Mamusie marcowe 2018 cz. 2 - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-24, 06:35   #1891
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Witam się w czwarteczek

Dzisiaj dużo wizyt. Kciuki za wszystkie

A ja mam dzisiaj dużo pracy a tak mi się nie chce.
Brrrr u Was też tak zimno? Rano 11 stopni
Zmarzłam dzisiaj przeokropnie na spacerze z psem. Chyba czas cieplejszą kurtkę wyciągnąć
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 06:42   #1892
Pannkaka
Rozeznanie
 
Avatar Pannkaka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 900
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

U mnie były tylko 4 stopnie, a ja znowu beztrosko wsiadłam na rower bez żadnej czapki ani rękawiczek. Ale nie było czasu się wracać, kolejnym pociągiem bym już na wizytę nie zdążyła. Moje zatoki nie były zbyt szczęśliwe
Pannkaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 06:45   #1893
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Dzień dobry

Dziewczyny, kciuki za wszystkie wizyty, czekamy na wieści

U nas poranek zimny, ogólnie noce już chłodne, a my za dwa tygodnie dopiero na wczasy jedziemy 😁
Mam tylko nadzieję, że nie będzie lało.
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 06:48   #1894
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
Witam się w czwarteczek

Dzisiaj dużo wizyt. Kciuki za wszystkie

A ja mam dzisiaj dużo pracy a tak mi się nie chce.
Brrrr u Was też tak zimno? Rano 11 stopni
Zmarzłam dzisiaj przeokropnie na spacerze z psem. Chyba czas cieplejszą kurtkę wyciągnąć
Jeszcze maja byc upaly, przynajmniej na weekend zapowiadają chociaz ja juz wczoraj wyciagnelam kurtke i szaliczek. Maz sie smial ze juz w szaliku chodze ale rano naprawde jest zimno a jeszcze autobusem jechałam


Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Dziewczyny, kciuki za wszystkie wizyty, czekamy na wieści

U nas poranek zimny, ogólnie noce już chłodne, a my za dwa tygodnie dopiero na wczasy jedziemy 😁
Mam tylko nadzieję, że nie będzie lało.
My za poltora tygodnia jedziemy ale mam nadzieje ze tam bedzie troche cieplej niz w polsce potem jak pojade nad morze to mi wisi pogoda, moze byc zimno, byleby nie lało piec dni bo jade poniekad sama i sie zanudze. A jak nie bedzie padalo to bede spacerować po plazy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 06:50   #1895
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Pannkaka Pokaż wiadomość
U mnie były tylko 4 stopnie, a ja znowu beztrosko wsiadłam na rower bez żadnej czapki ani rękawiczek. Ale nie było czasu się wracać, kolejnym pociągiem bym już na wizytę nie zdążyła. Moje zatoki nie były zbyt szczęśliwe

WOW, 4 stopnie to już w ogóle ! Wyciągałabym zimową kurtkę na rano U nas póki co poniżej 10 chyba nie spadło, ale pewnie też lada dzień.

Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
U nas poranek zimny, ogólnie noce już chłodne, a my za dwa tygodnie dopiero na wczasy jedziemy 😁
Mam tylko nadzieję, że nie będzie lało.
A gdzie się wybieracie?

Fajnie ! Ja zawsze też we wrześniu na wakacje jeździłam,a w tym roku zechciało się wcześniej (czerwiec) i już dawno jestem po urlopie i nawet o nim nie pamiętam Czerwiec to zdecydowanie za wcześnie.
Planuję jednak jeszcze we wrześniu lub październiku wziąć z tydzień wolnego bo okazało się że mam jeszcze sporo dni

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Jeszcze maja byc upaly, przynajmniej na weekend zapowiadają chociaz ja juz wczoraj wyciagnelam kurtke i szaliczek. Maz sie smial ze juz w szaliku chodze ale rano naprawde jest zimno a jeszcze autobusem jechałam
Nie ma się co śmiać, rano to ja najchętniej bym w zimowej już chodziła Ale powstrzymuję się jeszcze
U mnie na weekend nie zapowiadają upałów - 22 - 23 stopnie i deszcz
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 06:51   #1896
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
WOW, 4 stopnie to już w ogóle ! Wyciągałabym zimową kurtkę na rano U nas póki co poniżej 10 chyba nie spadło, ale pewnie też lada dzień.



