Lipcowe Panny Młode - część II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-21, 23:03   #31
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Aaaaa.... Dziewczyny, który bukiet ładniejszy?
Muszę wybrać między dwoma opcjami:
1) tulipany w kolorystyce kremowo-fioletowej (jeśli chodzi o formę to coś takiego jak na zdjęciach)
2) eustomy

Wasze zdanie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8e1659303a11ba15.jpg (34,7 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cd5f740a44e4e74c.jpg (26,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lilac-wedding-bouquet.jpg (25,6 KB, 34 załadowań)
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 23:57   #32
Alizzee
Raczkowanie
 
Avatar Alizzee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpackie & England
Wiadomości: 113
GG do Alizzee
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Kurczę, dziewczyny, ale natworzyłyście. Witam i ja w nowej części
__________________
Pierwsze spotkanie 26.09.2007
Zaręczyny 23.01.2010
Najważniejszy dzień 23.07.2011

Alizzee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 06:17   #33
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez asia_z Pokaż wiadomość
oo 2 część u mnie bez postępów jesteśmy na etapie wybierania piosenek na płytę. Na razie mamy Iris co Wy wybieracie ? Ja mam problem, bo mam dużo ulubionych piosenek, ale wydaje mi się że nie wszystkie pasują
My jeszcze nie mamy wybranej ani jednej I kompletnie nie wiem, co na taką płytę może pasować. Zwłaszcza, że nie mamy ulubionych piosenek, więc kompletnie nie wiem, czym się kierować

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
Aaaaa.... Dziewczyny, który bukiet ładniejszy?
Muszę wybrać między dwoma opcjami:
1) tulipany w kolorystyce kremowo-fioletowej (jeśli chodzi o formę to coś takiego jak na zdjęciach)
2) eustomy

Wasze zdanie?
Bez wahania wybrałabym eustomy
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 06:21   #34
kwiatuszekkk21
Zadomowienie
 
Avatar kwiatuszekkk21
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

kakunia6 jak dla mnie trochę za szybka ta piosenka na pierwszy taniec, chyba nie wiedziałabym jak do tego tanczyć

Angel Eyes fajne te gorseciki na ślubie z bielizny będę miała tylko pończochy i jakieś majteczki, stanika nie będzie, bo mam mieć wszyte jakieś wkładki. Trochę się tego obawiam. Boję się, że będę się głupio czuć bez stanika.

Co do nocy poślubnej to pewnie nic z tego raczej przełożymy ją na noc popoprawinowa wesele pewnie skończy się ok 6 rano więc będziemy padać a o 13 poprawiny. Na pewno nadrobimy straty i wtedy można wykorzystać jakiś gorset

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;27656540]
A jak mam w nosie te wszystkie "wypada" i "nie wypada". Też się nasłuchałam, że jak to bez weseliska, jak to bez alkoholu, a czemu tak, a czemu nie inaczej [/QUOTE]

Ja już mam dość tego gadania. Co sobie wymyślę, to zaraz słyszę "tak nie można", "tak nie wypada", "inaczej będzie lepiej" najlepiej by było, żeby Ci wszyscy "doradcy" zajęli się sobą i się nie wtrącali. A najbardziej denerwują osoby, które same jeszcze nie miały wesela, w niczym sie nie orientują a myślą że wszystko wiedzą

krasnoludek125, tenebrosa witamy dopisałam Was do listy

macie jeszcze kupę czasu, ale jeśli mogę udzielę Wam pewnej rady zajmijcie się wcześniej czym się da, bo później wszystko zwali się na raz. Tak jak u mnie- taki stres mnie bierze, że po nocach śnią mi się wszystkie niepozałatwiane sprawy a rano nie mogę spać

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Jak tak patrzę na zdjęcia w sukni to z przodu buły mi się nie robią, ale z tyłu trochę mi tłuszczyk wychodzi Trudno, powiem fotografowie, że ma mnie nie zachodzić od tyłu
no właśnie, u mnie jest tak samo. Jak mnie mocno ścisneły to momentami z tyłu coś mi wyłaziło a babki w salonie stwierdziły, że to "skóra i mięsko" i że każdy tak ma, ale wiem że nie każdy z przodu dopiero wyłaziło jak kucnęłam. Bardziej martwią mnie moje kościste plecy :/ i te wstrętne sterczące łopatki, których nie da się schować

