Mamy sierpniowe 2019 cz.2 - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-20, 14:55   #2941
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Dopoki daje jakos rade, chce sciagnac i pomrozic ile sie da. Wiem, ze duzo tego nie bedzie, ale kazda porcja jest dobra. Pozniej przejde na mieszane.

A i ostrzegam te, ktore chca karmic i lubia miete. Ja pilam herbate mietowa codziennie i dopiero wczoraj przez przypadek trafilam na info, ze u niektorych kobiet mieta spowalnia produkcje mleka i powinno sie jej unikac.

Edytowane przez martynka89
Czas edycji: 2019-07-20 o 14:58
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-20, 15:10   #2942
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
35tc- bol jak na okres, normalne?
Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość

Wczoraj zaczelam cwiczenia na pilce robic mam nadzieje te bole nie z tego powodu nie sa nasilone jakos, troche boli a troche takie uczycie ucisku na dole brzucha licze ze poprostu cos tam sie rozciaga, chodz dzis juz 3 razy bylam na toalecie
Dzis dokladnie 35 tydzien, za wczesnie na wylazenie z norki
Moga to byc bole od cwiczen na pilce, bo cwiczenia na pilce pomagaja rozluznic miesnie i stawy miednicy i bioder. A to czesto powoduje takie same odczucia, jak wlasnie skurcze na okres. Ja tak mam i nic mi nie jest. Na kursie mowili, ze to normalne
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-20, 16:05   #2943
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
Moga to byc bole od cwiczen na pilce, bo cwiczenia na pilce pomagaja rozluznic miesnie i stawy miednicy i bioder. A to czesto powoduje takie same odczucia, jak wlasnie skurcze na okres. Ja tak mam i nic mi nie jest. Na kursie mowili, ze to normalne
Dobrze wiedzie

To ja odpuszcze pilke na 2-3 tyg jeszcze bo nie mam zamiaru sie tak meczyc

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-20, 21:00   #2944
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzie

To ja odpuszcze pilke na 2-3 tyg jeszcze bo nie mam zamiaru sie tak meczyc

Sent from my E5823 using Tapatalk
No mozesz. Ja zaczelam je robic teraz od 36 tyg. Robie, bo teoretycznie uprawiajace wyczynowy sport moga miec ciasne miesnie itd miednicy i dobrze sobie pomoc. Niby powinna starczyc relaksyna, ale na wszelki wypadek. Miesnie brzucha mimo braku cwiczen i ciazy mam dalej mocne i zbite.
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-20, 21:24   #2945
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Kolezanka dzis zrobila mi baby shower noespodzianke received_2424024811189421.jpgScreenshot_20190720-212327.jpg

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-20, 23:17   #2946
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Travis wspaniała niespodzianka . Jak się bawiłaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-21, 08:49   #2947
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Travis wspaniała niespodzianka . Jak się bawiłaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bylo bardzo wesolo i czas szybko zlecial mimo ze wiekszosc osob nie znala sie wzajemnie



Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-21, 11:40   #2948
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Łał! Super!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-21, 12:46   #2949
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Travis super, a co dla dziecka dostałaś?

Ja tylko na szybko . W 36+4 mała waży 2850 (córka w terminie się urodziła z taką wagą) , mam 2cm rozwarcia i mięką szyjke macicy (czy to znaczy że szyjki już nie ma?). Do terminu nie donoszę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-21, 13:38   #2950
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez biedronka19 Pokaż wiadomość
Travis super, a co dla dziecka dostałaś?

Ja tylko na szybko . W 36+4 mała waży 2850 (córka w terminie się urodziła z taką wagą) , mam 2cm rozwarcia i mięką szyjke macicy (czy to znaczy że szyjki już nie ma?). Do terminu nie donoszę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie noo, czasem z rozwarciem trochę chodzą spróbuj poodpoczywać i jakoś to będzie. Ja mam od dawna miękką szyjkę, ale rozwarcia brak szyjka się zgładza zupełnie przy większym rozwarciu, więc myślę, że jeszcze ją masz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-21, 13:56   #2951
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

[/B]travis[/B] super niespodzianka
Cytat:
Napisane przez biedronka19 Pokaż wiadomość
Travis super, a co dla dziecka dostałaś?