A gdzie się wybieracie?

Fajnie ! Ja zawsze też we wrześniu na wakacje jeździłam,a w tym roku zechciało się wcześniej (czerwiec) i już dawno jestem po urlopie i nawet o nim nie pamiętam Czerwiec to zdecydowanie za wcześnie.
Planuję jednak jeszcze we wrześniu lub październiku wziąć z tydzień wolnego bo okazało się że mam jeszcze sporo dni
My mielismy w tym roku jechac wyjątkowo w czerwcu ale maz musi oddać budowe i sie nie wyrobili standardowo jezdzimy we wrzesniu i w styczniu/lutym. W czerwcu to mozna jechac jesli potem we wrzesniu sie jedzie drugi raz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 06:52   #1897
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
My mielismy w tym roku jechac wyjątkowo w czerwcu ale maz musi oddać budowe i sie nie wyrobili standardowo jezdzimy we wrzesniu i w styczniu/lutym. W czerwcu to mozna jechac jesli potem we wrzesniu sie jedzie drugi raz
No, dokładnie - jeśli się jedzie gdzieś później drugi raz to może i tak, bo jak tylko jedne wakacje to zdecydowanie za wcześnie. Byłam w Grecji a nawet opalenizna mi już zeszła bo nie miałam gdzie i kiedy jej pielęgnować
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-24, 06:55   #1898
lisa87
Raczkowanie
 
Avatar lisa87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 303
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Ja też miałam urlop zaplanowany na wrzesień i mamy już nawet bilety lotnicze kupione na Majorkę... ale nie pojedziemy Kupiliśmy je w styczniu kiedy nie myśleliśmy jeszcze ani o kupnie domu ani o dziecku u nas zawsze wszystko na wariackich papierach. pół roku później mamy dom a ja zachodzę w ciąże. Nie mamy kasy zeby teraz wydac na hotel i rozrywki na miejscu wiec nie polecimy...

Ta Majorka to jakas klątwa w mojej rodzinie bo w zeszłym roku moja siostra z chlopakiem zapłacili zaliczke na wakacje all incl. na Majorke własnie, a potem ona zaszła w ciąże i była na takim etapie ze nie mogła leciec klątwa ciążowa jak ktos chce leciec na Majorke

trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!!!!!!!!!!!!
lisa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 06:59   #1899
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez lisa87 Pokaż wiadomość
Ja też miałam urlop zaplanowany na wrzesień i mamy już nawet bilety lotnicze kupione na Majorkę... ale nie pojedziemy Kupiliśmy je w styczniu kiedy nie myśleliśmy jeszcze ani o kupnie domu ani o dziecku u nas zawsze wszystko na wariackich papierach. pół roku później mamy dom a ja zachodzę w ciąże. Nie mamy kasy zeby teraz wydac na hotel i rozrywki na miejscu wiec nie polecimy...

Ta Majorka to jakas klątwa w mojej rodzinie bo w zeszłym roku moja siostra z chlopakiem zapłacili zaliczke na wakacje all incl. na Majorke własnie, a potem ona zaszła w ciąże i była na takim etapie ze nie mogła leciec klątwa ciążowa jak ktos chce leciec na Majorke

trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!!!!!!!!!!!!