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Ja tak myślę, że i tak po weselu nie będziemy mieć już siły na cokolwiek, więc pewnie noc poślubna odbędzie się następnego wieczoru
otóż to

a z tymi obronami, promotorami, recenzentami i dziekanatami to szkoda słów u nas panuje wielki chaos. W dziekanacie co ktoś pójdzie się o coś spytac, to każdemu mówią inaczej więc dalej nic niewiadomo. Wymyślili sobie jakiś system internetowy i raz twierdzą, że mojego roku to nie obowiązuje, raz że obowiązuje albo że kto chce to może wrzucić, ale nie trzeba. To samo z tłumaczeniem tytułu pracy na angielski i z wrzucaniem do jakiegoś archiwum... no nic niewiadomo jak sie nie będę mogła bronić przez jakąś głupote organizacyjną to chyba ich tam

Asist22, Malinum dacie radę będziemy mocno trzymać kciuki tak patrzę, że z naszego grona chyba ja ostatnia będę się bronić

Cytat:
Napisane przez asia_z Pokaż wiadomość
oo 2 część u mnie bez postępów jesteśmy na etapie wybierania piosenek na płytę. Na razie mamy Iris co Wy wybieracie ? Ja mam problem, bo mam dużo ulubionych piosenek, ale wydaje mi się że nie wszystkie pasują
na pewno będziemy mieli Bruno Mars- Just the way you are uwielbiamy tą piosenkę. TŻ dużo jeździ samochodem i tylko jak usłyszy ją w radiu zaraz do mnie dzwoni z dedykacją

ostatnio widziałam zlepek śmiesznych momentów wesela, nakręcony przez naszego kamerzystę i zgadnijcie jaka leciała piosenka... "weselny klimat" na całym świecie chyba nie ma gorszej i bardziej obciachowej piosenki niż to już mu zastrzegłam, że może być wszystko, oby tylko nie to


Kociak85 tulipany ładniejsze
__________________
09.03.13
kwiatuszekkk21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 06:36   #35
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
Angel Eyes fajne te gorseciki na ślubie z bielizny będę miała tylko pończochy i jakieś majteczki, stanika nie będzie, bo mam mieć wszyte jakieś wkładki. Trochę się tego obawiam. Boję się, że będę się głupio czuć bez stanika.
Ja też będę miała pończochy. Wiem, że pończochy + peep toe to jedno z największych faux pas, jakie można popełnić, ale nie mam nóg modelki, a nogi w pończochach duuużo ładniej i zgrabniej wyglądają... Z resztą wycięcie w bitach jest takie tyci, że ledwo końcówkę paznokcia będzie widać No i mam cieniutkie pończochy, bo 8DEN.


Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
Asist22, Malinum dacie radę będziemy mocno trzymać kciuki tak patrzę, że z naszego grona chyba ja ostatnia będę się bronić
Ja broniłam się rok temu (inż.) i za rok (mgr), więc chyba jednak ja będę ostatnia
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 06:55   #36
bernadka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Brzesko/Tarnów
Wiadomości: 88
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

ja też będe mieć pończochy też cieniutkie 8 DN, ale mam zakryte buty, przymiarka sukni w piątek, na razie zaczełam chodzić do solarium , ale mam strasznie jasna karnację i byłam 4 razy i jakiejś wielkiej opalenizny to nie widzę, na razie mam inny problem , strasznie dużo gości nam odmawia z mojej strony już 15 osób to dużo bo nie robimy jakiegoś dużego wesela miało być na 70 osób , a tak nie wiem czy 50 będzie, nie mam jeszcze bukietu wybranego, TZ nie ma koszuli ani butów, nie mamy wódki, ale mój TŻ ma czas jak sam mówi , a ślub 30 lipca
a jeszcze piosenka na 1 taniec nie będziemy oryginalni i będzie to zabiorę cie właśnie tam zespołu Kindla, mój TŻ nie jest zbyt dobrym tancerzem, więc musiało być coś wolnego

Edytowane przez bernadka10
Czas edycji: 2011-06-22 o 07:06
bernadka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 07:32   #37
kwiatuszekkk21
Zadomowienie
 
Avatar kwiatuszekkk21
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość
Ja też będę miała pończochy. Wiem, że pończochy + peep toe to jedno z największych faux pas, jakie można popełnić, ale nie mam nóg modelki, a nogi w pończochach duuużo ładniej i zgrabniej wyglądają... Z resztą wycięcie w bitach jest takie tyci, że ledwo końcówkę paznokcia będzie widać No i mam cieniutkie pończochy, bo 8DEN.Ja broniłam się rok temu (inż.) i za rok (mgr), więc chyba jednak ja będę ostatnia
ja też mam odkryte palce i pończochy to dlatego, że miałam kupić jeszcze pantofle z zakrytymi palcami a te z odkrytymi miały być tylko na zmianę jakbym już nie wytrzymywała w tamtych. Wyszło inaczej a pończochy już kupione więc pewnie je założę. Nie wygląda to najciekawiej ale i tak spod sukni nie będzie nic widać. Poza tym, znając moje zdolności i tak zaraz je porwę i zdejmę ale przynajmniej będę miała spokojne sumienie, że założyłam


Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość
Ja broniłam się rok temu (inż.) i za rok (mgr), więc chyba jednak ja będę ostatnia
chodziło mi o Pm-ki, które w tym roku się bronią w tym jakże gorącym okresie ślubnym tak patrząc-chyba będę ostatnia. Wolałabym wcześniej się obronić i mieć już z głowy

Cytat:
Napisane przez bernadka10 Pokaż wiadomość
ja też będe mieć pończochy też cieniutkie 8 DN, ale mam zakryte buty, przymiarka sukni w piątek, na razie zaczełam chodzić do solarium , ale mam strasznie jasna karnację i byłam 4 razy i jakiejś wielkiej opalenizny to nie widzę, na razie mam inny problem , strasznie dużo gości nam odmawia z mojej strony już 15 osób to dużo bo nie robimy jakiegoś dużego wesela miało być na 70 osób , a tak nie wiem czy 50 będzie, nie mam jeszcze bukietu wybranego, TZ nie ma koszuli ani butów, nie mamy wódki, ale mój TŻ ma czas jak sam mówi , a ślub 30 lipca
a jeszcze piosenka na 1 taniec nie będziemy oryginalni i będzie to zabiorę cie właśnie tam zespołu Kindla, mój TŻ nie jest zbyt dobrym tancerzem, więc musiało być coś wolnego
ehhh... i ja muszę wziąć się za opalanie. Do tej pory tylko raz wyszłam na słońce, co przypłaciłam poparzeniem i złażeniem skóry...

Z tych rzeczy co wypisałaś mamy tylko wódkę- reszty również brak Do tego TŻ nie ma kompletnie nic, nie mamy obrączek(nawet jeszcze nie oglądaliśmy), nie dzwoniliśmy do barmana

Co do piosenki dobry wybór Ja nie patrzę na to co jest oryginalne, a co nie, co wypada a co nie- wybieram to co mi się podoba i już "cudownych rodziców mam" też będę mieć chociaż widziałam w wątku o kiczach ślubnych że to podobno straszny obciach... a tam
__________________
09.03.13
kwiatuszekkk21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-22, 07:38   #38
bernadka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Brzesko/Tarnów
Wiadomości: 88
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Ja też się nie przejmuje co robią inni, robie tak jak mi pasuje, ja obrączki już mam przynajmniej tyle, ale nie była jeszcze na próbnej fryzurze, i kompletnie nie wiem jak się uczesać
bernadka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 07:51   #39
kwiatuszekkk21
Zadomowienie
 
Avatar kwiatuszekkk21
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

zaczęłam sobie spisywać na kartkę co mam zrobić, bo już nie ogarniam

edit: kompletnie nie wiem jaki mam wybrać bukiet tak bardzo chciałam storczyk, a tu lipa. Musze już zamawiać a nie wiem co
__________________
09.03.13

Edytowane przez kwiatuszekkk21
Czas edycji: 2011-06-22 o 07:53
kwiatuszekkk21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 08:10   #40
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
Z tych rzeczy co wypisałaś mamy tylko wódkę- reszty również brak Do tego TŻ nie ma kompletnie nic, nie mamy obrączek(nawet jeszcze nie oglądaliśmy), nie dzwoniliśmy do barmana
Szybko bierzcie się za obrączki, bo gdzieniegdzie trzeba czekać nawet do miesiąca
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 08:46   #41
Asist22
Rozeznanie
 
Avatar Asist22
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 679
Talking Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez bernadka10 Pokaż wiadomość
nie mam jeszcze bukietu wybranego, TZ nie ma koszuli ani butów, nie mamy wódki, ale mój TŻ ma czas jak sam mówi , a ślub 30 lipca
a jeszcze piosenka na 1 taniec nie będziemy oryginalni i będzie to zabiorę cie właśnie tam zespołu Kindla, mój TŻ nie jest zbyt dobrym tancerzem, więc musiało być coś wolnego

Nie martw się. Ja też biorę ślub tego samego dnia co Ty i dopiero teraz kupiliśmy strój TŻowi. Wódki i kwiatów też nie mamy. Nawet pomysłów. Też nie jesteśmy dobrymi tancerzami i nasza piosenka to "Z kimś takim jak Ty", ale również zastanawialiśmy się na waszą. I mój też ma dużo czasu. Głowa do góry Wyrobicie się ze wszystkim.


