Moda "plus size" - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-22, 21:45   #3511
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Przeliczyłam rozmiary. I tak: 45 cali to 114,3cm, a 47 cali to 119,38.

Mam tak 117-118 cm, czyli ten większy będzie lepszy.
Ja bym wzięła ten mniejszy, po pierwsze z powodu tego, co napisała Dorka, po drugie ponieważ empirycznie ustaliłam, że biust to jednak ładniej wygląda jak go coś opina

Update dot. włosów: no znalazłam sposób, żeby tak upiąć grzywkę, co by ładnie wyglądała Trochę jak emo Ale jak już upnę grzywkę to mnie reszta włosów nie interesuje, jest dobrze i mogą sobie rosnąć bez prostownicy Czyli dżezi Jakby to kogoś interesowało
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 22:05   #3512
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Moda "plus size"

nagrałam sobie te rozmowy w toku, i zaczęłam oglądać, ale jeszcze nie skończyłam ale jak do tej pory podobała mi się ta dziewczyna która zrobiła sobie sesje zdjęciową (świetny charakterek miała ) i ta para która uprawiała tą jakąś sztukę walki kapeira chyba - slodki facet byl dało mi to wiarę, że kurcze może znajdzie się kiedyś jakiś który mnie zechce z tą nadwyżką kg

Julia - fajny zestaw, taki oryginalny
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 22:17   #3513
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Moda "plus size"

Ponura byleby za bardzo nie opinało biustu, bo go z przodu spłaszczy i zacznie uciekać pod pachy

Limonatka capoeira to połączenie walki z tańcem
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 22:36   #3514
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Ponura Pokaż wiadomość
Ja bym wzięła ten mniejszy, po pierwsze z powodu tego, co napisała Dorka, po drugie ponieważ empirycznie ustaliłam, że biust to jednak ładniej wygląda jak go coś opina

Update dot. włosów: no znalazłam sposób, żeby tak upiąć grzywkę, co by ładnie wyglądała Trochę jak emo Ale jak już upnę grzywkę to mnie reszta włosów nie interesuje, jest dobrze i mogą sobie rosnąć bez prostownicy Czyli dżezi Jakby to kogoś interesowało
Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
Ponura byleby za bardzo nie opinało biustu, bo go z przodu spłaszczy i zacznie uciekać pod pachy

Limonatka capoeira to połączenie walki z tańcem

Ja się trochę boję wziąć mniejszą, bo ja prawie zawsze kupuję za małe ubrania. Przymierzam sobie, leży w miarę dobrze, a ja jeszcze wmawiam sobie: a jak schudnę ze 2 kilo to będzie leżało idealnie. Potem nie mogę założyć pod spód nawet bluzy lub cienkiego swetra, bo kurtka jest jednak trochę za mała.

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
nagrałam sobie te rozmowy w toku, i zaczęłam oglądać, ale jeszcze nie skończyłam ale jak do tej pory podobała mi się ta dziewczyna która zrobiła sobie sesje zdjęciową (świetny charakterek miała ) i ta para która uprawiała tą jakąś sztukę walki kapeira chyba - slodki facet byl dało mi to wiarę, że kurcze może znajdzie się kiedyś jakiś który mnie zechce z tą nadwyżką kg

Julia - fajny zestaw, taki oryginalny

Szkoda, że nie wiedziałam, że będzie ta dziewczyna od capoeiry (samego programu i Drzyzgi nie cierpię). To ona prowadzi zajęcia z capoeiry dla puszystych we Wrocławiu, na które się zapisałam.
Niestety, na razie, ze względu na rehabilitację, nie wybieram się na nie.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 22:41   #3515
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
Ponura byleby za bardzo nie opinało biustu, bo go z przodu spłaszczy i zacznie uciekać pod pachy

Limonatka capoeira to połączenie walki z tańcem
no wlaśnie, byłam blisko :P

fajnie, że osoba puszysta prowadzi zajęcia sportowe
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 22:47   #3516
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Moda "plus size"

Widziałam filmiki z nią, jaka jest wysportowana. Gdybym ją zobaczyła na ulicy, to bym nie powiedziałam, że np. potrafi stanąć na rękach i że jest tak sprawna fizycznie.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 22:48   #3517
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Moda "plus size"

http://www.tvn24.pl/2124142,0,0,1,1,wideo.html - tu m.in też jest, ale jest też moda, żeby nie było!
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-22, 22:56   #3518
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Moda "plus size"

