Lakiery hybrydowe cz.4 - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-04, 07:12   #3841
darinn
Raczkowanie
 
Avatar darinn
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 146
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Niestety tez mam ten problem, chcąc znaleźć jasna czerwien Zazwyczaj przychodzi cos z pomarancza lub koralem.
Mam to samo Wlasnie kolezanka z Polski przywiozla mi cala gore paznokciowych rzeczy i miedzy innymi czerwony kolor z spn,jeszcze nie malowalam w weekend bede sie bawic ale sprawdzilam tak na szybko na jakims paznokciu i na pedzelku jak kolor wyglada i niestety jest taki bardzej pomaranczowy niz czerwony jak dla mnie Mozez na paznokciu bedzie sie inaczej prezentowal
Ale za to kolor fuksja i niebielski jest piekny a gold disco z semilaca az sobie jeden pazur pomalowalam tak mi sie podobaTylko szkoda ze top z spn caly w babelkach jest
darinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 13:27   #3842
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez darinn Pokaż wiadomość
Mam to samo Wlasnie kolezanka z Polski przywiozla mi cala gore paznokciowych rzeczy i miedzy innymi czerwony kolor z spn,jeszcze nie malowalam w weekend bede sie bawic ale sprawdzilam tak na szybko na jakims paznokciu i na pedzelku jak kolor wyglada i niestety jest taki bardzej pomaranczowy niz czerwony jak dla mnie Mozez na paznokciu bedzie sie inaczej prezentowal
Ale za to kolor fuksja i niebielski jest piekny a gold disco z semilaca az sobie jeden pazur pomalowalam tak mi sie podobaTylko szkoda ze top z spn caly w babelkach jest
Watpie Ja mialam Legendary Red z Semilaca, ktory rzekomo nie mial pomaranczowych tonow, a jak pomalowalam, to razil po oczach ta pomarancza. Na zdjeciach w internecie prezentuje sie pieknie, wlasnie tak jaka czerwien chcialabym miec. No, ale niestety rzeczywistosc okazala sie inna
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 15:52   #3843
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Watpie Ja mialam Legendary Red z Semilaca, ktory rzekomo nie mial pomaranczowych tonow, a jak pomalowalam, to razil po oczach ta pomarancza. Na zdjeciach w internecie prezentuje sie pieknie, wlasnie tak jaka czerwien chcialabym miec. No, ale niestety rzeczywistosc okazala sie inna
IMG_20161104_165010.jpg

Moje czerwienie Jak dla mnie Fireman Indigo jest bezkonkurencyjna

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 18:50   #3844
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

ileż czerwieni... niesamowity wybór
ja teraz zaszalałam i dwie zamówiłam, przekonana o swojej ekstrawagancji... hah
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 19:00   #3845
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Ja czerwień polecam CZ 011 albo piękne czerwienie z OPI - Big Apple red N25i the thrill of brazil A16, i jeszcze jeden warty uwagi różowo czerwony dutch tulips L60 Wiem, że są drogie w Polsce ale może komuś to nie przeszkadza
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 19:59   #3846
salinea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: okolice Pszczyny
Wiadomości: 120
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Hej dziewczyny

Ja mam kilka czerwieni z Indigo: Red Rubin, Metallic Marsala, Cranberry, Marylin, Crazy in Love, Catwalk, Obsession, Dracula Kiss i Femme Fatale- i kocham je wszystkie

Ale w sumie taka czerwień/czerwień to Crazy in love- pomarańczy w niej nie dostrzegam

Moja ulubiona, radośnie jasna i z drobinkami to Cranberry- rewelacyjna na lato!

Koleżanki moje, którym robię pazurki kochają Catwalka- soczysta czerwień z obłędnym brokatem.