Dziękuję za trzymanie kciuków.
Asist22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-22, 09:00   #42
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Witam w nowej części
Muszę się Wam pochwalić, że od wczoraj moja suknia jest już ze mną Kupiłam już welon (swoją drogą niezbyt mi się podoba, ale żaden z tych, które były w sklepie jakoś mnie nie urzekł ), ozdobę do włosów, rękawiczki, naszyjnik i kolczyki i dostałam podwiązkę gratis, ale chyba muszę sobie kupić inną, bo do tej spokojnie weszłoby mi pół drugiej nogi i na bank będzie mi spadywać :/ Zostało mi kupić buty, w tym celu muszę się wybrać do krakowa i chyba jedynie w sklepach z modą ślubną znajdę białe, bo w zwykłych są czarne przede wszystkim A w tych ślubnych wiadomo, że cena jest wyższa niż w "normalnych".
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 09:06   #43
Karo_lka
Raczkowanie
 
Avatar Karo_lka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 301
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Ok, bylam w solarium, posmarowalam sie przyspieszaczem jak radzilyscie i...
Myslalalm,ze sie wyrownalo ale wczoraj wyszly mi wodne bomble i scodzilo mi skora. Normalnie oszaleje. Ale jak schodzi skora z tych miejsc to kolor jest taki sam. Poczekam jeszcze chwilke az sie zagoi i pojde jeszcze raz do solarium. Moze w weekend.

:/
Karo_lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 09:18   #44
bernadka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Brzesko/Tarnów
Wiadomości: 88
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Ja kupiłam buty ślubne w normalny sklepie w Altero z Tarnowie zapłaciłam 120 zł. Stwierdziłam że nie będe wymyślać z butami bo to na raz a spod sukni to ich prawie nie widać.
bernadka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 09:18   #45
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
chodziło mi o Pm-ki, które w tym roku się bronią w tym jakże gorącym okresie ślubnym tak patrząc-chyba będę ostatnia. Wolałabym wcześniej się obronić i mieć już z głowy
A kiedy masz obronę, bo nie pamiętam? Ja póki co jeszcze mam szansę być ostatnia, bo terminu nie mam Jak mój promotor znowu nawymyśla i wyjdzie na to, że np. mam się bronić 8 lipca (9 ślub), to mam go w d... i będę bronić się we wrześniu Mam nadzieję, że niedługo wszystko się wyjaśni.

W ciągu ostatnich dni udało nam się potwierdzić wszystkich gości i ostatecznie stanęło na 53 dorosłych i 2 małych dzieciach (z czego jedno będzie siedzieć na kolanach - rodzice nie chcieli dodatkowego talerzyka), także fajnie Mam nadzieję, że nikt nie wywinie numeru zaraz przed weselem
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361

Edytowane przez Kasiek1987
Czas edycji: 2011-06-22 o 09:19
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 09:42   #46
kakunia6
Raczkowanie
 
Avatar kakunia6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Włocławek/Irlandia
Wiadomości: 192
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Dziękuję Wam za opinie na temat naszej piosenki na 1-szy taniec. Liczy się szczerość Może i jest ona kiczowata, ale jak ją usłyszeliśmy i przede wszystkim jej słowa to od razu zgodnie powiedzieliśmy że ją chcemy. Choć faktycznie jest trochę szybka i o to się martwię najbardziej. Ale cóż..będzie co ma być

kwiatuszekkk21 co do piosenki "Weselny klimat" to my ją z TŻ bardzo lubimy Pamiętam jak ją pierwszy raz usłyszeliśmy to od razu zaczęliśmy sobie wyobrażać jak się nasi goście będą przy niej bawić I na pewno zabawa będzie przednia Podobnie jak piosenka "Hej wesele"
No cóż..jak widać..Ile ludzi, tyle opinii

A jeśli chodzi o piosenkę na podziękowanie dla rodziców to mieliśmy wziąć Cliver "Dla rodziców", ale facet z zespołu puścił nam Preludium "To dzięki Wam" i zdecydowaliśmy się na drugą opcję
__________________
Szczęśliwa Żonka