Tutaj też są filmiki, o modzie też

http://capoeiraxxl.republika.pl/page...bc2dee873.html
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 07:14   #3519
Dorka_Sz
Zadomowienie
 
Avatar Dorka_Sz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Okolice Rybnika
Wiadomości: 1 519
GG do Dorka_Sz
Dot.: Moda "plus size"

Margaretko zabierz mniejszy rozmiar. Miałam dokładnie tak samo, byłam pomiędzy rozmiarem. Nawet zastanawiałam się czy dwóch sukienek nie kupić i ewentualnie sprzedać na allegro
__________________


Dorka_Sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 07:37   #3520
-mała-
Raczkowanie
 
Avatar -mała-
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk ;)
Wiadomości: 248
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
nagrałam sobie te rozmowy w toku, i zaczęłam oglądać, ale jeszcze nie skończyłam ale jak do tej pory podobała mi się ta dziewczyna która zrobiła sobie sesje zdjęciową (świetny charakterek miała ) i ta para która uprawiała tą jakąś sztukę walki kapeira chyba - slodki facet byl dało mi to wiarę, że kurcze może znajdzie się kiedyś jakiś który mnie zechce z tą nadwyżką kg

Julia - fajny zestaw, taki oryginalny

mnie też dał ten program troszkę wiary, że ktoś mnie zechce mimo nadwyżki kilogramów i że niektórym facetom podobją się wałeczki, chociaż jest ich raczej niewiele
-mała- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 08:49   #3521
Mischoko
Zakorzenienie
 
Avatar Mischoko
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Swindon, UK
Wiadomości: 4 870
GG do Mischoko
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez -mała- Pokaż wiadomość
mnie też dał ten program troszkę wiary, że ktoś mnie zechce mimo nadwyżki kilogramów i że niektórym facetom podobją się wałeczki, chociaż jest ich raczej niewiele
Nie jest ich az tak niewielu jak sadzicie ich naprawde jest duuuzo wiecej. Tylko oni sie tego wstydza Kazdy facet mowi jaka to laske by nie wyrwal pamietam ze szkoly ze ta taka a ta siaka a po latach widze go z kim z moja kopia..... sympatyczna babeczka z troszke wiekszymi biodrami i na prawde daleko jej z figura do modelki za to ten usmiech i wszystko jasne
__________________
Wszystko co dobre, jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie
Mischoko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-23, 09:32   #3522
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Cool Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Mischoko Pokaż wiadomość
Nie jest ich az tak niewielu jak sadzicie ich naprawde jest duuuzo wiecej. Tylko oni sie tego wstydza Kazdy facet mowi jaka to laske by nie wyrwal pamietam ze szkoly ze ta taka a ta siaka a po latach widze go z kim z moja kopia..... sympatyczna babeczka z troszke wiekszymi biodrami i na prawde daleko jej z figura do modelki za to ten usmiech i wszystko jasne

Dokladnie ;]
Niektorzy lubia ciensze, niektorzy grubsze. tak to juz jest Ale liczy sie podejscie do samej siebie, usmiech na ustach Bo to kazdy lubi Ja to sie usmiecham ciagle;] Nawet do siebie;] Takze bede miala duzo zmarszczek mimicznych ;] ale coz Lepiej to niz byc ponurakiem
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 09:34   #3523
marago
Rozeznanie
 
Avatar marago
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 521
GG do marago
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Julia91 Pokaż wiadomość
zgadzam sie sukienka cudna! <wow>
prosze fotke sukienki na kims ...

moj jutrzejszy, jak moda to moda !
Śliczny zestaw

Cytat:
Napisane przez Mischoko Pokaż wiadomość
Nie jest ich az tak niewielu jak sadzicie ich naprawde jest duuuzo wiecej. Tylko oni sie tego wstydza Kazdy facet mowi jaka to laske by nie wyrwal pamietam ze szkoly ze ta taka a ta siaka a po latach widze go z kim z moja kopia..... sympatyczna babeczka z troszke wiekszymi biodrami i na prawde daleko jej z figura do modelki za to ten usmiech i wszystko jasne
No właśnie - wielu by chciało, ale się wstydzi. I to mnie najbardziej rozwala. Bo jak to będzie, jak taką nie-modelkę pokaże kumplom Porażka, ale jednak prawdziwa...
marago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 09:46   #3524
Mischoko
Zakorzenienie
 