Ja tylko na szybko . W 36+4 mała waży 2850 (córka w terminie się urodziła z taką wagą) , mam 2cm rozwarcia i mięką szyjke macicy (czy to znaczy że szyjki już nie ma?). Do terminu nie donoszę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mialam 2 cm rozwarcia i nic sie nie ruszalo. Pewnie z tydzien bym tak chodzila, gdyby mnie nie wzieli na wywolanie z powodu odejscia wod. Z wiekszym rozwarciem kobiety chodza.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-21, 16:09   #2952
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez biedronka19 Pokaż wiadomość
Travis super, a co dla dziecka dostałaś?

Ja tylko na szybko . W 36+4 mała waży 2850 (córka w terminie się urodziła z taką wagą) , mam 2cm rozwarcia i mięką szyjke macicy (czy to znaczy że szyjki już nie ma?). Do terminu nie donoszę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z mamas and papas 6 par spiochow
3 pary z nexta
4 inne zestawy
Kocyk
Gryzaki, przytulaki i kilka inntch drobnych rzecz
100 funtow w gotowce
Ksiazeczke pamoeci


Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-21, 17:19   #2953
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Dzoewczyny, moje króliczki są już na świecie od 10:30 i 10:31 🥰
Każdy ma po 10/10 pkt
44cm 1990
46 cm 2190
Po porodzie przytulili mi je do policzków przez minutę, a później zobaczyłam je o 17-18 jakoś
Czuję się dobrze, nie było to najlepsze doświadczenie. Dzieciaczki super ale nie chcą jeść a muszę je podtuczyć 🥰


Wysłane z aplikacji Forum WizazZałącznik 7683359
Gratulacje !!! Śliczni są
Dużo Zdrówka dla Ciebie i Maluchów

Napisz w wolnej chwili jak idzie Ci ogarnianie

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Wczesniej byl az za grzeczny, bo bez przerwy spal, co jest normalne u dzieci z hipoglikemia, nietrzymaniem temperatury i zoltaczka. Niestety przypalental nam sie caly zestaw problemow. W sumie dopiero od 2 dni jest bardzo kontaktowy a skonczy dzis przed polnoca 13 dni. Jednak dalej nastawiam budzik, bo ogolnie wybudza sie na karmienia, ale jeszcze mu sie zdarzy przysnac.

Zastanawiam sie, czy nie udac sie do prawnika, jak juz dojde do siebie po tym wszystkim. Nie jestem typem czlowoela, ktory by sie procesowal o ☠☠☠☠☠☠☠y, ale ja nie moge psychicznie sie pozbierac. Ciagle siedzi mi w glowie mysl, ze gdyby nie odeszly mi wody, to mogloby sie skonczyc tragicznie. Maly na dlugosc byl normalny, ale nie przybieral, jego brzuszek stanal w miejscu a lekarze to olali, nie zwrocili nawet na to uwagi.
Po 20 tygodniu byl na siatce centylowej grubo powyzej 50 centyla, pozniej zaczal powoli spadac a na koncu gwaltownie co zbieglo sie w czasie z moim wysokim cisnieniem, urodzil sie ponizej 5 centyla. Wiele dzieci w zyciu widzialam, ale nie takiego, jak moj maly. On praktycznie nie mial tkanki tluszczowej. Jak pierwszy raz zmienialam mu pieluche, to bylam w ciezkim szoku. Jego pupa, to byla doslownie sama skora na kosciach. Straszny widok. Nie wiem czy kiedykolwiek wymaze to z pamieci.
Jeśli czujesz się na tyle silna i masz czas to ogarnąć i czujesz taką wewnętrzną potrzebę to działaj. Chociaż teraz te chwile z Maluszkiem są na tyle cenne, że dobrze by było nacieszyć się nimi.

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Wiedzminkaa Pokaż wiadomość
Nie pomogę, ja w weekend miałam wizytacje rodzinki od mojej strony - pomyli mi okna, posprzątali i zdecydowaną większość rzeczy mi poprasowali dla mnie do prasowania zostało tylko jedno załadowanie pralki i jeszcze zakupy mi zrobili i naprawili mopa parowego, a ja jako marne podziękowanie tyle co zrobiłam im obiad i gofry


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Za taką rodzinę to pielgrzymka do Częstochowy na kolanach
Super, że tak oganęli.

