Mamusie marcowe 2018 - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-03, 13:58   #3961
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
no i prawidłowo!
praca pracą, Ty i fasola jesteście najważniejsze

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------



a ja mam dzisiaj BIGOS
wyżebrałam ostatnio od mamy bo miałam meeeeega ochotę, a ona miała zamrożony



A ja mam na odwrót. Nagle bym wszystko w domu porobiła, pogotowała, coś poeksperymentowała w kuchni
A może to też kwestia czasu, bo teraz raz że nie chodzę na zakupy po pracy bo nie mam na nie ochoty (tylko po szybkie bułki) a dwa że nie tracę jakiś 2 godzin na siłownię



daj trochę deszczu!
U nas jest tak parno, że marzę o tym, żeby trochę popadało i się oczyściło powietrze



chyba większość z nas na tym wątku to przerabiała
Gwarantuję Ci, że na następnej wizycie będzie serduszko
Natchnelas mnie bigosem. Jako ze moi rodzice robia (zawsze robia go razem) najlepsiejszy to chyba musze zrobić maslane, ciazowe oczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 14:12   #3962
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Mi się bigos źle z poprzednią ciążą kojarzy i w tej zupełnie nie chcę.

Ja byłam na sklepach, zeszło mi czasu mnóstwo. Wróciłam i cieszyłam się, że mam zupkę kalafiorową. Najadłam się jak bąk i odpoczywam. Zachmurzyło się, pranie mi nie schnie i nie mogę następnego wstawiać. Robota stanęła

Mam dalej pełno rosołu, więc dziś pomidorowa, ale na drugie nie wiem co. Nie chce mi się już iść na zakupy, ale może pójdę po serek i naleśniki skręcę.
Myślałam najpierw o risotto z kurkami, ale mnie jakoś zbrzydziło i już nie chcę.

Niestety, ale wieczorem co bym nie zjadła w ciągu dnia, to mam bebzol wzdęciowy.
Lelowa, utrzymuje się u ciebie brak mdłości?
motyllku, nie przejmuj się. Wiele z nas tak miało. Nie kojarzysz kiedy miałaś dni płodne? U mnie się to akurat zgadzało, więc chociaż młodszy wiek ciąży tak mnie nie zaskoczył, ale brak zarodka potrafił już zadziałać na wyobraźnię.
parapet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 14:14   #3963
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Ale mam kiepski dzien dzisiaj zaczyna się najpiękniejszy festiwal na świecie na którym poznałam mojego męża i pierwszy raz nie jechaliśmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 14:19   #3964
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Mecassie, męża juz masz, po co jechać Nie jedziecie ze względu na ciążę?
parapet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 14:29   #3965
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Nie wiem od czego ale zazdroszczę
Ja właśnie nawet nie jestem pewna czy cokolwiek przytyłam bo nie jestem w stanie zważyć się rano na pustym wiadomo-czym
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 15:01   #3966
motyllek90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 324
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
Mi się bigos źle z poprzednią ciążą kojarzy i w tej zupełnie nie chcę.

Ja byłam na sklepach, zeszło mi czasu mnóstwo. Wróciłam i cieszyłam się, że mam zupkę kalafiorową. Najadłam się jak bąk i odpoczywam. Zachmurzyło się, pranie mi nie schnie i nie mogę następnego wstawiać. Robota stanęła

Mam dalej pełno rosołu, więc dziś pomidorowa, ale na drugie nie wiem co. Nie chce mi się już iść na zakupy, ale może pójdę po serek i naleśniki skręcę.
Myślałam najpierw o risotto z kurkami, ale mnie jakoś zbrzydziło i już nie chcę.

Niestety, ale wieczorem co bym nie zjadła w ciągu dnia, to mam bebzol wzdęciowy.
Lelowa, utrzymuje się u ciebie brak mdłości?
motyllku, nie przejmuj się. Wiele z nas tak miało. Nie kojarzysz kiedy miałaś dni płodne? U mnie się to akurat zgadzało, więc chociaż młodszy wiek ciąży tak mnie nie zaskoczył, ale brak zarodka potrafił już zadziałać na wyobraźnię.
No właśnie wiem kiedy nawet miałam owulacjie bo ja dokładnie czulam-9 lipca. A wg usg ciąża wydaje się niby miesiąc młodsza... No nic-bo przyszedlego tyg bede sie stresowala. Jeszcze w pon mam umówiona wizytę na wszelki wypadek i nie wiem czy wtedy nie iść i nie sprawdzić ale to i innej lekarki... moja każą mi przyjść najwcześniej za tydzień.
Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
Mi się bigos źle z poprzednią ciążą kojarzy i w tej zupełnie nie chcę.

