Do Smoczka !!!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-12, 17:35   #61
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: Do Smoczka !!!!

Dorotko! Ja post Nutki odebrałam jako autoironię, a nie naśmiewanie się z Ciebie, naprawdę. Ja też chciałabym schudnąć 5 kg i również we mnie to budzi jedynie śmiech (gorzki, dodam może), bo tak chcę schudnąć już od paru miesięcy . Tylko nic nie poradzę, że te 5 kg pokochało mnie na zabój i opuścić nie może...
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 18:00   #62
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Do Smoczka !!!!

Mgiełka napisał(a):
>Tylko nic nie poradzę, że te 5 kg pokochało mnie na zabój i opuścić nie może...

Czy nasza dieta niełączenia ma coś z tym wspólnego, Mgiełuś?

Łączę sie w bólu

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 18:43   #63
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: Do Dorork@

Zapewniam Cię Dorotko ze mnie źle zrozumiałas! Nie chciałam Cie urazić! Ani nie naśmiewam się z Ciebie!
Ale mimo wszystko bardzo przepraszam!!!
i wiesz co..?? trochę mi przykro....idę..
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 18:44   #64
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Re: Do Smoczka !!!!

a ja kochany smoczku odzuwiam sie ostatnio wedlug twoich porad i czuje sie swietnie!!! rano wstaje kosmicznie glodna i jem musli z mleczkiem i kanapke chrupka z salata i czymkolwiek dobrym, pozniej jest obiad autorswa mamy mojego meza ale jem to co ma malo kalorii albo sobie sama cos gotuje. do tego 2 sniadanko i podwieczorek i kolacja!! duzo warzyw , malo weglowodanow. i wiecie co ??? nie chce mi sie jesc!!! schudlam 1kg, czuje sie lekko i mam wielka motywacje na dalsze wdrazanie w zycie smoczkowych madrosci!!! buziaki wielkie dla smoczka i wszystkich wlascicielek ponadprogramowych kilogramow
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 18:47   #65
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Do Dorork@/Nuti !!

Nutka napisał(a):
> Zapewniam Cię Dorotko ze mnie źle zrozumiałas! Nie chciałam Cie urazić! Ani nie naśmiewam się z Ciebie!
> Ale mimo wszystko bardzo przepraszam!!!
> i wiesz co..?? trochę mi przykro....idę..

gdzie sie pytam ??? gdzie idziesz aniołku ?? ?!! stac!!!
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 18:54   #66
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: Do Dorork@/Nuti !!//Olu!!

ja też Cię kocham
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 19:00   #67
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Do Dorork@/Nuti !!//Olu!!

niom i ja ciebie kochanie, Dorotka mysle napisała to pospiesznie i odebrała jako ironie, choc na nią wcale a wcale Twoj poscik nie wygladał!Ani troszke.To nieporozumienie pozawerbalne, bo ze Nutka jest ironiczna albo zlosliwa to wie tylko jej mąż i nikt poza nim jak u mnie TI hihi .. Aniołku, juz dobrze Dorotka odebrała to zupełnie inaczej niz Ty to napisałas i wiesz co ? usmiechnij mi sie i posiedz ze mna na wizazu z nami ja odgrzewam wlasnie posty bez odpowiedzi bo wiszą jak sierotki, pomóz mi Nutus przytulam moją Nutke
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-06-12, 19:05   #68
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Do Smoczka !!!!

beliczku - suuupero widzisz, a jednak sie udaje trzymam kciuki

__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-13, 10:33   #69
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: Do Smoczka !!!!

Z całą stanowczością odrzucam podobne insynuacje . Jestem dumna z mojej diety niełączenia (chociaż ostatnio ją troszkę porzuciłam na imprezie i pół poniedziałku miałam spisane na straty ). Za to wypróbowałam nowe Martini - pomarańczowe. Prawie nie czuć pomarańczy, taki pic na wodę (wodę oczywiście pod postacią lodu). Zawsze kiedy jestem na stoisku monopolowym mam takie marzenie - zarobić tyle, żeby móc sobie skompletować fajny barek - taki, żeby móc sobie różne rzeczy mieszać i eksperymentować (bo jak się zmiesza przed wypiciem, to nie szkodzi ). Rozmarzyłam się... chyba trochę odeszłam od tematu .