Śliczne i lubiane przeze mnie to również Metallic Marsala- ciemniejszy odcień z metaliczną drobinką i nowy Bed of Roses- piękna kombinacja czerwieni z różą

Ze starszych mam jeszcze Hot rot red, Scarlet oraz Touch of Beauty od Ladys Nails- Scarlet śliczny szkarłatny żywy czerwony, Hot cudna ciemniejsza klasyczna czerwień a Touch jest podobny do Catwalka, tylko bardziej 'żelkowy'

-->w załącznikach fotki moich próbników- średnio na jeża widać kolory w tym świetle, ale trudno

Ps. Mam zgryza- kupiłam sobie top coat Eco universal i jestem mega zadowolona z trwałości blasku /zdecydowanie lepszy od tych nabłyszczaczy, które miałam/... ale mam wrażenie, że zmienia mi kolory hybryd Wczoraj położyłam sobie warstwę Femme Fatale na Bed of Roses- bo miałam tygodniowy odrost :P i jeden uszkodziłam sobie /nożem odkroiłam kawałek- cała ja/...
Femme jest troszkę żelkowy i ładnie na innych kolorkach wygląda... wszystko świetnie do czasu, aż położyłam eco na nim- kolor zmienił mi się w brąz i to z gatunku nie najpiękniejszych haha. Wcześniej kładłam go na bed of roses i też miałam wrażenie, że następuje subtelna zmiana koloru hybrydy hmm. Czy któraś z Was miała podobne doświadczenia? Może powinnam przemyć dyspersję zanim położę nabłyszczacz /choć nigdy tego nie robię/?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20161104_203958.jpg (118,8 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20161104_204022.jpg (142,2 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20161104_204035.jpg (142,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20161104_204057.jpg (158,4 KB, 25 załadowań)
salinea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 20:09   #3847
bottlegreen
Raczkowanie
 
Avatar bottlegreen
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 53
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

hej mam pytanie - jak często robicie nową hybrydę? nie chodzi mi o przerwy pomiędzy jedną a drugą(z "gołymi" paznokciami), ale czas noszenia jednego manicure. Słyszałam, że nie powinno się jej zdejmować częściej niż co ok. 2 tyg i zastanawiam się czy bardzo zły wpływ na paznokcie będzie miała zmiana co np tydzień czy nawet kilka dni.

Oczywiście nie chodzi mi o to, żeby ciągle robić co 5 dni nową bo to się mija z celem robienia hybrydy (gdzie chodzi przecież o to żeby mieć spokój z malowaniem na te 2tyg) tylko wyjątkowe sytuacje gdy już kolor bardzo się znudzi albo się nie podoba, połamie się/odpryśnie itp. Kiedy chodziłam co 3 tyg do manikurzystki problem mnie nie dotyczył, ale od niedawna robię sama i zastanawiam się jaki wpływ na paznokcie mogą mieć zbyt częste eksperymenty i czy pozwolić sobie na takie szybkie ściąganie w szczególnych sytuacjach.
__________________
WYMIANA

Edytowane przez bottlegreen
Czas edycji: 2016-11-04 o 20:11
bottlegreen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-04, 20:20   #3848
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Ja robie równo co tydzień. Jedynie ostatnio zrobiłam po 1,5tygodnia. W stanie paznokci nic nie zauważyłam złego. Są mocne, zadbane i długie aaaa, no i robię nieprzerwanie od roku sama hybrydy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Kiwaczka
Czas edycji: 2016-11-04 o 20:21
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 20:23   #3849
salinea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: okolice Pszczyny
Wiadomości: 120
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez bottlegreen Pokaż wiadomość
hej mam pytanie - jak często robicie nową hybrydę?
Ja zmieniam co 7- 10 dni, ale mam na paznokciu akryl położony lub proteinę czy keratynę z Indigo- i wtedy frezarką ściągam kolor do bazy/akrylu , a potem nakładam nowy. Moje paznokcie rosną jak szalone pod przykryciem, więc odrost mnie denerwuje... a że lampa i lakiery pod ręką, to "hulaj dusza piekła nie ma".