kakunia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 09:44   #47
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Dziewczyny, ja Wam współczuję tych wszystkich obron - dodatkowy stres przed ślubem. I cieszę się, że jestem już po. Na pocieszenie powiem Wam, że obrona to formalność
Ja za to zaczynam źle spać i w ogóle przejmować się wszystkim. Nie mam jeszcze bielizny (czekam na dostawę staników do sklepu), nie mam butów na zmianę. Ale najbardziej męczy mnie chaos w sprawie kwiatów na salę i do kościoła oraz nauka tańca. Będziemy tańczyć do Franka Sinatry "I've got You under my skin" i na razie stanęło na jednej "lekcji". Chcemy tak sobie potańczyć w domu, żeby nie przestępować tylko z nogi na nogę. Ale na razie czasu brak na takie wygibasy. Ostatnio to w ogóle z moim M. prawie się nie widzę - on ma ranne zmiany, ja popołudniowe, więc widzimy się w zasadzie jak wracam z pracy o 22. Chwilę pogadamy i idziemy spać. Do zrobienia został też album dla rodziców (chcemy im dać takie tradycyjne albumy z naszymi zdjęciami powklejanymi i tekstami o nas - na razie wywołane mamy zdjęcia, więc musimy dopisać historię....)
Generalnie wszystko będziemy robić na ostatnią chwilę pewnie.
A mi się nie chce.
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 09:51   #48
kakunia6
Raczkowanie
 
Avatar kakunia6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Włocławek/Irlandia
Wiadomości: 192
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Witam w nowej części
Muszę się Wam pochwalić, że od wczoraj moja suknia jest już ze mną Kupiłam już welon (swoją drogą niezbyt mi się podoba, ale żaden z tych, które były w sklepie jakoś mnie nie urzekł ), ozdobę do włosów, rękawiczki, naszyjnik i kolczyki i dostałam podwiązkę gratis, ale chyba muszę sobie kupić inną, bo do tej spokojnie weszłoby mi pół drugiej nogi i na bank będzie mi spadywać :/ Zostało mi kupić buty, w tym celu muszę się wybrać do krakowa i chyba jedynie w sklepach z modą ślubną znajdę białe, bo w zwykłych są czarne przede wszystkim A w tych ślubnych wiadomo, że cena jest wyższa niż w "normalnych".
Zazdroszczę, że masz już suknie
Chociaż bałabym się, że w ciągu miesiąca mogę schudnąć, bo na mnie stres tak działa.
Ja przymiarkę będę miała dopiero 20 lipca, czyli 10 dni przed ślubem. Nawet jeszcze jej nie widziałam na oczy i trochę ta myśl mnie przeraża Jeśli chodzi o odbiór sukni z salonu to planuje na czwartek, piątek tuż przed ślubem. Nie chcę żeby mi TŻ podglądywał , bo mieszkamy razem, a nie chcę zawozić jej do kogoś innego, a potem znów przewozić

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
Aaaaa.... Dziewczyny, który bukiet ładniejszy?
Muszę wybrać między dwoma opcjami:
1) tulipany w kolorystyce kremowo-fioletowej (jeśli chodzi o formę to coś takiego jak na zdjęciach)
2) eustomy

Wasze zdanie?
Jejku nie wiem...Obydwa są śliczne. Miałabym duuuży dylemat. Ale chyba jednak tulipany. Albo jak się da to obydwa rodzaje pomieszać Ciekawe co by z tego wyszło
__________________
Szczęśliwa Żonka

kakunia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 09:51   #49
kwiatuszekkk21
Zadomowienie
 
Avatar kwiatuszekkk21
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
A kiedy masz obronę, bo nie pamiętam? Ja póki co jeszcze mam szansę być ostatnia, bo terminu nie mam Jak mój promotor znowu nawymyśla i wyjdzie na to, że np. mam się bronić 8 lipca (9 ślub), to mam go w d... i będę bronić się we wrześniu Mam nadzieję, że niedługo wszystko się wyjaśni.

W ciągu ostatnich dni udało nam się potwierdzić wszystkich gości i ostatecznie stanęło na 53 dorosłych i 2 małych dzieciach (z czego jedno będzie siedzieć na kolanach - rodzice nie chcieli dodatkowego talerzyka), także fajnie Mam nadzieję, że nikt nie wywinie numeru zaraz przed weselem
Obronę mam 11 lipca. A mogłam mieć już w następny poniedziałek ehhh

U nas dzieciaków będzie sporo. Właścicielka sali powiedziała, że do 5 lat dzieci się nie liczy a później już traktuje się jako normalnego gościa

Cytat:
Napisane przez kakunia6 Pokaż wiadomość
kwiatuszekkk21 co do piosenki "Weselny klimat" to my ją z TŻ bardzo lubimy Pamiętam jak ją pierwszy raz usłyszeliśmy to od razu zaczęliśmy sobie wyobrażać jak się nasi goście będą przy niej bawić I na pewno zabawa będzie przednia Podobnie jak piosenka "Hej wesele"
No cóż..jak widać..Ile ludzi, tyle opinii
Na początku ta piosenka mnie śmieszyła ale jak usłyszałam i zobaczyłam ją na płycie z wesela, gdzie przy słowach "jest biały welon" pokazali welon, itd a później przy "zarżnięta świnia" pokazana była panna młoda to jakoś ją znienawidziłam i teraz nie mogę słuchać...

