.com/cool-club-getry-...a-dla-dzieci-p
http://www.smyk.com/cool-club-rajsto...a-dla-dzieci-p
http://www.smyk.com/cool-club-komple...a-dla-dzieci-p
modnisia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-27, 19:30   #1242
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXII) - część VII

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
hej
hej
__________________
Szczescie sie do mnie usmiechnelo

Amelcia
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 19:36   #1243
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXII) - część VII

Hej!
Ja tak na chwilę

Ktoś pytał o tańsze spacerówki - ja myślę o Espiro Metro i Magic. Na trudniejszy teren lepszy Magic - ma fajną amortyzację, dobrze się prowadzi. Tylko nie składa się jedną ręką.

U nas w porządku - tzn. u Małej, dziś pierwszy raz byłyśmy na placu zabaw
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 19:36   #1244
aanukaa
Raczkowanie
 
Avatar aanukaa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 462
GG do aanukaa
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXII) - część VII

Cytat:
Napisane przez KarolinaPW Pokaż wiadomość
Hej! Nasze najstarsze dzieciaczki mają 8 miesięcy więc są 2 miesiące młodsze od Twojej Może zadaj to pytanie na wątku mam marcowo-kwietniowych 2012

upss mój błąd dzięki
__________________

Nasz najpiękniejszy dzień - 14.08.2010


aanukaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 19:40   #1245
anna99302
Zadomowienie
 
Avatar anna99302
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 897
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXII) - część VII

hey hey witam z pracy!

ale moje dziecie uroczo wygląda z ząbkami mówię wam! Taki urwis! w ogóle chce się pochwalić, że robi "cześć" ale lewą ręką i gasi/zapala światła i zamyka mikrofalę...ja cię! mikrofala to dla niego raj na ziemi hahah

Cytat:
Napisane przez KarolinaPW Pokaż wiadomość

Ja pieprze, jak mnie ch.j strzela jak czytam takie coś Olej go dziewczyno, masz małe dziecko i wygoda i zdrowie są najważniejsze a nie lansowanie się na placu zabaw bo tż coś nie odpowiada. A on co taki mister universum jest??? No proszę Cię, uwierz w siebie, jesteś piękna sama dla siebie nieważne czy w trampkach czy w szpilkach a jak coś mu nie pasi to już jego problem,to świadczy że płytki facet z niego. Ty się powinnaś czuć ze sobą dobrze, zacznij się przeglądać w swoich a nie w jego oczach. Każda z nas lubi się czasem wystroić i wyglądać jak milion dolarów ale jak robimy to pod wpływem gadania faceta to już nie jest fajne, bo zamiast czuć się ekstra wciąż czujemy się nie wystarczająco wylaszczone. I ubieraj się jak lubisz, jak się czujesz dobrze, jak masz ochotę na obcasy to załóż ale na Boga nie rób tego dla faceta tylko dla SIEBIE.
A zamiast solarium spróbuj samoopalacza jak koniecznie chcesz mieć złocistą skórę

Dzieki

Ale fajnie masz z takim sklepem
zgadzam się z Karolą! I przede wszystkim ubierać to się trzeba odpowiednio do okazji!!!! Na dwór z dzieckiem w życiu bym nie poszła w obcasach-jakie by nie były! CO jakbym nagle musiałą lecieć z nim na rękach bo coś się stanie? Fakt faktem ja bez wytuszowanych rzęs nie wyjdę bo wyglądam na 15 lat ale nie maluję się niewiadom jak wychodząc z dzieckiem! Wystrzałowo to ja się mogę ubrać na radnkę z mężem albo na spotkanie ze znajomymi! ALe tak jak mówię: odpowiednio do okazji!
Cytat:
Napisane przez KarolinaPW Pokaż wiadomość
Aphtin jest dobry ale szczypie bo jest na alkoholu, zamiast polewać lepiej nałożyć na patyczek do ucha i przycisnąć do afty, też będzie piekło, ale po chwili powinno być lepiej, inny preparat to "Dentosept A" i podobnie do Aphtinu się go używa, też na patyczek i przyłożyć. Też szczypie Mimo alko można je stosować bo to się daje minimalną ilość i tylko miejscowo.
Dobry i nieszczypiący środek to "Solcoseryl-pasta do stosowania w jamie ustnej" Używa się go w ten sposób, że trzeba osuszyć aftę np. gazikiem, ręcznikiem papierowym i wklepać tę pastę, ona się tak przyklei do ranki będzie ją chronić i goić, nie wolno jeśc ani pić po aplikacji przez pół godziny. Powtarzać 3-4 razy dziennie. Jedyny minus to cena, mała tubka kosztuje ponad 30zł
Tego fioletu możesz spróbować, nie zaszkodzi, bo nawet dzieciom się kiedyś tym pleśniawki smarowało, jak nie pomoże to wtedy któryś z opisanych przeze mnie.
DENTOSEPT uratował moje samopoczucie po usunięciu 8ki! cóż za wspaniały środek! CUdownie odrętwiałą buzię miałam po nim

