Moda "plus size" - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-24, 18:01   #3601
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
Ja się do tego wątku dopisuje :P
mam 170, waze 85, i wszystko co moze idzie mi w tylek i brzuch i ostatnio w ramiona


agatka661 co TY robisz na tym wątku, ty super lachon pierwsza klasa jesteś
Synethesia Ty to samo
Lachon co wazy ponad 90 kg kwalifikuje sie do tej grupy ;]
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 18:10   #3602
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez agatka661 Pokaż wiadomość
Lachon co wazy ponad 90 kg kwalifikuje sie do tej grupy ;]
Kochana, po Tobie tego w ogóle nie widać zazdroszcze
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 18:28   #3603
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: Moda "plus size"

Agatko mi się tez podoba najbardziej 1 <choc jak Iza(Mischoko) mówi uwydatnia biust- ale ludzie Ty to masz co pokazać , i jeszcze czerwoonyy)) świetny kolorek i ogólnie łądnie wyglada a jakie TYY masz nogiii <one nie są plus oddaj mi je proszeeeee


dobra to ja sie chwale...dziś byłam wAuchanie i tam kupiłam....sukienusie.hah a sama nie moge uwierzyć , wziełam uwaga 42 za 80 zł ( choć gdyby była 44 byłaby już jak na mnie szyta ale nie byyyłooooo)i jest ogólnie dobra, świetnie sie w niej czuję JAAA <buha> .tylko ten mój brzuchol odstaje, wypukłosci nawet rajstopy nie zamaskują ( i majtki jakieś muszę zakrywajace czy cóś kupić bo"zwykłe sie wałki robią .ale tak spoko ale moja mama jak mnie zobaczyła. to powiedziała "bierz nie patrz świetnie wygladasz o niebo lepiej niż w tych co mierzyłaś w tygodniu. No jak nie TY ))" kurde tzrebna sie wziać za ten brzuchoooolll .i nawet schabóóww tak nie widać mała czarna u mnie w szafie wisi...
mam tylko nadzieję ze nie pęknie mi nigdzie jak bede tańczyć w niej na weselubo ide właśnie w niej .a bardzo podobna do tej w załaczniku( na biało takie do przewiażania czarne jest i wyzsza niż w zał. góra na grubych ramiaczkach..tylko teraz co na górę...hmm zastanawiam sie nad bluzka koszulowa <mam taką kolorową ktora troche rozświetlii mnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg becca2.jpg (28,6 KB, 38 załadowań)
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 18:32   #3604
Julia91
Zadomowienie
 
Avatar Julia91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa-Wesoła
Wiadomości: 1 026
GG do Julia91
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
ale fajne stroje dziewczyny może ja też powinnam zacząć dokumentować w czym chodzę :P

chociaż ostatnio improwizuję i ubieram się szybko, bo nie chce mi się myśleć :P ale jak się rok akademicki zacznie, to pewnie zacznę sterczeć pół godziny przed szafą i kompletować strój na następny dzień
thx

Cytat:
Napisane przez Mischoko Pokaż wiadomość
LASKI)) Wy sie nie nadajecie na PLUS size!!! jestescie za chude !!!! jak ja wkleje moje zdjecia to trzeba bedzie nowy watek zalozyc bo sie nie zmieszcza no laseczki jestescie sliczniaste ja tez chce byc taka plus size )) a jak na razie mam numer mniejszy od wieloryba ))
no kruszynka ze mnie normalnie , thx

Cytat:
Napisane przez czaaajka Pokaż wiadomość
Ja wczoraj biegałam z mama po sklepach w poszukiwaniu kurtki (czyt. krótki płaszczyk) Chyba prawie 3 godziny spędziłyśmy na zakupach. Zawsze omijałam szerokim łukiem sklep Orsay bo wydawało mi się że są tam małe rozmiary głównie w przedziale 36 -40. Mamuśka mnie do niego zaciągneła i gdyby nie ona nic bym sobie nie kupiła. Znalazłam jedna kurtke w rozmiarze 44 Byłam taka happy że od razu ją kupiłam bez zastanowienia. Moja mama nosi rozmiar 44-46 i natrafiła na kilka, niedrogich golfów na siebie. Chyba będzie to teraz mój ulubiony sklep Szkoda że większość znanych firm produkuje ubrania do 42 roz.
gratuluje zakupu !!, nie no 44 latwo dostac jest prawie wszedzie. ale tez zalezy jaki sklep bo w jeansy reserved L nawet jak byla chudsza nie wchodzilam!!

Cytat:
Napisane przez gastone Pokaż wiadomość
oj to chyba zalozymy watek razem! A i tak bede wieksza od ciebie bo patrzac na twoja wage juz sie zmiejszylas!!!
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest a takimi krotkimi plaszczykami.Bo naprawde moge nawet zaraz kupic przepiekne bo juz mierzylam ich z 10 ale nie wiem sama..chcialabym zeby chociaz mi tylek zakrywaly a nie robia tego.Czy takie krotkie plaszczyko kurtki nie zaokraglaja nas troche???
jak nie koncza sie w najszerszym miejscu na biodrach to chyba nie.