A "Hej wesele" lubię
__________________
09.03.13
kwiatuszekkk21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-22, 10:32   #50
kakunia6
Raczkowanie
 
Avatar kakunia6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Włocławek/Irlandia
Wiadomości: 192
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość

U nas dzieciaków będzie sporo. Właścicielka sali powiedziała, że do 5 lat dzieci się nie liczy a później już traktuje się jako normalnego gościa

U nas do 5 lat nie płacimy za dzieci wcale (a takich brzdąców mamy aż 8, choć podejrzewam, że większość rodziców ich zabierać ze sobą nie będzie), a od 5-12 lat płacimy 50% ceny, czyli 85 zł (tych mamy pięcioro).
Dziwię się, że u Was od 5 lat już jest normalna stawka
Przecież taki maluch nie zje tak jak dorosły człowiek.
Tylko coś dziubnie z talerza i już

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość


Na początku ta piosenka mnie śmieszyła ale jak usłyszałam i zobaczyłam ją na płycie z wesela, gdzie przy słowach "jest biały welon" pokazali welon, itd a później przy "zarżnięta świnia" pokazana była panna młoda to jakoś ją znienawidziłam i teraz nie mogę słuchać...

A "Hej wesele" lubię
To się nie dziwie Kochana, że przestałaś lubić to piosenkę Nie chciałabym, żeby mnie pokazano jako vel 'zarżniętą świnię'
__________________
Szczęśliwa Żonka

kakunia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 10:51   #51
minini
Zadomowienie
 
Avatar minini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
Aaaaa.... Dziewczyny, który bukiet ładniejszy?
Muszę wybrać między dwoma opcjami:
1) tulipany w kolorystyce kremowo-fioletowej (jeśli chodzi o formę to coś takiego jak na zdjęciach)
2) eustomy
Wasze zdanie?
fioletowo-różowe tulipany śliczne ale eustomy też piękne wybierz to co dłużej przetrwa, wydaje mi się że eustomy są trwalsze ale i jeden i drugi bukiet ładny

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość
Ja też będę miała pończochy. Wiem, że pończochy + peep toe to jedno z największych faux pas, jakie można popełnić, ale nie mam nóg modelki, a nogi w pończochach duuużo ładniej i zgrabniej wyglądają... Z resztą wycięcie w bitach jest takie tyci, że ledwo końcówkę paznokcia będzie widać No i mam cieniutkie pończochy, bo 8DEN.
spróbuj rajstop w spray'u - moja kosmetyczka mi je polecała, ale mówiła żeby kilka razy przetestować przed weselem, bo trzeba równo rozprowadzić, sprawdzić czy trzeba przed użyciem posmarować balsamem czy lepiej nie, no i sprawdzić z kilku firm który na naszych nogach dobrze się trzyma. ogólnie mówiła żeby się nie zniechęcać po pierwszym użyciu ale jak się dojdzie do wprawy to efekt jest super!
no i dobrze że mi się o tym przypomniało - muszę kupić ten spray i sprawidzić!

Cytat:
Napisane przez bernadka10 Pokaż wiadomość
ja też będe mieć pończochy też cieniutkie 8 DN, ale mam zakryte buty, przymiarka sukni w piątek, na razie zaczełam chodzić do solarium , ale mam strasznie jasna karnację i byłam 4 razy i jakiejś wielkiej opalenizny to nie widzę, na razie mam inny problem , strasznie dużo gości nam odmawia z mojej strony już 15 osób to dużo bo nie robimy jakiegoś dużego wesela miało być na 70 osób , a tak nie wiem czy 50 będzie, nie mam jeszcze bukietu wybranego, TZ nie ma koszuli ani butów, nie mamy wódki, ale mój TŻ ma czas jak sam mówi , a ślub 30 lipca
a jeszcze piosenka na 1 taniec nie będziemy oryginalni i będzie to zabiorę cie właśnie tam zespołu Kindla, mój TŻ nie jest zbyt dobrym tancerzem, więc musiało być coś wolnego
solarium napewno coś daje, nie zniechęcaj się jeśli masz jasną karnację to mocnych efektów nie zobaczysz, ale napewno odcień skóry będzie cieplejszy

u nas też dużo osób odmawia, ostatnio nawet chrzestna TZ powiedziała że możeliwe że nie przyjdą - bo jej nowy mąż nikogo nie zna w naszej rodzinie i się bedzie głupio czuć... stary chłop a takie wymówki... porażka.

