Moda "plus size" - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-17, 20:25   #3361
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Moda "plus size"

Limonatka super staniczek ja tez musze miec usztywniane raczej, bo jakos inne zle leza
Marago z tego co sie orientuje, to w Polsce są raczej takie same wzory co np tu u mnie w DE, przynajmniej tak mi kolezanka mowila, ktora tez sie tam czasem ubiera
Gastone to ja teraz juz tym bardziej jestem zdecydowanie na nie odnosnie tych szortów, a chcialam zaryzykowac i kupic
Naszata a moze wkleisz jakies fotki ubran? bo tak na oslep ciezko doradzic
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 20:36   #3362
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Moda "plus size"

O matko z córką!!!!!! ten fioletowy płaszczyk z H&M jest przepiękny, przecudny i prze, prze, prze!!!!! Czy u nas też takie sa? Byłam w Krakowie w Galerii Krakowskiej i jakos mi sie nie rzucił w oko. Jak taki znajdę to kupię bez względu na cenę!!!! Marze o takim kolorze płaszcza!
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 21:26   #3363
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
O matko z córką!!!!!! ten fioletowy płaszczyk z H&M jest przepiękny, przecudny i prze, prze, prze!!!!! Czy u nas też takie sa? Byłam w Krakowie w Galerii Krakowskiej i jakos mi sie nie rzucił w oko. Jak taki znajdę to kupię bez względu na cenę!!!! Marze o takim kolorze płaszcza!
No ladny jest i kolorek fajny u mnie w katalogu kosztuje 69.90 € i sa trzy kolory:wlasnie ten sliwkowy, czarny i szary i od rozm. 44 do 54, wiec lec i szukaj powodzenia
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 22:00   #3364
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Moda "plus size"

Chilanes zaprzestań tych nikczemnych praktyk. Twoje propozycje stanowią poważne niebezpieczeństwo dla mojego portfela

Naszato ja będę nalegać: idź w sukience. W niczym nie będziesz wyglądać tak dobrze, jak w sukience - przejrzyj wątek, jest mnóstwo przepięknych propozycji. Jeśli masz możliwość postaraj się o uszycie sukienki u krawca - wydatek, ale będziesz miała wyjściową sukienkę, na pewno się przyda.
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 08:38   #3365
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Ponura Pokaż wiadomość
Chilanes zaprzestań tych nikczemnych praktyk. Twoje propozycje stanowią poważne niebezpieczeństwo dla mojego portfela

Naszato ja będę nalegać: idź w sukience. W niczym nie będziesz wyglądać tak dobrze, jak w sukience - przejrzyj wątek, jest mnóstwo przepięknych propozycji. Jeśli masz możliwość postaraj się o uszycie sukienki u krawca - wydatek, ale będziesz miała wyjściową sukienkę, na pewno się przyda.
Wysoki Sądzie nie przyznaję się do winy
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 09:11   #3366
marago
Rozeznanie
 
Avatar marago
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 521
GG do marago
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Ponura Pokaż wiadomość
Naszato ja będę nalegać: idź w sukience. W niczym nie będziesz wyglądać tak dobrze, jak w sukience - przejrzyj wątek, jest mnóstwo przepięknych propozycji. Jeśli masz możliwość postaraj się o uszycie sukienki u krawca - wydatek, ale będziesz miała wyjściową sukienkę, na pewno się przyda.
A ja się nie zgodzę - jeśli uszyta, to polecam naprawde, ale to naprawde zaufanego krawca. Bo moja kobitka też taka była, szyła nieziemskie kiecki, a moja mi się w ogóle nie podobała. Miała maskować, a podkreślała. Ale kiedy jest juz uszyta nie ma za bardzo pola do manewru. Tak więc jestem sceptyczna. I na przyszłość wolałabym osobiście najpierw coś przymierzyć...
marago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 13:45   #3367
akasha84
Zadomowienie
 
Avatar akasha84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Moda "plus size"

tu się zgodzę z marago raz jeden szyłam sobie kreację i to na moje własne wesele, tzn. na drugi dzień, tak schrzanionej kiecki nigdy w życiu nie miałam, tylko duzo kasy w błoto poszło...
z krawcową trzeba uważać, no chyba, że ma sie zaufanie.
akasha84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 17:36   #3368
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Moda "plus size"

Oczywiście - miałam na myśli dobrą krawcową, jeśli ktoś takową posiada. Jeżeli nie to proponuję przymierzenie mnóóóóóóóóóóóstwa kiecek i wybranie tej jedynej

Pamiętajcie: kobieta ZAWSZE wygląda lepiej w sukience (oczywiście odpowiedniej do figury) niż w spodniach.
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 18:02   #3369
akasha84
Zadomowienie
 
