Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-14, 23:00   #1321
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Nieeee, no muszę choć dobry wieczór powiedzieć!!!

aleście znów napisały... ale przeczytałam

ja @ mam jakby ich nie było, nie wiem kiedy nic nie czuję... tzn, działałam jak w zegareczku co 28-29dni 5 dni wszystkiego i tyle... cudo...

co do związków nie będe się wypowiadać, a;le akurat uważam odwrotnie. Winly, postaw gościa pod ścianę i z pierścionkiem przytupta. Pilnuj go jak dobry, a że trudny taki ich urok, no cóż, czego się po chłopie spodziewać, ważne by był reformowalny


aaa no i najważniejsze, jak się cieszę, bo nasza kochana Pastereczka aż tryska ostatnio NIESAMOWITYM humorem
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 23:04   #1322
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

atoja tylko czsu brak na wizaz, i nie uczylam sie ostatni tydzien lub dwa nic a nic...
powoli przymuszam sie do roznych rzeczy w zamian za nagrody, ktore oczywiscie sama ustalam
poradnikami pogardzam niemal
a vril nie da sie ukryc pokrewnie scisly umysl to i analiza i synteza i implikacje nie obce
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 23:49   #1323
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

heh, u mnie mówiono: szkoła nie knajpa nie trzeba chodzic codziennie

co tam się będziesz stresować, przeciez nie ma opcji,że nie zaliczysz!!!! a ile miłego czasu do przodu!

Nie wiem, czy czytałaś, ale jeszcze raz tu Ci publicznie podziękuję za niespodziankę na niespodziankę. Kolczyki bomba, masz dziewczyno talent!


a jak tu o wakacjac hrozmawiacie pod koniec wakacji! to i ja cichutko niesmiało przebąknę, że kapeluszu takiego fajnego jak agabil miała poszukuję. No i takiej spódniczko-sukienki,czy jak to zwał, góra z gumkami, ale znaleźć nie mogę.... takie coś podobnego toto

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2009-08-14 o 23:54
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 23:57   #1324
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Niestety nie zgodzę się do końca z tobą. Nie ma znaczenia dla wątroby czy hormony są przyjmowane doustnie czy domięśniowo. Wszystkie przechodzą przez wątrobę, bo są w niej syntetyzowane. Nie ma od tego wyjątków. Przechodzą jedynie inną drogę. Hormony podawane domięsniowo szybciej ulegają wchłonieniu, dystrybucji i metabolizmowi, ponieważ omijają żołądek i są bezpośrednio transportowane do krwioobiegu przez bł. biologiczne.

Na temat zależności tycia, a drogi podania hormonów nie wiem za wiele, więc się nie wypowiem. Tycie przy hormonach to w wielu przypadkach zatrzymywanie wody w organiźmie. Podobna sytuacja ma miejsce także podczas @. U niektórych kobiet hormony powodują także nadmierny apetyt. Dlatego trzeba obserwować baczniej organizm i jeżeli zachodzi taka potrzeba zmienić tabletki zawierające innt skład hormonalny.
nie napisałam, że wcale nie obciąża, tylko że w mniejszym stopniu i wiedzę tę mam od mojej endo, a uważam ją za autorytet nie tylko w sprawach tarczycy
a jeśli chodzi o hormony i tycie (chociaż ja pisałam o niemożności schudnięcia, bo u mnie waga stała w miejscu), to na ogół polecana jest właśnie zmiana na inny skład. w tym momencie akurat nie jest mi to potrzebne i za czas jakiś założę mirenkę.
Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Za dużo śmierci i chorób wokół mnie abym tu tak beztrosko pisała z Wami, jak wcześniej... Oczywiście jestem ze wszystkimi duchem
trzymaj się Paula

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Z Przemyśla nie jestem, a z Lublina
hihi ja również lublinianka z urodzenia
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
atoja tylko czsu brak na wizaz, i nie uczylam sie ostatni tydzien lub dwa nic a nic...
powoli przymuszam sie do roznych rzeczy w zamian za nagrody, ktore oczywiscie sama ustalam
poradnikami pogardzam niemal
a vril nie da sie ukryc pokrewnie scisly umysl to i analiza i synteza i implikacje nie obce
hehe ja się nagradzam wizażem ale nauka też niestety w las poszła.. niestety dziecko ostatnio szaleju się najadło i próbuje wymuszać na nas różne rzeczy mąż stwierdził, że pewnie jego mama za często ustępuje i ma w planach podglądanie tego, co w domu się dzieje przy pomocy kamery zniesmaczył mnie ten pomysł, ale z teściową pogadać nie można, bo patrzy się na mnie jak na debila, co to nie zna sie na dzieciach (bo dzisiaj np zwróciłam jej uwagę, że za ciepło ubiera małą na dwór.. sama chodzi z rótkim rękawem a Ninę wciska w sweter i kurtkę )
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 07:54   #1325
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

