Moda "plus size" - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-20, 17:59   #3391
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez marago Pokaż wiadomość

Ja za to dzisiaj kupiłam kozaczki - upolowałam wygodne, ocieplane, skórzane, więc jestem wniebowzięta. Co prawda nie bardzo lubię płaskie buty, ale się muszę przyzwyczaić
I dwie pary dzinsów.
Piękny dzień
zdjęcia, zdjęcia!!!

ja też dziś na zakupy się wybrałam (bo dawno nie byłam lol :P ). I kupiłam w końcu wagę spożywczą (potrzebuję do Krakowa, na "swoje" ) i oczywiście weszłam z siostrą do H&M. Przymierzyłam jeszcze raz taką piękną sukienko-tunikę ale jednak trochę mi biodra i brzuch uwydatnia A taaakaaaaaa piękna

no ale kupiłam sweterek :P w końcu jesień tuż tuż

Image00001.jpg

jak się podoba? był jeszcze czarny, niebieski ładny i szary - dla zainteresowanych.
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 18:03   #3392
malinka_86
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 646
GG do malinka_86
Dot.: Moda "plus size"

szkoda ze śliwkowego nie było... czarnego mam za dużo, niebieskiego nie lubię...

ps. pozatym ślicznaś jakbym była facetem poszłabym za twoim uśmiechem normalnie wszędzie
__________________
Plus Size-owy wątek gadulcowy

Dziś wygram wszystko albo nic. Ostatnią szansę dał mi los -
Metro "Chcę być kopciuszkiem"
malinka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 18:25   #3393
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Moda "plus size"

Limonatka wybralas najladniejszy (jak dla mnie) kolorek ślicznie wygladasz a ja prezentuje kamizelke na sobie ktora wczoraj zakupilam nie patrzcie na wlosy bo wial mocny wiatr i wyszly jakies takie dziwaczne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg EPSN0627.JPG (66,8 KB, 144 załadowań)
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 19:51   #3394
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: Moda "plus size"

kasia fajna kamizeleczka a limonatka swietny sweterek
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 20:48   #3395
marago
Rozeznanie
 
Avatar marago
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 521
GG do marago
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
zdjęcia, zdjęcia!!!

ja też dziś na zakupy się wybrałam (bo dawno nie byłam lol :P ). I kupiłam w końcu wagę spożywczą (potrzebuję do Krakowa, na "swoje" ) i oczywiście weszłam z siostrą do H&M. Przymierzyłam jeszcze raz taką piękną sukienko-tunikę ale jednak trochę mi biodra i brzuch uwydatnia A taaakaaaaaa piękna

no ale kupiłam sweterek :P w końcu jesień tuż tuż

Załącznik 1756574

jak się podoba? był jeszcze czarny, niebieski ładny i szary - dla zainteresowanych.
Boooski sweterek Aż sama ochoty nabrałam na taki fajniutki kolorowy
A zdjęcia pokażę, ale jutro. Obiecuję

Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
Limonatka wybralas najladniejszy (jak dla mnie) kolorek ślicznie wygladasz a ja prezentuje kamizelke na sobie ktora wczoraj zakupilam nie patrzcie na wlosy bo wial mocny wiatr i wyszly jakies takie dziwaczne
Na zdjęciu nie byłam do niej przekonana, ale na Tobie bardzo fajnie wygląda
A włoski uwodzicielskie są :P
marago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 20:54   #3396
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Question Dot.: Moda "plus size"

Dziewczynki przygladam sie ubrankom tu zamieszczonym, sa super, szkoda, zew normalnych sklepach nie do zdobycia( mam rozm 48) Ku[pilam osttatnio sweter i PIERWSZA SPODNICE ! prosze powiedzcie mi SZCZERZE co myyslicie ps. wiem, ze mam za grube lydki do swiecacych rajstop, kupilam ttez czarne nieswiecace, mysle ze bedzie ok
ps, sorki za zamazanie twarzy, wyszlam Nietwarzowo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 047.jpg (84,5 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 058.jpg (75,4 KB, 115 załadowań)
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 21:03   #3397
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Wink Dot.: Moda "plus size"

ps .....................
Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
a do mnie dziś kolejny staniczek przyszedł hihi