Avatar akasha84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Moda "plus size"

hihihi ponura czy gorset+spódnica to jeszcze sukienka?? ja w sukienkach z moimi bioderkami wyglądam jak szafa co innego spódnica plus jakaś góra...
zresztą każdy wie w czym mu najlepiej, istotnie trzeba mierzyć, mierzyć i mieerzyć
akasha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 19:15   #3370
marago
Rozeznanie
 
Avatar marago
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 521
GG do marago
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Ponura Pokaż wiadomość
Oczywiście - miałam na myśli dobrą krawcową, jeśli ktoś takową posiada. Jeżeli nie to proponuję przymierzenie mnóóóóóóóóóóóstwa kiecek i wybranie tej jedynej

Pamiętajcie: kobieta ZAWSZE wygląda lepiej w sukience (oczywiście odpowiedniej do figury) niż w spodniach.
No ta była genialna wręcz. I wiem co mówię, bo widziałam wiele rzeczy które szyła - ale jak widać każdemu zdarzają się wpadki.
Inna sprawa, że ja mam jakąs taka figurę, że ZAWSZE wyglądam lepiej w dobrze dobranych spodniach niz sukience. Nawet moja mama, która ciagle się upiera, ze powinnam w kieckach chodzić zwątpiła.
Przed tym weselem obeszłysmy mase sklepów a ja przymierzałam wszystko w co się mieściłam tylko - no i zonk. Gosia w kiecce to zupełne nieporozumienie
marago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 20:06   #3371
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Moda "plus size"

mam nadzieje ze sie nie powtarzam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2c1847ff2310e406d13a33796cf5cd15.jpg (49,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4e39cdf97a438ded50d8fab537447ab9.jpg (71,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4e581c972190d066f44d05dc2cb04201.jpg (30,8 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4129f20d8251eab136e357c9f96e241f.jpg (138,4 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 898012f116d42d52a8312a3c6f582f4f.jpg (31,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 669430875cf63fa0cbe90e487367478b.jpg (25,4 KB, 30 załadowań)
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 21:18   #3372
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez marago Pokaż wiadomość
No ta była genialna wręcz. I wiem co mówię, bo widziałam wiele rzeczy które szyła - ale jak widać każdemu zdarzają się wpadki.
Inna sprawa, że ja mam jakąs taka figurę, że ZAWSZE wyglądam lepiej w dobrze dobranych spodniach niz sukience. Nawet moja mama, która ciagle się upiera, ze powinnam w kieckach chodzić zwątpiła.
Przed tym weselem obeszłysmy mase sklepów a ja przymierzałam wszystko w co się mieściłam tylko - no i zonk. Gosia w kiecce to zupełne nieporozumienie

Jak ja Cię świetnie rozumiem

Mierzyłam tyle sukienek i spódnic i tylko w jednej wyglądałam w miarę dobrze. W spodniach wyglądam dobrze.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 21:34   #3373
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Moda "plus size"

a do mnie dziś kolejny staniczek przyszedł hihi

http://www.boudiche.com/product.php/...bra-gold-leaf- taki o jest boski i śliczny tylko zapłaciłam o wiele taniej bo upolowałam na ebayu, ale też nowiutki
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 21:59   #3374
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
a do mnie dziś kolejny staniczek przyszedł hihi

http://www.boudiche.com/product.php/...bra-gold-leaf- taki o jest boski i śliczny tylko zapłaciłam o wiele taniej bo upolowałam na ebayu, ale też nowiutki

Ładny, chociaż zupełnie nie mój fason

Ja dostałam ostatnio swój sportowy stanik Shock Absorber i nie jestem zadowolona. Rozmiar jest ok, ale on wcale nie trzyma tak dobrze. Myślałam, że mi biust nie będzie w nim w ogóle skałał, a on skacze, tylko trochę mniej. Eh, zawiodłam się
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 23:20   #3375
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Moda "plus size"

uu, ja też czekam na sportowy ale na Freye Active... i też liczę, że nic mi skakać nie będzie bo chcę się na aerobik zapisać. a jak będzie skakał to odpadam :/
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 10:06   #3376
gastone
Raczkowanie
 
Avatar gastone
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ireland
Wiadomości: 445
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
uu, ja też czekam na sportowy ale na Freye Active... i też liczę, że nic mi skakać nie będzie bo chcę się na aerobik zapisać. a jak będzie skakał to odpadam :/
Limonatka ty jestes uzalezniona stanikomaniaczka? Swoja droga chyba tez musze kupic jakis stanik.
gastone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 15:29   #3377
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Moda "plus size"

no ostatnio tak mnie na staniki naszło, bo kurczę miałam w sumie 1 taki w którym mogę wychodzić :P no to teraz mam 3, uf chociaż to i tak mało, jak słyszałam że niektóre kobiety mają po 10
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 15:32   #3378
Mischoko
Zakorzenienie
 