MamaNiny jesli kamerka ma byc to jest bardzo dobry pomysl jesli nie ma przy tym napiec, pretensji, mozecie sie umowic ze tylko Ty to ogladniesz np, albo razem- bo czasem dopiero z boku widac jakies zachowania inaczej, a z ubieraniem Ninki to przesada-dziecko ma miec jedna warstwe cieplej, ona krotki rekaw-mala dlugi, ona dlugi, mala sweterek itd
ale jesli ktos ma Cie krytykowac dzieki kamerce to niech spada ten pomysl

Atoja, ja dla siebie sie jezyka ucze, wiec zadne tam egzaminki tylko satysfakcja,
kapelusz moze znajde taki dla Ciebie :P a spodnice to wiem o co Ci chodzi i mam tylko z firmy j. riu,nowa z metkami - na przecenie kosztowala 119 wi ęc nie tak malo, poszukam czegos jeszcze i dam Ci znac ze wystawiam
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 08:23   #1326
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

heh, właśnie obawiam się, że bez pretensji się nie obejdzie.. chociaż z drugiej strony atmosfera jest tak napięta, że dobrze jakby się coś ogólnie ruszyło.
a w ogóle to chyb skuszę się na to malinowe cudo z SN
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 09:16   #1327
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Rozi Moze wreszcie zaczne felietony uskuteczniac, na jesien zamierzam sie ostro zabrac za pisanie, a co?
A jak lubisz takie poradnikowe czytadla z humorem to polecam Chmielewska -
http://www.biblionetka.pl/book.aspx?id=1088
http://www.biblionetka.pl/art.aspx?id=22565
http://www.biblionetka.pl/book.aspx?id=27429

Krotki fargment z jednej z nich:
Mężczyźni zostali stworzeni dla kobiet. Każde zwierzę da się wytresować. Mężczyzna też. Mężczyźni kochają jeść. Niekiedy kochają także kobietę. Nigdy jednakże nie kochają jej bardziej niż jeść. Mężczyzna ideał... takie coś jednej kobiecie się kiedyś przyśniło i obudziwszy się wybuchnęła gorzkim i żałosnym szlochem. Opowiedziała sen przyjaciółkom. Też się popłakały.

Pastereczka poradnikow jako zywo tez nie znosze, na szlabana mi madrosci obcych gnomow, skoro sama rozum jako taki posiadam
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-15, 09:33   #1328
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Rozi Moze wreszcie zaczne felietony uskuteczniac, na jesien zamierzam sie ostro zabrac za pisanie, a co?
A jak lubisz takie poradnikowe czytadla z humorem to polecam Chmielewska -
http://www.biblionetka.pl/book.aspx?id=1088
http://www.biblionetka.pl/art.aspx?id=22565
http://www.biblionetka.pl/book.aspx?id=27429

Krotki fargment z jednej z nich:
Mężczyźni zostali stworzeni dla kobiet. Każde zwierzę da się wytresować. Mężczyzna też. Mężczyźni kochają jeść. Niekiedy kochają także kobietę. Nigdy jednakże nie kochają jej bardziej niż jeść. Mężczyzna ideał... takie coś jednej kobiecie się kiedyś przyśniło i obudziwszy się wybuchnęła gorzkim i żałosnym szlochem. Opowiedziała sen przyjaciółkom. Też się popłakały.