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
Mischoko, mam 108cm w biuscie, jakies 93 ww talii i 114 w biodrach. Waze 95 kg. xD Wiec do chudzinek mi daleko
nie tak dużo xD

Cytat:
Napisane przez czaaajka Pokaż wiadomość
gastone wszystko zależy od kroju, z jakiego materiału są zrobione płaszcze, w jakim kolorze .. sądze że te długie, obszerne sprawiają że wyglądamy na jeszcze grubsze. Ja mam czarny, długi (lekki za kolano) z Monnari i wyglądam w nim rewelacyjnie. Pewie dlatego że jest dopasowany, lekko " wcięty " w pasie. Teraz kupiłam krótki Orsay bo szukałam czegoś do spódnicy. Ale kobitki marudzicie z tą wasza waga Ja może nie jestem taka XXL ale nie należe do chudzielców, mam gdzie niegdzie zaokrąglone .. wzrost: 176 cm, waga: 74 kg, pas: 88 cm, biust: 104 .. i dobrze mi z tym
hmmm dziwne ci powiem. ja mam 176cm pas:85 biust:104 biodra:107 uda:112 <moja obsesja to te ch**ne uda> mierzylam jeszcze raz nie sciskam sie tylko tak akurat, ale ja waze 97 - 98 kg!!! nawet patrzylam jak mnie na obozie mierzyli i i sie zgadza.

Cytat:
Napisane przez agatka661 Pokaż wiadomość
ok dziewczynki zaprezentuje sie w 4 roznych- zobaczycie same czy lepsze krotkie, dluzsze, dwurzedowe i tp
bialy jest gruby, bo na zime, bezowy ma duze guziki co podobno dodaje masy, czerowny jest cienki, ale dwurzedowka, wiec tez chyba wieksze nie powinny nosic, zas w krate jest krotkioczywiscie opinie mile widziane ja stawiam na bezowy
BIALY ZDECYDOWANIE BIAŁY


uff ale sie rozpisaly dzisiaj

Edit : Gosia.. ulalla xD poprosimy foto

ja wkleje pozniej zestaw na jutro z szarym kardiganem <zakup dzisiejszy> i fioletowa chusta
__________________
-20.10 kg

Wymiary na dziś (28.04.13)
Ręka: 45 cm - 43.0 cm
Talia: 104 cm - 95.5 cm
Pas: 122 cm - 105 cm
Biodra: 133 cm - 126 cm
Udo: 87 cm - 78 cm
Julia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 20:25   #3605
Faficzkowa
Wtajemniczenie
 
Avatar Faficzkowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 2 315
Dot.: Moda "plus size"

Witam! Jestem tutaj nowa ale muszę przyznać że podglądam was od jakiegoś czasu i jestem pod ogromnym wrażeniem waszych strojów! Sama nie należę do szczupłych osób (rozmiar 44) więc gdy widzę jak ładnie wyglądacie wierzę w to że I JA TAK MOGĘ!

Julia91 szary sweterek, który ostatnio pokazałaś jest BOSKI! zdradzisz gdzie go kupiłaś?

na dobry początek dodaje kilka zdjęć które mogą być świetną inspiracją dla nas plus size
mam nadzieję że wcześniej ich nie było
pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1543080473_8d5e2b4d35.jpg (143,5 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1263621825_42fff9afbd.jpg (124,3 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1579349449_885f8c0a64.jpg (121,9 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1555581900_0f52d780cf.jpg (135,8 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (108,4 KB, 40 załadowań)
Faficzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 21:07   #3606
Julia91
Zadomowienie
 
Avatar Julia91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa-Wesoła
Wiadomości: 1 026
GG do Julia91
Dot.: Moda "plus size"

witam witam witam
miło ze dolaczasz
swetere znaczy chodzi ci pewnie o ten mietowo zielony co mu jaosc moich zdjec zaszkodzila
albo bonprix albo quelle szczerze nie pamietam :P
sluchajcie!!
widzialam dzisiaj panne roz 42 - 44 na oko wysokie buty , legginsy czarne i krotka biala bluzka do bioder! i na to taki obszerny plaszcz i pasek i okulary i wygladala bosssko <love>
__________________
-20.10 kg

Wymiary na dziś (28.04.13)
Ręka: 45 cm - 43.0 cm
Talia: 104 cm - 95.5 cm
Pas: 122 cm - 105 cm
Biodra: 133 cm - 126 cm
Udo: 87 cm - 78 cm
Julia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 21:15   #3607
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez agatka661 Pokaż wiadomość
ok dziewczynki zaprezentuje sie w 4 roznych- zobaczycie same czy lepsze krotkie, dluzsze, dwurzedowe i tp
bialy jest gruby, bo na zime, bezowy ma duze guziki co podobno dodaje masy, czerowny jest cienki, ale dwurzedowka, wiec tez chyba wieksze nie powinny nosic, zas w krate jest krotkioczywiscie opinie mile widziane ja stawiam na bezowy
ja jestem za pierwszym, beżowym a potem biały w drugiej kolejności