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Ponoc skurcze jak orgazm, jak dostsniesz to bedziesz wiedziec ze to to

Sent from my E5823 using Tapatalk
Orgazm?! Więc tylko czekać na rodzenie:brzydal :

Powiem tak- u mnie skurcze wyglądały jak akcja bólu brzucha, gdybym na raz zjadła baaaardzo dużo czekolady. Skojarzyły mi się z moimi grzechami w dzieciństwie. Ból brzucha na kibelku i do tego poty.
Do orgazmu daleko

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Nie mam czasu nadrabiać, wszystkim bardzo dziękuję za gratulacje. Jest mi strasznie ciężko. Zrobienie wszystkiego zajmuje mi 3h a muszę robić to 3h. W rezultacie nie śpię, płaczę, cały oddział już to obiegło i przysłali mi psychologa 🤦🏻☠♀️. Ale trzymam się, chłopcy są super 🥰 w domu będzie łatwiej.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciukam Będzie dobrze
Bliźniaki to level hard Pamiętaj, że cokolwiek robisz jesteś dla nich najkochańszą i najlepszą mamą resztą się nie przejmuj. Wszystko z czasem przyjdzie

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Ja też miałam doświadczenie z małymi dziećmi, na studiach opiekowałam się kilkumiesiecznymi dziećmi mojej siostry. Jednak to nie to samo. Tutaj jesteś 24h/dobe, ja niestety dałam się wbić w buty że wszystko powinno być idealnie, ja zawsze uśmiechnięta, uczesania, umalowana, w domu codziennie posprzatane i świeży obiad, w żadnym wypadku nie wypada prosić o pomoc ani przyznać się że się źle czuje, czy mam po prostu dość. I to mnie przerosło, rzeczywistość, zmęczenie,to że w magiczny sposób dla otoczenia zniknęłam, nikt się nawet nie zapytał jak się czuje tylko dziecko. Teraz wiem że dom się nie zawali jak nie będzie odkurzony, a pierogi z garmazerki są pyszne, mnie może boleć głowa, mogę spać jak dziecko śpi itd. I najważniejsze nie słuchać swojej mamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nic dodać, nic ująć. W punkt!!!!

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

[QUOTE=Shiz;87012755]Noo właśnie nie ma czegoś takiego jak dieta matki karmiącej. Trzeba jeść po prostu zdrowo, ale wszystko. Dopiero jak dziecko ma jakieś wysypki czy inne problemy, to można probować odstawiać na jakiś czas pojedyncze produkty.

A tak 'tradycyjnie i po babcinemu', to kobieta karmiąca powinna jeść tylko gotowane mięso i niektóre warzywa, malin i jagód nie, bo zatykają kanaliki w piersiach, gazowanych napoi nie, bo dziecko bedzie miało kolki (wizja gazowanego mleka mnie ciekawi nawet ), żadnej kapusty, grochu, bo kolki. Zeby laktację utrzymać, to jakaś zupa z kapusty i mleka (babcia grozi, ze mi taką ugotuje hahahhh). No generalnie polecam posłuchać takich rad, pośmiać się i olać zupełnie.

Tylko trzeba pamiętać, że mleko nie robi się z treści żołądka, tylko z krwi (co dla mojej babci jest niedopomyślenia), a kolki to niedojrzałość układu pokarmowego, a nie wina pizzy na obiad.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Będę w mniejszości ale u mnie dieta matki karmiącej wspaniale się sprawdziła przy drugim dziecku.
Przy pierwszym moja mama wlewała we mnie mleko...że niby będę miała więcej mleka- co kończyło się kolkami, kupami z krwią, bólami brzucha. Tak samo smażone- jak sobie naleśników usmażyłam to aż miałam nalot sąsiadki czemu dziecko tak długo płacze.... Moje naleśniczki wyszły głosem mojego dziecka.

Przy synu ostatnie mleko zjadłam na 1 śniadanie w szpitalu i potem przez 3 miechy unikałam. Rezultat- dziecko przesypiające większość nocy, zero bólów brzucha. Cud, miód i orzeszki. Rzadko jadłam smażone, przeżyłam na jakiś gotowanych warzywach. Miałam taką traumę po córce, że wolałam przeżyć ten początek o kanapkach.

Fakt, że jak w 4 miesiącu zaczęłam pić i używać mleka to syn zaczął ulewać i rzygać. I tak do 7 miesiąca.

Coś jest na rzeczy. To co spożywamy jak najbardziej przedostaje się do mleka.

Ale też nie wiem na ile to był efekt diety a na ile zwykły przypadek.


Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Kolezanka dzis zrobila mi baby shower noespodzianke Załącznik 7683981Załącznik 7683982

Sent from my E5823 using
Ekstra !!! Super niespodzianka
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.