Pastereczka poradnikow jako zywo tez nie znosze, na szlabana mi madrosci obcych gnomow, skoro sama rozum jako taki posiadam
bardzo lubię chmielewską
a Ty powinnas brać się do pisania bez dwóch zdań!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 09:34   #1329
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Wpadaj do mnie
uważaj, bo na serio wpadne w akcie desperacji
Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Na spotkanko jestem jak najbardziej chętna Wracam pod koniec sierpnia i będzie można coś organizować Rozi też na pewno znajdzie jakiś wolny weekend, raz na jakiś czas trzeba przecież przyjechać do domu po prowiant
do Lublina nie az tak daleko, to może i jak bym przyczłapała

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
edit: albo strzelę sobie fotę w zielonym makijażu, ale to będzie raczej avek z kategorii straszne


Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Batka odpocznij od tych elektromagnetycznych fal, zatęsknij i wroc nie biegaj po cafe tylko relaks na maxa

kamilaw ja polecam gorąco

naamah6 koniecznie zrób w zielonym fotkę
heh, piersza fotka jest u TurQ w arkuszu zamówień, a druga z zielonym makijażem była kiedyś moim avkiem

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
vril, dziewczyno, Ty powinnaś pisać poradniki
świetnie powiedziane!
dokładnie

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
co do związków nie będe się wypowiadać, a;le akurat uważam odwrotnie. Winly, postaw gościa pod ścianę i z pierścionkiem przytupta. Pilnuj go jak dobry, a że trudny taki ich urok, no cóż, czego się po chłopie spodziewać, ważne by był reformowalny


Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
a jak tu o wakacjac hrozmawiacie pod koniec wakacji! to i ja cichutko niesmiało przebąknę, że kapeluszu takiego fajnego jak agabil miała poszukuję. No i takiej spódniczko-sukienki,czy jak to zwał, góra z gumkami, ale znaleźć nie mogę.... takie coś podobnego toto
a taki? http://allegro.pl/item696088550_cudn...dem_25kol.html


a tak w ogóle to dzień dobry wszystkim w sobotę
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 09:54   #1330
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Uff, wyszorowalam lodowke Po Housie nie bylo nic do ogladania, a przeciez nie pojde kimac o 21-ej, wiec zarzadzilam akcje "lodowka", porabana jestem

Co do zwiazkow - zadna strona nie ma prawa zrzucac odpowiedzialnosc za zwiazek na druga osobe. teksty typu "to ty decydujesz, ja sie dostosuje, bedzie jak wolisz" to tylko pozory, na szlabana nam partner, ktory nie chce brac udzialu w decyzjach o naszym zwiazku i zrzuca na nas podejmowanie wszelkich dzialan, do bani z takim ukladem, jak nie mozna liczyc na druga strone. Jak samemu trzeba sobie radzic ze wszystkim, bo TZ powie, ze "rob jak chcesz", to niech spada na wrotki, rownie dobrze mozna byc singlem, na tym samym to polega, a nie czujesz sie jak z kolem mlynskim u szyi. Partner to tez dorosly czlowiek, wiec niech wezmie odpowiedzialnosc za swoje i za wspolne zycie z druga osoba, a nie zwala wszystkiego na partnerke. Za takie ustapienie miejsca, to niech sie pocaluje w lokiec, baba chce miec chlopa, a nie ciolka do prowadzenia za reke
Podjac ostateczna decyzje nie jest latwo ale potem to juz tylko ulgaaa...
To wczoraj leciał Dr House? Nie wiedziałam, przegapiłam

A co do słów skierowanych do Winly - podpisuję się pod każdym. Nie zgodzę się z atoją - Winly pisała, że już setki razy stawiała go pod ścianą i nic. Uważam, że takie zachowania są w nim zbyt głęboko zakorzenione. Ale 100% prawdy i oglądu sytuacji zna i ma tylko Winly. Trzymam kciuki za jak najlepsze rozwiązanie sytuacji byleby tylko coś się ruszyło, nieważne w którą stronę.


Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy mamy to samo na myśli, takie jakby wężyki zwijane w płaskie dyski? Ja zajadałam się marcepanem I popijałam pysznym winem
A na Litwie byłam dwa lata temu. Tam to dopiero były smakołyki!
Edit: Olśniło mnie, przecież wiem, o jakie ciasto ci chodzi - tradycyjna strucla węgierska, nadziewana i zawijana, prawda? Oczywiście, że jadłam, ale jak dla mnie szału nie było, może dlatego nie skojarzyłam od razu. Za to TŻ objadał się tym aż nieprzyzwoicie, bo to na każdym przysłowiowym rogu można było kupić, a mnogość rodzajów nadzienia powalała. On, jak to facet, upodobał sobie wersję wytrawną.
Nie nie, one nie były nadziewane. Nie mogę nigdzie znaleźć nazwy... ale mam koleżankę, która spędziła ostatnio pół roku na Erasmusie w Budapeszcie więc się dowiem i dam znać chodzi o takie ciastko zwinięte w rulon o średnicy 10 cm, puste w środku, po rozwinięciu wyglądało jak wielki skręcony cienki pasek posypany cukrem, inaczej tego nie umiem opisać


Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
hehe ja się nagradzam wizażem ale nauka też niestety w las poszła.. niestety dziecko ostatnio szaleju się najadło i próbuje wymuszać na nas różne rzeczy mąż stwierdził, że pewnie jego mama za często ustępuje i ma w planach podglądanie tego, co w domu się dzieje przy pomocy kamery zniesmaczył mnie ten pomysł, ale z teściową pogadać nie można, bo patrzy się na mnie jak na debila, co to nie zna sie na dzieciach (bo dzisiaj np zwróciłam jej uwagę, że za ciepło ubiera małą na dwór.. sama chodzi z rótkim rękawem a Ninę wciska w sweter i kurtkę )
O rany bardzo mi się nie podoba pomysł z kamerą, na pewno po obejrzeniu filmu byłoby mnóstwo czepiania się i komentarzy, że on zrobiłby to lepiej - nawet jeśli to nie jest prawda... uważam że wystarczyłaby poważna małżeńska rozmowa, mająca na celu ustalenie postępowania wobec małej...

A teściowej powiedz, że swoje dziecko / dzieci już wychowała, a Ty zrobisz to po swojemu. Babcia babcią, ale to Ty tu matką jesteś i Ty decydujesz.



Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Krotki fargment z jednej z nich:
Mężczyźni zostali stworzeni dla kobiet. Każde zwierzę da się wytresować. Mężczyzna też. Mężczyźni kochają jeść. Niekiedy kochają także kobietę. Nigdy jednakże nie kochają jej bardziej niż jeść. Mężczyzna ideał... takie coś jednej kobiecie się kiedyś przyśniło i obudziwszy się wybuchnęła gorzkim i żałosnym szlochem. Opowiedziała sen przyjaciółkom. Też się popłakały.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 10:07   #1331
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
uważaj, bo na serio wpadne w akcie desperacji
Dla mnie to nie jest grozba Zapraszam
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-15, 11:07   #1332
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Naamah6 jaki Ty masz cudny avatarek
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 11:34   #1333
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Naamah6 jaki Ty masz cudny avatarek
Pastereczka mnie pogoniła za nieoryginalność To teraz chyba mam taki, który sie nie powtarza...
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 11:58   #1334
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Dla mnie to nie jest grozba Zapraszam
to miłe, dzięki
Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Pastereczka mnie pogoniła za nieoryginalność To teraz chyba mam taki, który sie nie powtarza...
bardzo ładnie pasuje uwielbiam zieleń

ide się poopalać trochę
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 12:06   #1335
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
silknaturals- malinowe cosik za 7dolcow, czas oczekiwania tydzien i mamy w domku, buzia cudowna, od dzis sie zachwycam tym produktem -bardziej niz baardzo

zaraz zamiawiam , bo naprawde jest gorzej , bardzo mi spuchły , są czerwone i mnie bolą...ale od czego... zel hailuronowy , hydrolat oczarowy czy witamina C mnie tak podrazniła?

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Pastereczka mnie pogoniła za nieoryginalność To teraz chyba mam taki, który sie nie powtarza...
świetny avek , mi się podoba ?

Oczywiście zamiast siedzieć wczoraj w domu poszłam na tany tany...i po raz pierwszy w podkladzie EDM i cieniach MAD.Jestem bardzo zadowolona z tych cieni , tym bardziej że były z drobinkami wiec nie było widac moich spuchnietych powiek, ale efekt fantastyczny, szkoda że nie zrobiłam zdjęcia...ale naprawde efekt super Składam nastepne zamowienie cieni MAD..są super
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 13:15   #1336
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Viollet, ale on właśnie chce swoją matkę kamerować nie mnie.. dlatego wieje grozą.. mnie teściowa wcale nie słucha, patrzy na mnie jak na wariatkę i wychodzi z tego pokoju, w którym ja jestem. do przeprowadzki jesteśmy na nią skazani, bo żadna niania nie przyjdzie pracować na max. 1,5 mca a moja mama chora i nie dałaby rady z małą.
jakoś się przemęczymy. staram się łagodzić sytuację, żeby Ninie nie ucierpiała na tym wszytskim
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 13:18   #1337
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
zaraz zamiawiam , bo naprawde jest gorzej , bardzo mi spuchły , są czerwone i mnie bolą...ale od czego... zel hailuronowy , hydrolat oczarowy czy witamina C mnie tak podrazniła?