http://www.boudiche.com/product.php/...bra-gold-leaf- taki o jest boski i śliczny tylko zapłaciłam o wiele taniej bo upolowałam na ebayu, ale też nowiutki
Stanik jest sliczny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Widze po zdj w sweterku rozowym , ze masz duze piersi i wiem jak ciezko znalezc ladny stanik !!! tez sie pochwale nowa bielizna, z 80 euro na 20 ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]] Mnie sie podoba :}
ok nie zanudzam :PP Czekam na opinie o tym jak wygladam w spodnicy ;/ milego weekendu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg qaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.jpg (60,5 KB, 39 załadowań)
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-20, 21:06   #3398
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez agatka661 Pokaż wiadomość
Dziewczynki przygladam sie ubrankom tu zamieszczonym, sa super, szkoda, zew normalnych sklepach nie do zdobycia( mam rozm 48) Ku[pilam osttatnio sweter i PIERWSZA SPODNICE ! prosze powiedzcie mi SZCZERZE co myyslicie ps. wiem, ze mam za grube lydki do swiecacych rajstop, kupilam ttez czarne nieswiecace, mysle ze bedzie ok
ps, sorki za zamazanie twarzy, wyszlam Nietwarzowo
slicznie slicznie slicznie dziewczyno grubych łydek ty chyba nie widzialas mi sie bardzo podoba ten zestaw, szkoda ze zamazałas twarz
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 21:10   #3399
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
szkoda ze śliwkowego nie było... czarnego mam za dużo, niebieskiego nie lubię...

ps. pozatym ślicznaś jakbym była facetem poszłabym za twoim uśmiechem normalnie wszędzie
hyh, dziękuję kurde no to faceci jacyś ślepi są chyba :P

Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
Limonatka wybralas najladniejszy (jak dla mnie) kolorek ślicznie wygladasz a ja prezentuje kamizelke na sobie ktora wczoraj zakupilam nie patrzcie na wlosy bo wial mocny wiatr i wyszly jakies takie dziwaczne
kamizelka bardzo fajna, ale nie w moim stylu. ale na tobie się bardzo fajne prezentuje

Cytat:
Napisane przez agatka661 Pokaż wiadomość
ps .....................
Stanik jest sliczny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Widze po zdj w sweterku rozowym , ze masz duze piersi i wiem jak ciezko znalezc ladny stanik !!! tez sie pochwale nowa bielizna, z 80 euro na 20 ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]] Mnie sie podoba :}
ok nie zanudzam :PP Czekam na opinie o tym jak wygladam w spodnicy ;/ milego weekendu
stanik boski

Agatka, a w tym komplecie wyglądasz normalnie wooooow taka 100% kobieta baaardzo mi się podoba seksownie i uwodzicielsko
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 21:17   #3400
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Talking Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
slicznie slicznie slicznie dziewczyno grubych łydek ty chyba nie widzialas mi sie bardzo podoba ten zestaw, szkoda ze zamazałas twarz
[quote]Agatka, a w tym komplecie wyglądasz normalnie wooooow taka 100% kobieta baaardzo mi się podoba seksownie i uwodzicielsko [quote]


Dziekuje Wam dziewczynki za pomoc, czuje sie juz jakos pewniej ;]
A twarz zamazalam, bo bylam po ciezkim dniu i twarz nie wygladala najlepiej )
Fajnie, ze natrafilam na to forumm, czuje ze sie tu zadomowie szybko ;]
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 21:48   #3401
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Moda "plus size"

przyjrzałam się jeszcze raz tym Twoim zdjęciom i fiu fiu, naprawdę laska z Ciebie i jak pisałam wcześniej - taka seksowna kobieta
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-20, 21:52   #3402
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Moda "plus size"

Limonatko, Agatko Wy, Wy, Wy.... LACHONY WY!!!!:eek :

Agatko, w takim zestawieniu wyglądasz przepięknie - napisz mi proszę na priv co i gdzie kupiłaś (jeśli już napisałaś to wybacz, zmęczona jestem, nie zauważyłam). Wąska spódnica, pasek w talii i taki luźny sweterek i szpile!!!1 No utrafiłaś po prostu w mój typ I dodam, że masz piękne imię (Tak, też jestem Agata )

Limonatko - na tych zdjęciach wyglądasz wg mnie o wiele korzystniej niż na avatarze Nic nie sugeruję

Kupiłam sobie dzisiaj buty w ZARZE, szpile, z 8 cm mają, ale bardzo stabilne, wygodne, idealnie wyważone, aż im zdjęcie zrobię, tylko odgrzebię gdzieś aparat (przypominajcie mi, ja sklerozę miewam).
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 22:14   #3403
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Dot.: Moda "plus size"

