E-papierosy :) - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: Czy polecasz e-papierosa?
Tak 66 65,35%
Nie 26 25,74%
Nie wiem 9 8,91%
Głosujący: 101. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-22, 10:06   #451
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: E-papierosy :)

ja paliłam provog, eking, p1, i liqueen z tym, że właśnie provog i liqueen są droższe... kosztują ok 20zł za 10 ml a powiem wam tak: darmo bym ich nie chciała.
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 17:25   #452
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: E-papierosy :)

heh ale się dzisiaj wkurzyłam... babeczka w sklepie oszukała mojego TŻ... wcisnęła mu Milda za 12 zł... bo niby krótko przed terminem ale z naciskiem, że jednak "przed" więc kupił bo na nas dwoje 10 ml to kwestia z 4-5 dni max a jak się okazało płyn był do 10.2013... i teraz nie wiem czy coś nam się może stać... bo to jednak 5 miesięcy, wgl idę tam z nim w poniedziałek i ją zrównam z ziemią ma oddać kasę i nie ma przebacz sorry ale płyn 5 miechów po dacie to przegięcia jednak to jest toksyczne i wgl... mam nadzieje, że nam się nic po nim nie stanie...
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 11:39   #453
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: E-papierosy :)

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
heh ale się dzisiaj wkurzyłam... babeczka w sklepie oszukała mojego TŻ... wcisnęła mu Milda za 12 zł... bo niby krótko przed terminem ale z naciskiem, że jednak "przed" więc kupił bo na nas dwoje 10 ml to kwestia z 4-5 dni max a jak się okazało płyn był do 10.2013... i teraz nie wiem czy coś nam się może stać... bo to jednak 5 miesięcy, wgl idę tam z nim w poniedziałek i ją zrównam z ziemią ma oddać kasę i nie ma przebacz sorry ale płyn 5 miechów po dacie to przegięcia jednak to jest toksyczne i wgl... mam nadzieje, że nam się nic po nim nie stanie...
Jeszcze chwilę po dacie jest dobry, ale 5m-cy to przesada. Nie otwierajcie, nie używajcie, zwróćcie nieotwarty.

Sklep nie ma prawa sprzedać niczego po terminie, choćby i nadawało się do użytku.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 12:42   #454
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: E-papierosy :)

Problem w tym, że otworzyliśmy bo ona zapewniała mojego TŻ, że ma datę chyba jeszcze z miesiąc tylko, dlatego też tak tanio a, że mieliśmy skrupulatnie zaplanowany dzień to TŻ nie patrzył już na te datę tylko zalał nasze atomizery i schował do kieszeni... nasz błąd... dopiero wieczorem się na to natknęłam no nic... na szczęście nic nam się nie stało... wczoraj jakieś mdłości miałam w nocy i czułam, że gardło mam jakieś przesuszone ale żyję w każdym razie i tak ma nam oddać pieniądze lub wymienić na inny w przeciwnym wypadku z miejsca wezwę policję bo sorry... wcisnąć człowiekowi coś co wiadomo się nie sprzedaje bo ma lipny smak czy nie jest w modzie ok... ale nie coś co może nieść poważne konsekwencje dla mnie to skandal po prostu... a jak policja tam wkroczy to babeczka ma przewalone bo z pewnością to nie jedyna "kilkumiesięczna po terminie" buteleczka... więc w jej interesie by zachowała się uczciwie.
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 17:28   #455
marago
Rozeznanie
 
Avatar marago
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 521
GG do marago
Dot.: E-papierosy :)

Cześć dziewczyny

Od jakiegoś czasu zbieram się w sobie i chcę kupić e-papierosa. Głównie chodzi mi o ograniczenie, a najlepiej wyeliminowanie normalnych papierosów i syfu z nimi związanego. Kurzyć jednak uwielbiam, więc muszę mieć coś do rączki I tu moje pytanie - polecacie coś na początek? Jakąś sprawdzoną markę dla laików?
Ostatnio wpadłam gdzieś przez reklamy na stronę Cottien i b. mi się spodobały ich zestawy - głównie przez fajny wygląd Ale zastanawiam się nad ich jakością

I jeszcze pytanie o aspekt ekonomiczny - wychodzi wam taniej palenie elektronicznych?
marago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 19:13   #456
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: E-papierosy :)