Ja byłam na sklepach, zeszło mi czasu mnóstwo. Wróciłam i cieszyłam się, że mam zupkę kalafiorową. Najadłam się jak bąk i odpoczywam. Zachmurzyło się, pranie mi nie schnie i nie mogę następnego wstawiać. Robota stanęła

Mam dalej pełno rosołu, więc dziś pomidorowa, ale na drugie nie wiem co. Nie chce mi się już iść na zakupy, ale może pójdę po serek i naleśniki skręcę.
Myślałam najpierw o risotto z kurkami, ale mnie jakoś zbrzydziło i już nie chcę.

Niestety, ale wieczorem co bym nie zjadła w ciągu dnia, to mam bebzol wzdęciowy.
Lelowa, utrzymuje się u ciebie brak mdłości?
motyllku, nie przejmuj się. Wiele z nas tak miało. Nie kojarzysz kiedy miałaś dni płodne? U mnie się to akurat zgadzało, więc chociaż młodszy wiek ciąży tak mnie nie zaskoczył, ale brak zarodka potrafił już zadziałać na wyobraźnię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
motyllek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 15:04   #3967
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
Mecassie, męża juz masz, po co jechać Nie jedziecie ze względu na ciążę?
Tak, to jest główny powód. Nie dałabym tam rady... za ciepło. Aczkolwiek drugi powód to nowa praca tżta i brak zaplanowanego urlopu ale myślę ze to dałoby się ogarnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-03, 15:32   #3968
Lenka_007
Zakorzenienie
 
Avatar Lenka_007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 310
GG do Lenka_007
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Pewnie, taki lekki obiadek tez jest spoko
Tez bym grilla chciala zrobic ale leje jak z cebra
Daj trochę deszczu

U mnie dziś fasolka szparagowa Wczoraj miałam barszcz ukraiński
__________________
Lenka_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 15:34   #3969
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez motyllek90 Pokaż wiadomość
No właśnie wiem kiedy nawet miałam owulacjie bo ja dokładnie czulam-9 lipca. A wg usg ciąża wydaje się niby miesiąc młodsza... No nic-bo przyszedlego tyg bede sie stresowala. Jeszcze w pon mam umówiona wizytę na wszelki wypadek i nie wiem czy wtedy nie iść i nie sprawdzić ale to i innej lekarki... moja każą mi przyjść najwcześniej za tydzień.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A kiedy mialas ostatnia miesiaczke? Jesli owu byla 9.07 to jak dla mnie zgadza sie to z usg... ja mialam owu 25.06 i teraz leci mi 7 tydzien.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Napisalam mamie czy nie zjedliby bigosu bo jakby chcieli to moga zrobic a ja przyjade i wezmę. I wiecie co? Bigos juz sie dla mnie robi uwielbiam moich rodzicow

Edytowane przez asiula1306
Czas edycji: 2017-08-03 o 15:39
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 15:42   #3970
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
A kiedy mialas ostatnia miesiaczke? Jesli owu byla 9.07 to jak dla mnie zgadza sie to z usg... ja mialam owu 25.06 i teraz leci mi 7 tydzien.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Racja, wychodzi 5t4d wg dni płodnych. Te 2 dni to już niewielka różnica pewnie związana z zapłodnieniem i zagnieżdżeniem.

Mózg mi odejmuje. Wlałam pomidory do kurek (jednak robię makaron dla męża) zamiast do rosołu Jest sos pomidorowo-śmietanowy

Dawniej padałam o 13, w tym tygodniu daję radę do 16 Normalnie wulkan energii
parapet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 15:43   #3971
motyllek90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 324
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
Racja, wychodzi 5t4d wg dni płodnych. Te 2 dni to już niewielka różnica pewnie związana z zapłodnieniem i zagnieżdżeniem.