Avatar Mischoko
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Swindon, UK
Wiadomości: 4 870
GG do Mischoko
Dot.: Moda "plus size"

Ja mam siedem ale to glownie komplety z majteczkami (czytaj stringi bo moj maz szaleje choc ja nie mam pojecia czemu) a dwa ma mtylko do pracy do ciemnego uniformu roboczego plus bawelniane majtunie no bo jak sie nalatam i spoce to zadna seksi bielizna nie jest taka fajna jak ta ktorej juz nie masz na sobie bo cie drapala
__________________
Wszystko co dobre, jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie
Mischoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 17:19   #3379
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Moda "plus size"

kasiumniam i jak katalog do Ciebie z H&M przychodzi to mozna tak zamawiac z katalogu jak np z quelle?neckermanna itp?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-19, 17:28   #3380
-mała-
Raczkowanie
 
Avatar -mała-
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk ;)
Wiadomości: 248
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
znalazłam buty na zimę dla siebie bo powinny być mega ciepłe ma któraś z was? http://www.deezee.pl/shop,show,640
w ogóle, z tej firmy są takie fajne buty (nie tylko zimowe), że ślina mi cieknie! zastanawiam się nad nimi. sprysałoby się je tym sprayem który chroni przed przemakaniem i powinny być w porządku.


te same butki widziałam dziś w Tesco były z firmy Cheeroki (czy jak to sie pisze) i kosztowały 40 czy 45 złoty (nie pamiętam). Jedmak mic nie moge powiedzieć o ich jakości, bo się nie przyglądałam...
-mała- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 17:31   #3381
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Moda "plus size"

Przepraszam jesli juz te zdjęcia były
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2mfdxz.jpg (35,1 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10m.jpg (28,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00140m.jpg (49,7 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 43506_marjoriechanel_122_74lo.jpg (52,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 79857265-0e.jpg (32,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 79860095-c6.jpg (43,8 KB, 30 załadowań)
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 17:47   #3382
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
kasiumniam i jak katalog do Ciebie z H&M przychodzi to mozna tak zamawiac z katalogu jak np z quelle?neckermanna itp?
yhy tak dokladnie tak

a ja dzis ponad pol dnia spedzilam w centrum pojechalam se rowerkiem i tak sie zmachałam ze szok normalnie :P (ale dobre dla zdrowia) bylam w moich ulubionych sklepach C&A, H&M, New Yorker jest duzo fajnych ciuszków, ale jak duze to takie niektore "babcine" i fasony i kolory ale upolowałam bezrękawnik czekoladowy z futerkiem o ktorym tyle czasu marzylam, a nigdy nie moglam trafic bo rozmiar byl za mały :P i trafilam w C&A firma Jessica,za jedyne 15 € do rozm. 48 był jestem mega szczesliwa :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg EPSN0613.jpg (89,7 KB, 39 załadowań)
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 17:50   #3383
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Moda "plus size"

...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8fzaezb.jpg (78,4 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 63w9995.jpg (37,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG5025.jpg (24,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jhud.jpg (28,7 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg madisonsquare05.jpg (25,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MGubelmann_062307_2.jpg (31,7 KB, 8 załadowań)
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 19:49   #3384
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: Moda "plus size"

A ja cały czas poluje na jakąś bluzke do mojej spódnicy na wesele które juz za tydzień, i bladziocha nic nie moge znaleźć...na sukienki jakoś nie mam ochoty...mama mówi zebym w spodniach szła ale bluzki itak nie mam:/ wole spódnice bo jak bede tańczyć to che nia troche"pomachać" haha

Limonatkaa ja mam jeden ,drugi na zmianę w gorszym stanie ale czasem tez zakłądam..bo ja mam dosc kupowania tych staników ajjj ale musze nadrobić to jakieś jeszcze ze dwa .tylko teraz pójde poszukam gdzie indziej..albo do gorseciarki niech mi wybierze idealny już wydam nawet więcej...

za to w Tesco kupiłąm sobie buty za 30 zł ot takie pantofelki do latania na terazu mnei buty i tak na sezon wiec nie ma co szastać:P
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 23:54   #3385
Goooga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 95
GG do Goooga
Dot.: Moda "plus size"

Limonatko, nosze przeważnie 40, czasami 39. Dzięki za numer, bardzo się przydał Ahh, mam jeszcze takie pytanie odnośnie rurek z C&A których zdjęcie kiedyś wklejałaś. Mogłaym prosić o jakiś numer na nie , nie wiem, nazwe może ? Bo właśnie szukam PILNIE rurek. O, i jeszcze chciałam powiedzieć, że też mam emu, tyle że wiązane, bo nei byłam pewna czy jak zamówie na all, to nie będą za wąskie... a tak z wiązanymi nie mam problemu Tylko że moim zadaniem one się nie nadają zupełnie na zime, bo przemakają. Sama jeszcze w nich nie ryzykowałam i nie wychodziłam na śnieg, ale moja siostra ma i jej się rozleciały szybko Ale faktycznie, cieplutko w nich

Dorka, super wyglądasz w tym zestawie który wkleiłaś. Chyba zaczne wierzyć, że czarne wyszczupla.

