Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-21, 13:25   #1771
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Angel, bardzo dobra ideologia
Zwariowalam, mam resztki kasy i chyba wlasnie postanowilam przehulac je na Aromaleigh. Raz sie zyje.. najwyzej potem bede zebrac u TZ o kawalek chleba
Dziewczyny, wypralam wlasnie ubrania orzechami pioracymi i jestem zachwycona. Chyba calkiem porzuce proszki (nie mineralne, rzecz jasna). Mam je od 2 miesiecy ale podchodzilam do nich jak pies do jeza, w koncu skonczyl mi sie proszek i nie mialam wyjscia - a tu ciuchy mieciutkie, czyste i ladnie pachnace olejkiem lawendowym. Kto by pomyslal!
a wszystko się ładnie sprało? te orzechy na raz czy wielokrotnego użytku?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 13:26   #1772
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Paulo najlepszego!

cathy eh straszysz jestem na to gotowa, lykam cynk, jem pestki dynii itd i mam nadzieje, zeto mi troche pomoze docelowo zamierzam wrocic do tabletek, ale tak naprawde nie wiem. mom tych problemow z cera, lepiej sie czuje bez tabletek.
noa twoja cera to jest marzenie! ja wygladam jak 13 nieszczesc zwlaszcza przez to, ze rozdrapalam dwa syfki gula mniejsza, ale zaleczyc sie nie chce
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 13:31   #1773
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Pranie a ty znów kusisz

Cotko

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-08-21 o 13:33
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 13:47   #1774
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Lemirko, nie probowalam na jakichs ciezkich plamach, normalne zabrudzenia "uzytkowe" ale ciuchy sa czysciutkie. Pisza w instrukcji, ze w niskiej temperaturze woreczek (ja dalam 8 lupinek) orzechow starcza na kilka pran.
Ja kusze??!! a co mam powiedziec o Cathy?!
Rozi, mam nadzieje, ze nie przerazisz sie jak dostaniesz paczke ode mnie. Zawinelam ladnie wszystko..... w pieluche mojego syna czysta of kors. Tak jakos idealnie sie zapakowalo, ze uznalam to za genialny pomysl
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 13:54   #1775
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Ja jestem cała, ale to cała podrapana przez małego kociaka! Wczoraj na przykład wskoczył na moje udo i niestety zleciał obdzierając mi całą nogę... Na domiar złego mam już spore uczelenie na słońce, a uczulenie po ukąszeniach komarów ciągle widoczne w postaci czerwonych placków...
Żeby nie było tak miło to na twarzy też mi ciągle coś wyskakuje, a co!
Jedyne co mnie skusi to EDM, EGM i... wakacje
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 14:12   #1776
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Dziewczyny,

gdybym znikła z forum w najbliższym czasie i nie odpowiadała na pw, to proszę się nie dziwić - mój komputer się "pali" i śmierdzi, chyba wiatrak nawalił

On robi wszystko, żeby zwalczyć moje uzależnienie.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 14:20   #1777
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Ja jestem cała, ale to cała podrapana przez małego kociaka! Wczoraj na przykład wskoczył na moje udo i niestety zleciał obdzierając mi całą nogę... Na domiar złego mam już spore uczelenie na słońce, a uczulenie po ukąszeniach komarów ciągle widoczne w postaci czerwonych placków...
Żeby nie było tak miło to na twarzy też mi ciągle coś wyskakuje, a co!
Jedyne co mnie skusi to EDM, EGM i... wakacje
A dogaduje się już z Twoją kotką? Jak idą poszukiwania nowego domu dla niego? Uczulenie na słońce - to może filtry Na ukąsenia kup sobie wapno, najlepiej dla dzieci, bo smaczniejsze i popijaj, będzie lepiej
Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

gdybym znikła z forum w najbliższym czasie i nie odpowiadała na pw, to proszę się nie dziwić - mój komputer się "pali" i śmierdzi, chyba wiatrak nawalił

