Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-16, 22:08   #241
angellor
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 16
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
I najgorsze jest to, że takie państwa jak Niemcy czy Szwecja śmią pouczać Polskę w kwestii wolności, podczas gdy u nich świadomie przemilcza się niektóre tematy i jeszcze uważają, że robią to dla dobra ogółu.

Cenzura w normalnym państwie może obowiązywać tylko jak jest w stanie wojny. Czyżby Niemcy były w stanie wojny?
dopoki obywatele Polski nie chca imigrantow, nasz kraj jest w miare bezpieczny, chociaz niektore kretynki same wyjezdzaja do ciapatych i wiadomo jak to sie konczy. Natomiast Niemcy, Francja sa juz wlasciwie skonczone.

Dodatkowo rozrozniac trzeba islamistow, zwroccie uwage ze bogate arabskie kraje tzw. "uchodzcow" nie przyjeli. Bo ci imigranci ktorzy przybywaja do nas z Afryki Płn. i bliskiego wschodu na ostatniej fali to najgorsze możliwe zwierzeta, ludzie ktorzy dotychczas zone dostawali od sasiada i zabawiali sie z kozami. Oczywiscie w mediach same biedne dzieci ktore nie maja co jeść - a fakty tak z 95% dzikusow ktorzy nigdy bialej kobiety nie widzieli
angellor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 22:35   #242
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Cenzura w normalnym państwie może obowiązywać tylko jak jest w stanie wojny. Czyżby Niemcy były w stanie wojny?
Wiesz, że żyjesz w swoim wyimaginowanych przez ndie, euroislam, niezalezna.pl itd. świecie?
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 23:03   #243
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Napisane przez angellor Pokaż wiadomość
dopoki obywatele Polski nie chca imigrantow, nasz kraj jest w miare bezpieczny, chociaz niektore kretynki same wyjezdzaja do ciapatych i wiadomo jak to sie konczy. Natomiast Niemcy, Francja sa juz wlasciwie skonczone.

Dodatkowo rozrozniac trzeba islamistow, zwroccie uwage ze bogate arabskie kraje tzw. "uchodzcow" nie przyjeli. Bo ci imigranci ktorzy przybywaja do nas z Afryki Płn. i bliskiego wschodu na ostatniej fali to najgorsze możliwe zwierzeta, ludzie ktorzy dotychczas zone dostawali od sasiada i zabawiali sie z kozami. Oczywiscie w mediach same biedne dzieci ktore nie maja co jeść - a fakty tak z 95% dzikusow ktorzy nigdy bialej kobiety nie widzieli
Dzikusy, dzikusy, ale dość cwane. Robią co chcą, mało ich interesuje lokalne prawo a wiele osób dodatkowo ich broni. Czyli tańczą tak, jak oni im zagrają, ci tańczący jeszcze utrzymują ich finansowo. Wielu z nich nie ma dokumentów, więc i z deportacją pewnie będzie problem. Bardzo sprytnie.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 23:06   #244
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Wiesz, że żyjesz w swoim wyimaginowanych przez ndie, euroislam, niezalezna.pl itd. świecie?
Po co psujesz sobie nerwy w towarzystwie nas xenofobów? życie jest zbyt krótkie, żeby się stresować Proponuję, żebyś przeniósł się na zdziwieniowy, znajdziesz tam ludzi na twoim poziomie intelektualnym i kulturalnym. Ze stupidgirl znajdziesz wspólne tematy np niejadowite pająki, a z harlejką pogadasz np o walucie szwecji czyli według niej "euro"
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 23:12   #245
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Po co psujesz sobie nerwy w towarzystwie nas xenofobów? życie jest zbyt krótkie, żeby się stresować Proponuję, żebyś przeniósł się na zdziwieniowy, znajdziesz tam ludzi na twoim poziomie intelektualnym i kulturalnym. Ze stupidgirl znajdziesz wspólne tematy np niejadowite pająki, a z harlejką pogadasz np o walucie szwecji czyli według niej "euro"
Czemu go ograniczasz do tego forum? Niech wyjedzie do ośrodka dla nielegalnych imigrantów, pozna nowych muzułmańskich kolegów (bo koleżanek jest tam niewiele) zupełnie innych od tych okropnych polskich ksenofobów. Są liczne takie punkty w Niemczech czy Szwecji.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 23:31   #246
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Czemu go ograniczasz do tego forum? Niech wyjedzie do ośrodka dla nielegalnych imigrantów, pozna nowych muzułmańskich kolegów (bo koleżanek jest tam niewiele) zupełnie innych od tych okropnych polskich ksenofobów. Są liczne takie punkty w Niemczech czy Szwecji.
Lepiej się przekonać na własnej skórze, niż żyć w wyimaginowanym świecie.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 00:44   #247
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Napisane przez angellor Pokaż wiadomość
dopoki obywatele Polski nie chca imigrantow, nasz kraj jest w miare bezpieczny, chociaz niektore kretynki same wyjezdzaja do ciapatych i wiadomo jak to sie konczy. Natomiast Niemcy, Francja sa juz wlasciwie skonczone.