P.S. Smoczek mnie zabije za takie herezje na Fitnessie .
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-02, 20:35   #70
iwa_iwa_iwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 308
GG do iwa_iwa_iwa
DO SMOCZKA ......

Mam pytanko Smoczku.

Niedawno zakupilam sobie ksiazke z cwiczeniami na uda i posladki. Autorka zapewnia ze wystarczy 10 minut codziennie ,by byly efekty. Slyszalam ,ze tylko cwiczenia powyzej 30 minut daja jakies efekty...ze lepiej jest ciwcyzc 2-3 x w tygodniu a wiecej niz 30 min, niz codziennie po 10 min. Jak to wlasciwie jest?. Autorka ksiazki podaje rowniez programy cwiczen dla zaawansowanych i poczatkujacych , poczawszy od 10 min , poprzez 20 , 30 i 40 min... Jak uwazasz ktory wariant wybrac?. Jesli chodiz o mnie to wolalabym cwiczyc 2 x po 40 minut.Czemu tylko 2 x?...bowiem procz tego jezdze na rowerku stacojnarnym ,wiec wychodzilyby 3-4 treningi wciagu tygodnia.
Prosze o pomoc.
Dziekuje.
Iwona ( lzejsza o 4 kg)
iwa_iwa_iwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-03, 06:47   #71
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: DO SMOCZKA ......

Widzisz, klucz tkwi w tym, że to nie są ćwiczenia aerobowe(tak przypuszczam, choć nie pisałaś o tym), ale ćwiczenia mające na celu ukształtować określone partie ciała. Takie ćwiczenia działają na innej zasadzie. Ujędrniają, rzeźbią, także wyszczuplają, ale nie dlatego, że wywołują stan wzmożonego czerpania z zasobów tłuszczyku, ale dlatego, że zmuszają do pracy mieśnie i poprzez odpowiednio dobrane obciążenie, odpowiedni ruch modelują ciało. Przy tego rodzaju ćwiczeniach bardziej liczy się "jakość" ruchu niż jego czas-przeciwnie niż przy ćwiczeniach aerobowych, przy których, jak sama już wiesz ważny jest czas ćwiczeń(min 20 min. żeby to miało sens). Dodatkowo przy takim treningu o charakterze raczej siłowym(mówię o ćwiczeniach w tej książce) niepotrzebne jest codzienne wykonywanie zestawu tych ćwiczeń, a nawet niewskazane(mięśniom trzeba dać czas na regeneracje, bo inaczej zwiększa się ryzyko kontuzji), wystarczy, jak pisze autorka, 2-3 razy w tygodniu. Jeśli czujesz się na siłach możesz ćwiczyć 3 razy w tygodniu i nawet po 40 min, ale pamiętaj, że tu ważniejsza jest precyzja i jakość ruchu, a nie to, czy wyzioniesz ducha w czasie treningu
I gratulacje tych 4 kilogramów
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-11-03, 06:49   #72
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: DO SMOCZKA ......

rzecz jasna tego rodzaju trening aerobów nie zastąpi,a je można wyknywać nawet 5 razy w tygodniu po godzinie (rzecz jasna, jeśli ktoś ma chęć, siłę i kondycję )
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-03, 07:56   #73
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Re: DO SMOCZKA ......

Iwonko gratuluje!!!! Jestem pełna podziwu dla Ciebie! Ja mykam na śniadanie zgodnie z smoczkową dietką mam nadzieje ze mi też sie uda coś zrzucić
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-03, 12:45   #74
katka.c
Rozeznanie
 
Avatar katka.c
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 748
GG do katka.c
Re: DO SMOCZKA ......

GRATULUJĘ!!ja też próbuję ćwiczyć, ale nie znam zbyt wielu cwiczeć . czy nie mogłabyś mi opisać kilku?/ to mój email
katka.c@interia.pl buziaki
katka.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-03, 21:22   #75
iwa_iwa_iwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 308
GG do iwa_iwa_iwa
Re: DO SMOCZKA ......

Dziekuje za odpowiedzi.