Według mnie najbardziej opłacalny jest smoker a ekigna lepiej nie brać do ręki, provog jest także dość dobry lecz już nie tak tani... baterie kupiłam za 99 zł niby używam jej od 5 miesięcy a gwint jak nowy... no ale 99 zł... mój TŻ miał baterię smokera za 45 i prawie rok działa bez szwanku, płyny najbardziej polecam P1 i wychodzi o wiele taniej... teraz paczka kopciuchów wychodzi ok 15 zł chyba xd lub więcej płyn 10 ml kupujesz za 11 (jeżeli chodzi o P1) i średnio starcza na tydzień, mojej mamie na półtora xd więc to już zależy jak kto pali xd,grzałkę średnio co 2 tygodnie należy wymieniać ale to też zależy... jednej używałam miesiąc drugiej tydzień koszt +- 9zł a co do atomizerów to musisz zaznaczyć w sklepie (jeśli to dla Ciebie ważne), że zależy Ci na takim, który daje "mocne buchy"... i generalnie to tyle, aha jeszcze jeżeli będziesz kupowała atomizer(ja kupowałam jeden za 25 drugi za 30 trzeci za 35 zł więc coś w tych granicach) innej firmy niż bateria, spytaj czy do modelu baterii pasuje no więc tak poza atomizerem i baterią przy pierwszych zakupach to co 2 tygodnie wydajesz 30 zł, kopciuchy 2 lub 4 dni (zależnie od tego na ile wystarcza Ci paczka) tyle kosztują
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 07:50   #457
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: E-papierosy :)

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Według mnie najbardziej opłacalny jest smoker a ekigna lepiej nie brać do ręki, provog jest także dość dobry lecz już nie tak tani... baterie kupiłam za 99 zł niby używam jej od 5 miesięcy a gwint jak nowy... no ale 99 zł... mój TŻ miał baterię smokera za 45 i prawie rok działa bez szwanku, płyny najbardziej polecam P1 i wychodzi o wiele taniej... teraz paczka kopciuchów wychodzi ok 15 zł chyba xd lub więcej płyn 10 ml kupujesz za 11 (jeżeli chodzi o P1) i średnio starcza na tydzień, mojej mamie na półtora xd więc to już zależy jak kto pali xd,grzałkę średnio co 2 tygodnie należy wymieniać ale to też zależy... jednej używałam miesiąc drugiej tydzień koszt +- 9zł a co do atomizerów to musisz zaznaczyć w sklepie (jeśli to dla Ciebie ważne), że zależy Ci na takim, który daje "mocne buchy"... i generalnie to tyle, aha jeszcze jeżeli będziesz kupowała atomizer(ja kupowałam jeden za 25 drugi za 30 trzeci za 35 zł więc coś w tych granicach) innej firmy niż bateria, spytaj czy do modelu baterii pasuje no więc tak poza atomizerem i baterią przy pierwszych zakupach to co 2 tygodnie wydajesz 30 zł, kopciuchy 2 lub 4 dni (zależnie od tego na ile wystarcza Ci paczka) tyle kosztują
Ja uważam, że te marki, które mają na stoiskach często są drogie, ba-za drogie. Próbowałam z nich tylko Volisha i akurat mój parownik jest boski. Volimizer, 30 złotych około. Ale gotowa efaja 1000mAh za prawie 200złotych? Nigdy.

Co do baterii, dobra (zadowalająca ) bateria w internecie kosztuje 50 złotych, doskonała (Vision spinner, awww, moje marzenie )-90.

co do liquidów p1, są nierówne. Bywają super, bywają....ekhm...mniej super. Bardzo szybko się kończą, więc wcale nie są bardzo budżetową opcją. Najlepiej robić samemu.

Zestawy Cottien widziałam w galerii handlowej ostatnio. Kosztowały coś grubo ponad 100złotych i to mi się wydaje za drogo. Bateryjka mikroskopijna.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-03, 10:34   #458
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: E-papierosy :)

te mniejsze baterie to wgl lipa, sprzedawcy ściemniają, że trzymają dobę czy przynajmniej 12h mój TŻ-et gdzieś po 5 h już musiał ładować a co za tym idzie, wkręcanie i wykręcanie na okrągło więc i pewnie gwint szybko idzie...

fakt P1 miewa zawirowania ale dla kogoś ktoś jest w tyn "świeży" jednak lepiej zaczynać na gotowych już płynach, tak mi się wydaje... też mam Volimizer i również go ubóstwiam ;-) a co do baterii osobiście gdybym miała kupować to tylko smoker lub provog a te "gotowe zestawy" na ogół są kiczowate... lepiej samemu dobierać bo z doświadczeń znajomych wiem, że jak bateria dobra to atomizer słabo kopci lub odwrotnie.