Edytowane przez badzia987
Czas edycji: 2019-07-21 o 17:02
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-21, 17:22   #2954
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość
Orgazm?! Więc tylko czekać na rodzenie:brzydal :

Powiem tak- u mnie skurcze wyglądały jak akcja bólu brzucha, gdybym na raz zjadła baaaardzo dużo czekolady. Skojarzyły mi się z moimi grzechami w dzieciństwie. Ból brzucha na kibelku i do tego poty.
Do orgazmu daleko
Moj maz powiedzial, ze w momencie jak maly ze mnie wyszedl, wygladalam jakbym wlasnie doszla. Wierze mu, bo pierwsze co powiedzialam to "o boze ale ulga" i faktycznie tak mi ulzylo jak skurcze sie skonczyly, ze odczuwalam wrecz blogostan... dopoki nie zaczelo mnie napieprzac krocze
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-21, 17:39   #2955
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez biedronka19 Pokaż wiadomość
Travis super, a co dla dziecka dostałaś?

Ja tylko na szybko . W 36+4 mała waży 2850 (córka w terminie się urodziła z taką wagą) , mam 2cm rozwarcia i mięką szyjke macicy (czy to znaczy że szyjki już nie ma?). Do terminu nie donoszę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już ponad 3 tygodnie chodzę z rozwarciem 1,5 cm a szyjka- kapeć od maja.

Przy starszej z 2cm rozwarciem chodziłam miesiąc i urodziłam w terminie


Jak wyżej- w czwartek byłam na wizycie- rozwarcie na 1,5cm ale na szczęście nie jest gorzej niż 3 tyg temu.
Mam fajną morfologię i tyle dobrych wieści.


Aaaa +9kg więc fajnie

Boję się wychodzić z domu z dziećmi bo po przejściu kilku kroków mam kłucie, ciagnięcie i robi się bardzo nieprzyjemnie a mnie paraliżuje strach, że to może już.
Od 3 dni jest mi strasznie duszno... Nie daję rady oddechu porządnego zrobić i ziewam. Dzidziuś spokojniejszy się zrobił ale z dnia na dzień czuję, że mam coraz większy opór przy schylaniu się.

W zeszłym tygodniu ogarnęłam pranie i prasowanie i jestem z siebie bardzo dumna bo bardzo mi się nie chciało. Przyszły z allegro rzeczy więc jak znajdę jakąś wenę to skompletuję torbę.

No i jednak znów boję się porodu
Mam wizytę 25.07 , potem moja ginekolog idzie na urlop i albo się jeszcze spotkamy 22.08 albo nie. Nie wiem czy ktoś będzie na zastępstwo. Muszę poprosić o skierowanie na usg i ciekawe czy będzie duży dzidziuś, czy bardzo duży i co mam ze sobą zrobić. Nabrałam do tej babki zaufania a tu przy końcu jak potrzebne wsparcie to jak zwykle sama na siebie będę zdana.

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Moj maz powiedzial, ze w momencie jak maly ze mnie wyszedl, wygladalam jakbym wlasnie doszla. Wierze mu, bo pierwsze co powiedzialam to "o boze ale ulga" i faktycznie tak mi ulzylo jak skurcze sie skonczyly, ze odczuwalam wrecz blogostan... dopoki nie zaczelo mnie napieprzac krocze
No co Ty?!! Zarejestrował ten moment w pamięci?
Ja najpierw myślałam "Ale ulga" a potem "Nigdy więcej"

Jeju w ogóle jak CI fajnie, że masz już Maluszka ze sobą.
U mnie jeszcze 35 dni. I jestem tak zmęczona tym stanem...czuję się jak niepełnosprawna.
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-21, 18:41   #2956
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Badzia, nie pisalam ze skurcze odczuwa sie tak jak orgazm tylko zekiedy je dostaniesz, bedziesz wiedziec ze to to inie bedziesz miec watpliwosci ze to sa skurcze
Jak noeraz dziewczyny pisza zzapytaniem ze bylo im przyjemnie ale nie sa pewne czy to orgazm czy nie. Jak to dostaniesz to wiesz ze to TO

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-21, 21:30   #2957
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Badzia, nie pisalam ze skurcze odczuwa sie tak jak orgazm tylko zekiedy je dostaniesz, bedziesz wiedziec ze to to inie bedziesz miec watpliwosci ze to sa skurcze
Jak noeraz dziewczyny pisza zzapytaniem ze bylo im przyjemnie ale nie sa pewne czy to orgazm czy nie. Jak to dostaniesz to wiesz ze to TO