Cytat:
Napisane przez agatka661 Pokaż wiadomość
Lachon co wazy ponad 90 kg kwalifikuje sie do tej grupy ;]
no coś ty, 90 kg ważysz? musisz mieć ciężkie kości, jak ja

Cytat:
Napisane przez GOśka T. Pokaż wiadomość

mam tylko nadzieję ze nie pęknie mi nigdzie jak bede tańczyć w niej na weselubo ide właśnie w niej .a bardzo podobna do tej w załaczniku( na biało takie do przewiażania czarne jest i wyzsza niż w zał. góra na grubych ramiaczkach..tylko teraz co na górę...hmm zastanawiam sie nad bluzka koszulowa <mam taką kolorową ktora troche rozświetlii mnie
a może szal? myślę, że lepiej by wyglądał niż bluzka koszulowa
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-24, 21:58   #3608
marthinisa
Rozeznanie
 
Avatar marthinisa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zielono mi
Wiadomości: 883
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez agatka661 Pokaż wiadomość
ok dziewczynki zaprezentuje sie w 4 roznych- zobaczycie same czy lepsze krotkie, dluzsze, dwurzedowe i tp
bialy jest gruby, bo na zime, bezowy ma duze guziki co podobno dodaje masy, czerowny jest cienki, ale dwurzedowka, wiec tez chyba wieksze nie powinny nosic, zas w krate jest krotkioczywiscie opinie mile widziane ja stawiam na bezowy
Zdecydowanie beżowy, ale i ten ostatni krótki tez przypadł mi do gustu.

Cytat:
Napisane przez Faficzkowa Pokaż wiadomość
Witam! Jestem tutaj nowa ale muszę przyznać że podglądam was od jakiegoś czasu i jestem pod ogromnym wrażeniem waszych strojów! Sama nie należę do szczupłych osób (rozmiar 44) więc gdy widzę jak ładnie wyglądacie wierzę w to że I JA TAK MOGĘ!



na dobry początek dodaje kilka zdjęć które mogą być świetną inspiracją dla nas plus size
mam nadzieję że wcześniej ich nie było
pozdrawiam
Witamy w wątku. Patrzę na fotki, które dodałaś i tak się zamyślam dlaczego ja nie potrafię sie tak kolorowo stroić? Mam takie zboczenie że nie więcej niz 3 kolory na sobie, nawet bizuteria MUSI być w kolorze odpowiednim do garderoby. Ostatnio zakupilam spinki do włosów, które będą pasowały do jednej z moich apaeszek, i to był JEDYNY powód ich kupienia i będę je nosić tylko do tej apaszki. Czy ja nie jestem chora przypadkiem
__________________
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia.

Wystarczy nie umierać.



Woody Allen
marthinisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 22:06   #3609
Alfa147
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 20
Dot.: Moda "plus size"

Jeśli można to ja też się podłączę do tego wątku Ja też do chudzinek nie należę, przy 167cm wzrostu ważę 68-72kg. Waga mi się zmienia jak w kalejdoskopie i jestem na siebie wściekła o to. Po prostu są dni, że nie mogę na siebie patrzeć. Zazdroszę Wam dziewczyny szczupłych nóg... Jak sobie pomyślę, że niedługo muszę zacząć szukać kozaków to... Moje problematyczne miejsca to szalupa jak u J.Lo uda i łydki. Nie mogę kupić żadnego kompeltu. Na górę mogę założyć 38-40 na dół 42-44 koszmar. Spódnicy nie mam żadnej, nie umiem dobrać fasonu. Szok, normalnie. Asortyment w tych rozmiarach jest tak ubogi, że szkoda słów. Wszystko rozkloszowane, w czym ja wyglądam jak w namiocie. Ale zawzięłam się muszę się jakoś podrasować i będę Was bacznie podglądać, bo jest się na kim wzorować
Alfa147 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 22:07   #3610
marago
Rozeznanie
 
Avatar marago
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 521
GG do marago
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez marthinisa Pokaż wiadomość
Witamy w wątku. Patrzę na fotki, które dodałaś i tak się zamyślam dlaczego ja nie potrafię sie tak kolorowo stroić? Mam takie zboczenie że nie więcej niz 3 kolory na sobie, nawet bizuteria MUSI być w kolorze odpowiednim do garderoby. Ostatnio zakupilam spinki do włosów, które będą pasowały do jednej z moich apaeszek, i to był JEDYNY powód ich kupienia i będę je nosić tylko do tej apaszki. Czy ja nie jestem chora przypadkiem
Nie, nie jesteś chora
A jak jesteś, to jest nas dwie

W sumie to czasami zazdroszczę tym dziewczynom z angielskich/niemieckich/francuskich foto-blogów. One jakieś takie zawsze właśnie kolorowe, rozkrzyczane. A ja tak jednak nie umiem. Może nie zakładam na siebie zgrzebnego płótna, ani nie chodzę tylko w szarościach, ale jednak...