Mimo , iz cwicze od bardzo dawna ciwcze 3 x w tygodniu , dzis mam straszne zakwasy .
Smoczku, sama autorka ksiazki zaznaczyla ze w tych cwiczeniach wazna jest dokladnosc, odpowiednio stale tempo i co najwazniejsze koncentracja ( najlepiej wykonywac bez muzyki).
Raz jeszcze dziekuje za zainteresowanie moim watkiem.

katka.c:
PRzesle Ci na maila kilka opisow ,z tym ze dopiero w srode ,albo czwartek ,dobrze?.
Pozdrawiam.
Iwona.
iwa_iwa_iwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-04, 05:51   #76
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Re: DO SMOCZKA ......

Iwonko jak znajdziesz czas, to ja też bym baaaardzo prosiła o te opisy... wiesz... jesli to nie problem
całuję
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 18:55   #77
iwa_iwa_iwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 308
GG do iwa_iwa_iwa
Re: DO SMOCZKA ......

PRzepraszam ze tak dlugo nie pisalam ,ale zupelnie nie mialam czasu.

Napiszcie do mnie jakie chcecie cwiczonka, to kilka Wam opisze( na wewn strone ud, na brzusio, posladki, biodra).
iwa_iwa_iwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-20, 07:07   #78
Agassa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 37
Re: DO SMOCZKA ......

Ja też bym prosiła o te ćwiczonka ,na uda,pośladki,brzuch ramiona ,plisss
Agassa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-20, 10:31   #79
iwa_iwa_iwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 308
GG do iwa_iwa_iwa
Re: DO SMOCZKA ......

Wszystkie?...to musialabym przepisywac duza czesc ksiazki :P...umowmy sie tak ...ja przygotuje opis 10 minutowego treningu dla poczatkujacych. Jak to zrobie , to dam Wam znac , oki?. Troche tego bedzie, wiec prosze o cierpliwosc.
Pozdrawiam.
iwa_iwa_iwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-11-20, 12:25   #80
katka.c
Rozeznanie
 
Avatar katka.c
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 748
GG do katka.c
Re: DO SMOCZKA ......

jasne!!!!!dzięki
katka.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-20, 13:25   #81
Agassa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 37
Re: DO SMOCZKA ......

Dzięki,oczekujemy z niecierpliwością
Agassa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-19, 11:08   #82
sylwonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 5
Pytanko do smoczka

Smoczku kochany proszę o szybką odpObecnie ważę 62-3 kg przy wzrośćie 168 no i jestem trochę z agruba. Jeszcze do świąt się odchudzałam i było nieźle 56-57 kg ale w święta sobie pofolgowałam a potem to już tak jakoś leciało. Od dwóch dni jestem na twojej dietce i czuję się tak leciutko tylko nie wiem co jeść na kolacje mogłabyś mi zaprponować jakieś zestawiki????Prooooszęęęę ęęęęęę
sylwonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-19, 14:13   #83
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: Pytanko do smoczka

Za gruba? a co masz na mysli mowiac 'za gruba'? Bo wage jako taka masz prawidlowa. Dieta to malo aby miec figure, taka jaka sie zamarzylo (nie mowie tu o zrzucaniu kilogramow, a o formowaniu sylwetki). A zestawy na kolacje zaleza od twojej aktywnosci fizycznej podczas dnia.
Mysle, ze spokojnie do tej diety mozesz dolaczyc kolacje porponowane w diecie Montignaca.

Ale tak jak mowie dieta to za malo, smiem nawet twierdzic, ze wystarczy sport, a dieta nie jest potrzebna.

Pozdrowienia i zyczenia umiaru,
Cheetah

p.s. Co prawda Smoczkiem nie jestem (bo smoczek zniknal jakis czas temu), ale mam nadzieje, ze moglam ci jakos pomoc.
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-19, 16:22   #84
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: Pytanko do smoczka

Popieram Cheetah, dieta to nie wszystko aby ładnie ukształtować sylwetkę. Przede wszystkim ćwiczenia
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-21, 12:21   #85
sylwonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 5
Re: Pytanko do smoczka