Bardzo mozliwe,ze vit.C a jakiego stezenia uzylas?
Hydrolat oczarowy tez nie wszystkim sluzy
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 13:18   #1338
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
zaraz zamiawiam , bo naprawde jest gorzej , bardzo mi spuchły , są czerwone i mnie bolą...ale od czego... zel hailuronowy , hydrolat oczarowy czy witamina C mnie tak podrazniła?
wlaściwie każda z tych rzeczy mogła Cię podrażnić (no właściwie hialuron najmniej- a z czym używałaś?) wit. C lubi podrażniać najbardziej oczar też ale nie aż tak
Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Oczywiście zamiast siedzieć wczoraj w domu poszłam na tany tany...i po raz pierwszy w podkladzie EDM i cieniach MAD.Jestem bardzo zadowolona z tych cieni , tym bardziej że były z drobinkami wiec nie było widac moich spuchnietych powiek, ale efekt fantastyczny, szkoda że nie zrobiłam zdjęcia...ale naprawde efekt super Składam nastepne zamowienie cieni MAD..są super
ja właśnie cekam na te cienie MAD i przebieram nóżkami jak bedą to zaraz porobie swatche, według obietnic moze i Ty porób swatche tego co masz szkoda że tak mało osób było chętnych na zamówienie mimo sporej promocji - ale nie to nie teraz będziecie nam zazdrościć
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 13:59   #1339
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

No witamine C była 15 %... żel z niczym nie mieszałam bo to moje pierwsze zamówienie i nie wiedziałąm co i jak...tez coś czuje ze to witamina C..miała wygładzic a mam na powiekach skorupe a pod oczami jakby ktoś zaorał..wielkie zmarchy jak u babci ...oczarowy na buzke jest ok , żel hialuronowy tez jestem zadowolona, mam bardzo wrażliwą skóre oczu i juz mi ręce opadają bo boję się że jak bedę miała 40 lat to jak babcia bedę miała zmarchy...zamówiłam właśnie z SN malinkowy nawilżacz i bazę pod cienie...) rozumiem że swatche sa to po prostu zdjecia produktów np , rozmazanych na skórze
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-15, 14:03   #1340
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
No witamine C była 15 %... żel z niczym nie mieszałam bo to moje pierwsze zamówienie i nie wiedziałąm co i jak...tez coś czuje ze to witamina C..miała wygładzic a mam na powiekach skorupe a pod oczami jakby ktoś zaorał..wielkie zmarchy jak u babci ...oczarowy na buzke jest ok , żel hialuronowy tez jestem zadowolona, mam bardzo wrażliwą skóre oczu i juz mi ręce opadają bo boję się że jak bedę miała 40 lat to jak babcia bedę miała zmarchy...zamówiłam właśnie z SN malinkowy nawilżacz i bazę pod cienie...) rozumiem że swatche sa to po prostu zdjecia produktów np , rozmazanych na skórze
tak, swatche prezentując to jak proch wygląda na skórze
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 14:33   #1341
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

selene jak stosujesz hialuron solo, to on może byc sprawcą...
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 14:40   #1342
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Selene211 mnie podraznila wit. C w stezeniu 5%, unikam jak ognia od tego czasu, bylam jakby poparzona az, brr... Zelu HA tez radze nie uzywac solo, na dluzsza mete wysuszy, a przeciez ma nawilzac, dodawaj go do kremow i balsamow albo mieszaj z olejkami. Na opuchniete powieki polecam zel pod oczy z dodatkiem swietlika, jak bedziesz w Polsce to zaopatrz sie w zele Flos Lek (najlepiej tubki), polecam

Naamah6 gratulejszyn zieleni i potwierdzam, ze av masz teraz czaderski
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 14:58   #1343
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

dokładnie żele flos leku są rewelacyjne
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 15:11   #1344
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Czy ktos z was uzywa Buff?
http://www.youtube.com/watch?v=iQAKQ0y87d0
Kusi mnie...
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 15:46   #1345
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Czy ktos z was uzywa Buff?
http://www.youtube.com/watch?v=iQAKQ0y87d0
Kusi mnie...
Gdzie Ty to wynalazłaś? I gdzie to można kupić?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 15:53   #1346
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Witam.
Pastereczko jak tam moje kolczyki?
Wysłałm Ci PW.