I tak się zastanawiam w związku z przybywającymi postami - naprawdę nie marzę o niczym innym jak szukanie ubrań w rozmiarze 40-42 a nawet 44. Śnią mi się po nocach wyprawy do sklepów w poszukiwaniu takiej rozmiarówki. I oddałabym naprawdę wiele, żeby moja waga zeszła poniżej 80. A przy 75 to chyba będę miała nieustający orgazm...

Edytowane przez marago
Czas edycji: 2008-09-24 o 22:09 Powód: refleksje
marago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 22:16   #3611
marthinisa
Rozeznanie
 
Avatar marthinisa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zielono mi
Wiadomości: 883
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez marago Pokaż wiadomość
Nie, nie jesteś chora
A jak jesteś, to jest nas dwie

W sumie to czasami zazdroszczę tym dziewczynom z angielskich/niemieckich/francuskich foto-blogów. One jakieś takie zawsze właśnie kolorowe, rozkrzyczane. A ja tak jednak nie umiem. Może nie zakładam na siebie zgrzebnego płótna, ani nie chodzę tylko w szarościach, ale jednak...

I tak się zastanawiam w związku z przybywającymi postami - naprawdę nie marzę o niczym innym jak szukanie ubrań w rozmiarze 40-42 a nawet 44. Śnią mi się po nocach wyprawy do sklepów w poszukiwaniu takiej rozmiarówki. I oddałabym naprawdę wiele, żeby moja waga zeszła poniżej 80. A przy 75 to chyba będę miała nieustający orgazm...
Hi hi, nieustający orgazm..Ja teraz ważę 85 przy wzroście 168, a pomysleć ze jak ważyłam 73 to wydawało mi się to okropnie dużo..

A propos kolorów, to az wstałam i zajrzałm do szafy - czarno, brązowo, fioletowo...
__________________
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia.

Wystarczy nie umierać.



Woody Allen
marthinisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-24, 22:20   #3612
marago
Rozeznanie
 
Avatar marago
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 521
GG do marago
Dot.: Moda "plus size"

Ja mam jeszcze trochę czerwonego - ale co ja poradzę, że w jasnych kolorach dziwnie wyglądam
marago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 22:25   #3613
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez marago Pokaż wiadomość

I tak się zastanawiam w związku z przybywającymi postami - naprawdę nie marzę o niczym innym jak szukanie ubrań w rozmiarze 40-42 a nawet 44. Śnią mi się po nocach wyprawy do sklepów w poszukiwaniu takiej rozmiarówki. I oddałabym naprawdę wiele, żeby moja waga zeszła poniżej 80. A przy 75 to chyba będę miała nieustający orgazm...
zgadzam się z Tobą jak bez problemów będę sobie chodziła po większości sklepów i przymierzała 40, 42, to będę mega szczęśliwa! a jak będę ważyła 80 kg to też będę miała nieustający orgazm chyba haha w tej chwili to jest moja waga docelowa, ale jeszcze kawałek do niej :P
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 22:31   #3614
Alfa147
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 20
Dot.: Moda "plus size"

Dla mnie rozmiar 42 jest problemem ponieważ pamiętam niedawne czasy kiedy ważyłam 58kg i chodziłam non stop w długich portkach i luźnych koszulkach, bo utwierdzana w wierze przez moją bliską "przyjaciółkę" uważałam się za żywą szynkę. Tak więc wydaję mi się, że zawsze będzie ktoś kto chce wyglądać tak jak Ty i ktoś kto wygląda tak jak Ty chciałabyś. Chodzi mi o to, że można być naprawdę szczupłym a tego nie doceniać, utyskiwać, marudzić na swoją "tuszę". Ja mam tak, że zachwycam się ubiorem i figurą większych dziewczyn od siebie, ale siebie postrzegam za człowieka, który cokolwiek by nie założył wygląda GRUBO. I właściwie chyba tylko spadek wagi może to zmienić. Tylko kto mi zagwarantuje, że on nastapi.
Alfa147 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 22:35   #3615
Faficzkowa
Wtajemniczenie
 
Avatar Faficzkowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 2 315
Dot.: Moda "plus size"

Dzięki za przywitanie

Julia91 , dzięki za wskazówki gdzie takiego sweterka szukać, sorry za miane koloru ale u mnie wygląda jak szary :P