Dodatkowo rozrozniac trzeba islamistow, zwroccie uwage ze bogate arabskie kraje tzw. "uchodzcow" nie przyjeli. Bo ci imigranci ktorzy przybywaja do nas z Afryki Płn. i bliskiego wschodu na ostatniej fali to najgorsze możliwe zwierzeta, ludzie ktorzy dotychczas zone dostawali od sasiada i zabawiali sie z kozami. Oczywiscie w mediach same biedne dzieci ktore nie maja co jeść - a fakty tak z 95% dzikusow ktorzy nigdy bialej kobiety nie widzieli
Niestety, w dużej części to niepiśmienne prymitywy, które nawet za 20 lat tutaj nie dojdą do poziomu rozwoju typowego dla europejskiego czwartoklasisty.

Powiedzcie, gdzie w Europie najlepiej jest jeśli chodzi o nieprzyjmowanie "uchodźców"? Mieszkam w Niemczech, zastanawiam się nad wyjazdem, pytanie dokąd. Do Polski nie chcę wracać. Chętnie nauczę się nowego języka od podstaw.

---------- Dopisano o 01:44 ---------- Poprzedni post napisano o 00:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Czemu go ograniczasz do tego forum? Niech wyjedzie do ośrodka dla nielegalnych imigrantów, pozna nowych muzułmańskich kolegów (bo koleżanek jest tam niewiele) zupełnie innych od tych okropnych polskich ksenofobów. Są liczne takie punkty w Niemczech czy Szwecji.
A może akurat trafi na takie fajne koleżanki jak te 4 Nigeryjki, które pobiły i próbowały udusić szalem pracownika z ich ośrodka, bo warunki mieszkaniowe im nie odpowiadały. Sama przyjemność z takimi "ludźmi" pracować

http://www.wochenanzeiger.de/article/172047.html
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-17, 07:47   #248
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Warszawa jakiś czas temu przebąkiwała o asystentach uchodzców. Wrocław teraz to samo. Jeżeli do nas w ogóle ktokolwiek przyjedzie (bo granice otwarte, tłumów chętnych coś nie widać) to i w Poznaniu będą potrzebni. Ci, którzy są za ich przyjmowaniem, mogą się zgłosić. Bo póki co, nawet do pomocy przy zakwaterowaniu gości (wiele gmin mówi, że będą miały z tym problem) jakoś zbyt wielu chętnych nie ma.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 08:17   #249
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Napisane przez efflorescence Pokaż wiadomość
Niestety, w dużej części to niepiśmienne prymitywy, które nawet za 20 lat tutaj nie dojdą do poziomu rozwoju typowego dla europejskiego czwartoklasisty.

Powiedzcie, gdzie w Europie najlepiej jest jeśli chodzi o nieprzyjmowanie "uchodźców"? Mieszkam w Niemczech, zastanawiam się nad wyjazdem, pytanie dokąd. Do Polski nie chcę wracać. Chętnie nauczę się nowego języka od podstaw.
---------- Dopisano o 01:44 ---------- Poprzedni post napisano o 00:44 ----------