Edytowane przez MascarpOOne
Czas edycji: 2014-04-03 o 10:37
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 10:58   #459
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: E-papierosy :)

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
te mniejsze baterie to wgl lipa, sprzedawcy ściemniają, że trzymają dobę czy przynajmniej 12h mój TŻ-et gdzieś po 5 h już musiał ładować a co za tym idzie, wkręcanie i wykręcanie na okrągło więc i pewnie gwint szybko idzie...

fakt P1 miewa zawirowania ale dla kogoś ktoś jest w tyn "świeży" jednak lepiej zaczynać na gotowych już płynach, tak mi się wydaje... też mam Volimizer i również go ubóstwiam ;-) a co do baterii osobiście gdybym miała kupować to tylko smoker lub provog a te "gotowe zestawy" na ogół są kiczowate... lepiej samemu dobierać bo z doświadczeń znajomych wiem, że jak bateria dobra to atomizer słabo kopci lub odwrotnie.
Ja palę chwilowo na baterii volish, ale Vision to jest chyba najlepsza opcja. Np ich kultowy Spinner No i cena zachęca.

Chociaż ostatnio znalazłam baterię kGo, jakiś no name, ale pojemność 2200...ojjjj korci.

Samodzielne robienie liquidów na gotowej bazie jest dziecinnie proste. Polecam ^^. smak zupełnie inny, niż sklepowe. naprawdę lepszy.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 13:46   #460
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: E-papierosy :)

a gdzie sobie kupujesz czy zamawiasz te bazę itp. ?
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 15:16   #461
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: E-papierosy :)

Volisha na wysepkach, reszte na e-dym.pl (Polecam fora dla e-palaczy, znajdziesz tam więcej zaufanych i polecanych dostawców.)
Uzywam bazy Inawera VPG+, aromaty tpa. Następna baza będzie moja własna, bo zamierzam dać więcej gliceryny.

Następne zakupy będę robić w internetowym sklepie inawery, bo oni się specjalizują w liquidach, bazach i aromatach.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-03, 17:14   #462
marago
Rozeznanie
 
Avatar marago
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 521
GG do marago
Dot.: E-papierosy :)

Dzięki dziewczyny

Naprawdę mi wieeeeele rozjaśniłyście, bo jestem kompletnie zielona i nawet nie wiedziałam jak ogromne są różnice w tym wszystkim i na co zwracać uwagę. Myślę, że z liquidami będę sobie już eksperymentować na żywym organizmie

Ale tak wstępnie, podsumowując - chciałabym kupić coś jednej firmy, żeby się na początek nie bawić w dopasowywanie elementów. Myślicie, że zestaw Vision Spinner (albo Spinner II) plus Vsion CC byłby ok? Do tego ładowarka, grzałka, liquid i mogłabym testować?
marago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 18:39   #463
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: E-papierosy :)

Cytat:
Napisane przez marago Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny

Naprawdę mi wieeeeele rozjaśniłyście, bo jestem kompletnie zielona i nawet nie wiedziałam jak ogromne są różnice w tym wszystkim i na co zwracać uwagę. Myślę, że z liquidami będę sobie już eksperymentować na żywym organizmie

Ale tak wstępnie, podsumowując - chciałabym kupić coś jednej firmy, żeby się na początek nie bawić w dopasowywanie elementów. Myślicie, że zestaw Vision Spinner (albo Spinner II) plus Vsion CC byłby ok? Do tego ładowarka, grzałka, liquid i mogłabym testować?
Jeżeli chodzi o spasowanie elementów, to totalnie nie mają znaczenia marki, liczy się gwint. Większość parowników jest do 510 i taki właśnie posiada spinner.

Vision CC, to jest ten podstawowy za 14 złotych bodajże? no szału nie ma, ale to chyba jeden z najpopularniejszych modeli. Ile kosztuje zestaw? Spinner na promocji kosztuje bodaj 70, vision cc 14, ladowarka kolo 30. jak cena zestawu przekracza 115 złotych - kup sobie osobno części.

Dla mnie Volimizer jest boski, tyle, że maleńki. ale polecam!
jeszcze z volisha taki parownik duży jest spoko, CE10+
Tank z Kagertecha mi się marzy, ale to kiedyś.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 18:56   #464
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: E-papierosy :)

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
Volisha na wysepkach, reszte na e-dym.pl (Polecam fora dla e-palaczy, znajdziesz tam więcej zaufanych i polecanych dostawców.)
Uzywam bazy Inawera VPG+, aromaty tpa. Następna baza będzie moja własna, bo zamierzam dać więcej gliceryny.