Sent from my E5823 using Tapatalk
Ale generalnie orgazm w trakcie porodu jest możliwy - oglądałam kiedyś o tym program w tv

Posiedziałam chwilę (~4,5h) przy maszynie do szycia i mam stopy i nogi jak balony. Aż się wystraszyłam, nigdy takich spuchniętych nóg nie miałam teraz już je trzymam wysoko, moze jakoś przejdzie...
I jutro mam usg i ktg. Mam nadzieję, że wyrównał się brzuszek z resztą...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 08:54   #2958
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość
No co Ty?!! Zarejestrował ten moment w pamięci?
Ja najpierw myślałam "Ale ulga" a potem "Nigdy więcej"

Jeju w ogóle jak CI fajnie, że masz już Maluszka ze sobą.
U mnie jeszcze 35 dni. I jestem tak zmęczona tym stanem...czuję się jak niepełnosprawna.
No niestety zarejestrowal i bedzie mi to wypominal nastepne 10 lat.
Oczywiscie chwile po porodzie, tez stwierdzilam, ze juz nigdy wiecej (tak samo jak z corka) z czego maz sie ucieszyl
Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Ale generalnie orgazm w trakcie porodu jest możliwy - oglądałam kiedyś o tym program w tv

Posiedziałam chwilę (~4,5h) przy maszynie do szycia i mam stopy i nogi jak balony. Aż się wystraszyłam, nigdy takich spuchniętych nóg nie miałam teraz już je trzymam wysoko, moze jakoś przejdzie...
I jutro mam usg i ktg. Mam nadzieję, że wyrównał się brzuszek z resztą...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wlasnie z tym orgazmem roznie moze byc, tzn wierze, ze to sie zdarza, ale mozliwe, ze duzo rzadziej niz podaja niektore zrodla.
Czasem zrodla opieraja sie na zeznaniach personelu medycznego, ktory to widzial. Pytanie czy oni faktycznie w kazdym przypadku widzieli kobiete, ktora doswiadczyla orgazmu, czy moze jak ja, odczula ogromna ulge a wygladalo to tak a nie inaczej.
Btw znam laske, ktora twierdzi, ze miala orgazm podczas porodu, ale jej prawdomownosc pozostawia wiele do zyczenia takze no...
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 10:13   #2959
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

No. To mój bobasek nadal ma za mały brzuszek (2 tygodnie względem reszty), ale anatomia i przepływy wporządku. Waga niby identyczna jak tydzień temu, ale co bład pomiaru to błąd. Łożysko III stopień. Aaaaaleee... na KTG wyszła mi jedna deakceleracja i ide na turnus do szpitala, zeby to monitorowali. Mam cichą nadzieję, ze będzie wporządku i za 3 dni mnie wypuszczą (z dzieckiem lub nie), a nie będą trzymać do porodu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-22, 10:37   #2960
olka900
Rozeznanie
 
Avatar olka900
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 863
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
No. To mój bobasek nadal ma za mały brzuszek (2 tygodnie względem reszty), ale anatomia i przepływy wporządku. Waga niby identyczna jak tydzień temu, ale co bład pomiaru to błąd. Łożysko III stopień. Aaaaaleee... na KTG wyszła mi jedna deakceleracja i ide na turnus do szpitala, zeby to monitorowali. Mam cichą nadzieję, ze będzie wporządku i za 3 dni mnie wypuszczą (z dzieckiem lub nie), a nie będą trzymać do porodu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to trzymam kciuki, żeby po 3 dniach Cię wypuścili, kiedy idziesz? I na kiedy tp? Dobrze, że anatomia i przepływy w porządku
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
olka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 12:42   #2961
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

travis, super niespodzianka


Co do orgazmu, to teraz jest w ogole taki trend, zeby sie masturbowac i wlasnie miec orgazm w czasie porodu. Podobno pomaga. TU jest wiecej info w temacie samego spontanicznego orgazmu w czasie porodu, lacznie z wypowiedziami lekarzy.
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 13:00   #2962
soffinka
Zadomowienie
 
Avatar soffinka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 341
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
No. To mój bobasek nadal ma za mały brzuszek (2 tygodnie względem reszty), ale anatomia i przepływy wporządku. Waga niby identyczna jak tydzień temu, ale co bład pomiaru to błąd. Łożysko III stopień. Aaaaaleee... na KTG wyszła mi jedna deakceleracja i ide na turnus do szpitala, zeby to monitorowali. Mam cichą nadzieję, ze będzie wporządku i za 3 dni mnie wypuszczą (z dzieckiem lub nie), a nie będą trzymać do porodu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Kciuki za szybkie wyjście