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
zaczęłam sobie spisywać na kartkę co mam zrobić, bo już nie ogarniam

edit: kompletnie nie wiem jaki mam wybrać bukiet tak bardzo chciałam storczyk, a tu lipa. Musze już zamawiać a nie wiem co
też bym musiała spisać jakąś liste bo też zaczynamy się gubić. chociaż ja mam odwrotne wrażenie - że już wszystko załatwione a potem zaczynamy rozmawiać i nagle brakuje tylu rzeczy! opiekunki do dzieci (będziemy ich mieć aż 16!), wina, ustaleń z dj, bukietu, strojenia koscioła, aaa i nie wiem czego jeszcze! może buty na zmianę? chociaż kocham moje fioletowe i wierzę że mnie nie zawiodą
__________________
______________________
Bycie mamą jest najlepiej opłacaną pracą na świecie
- wynagrodzenie otrzymuje się w postaci czystej miłości
_________________________ __
minini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 11:03   #52
bernadka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Brzesko/Tarnów
Wiadomości: 88
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

a mi kuzyn jeszcze w sobote mówił że będzie, a wczoraj ciotka mi powiedziała że wcale się nie wybiera, więc nawet nie stac go na to by mi to w oczy powiedzieć wczoraj byliśmy na 2 spotkaniu w poradni , myślałam że sie skończy na dwóch ale kobieta nie podbiła 3 pieczątki i trzeba iśc jeszcze raz, jeszcze dzień skupienia i ostatnia spowiedź .
bernadka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 11:39   #53
kwiatuszekkk21
Zadomowienie
 
Avatar kwiatuszekkk21
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
u nas też dużo osób odmawia, ostatnio nawet chrzestna TZ powiedziała że możeliwe że nie przyjdą - bo jej nowy mąż nikogo nie zna w naszej rodzinie i się bedzie głupio czuć... stary chłop a takie wymówki... porażka.
oj tam trochę % i zaprzyjaźni się ze wszystkimi przecież zawsze tak jest na weselach niech nie wymyśla, poradzi sobie na pewno

Cytat:
Napisane przez bernadka10 Pokaż wiadomość
a mi kuzyn jeszcze w sobote mówił że będzie, a wczoraj ciotka mi powiedziała że wcale się nie wybiera, więc nawet nie stac go na to by mi to w oczy powiedzieć wczoraj byliśmy na 2 spotkaniu w poradni , myślałam że sie skończy na dwóch ale kobieta nie podbiła 3 pieczątki i trzeba iśc jeszcze raz, jeszcze dzień skupienia i ostatnia spowiedź .
dobrze, że mi przypomniałaś o poradni musimy to załatwić
__________________
09.03.13
kwiatuszekkk21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 11:41   #54
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
macie jeszcze kupę czasu, ale jeśli mogę udzielę Wam pewnej rady zajmijcie się wcześniej czym się da, bo później wszystko zwali się na raz. Tak jak u mnie- taki stres mnie bierze, że po nocach śnią mi się wszystkie niepozałatwiane sprawy a rano nie mogę spać
A to prawda Cieszę się, że nie zostawiałam sobie na sam koniec wielu spraw do załatwienia, bo nie dalibyśmy rady. Pewnie nie każdy jest tak pechowy, żeby mieć gips na miesiąc przed ślubem, ale różnie się w życiu układa, więc lepiej to, co można, załatwić wcześniej

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
Do tego TŻ nie ma kompletnie nic, nie mamy obrączek(nawet jeszcze nie oglądaliśmy), nie dzwoniliśmy do barmana
Nie ma co zwlekać z obrączkami, bo czasem się sporo czeka

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Cytat:
Napisane przez bernadka10 Pokaż wiadomość
wczoraj byliśmy na 2 spotkaniu w poradni , myślałam że sie skończy na dwóch ale kobieta nie podbiła 3 pieczątki i trzeba iśc jeszcze raz, jeszcze dzień skupienia i ostatnia spowiedź .
My nie mamy ani jednego
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 12:14   #55
bernadka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Brzesko/Tarnów
Wiadomości: 88
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;27675197]A to prawda Cieszę się, że nie zostawiałam sobie na sam koniec wielu spraw do załatwienia, bo nie dalibyśmy rady. Pewnie nie każdy jest tak pechowy, żeby mieć gips na miesiąc przed ślubem, ale różnie się w życiu układa, więc lepiej to, co można, załatwić wcześniej