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

P.s. a swoją drogą, chyba wiosna idzie, co nie???
anna99302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 19:48   #1246
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXII) - część VII

Luśka w końcu się nauczyła "schodzić" z pozycji stojącej na czworaki Dzięki czemu coraz rzadziej się przewraca. Ale skubana jaka ostrożna, schyla się powolutku, bada jedną ręką czy sięgnie podłogi i dopiero jak poczuje stabilne podparcie puszcza się drugą ręką
No a poza tym to już niezłe dystanse przechodzi i to trzymając się byle czego. Dzisiaj na przykład wstała przy krzesełku do karmienia, trzymając się go przeszła przez całą jego szerokość do obudowy komputera, potem krzesła aż dotarła do mnie

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez anna99302 Pokaż wiadomość
ale moje dziecie uroczo wygląda z ząbkami mówię wam! Taki urwis! w ogóle chce się pochwalić, że robi "cześć" ale lewą ręką i gasi/zapala światła i zamyka mikrofalę...ja cię! mikrofala to dla niego raj na ziemi hahah


a właśnie, pytanie - czy wasze dzieci też kiwają głową/ciałem jakby bardzo energicznie chciały powiedzieć "tak"? Bo Luśka tak robi nagminnie. Do tego często jak to robiła to ja mówiłam "tak tak" i kiwałam głową, i teraz wystarczy, że powiem "tak tak" a ona zaczyna się tak kiwać
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 19:53   #1247
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXII) - część VII

Hej hej
Jestem dziś jakaś taka niedorobiona, w pracy zasnęłam kładąc głowę na biurku, koszmar jakiś. Nic mi się nie chce.
Córcia znowu w żłobku, spisała się ładnie, właśnie śpi, a ja odrabiam zadanie na angielski i zaraz idę spać, bo pobudka będzie wczeeeeeeśśśnieeee!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 19:56   #1248
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXII) - część VII

Cytat:
Napisane przez chce_byc_mama Pokaż wiadomość
hej
cały dzien was w pracy podczytywałam, jestem na bieżąco

zamówiłam kilka materiałów mam zamiar uszyc malemu jakies szmaty
Cytat:
Napisane przez anna99302 Pokaż wiadomość
hey hey witam z pracy!

ale moje dziecie uroczo wygląda z ząbkami mówię wam! Taki urwis! w ogóle chce się pochwalić, że robi "cześć" ale lewą ręką i gasi/zapala światła i zamyka mikrofalę...ja cię! mikrofala to dla niego raj na ziemi hahah


P.s. a swoją drogą, chyba wiosna idzie, co nie???
moj ejber chwyta sie laptow co do wiosny chciałabym juz, u nas na razie nie ma jej, tylko zimność panuje
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 20:00   #1249
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXII) - część VII

Pdhwao u nas zapowiada sie juz wiosna w koncu zaraz marzec!

a ja sie zabralam za sprzatanie mala spi a ja szaleje.
__________________
Szczescie sie do mnie usmiechnelo

Amelcia
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-27, 20:04   #1250
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXII) - część VII

Cytat:
Napisane przez chce_byc_mama Pokaż wiadomość
Pdhwao u nas zapowiada sie juz wiosna w koncu zaraz marzec!

a ja sie zabralam za sprzatanie mala spi a ja szaleje.
ja juz posprzatałam wszystko, musze meic porzadek zawsze bo opiekunka przychodzi, zrobilam teraz sałatke "kabeb" na jutro i mega ostry sos czosnkowy
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 20:06   #1251
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXII) - część VII

Hej

Za nami kolejny przyjemny dzionek z jednym małym ale.. Młody ma gorszy apetyt i ciężko mu coś wcisnąć Bunt dotyczy zarówno mleka jak i pokarmów stałych. Wszystkim pluje No może poza kawłkami indyka, które namiętnie przeżuwa

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Jakie podałaś mięso? Jak przygotowane?
Ja póki co wszystko gotuję, a rybę upiekłam w piekarniku.
udziec z indyka. Ugotowałam. A jaką rybę dajesz Małej?