On robi wszystko, żeby zwalczyć moje uzależnienie.
Ech, widać temperatura nie sprzyja elektronice Ale wiatrak w ogóle nie działa, czy chodzi za krótko? Bo jeśli to drugie, to można spróbować przedmuchać sprężonym powietrzem, tak samo klawiaturkę (jeśli to laptop).
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-21, 15:14   #1778
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
A dogaduje się już z Twoją kotką? Jak idą poszukiwania nowego domu dla niego? Uczulenie na słońce - to może filtry Na ukąsenia kup sobie wapno, najlepiej dla dzieci, bo smaczniejsze i popijaj, będzie lepiej
Taaa... dogadują się choć ich ulubioną zabawą są "gryzaki"czyli pokażę Ci jak mocno umiem gryźć Ganiają się po całym mieszkaniu
A domek... no domku, gdzie jesteś? Niestety, narazie domku brak

Już Ci przecież mówiłam, że filtry na uczulenie słoneczne nie pomagały mi
Wapno pijam codziennie, z kwercetyną na alergie. Po komarach miałam olbrzymie bąble (ok. 4-6cm) głównie na nogach i pośladkach w ilości większej niż 30. Do tego wszystkiego gorączka. Już jest o wiele lepiej bo placki są mniej czerwone niż były i zdecydowanie mniejsze ale za wolno znikają Czekam na wizytę u dermatologa, może trafię na jakiegoś naprawdę kompetentnego


Lorri- wciąż jestem pełna podziwu dla Twojej wiedzy na temat składników kosmetyków po prostu nie może Cię tu zabraknąć!
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 15:37   #1779
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Ech, widać temperatura nie sprzyja elektronice Ale wiatrak w ogóle nie działa, czy chodzi za krótko? Bo jeśli to drugie, to można spróbować przedmuchać sprężonym powietrzem, tak samo klawiaturkę (jeśli to laptop).
To stary rzęch. Wiatrak się męczył od dość dawna, buczał straszliwie jak mu się nie podobała temperatura. Możliwe, że nie chodzi w ogóle (nie było mnie przy starcie, jak przyszłam po 30 min., to już śmierdziało).

Podstawiłam genialny PRL-owski wentylator pod samo pudło i jest teraz chłodne jak w stanie spoczynku , boję się tylko, że jakaś część się mogła przywędzić. Może nie powinnam wyłączać komputera . Wiedziałam, że w końcu przyjdzie czas na grzebanie w jego bebechach, jeszcze tego nigdy nie robiłam.

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Lorri- wciąż jestem pełna podziwu dla Twojej wiedzy na temat składników kosmetyków po prostu nie może Cię tu zabraknąć!
Hi hi, dzięki .
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 15:40   #1780
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

dziekuje wam dziewczyny wszystkim baaaardzo za zyczenia bardzo mi milo sie zrobilo.
Winly piekne słoneczniki

Cathy jak sie ciesze ze postanowilas juz wrocic. za chwilke, jak juz ogarne reszta forum to lece na twoj blog zobaczyc co tam zmalowlas i opisalas. choc nie wiem czy to sie nie skonczy wielka ochota na zakupy...
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 15:45   #1781
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Zawinelam ladnie wszystko..... w pieluche mojego syna

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

gdybym znikła z forum w najbliższym czasie i nie odpowiadała na pw, to proszę się nie dziwić - mój komputer się "pali" i śmierdzi, chyba wiatrak nawalił

On robi wszystko, żeby zwalczyć moje uzależnienie.
ajc, ostatnio wszystkim sprzęty padaja ja bym to uznała za znak, ze czas najwyzszy na solidny odwyk

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Winly piekne słoneczniki



dotarłam do domku dzis wcześniej. pedzę więc na pocztę coś tam powysyłać, jak wrócę to ogarne zamówienie EDM

a w aromaleigh jak z wysyłką? warto zamówić samemu czy moze by zbiorowe jakieś machnąc? jeszcze nie zdazyłam się zapoznać z zasadami
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-21, 16:05   #1782
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Lemirko, nie probowalam na jakichs ciezkich plamach, normalne zabrudzenia "uzytkowe" ale ciuchy sa czysciutkie. Pisza w instrukcji, ze w niskiej temperaturze woreczek (ja dalam 8 lupinek) orzechow starcza na kilka pran.
Ja kusze??!! a co mam powiedziec o Cathy?!
Rozi, mam nadzieje, ze nie przerazisz sie jak dostaniesz paczke ode mnie. Zawinelam ladnie wszystko..... w pieluche mojego syna czysta of kors. Tak jakos idealnie sie zapakowalo, ze uznalam to za genialny pomysl
pranie, mam zamiar zakupić orzechy, jesli to prawda co piszą na stronie NP to WOW!
i ja myślę, że to genialny pomysł a tetrowa czy pampers?