Mózg mi odejmuje. Wlałam pomidory do kurek (jednak robię makaron dla męża) zamiast do rosołu Jest sos pomidorowo-śmietanowy

Dawniej padałam o 13, w tym tygodniu daję radę do 16 Normalnie wulkan energii
A widzisz, bo mi kalkulatory pokazywały dzisiaj 7 tydzien Ale to mnie uspokoilas dzięki wielkie! Od razu jestem spokojniejsza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
motyllek90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-03, 16:29   #3972
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
dziewczyny co dziś gotujecie? bo ja już nie mam siły z tymi obiadami, zmyślaniami. A u nas jak nie ma mięsa to przecież nie obiad. a ja już patrzeć na mięsiwo nie mogę. A dodatkowo przez to, że gorąco to wolę nie używać za często piekarnika, a to ogranicza moje pomysły podsuńcie że co
Mieszkamy z rodzicami męża i jego 18- letnim bratem, też planujemy budowę własnego domu, ale na razie jesteśmy na etapie pozwoleń i ciągle szukam swojego wymarzonego projektu. A teściowa myśli, że jak jestem na L4 to mogę siedzieć w kuchni i zmyślać z obiadami. Ale mnie to denerwuje!! brrrr
Jestem niewdzięczna zołza??
My byliśmy dzisiaj na obiedzie na mieście. Wyszliśmy od lekarza, skwar i nie chciało nam się gotować.

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 16:37   #3973
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez motyllek90 Pokaż wiadomość
A widzisz, bo mi kalkulatory pokazywały dzisiaj 7 tydzien Ale to mnie uspokoilas dzięki wielkie! Od razu jestem spokojniejsza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana, wszystko jest prawidłowo nie patrz na aplikacje bo mi one roznie pokazują- jedna 7. Tydzien a druga 8. Licz na piechote w normalnym kalendarzu od daty ostatniej miesiączki czyli moglo nie byc serduszka i dzidzia rosnie prawidłowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 16:39   #3974
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Ja właśnie robie dorsza!

Zwariuje w tej ciąży. Najchętniej podpielabym się na stale do usg Lekko boli mnie podbrzusze i lędźwie (obstawiam że od 8 godzin przy biurku) a ja już schizuję... Wizyta dopiero za 2 tygodnie. A w poniedziałek na usg było wszystko super
Ale może to też troche podswiadomie - w weekend chcemy powiedzieć rodzicom, w przyszłym tygodniu chce porozmawiać z szefem. A mam jakiś wewnętrzny strach, że jak powiemy o ciąży to coś się stanie i będziemy potem musieli wszystkim mówić, że nieaktualne... Kopnijcie mnie w za takie myśli!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 16:41   #3975
motyllek90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 324
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Ja właśnie robie dorsza!

Zwariuje w tej ciąży. Najchętniej podpielabym się na stale do usg Lekko boli mnie podbrzusze i lędźwie (obstawiam że od 8 godzin przy biurku) a ja już schizuję... Wizyta dopiero za 2 tygodnie. A w poniedziałek na usg było wszystko super
Ale może to też troche podswiadomie - w weekend chcemy powiedzieć rodzicom, w przyszłym tygodniu chce porozmawiać z szefem. A mam jakiś wewnętrzny strach, że jak powiemy o ciąży to coś się stanie i będziemy potem musieli wszystkim mówić, że nieaktualne... Kopnijcie mnie w za takie myśli!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kopie w :dupa:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
motyllek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 16:46   #3976
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Ja właśnie robie dorsza!

Zwariuje w tej ciąży. Najchętniej podpielabym się na stale do usg Lekko boli mnie podbrzusze i lędźwie (obstawiam że od 8 godzin przy biurku) a ja już schizuję... Wizyta dopiero za 2 tygodnie. A w poniedziałek na usg było wszystko super
Ale może to też troche podswiadomie - w weekend chcemy powiedzieć rodzicom, w przyszłym tygodniu chce porozmawiać z szefem. A mam jakiś wewnętrzny strach, że jak powiemy o ciąży to coś się stanie i będziemy potem musieli wszystkim mówić, że nieaktualne... Kopnijcie mnie w za takie myśli!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz kopa, te bole sa normalne mnie bola ledzwia jak pochodzę dłużej (chociaz mam chory kregoslup wiec nie wiem czy to kwestia ciazy czy schorzenia). Podbrzusze raz boli raz nie i raczej to bole chwilowe, lekkie. Czasem cos mocniej zaboli to biore nospe i po robocie w ogole po wizycie jestem spokojniejsza- przestalam tak panikowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 16:51   #3977
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Mnie też coś brzuch pobolewa.. Moja mała kończy dziś 16 miesięcy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 16:53   #3978
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Dziękuję <3 Trochę mnie uspokoilyscie.
Ja chyba bede spokojniejsza dopiero po prenatalnych. Zacznie się 2 trymestr i największe ryzyko minie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 16:54   #3979
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Ja właśnie robie dorsza!