Cytat:
Napisane przez LadyMagnolia Pokaż wiadomość
Kojec kupiłam tu:
http://allegro.pl/baby-design-play-2...042593224.html
Nie była to najtańsza cena, bo można 6 złotych taniej, ale nie tam mieli koloru, a ja już nie chciałam czekać niewiadomo ile na ten upatrzony. Zamówiłam w niedziele wieczorem, wczoraj przed południem był.
wystarczy, że z kubkami niekapkami się naczekałam i w końcu i tak inny kolor musiałam zamawiać.
dzięki
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 20:07   #1252
anna99302
Zadomowienie
 
Avatar anna99302
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 897
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXII) - część VII

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Hej hej
Jestem dziś jakaś taka niedorobiona, w pracy zasnęłam kładąc głowę na biurku, koszmar jakiś. Nic mi się nie chce.
Córcia znowu w żłobku, spisała się ładnie, właśnie śpi, a ja odrabiam zadanie na angielski i zaraz idę spać, bo pobudka będzie wczeeeeeeśśśnieeee!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!
noo moje dziecię wstaje codziennie o 5:30 ostatnio! WHY?!?!?!?!?!?!? oszaleję z tym!
Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Luśka w końcu się nauczyła "schodzić" z pozycji stojącej na czworaki Dzięki czemu coraz rzadziej się przewraca. Ale skubana jaka ostrożna, schyla się powolutku, bada jedną ręką czy sięgnie podłogi i dopiero jak poczuje stabilne podparcie puszcza się drugą ręką
No a poza tym to już niezłe dystanse przechodzi i to trzymając się byle czego. Dzisiaj na przykład wstała przy krzesełku do karmienia, trzymając się go przeszła przez całą jego szerokość do obudowy komputera, potem krzesła aż dotarła do mnie

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------





a właśnie, pytanie - czy wasze dzieci też kiwają głową/ciałem jakby bardzo energicznie chciały powiedzieć "tak"? Bo Luśka tak robi nagminnie. Do tego często jak to robiła to ja mówiłam "tak tak" i kiwałam głową, i teraz wystarczy, że powiem "tak tak" a ona zaczyna się tak kiwać
No to nieźle! PIerwsza będzie na wątku chodzić!
anna99302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 20:09   #1253
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXII) - część VII

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
ja juz posprzatałam wszystko, musze meic porzadek zawsze bo opiekunka przychodzi, zrobilam teraz sałatke "kabeb" na jutro i mega ostry sos czosnkowy
no ja tez ale dzisiaj jakos poszalalam
__________________
Szczescie sie do mnie usmiechnelo

Amelcia
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 20:10   #1254
buena
Wtajemniczenie
 
Avatar buena
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 2 708
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXII) - część VII

Cytat:
Napisane przez KarolinaPW Pokaż wiadomość

Umówiłam małego do alergologa dziecięcego prywatnie,dopiero na przyszły tydzień było miejsce, skóra jest z każdym dniem gorsza
Biedny M. oby szybko znalazł przyczynę.

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
allebazi zazdraszczam ciuchlandu lubię w takich miejscach wygrzebać jakieś cudo za parę groszy. Chociaż takie miejsca też są zdradzieckie bo niby wszystko używane, wszystko tanie, a czasem potrafi uzbierać się kilkadziesiąt złotych
Co do wózka my na razie nie kupujemy. Póki co nada się spacerówka z wózka obecnie posiadanego (mamy tako), do tego dostałam od sąsiadki używaną spacerówkę chyba chicco - ale nie pamiętam jaka jest, bo leży schowana w piwnicy.
Owszem spacerówki oglądałam, podobała mi się taka za 1000 - jednak tyle za wózek nie wydam
I przypomniałaś mi, że też muszę iść do fryzjera
My też nadal będziemy używać spacerówki tej co mamy. Może kiedyś zakupimy parasolkę, ale póki co, to nie.