Avatar Mischoko
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Swindon, UK
Wiadomości: 4 870
GG do Mischoko
Dot.: Moda "plus size"

No faceci sa czasem gorsi od nas no pod tym wzgledem
__________________
Wszystko co dobre, jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie
Mischoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 09:57   #3525
gastone
Raczkowanie
 
Avatar gastone
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ireland
Wiadomości: 445
Dot.: Moda "plus size"

Z tego pkazywania kumplom tez sie wyrasta. Factow tez dzieli sie na tych normalnych i tych szpanerow.Ja nienawidze szpanerow.Zreszta moga sobie gadac, tylko co z tego ze wezmie sobie laske, jak czesto jest tak ze ta laska ze tak sie wyraze delikatnie troche malo inteligentna? A zyj z taka kope lat.Zwariowac mozna.Ich wybor.Panowie ja namawiam do wyboru pieknych i inteligentnych kobiet jak ja i moje kolezanki heheh. A tak powaznie takich facetow jest naprawde duzo, tylko ze ja mowie o mezczyznach, ktorzy mysla normalnie..Ja tam znalazlam przystojnego, inteligentnego faceta.Dodam ze kiedy go poznalam mialam rozmiar 36-38 ale on powiedzila ze mnie troche podtuczy i chyba sie chlopak zapedzil bo przez ostatnie 10 lat utuczyl sporo heheh
gastone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 10:05   #3526
Mischoko
Zakorzenienie
 
Avatar Mischoko
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Swindon, UK
Wiadomości: 4 870
GG do Mischoko
Dot.: Moda "plus size"

Juz tu ktos wczesniej napisal ze faceci lubia jak jest za co zlapac i jak kobieta ma na czym usiasc i czym oddychac wiec drogie paniebadzmy sliczne modne i zadbane a zaden MEZCZYZNA na msie nie oprze
__________________
Wszystko co dobre, jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie
Mischoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 10:29   #3527
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Moda "plus size"

Chwilę mnie nie było... ale wracam

Ha wykopałam z szafy mój skórzany płaszczyk, kilka lat majacy, a dalej dobry, i mało tego - mogłam nawet założyć pod niego ocieplenie, i się dalej zapinam - fenomen więc na jesien nie musze nic kupowac, tylko pozniej jakas zimową kurteczkę elegancką, bo wszystie moje do tej pory sportowe ^^ ale kurcze DALEJ nie mogę nigdzie dostać fajnych jeansów w dużym rozmiarze, które nie mają fasonu jak worek na kartofle, albo znowu są z takiego 'rozciągliwego' pseudo jeansu, który na mnie wygląda tragicznie, zwłaszcza jak opina mi kolana i łydki
jak się wkurzę to kupie jakieś męskie i tyle, raczej nikt się nie pozna ^^ chociaż oczywiście będę musiała przeżyć uśmieszki ekspedientek ;/

A co do facetów - facet nie pies, na same kości nie poleci Wiadomo że są tacy, którzy wyznają zasadę "co tam IQ, ważne zeby było 34 i 70E", ale mimo wszystko są w mniejszości

Mój tż miał do wyboru mnie (44) i taką Ankę która go zarywała ( na oko 36). I wybrał mnie i jak stwierdził teraz się chwali koelgom że ma dziewczynę która nie tylko jest śliczna i urocza, ale i ma poukładane w głowie i wie czwgo chce, nie gra w żadne gierki i nie robi z siebie księżniczki (ach, jaka skromna jestem).