Dziękuję dziewczynki!!!!!11Tylko nie wiem gdzie mogę znależć dietę montignaca?Może jakiś link???)Pocieszyłyście mnei z tą prawidłową wagą bo ja zawsze to tak liczyłam wzrost -110=prawidłowa waga no to mnie by wychodziło ok58kg. Jeśli chodzi o ćwiczenia to staram się ćwizyć codziennie przynajmniej 20 minuta jak już wogóle nie mogę to chociaż zrobić 100 brzuszków. Chyba to za mało tak?Pozdrowienia i bużki dla wszytskich
sylwonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-21, 13:03   #86
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: Pytanko do smoczka

sylwonia napisał(a):
> Dziękuję dziewczynki!!!!!11Tylko nie wiem gdzie mogę znależć dietę montignaca?Może jakiś link???)

http://www.montignac.pl

>Pocieszyłyście mnei z tą prawidłową wagą bo ja zawsze to tak liczyłam wzrost -110=prawidłowa waga no to mnie by wychodziło ok58kg.

Juz wiele razy powtarzylysmy na forum (nie tylko ja), ze nie tylko waga jest wyznacznikiem naszej formy, czy naszej sylwetki.

>Jeśli chodzi o ćwiczenia to staram się ćwizyć codziennie przynajmniej 20 minuta jak już wogóle nie mogę to chociaż zrobić 100 brzuszków. Chyba to za mało tak?

Skoro mozesz poswiecic w domu 20 min, to moze lepiej wyjsc na dwor i pobiegac przez te 15-20 minut..? Mysle, ze cwiczenia na dworze przyniosa twojemu organizmowi wiecej pozytku - dotleni organizm, zwiekszy przemiane materii, a przy okazji pocwiczysz. Polecam bieganie przede wszystkim. Wcale nie jest takz imno jak sie wydaje. Jakie spodnie sportowe, buty, cieply sweter na to jakas sportowa bluze, czapeczka, rekawiczki i w droge

Co do brzuszkow, to prosta zasada, nie ilosc a jakos sie liczy. Ja jestemw stanie lezec na dywanie w domu i zrobic 500 brzuszkow i nic nie poczuc, ale jak sie przyloze i zrobie 100, to mysle, ze wiecej to da niz te 500. Wiec wszystko zalezy jak je wykonujesz...

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-22, 12:08   #87
sylwonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 5
Re: Pytanko do smoczka

dzięki dzięki i jeszcze raz dzięki za wszystkie porady. Chętnie bym pobiegała bo lubię biegać ale moi sąsiedzi chyba by pomysleli ż ekompletnie zwariowałam)POzdrawiam buzka papa
sylwonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-22, 12:55   #88
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Re: Pytanko do smoczka

>"Juz wiele razy powtarzylysmy na forum (nie tylko ja), ze nie tylko waga jest wyznacznikiem naszej formy, czy naszej sylwetki."
Racja! Najlepiej mierzyć się centymetrem, bo waga zależy od wielu czynników. Przed miesiączką się waży ok. 2 kg wiecej niż normalnie. Po wypiciu szklanki wody już jesteśmy cięższe o 0,25 kg. Poza tym rózne osobyn maja różną budowę kości (ja mam bardzo cięzkie, jestem 5g cięższa od mojej kolezanki, jestesmy tego smaego wzrostu i figury). A oprócz tego wazymy się zazwyczaj w ubraniu, a ono też waży.
No, i waga może być zepsuta .
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-28, 18:10   #89
ANIES4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 6
Do Smoczka pilne!!

zaczynam chodzic na vacu step moze mi ktos polecic diete odpowiednia do tego rodzaju cwiczen . Pracuje i nie mam czasu na cieply obiadek od (10 - 18) a potem step . Chce zaskoczyc mojego chlopaka bo mowi ze mam za duzo cialka. To dla mnie bardzo wazne, dziewczyny i ty "smoczku" prosze was o pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ANIES4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-29, 11:46   #90
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: Do Smoczka pilne!!

Hmm, rodzaj ćwiczeń nie ma raczej znaczenia przy ustalaniu diety. Ważne jest co chcesz osiągnąć, ile ważysz, mierzysz, jakie masz upodobania itd. Przeczytaj dietę Smoczka i dostosuj ją do własnych potrzeb. Przede wszystkim ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia, bo gdy schudniesz to ciałko może wyglądać nieciekawie, czyli bez mięśni, mało ujędrnione itd.

MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:12.