I nikt nie zauważył, jak pisałam o tym , że Nadka ma ospę...
buena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 20:11   #1255
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXII) - część VII

Cytat:
Napisane przez chce_byc_mama Pokaż wiadomość
no ja tez ale dzisiaj jakos poszalalam
hehe to dobrze

z tym wstawaniem to u nas tez pobudka o 5:30 ale moze i dobrze bo poleże z Jasiem 15 minut a potem szykuje sie do pracy, zawsze chcociaz troche sie nim naciesze
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 20:17   #1256
anna99302
Zadomowienie
 
Avatar anna99302
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 897
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXII) - część VII

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
ja juz posprzatałam wszystko, musze meic porzadek zawsze bo opiekunka przychodzi, zrobilam teraz sałatke "kabeb" na jutro i mega ostry sos czosnkowy
jak to jest, że my Polki musimy mieć czysto w domu mimo, żę ktoś do nas do pracy przychodzi, nie??

Ja to nawet sprzątam jsk przychodzi pani....do sprzątania hahha...tzn ona tak raz na miesiąc/dwa do większych porządków...i ja zawsze sprzątam przed jej przyjściem. mąż oczywiście zachodzi w głowę po co
anna99302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 20:22   #1257
buena
Wtajemniczenie
 
Avatar buena
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 2 708
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXII) - część VII

Cytat:
Napisane przez anna99302 Pokaż wiadomość
jak to jest, że my Polki musimy mieć czysto w domu mimo, żę ktoś do nas do pracy przychodzi, nie??

Ja to nawet sprzątam jsk przychodzi pani....do sprzątania hahha...tzn ona tak raz na miesiąc/dwa do większych porządków...i ja zawsze sprzątam przed jej przyjściem. mąż oczywiście zachodzi w głowę po co
Heheheh, dobra jesteś. Pewnie pani nie ma co sprzątać.
Sprzątamy, bo nie chcemy, żeby ktoś pomyslał, że mieszkają tu brudasy.
Tyle, że z tym sprzątaniem i czystością w domach jest baaardzo różnie.
buena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 20:23   #1258
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXII) - część VII

Karolina dziękuję Kurde zrobiła mi się ta afta w zagłębieniu przy dziąśle, nawet mówienie boli
A tym się można zarazić?
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 20:25   #1259
anna99302
Zadomowienie
 
Avatar anna99302
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 897
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXII) - część VII

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
ja juz posprzatałam wszystko, musze meic porzadek zawsze bo opiekunka przychodzi, zrobilam teraz sałatke "kabeb" na jutro i mega ostry sos czosnkowy
Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
hehe to dobrze

z tym wstawaniem to u nas tez pobudka o 5:30 ale moze i dobrze bo poleże z Jasiem 15 minut a potem szykuje sie do pracy, zawsze chcociaz troche sie nim naciesze
Ja jak wychodzę rano to tak 6:50 więc jeszcze małęgo wycałuję i wyściskam..na co mój maż się wkurza bo go wybudzam już do imentu a on zawsze ma nadzieję na chwilę snu jeszcze. dlatego właśnie wolę zmiany po południu bo się wybawię z małym i potem nie ma mnie jak śpi
anna99302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 20:26   #1260
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXII) - część VII

Cytat:
Napisane przez allebazi Pokaż wiadomość
A no właśnie co do body to ja bardzo lubię i będę na pewno długo zakładać. Ostatnio nie miałam już wypranych więc założyłam podkoszulek i włożyłam do rajtek. Efekt? Co chwila plecy i brzuch na wierzchu. Dlatego body to moim zdaniem świetny wynalazek.
Cytat:
Napisane przez ewka5891 Pokaż wiadomość
Dla mnie body to tez super wynalazek, przynajmniej plecy sa zakryte
też tak uważam



Cytat:
Napisane przez chce_byc_mama Pokaż wiadomość
dalej macie ochraniacze na szczebelki?
mamy

Cytat:
Napisane przez chce_byc_mama Pokaż wiadomość
aham dzieki za odpowiedzi bo my mamy ale mloda juz przy nich majstruje
Leoś też przy nich majstruje. Uwielbia bawić się wiązaniami I kopać w ochraniacz.

[QUOTE=allebazi;39484407Wk lejam też zdjęcie z przymiarki do krzesełka bo póki co W. jeszcze nie siedzi więc prawie nie używamy.[/QUOTE]

świetne zakupy! Mały boski

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was miała do czynienia ze szkodliwym działaniem SLS? Bo małej powychodziły na udkach i ramionkach suche czerwone plamy, i właśnie patrzę że na naszym płynie jest ten szit
nie maiłam z ty.m do czynienia
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.