A może akurat trafi na takie fajne koleżanki jak te 4 Nigeryjki, które pobiły i próbowały udusić szalem pracownika z ich ośrodka, bo warunki mieszkaniowe im nie odpowiadały. Sama przyjemność z takimi "ludźmi" pracować

http://www.wochenanzeiger.de/article/172047.html
Jeżeli chodzi o Europę Zachodnią to ciężko wskazać mi taki kraj
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 09:38   #250
Saintpaulia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 31
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Mówimy uchodźcy, imigranci a moim zdaniem zdaniem to horda najeźdźców, oni czują sie już u siebie, nas, chrześcijan uważają za niewierne psy, którymi gardzą i które chcą wytępić. Za nic mają naszą religię, prawo, zwyczaje, cywilizacje, gardzą tym wszystkim i życzą nam śmierci, I dążą do tego, Rozmnażają się jak robactwo i zalewają Europę.
Mnóstwo jest już miejsc w miastach europejskich gdzie biały boi się wejsć, co będzie dalej?
Islam to nie religia, to system totalitarny. My sie chlubimy tolerancją, kiedyś sie nią zadławimy.
Śluby z kilkulatkami, obrzezywanie dziewczynek, gwałty i molestowanie, zabójstwa honorowe to wszystko wpuściliśmy do Europy.
Wszystko ich obraża, nasze ubranie, jedzenie, muzyka, tylko nie nasze pieniądze bo zarabia Europa na hordy darmozjadów.
Żądają poszanowania, niech Europejczyk w Arabii Saudyjskiej założy na szyję krzyżyk zobaczycie jak oni to poszanują.
Dlaczego kraje islamskie uchodźców nie biorą? bo wiedzą, ze to zadni uchodźcy i popierają zalew i zasiedlanie Europy a poza tym uważają ze niewierni mają obowiązek utrzymywać wyznawców proroka.
Gdyby schronienia szukały młode dziewczyny, które chcą sie uczyc i pracować a nie rodzdzic 8 dzieci, młode matki z córkami, których nie chcą obrzezać, ateiści chętnie bym pomogła. Ale to armia młodych, zadbanych, wyżelowanych facetów ubranych w modne ciuchy z i-fonami w ręku facetów (tak wyglądają uchodźcy z kraju objętego wojną?) gdzie ich siostry? gdzie ich matki? ciotki? babki?
Integracja? nigdy jej nie będzie bo oni nami po prostu gardzą, każda europejka to dla nich dziwka i jak dziwki je traktują.
Gdyby wcześniej nie prowadzono głupiej polityki, nie ustępowano i nie cackano sie z nimi to moze sytuacja teraz byłaby inna.
Moim zdaniem jesteśmy na skraju przepaści jako Europejczycy, do Polski nie ściągną bo za mały socjal, ale jak będą juz wszędzie to i na nas przyjdzie pora.
Ja szanują tych, którzy mnie szanują, dlaczego mam we własnym kraju dostosować sie do zwyczajów obcych?
W Egipcie, Maroku zakładam długą sukienkę, mam zakryte ramiona, nie jem publicznie wieprzowiny, ale w Polsce jestem u siebie.
Małzeństwa z dziećmi, pedofilia to co w islamie powszechne budzi moją odrazę.
NIe zgadzam się na osiedlanie sie w Polsce ludzi, które swoje córki poddają obrzezaniu, mam prawo. W Polsce okaleczanie jest zabronione. W innych krajach Europy też a jaki jest procent obrzezanych dziewczynek w Szwecji, takiej to niby dbającej o dzieci? w Finlandii gdzie tak łatwo opieka zabiera dziecko bo matka dała klapsa a udaje, ze nie widzi tego ze dziewczynki muzułmańskie są okaleczane?
Europa wpadła w bagno, nie wiem czy sie wydostaniemy.
Saintpaulia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 12:26   #251
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Napisane przez Saintpaulia Pokaż wiadomość
Mówimy uchodźcy, imigranci a moim zdaniem zdaniem to horda najeźdźców, oni czują sie już u siebie, nas, chrześcijan uważają za niewierne psy, którymi gardzą i które chcą wytępić. Za nic mają naszą religię, prawo, zwyczaje, cywilizacje, gardzą tym wszystkim i życzą nam śmierci, I dążą do tego, Rozmnażają się jak robactwo i zalewają Europę.
Mnóstwo jest już miejsc w miastach europejskich gdzie biały boi się wejsć, co będzie dalej?