Limonatka hahah fiu fiu dzieki ;]]]
Ponura - mieszkam w ie i wszytsko kupuje tu- sweterek, spodnica- atmosphere i szpilki next
w spodnicach nie chodze, jakos ja zmierzylam, byla przeceniona na 5 euro wiec ja wzielam no i tak Was pytam heh Wy tu naprawde super ciuszki wklejacie rozkrecam sie i bede napewno na biezaco :_) pozdrowienia, jutro mnie caly dzien nie bedzie <zakupki!!!jupi>hihih ale nadrobie straty pozdrowienia dla Was dziewuszki ;]]]
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 22:25   #3404
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Ponura Pokaż wiadomość
Limonatko, Agatko Wy, Wy, Wy.... LACHONY WY!!!!:eek :



Limonatko - na tych zdjęciach wyglądasz wg mnie o wiele korzystniej niż na avatarze Nic nie sugeruję

Kupiłam sobie dzisiaj buty w ZARZE, szpile, z 8 cm mają, ale bardzo stabilne, wygodne, idealnie wyważone, aż im zdjęcie zrobię, tylko odgrzebię gdzieś aparat (przypominajcie mi, ja sklerozę miewam).
Ty, Ty, ty też lachon jesteś na pewno! no wlasnie, zdjęc chyba jeszcze nie wklejałaś?

hehe, to zdjęcie w avatarze jest chyba z hmmm grudnia 2007, tak. no zmienię, zmienię, mam to w planach :P

no ja, 8 cm.... ja nawet na takim mini się utrzymać nie mogę
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 22:30   #3405
malinka_86
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 646
GG do malinka_86
Dot.: Moda "plus size"

Agatko - zgadzam się z dziewczynami ślicznie
Limonatko - faceci mają gdzie indziej oczy i nie tylko oczy

a co do butów właśnie muszę moje muszkietery zanieść na wymianę obcasa bo mi się utytrał... ciekawa jestem ile sobie pan zażyczy... co do rozmiarów 15 cm mam tam sama nie wiem jak ja w tym chodzę
__________________
Plus Size-owy wątek gadulcowy

Dziś wygram wszystko albo nic. Ostatnią szansę dał mi los -
Metro "Chcę być kopciuszkiem"
malinka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 22:41   #3406
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Thumbs down Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
Agatko - zgadzam się z dziewczynami ślicznie
Limonatko - faceci mają gdzie indziej oczy i nie tylko oczy

a co do butów właśnie muszę moje muszkietery zanieść na wymianę obcasa bo mi się utytrał... ciekawa jestem ile sobie pan zażyczy... co do rozmiarów 15 cm mam tam sama nie wiem jak ja w tym chodzę

Tez wlasnie mam pare par z wielkimi obcasami, ale wiekszosc za wysoka, ja za ciezka, nogi mi puchna i buty sa mega niewygodne ;] No i kupilam kozaczki na zime, ktore tez maja min 11 cm i jakos jak w nich ide to po 5 min nog nie czuje ;]]] ale jakk bylam 20 kg chudsza latalam w szpileczkach, nic mi nie bylo- takze to chyba wina wagi ;/ :P
No a wymiana obcasa czy fleczka ? Jesli fleczka 10-15 u mnie kosztuje- zdzierstwoooooo :P
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 22:50   #3407
malinka_86
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 646
GG do malinka_86
Dot.: Moda "plus size"

nie nie fleczka obcasa bo rozwaliłam na dyskotece kiedyś pękł
__________________
Plus Size-owy wątek gadulcowy

Dziś wygram wszystko albo nic. Ostatnią szansę dał mi los -
Metro "Chcę być kopciuszkiem"
malinka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 22:54   #3408
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość

co do rozmiarów 15 cm mam tam sama nie wiem jak ja w tym chodzę

Oficjalnie mnie pokonałaś Ja najwyższe to mam dziesiątki albo dwunastki, nie pamiętam, pamiętam, że kiedyś chciałam się w nich przejść, ale doszłam jakieś 50m za bramę osiedla i skapitulowałam, w hańbie i rozpaczy wróciwszy do domu Także leżą sobie w pudełku i wyglądają, czekając na lepsze czasy
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 22:59   #3409
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Dot.: Moda "plus size"

agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-20, 23:08   #3410
Goooga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 95
GG do Goooga
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez agatka661 Pokaż wiadomość
Dziewczynki przygladam sie ubrankom tu zamieszczonym, sa super, szkoda, zew normalnych sklepach nie do zdobycia( mam rozm 48) Ku[pilam osttatnio sweter i PIERWSZA SPODNICE ! prosze powiedzcie mi SZCZERZE co myyslicie ps. wiem, ze mam za grube lydki do swiecacych rajstop, kupilam ttez czarne nieswiecace, mysle ze bedzie ok
ps, sorki za zamazanie twarzy, wyszlam Nietwarzowo