Ja też zazdroszczę tym dziewczynom, szczególnie odwagi do noszenia takich ciuchów no i przede wszystkim pomysłów na to jak zestawiać i łączyć kolory jednak uważam że po 1: za granicą nie ma problemów ze zdobyciem fajnych ubrań w większych rozmiarach, a po 2: inna mentalność ludzi... ktoś wygląda oryginalnie i ludzie nie przywiązują do tego większej uwagi, a u nas? wiadomo ale i tak już widzę postęp dziewczyny wyglądają coraz lepiej oby tak dalej
Faficzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 22:51   #3616
smefetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 50
Dot.: Moda "plus size"

Ha... natchnęłyście mnie - kupuję sobie w tym roku jakieś fajne kozaczki na zimę .
smefetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 22:52   #3617
marthinisa
Rozeznanie
 
Avatar marthinisa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zielono mi
Wiadomości: 883
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Faficzkowa Pokaż wiadomość

Ja też zazdroszczę tym dziewczynom, szczególnie odwagi do noszenia takich ciuchów no i przede wszystkim pomysłów na to jak zestawiać i łączyć kolory jednak uważam że po 1: za granicą nie ma problemów ze zdobyciem fajnych ubrań w większych rozmiarach, a po 2: inna mentalność ludzi... ktoś wygląda oryginalnie i ludzie nie przywiązują do tego większej uwagi, a u nas? wiadomo ale i tak już widzę postęp dziewczyny wyglądają coraz lepiej oby tak dalej
Zgadzam się ze stwierdzeniem numer jeden. W wiekszości sklepów w Dublinie rozmiary do 44 są na porządku dziennym, powiem więcej sa najbardziej chodliwe Wynika to z prostego faktu powszechnego zjawiska otyłości na Wyspach. Ja ze swoim 44 czuję się zupełnie "normalnie" a jak jestem w Polsce to czuje się jak wieloryb, ale wcale nie twierdze że to co dzieje się w Irlandii czy W Brytanii jest pozytyne, bo otyłość nie jest zdrowa i trzeba to sobie jasno powiedzieć. Jeśli w Polsce 60% społeczenstwa miałaby nadwagę bądź była otyła toteż nikt nie zwracałby na uwagi na te dodatkowe kilogramy.
Co do oryginalności ubioru, to rzeczywiście panuje TU wieksza tolerancja i swoboda, ale podejrzewam że w dużych miastach Polski jest podobnie. Ja osobiście uwazam, że Polki sa generalnie lepiej ubranymi kobietami niż Irlandki, większa elegancja, klasa, no i przede wszystkim schludność. Cóz z tego że ubranie jest modne, drogie etc skoro czesto brudne, dziurawe, wyświechtane..
__________________
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia.

Wystarczy nie umierać.



Woody Allen
marthinisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 23:03   #3618
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Moda "plus size"

Moda plus size w moim wykonaniu kilka fotek starych sprzed kilku lat jak ktos zechce to moge dodac wiecej bo mam ich mnóstwo)) mam nadzieje ze nikogo nie przestraszyłam hihi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0001.jpg (31,3 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0010.jpg (76,3 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0070.jpg (38,6 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EPSN0559.jpg (34,8 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EPSN0975.jpg (79,0 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EPSN0074.JPG (105,8 KB, 54 załadowań)
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 23:07   #3619
marthinisa
Rozeznanie
 
Avatar marthinisa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zielono mi
Wiadomości: 883
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
Moda plus size w moim wykonaniu kilka fotek starych sprzed kilku lat jak ktos zechce to moge dodac wiecej bo mam ich mnóstwo)) mam nadzieje ze nikogo nie przestraszyłam hihi
Przestraszyłaś? Żartujesz? To Tobie między innymi zazdroszczę tej odwagi do kolorów!!! Super!!!
__________________
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia.

Wystarczy nie umierać.



Woody Allen
marthinisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-25, 05:55   #3620
Naszata
Rozeznanie
 
Avatar Naszata
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: tam gdzie Mnie nogi poniosą
Wiadomości: 641
GG do Naszata Send a message via Skype™ to Naszata
Dot.: Moda "plus size"

Kasia!! Arcyślicznie Ci w tym komplecie, koszulka w różnokolorowe paski i jasno różowa kurteczka, piękny zestaw a i prezentujesz się bardzo ładnie. Reszta to tak samo jak marthinisa mówiła, niesamowite pomieszanie kolorów - ja bym się nie odważyła.
A ta sukienka czarna też bardzo ładna i fryzurka - patrząc na zdjęcie to masz dziewczyno charakterek
__________________
Praca??!!
Naszata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 08:09   #3621
Mischoko
Zakorzenienie
 