Edytowane przez salinea
Czas edycji: 2016-11-04 o 21:14
salinea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 20:38   #3850
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Mnie tez po tygodniu sie nudzi i chętnie bym zmieniała, ale staram się trzymać jak najdłużej, z doświadczenia... Kiedys przez 2 lata zmieniałam non stop co tydzień albo czasem krócej i moja płytka stala sie cienka jak papierki gdy zdjelam i kilka dni byly bez niczego bo chciałam przerwę zrobic. Nie potrafiłam ich zapuścić, a nigdy na to nie narzekałam. miałam piękne długie i twarde. Po półtorej roku (w trakcie miałam zwykly lakier, znowu hybrydę ktora krótko siw trzymała, no i żele z ktorym zeszłam z pól roku temu) w końcu mogę miec własne długie paznokcie i tez zawdzięczam to proteince Ogólnie nie polecam zmieniać co tydzień zbyt często
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 21:15   #3851
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Ja robię co 1,5 - 2 tygodnie, choć często mam ochotę co tydzień
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-04, 21:28   #3852
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez salinea Pokaż wiadomość

Ps. Mam zgryza- kupiłam sobie top coat Eco universal i jestem mega zadowolona z trwałości blasku /zdecydowanie lepszy od tych nabłyszczaczy, które miałam/... ale mam wrażenie, że zmienia mi kolory hybryd
Ten top ma uv i moze zmieniac przez to kolor. U mnie czarny zmienia w granat.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 21:30   #3853
salinea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: okolice Pszczyny
Wiadomości: 120
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ten top ma uv i moze zmieniac przez to kolor. U mnie czarny zmienia w granat.
A pomogłoby zmycie dyspersji? Hmm?
salinea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 21:40   #3854
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez salinea Pokaż wiadomość
A pomogłoby zmycie dyspersji? Hmm?
Nie pomoze
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2016-11-04 o 21:41
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 21:45   #3855
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Pokazcie mi te zmiany kolorow pod eco, bo uzywam tego topu od wiekow i tego u siebie nie zauwazylam
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 21:52   #3856
salinea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: okolice Pszczyny
Wiadomości: 120
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Nie pomoze
Ehh, kurczaki (!) a myślałam, że znalazłam top idealny

A ten z Gelisha polecany też tak ma?

Kuzynka z Niemiec robi pazurki profesjonalnie /nie jak ja amatorsko/ i polecała mi Supershine z Crystal Nails /81 zł za 15 ml- cena nie problem, jeśli jest dobry/.... ale mam pytanie, czy któraś z Was może go miała?

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Pokazcie mi te zmiany kolorow pod eco, bo uzywam tego topu od wiekow i tego u siebie nie zauwazylam
Zrobię w niedzielę wieczorem eksperyment na próbniku i wrzucę fotkę, bo dziś już zagrzebana w kocyku, a weekend na studiach mnie czeka :P
Na tym Bed of Roses nie ma aż takiej szalonej zmiany, ale ten brąz, w który zmienił się Femme Fatale /żelkowe bordo/wiśnia/ to mnie poraził na amen
salinea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 22:07   #3857
salinea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: okolice Pszczyny
Wiadomości: 120
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Ok, jednak odrzuciłam kocyk- eksperyment przeprowadzony na próbniku i uwieczniony na fotkach: kolor Femme Fatale

ps. na świeżym kolorku brąz był jeszcze wstrętniejszy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20161104_225838.jpg (108,9 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20161104_230027.jpg (87,5 KB, 51 załadowań)

Edytowane przez salinea
Czas edycji: 2016-11-04 o 22:09
salinea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 22:09   #3858
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez salinea Pokaż wiadomość
Ok, jednak odrzuciłam kocyk- eksperyment przeprowadzony na próbniku i uwieczniony na fotkach: kolor Femme Fatale

ps. na świeżym kolorku brąz był jeszcze wstrętniejszy
Rzeczywiscie
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 22:17   #3859
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Pokazcie mi te zmiany kolorow pod eco, bo uzywam tego topu od wiekow i tego u siebie nie zauwazylam
Mnie kazdy z uv zmienia :-D ale przeszkadza mi tylko na czarnym bo jakbym chciala granat to dalabym granat ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2016-11-04 o 22:18
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-04, 22:25   #3860
salinea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: okolice Pszczyny
Wiadomości: 120
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Ja mam shine ona, dry topa, wet looka, base&topcoat, crystal top coat /te od Indigo/ oraz jakiś tam starszy od Ladys Nails i żaden z nich nie zmienia mi koloru. Jednak przy moim trybie nieoszczędzania łapek, czyli mycia naczyń bez rękawiczek etc. po tygodniu przestają lśnić i zaczynają być coraz to bardziej matowe- dlatego szukałam nowego.

