Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-17, 13:58   #2071
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Aga, a w które miejsca nakłada się taki kosmetyk do konturowania? Bo rozświetlacz to wiem. Chyba
__________________
Przygarnę Meharees


KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 14:18   #2072
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez KasiaxQ Pokaż wiadomość
Aga, a w które miejsca nakłada się taki kosmetyk do konturowania? Bo rozświetlacz to wiem. Chyba
Kasiu, polecam te artykuły
https://wizaz.pl/Makijaz/ABC-makijaz...lowanie-twarzy
https://wizaz.pl/Makijaz/ABC-makijaz...wiala-i-cienia
Ten jasny puder to rozświetlacz ale nie jest on typowym pudrem rozświetlającym gdyż nie błyszczy, to bardziej...hmmm-rozjaśniacz. Duet EGM świetnie służy do konturowania czyli modelowania twarzy. Jak wiadomo, to gra cieni i światła gdzie ciemne kolory zmniejszają, chowają, pogłębiają, zaś jasne-uwypuklają, zwiększają. Ja te pudry stosuję w ten sposób:
najpierw ciemniejszy nakładam na to co chce zwęzić, schować, zmniejszyć-czyli na boki całej twarzy, na boki czoła i jego górę, miejsce między brwiami, podkreślam nim kości policzkowe. Nakładam na boki nosa by go optycznie zwęzić oraz palcem muskam zagłębienie pod dolną wargą (wydaje się bardziej wypukła). Potem jasnym rozjaśniam środek czoła , środek nosa, brodę, miejsce pod oczami,wokół skrzydełek nosa, tzw. bruzdy nosowo-wargowe i wokół ust. I na koniec paćkam jakimś różem by ożywić twarz
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 14:31   #2073
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Aga- bardzo dziękuję za fotki
Tylko teraz się zastanawiam, czy ten duet nie jest dla mnie za jasny .. Chyba zamówię próbki i zobaczę
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 14:35   #2074
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Aga, wielkie dzięki za wyczerpująca odpowiedź (i za artykuły)
Chyba złożę swoje pierwsze zamówienie na EGM i wrzucę do koszyka ten magiczny duet
__________________
Przygarnę Meharees


KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 14:39   #2075
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Aga- bardzo dziękuję za fotki
Tylko teraz się zastanawiam, czy ten duet nie jest dla mnie za jasny .. Chyba zamówię próbki i zobaczę
prosze Kasiu
Ja jestem opalona i jest ok myślę że zimą gdy będę blada ten ciemny będzie za ciemny

Cytat:
Napisane przez KasiaxQ Pokaż wiadomość
Aga, wielkie dzięki za wyczerpująca odpowiedź (i za artykuły)
Chyba złożę swoje pierwsze zamówienie na EGM i wrzucę do koszyka ten magiczny duet
polecam gorąco
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 14:59   #2076
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Mam jeszcze jedno pytanie. Wiem, że gdzieś już o tym czytałam, ale nie mogę teraz znaleźć, a jestem w trakcie składania zamówienia. Biorę 5 próbek, darmowy kit i słoiczek do mieszania 10g. Czy jak wybiorę przesyłkę za $3,74 to będzie dobrze?
__________________
Przygarnę Meharees


KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 15:51   #2077
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez KasiaxQ Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanie. Wiem, że gdzieś już o tym czytałam, ale nie mogę teraz znaleźć, a jestem w trakcie składania zamówienia. Biorę 5 próbek, darmowy kit i słoiczek do mieszania 10g. Czy jak wybiorę przesyłkę za $3,74 to będzie dobrze?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-18, 10:58   #2078
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

moje pierwsze zamówienie z EGM dokonane! ciesze się jak małolat. Zamawiać samemu jest jednak o wiele przyjemniej niż grupowo. Zamówiłam za 9.75 + koszty przesyłki 3 z haczkiem. Próbki podkładów (6 próbek w woreczkach strunowych), primer, korektor, puder wykończeniowy, dwa róże i jeden rozświetlacz. Pochwalę się jak dojdzie.
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 11:03   #2079
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Dzięki, Lukrecjo Tak tez wybrałam, jeszcze przed Twoją odpowiedzią Teraz czekam niecierpliwie.
__________________
Przygarnę Meharees


KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 08:42   #2080
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 450
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Przetestowałam darmowy zestaw Fair CM. Wszystko jest za ciemne . Ale za to formuła CM świetna. Ehhh...
A może jest jakiś jaśniejszy odcień od tych z zestawu Fair? W żółtych/oliwkowych tonach? Najjaśniejszą z tych próbek z zestawu jest chyba Paula. Znajdzie się coś jaśniejszego?
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 20:50   #2081
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Tyle czekalam na nowa pielegnacje, miala byc linia z wit.C i peptydy, trele morele, wszystko to zniknelo, nie ma ani w sekcji NEW, ani w zapowiedziach, ani w skin care. Co z nimi??! Chyba pojde do polecanej u nas pielegnacji Raya
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 22:18   #2082
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Tyle czekalam na nowa pielegnacje, miala byc linia z wit.C i peptydy, trele morele, wszystko to zniknelo, nie ma ani w sekcji NEW, ani w zapowiedziach, ani w skin care. Co z nimi??! Chyba pojde do polecanej u nas pielegnacji Raya
Pranie, a jaka to pielęgnacja? gugiel nic nie wypluł..
wypłuła, wypłuła wyszukiwarka na wizazu.. do tylu jestem z wiedzą, oj do tyłu..
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________

Edytowane przez efelka
Czas edycji: 2009-09-22 o 22:22
efelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 08:58   #2083
manusiakubusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 703
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Adusiadu własnie był listonosz i przyniósł paczuszkę od Ciebie,bardzo Ci dziękuję za organizację zamówienia i szybciutką wysyłkę
__________________

manusiakubusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 09:26   #2084
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

widac ze maja cos nie tak z organizacja.
jakis czas temu pisalam ze olali mnie, jak zadalam pytanie o odpowiednik dwoch odcieni w proporcjach 1/1 tylko ze w formule YG bo CM dla mnie za ciezka.
moze z tydzien temu dostalam odpowiedz ze przepraszaja a dzis wlasnie przeczytalam kolejnego meila, z kolejnymi przeprosinami, z informacja ze zanalizowali ten problem, udoskonala formule i wysla mi kilka YG i CM na sprobowanie, prosza bym wyrazila pozniej swa opinie na temat odcienia i dodadza go do linii swych produktow...i bym pomogla wymyslic nazwe jesli mam ochote.

ciekawe... uwierze jak zobacze. ale mowiac szczerze dawno stracilam nadzieje ze cokolwiek mi odpowiedza.

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-09-23 o 09:27
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 17:32   #2085
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

manusiakubusia, super, że już masz. Rozliczenie zrobie w odpowiednim miejscu i poodsyłam Wam kase po weekendzie

EGM troche niechlujnie wsypuje produkty do samplowych słoiczków :/ 80% które miałam miały nasypany proszek takze pod wieczkiem i cale zamówienie było pudrowo-lsniace.

nccz, jutro zerkne, ale watpie czy cos w zoltawym odcieniu bedzie jasniejszego. Jak bedzie to zobowiazuje sie dac Ci tutaj znac

Paula, bylabys EGMowa trendsetterka

W ogóle w EGM maja burdel. Podpisuje sie pod tym. Podklad który kupilam w pelnym wymiarze (testujac wczesniej jego probke) zdecydowanie od niej sie rozni (akurat na moje szczescie, bo mi teraz bardziej pasuje). Jest bardziej zolty, cieplejszy i jasniejszy co widac golym okiem.


EDIT
nccz, wklejam Ci fotki. Eurine dostałam kiedys w gratisie, nie wiem czy jest na ich stronie, ale nawet jesli nie ma to mozesz ja kupic piszac to w uwagach. Ma zolto-oliwkowy odcien i jest jasniejsza. Od Pauli jasniejsza jest jeszcze Jill, ale jak widzisz jest mniej żółta.

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-09-24 o 17:14
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 17:35   #2086
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Adusiadu, doszła przesyłka od Ciebie z EGM dziękuję za gratisik, powiedz tylko proszę z jakiej firmy jest a wtedy już dojdę co to dokładnie
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 17:59   #2087
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

skleciłam zestaw moich próbek na polikach - pomocy
(podobne pytanie zadałam na EDMowym) który nr mam wybrać, potem przyznam, się jaki ja obstawiałam. Dodam że na codzień jestem taka szara na twarzy
z góry dziękuję

edit: nr 12 się schował pod okiem
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja

Edytowane przez aljaka
Czas edycji: 2009-09-24 o 18:01
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 18:05   #2088
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
skleciłam zestaw moich próbek na polikach - pomocy
(podobne pytanie zadałam na EDMowym) który nr mam wybrać, potem przyznam, się jaki ja obstawiałam. Dodam że na codzień jestem taka szara na twarzy
z góry dziękuję

edit: nr 12 się schował pod okiem
6 lub 9 jak dla mnie ale bardziej 6 której z początku w ogóle nie zauważyłam
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 18:15   #2089
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Ja bym stawiała na 12 lub 23. 6 się rzeczywiście zlewa, ale nie wiem czy nie będzie za różowy, a 9 jak dla mnie trochę za szary się wydaje.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 18:18   #2090
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
skleciłam zestaw moich próbek na polikach - pomocy
(podobne pytanie zadałam na EDMowym) który nr mam wybrać, potem przyznam, się jaki ja obstawiałam. Dodam że na codzień jestem taka szara na twarzy
z góry dziękuję

edit: nr 12 się schował pod okiem
na moim monitorze najlepiej wygląda 6
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 13:22   #2091
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Ja niestety muszę się poskarżyć na EGM, że brzydko olewają moje maile. We wtorek dostałam paczkę i brakuje w niej jednego pełnowymiarowego produktu.
Napisałam im o tym od razu i ... cisza
Kupiłam przy okazji Mattifying Moisturizer & Complexion Corrector i przeżyłam szok bo dość mocno matuje i zostawia taką pudrową, troszkę białą powłoczkę. Śmierdzi mi spirytusem i wątpię żeby miał coś wspólnego z nawilżaniem. Filtr wchłania się na nim jak oszalały.
Ale jek ktoś nie ma mocno tłustej skóry to ja bym nie ryzykowała.
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 13:47   #2092
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
Ja niestety muszę się poskarżyć na EGM, że brzydko olewają moje maile. We wtorek dostałam paczkę i brakuje w niej jednego pełnowymiarowego produktu.
Napisałam im o tym od razu i ... cisza
Kupiłam przy okazji Mattifying Moisturizer & Complexion Corrector i przeżyłam szok bo dość mocno matuje i zostawia taką pudrową, troszkę białą powłoczkę. Śmierdzi mi spirytusem i wątpię żeby miał coś wspólnego z nawilżaniem. Filtr wchłania się na nim jak oszalały.
Ale jek ktoś nie ma mocno tłustej skóry to ja bym nie ryzykowała.
Ja też we wtorek dostałam przesyłkę z EGM i też w niej czegoś brakowało, tyle, że w moim przypadku była to płatna próbka w woreczku. A i dostałam tez sampla w słoiczku z naklejką "Thank you", ale bez opisu, co ten sampel zawiera
Napisałam do nich maila (pisałam nie przez formularz na ich stronie ale odpowiadając na ich maila z "purchase order") z informacją, że nie dostałam tej próbki i z pytaniem, co jest w tym słoiczku. Odpisali wczoraj wieczorem, że bardzo przepraszają, że wyślą mi tę próbkę i że nie wiedzą, co jest w słoiczku
Dzisiaj koło 4 rano dostałam potwierdzenie reshippu tego zamówienia (i teraz nie wiem, czy dostanę tylko te próbkę, czy całe zamówienie wysłali ponownie), a i 6 minut później przyszło potwierdzenie wysyłki mojego kolejnego zamówienia (więc nie wiem, czy mi przypadkiem tego wszystkiego razem nie wyślą).

A i akurat na maile ode mnie odpowiadają, tyle, że czasami z kilkudniowym opóźnieniem. Chociaż jak zaczynałam swoją przygodę z EGM, to na kilka moich maili nie odpowiedzieli (ale teraz to już odpowiadają na każdy)
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 14:46   #2093
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Ja też we wtorek dostałam przesyłkę z EGM i też w niej czegoś brakowało, tyle, że w moim przypadku była to płatna próbka w woreczku. A i dostałam tez sampla w słoiczku z naklejką "Thank you", ale bez opisu, co ten sampel zawiera
Napisałam do nich maila (pisałam nie przez formularz na ich stronie ale odpowiadając na ich maila z "purchase order") z informacją, że nie dostałam tej próbki i z pytaniem, co jest w tym słoiczku. Odpisali wczoraj wieczorem, że bardzo przepraszają, że wyślą mi tę próbkę i że nie wiedzą, co jest w słoiczku
Dzisiaj koło 4 rano dostałam potwierdzenie reshippu tego zamówienia (i teraz nie wiem, czy dostanę tylko te próbkę, czy całe zamówienie wysłali ponownie), a i 6 minut później przyszło potwierdzenie wysyłki mojego kolejnego zamówienia (więc nie wiem, czy mi przypadkiem tego wszystkiego razem nie wyślą).