Następne zakupy będę robić w internetowym sklepie inawery, bo oni się specjalizują w liquidach, bazach i aromatach.
aha a mają napis, że są przebadane itp?
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 20:16   #465
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: E-papierosy :)

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
aha a mają napis, że są przebadane itp?
Bazy są przebadane na zawartość nikotyny, pewnie. Inaczej byłoby szaleństwem ich używać. Przecież jeżeli producent deklaruje zawartość 12mg/ml, a de facto jest, dajmy na to, 40 mg/ml, to jest tragedia gotowa. Na inawerze jest napisane, że testowana, z pewnością na produktach innych producentów też.

Z aromatami jest gorzej. Nic z tego, co palimy, nie było testowane pod kątem wdychania.
Jasne, wszystkie aromaty są dopuszczone do obrotu jako bezpieczne, na ogół to aromaty akceptowane do użytku w przemyśle spożywczym.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 20:26   #466
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: E-papierosy :)

Wiesz no, że deklaruje ale ważne by był taki napis bo nawet na większości tych droższych gotowych płynów nie ma, zawsze na to patrzę bo nie chcę ryzykować a aromaty to raczej wszystko składniki spożywcze, aromaty są że tak brzydko powiem ładowane we wszystko więc w sumie nic szkodliwego dla nas bardziej niż zwykle
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 20:43   #467
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: E-papierosy :)

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Wiesz no, że deklaruje ale ważne by był taki napis bo nawet na większości tych droższych gotowych płynów nie ma, zawsze na to patrzę bo nie chcę ryzykować a aromaty to raczej wszystko składniki spożywcze, aromaty są że tak brzydko powiem ładowane we wszystko więc w sumie nic szkodliwego dla nas bardziej niż zwykle
Na mojej bazie jest informacja, że poddano ją testom laboratoryjnym

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 12:45   #468
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: E-papierosy :)

Patrzyłam dzisiaj na ceny 25 zł za 50 ml to mi się nie opłaca bo w ekingu też kupię sobie 50 ml gotowego już płynu za 25 zł
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 13:59   #469
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: E-papierosy :)

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Patrzyłam dzisiaj na ceny 25 zł za 50 ml to mi się nie opłaca bo w ekingu też kupię sobie 50 ml gotowego już płynu za 25 zł
26 za 100ml płacę

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 14:36   #470
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: E-papierosy :)

Podałabyś mi link do swojej ?
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 14:41   #471
mucia18
Zakorzenienie
 
Avatar mucia18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z pięknego miasta
Wiadomości: 30 796
GG do mucia18
Dot.: E-papierosy :)

Przeszukuje właśnie allegro celem zakupu e-papierosa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
WYMIANA
mucia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 15:33   #472
Lady_Mosquito
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Mosquito
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 636
Dot.: E-papierosy :)

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny... mam taki problem w zasadzie to temat z innej beczki ale nie wiem gdzie o to spytać... otóż od 2 miechów leczę się psychotropami i ostatnio słyszałam na ten temat różne rzeczy... i sama nie wiem czy liquid może jakoś mi zaszkodzić w takim wypadku? podobno zawiera śladowe ilości alkoholu i sama już nie wiem... a nie wyobrażam sobie wrócić do normalnych papierosów... także byłabym wdzięczna gdybyście mi coś poradziły w tym temacie :/ewentualnie może na co powinnam patrzeć w składzie liquidu...
Jeżeli chodzi o to, to liquidy zawierają gilicerynę i glikol propylenowy, są to pochodne alkoholi więc nie polecam w tym przypadku. Dla przykładu badanie alkomatem zaraz po paleniu e-papierosa wykaże alkohol w wydychanym powietrzu, lecz kompletnie znika to po kilku, kilkunastu minutach.

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
aha a mają napis, że są przebadane itp?
Inawera jest to jedna z najlepszych firm produkujących bazy, aromaty i liquidy do e-papierosów. Wszystkie ich produkty są certyfikowane, certyfikaty można znaleźć na ich stronie internetowej lub w pudełkach ich produktów. Jest to Lubelska firma, więc moim zdaniem warto wspierać polskich producentów.
Jedynym mankamentem inawery jest to, że ich produkty zawierają 10% wody demineralizowanej, z jednej strony jest to dobre pod tym względem, że daje więcej dymu i oszczędza grzałki (liquid jest rzadszy i grzałka go lepiej transportuje), lecz niestety minimalnie szybciej tego liquidu ubywa. Moim zdaniem jednak jest to dobry wybór biorąc pod uwagę cenę.