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

gdybym znikła z forum w najbliższym czasie i nie odpowiadała na pw, to proszę się nie dziwić - mój komputer się "pali" i śmierdzi, chyba wiatrak nawalił

On robi wszystko, żeby zwalczyć moje uzależnienie.
Lorri, mam nadzieję ze szybko dojdziecie do porozumienia, byłoby bardzo smutno bez Ciebie


cathy na blogu zaprezentowała zrobioną przez siebie emotkę

jest cudowna!

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-08-21 o 16:19
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 17:43   #1783
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Taaa... dogadują się choć ich ulubioną zabawą są "gryzaki"czyli pokażę Ci jak mocno umiem gryźć Ganiają się po całym mieszkaniu
A domek... no domku, gdzie jesteś? Niestety, narazie domku brak

Już Ci przecież mówiłam, że filtry na uczulenie słoneczne nie pomagały mi
Wapno pijam codziennie, z kwercetyną na alergie. Po komarach miałam olbrzymie bąble (ok. 4-6cm) głównie na nogach i pośladkach w ilości większej niż 30. Do tego wszystkiego gorączka. Już jest o wiele lepiej bo placki są mniej czerwone niż były i zdecydowanie mniejsze ale za wolno znikają Czekam na wizytę u dermatologa, może trafię na jakiegoś naprawdę kompetentnego


Lorri- wciąż jestem pełna podziwu dla Twojej wiedzy na temat składników kosmetyków po prostu nie może Cię tu zabraknąć!
Oj biedactwo Ale mnie chodziło o taki solidny filtr apteczny, a mnie Lirenkę

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
To stary rzęch. Wiatrak się męczył od dość dawna, buczał straszliwie jak mu się nie podobała temperatura. Możliwe, że nie chodzi w ogóle (nie było mnie przy starcie, jak przyszłam po 30 min., to już śmierdziało).

Podstawiłam genialny PRL-owski wentylator pod samo pudło i jest teraz chłodne jak w stanie spoczynku , boję się tylko, że jakaś część się mogła przywędzić. Może nie powinnam wyłączać komputera . Wiedziałam, że w końcu przyjdzie czas na grzebanie w jego bebechach, jeszcze tego nigdy nie robiłam.

.
Dasz sobie radę A pomysł z wentylatorem świetny

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość

ajc, ostatnio wszystkim sprzęty padaja ja bym to uznała za znak, ze czas najwyzszy na solidny odwyk
Jaki odwyk To znak, że trzeba sprzęty wymienić
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 18:11   #1784
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
cathy, ja tez czasami

selene, ah, szkoda ze jezyki skandynawskie to u mnie jakas pomylka. ja nawet niemeickiego nie moge sie nauczyc wiec norweski to by bylo wyzwanie silownia studencka.. zaraz nam tutaj zalaza jakis watek dla rozmarzajacych sie nad facetami ale w ogole jak bedziesz miala przypadkiem jakies foki z imprezy z kolegami z pracy/silowni/cokowliek to wiesz..
co do hiszpanki, to mam po prostu zoltwa troche ciemniejsza cere, ciemne wlosy i oczy no coz, byc moze to wystarczy
eeeeeeeetam..nauczyłabys się szybko, wszystkiego się można nauczyć...no i wiesz, przystojni faceci

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
selene, jakbym swoją siostrę słyszała
Hmmm..nie mam nawet siostry

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Taaa... dogadują się choć ich ulubioną zabawą są "gryzaki"czyli pokażę Ci jak mocno umiem gryźć Ganiają się po całym mieszkaniu
A domek... no domku, gdzie jesteś? Niestety, narazie domku brak