A i akurat na maile ode mnie odpowiadają, tyle, że czasami z kilkudniowym opóźnieniem. Chociaż jak zaczynałam swoją przygodę z EGM, to na kilka moich maili nie odpowiedzieli (ale teraz to już odpowiadają na każdy)
OK, to ja też spróbuję ich zaatakować z innej strony
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 15:30   #2094
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 450
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
nccz, jutro zerkne, ale watpie czy cos w zoltawym odcieniu bedzie jasniejszego. Jak bedzie to zobowiazuje sie dac Ci tutaj znac
EDIT
nccz, wklejam Ci fotki. Eurine dostałam kiedys w gratisie, nie wiem czy jest na ich stronie, ale nawet jesli nie ma to mozesz ja kupic piszac to w uwagach. Ma zolto-oliwkowy odcien i jest jasniejsza. Od Pauli jasniejsza jest jeszcze Jill, ale jak widzisz jest mniej żółta.

Adusiadu,
dziękuję bardzo ! Zwrócę na nią uwagę.

Wpadłam chyba w manię. Mam 3 zapachy w kremie i zamierzam zamówić jeszcze 5 .

Muszę przyznać, że bardzo mi się podoba na ustach ich pigmented lip pot Ponce de Leon. Chociaż koloru spodziewałam się trochę innego. Na ustach nie wygląda jakoś ciemno i ma w sobie coś z pomarańczowych tonów. W porównaniu do pomadek EDM jest mistrzem . Przyjemny na ustach i całkiem trwały kolor.
W najbliższym czasie zamówię jeszcze Bourbon Street .

EDIT:
Właśnie weszłam na e-maila i była tam wiadomość od EGM (przyszła wczoraj).
Ostatnie zamówienie złożyłam 1 września i już od dawna mam je w domu. Przysłali mi wtedy inny niż zamówiłam odcień darmowych próbek. Ale nie pisałam do nich niczego bo właściwie i tak mi na nich nie zależało.
A teraz w tym e-mailu przepraszają mnie za niedogodność i informują o zmianie statusu zamówienia na: ReShipped. Domyślacie się o co może chodzić . Ja nie mam pojęcia.

Edytowane przez 02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb
Czas edycji: 2009-09-25 o 15:50
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 19:43   #2095
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

ponowna wysyłka?
próbki czy całość?
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 09:05   #2096
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

nncz, wysla Ci ponownie brakujace probki
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 16:01   #2097
magda28304
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Lightbulb Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cześć dziewczyny,


Zaczełam podczytywać forum o minerałach jakiś czas temu. Przeczytałam te wszystkie ochy i achy na temat minerałów i stwierdziłam, że też spróbuję. 5 września zamówiłam próbki z EDM, Signature minerals, bare kiss, ocean mist i własnie z earthen glow minerals. Wszystkie próbki juz otrzymałam poza tymi z Earthen Glow Minerals. Dostałam od nich maila 12 września, że status mojego zamówienia zmienił się na wysłany i tyle. Od tamtej pory cisza, a w skrzynce na listy próbek brak. Czy dzwonić juz może na cło czy jeszcze uzbroić się w cierpliwość i poczekać? Proszę o radę...
magda28304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 16:15   #2098
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez magda28304 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,


Zaczełam podczytywać forum o minerałach jakiś czas temu. Przeczytałam te wszystkie ochy i achy na temat minerałów i stwierdziłam, że też spróbuję. 5 września zamówiłam próbki z EDM, Signature minerals, bare kiss, ocean mist i własnie z earthen glow minerals. Wszystkie próbki juz otrzymałam poza tymi z Earthen Glow Minerals. Dostałam od nich maila 12 września, że status mojego zamówienia zmienił się na wysłany i tyle. Od tamtej pory cisza, a w skrzynce na listy próbek brak. Czy dzwonić juz może na cło czy jeszcze uzbroić się w cierpliwość i poczekać? Proszę o radę...
Próbek cło raczej nie przechwyciło, to raczej zwykła zwłoka. Z drugiej strony przy zakupach w wielu mineralnych firmach 2 tygodnie oczekiwania na przesyłkę to standard .
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 18:01   #2099
magda28304
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Kamilawu Dziękuję za pocieszenie Jeszcze trochę poczekam, przyznam jednak, że przyjdzie mi to z pewnym trudem. Na pocieszenie więc zamówiłam właśnie próbki z joopa minerals. ahh to czekanie.
magda28304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 19:43   #2100
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Gosia1207, to jest próbka EGM, kolor i formułę masz na woreczku
Pomyślałam, że Ci podpasuje
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.