Islam to nie religia, to system totalitarny. My sie chlubimy tolerancją, kiedyś sie nią zadławimy.
Śluby z kilkulatkami, obrzezywanie dziewczynek, gwałty i molestowanie, zabójstwa honorowe to wszystko wpuściliśmy do Europy.
Wszystko ich obraża, nasze ubranie, jedzenie, muzyka, tylko nie nasze pieniądze bo zarabia Europa na hordy darmozjadów.
Żądają poszanowania, niech Europejczyk w Arabii Saudyjskiej założy na szyję krzyżyk zobaczycie jak oni to poszanują.
Dlaczego kraje islamskie uchodźców nie biorą? bo wiedzą, ze to zadni uchodźcy i popierają zalew i zasiedlanie Europy a poza tym uważają ze niewierni mają obowiązek utrzymywać wyznawców proroka.
Gdyby schronienia szukały młode dziewczyny, które chcą sie uczyc i pracować a nie rodzdzic 8 dzieci, młode matki z córkami, których nie chcą obrzezać, ateiści chętnie bym pomogła. Ale to armia młodych, zadbanych, wyżelowanych facetów ubranych w modne ciuchy z i-fonami w ręku facetów (tak wyglądają uchodźcy z kraju objętego wojną?) gdzie ich siostry? gdzie ich matki? ciotki? babki?
Integracja? nigdy jej nie będzie bo oni nami po prostu gardzą, każda europejka to dla nich dziwka i jak dziwki je traktują.
Gdyby wcześniej nie prowadzono głupiej polityki, nie ustępowano i nie cackano sie z nimi to moze sytuacja teraz byłaby inna.
Moim zdaniem jesteśmy na skraju przepaści jako Europejczycy, do Polski nie ściągną bo za mały socjal, ale jak będą juz wszędzie to i na nas przyjdzie pora.
Ja szanują tych, którzy mnie szanują, dlaczego mam we własnym kraju dostosować sie do zwyczajów obcych?
W Egipcie, Maroku zakładam długą sukienkę, mam zakryte ramiona, nie jem publicznie wieprzowiny, ale w Polsce jestem u siebie.
Małzeństwa z dziećmi, pedofilia to co w islamie powszechne budzi moją odrazę.
NIe zgadzam się na osiedlanie sie w Polsce ludzi, które swoje córki poddają obrzezaniu, mam prawo. W Polsce okaleczanie jest zabronione. W innych krajach Europy też a jaki jest procent obrzezanych dziewczynek w Szwecji, takiej to niby dbającej o dzieci? w Finlandii gdzie tak łatwo opieka zabiera dziecko bo matka dała klapsa a udaje, ze nie widzi tego ze dziewczynki muzułmańskie są okaleczane?
Europa wpadła w bagno, nie wiem czy sie wydostaniemy.
Najgorsze, że wciąż wielu ludzi nie chce się obudzić i przyznać, że się mylili, że tolerancja i otwartość mają swoje granice i te granice zostały dawno przekroczone. A jest teraz ostatni moment, w którym jeszcze można cokolwiek zrobić, wkrótce zostanie nas garstka i będzie za późno. Póki jeszcze mamy cokolwiek do powiedzenia, trzeba by wybrać nacjonalistyczne rządy, wysiedlić muzułmanów, zakazać islamu tak jak się zakazało nazizmu, zamknąć szczelnie granice. I zrezygnować z pomocy ludziom tamtych regionów - z wyłączeniem darmowej antykoncepcji.
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-17, 15:58   #252
angellor
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 16
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Napisane przez efflorescence Pokaż wiadomość
Najgorsze, że wciąż wielu ludzi nie chce się obudzić i przyznać, że się mylili, że tolerancja i otwartość mają swoje granice i te granice zostały dawno przekroczone. A jest teraz ostatni moment, w którym jeszcze można cokolwiek zrobić, wkrótce zostanie nas garstka i będzie za późno. Póki jeszcze mamy cokolwiek do powiedzenia, trzeba by wybrać nacjonalistyczne rządy, wysiedlić muzułmanów, zakazać islamu tak jak się zakazało nazizmu, zamknąć szczelnie granice. I zrezygnować z pomocy ludziom tamtych regionów - z wyłączeniem darmowej antykoncepcji.
Oczywiste jest, że niektórzy mają swoje powody, żeby wywołać zamęt w Europie. Ale bardzo niebezpieczne są też lewackie ideologie, które zabraniają nazywać rzeczy po imieniu. Daleko nie trzeba szukać, dostałem ostrzeżenie za użycie zwrotu dzikusy.