Już Ci przecież mówiłam, że filtry na uczulenie słoneczne nie pomagały mi
Wapno pijam codziennie, z kwercetyną na alergie. Po komarach miałam olbrzymie bąble (ok. 4-6cm) głównie na nogach i pośladkach w ilości większej niż 30. Do tego wszystkiego gorączka. Już jest o wiele lepiej bo placki są mniej czerwone niż były i zdecydowanie mniejsze ale za wolno znikają Czekam na wizytę u dermatologa, może trafię na jakiegoś naprawdę kompetentnego
cieszę sie się zwierzatka dogadały. No i szczerze współczuje, moja mama ma uczulenie na słońce, jedzie całe lato na blokerach z apteki. No i te bąble...bidulko, dobrze że można teraz coś kupić przeciw komarom. Mam nadzieję że przynajmniej śladów po ukąszeniach nie będziesz miała.

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
pranie, mam zamiar zakupić orzechy, jesli to prawda co piszą na stronie NP to WOW!


cathy na blogu zaprezentowała zrobioną przez siebie emotkę

jest cudowna!
Orzechy??? zwykłe orzechy??? hmmm....zaskakujecie mnie dziewczyny. No i przyłączam się do achów i echów nad emotka Cathy

Doszły moje kremy ze świetlikiem z Flos Lek- dziekuje za rady, bo dziisaj znów zaczęły mnie potwornie piec powieki, więc od razu nałozyłam porcyjkę. Albo mam uczulenie na cienie MAD albo na nowy eyeliner Diora Chociaz mam nadzieję że Rozi miłą rację, że na początku pyłki moga podrażniać, tylko mnie piecze powieka

sto lat Paulo!!!!!!
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 18:57   #1785
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Doszły moje kremy ze świetlikiem z Flos Lek- dziekuje za rady, bo dziisaj znów zaczęły mnie potwornie piec powieki, więc od razu nałozyłam porcyjkę. Albo mam uczulenie na cienie MAD albo na nowy eyeliner Diora Chociaz mam nadzieję że Rozi miłą rację, że na początku pyłki moga podrażniać, tylko mnie piecze powieka
Na piekące oczka świetne są też krople ze świetlika (EUPHRASIA) Tylko nie wiem, czy w Norwegii są one dostępne. W PL kosztują koło 7 - 9 zł i można ich używać po otwarciu przez 10 dni.

Właśnie przyszła do mnie przesyłka w Buff'd BŁYSKAWICZNA!!!
Zamówienie złożone 17.08, wysłane 18.08 i dzisiaj jest już u mnie
Zaraz polecę do łazienki testować kolorki i formuły.

Martwię się natomiast moimi zamówieniami z EGM (wysłana 11.08) i CS (wysłana 10.08), zwłaszcza, że SN wysłane 11.08 dotarło do mnie 17.08...
Napisałam do EGM z prośbą o nr przesyłki - napisali, że nie mają, ale mam poczekać jeszcze kilka dni i jak nie dojdzie, to mi jeszcze raz wyślą.
Poczekam, zwłaszcza, że 19.08 wysłali mi kolejne zamówienie (dosyć spore) i jeżeli to też miałoby nie dojść, to wolałabym, żeby to większe mi jeszcze raz wysłali (w tym pierwszym było tylko kilka próbek, więc mogłabym jego stratę przeboleć, ale i tak uważam, że to bardzo miło z ich strony, że oferują ponowną przesyłkę). Chociaż wolałabym, żeby jednak to zamówienie doszło, bo okropnie się czuję myśląc, że ktoś ukradł moja przesyłkę...