vril mój maż ma takie coś.Bardzo fajna sprawa.Używa tego szczególnie zimą w pracy na szyję a w lesie jako kamuflaż bo ma w kolorze zielonym.
Sama sie zastanawialam nad tym ale nie szukałam innych kolorów.
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 15:58   #1347
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Gdzie Ty to wynalazłaś? I gdzie to można kupić?
http://cgi.ebay.co.uk/Multi-purpose-...d=p3286.c0.m14
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 16:04   #1348
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
no proszę a u nas na all bo 60 zł - a ta co podesłałaś mi się podoba

a tak w ogóle gdzie Twoja biżu co?

A tak z innej beczki - jadę we wrześniu na 90 urodziny mojej babci - impreza prawie jak wesele bo 50 osób i orkiestra, i nie wiem w co mam się ubrać

Edytowane przez Lemirka
Czas edycji: 2009-08-15 o 16:06
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 16:05   #1349
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
No witamine C była 15 %... żel z niczym nie mieszałam bo to moje pierwsze zamówienie i nie wiedziałąm co i jak...tez coś czuje ze to witamina C..miała wygładzic a mam na powiekach skorupe a pod oczami jakby ktoś zaorał..wielkie zmarchy jak u babci ...oczarowy na buzke jest ok , żel hialuronowy tez jestem zadowolona, mam bardzo wrażliwą skóre oczu i juz mi ręce opadają bo boję się że jak bedę miała 40 lat to jak babcia bedę miała zmarchy...zamówiłam właśnie z SN malinkowy nawilżacz i bazę pod cienie...) rozumiem że swatche sa to po prostu zdjecia produktów np , rozmazanych na skórze
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Selene211 mnie podraznila wit. C w stezeniu 5%, unikam jak ognia od tego czasu, bylam jakby poparzona az, brr... Zelu HA tez radze nie uzywac solo, na dluzsza mete wysuszy, a przeciez ma nawilzac, dodawaj go do kremow i balsamow albo mieszaj z olejkami. Na opuchniete powieki polecam zel pod oczy z dodatkiem swietlika, jak bedziesz w Polsce to zaopatrz sie w zele Flos Lek (najlepiej tubki), polecam

Naamah6 gratulejszyn zieleni i potwierdzam, ze av masz teraz czaderski
Popieram Vril Vit.C potrafi niezle urzadzic -sama sie o tym przekonalam i wiem np.ze moja skora zle znosi uzywanie jej podczas kuracji kwasowych-a najlepiej niskie stezenia.
Zel HA jest swietny ale w polaczeniu z olejami,jako dodatek do kremow,balsamow itd.
Flos lek ma swietne zele,podobnie jak zel nawilzajacy z Oeparola

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Czy ktos z was uzywa Buff?
http://www.youtube.com/watch?v=iQAKQ0y87d0
Kusi mnie...
Czaderskie troche przypomina mi to tzw.komin-jak bylam mala to babcia na drutach zrobila cos podobnego ale z elastycznego materialu to moze byc o wiele lepsze.
Bedziesz moze kupowac?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 16:11   #1350
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Selene211 mnie podraznila wit. C w stezeniu 5%, unikam jak ognia od tego czasu, bylam jakby poparzona az, brr... Zelu HA tez radze nie uzywac solo, na dluzsza mete wysuszy, a przeciez ma nawilzac, dodawaj go do kremow i balsamow albo mieszaj z olejkami. Na opuchniete powieki polecam zel pod oczy z dodatkiem swietlika, jak bedziesz w Polsce to zaopatrz sie w zele Flos Lek (najlepiej tubki), polecam

Naamah6 gratulejszyn zieleni i potwierdzam, ze av masz teraz czaderski
Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
dokładnie żele flos leku są rewelacyjne
Ech...no widzicie dziewczyny, stwierdziłam że jak zamówie nawilżacze z Mazideł to będa nawilżały.Czlowiek na błędach się uczy A żel ze świetlikiem zamowiony juz u mamy Za tydzień bedę miała 2 sztuki Najgorsze że nie moge dziisaj nałożyć nowych cieni MAD bo mnie te powieki potwornie szczypią, nakładam wszystkie kremy i nic , jedynie herbata zlikwidowała pół opuchlizny, ale piecze potwornie Dobrze że jesteście , bo kolejna porcja nawilżacza skończyła by sie wizytą u lekarza
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.