Avatar Mischoko
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Swindon, UK
Wiadomości: 4 870
GG do Mischoko
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez gastone Pokaż wiadomość
Dla mnie tez pierwszy.
M ischoko ty sie rozpedzilas kochan jak nie wiem co .Chudniesz jakbys z gorki szla.Super gratuluje i zazdroszcze bo w mniejszych rozmiarach niz 22 np sa naprawde super ciuchy.A ja jestem smutna bo kazdemu sie udaje a mnie nie.
Cytat:
Napisane przez agatka661 Pokaż wiadomość
Mnie tez nie ;/ Prob milion i i tak nic zz tego, wieec trzymaj sie Nie jest zle Dzieki za opinie, bialy jest troszke inny niz na zdjeciu, tzn ma wstawki i tp, ale tego nie widac Bezowy mi sie bardzo podoba, ma sliczne duze guziczki i rozszerzane rekawy, ale mi to nie przeszkadza
Laski ja tak samo probowalam ale nic nie pomagalo a po tygodniu glodowki wazylam 3 kilo wiecej ja nikogo nie namawiam bo to drogie ale ja odlozylam sobie kase na ten test opoznionej alergii pokarmowej i teraz wiem ze choc jem duzo to nie jem tego co mnie uczula nie jestem glodna a efekt uboczny to to , ze chudne

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
Ja się do tego wątku dopisuje :P
mam 170, waze 85, i wszystko co moze idzie mi w tylek i brzuch i ostatnio w ramiona agatka661 co TY robisz na tym wątku, ty super lachon pierwsza klasa jesteś Synethesia Ty to samo
Witamy nowa Puszysta jak milo ze nas tu tyle naprawde

Cytat:
Napisane przez GOśka T. Pokaż wiadomość
dobra to ja sie chwale...dziś byłam wAuchanie i tam kupiłam....sukienusie.hah a sama nie moge uwierzyć , wziełam uwaga 42 za 80 zł ( choć gdyby była 44 byłaby już jak na mnie szyta ale nie byyyłooooo)i jest ogólnie dobra, świetnie sie w niej czuję JAAA <buha> .tylko ten mój brzuchol odstaje, wypukłosci nawet rajstopy nie zamaskują ( i majtki jakieś muszę zakrywajace czy cóś kupić bo"zwykłe sie wałki robią .ale tak spoko ale moja mama jak mnie zobaczyła. to powiedziała "bierz nie patrz świetnie wygladasz o niebo lepiej niż w tych co mierzyłaś w tygodniu. No jak nie TY ))"
Super czyli wreszcie pozytywne nastawienie liczymy na jakies fotki kochana bez tego ani rusz

Cytat:
Napisane przez Faficzkowa Pokaż wiadomość
Witam! Jestem tutaj nowa ale muszę przyznać że podglądam was od jakiegoś czasu i jestem pod ogromnym wrażeniem waszych strojów! Sama nie należę do szczupłych osób (rozmiar 44) więc gdy widzę jak ładnie wyglądacie wierzę w to że I JA TAK MOGĘ!
A pewno ze tak witamy i prosze rozgosc sie my tu taka inspiracja zarazamy ze uwierzysz w siebie

Cytat:
Napisane przez Alfa147 Pokaż wiadomość
Jeśli można to ja też się podłączę do tego wątku Ja też do chudzinek nie należę, przy 167cm wzrostu ważę 68-72kg. Waga mi się zmienia jak w kalejdoskopie i jestem na siebie wściekła o to. Po prostu są dni, że nie mogę na siebie patrzeć. Zazdroszę Wam dziewczyny szczupłych nóg... Jak sobie pomyślę, że niedługo muszę zacząć szukać kozaków to... Moje problematyczne miejsca to szalupa jak u J.Lo uda i łydki. Nie mogę kupić żadnego kompeltu. Na górę mogę założyć 38-40 na dół 42-44 koszmar. Spódnicy nie mam żadnej, nie umiem dobrać fasonu. Szok, normalnie. Asortyment w tych rozmiarach jest tak ubogi, że szkoda słów. Wszystko rozkloszowane, w czym ja wyglądam jak w namiocie. Ale zawzięłam się muszę się jakoś podrasować i będę Was bacznie podglądać, bo jest się na kim wzorować
Kochana jestem tylko centymetr wyzsza i waze 95 kg to dopiero plus size i nie ma co wybrac do ubrania ale nie przejmuj sie z nami chociaz jest wesolo

Cytat:
Napisane przez marago Pokaż wiadomość
I tak się zastanawiam w związku z przybywającymi postami - naprawdę nie marzę o niczym innym jak szukanie ubrań w rozmiarze 40-42 a nawet 44. Śnią mi się po nocach wyprawy do sklepów w poszukiwaniu takiej rozmiarówki. I oddałabym naprawdę wiele, żeby moja waga zeszła poniżej 80. A przy 75 to chyba będę miała nieustający orgazm...
Mam to samo moje marzenie do swiat 88 kilo moze byc mniej ale nie wiecje a do wielkiej nocy 77 bo mysle ze PL pojade i zrobie takei wrazenie ze im szczeki pospadaja na ziemie a objade chocby zygac cala rodzine i sie pochwale

Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
Moda plus size w moim wykonaniu kilka fotek starych sprzed kilku lat jak ktos zechce to moge dodac wiecej bo mam ich mnóstwo)) mam nadzieje ze nikogo nie przestraszyłam hihi
Kasia Ty wiesz co ja mysle jestes po prostu MNIAM

Cytat:
Napisane przez Naszata Pokaż wiadomość
Kasia!! Arcyślicznie Ci w tym komplecie, koszulka w różnokolorowe paski i jasno różowa kurteczka, piękny zestaw a i prezentujesz się bardzo ładnie. Reszta to tak samo jak marthinisa mówiła, niesamowite pomieszanie kolorów - ja bym się nie odważyła.
A ta sukienka czarna też bardzo ładna i fryzurka - patrząc na zdjęcie to masz dziewczyno charakterek
KObietka ma charakterek to fakt ale kolorki w jej wydaniu sa pychota
__________________
Wszystko co dobre, jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie
Mischoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 08:22   #3622
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Moda "plus size"

Faficzkowa - te zdjęcia były tu i to chyba nie raz.
czasem mam wrażenie, że wogóle nie oglądacie tego co było.

dla mnie dziewczyna 38-40 to żadne Plus Size!

Kasiamniam - super komplety kochana
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 08:23   #3623
Mischoko
Zakorzenienie
 
Avatar Mischoko
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Swindon, UK
Wiadomości: 4 870
GG do Mischoko
Dot.: Moda "plus size"

A gdzie jest Dorka nasz specjalistka od staniczkow

Dorka musze Cie pomeczyc o dobry staniczek wysle Ci nawet "rozbierane" zdjecia hihihih zartowalam a powaznie slyszalam zes jest specjalistka to o porade poprosze bardzo ladnie prosze

Chilanes dawno cie nie widzialam no wlasnei to samo pisze 38-40 to zadne plus size 36 to juz przeciez chodzacy chudzielec a ja wciaz jeszcze mam rozmiar 46-50 (zalezy co i jaka firma) - ale juz nie 54-50 miodzio)
__________________
Wszystko co dobre, jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie

Edytowane przez Mischoko
Czas edycji: 2008-09-25 o 08:25 Powód: dopisek :)
Mischoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 09:01   #3624
Dorka_Sz
Zadomowienie
 
Avatar Dorka_Sz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Okolice Rybnika
Wiadomości: 1 519
GG do Dorka_Sz
Dot.: Moda "plus size"

Witam nowe dziewczyny
Chilanes nie marudź . Twoje zdjęcia też sie powtarzają np te z pierwszej strony
Mischoko, jakby co to klikaj na gg
Kasiamniam, to wklej wszystkie fotki jakie masz. Z przyjemnością pooglądam
__________________


Dorka_Sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 09:05   #3625
Mischoko
Zakorzenienie
 
Avatar Mischoko
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Swindon, UK
Wiadomości: 4 870
GG do Mischoko
Dot.: Moda "plus size"

Dorka bardzo chetnie ale jeszcze nie teraz W pracy nie mam gg a w domu nie mam kompa tymczasowo ale jest nadzieje ze bedzie do konca miecha nowiutki smigajacy wtedy Ci nie przepuszcze i doradzisz zatroskanej kobietce....
__________________
Wszystko co dobre, jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie
Mischoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 09:24   #3626
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Dorka_Sz Pokaż wiadomość
Witam nowe dziewczyny
Chilanes nie marudź . Twoje zdjęcia też sie powtarzają np te z pierwszej strony
Mischoko, jakby co to klikaj na gg
Kasiamniam, to wklej wszystkie fotki jakie masz. Z przyjemnością pooglądam
zdjęcia wstawiane przeze mnie tworzą 60 % tego wątku, a jak ktoś wstawia 1 raz to różnica.

PS: Aaaa to mój 3 500 post

Aha, aha... apromo wątku modowego, to kupiłam wczoraj 2 pary spodni Bo mi tylko 1 zostały do chodzenia popstrykam fotki, to wstawię
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 09:45   #3627
Faficzkowa
Wtajemniczenie
 
Avatar Faficzkowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 2 315
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Faficzkowa - te zdjęcia były tu i to chyba nie raz.
czasem mam wrażenie, że wogóle nie oglądacie tego co było.