Jak ktoś dużo pali e-papierosy i nie chce wracać do analogów, to chyba lepiej zamówić sobie na przykład 100 ml bazy i parę aromatów. Wychodzi to taniej i zdrowiej.

Większość liquidów dostępnych obecne na tych wszystkich stoiskach i w sklepach nie jest zbyt dobrej jakości i zawiera wiele niepotrzebnych (tańszych) substancji. Nawet liquidy od volisha, milda, provoga itp są rozlewane w chinach i ja osobiście wolę tego nie palić. Dla przykładu inawera dodaje do swoich produktów tylko najpotrzebniejsze składniki, czyli Gliceryne, Glikol Propylenowy, Nikotynę i wodę demineralizowaną, w niektórych przypadkach baz niewielkie ilości aromatu.

Jeszcze w kwestii Volisha, Provoga, Milda itp... Według mnie jest to tragedia, jest to koncern Chick, czyli jedno i to samo pod paroma różnymi nazwami który sprowadza masowo z chin produkty firm takich jak Joytech i sprzedaje produkty naznaczone swoją marką za cenę około 5 razy większą niż normalnie, teoretycznie dają dłuższą gwarancję lecz przy tej cenie to nie jest rewelacja.

Cytat:
Napisane przez mucia18 Pokaż wiadomość
Przeszukuje właśnie allegro celem zakupu e-papierosa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie polecam kupowania e-papierosów z allegro, ponieważ można na prawdę kupić "kota w worku". Wiele osób, także moich znajomych mocno nacięło się na takich zakupach. Polecam szukać e-papierosów na stronach internetowych zaufanych sklepów.

Można wiele przeczytać i się dowiedzieć na forum: e-papierosy-forum.pl

A tutaj podrzucam parę sklepów z e-papierosami:
Kod:
CasablancaCig.pl, cig-shop.pl, Bill's, Donsenior.pl, DPV9.pl, ebull.pl, Ecis-shop.eu, ecoCamel.com.pl, E-dym.pl, E-dymek.pl, ego2.pl, e-monacco.pl, sklep.e-mod.com.pl, E-palimy.pl, e-papierosonline.pl, epapierosyjoye.pl, Epapieros.katowice.pl, e-papierosy.bialystok.pl, e-papierosy-shop.pl, E-plyny.pl, Euroliquid.pl, Evaper, Expent.pl, feel-free, Flavore.pl, HangsenShop.pl, Healthcabin.net, Joye-sklep.pl, King E-cigar, Liquido.pl, Papierosek.pl, ProVape.com, Peleon.pl, Rm1.pl, smooke.pl, Sz-worldsales, Tanieliquidy.pl, Trendy.net.pl, TwójLiquid.pl, Wolter.com.pl, VapMan.eu, vaper-shop.com, vibratank.eu, e-papsy.pl, epalimy.to, E-nebulo.pl, Onlyecig.com, Zarmaro, e-palenisko.pl, Altecig.com, e-szlugi.pl, e-zapal.pl, LiquidEU, e-vapor.pl, Goldenpipe.pl, Wapujemy.pl, Cigma.com.pl, qosmo.pl, edymek.net, czacza.net, ecig-vapo.com, adict.pl, vaperplanet.pl, PAPIEROSY.pro, foggyalley.com, ep-romicom.pl, epapierosy24.eu, e-mist.pl, 4esmokers.com, e-zapalisz.pl, liquidsklep.pl, goldecigar.pl, Liquidybac.pl, e-liquid.pl, hkhangsen.com, Dillon's, Poster82.pl, Exlab, Papierosyheaven.pl, vosano.com, Aladym.pl, Vaped.pl, eSmokingWorld.com, e-plyn.pl, Liquidmania.eu, AirSmoke.pl, pureliquids.eu, GaleriaPapierosów, Electrical Breath, LIME, jednorazowy.com, Epapierosy4u.pl, VipVape.pl, soflyepapieros.pl, mojfajek.pl, Vapersisland.eu, Feellife.pl, Tanipapieros.pl, mrsmoker.pl, Dym.pl, Vapero.pl, Priceangels.com
Osobiście kupuję w e-dym.pl
__________________
KWC

Mój paznokciowy instagram
lubimy czytać
Lady_Mosquito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 17:47   #473
marago
Rozeznanie
 
Avatar marago
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 521
GG do marago
Dot.: E-papierosy :)

Dziewczyny, chciałam wam serdecznie podziękować za rady dotyczące wyboru papierosa. Zdecydowałam się w końcu na podwójny zestaw oparty na Vision Spinner 1300 plus parownik z Vision. Do tego zestaw liquidów Blue Mist.