Wielka szkoda, że Wam nie wychodzi bo Majorka jest piękna Byłam w zeszłym roku i serdecznie polecam
No ale - są rzeczy ważne i ważniejsze
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 07:28   #1900
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
No, dokładnie - jeśli się jedzie gdzieś później drugi raz to może i tak, bo jak tylko jedne wakacje to zdecydowanie za wcześnie. Byłam w Grecji a nawet opalenizna mi już zeszła bo nie miałam gdzie i kiedy jej pielęgnować
Dokładnie zgadzam się też bylismy na urlopie na majorce w czerwcu a wydaje mi się że to było rok temu nigdy więcej takich wczesnych urlopow. Aczkolwiek dobrze ze pojechalismy bo tz ma nową prace i później nie dostałby wolnego a ja lisa 87 właśnie ja Majorce zaszlam w ciążę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 07:32   #1901
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Dokładnie zgadzam się też bylismy na urlopie na majorce w czerwcu a wydaje mi się że to było rok temu nigdy więcej takich wczesnych urlopow. Aczkolwiek dobrze ze pojechalismy bo tz ma nową prace i później nie dostałby wolnego a ja lisa 87 właśnie ja Majorce zaszlam w ciążę
My w tamtym roku z tych samych względów - na nową pracę, też pojechaliśmy w środku sezonu - lipiec - jezu ale było gorąco
Ja w Grecji chyba zaszłam w ciążę
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-24, 07:36   #1902
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Witajcie czwartkowo
Samych dobrych wieści na dzisiejszych wizytach
parapet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 07:36   #1903
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
My w tamtym roku z tych samych względów - na nową pracę, też pojechaliśmy w środku sezonu - lipiec - jezu ale było gorąco
Ja w Grecji chyba zaszłam w ciążę
Same światowe dzieci będą

W ogóle to cześć ! U nas dzisiaja być 26° a w weekend ciepło ale burzowo a szkoda myślałam ze pojade do rodzicow na basenik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 07:43   #1904
Wilanka
Rozeznanie
 
Avatar Wilanka
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 814
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cześć 👋
Tyle piszecie od dwóch dni, że jak mam chwilę to nadrabiam i nadrabiam a stron nie ubywa ale w końcu się udało. Bardzo gratuluję przedwczorajszych i wczorajszych wizyt już takie duże człowieczki na zdjęciach bardzo się cieszę, że same tak wspaniałe wieści na wątku
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty
...

Z tego co pamiętam co tam pisalyscie, to mogę powiedzieć, że wg mnie szumiś to zbędny wydatek. U nas może z 3 albo 4 razy puszczalam małej dźwięk suszarki na yt i tyle samo razy włączyłam okap. Efekt taki sam chociaż może przy bardziej wymagającym dziecku by się przydał.

Ten kocyk sensoryczny, który wysyłają gratis z bebiprogramu to jest taki malutki, więc się nie zdziwcie 20cm x 20cm moja mała uwielbia metki więc jej się podobał. Jest jeszcze bebiklub, z niego wysyłają mały termoforek z pestkami wiśni i on nam się bardzo przydał jak bolał brzuszek, a z Hippa wysyłają zawieszke do auta. Albo ogólną, albo z imieniem. Może Wam się przyda



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wilanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 07:48   #1905
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
WOW, 4 stopnie to już w ogóle ! Wyciągałabym zimową kurtkę na rano U nas póki co poniżej 10 chyba nie spadło, ale pewnie też lada dzień.



A gdzie się wybieracie?
Jedziemy nad morze. Kocham Bałtyk, ale odkąd jest młody, to nienawidzę tych tłumów w sezonie , milion parawanów itd, więc jeździmy we wrześniu. Pogoda zawsze była ładna, ciepło, bez męczących upałów , więc dla nas idealnie.