Pozdrawiam moderatorki i nie życze wam znaleźć się sam na sam z uchodźcami, ponieważ na pewno nie spodowa wam się to jak was urozmaicą kulturowo.
angellor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 16:06   #253
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Aha, ja nie dostałam. Można więc napisać "ludzie kulturalni inaczej", wtedy pewnie będzie cacy.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 16:12   #254
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Podczytuję wątek, widze, że poprawność pier... to jest polityczna ma się świetnie - już nawet rzeczy po imieniu nazwać nie można.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 16:13   #255
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Napisane przez angellor Pokaż wiadomość
Oczywiste jest, że niektórzy mają swoje powody, żeby wywołać zamęt w Europie. Ale bardzo niebezpieczne są też lewackie ideologie, które zabraniają nazywać rzeczy po imieniu. Daleko nie trzeba szukać, dostałem ostrzeżenie za użycie zwrotu dzikusy.

Pozdrawiam moderatorki i nie życze wam znaleźć się sam na sam z uchodźcami, ponieważ na pewno nie spodowa wam się to jak was urozmaicą kulturowo.
Y... Poważnie? No to jak takie coś inaczej nazwać?

https://www.youtube.com/watch?v=ZV315xqbRK8
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 18:26   #256
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Napisane przez angellor Pokaż wiadomość
Pozdrawiam moderatorki i nie życze wam znaleźć się sam na sam z uchodźcami, ponieważ na pewno nie spodowa wam się to jak was urozmaicą kulturowo.
Przyłączam się do życzeń urozmaicenia kulturowego aż im rozerwie [ tu ulubione słowo stupid girl i aniolka tasmanskiego]

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2016-01-17 o 18:30
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 19:10   #257
GangstaBaby
BLACK&WHITE
 
Avatar GangstaBaby
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: UE
Wiadomości: 633
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Serio zyczycie komus brutalnego gwaltu? I w czym wy sie w takim razie czujecie lepsi od tych zwyrodnialcow? Ze nie wy bezposrednio tego dokonacie?
GangstaBaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 20:28   #258
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Napisane przez GangstaBaby Pokaż wiadomość
I w czym wy sie w takim razie czujecie lepsi od tych zwyrodnialcow?
No właśnie w niczym.

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez angellor Pokaż wiadomość
lewackie ideologie
Kultura osobista i przestrzeganie zasad logiki w dyskusji to lewacka ideologia? To raczej dominujący nurt naukowy i społeczny. Nie zatrzymasz go .

Edytowane przez 201605090949
Czas edycji: 2016-01-17 o 20:25
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 20:34   #259
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Napisane przez GangstaBaby Pokaż wiadomość
Serio zyczycie komus brutalnego gwaltu? I w czym wy sie w takim razie czujecie lepsi od tych zwyrodnialcow? Ze nie wy bezposrednio tego dokonacie?
To jest po prostu chore i takie osoby powinny udać się do psychiatry
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-18, 13:58   #260
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Napisane przez GangstaBaby Pokaż wiadomość
Serio zyczycie komus brutalnego gwaltu? I w czym wy sie w takim razie czujecie lepsi od tych zwyrodnialcow? Ze nie wy bezposrednio tego dokonacie?
widzę, że nie jesteś w temacie... niejaka stupid girl -znany troll- mnie gwałtu życzyła w wulgarnych słowach i soczystych anatomicznych opisach m.in. życzyła mi "rozerwania pochwy aż po odbyt", modki zamiast ją za to zbanować rzuciły się w jej obronie, zaczęły po niej sprzątać i edytować jej posty, żeby nie musieć jej za nie karać, a mnie przywaliły ostami za krytykę tego jej potoku g*wna. teraz dostalam osta za "urozmaicenie kulturowe"...