Im naprawde zalezy na tym, żeby ich kobieta byłą normalna, myśląca i żeby mieli z nią o czym porozmawiać, bo jakby nie patrzeć - po pewnym czasie każda uroda przemija, w niektórych przypadkach seks też, więc co zostaje? ROZMOWY i życie ze sobą. A o czym by facet rozmawiał z dziewczyną, której głownym problemem jest ilość kalorii listka sałaty?
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 10:33   #3528
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Moda "plus size"

dziewczyny, mam wrażenie, że od jakiegoś czasu próbujecie tu udowodnić, że jesteście (jesteśmy) lepsze od szczupłych/chudych, a chyba nie o to chodzi. Jest w życiu miejsce i na takie i na takie i nie warto walczyć czy udowadniać sobie nawzajem, które są lepsze... Po co?
Taki mały offtop, a teraz powrót do mody
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 10:44   #3529
Mischoko
Zakorzenienie
 
Avatar Mischoko
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Swindon, UK
Wiadomości: 4 870
GG do Mischoko
Dot.: Moda "plus size"

Swieta racja popieram w stu procentach - mnie tez rozbraja jak moj maz kiesy mam dobry humor i sie smieje bez powodu mowi mi : ja nie wiem no, jak ty sie usmiechniesz to ja juz nie moge no i co?no kocham go za to
__________________
Wszystko co dobre, jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie
Mischoko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-23, 10:45   #3530
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Question Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam wrażenie, że od jakiegoś czasu próbujecie tu udowodnić, że jesteście (jesteśmy) lepsze od szczupłych/chudych, a chyba nie o to chodzi. Jest w życiu miejsce i na takie i na takie i nie warto walczyć czy udowadniać sobie nawzajem, które są lepsze... Po co?
Taki mały offtop, a teraz powrót do mody
Hmm wydaje, mi sie, ze nikt nie probuje udowadniac, ze wieksze sa lepsze, tylko, ze wazny jest charakter, usmiech i dogadanie. Ale to moje wnioski.
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 10:48   #3531
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam wrażenie, że od jakiegoś czasu próbujecie tu udowodnić, że jesteście (jesteśmy) lepsze od szczupłych/chudych, a chyba nie o to chodzi. Jest w życiu miejsce i na takie i na takie i nie warto walczyć czy udowadniać sobie nawzajem, które są lepsze... Po co?
Taki mały offtop, a teraz powrót do mody
Nie mówię nic pod kątem lepsze/gorsze, chodzi mi o to że faceci oceniają nie tylko po wyglądzie w każdym razie Ci dojrzalsi którzy wyszli z wieku szkolnego
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 10:51   #3532
Mischoko
Zakorzenienie
 
Avatar Mischoko
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Swindon, UK
Wiadomości: 4 870
GG do Mischoko
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam wrażenie, że od jakiegoś czasu próbujecie tu udowodnić, że jesteście (jesteśmy) lepsze od szczupłych/chudych, a chyba nie o to chodzi. Jest w życiu miejsce i na takie i na takie i nie warto walczyć czy udowadniać sobie nawzajem, które są lepsze... Po co?
Taki mały offtop, a teraz powrót do mody
ja bron Boze nie twierdze ze jestem lepsza daleko mi do tego bo nie jestem ale nie jestem gorsza i tylko o to mi chodzilo. To ze gruba nize znaczy ze zla gorsza glupia i tyle ale nie napisalam nic ze to dziala w druga strone. Odchudzam siedaze do szczuplejszej sylwetki ale nie krytykuje ani tych co sa chuda ani tych co sa grubsze i chca takie pozostac i juz
__________________
Wszystko co dobre, jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie
Mischoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 11:06   #3533
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
no wlaśnie, byłam blisko :P

fajnie, że osoba puszysta prowadzi zajęcia sportowe
podziwiam, bo capoeira jest trudna. Mój kolega się w to bawi od jakiegoś czasu, rany jak on wywija jest strasznie silny, szybki, zwinny i mega-skoczny. jak robił jakiś mały pokaz, to wyglądało jakby w ogóle ziemi prawie nie dotykał, tylko czasem jakby się jednym palcem odbił
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 11:08   #3534
Mischoko
Zakorzenienie
 
Avatar Mischoko
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Swindon, UK
Wiadomości: 4 870
GG do Mischoko
Dot.: Moda "plus size"

hmmm no to mnie zainspirowalas zaraz poszukam czegos na ten temat tez chcialabym tak fruwac....
__________________
Wszystko co dobre, jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie
Mischoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 11:16   #3535
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Moda "plus size"