Ślicznie wyglądasz! A łydkami się nie przejmuj bo obcasy i tak wyszczuplają całe nogi Naprawde, nie moge sie napatrzeć

Limonatko, mam psikane niby, ale i tak wole nie ryzykować. Bo czytałam, że to niby nic nie daje Ale nie szkodzi, dziś już mierzyłam kalosze takie jak mi się podobają, ii musze przyznać że super wyglądały Tylko były o rozmiar za duże, więc musze zaczekać aż będa w moim rozmiarze. Aaa, i widziałam dziś dziewczynę własnie w kaloszach, czarnych w kropki, wyglądała świetnie, bardzo pozytywnie.


O, chciałam was jeszcze o coś zapytać. Mierzyłam dziś spodnie z takiego materiału dosyć cienkiego, tzn tak jakby cienki jeans, i one się tak dziwnie marszczyły w kroku, brzydko to wyglądało. Myślałam że może za duże, dlatego tak odstają, ale wzięłam mniejsze i też tak było. A tak teraz myśle że może własnie większe powinnam wziąść? Jak wam się wydaje? Tzn nie wiem czy zrozumiałyście o co mi chodzi, nie umiem inaczej wytłumaczyć )
Goooga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 23:29   #3411
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Dot.: Moda "plus size"

O, chciałam was jeszcze o coś zapytać. Mierzyłam dziś spodnie z takiego materiału dosyć cienkiego, tzn tak jakby cienki jeans, i one się tak dziwnie marszczyły w kroku, brzydko to wyglądało. Myślałam że może za duże, dlatego tak odstają, ale wzięłam mniejsze i też tak było. A tak teraz myśle że może własnie większe powinnam wziąść? Jak wam się wydaje? Tzn nie wiem czy zrozumiałyście o co mi chodzi, nie umiem inaczej wytłumaczyć )

mOze to meskie byly ni no zartuje oczywiscie
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 08:18   #3412
Dorka_Sz
Zadomowienie
 
Avatar Dorka_Sz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Okolice Rybnika
Wiadomości: 1 519
GG do Dorka_Sz
Dot.: Moda "plus size"

Agatko wyglądasz nieziemsko!! Ja też kupiłam ołówkową spódnice na allegro. Jest bardzo wygodna, ale za krótka . Teraz kombinuję jak przedłużyć
__________________


Dorka_Sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 09:47   #3413
marago
Rozeznanie
 
Avatar marago
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 521
GG do marago
Dot.: Moda "plus size"

Agatko przyłączam się do dziewczyn - jest bosko Świetnie w tym zestawie wyglądasz. No lachony jak się patrzy z was dziewczyny
Aż sama się zastanawiam nad obejrzeniem jeszcze kolejnej tony kiecek - a może i na mnie jakaś tam czeka
marago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 10:41   #3414
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Moda "plus size"

agatko gdzie dorwałaś taką boską spódnicę!!!
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 11:27   #3415
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Goooga Pokaż wiadomość


O, chciałam was jeszcze o coś zapytać. Mierzyłam dziś spodnie z takiego materiału dosyć cienkiego, tzn tak jakby cienki jeans, i one się tak dziwnie marszczyły w kroku, brzydko to wyglądało. Myślałam że może za duże, dlatego tak odstają, ale wzięłam mniejsze i też tak było. A tak teraz myśle że może własnie większe powinnam wziąść? Jak wam się wydaje? Tzn nie wiem czy zrozumiałyście o co mi chodzi, nie umiem inaczej wytłumaczyć )
wiem o co Ci chodzi, też mi się tak w niektórych modelach zdarza ale szczerze mówiąc nie wiem czego to wina. zawsze wtedy rezygnuje z kupienia tych spodni
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 11:35   #3416
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Moda "plus size"

mnie też to zawsze denerwuje, takie jakby szyte na wzór męskich ;/ jakbym tam jajka miała schować
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 12:05   #3417
Julia91
Zadomowienie
 