Chilanes wybacz, ale dla mnie żadna różnica czy ktoś wrzuca coś po raz pierwszy czy setny... po za tym przeglądałam większość wątku który, nie wiem czy zauważyłaś, ma już 121 stron i mimo że oglądałam to z uwagą to logiczne że nie zapamiętuje się wszystkich zdjęć, no chyba że masz fotograficzną pamięć i zdjęcia dodawane na forum znasz na pamięc...
po za tym mam dobre chęci i chciałabym się miło włączyć, ale po takim przywitaniu z Twojej strony to aż odechciewa mi się szukania i wklejania kolejnych zdjęć


marthinisa wspominałaś coś o wyspach, no oprócz tego że tam jest inna rozmiarówka to wydaje mi się że ogólnie ludzie na zachodzie mają większą odwagę ubierac się oryginalnie, ale jak wspomniałaś że Polki wyglądają lepiej to na pewno fakt i widzę też że coraz więcej dziewczyn w PL ubiera się także oryginalnie zawsze porównuje siebie z lat liceum i obecne licealistki... my wyglądałyśmy w większości ZWYCZAJNIE a teraz znacznie bardziej rzuca się w w oczy włąsnie ta ORYGINALNOŚC co jest moim zdaniem jak najbardziej pozytywne
Faficzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 09:57   #3628
Mischoko
Zakorzenienie
 
Avatar Mischoko
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Swindon, UK
Wiadomości: 4 870
GG do Mischoko
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Aha, aha... apromo wątku modowego, to kupiłam wczoraj 2 pary spodni Bo mi tylko 1 zostały do chodzenia popstrykam fotki, to wstawię
Wklejaj wklejaj

Cytat:
Napisane przez Faficzkowa Pokaż wiadomość
marthinisa wspominałaś coś o wyspach, no oprócz tego że tam jest inna rozmiarówka to wydaje mi się że ogólnie ludzie na zachodzie mają większą odwagę ubierac się oryginalnie, ale jak wspomniałaś że Polki wyglądają lepiej to na pewno fakt i widzę też że coraz więcej dziewczyn w PL ubiera się także oryginalnie zawsze porównuje siebie z lat liceum i obecne licealistki... my wyglądałyśmy w większości ZWYCZAJNIE a teraz znacznie bardziej rzuca się w w oczy włąsnie ta ORYGINALNOŚC co jest moim zdaniem jak najbardziej pozytywne
Kochana ja Ci cos napisze Mieszkam w UK i moze i niektorzy maj "odwage" sie oryginalnie ubrac ale niektorzy to naprawde przeginaja i ubieraja sie koszmarne - przyklad lato goraco wiekszosc ludzi chodzi w klapach tshirtach lekkich sukienkach i widze laske w "walonkach" czytak ocieplanych kozuszkowych kozaczkach do kolan jak czlapie po ulicy nie mowie oryginalne ale totalnie glupie w Uk jest teraz trend wsrod mlodziezy : im bardziej jestes freek tym bardziej cool no i te kolczycki w weszystkich mozliwych miejscach na ciele i co gorsza twarzy,..... masakroza
__________________
Wszystko co dobre, jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie
Mischoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 10:29   #3629
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Cool Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez marthinisa Pokaż wiadomość
Zgadzam się ze stwierdzeniem numer jeden. W wiekszości sklepów w Dublinie rozmiary do 44 są na porządku dziennym, powiem więcej sa najbardziej chodliwe Wynika to z prostego faktu powszechnego zjawiska otyłości na Wyspach. Ja ze swoim 44 czuję się zupełnie "normalnie" a jak jestem w Polsce to czuje się jak wieloryb, ale wcale nie twierdze że to co dzieje się w Irlandii czy W Brytanii jest pozytyne, bo otyłość nie jest zdrowa i trzeba to sobie jasno powiedzieć. Jeśli w Polsce 60% społeczenstwa miałaby nadwagę bądź była otyła toteż nikt nie zwracałby na uwagi na te dodatkowe kilogramy.
Co do oryginalności ubioru, to rzeczywiście panuje TU wieksza tolerancja i swoboda, ale podejrzewam że w dużych miastach Polski jest podobnie. Ja osobiście uwazam, że Polki sa generalnie lepiej ubranymi kobietami niż Irlandki, większa elegancja, klasa, no i przede wszystkim schludność. Cóz z tego że ubranie jest modne, drogie etc skoro czesto brudne, dziurawe, wyświechtane..
No ale dzieki tym irlandkom i duzym rozmarom czuje sie pikna hahahha A ciuchyy 44-46 masz racje, ze szybciutko schodza ze sklepow niczym cieple buleczki Do PL boje sie wracac wlasnie dlatego, ze nie chce do konca zycia kupowac ubrac pprzez allegro a co do tolerancji to raz widzialam panne w getrach i miala stringi nalozone na to, a raz na zakupupwach panna przyszla w pidzamie nocnej Tolerancja tolerancja, ale bez przesady, Dziwaki
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 10:32   #3630
Mischoko
Zakorzenienie
 
Avatar Mischoko
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Swindon, UK
Wiadomości: 4 870
GG do Mischoko
Dot.: Moda "plus size"

No wlasnie o tym mowie i te kolczyki w brwiach nosie wargach w policzkach no ja jestyem tolerancyjna ale to jest obrzydliwe niszczy zeby a na dodtaek jakby takiego leszcze w nocy zobaczyla jakiegos emo skejtowca to bym schrzaniala dalej niz widziala....
__________________
Wszystko co dobre, jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie
Mischoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:05.