Eco lśni bosko, i ta delikatna zmiana Bed of Roses mi nie przeszkadzała, ale to co wczoraj przeżyłam z deczka mnie zdenerwowało. Na tyle, że przemalowałam całość kolorem Very Berry i ze strachu nie położyłam nań Eco, a Dry topa I już się dziś wkurzałam, bo przyłożyłam gdzieś pazurkiem i mi ryska matowa się pojawiła- czego na przykład przy eco po tygodniu noszenia nie stwierdziłam heh.
salinea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-05, 08:08   #3861
ingela777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Dziewczyny! Mistero Milano rozpoczęło promocje 2+1
ingela777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-05, 09:03   #3862
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Wlasnie kliknelam pilniki i dwa efekty polaris Na lakiery pewnie się skuszę pod koniec listopada

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-05, 09:21   #3863
ingela777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Macie dziewczyny jakąś czerwień z MM. Przeglądam ale nic nie mogę wybrać, już dwa razy przejechałam się na ich kolorach bo nijak mają się do rzeczywistości. Zależy mi na jasnej czystej czerwieni.
ingela777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-05, 09:31   #3864
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Wiecie czy później będzie promocja 2+2 w MM? Rok temu też zaczęli od 2+1?
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-05, 10:04   #3865
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez ingela777 Pokaż wiadomość
Macie dziewczyny jakąś czerwień z MM. Przeglądam ale nic nie mogę wybrać, już dwa razy przejechałam się na ich kolorach bo nijak mają się do rzeczywistości. Zależy mi na jasnej czystej czerwieni.
Ja mam intensywną czerwień luknij na foto,ktore dodalam wczoraj

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-05, 11:49   #3866
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Co do częstych zmian mani no to zależy, w jaki sposób go ściągasz...
Jeśli jesteś wprawiona i ściągasz elegancko frezarką zostawiając powiedzmy ostatnią warstwę bazy to z pazurkami będzie wszystko ok.
Ale ściągania do końca (czy to spiłowania, czy to moczenia w acetonie, czy dodrapywania drobinek) co kilka dni to żadne paznokcie przez dłuższy czas nie przeżyją.
Na eksperymenty polecam bazy peel off - ja zaczynałam właśnie na tym Z allessandro hybrydowa baza i top w jednym peel off - 5 dni wytrzymywała na mur beton, jeśli się było ostrożnym i nie używało paznokci jako narzędzi, nie było urazów mechanicznych, to nawet 8,9 dni bez żadnego problemu się trzymało wszystko. Po tym czasie zazwyczaj jeden - dwa pazurki odpadały, i albo dorabiałam te najbardziej narażone (u mnie zawsze wskazujące i kciuk) i cały mani zdejmowałam po około 11 dniach, albo od razu ściągałam wszystko i od nowa.
Takie paznokcie jak sobie wtedy wyhodowałam no to... cuda! To ściąganie im w ogóle nie szkodziło, smarowałam je oliwką i lekko podważałam patyczkiem, odchodziły w jednym kawałku, paznokieć gładki, zero uszodzeń.
Ideał do eksperymentów, bo w razie czego od razu zdejmujesz i tyle