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
soffinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 13:20   #2963
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
No to trzymam kciuki, żeby po 3 dniach Cię wypuścili, kiedy idziesz? I na kiedy tp? Dobrze, że anatomia i przepływy w porządku
Już jestem na oddziale, zrobili ktg i usg i było wporządku, 2x dziennie mam mieć ktg i tyle. termin z usg mam na 31 lipca, to mam nadzieję, że w czwartek mnie wypuszczą.
Ostatnio byłam na 1 piętrze, dziś na 4. Awansowałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 13:58   #2964
Wiedzminkaa
Rozeznanie
 
Avatar Wiedzminkaa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 937
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Obudziłam się dzisiaj i chwile później stwierdziłam, ze jakoś mi tak dziwnie w ustach. W srodku znalazłam skrzep krwi wielkości kapsla od piwa. Szybkie oględziny jamy ustnej przed lustrem i chyba mi poszła krew z zęba przez sen o.O
Nie mogę się dodzwonić do dentysty, żeby zapytać czy mi tam zajrzy i zobaczy czy dobrze mi się wydaje oraz dlaczego tak się stało...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wiedzminkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 15:08   #2965
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Wiedzminkaa Pokaż wiadomość
Obudziłam się dzisiaj i chwile później stwierdziłam, ze jakoś mi tak dziwnie w ustach. W srodku znalazłam skrzep krwi wielkości kapsla od piwa. Szybkie oględziny jamy ustnej przed lustrem i chyba mi poszła krew z zęba przez sen o.O
Nie mogę się dodzwonić do dentysty, żeby zapytać czy mi tam zajrzy i zobaczy czy dobrze mi się wydaje oraz dlaczego tak się stało...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ciaza powoduje przekrwienie dziasel. Mi do teraz sporo krwi leci jak zeby myje a uzywam miekka szczoteczke.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 17:09   #2966
AmnesiaB
Raczkowanie
 
Avatar AmnesiaB
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Biedronka trzymam kciuki ,żeby Mała jeszcze posiedziała pare dni

Travis - super koleżanki ja też słyszałam, że siostra planowała ale ja nie chciałam baby shower

Ja niby słyszałam,o orgazmie w czasie porodu ale nie znam żadnej dziewczyny ,które to przeżyły. Raczej opisują to jako wielką ulge

Shiz to Ty już na dniach możesz urodzić ,ale jeśli chcesz jeszcze wyjść do domu to trzymam kciuki ,żeby tak się stało

U nas dziewczyny przeszła taka wichura , całą noc i ranek nie było prądu. Masakra. A ja dziś też mądra wybralam się sama na zakupy do miasta , poodwiedzałam drogerie ,zakupiłam pare nowości dla siebie ,żeby jakoś umilić sobie ostatnie dni i nawet się nie obejrzałam a zrobiłam na nogach 2 km. Dopiero jak siadlam w knajpie coś zjeść dotarło do mnie ,że jestem mega zmęczona. Dobrze ,że jakoś doturlałam się do domu.
AmnesiaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 17:19   #2967
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Chyba nieprędko będę rodzić, bo szyjka w badaniu zamknięta ale dziś ktg nr 2 i nr 3 wyszły przynajmniej książkowo
Wiedzminka, mnie dziąsła troszkę krwawią przy każdym myciu zębów, oby to tylko to. Podzwoń po dentystach w okolicy, jak miałam problem z ropniem to na hasło ciąża wcisnęli mnie na następny dzień na wizytę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 19:27   #2968
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Hłe hłe hłe.... troche mi zajęło zanim ogarnęłam co to do cholery za ustrojstwo leży na sali konferencyjnej przy oddziale SmartSelect_20190722-202623_Gallery.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 19:40   #2969
olka900
Rozeznanie
 
Avatar olka900
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 863
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Hłe hłe hłe.... troche mi zajęło zanim ogarnęłam co to do cholery za ustrojstwo leży na sali konferencyjnej przy oddziale Załącznik 7684352

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co to takiego?
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
olka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 20:02   #2970
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Hłe hłe hłe.... troche mi zajęło zanim ogarnęłam co to do cholery za ustrojstwo leży na sali konferencyjnej przy oddziale Załącznik 7684352

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wyglada jak rozlozone nogi do porodu

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-11 11:39:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:05.