Może ja wrzuce kilka propozycji dla kobiet XXL
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 201227_ko_3641_tk57.jpg (19,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 308819_99_1319_cif57.jpg (15,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 203483_ko_1326_cif57.jpg (16,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 203572_98_1006_cif57.jpg (26,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 203521_36_1344_cif57.jpg (23,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 859893_65_1376_cif57.jpg (24,6 KB, 2 załadowań)
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 11:23   #3536
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Moda "plus size"

i jeszcze kilka innych fotek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 204168_83_1036_cif57.jpg (49,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 201754_12_1385_cif57.jpg (24,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 693383_96_1177_cif56k.jpg (23,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 203939_26_1349_cif57.jpg (23,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 202815_10_1175_cif57.jpg (25,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 019787_08_1296_cif55.jpg (21,3 KB, 2 załadowań)
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 11:28   #3537
akasha84
Zadomowienie
 
Avatar akasha84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Moda "plus size"

no to ja nieśmiało załączam fotki, mam nadzieję, że ich nie było. Na tych ostatnich zdjęciach Queen Latifah - jak dla mnie kultowe babeczka!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ew.JPG (11,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 700P26BLKM.jpg (29,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 785719BLKM.jpg (15,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Queen_Latifah_2.jpg (55,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg queen_latifah_5074186.jpg (38,7 KB, 11 załadowań)
akasha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 11:38   #3538
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez marago Pokaż wiadomość
No właśnie - wielu by chciało, ale się wstydzi. I to mnie najbardziej rozwala. Bo jak to będzie, jak taką nie-modelkę pokaże kumplom Porażka, ale jednak prawdziwa...
ja np kumpli TŻta nie znam fakt, że ich drogi po szkole się rozeszły i TŻ raczej się wkręcił w moich znajomych ale nawet jak spotykamy gdzieś na ulicy jakiegoś kumpla, to owszem, zatrzyma się i gada, ale ja jestem jak powietrze. Dopóki owy kumpel sam nie postanowi się przywitać/przedstawić, to dalej nie będą mnie zauważać. TŻ twierdzi, że nie są warci poznawania mnie bo to właśnie kolesie, którzy chodzą z głupiutkimi panienkami, z którymi można się tylko pokazać, bo pogadać już nie i zaraz by komentowali jaka gruba itd

EDIT: dorzucam kilka zdjęć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 309P22PLMM.jpg (17,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 363R19MGTM.jpg (24,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bethdittojmdsi7.jpg (42,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BonnieTS_News.jpg (59,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DelaneyDress.jpg (13,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DJS_NEWS.jpg (72,3 KB, 11 załadowań)
__________________

Edytowane przez adrijah
Czas edycji: 2008-09-23 o 12:04
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 12:27   #3539
marago
Rozeznanie
 
Avatar marago
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 521
GG do marago
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
ja np kumpli TŻta nie znam fakt, że ich drogi po szkole się rozeszły i TŻ raczej się wkręcił w moich znajomych ale nawet jak spotykamy gdzieś na ulicy jakiegoś kumpla, to owszem, zatrzyma się i gada, ale ja jestem jak powietrze. Dopóki owy kumpel sam nie postanowi się przywitać/przedstawić, to dalej nie będą mnie zauważać. TŻ twierdzi, że nie są warci poznawania mnie bo to właśnie kolesie, którzy chodzą z głupiutkimi panienkami, z którymi można się tylko pokazać, bo pogadać już nie i zaraz by komentowali jaka gruba itd

EDIT: dorzucam kilka zdjęć
No dokładnie o tym mówię - powietrze i to baaardzo bezbarwne. Też takie coś niedawno przeżyłam i nie powiem, żeby to miłe było. pal licho pobudki...
Inna sprawa, że facet był delikatnie mówiąc nie wart zachodu

A fotki bardzo fajne Kurcze, aż się zastanawiam nad jakąś kiecką na jesień... Chociaż z moim podwoziem
marago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 12:31   #3540
Mischoko
Zakorzenienie
 
Avatar Mischoko
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Swindon, UK
Wiadomości: 4 870
GG do Mischoko
Dot.: Moda "plus size"

Adrijah boskie sukienki druga juz jest moja - w marzeniach oczywiscie.....
__________________
Wszystko co dobre, jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie
Mischoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:22.