Avatar Julia91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa-Wesoła
Wiadomości: 1 026
GG do Julia91
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez agatka661 Pokaż wiadomość
Dziewczynki przygladam sie ubrankom tu zamieszczonym, sa super, szkoda, zew normalnych sklepach nie do zdobycia( mam rozm 48) Ku[pilam osttatnio sweter i PIERWSZA SPODNICE ! prosze powiedzcie mi SZCZERZE co myyslicie ps. wiem, ze mam za grube lydki do swiecacych rajstop, kupilam ttez czarne nieswiecace, mysle ze bedzie ok
ps, sorki za zamazanie twarzy, wyszlam Nietwarzowo
świetnie wyglądasz az trudno uwierzyć ze roz 48, wygladasz duzo szczuplej
mam b podobny sweter tylko ma pasek w komplecie i kolor raczej czerwone wino.

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
zdjęcia, zdjęcia!!!

ja też dziś na zakupy się wybrałam (bo dawno nie byłam lol :P ). I kupiłam w końcu wagę spożywczą (potrzebuję do Krakowa, na "swoje" ) i oczywiście weszłam z siostrą do H&M. Przymierzyłam jeszcze raz taką piękną sukienko-tunikę ale jednak trochę mi biodra i brzuch uwydatnia A taaakaaaaaa piękna

no ale kupiłam sweterek :P w końcu jesień tuż tuż

Załącznik 1756574

jak się podoba? był jeszcze czarny, niebieski ładny i szary - dla zainteresowanych.
a po ile sweterki? bo moze bym sie na szary skusila a jak niedrogie to i na niebieski... :P
bo wyglądają b interesująco


Dokonałam ostatnio zakupu koszuli w krate, bo mi kolezanka doradzala i musze powiedziec ze mi sie podoba , zdjecie kom wiec wybaczcie za jakość<lustro brudne wiem>. oczywiscie stroj letni ale koszule mozna na rozne sposoby nosic
jestem chora wiec w ramach poprawy humoru, makijaz kolorowy ale kolory wyssane :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kratka.jpg (11,7 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie002.jpg (78,1 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie010.jpg (72,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie012.jpg (75,3 KB, 25 załadowań)
__________________
-20.10 kg

Wymiary na dziś (28.04.13)
Ręka: 45 cm - 43.0 cm
Talia: 104 cm - 95.5 cm
Pas: 122 cm - 105 cm
Biodra: 133 cm - 126 cm
Udo: 87 cm - 78 cm
Julia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 12:20   #3418
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: Moda "plus size"

agatkaa jak seksownie wygladasz, świetna spódnica, ładnie dopasowana wygladasz ze mrrał < iwcale mi Kochana nie wygladasz na rozmiar 48 >


a ja wczoraj/dziś na panieńskim byłam i mi spodnie pękły od wewnatrz (praktycznie tuż pod pośladkkiemm ,pewnei widać było :P ah ale co mi tam tak tańcowałam ze hohoo za wszystkie czasy i zkróliczymi uszami świecącymi hah robiłyśmy furore:PP
.... normalnie moje najlepsze spodnie poległy..... w czym ja chodzić bede... musze zapolowac na spodnie .
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 12:38   #3419
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez GOśka T. Pokaż wiadomość
agatkaa jak seksownie wygladasz, świetna spódnica, ładnie dopasowana wygladasz ze mrrał < iwcale mi Kochana nie wygladasz na rozmiar 48 >


a ja wczoraj/dziś na panieńskim byłam i mi spodnie pękły od wewnatrz (praktycznie tuż pod pośladkkiemm ,pewnei widać było :P ah ale co mi tam tak tańcowałam ze hohoo za wszystkie czasy i zkróliczymi uszami świecącymi hah robiłyśmy furore:PP
.... normalnie moje najlepsze spodnie poległy..... w czym ja chodzić bede... musze zapolowac na spodnie .
to prosimy fotki Gosienka )))
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 12:41   #3420
Julia91
Zadomowienie
 
Avatar Julia91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa-Wesoła
Wiadomości: 1 026
GG do Julia91
Dot.: Moda "plus size"

spodnie to u mnie ciagly problem :/
co tam spodnie w sumie wazne ze wieczor udany
__________________
-20.10 kg

Wymiary na dziś (28.04.13)
Ręka: 45 cm - 43.0 cm
Talia: 104 cm - 95.5 cm
Pas: 122 cm - 105 cm
Biodra: 133 cm - 126 cm
Udo: 87 cm - 78 cm
Julia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:59.