Powiem tylko, że po dwóch dniach jestem naprawdę bardzo mile zaskoczona. Od razu zrezygnowałam z analogów i obyło się bez dramatów
marago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 09:17   #474
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: E-papierosy :)

analogi to syf...
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 09:31   #475
mucia18
Zakorzenienie
 
Avatar mucia18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z pięknego miasta
Wiadomości: 30 796
GG do mucia18
Dot.: E-papierosy :)

Kupiłam w końcu e papierosa w selgrosie na stosiku. Z ladowarka zaplacilam 56zl firma foof. Bez szału może ale wszystko ok.działa.rok gwarancji.poczytać musże o robieniu swoich olejkow teraz a dodatkową baterie kupir może volisha

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
WYMIANA
mucia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 09:54   #476
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: E-papierosy :)

masz rok gwarancji na baterię ? O_O
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 11:18   #477
mucia18
Zakorzenienie
 
Avatar mucia18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z pięknego miasta
Wiadomości: 30 796
GG do mucia18
Dot.: E-papierosy :)

Tak jest

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
WYMIANA
mucia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 16:29   #478
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: E-papierosy :)

Cytat:
Napisane przez marago Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałam wam serdecznie podziękować za rady dotyczące wyboru papierosa. Zdecydowałam się w końcu na podwójny zestaw oparty na Vision Spinner 1300 plus parownik z Vision. Do tego zestaw liquidów Blue Mist.

Powiem tylko, że po dwóch dniach jestem naprawdę bardzo mile zaskoczona. Od razu zrezygnowałam z analogów i obyło się bez dramatów
Ze Spinnera będziesz zadowolona Mam dwa Spinnery i dwa Mini Davide już 3 miesiące, służą zacnie Tzn. użytkuję jedną sztukę, ale zawsze w razie jakiejś awarii/zgubienia/urazu mechanicznego wiem, że mam zapas Tak samo łatwo sprawdzić co się dzieję jak nie działa - czy wina baterii czy parownika.

W ogóle dziewczyny nie oszczędzajcie na sprzęcie, szybko się zwraca a sporo nerwów i dokupowania na szybko odpada
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 17:13   #479
marago
Rozeznanie
 
Avatar marago
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 521
GG do marago
Dot.: E-papierosy :)

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
analogi to syf...
Oj tak, już po paru dniach to widzę

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Ze Spinnera będziesz zadowolona Mam dwa Spinnery i dwa Mini Davide już 3 miesiące, służą zacnie Tzn. użytkuję jedną sztukę, ale zawsze w razie jakiejś awarii/zgubienia/urazu mechanicznego wiem, że mam zapas Tak samo łatwo sprawdzić co się dzieję jak nie działa - czy wina baterii czy parownika.

W ogóle dziewczyny nie oszczędzajcie na sprzęcie, szybko się zwraca a sporo nerwów i dokupowania na szybko odpada
Już jestem zadowolona, bo długo trzyma bateria i nie ma problemów z obsługą itp Kupiłam zestaw dwóch Spinnerów z bateriami i ładowarką, a wyszło mi i tak o 10zł taniej niż Cottien, więc jestem bardzo zadowolona
marago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 10:13   #480
hatee
Raczkowanie
 
Avatar hatee
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 31
Dot.: E-papierosy :)

Cytat:
Napisane przez mucia18 Pokaż wiadomość
Kupiłam w końcu e papierosa w selgrosie na stosiku. Z ladowarka zaplacilam 56zl firma foof. Bez szału może ale wszystko ok.działa.rok gwarancji.poczytać musże o robieniu swoich olejkow teraz a dodatkową baterie kupir może volisha
Fajna promocja, ja za swojego dałam 99 i jestem bardzo zadowolona.

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
masz rok gwarancji na baterię ? O_O
I to jest gwarancja, a nie 7 dniowe na allegro.
__________________
An atomic bomb couldn't wake up you.
hatee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-23 13:02:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:40.