Zwariuje w tej ciąży. Najchętniej podpielabym się na stale do usg Lekko boli mnie podbrzusze i lędźwie (obstawiam że od 8 godzin przy biurku) a ja już schizuję... Wizyta dopiero za 2 tygodnie. A w poniedziałek na usg było wszystko super
Ale może to też troche podswiadomie - w weekend chcemy powiedzieć rodzicom, w przyszłym tygodniu chce porozmawiać z szefem. A mam jakiś wewnętrzny strach, że jak powiemy o ciąży to coś się stanie i będziemy potem musieli wszystkim mówić, że nieaktualne... Kopnijcie mnie w za takie myśli!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wygoń te myśli !

Nie umiem ogarnąć tego ze tak grubne to dopiero początek a co będzie później ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Mecassie
Czas edycji: 2017-08-03 o 16:55
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-03, 17:13   #3980
Jolinko
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Napisalam mamie czy nie zjedliby bigosu bo jakby chcieli to moga zrobic a ja przyjade i wezmę. I wiecie co? Bigos juz sie dla mnie robi uwielbiam moich rodzicow [/QUOTE]

Ciekawie Im zaproponowałaś to

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
A kiedy mialas ostatnia miesiaczke? Jesli owu byla 9.07 to jak dla mnie zgadza sie to z usg... ja mialam owu 25.06 i teraz leci mi 7 tydzien.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Napisalam mamie czy nie zjedliby bigosu bo jakby chcieli to moga zrobic a ja przyjade i wezmę. I wiecie co? Bigos juz sie dla mnie robi uwielbiam moich rodzicow
ciekawie Im zaproponowałaś to :
Jolinko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 17:27   #3981
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Juana, też jakoś z tym mówieniem tak mam, bo poprzednim razem mieliśmy dokładnie taki scenariusz Nawet sobie pomyślałam potem, że ktoś mi źle życzy. Ale trzeba włączyć logikę, bo to naprawdę nie ma związku. Ot, przypadek
Mnie popołudniami tez trochę brzuch ciągnie. Rano jest ok.

Mecassie, a jesz więcej? Jakie miałaś tsh? Czy to tycie optyczne, bo cię dręczą te wzdęcia?

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Kochana, wszystko jest prawidłowo nie patrz na aplikacje bo mi one roznie pokazują- jedna 7. Tydzien a druga 8. Licz na piechote w normalnym kalendarzu od daty ostatniej miesiączki czyli moglo nie byc serduszka i dzidzia rosnie prawidłowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Albo od owulacji, jeśli była później, plus 2 tyg. Jak się nie ma idealnie w 14 dniu dni płodnych i dłuższe niż 28 dni cykle, to liczenie w om też może zmylić.
parapet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 17:32   #3982
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Parapet jem ciut więcej ale zdrowiej. A to wszystko jest spowodowane brakiem pracy... tam byłam w ruchu 12h a teraz tylko spacer w ciągu dnia.

No i przemianę mialam dobrą, codziennie w wc a teraz raz w tygodniu i to po lekach
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 17:50   #3983
lisa87
Raczkowanie
 
Avatar lisa87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 303
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Cos mnie przeczyscilo, myslicie ze to od tego ze nazarlam sie nieprzecietnie wczoraj owocow?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mnie też przeczyściło, ale to akurat pozytywne w końcu się lżej czuje.

Chyba wiem od czego mnie tak ciągle mdli po obiedzie.
Przeczytałam w ciężarowce ze wzmaga się produkcja estrogenu ktorego wątroba nie nadąża trawić. Wiec jak zwykle na obiad jest cos z tłuszczem - mieso smażone na pateli itp. to mimo że pyszne to mi niedobrze a moja wątroba leży i kwiczy
lisa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 17:53   #3984
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez lisa87 Pokaż wiadomość
mnie też przeczyściło, ale to akurat pozytywne w końcu się lżej czuje.