Mischoko lampka cuuudowna Sama bym ją chętnie kupiła

Dziewczyny, nie wiem czy widziałyście, ale dziś był pierwszy odcinek Fabryki gwiazd na Polsacie. I znów mamy w telewizji kogoś w naszym rozmiarzea nie same chudzielce Najpier w JoŚ, a teraz tu. Marina ma 23 lata i suuper śpiewa. W załączniku jej fotki. Co o niej myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fg.jpg (26,5 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fg3.jpg (28,3 KB, 44 załadowań)

Edytowane przez Goooga
Czas edycji: 2008-09-20 o 11:27
Goooga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 09:31   #3386
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: Moda "plus size"

Googa ja oglądałam i widziałam i dobrze i niech jak anjdłuzej sie utrzymami się podobało , isobie pomyślałam neich zaspiewa Hey hi hello <jak Bisiorek powiedizał)
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 11:41   #3387
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Goooga Pokaż wiadomość
Limonatko, nosze przeważnie 40, czasami 39. Dzięki za numer, bardzo się przydał Ahh, mam jeszcze takie pytanie odnośnie rurek z C&A których zdjęcie kiedyś wklejałaś. Mogłaym prosić o jakiś numer na nie , nie wiem, nazwe może ? Bo właśnie szukam PILNIE rurek. O, i jeszcze chciałam powiedzieć, że też mam emu, tyle że wiązane, bo nei byłam pewna czy jak zamówie na all, to nie będą za wąskie... a tak z wiązanymi nie mam problemu Tylko że moim zadaniem one się nie nadają zupełnie na zime, bo przemakają. Sama jeszcze w nich nie ryzykowałam i nie wychodziłam na śnieg, ale moja siostra ma i jej się rozleciały szybko Ale faktycznie, cieplutko w nich
ojaj, nie mam już nr tych spodni, bo metki dawno odcięte. możesz jedynie pytać o spodnie lini Yessica, które są/były w kolorze brązowym i czarnym, które mają dodatek elastanu, i takie 'pseudo-rurki'. Jak tak powiedziałam za drugim razem, to Pani wiedziała o co chodzi. Aha, i chyba kosztowały 69,90 zł albo 89,90 zł (skleroza)- cena też może im się przydać.
Hm, może by buty nie przemakaly gdybyś je tym sprayem spryskała? Jest taki, dzięki któremu buty nie przemają i ponoć działa.
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 14:22   #3388
marago
Rozeznanie
 
Avatar marago
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 521
GG do marago
Dot.: Moda "plus size"

Ja też oglądałam Fabrykę i bardzo mi się ta Marina podoba
Widać, że dziewczyna nie ma kompleksów i bardzo wesoła jest. No i bardzo fajnie ją ubrali nareszcie można popodziwiać ubrania w swoim rozmiarze
I śpiewa też bosko.

Ja za to dzisiaj kupiłam kozaczki - upolowałam wygodne, ocieplane, skórzane, więc jestem wniebowzięta. Co prawda nie bardzo lubię płaskie buty, ale się muszę przyzwyczaić
I dwie pary dzinsów.
Piękny dzień
marago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 14:39   #3389
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Goooga Pokaż wiadomość

Dziewczyny, nie wiem czy widziałyście, ale dziś był pierwszy odcinek Fabryki gwiazd na Polsacie. I znów mamy w telewizji kogoś w naszym rozmiarzea nie same chudzielce Najpier w JoŚ, a teraz tu. Marina ma 23 lata i suuper śpiewa. W załączniku jej fotki. Co o niej myślicie?

Właśnie teraz oglądam i dziewczyna jest świetna!
Bardzo podobał mi się ten krótki wierszyk, który powiedziała z zapowiedzi: coś tam, że jak idzie po ulicy, to najpierw idą cyce, a potem ona
Dziewczyny, czy któraś z was pamięta, jak to dokładnie szło?
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 15:03   #3390
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Moda "plus size"

kilka nowości
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bc14476_39009e.jpg (18,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jordin2.jpg (70,4 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jordin4.JPG (22,6 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Crystal.jpg (98,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg elenamiromodel.jpg (50,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg curvycatwalk.jpg (31,8 KB, 20 załadowań)
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.