Mamy ośrodek przy samym morzu, z tarasu widać Bałtyk, wiec mam zamiar delektować się ciszą i spokojem
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 07:50   #1906
punamama
Rozeznanie
 
Avatar punamama
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 897
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

lisa87 no co Ty.... hahaha my też mieliśmy w planach Majorkę i też odpuszczamy póki co


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Karol - 05.01.2014
punamama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 07:55   #1907
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

My już w tym roku nigdzie nie pojedziemy bardzo żałuję że nie mamy rodziny gdzies w górach/nad jeziorem/nad morzem/na wsi
Jesteśmy w totalniej :dupa: finansowej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 07:58   #1908
Lenka_007
Zakorzenienie
 
Avatar Lenka_007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 310
GG do Lenka_007
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

za dzisiejsze wizyty. Czekamy tylko na dobre wiadomości.
__________________
Lenka_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 08:06   #1909
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Dzien dobry! Ale czuc juz jesien w powietrzu, dzis slonce i cieplej ale rano smigalam w polarze bo chlod jak nie wiem.

---------- Dopisano o 07:01 ---------- Poprzedni post napisano o 06:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Wilanka Pokaż wiadomość
Cześć 👋
Tyle piszecie od dwóch dni, że jak mam chwilę to nadrabiam i nadrabiam a stron nie ubywa ale w końcu się udało. Bardzo gratuluję przedwczorajszych i wczorajszych wizyt już takie duże człowieczki na zdjęciach bardzo się cieszę, że same tak wspaniałe wieści na wątku
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty
...

Z tego co pamiętam co tam pisalyscie, to mogę powiedzieć, że wg mnie szumiś to zbędny wydatek. U nas może z 3 albo 4 razy puszczalam małej dźwięk suszarki na yt i tyle samo razy włączyłam okap. Efekt taki sam chociaż może przy bardziej wymagającym dziecku by się przydał.

Ten kocyk sensoryczny, który wysyłają gratis z bebiprogramu to jest taki malutki, więc się nie zdziwcie 20cm x 20cm moja mała uwielbia metki więc jej się podobał. Jest jeszcze bebiklub, z niego wysyłają mały termoforek z pestkami wiśni i on nam się bardzo przydał jak bolał brzuszek, a z Hippa wysyłają zawieszke do auta. Albo ogólną, albo z imieniem. Może Wam się przyda



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wg mnie szumis to tez zbedny zakup bo do zasypiania nie chce tego stosowac, za to dzwiek wodospadu sciagniety na telefon ratowal nam tylki jak mala meczyla sie z moja hiperlaktacja przez bite pierwsze 5 mcy Nie plakala, a wrzeszcala i wpadala w histerie przy kazdej probie przystawienia do piersi, a szum ja w miare uspokajal. Cos strasznego, moze kiedys wam opowiem moja meczarnie z kp, poki co mam ogromnego stracha, ze z dugim dzieciem bedzie to samo.

---------- Dopisano o 07:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:01 ----------

Cytat:
Napisane przez punamama Pokaż wiadomość
lisa87 no co Ty.... hahaha my też mieliśmy w planach Majorkę i też odpuszczamy póki co


Sent from my iPhone using Tapatalk
Na takie wczasy to pewnie sie wybierzemy dopiero jak maluchy beda wieksze
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-24, 08:17   #1910
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Hmmm to ja się jednak zastanowię nad tym szumisiem bo przysięgam mega irytuje mnie jego dźwięk
Moja wspaniala kuchnia niestety okapu niema czyli zostaje aplikacja jak wróciliśmy z wczasów to zasypialam przy "falach morza"


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 08:21   #1911
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

dzien dobry
Czekamy na same dobre wieści z wizyt
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 08:23   #1912
_Dolly
Rozeznanie
 