Chyba wiem od czego mnie tak ciągle mdli po obiedzie.
Przeczytałam w ciężarowce ze wzmaga się produkcja estrogenu ktorego wątroba nie nadąża trawić. Wiec jak zwykle na obiad jest cos z tłuszczem - mieso smażone na pateli itp. to mimo że pyszne to mi niedobrze a moja wątroba leży i kwiczy
Cos w tym jest bo ja po tlustszym (nawet nie takim bardzo tlustym) obiedzie zdycham. A dzisiaj jak zjadłam lekka zupe to jest w miare ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 17:58   #3985
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
No w ogóle zauważyłam, że od kiedy ja jestem w domu to ona juz coraz mniej się interesuje domowymi obowiązkami. Najgorsze, że sama ją tego nauczyłam, bo pokazałam, że wiele rzeczy potrafię zrobić i jestem obrotna i nie leniwa... to teraz mam. Ale to tez nie tak, że to jest dla mnie problem jakiś, bo lubię gotować i piec. Ale jak każdy by zjadł co innego to mnie to denerwuje.
A to u was dziś dobre rzeczy. Ja chyba pójdę na łatwiznę i będą ziemniaki z cebulką, jajkiem i kefirkiem; do tego letnia sałatka i do widzenia. Tym bardziej, ze na wieczór mąż planuje grilla to się nażrą mięsa wtedy.
Jakbym ja miała grilla to żadnego obiadu by nie było...

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 17:58   #3986
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Wspolczuje Wam tych mdlosci. U mnie tylko 2 dni były słabsze pod tym względem a takto bezproblemowo. Nawet apetyt mam całkiem spory w ogóle poza tym lekkim bólem brzucha i ledzwi i zmęczeniem nie czuje się jak w ciąży. Chociaż chyba wolalabym mieć objawy bo może mniej bym się zastanawiała czy z Fasolką wszystko ok. Kobiecie nie dogodzisz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 18:24   #3987
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
A kiedy mialas ostatnia miesiaczke? Jesli owu byla 9.07 to jak dla mnie zgadza sie to z usg... ja mialam owu 25.06 i teraz leci mi 7 tydzien.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Napisalam mamie czy nie zjedliby bigosu bo jakby chcieli to moga zrobic a ja przyjade i wezmę. I wiecie co? Bigos juz sie dla mnie robi uwielbiam moich rodzicow
u mnie zarówno moi rodzice jak i teściowie, jak tylko burknę, że mam na coś ochotę to już lecą i mi robią ostatnio coś powiedziałam, że bym takiego swojskiego smalcu zjadła, to moja mam powiedziała, że mi zrobi
cudowni są dbają lepiej niż mój mąż
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 18:26   #3988
karolka_boroweczka
Raczkowanie
 
Avatar karolka_boroweczka
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 386
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
u mnie zarówno moi rodzice jak i teściowie, jak tylko burknę, że mam na coś ochotę to już lecą i mi robią ostatnio coś powiedziałam, że bym takiego swojskiego smalcu zjadła, to moja mam powiedziała, że mi zrobi
cudowni są dbają lepiej niż mój mąż
U mnie też robią, tylko, że mi najczęściej przechodzi ochota 😝
karolka_boroweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 18:27   #3989
Lenka_007
Zakorzenienie
 
Avatar Lenka_007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 310
GG do Lenka_007
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Ja też mogę liczyć na mamę i teściową jeśli chodzi o moje zachcianki
__________________
Lenka_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-03, 18:34   #3990
lisa87
Raczkowanie
 
Avatar lisa87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 303
Dot.: Mamusie marcowe 2018

Cytat:
Napisane przez karolka_boroweczka Pokaż wiadomość
U mnie też robią, tylko, że mi najczęściej przechodzi ochota 😝
no właśnie, najgorzej jak masz co chciałaś... a już nie masz na to ochoty :P tak miałam dziś z borówkami

odkąd od poniedziałku chodze do pracy to pogorszenie samopoczucia przychodzi pod wieczór, mdli mnie, jestem słaba i sama nie wiem czego chce
lisa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-13 03:53:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:14.