Do wizażowych sprzątaczek, gdyby chciały mi bana przywalić - mi to powiewa, bo jadę na wakacje do miejsca na które was nigdy nie będzie stać, będę nurkować w oceanie i spać w hotelu którego w ofercie polskich biur nawet nie ma , a potem wracam do Szwecji zarabiać kasę jakiej w życiu nie zobaczycie a wy łapcie za mopa i sprzątajcie g*wno po stupid i zakładajcie tematy o tamponach

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
To jest po prostu chore i takie osoby powinny udać się do psychiatry
czemu mówisz źle o swojej koleżance stupid girl

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2016-01-18 o 13:59
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 14:14   #261
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
widzę, że nie jesteś w temacie... niejaka stupid girl -znany troll- mnie gwałtu życzyła w wulgarnych słowach i soczystych anatomicznych opisach m.in. życzyła mi "rozerwania pochwy aż po odbyt", modki zamiast ją za to zbanować rzuciły się w jej obronie, zaczęły po niej sprzątać i edytować jej posty, żeby nie musieć jej za nie karać, a mnie przywaliły ostami za krytykę tego jej potoku g*wna. teraz dostalam osta za "urozmaicenie kulturowe"...

Do wizażowych sprzątaczek, gdyby chciały mi bana przywalić - mi to powiewa, bo jadę na wakacje do miejsca na które was nigdy nie będzie stać, będę nurkować w oceanie i spać w hotelu którego w ofercie polskich biur nawet nie ma , a potem wracam do Szwecji zarabiać kasę jakiej w życiu nie zobaczycie a wy łapcie za mopa i sprzątajcie g*wno po stupid i zakładajcie tematy o tamponach

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------


czemu mówisz źle o swojej koleżance stupid girl
Mam nadzieję, że kiedyś zdasz (albo twoi bliscy) sobie sprawę z tego, że masz problem i udasz się do specjalisty po pomoc. W sumie to mi ciebie żal - serio.

Swoją drogą to aż dziwne, że chcesz mieszkać w tak lewackim kraju jak Szwecja, Przecież gardzisz wszystkim co lewackie.
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać


Edytowane przez Lady in Blue
Czas edycji: 2016-01-18 o 14:23
Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 14:21   #262
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
widzę, że nie jesteś w temacie... niejaka stupid girl -znany troll- mnie gwałtu życzyła w wulgarnych słowach i soczystych anatomicznych opisach m.in. życzyła mi "rozerwania pochwy aż po odbyt", modki zamiast ją za to zbanować rzuciły się w jej obronie, zaczęły po niej sprzątać i edytować jej posty, żeby nie musieć jej za nie karać, a mnie przywaliły ostami za krytykę tego jej potoku g*wna. teraz dostalam osta za "urozmaicenie kulturowe"...

Do wizażowych sprzątaczek, gdyby chciały mi bana przywalić - mi to powiewa, bo jadę na wakacje do miejsca na które was nigdy nie będzie stać, będę nurkować w oceanie i spać w hotelu którego w ofercie polskich biur nawet nie ma , a potem wracam do Szwecji zarabiać kasę jakiej w życiu nie zobaczycie a wy łapcie za mopa i sprzątajcie g*wno po stupid i zakładajcie tematy o tamponach

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------


czemu mówisz źle o swojej koleżance stupid girl
skończ w koncu, do wszystkich juz dotarło
osta masz za "atak na użytkownika" - tak, mozna to sprawdzic