Nie wiem natomiast co zrobić z tym CS - od nich też idzie do mnie jeszcze jedno zamówienie (wysłane 19.08) i chyba tak, jak w wypadku EGM poczekam, aż to drugie dojdzie (o ile dojdzie) i ewentualnie będę się z nimi kontaktować.
Nie wiecie może, czy CS też oferuje ponowną przesyłkę w przypadku zaginięcia paczki (listu)? Zależy mi na obu przesyłkach od nich - w pierwszej jest pędzel Pink Duo Fiber Powder Stippler, a w drugiej 10 słoiczków z sitkami

Na mojej poczcie tych przesyłek nie ma - zresztą akurat moja poczta jest bardzo porządna, więc jeżeli ktoś ukradł te przesyłki, to raczej gdzieś po drodze.
Z CS mam nr nadania, więc może powinnam zadzwonić do UC? Tyle, że to są drobne zamówienia, do których raczej VAT-u się nie dolicza...
Jeżeli któraś z Was ma jakiś nr do UC, gdzie mogłabym uzyskać jakieś informacje, to bardzo proszę o podanie

Martwię się bardzo o te przesyłki, zwłaszcza, że moje poprzednie zamówienia z CS i EGM przychodziły bardzo szybko.
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 19:01   #1786
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Hmmm..nie mam nawet siostry
Jak to nie masz? A my to co? Siostry mentalne, siostry z wyboru, siostry w nałogu! To się może okazać silniejsze niż więzy krwi
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 19:14   #1787
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Jak to nie masz? A my to co? Siostry mentalne, siostry z wyboru, siostry w nałogu! To się może okazać silniejsze niż więzy krwi
No to teraz mam liczną rodzinę Ciężki los jedynaka.Każdy mówi że fajnie , ale jak przyjdzie kiedyś jechać gdzieś na swięta to nawet nie będę miała gdzie z dziećmi jechać A kuzynki to juz nie to samo
No i dziekuję KamilaWu Właśnie zostałaś moją starszą siostrą I mam to na piśmie wyżej , więc się nie wyprzesz mnie już

BiedronqoNie widziałam, a to z apteki ????
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

Edytowane przez selene211
Czas edycji: 2009-08-21 o 19:16
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 19:22   #1788
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
No to teraz mam liczną rodzinę Ciężki los jedynaka.Każdy mówi że fajnie , ale jak przyjdzie kiedyś jechać gdzieś na swięta to nawet nie będę miała gdzie z dziećmi jechać A kuzynki to juz nie to samo
No i dziekuję KamilaWu Właśnie zostałaś moją starszą siostrą I mam to na piśmie wyżej , więc się nie wyprzesz mnie już
Halo, dlaczego od razu starszą, nie wnikajmy w detale Czy ja tu gdzieś zamieściłam swoją datę urodzenia? Chwila słabości, a teraz mi tu wiek wypominają
To co, Selenko, wpadasz do mnie na święta?
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 19:35   #1789
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość

BiedronqoNie widziałam, a to z apteki ????
Jest to "lek" homeopatyczny. Z apteki (bez recepty).
Z tej stronki możesz pobrać ulotkę w formacie PDF:
http://www.strefalekow.pl/product/de...ietlikiem.html

Dla moich czerwonych od komputera i kawałków mineralnych cieni oczu jest wybawieniem.

Jedyny feler, to fakt, iż trzeba go zużyć w ciągu 10 dni od otwarcia, więc lepiej go używać w większą ilość osób.
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-21, 19:42   #1790
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Jak to nie masz? A my to co? Siostry mentalne, siostry z wyboru, siostry w nałogu! To się może okazać silniejsze niż więzy krwi
Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Halo, dlaczego od razu starszą, nie wnikajmy w detale Czy ja tu gdzieś zamieściłam swoją datę urodzenia? Chwila słabości, a teraz mi tu wiek wypominają
To co, Selenko, wpadasz do mnie na święta?
Uważaj bo przyjadę Jeszcze tam nie byłam.Mam rodzinkę w Tarnowie , więc nawet niedaleko Nie wiem czy jesteś starsza czy nie ale, ale zawsze chciałam mieć starszą siostrę, więc nie masz wyboru

Żona pokazuje mężowi najnowszy żurnal i mówi:
-Chciałabym mieć takie futro
A mąż na to :
- To jedz Whiskas

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość

Jedyny feler, to fakt, iż trzeba go zużyć w ciągu 10 dni od otwarcia, więc lepiej go używać w większą ilość osób.
He he:hahaha : przymusowe smarowanie oczu przez całą rodzinę Spróbuje poszukać, dziękuję
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 20:19   #1791
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Uważaj bo przyjadę
Nie boję się
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 20:24   #1792
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