Avatar _Dolly
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 744
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Dokładnie zgadzam się też bylismy na urlopie na majorce w czerwcu a wydaje mi się że to było rok temu nigdy więcej takich wczesnych urlopow. Aczkolwiek dobrze ze pojechalismy bo tz ma nową prace i później nie dostałby wolnego a ja lisa 87 właśnie ja Majorce zaszlam w ciążę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas wszyscy myślą, że zaszłam na Majorce
Torrence czekamy na wieści
Ja już od wieczora jakaś taka nerwowa jestem... Śniła mi się znów popsuta winda (tak samo przed ślubem i awansem)... Eh... gdzie tam 16...
_Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 08:32   #1913
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Czy wspominalam już że zapisałam się na fitness dla ciężarnych ? dzisiaj jeszcze zapytam lekarza i jak pozwoli to smigam od poniedziałku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 08:51   #1914
motyllek90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 324
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Czy wspominalam już że zapisałam się na fitness dla ciężarnych ? dzisiaj jeszcze zapytam lekarza i jak pozwoli to smigam od poniedziałku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale Super! Też bym chciala muszę sie zorientować czy gdzieś blisko mnie jest coś takiego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
motyllek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 08:55   #1915
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Czy wspominalam już że zapisałam się na fitness dla ciężarnych ? dzisiaj jeszcze zapytam lekarza i jak pozwoli to smigam od poniedziałku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super. Ja się wybieramy na basen jak tylko te cholerne mdłości mnie przestaną męczyć
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 08:56   #1916
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Super. Ja się wybieramy na basen jak tylko te cholerne mdłości mnie przestaną męczyć
Ja też chcę wrócić na basen. Od września ruszam, bo wcześniej jest zamknięte
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 09:03   #1917
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Melduję się

I cóż, jak wiecie dużo rzeczy można już dość szczegółowo ocenić więc żeby Was nie zasypywać całym opisem badania - wszystko jest w porządku

Mąż zachwycony (nie należy do takich emocjonalnych), bardzo mu się podobało, wszystko widział Nawet wyłapał jak kciuk ssała
No właśnie wbrew przeczuciom - ssała, a nie ssał. Ale pani doktor powiedziała, że to będzie jeszcze do potwierdzenia, wiadomo
__________________
Królicza matka

Edytowane przez Torrence
Czas edycji: 2017-08-24 o 09:05
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 09:05   #1918
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
Melduję się

I cóż, jak wiecie dużo rzeczy można już dość szczegółowo ocenić więc żeby Was nie zasypywać całym opisem badania - wszystko jest w porządku

Mąż zachwycony (nie należy do takich emocjonalnych), bardzo mu się podobało, wszystko widział Nawet wyłapał jak kciuk ssała
No właśnie wbrew przeczuciom - ssała, a nie ssał. Ale pani doktor powiedziała, że to będzie jeszcze do potwierdzenia, wiadomo
super

jedziemy dalej z dobrymi informacjami
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 09:08   #1919
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
Melduję się

I cóż, jak wiecie dużo rzeczy można już dość szczegółowo ocenić więc żeby Was nie zasypywać całym opisem badania - wszystko jest w porządku

Mąż zachwycony (nie należy do takich emocjonalnych), bardzo mu się podobało, wszystko widział Nawet wyłapał jak kciuk ssała
No właśnie wbrew przeczuciom - ssała, a nie ssał. Ale pani doktor powiedziała, że to będzie jeszcze do potwierdzenia, wiadomo
Super! Takie wiesci lubimy
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-24, 09:09   #1920
Pannkaka
Rozeznanie
 
Avatar Pannkaka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 900
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 2

A ja już po wizycie, wszystko w jak najlepszym porządku Maluch ruszał się jak szalony, pani ustawiala, ustawiala a maluch się przekrecal i ustawianie od nowa. Trochę też moja blizna po cesarce przeszkadzała. Ale nie narzekam, dzieki temu moglam sie dluzej napatrzec Ryzyko wad chromosomowych wyszlo minimalne. No i termin na 28.02 Wg tutejszych zasad to bedzie moj obowiazujacy termin, nie beda juz przesuwac.

maluch.jpg

No to wychodzi na to, ze witam sie w 2 trymestrze

Kciuki za pozostale dzisiejsze wizyty
Pannkaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-14 07:45:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:00.