Edytowane przez 201605301111
Czas edycji: 2016-01-18 o 14:22 Powód: literki mi zjadło
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 15:16   #263
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
To jest po prostu chore i takie osoby powinny udać się do psychiatry
Nie chcę tego oceniać, bo uważam, że nie ma sensu tracić sił na walkę gdy obok czeka tak ogromne niebezpieczeństwo. Jednak zastanawia mnie, czy tak samo jesteś za tym, by do psychiatry wysłać tysiące przybyszów, którzy uważają, że kobieta bez szmat na głowie zasługuje na gwałt. Z tym, że oni też z chęcią jej tego zaszczytu udzielą, jak pokazują każdego dnia.
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 15:22   #264
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Napisane przez efflorescence Pokaż wiadomość
Nie chcę tego oceniać, bo uważam, że nie ma sensu tracić sił na walkę gdy obok czeka tak ogromne niebezpieczeństwo. Jednak zastanawia mnie, czy tak samo jesteś za tym, by do psychiatry wysłać tysiące przybyszów, którzy uważają, że kobieta bez szmat na głowie zasługuje na gwałt. Z tym, że oni też z chęcią jej tego zaszczytu udzielą, jak pokazują każdego dnia.
Do psychiatry bym ich nie wysłała, bo nie jestem za tym żeby tych pseudo uchodźców wpuszczać do Europy.
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 18:53   #265
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Tak na uboczu tematu, to nie wiem co obraźliwego jest tym, że ktoś idzie do psychiatry? Podtrzymujemy mentalność pt. "idziesz do psychologa/psychiatry toś wariat"?
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 19:14   #266
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Do psychiatry bym ich nie wysłała, bo nie jestem za tym żeby tych pseudo uchodźców wpuszczać do Europy.
Ja jestem przeciwna wpuszczaniu ich do Europy, ale jestem za tym, by wysyłać psychiatrów na ich tereny.

Bo miliony dolarów którymi cywilizowany świat próbuje im pomóc na nic się nie zdadzą, gdy ci ludzie mają nie po kolei w głowach i marnują oferowane im szanse. Co z tego, że będziemy im fundować szkoły, jak oni będą porywać dziewczynki uczęszczające do tych szkół, gwałcić, zamykać w domach, co z miejsc pracy skoro napadają na pracujące kobiety, choć sami do roboty się nie wezmą, co z próbami rozwoju przemysłu gdy przyjdą terroryści i wszystko wysadzą w powietrze, co z jakiejkolwiek formy pomocy gdy rozmnażają się w tak zastraszającym tempie - przede wszystkim trzeba zahamować źródło problemu, a nie bezowocnie walczyć ze skutkami. Tam potrzebna jest ingerencja w psychikę, a dalej wszystko się już samo ułoży.
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 16:32   #267
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Do wizażowych sprzątaczek, gdyby chciały mi bana przywalić - mi to powiewa, bo jadę na wakacje do miejsca na które was nigdy nie będzie stać, będę nurkować w oceanie i spać w hotelu którego w ofercie polskich biur nawet nie ma , a potem wracam do Szwecji zarabiać kasę jakiej w życiu nie zobaczycie a wy łapcie za mopa i sprzątajcie g*wno po stupid i zakładajcie tematy o tamponach
Pożegnanie w stylu Testa!
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 12:27   #268
angellor
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 16
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

kobiety które w tym wątku opowiadają się za imigrantami, lub wysyłaniem nas do psychiatry (w tym oczywiście moderatorki, które dały mi kolejnego warna za atak na użytkowniczkę, tj. na moderatorkę właśnie) nie zasługują na jakąkolwiek obronę, przed tymi zwierzakami, dopóki nie doświadczą na własnej skórze co oni potrafią zrobić z kobietą, szczególnie białą bez hidżabu, dopóty rozmowa z nimi jest bezcelowa, bo naoglądały się o biednych inteligentnych dzieciach które uciekają przed wojną.

Jedź któraś sama do ośrodka dla uchodźców, albo dzielnicy muzułmańskiej w szwecji, na pewno przygarną i przenocują kilka dni, to pomocni i oczytani ludzie
angellor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 13:33   #269
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Napisane przez angellor Pokaż wiadomość
Jedź któraś sama do ośrodka dla uchodźców, albo dzielnicy muzułmańskiej w szwecji, na pewno przygarną i przenocują kilka dni, to pomocni i oczytani ludzie
Zmień płytę, bo to już jest naprawdę nudne. Radziłabym zmienić ją na taką z większą dawką kultury.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 15:08   #270
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Jestem za tolerancją i pomocą ale także za odpowiedzialnością i przyjęciem kultury krajów do których się ucieka i o pomoc prosi.
Każdy człowiek jest równy tylko dziwne, że osoby, które tolerancji oczekują tak naprawdę nie tolerują osób o innych poglądach jak oni sami. Chcesz pomocy od PL? Szanuj polaków i nie szukaj od tego wymówek. To są granice tolerancji.
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-17 15:26:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.