I ja się dołączam do życzeń !!!
Paula wszystkiego najnajmineralniejszego
A innym dziewczynkom życzę miłego wieczorku Ja piję piwko i zaraz lecę na blog Cathy bo strasznie jestem ciekawa co nowego.
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 20:32   #1793
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Paula wielokrotności takich przegródek i szczescia rodzinnego
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 20:40   #1794
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

WI, na uczulenie filtry nie pomagają ale są konieczne niestety, oby nie Lirenka - przez nią mi się uaktywniło

ostatnio naoglądałam się Dirty Sexy Money i spodobał mi sie makijaz Lucy Liu: podklad, tusz do rzęs i roż na policzkach - w związku z powyższym maznęłam się Snugle i jakoś tak nie dla mnie ci on, za ciemny, za brzoskwiniowy OODAM w POŻĄDLIWE DŁONIE
szukam czegoś jasnoróżowego, jakies podszepty?
ponadto byliśmy w galerii i zakupilam sobie dwa golfy Solar, ogólnie wypatrzylam kilka fajnych rzeczy
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 20:41   #1795
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
WI, na uczulenie filtry nie pomagają ale są konieczne niestety, oby nie Lirenka - przez nią mi się uaktywniło

ostatnio naoglądałam się Dirty Sexy Money i spodobał mi sie makijaz Lucy Liu: podklad, tusz do rzęs i roż na policzkach - w związku z powyższym maznęłam się Snugle i jakoś tak nie dla mnie ci on, za ciemny, za brzoskwiniowy OODAM w POŻĄDLIWE DŁONIE
szukam czegoś jasnoróżowego, jakies podszepty?
ponadto byliśmy w galerii i zakupilam sobie dwa golfy Solar, ogólnie wypatrzylam kilka fajnych rzeczy
nie spisuj snugla na straty, zmieszaj z light pink edm- rozjaśni każdy kolor.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 20:57   #1796
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
nie spisuj snugla na straty, zmieszaj z light pink edm- rozjaśni każdy kolor.
zmieszałam ale nadal nie to
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 21:00   #1797
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
zmieszałam ale nadal nie to
próbowałyśmy ....snuggla nikomu nie dasz bo wczoraj całe forum zamówiło po promocyjnej cenie
sa jakieś niedobitki?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 21:38   #1798
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Selene, myslisz ze pistacje czy nerkowce sypnelam do pralki? na szczescie jeszcze tak zle ze mna nie jest Orzechy piorace z Naturalnego Piekna, jeszcze gdzies je widzialam ale nie pamietam gdzie.
Rozi, piekny huggies w pomaranczowe tygryski
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 21:47   #1799
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Selene, myslisz ze pistacje czy nerkowce sypnelam do pralki? na szczescie jeszcze tak zle ze mna nie jest Orzechy piorace z Naturalnego Piekna, jeszcze gdzies je widzialam ale nie pamietam gdzie.
Rozi, piekny huggies w pomaranczowe tygryski

to widocznie ze mną jest źle Stwierdziłam , że naprawde potraficie mnie zaskoczyć...wiem że są -kulki piorące- ale o orzechach nie słyszałam. Wiem że odzież srednio zabrudzoną kulki piorą bardzo dobrze, a do rzeczy białych i brudnych 1/3 porcji proszku..i nie sa drogie
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 21:47   #1800
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Uczyłam się dzisiaj cały dzień i postanowiłam sobie w nagrodę przyjść na wizaż i co? Internet mi padł, jak już był internet to komputer się zbuntował. Myślałam, że się ze złości popłaczę

Do tego jeszcze cera mi się zbuntowała jestem przed @ ale w takim stanie to chyba jeszcze nigdy nie miałam, każda nowa niespodzianka = nowe przebarwienie już nie mam pomysłu jak z tym walczyć

Na szczęście blog Cathy mi poprawił humor, stwierdziłam, że nie mam wielu rzeczy jeszcze i to na pewno dlatego nie umiem zrobić takiego makijażu jak ona

btw dlaczego tutaj tak cicho dzisiaj?

Kamilawu co z naszym spotkaniem ?
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:35.