Teraz już go nie używam, bo bardziej cenię sobie trwałość mani - przy przerzucaniu węgla rękami (mam śliczny kominek w mieszkaniu), dużej ilości gotowania (nic tak nie uszkadzało mi paznokci jak obieranie czosnku, wystarczyły 4 ząbki w powiedzmy piątym dniu noszenia mani i już po kciukach) i sprzątaniu te pazurki nie wytrzymywały mi aż tyle, ile chciałam, a nie mam czasu na robienie paznokci co tydzień (tym bardziej, że uwielbiam nosić dłuuuugie paznokcie, a jak mi się coś złamie, to sama przedłużam, więc trochę czasu to zajmuje)

Co do czerwieni pod eco - fuuuj jaka okropna się zrobiła straszne.
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-05, 12:12   #3867
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Załącznik 6726731

Moje czerwienie Jak dla mnie Fireman Indigo jest bezkonkurencyjna

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


Dziekuje Frutelko No wlasnie kiedyś jak jedna z dziewczyn opisywala ten kolor, to podejrzewałam, ze to może być to czego szukam.


A to jest neonowa czerwien? Czytsa czerwien, bez pomarańczy?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-05, 12:17   #3868
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziekuje Frutelko No wlasnie kiedyś jak jedna z dziewczyn opisywala ten kolor, to podejrzewałam, ze to może być to czego szukam.


A to jest neonowa czerwien? Czytsa czerwien, bez pomarańczy?
Ja w nim nie widzę pomarańczy Jest intensywny, ale nie neonowy to czysta czerwień, porobie Ci fotek jak dopadne dobre światło

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-05, 12:20   #3869
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez julka29111 Pokaż wiadomość
Wiecie czy później będzie promocja 2+2 w MM? Rok temu też zaczęli od 2+1?
rok temu cały listopad była promocja 3+1, a 10 i 11 było -50%
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-05, 14:15   #3870
darinn
Raczkowanie
 
Avatar darinn
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 146
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez salinea Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Ja mam kilka czerwieni z Indigo: Red Rubin, Metallic Marsala, Cranberry, Marylin, Crazy in Love, Catwalk, Obsession, Dracula Kiss i Femme Fatale- i kocham je wszystkie

Ale w sumie taka czerwień/czerwień to Crazy in love- pomarańczy w niej nie dostrzegam

Moja ulubiona, radośnie jasna i z drobinkami to Cranberry- rewelacyjna na lato!

Koleżanki moje, którym robię pazurki kochają Catwalka- soczysta czerwień z obłędnym brokatem.

Śliczne i lubiane przeze mnie to również Metallic Marsala- ciemniejszy odcień z metaliczną drobinką i nowy Bed of Roses- piękna kombinacja czerwieni z różą

Ze starszych mam jeszcze Hot rot red, Scarlet oraz Touch of Beauty od Ladys Nails- Scarlet śliczny szkarłatny żywy czerwony, Hot cudna ciemniejsza klasyczna czerwień a Touch jest podobny do Catwalka, tylko bardziej 'żelkowy'

-->w załącznikach fotki moich próbników- średnio na jeża widać kolory w tym świetle, ale trudno

Ps. Mam zgryza- kupiłam sobie top coat Eco universal i jestem mega zadowolona z trwałości blasku /zdecydowanie lepszy od tych nabłyszczaczy, które miałam/... ale mam wrażenie, że zmienia mi kolory hybryd Wczoraj położyłam sobie warstwę Femme Fatale na Bed of Roses- bo miałam tygodniowy odrosti jeden uszkodziłam sobie /nożem odkroiłam kawałek- cała ja/...
Femme jest troszkę żelkowy i ładnie na innych kolorkach wygląda... wszystko świetnie do czasu, aż położyłam eco na nim- kolor zmienił mi się w brąz i to z gatunku nie najpiękniejszych haha. Wcześniej kładłam go na bed of roses i też miałam wrażenie, że następuje subtelna zmiana koloru hybrydy hmm. Czy któraś z Was miała podobne doświadczenia? Może powinnam przemyć dyspersję zanim położę nabłyszczacz /choć nigdy tego nie robię/?
A czy ten Catwalk jest podobny do tego z gelish good gossip? 1478355133135.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez darinn
Czas edycji: 2016-11-05 o 14:26
darinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-19 18:54:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:28.