Nie ma co zwlekać z obrączkami, bo czasem się sporo czeka

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------


My nie mamy ani jednego [/QUOTE]
To przynajmniej nie musidz słuchać o śluzach, plemnikach i tych sprawach
bernadka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 12:34   #56
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez bernadka10 Pokaż wiadomość
To przynajmniej nie musidz słuchać o śluzach, plemnikach i tych sprawach
I tak mnie to nie ominie. Chociaż 3 spotkań już pewnie zrobić nie zdążymy
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 12:52   #57
bernadka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Brzesko/Tarnów
Wiadomości: 88
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;27676496]I tak mnie to nie ominie. Chociaż 3 spotkań już pewnie zrobić nie zdążymy [/QUOTE]
Może traficie na normalną kobiete i wam podbije od razu 3 spotkania
bernadka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 13:00   #58
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez bernadka10 Pokaż wiadomość
Może traficie na normalną kobiete i wam podbije od razu 3 spotkania
Zobaczymy, mam taką nadzieję
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 13:38   #59
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez krasnoludek125 Pokaż wiadomość
jeśli pozwolicie dołączę się do wątku termin 28.07.2012 !! Przeraża mnie to wszystko! Te całe przygotowania... tyle tego..
Witaj! Nie uwierzysz, ale jesteśmy z tego samego miasta i bierzesz ślub tydzień po mnie Świat jest mały Pochwal się gdzie robicie wesele? Macie już wybranych jakichś usługodawców?

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Ale się dzisiaj nawkurzałam... Pojechałam do promotora, a ten mnie opieprzył, że tak późno i mam wszystko szybko załatwiać, bo mój recenzent (którego dziekan nawet jeszcze nie zatwierdził i dopiero dzisiaj się dowiedziałam, że promotor już kogoś sobie uwidział...) od 4 lipca jest na urlopie, więc powinnam się bronić w przyszłym tygodniu Ale panie w dziekanacie powiedziały, że nie ma szans mnie (i jeszcze 2 osób) od niego gdziekolwiek wcisnąć... Już się boję, co nowego wymyśli Najwyżej będę się bronić we wrześniu.
Cytat:
Napisane przez Asist22 Pokaż wiadomość
Właśnie przygotowuję się do obrony. Będzie albo w poniedziałek albo we wtorek. Ciężko w tej mojej szkole coś ustalić. Mam nadzieję, że dam radę.
Powodzenia dziewczyny, będę trzymać kciuki za Was! Ja właśnie od poniedziałku, 20. czerwca 2011, jestem Panią Magister Lingwistyki Stosowanej! 5 lat studiów zakończone sukcesem!

Cytat:
Napisane przez asia_z Pokaż wiadomość
oo 2 część u mnie bez postępów jesteśmy na etapie wybierania piosenek na płytę. Na razie mamy Iris co Wy wybieracie ? Ja mam problem, bo mam dużo ulubionych piosenek, ale wydaje mi się że nie wszystkie pasują
U nas możliwe, że na wstęp będzie "Nothing Else Matters", zresztą rozważamy też pierwszy taniec do tego utworu. Poza tym podoba mi się też: http://www.youtube.com/watch?v=Omu-_SIWCRQ, słyszałam na jakimś teledysku weselnym tą piosenkę jako podkład, bardzo pasowało. Kiedyś spodobała mi się też melodia z "love story" w tym wykonaniu (pierwsza część utworu): http://www.youtube.com/watch?v=xXtVBJDPs6k i od razu przyszło mi do głowy, że to mógłby być fajny podkład na ujęcia z przygotowań Panny Młodej No ale to takie luźne pomysły. Inspiracji może być wiele, wszystko zależy od tego, co Wam się podoba i do Was jakoś tak uczuciowo przemawia, wzrusza Was itd.

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Mnie wczoraj moja opiekunka pracy wystraszyła... Mówię jej "Noo ale nasz promotor to nas pewnie będzie bronił na obronie...", a ona na to, że w zasadzie powinnyśmy się bardziej obawiać jego pytań niż recenzenta czy dziekana, bo lubi dręczyć własnych magistrantów Wychodzi na to, że czeka mnie powtórka egzaminu z wirusologii (z tego przedmiotu piszę pracę, a egzamin w semestrze zimowym już u niego poprawiałam)
A co studiujesz? Ja byłam na mega wymagającym kierunku - lingwistyka stosowana - i co jak co, ale przy obronach poszli nam już na rękę i powiedzmy, że wiedziałaś poruszenia jakich zagadnień możesz się spodziewać

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
za udane zakupy
Trzymam kciuki za obronę, ja mam w środę i już się stresuję
Powodzenia na obronie!

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
Aaaaa.... Dziewczyny, który bukiet ładniejszy?
Muszę wybrać między dwoma opcjami:
1) tulipany w kolorystyce kremowo-fioletowej (jeśli chodzi o formę to coś takiego jak na zdjęciach)
2) eustomy

Wasze zdanie?
Mi się o wiele bardziej podobają tulipany, ale chyba nie są zbyt trwałe?

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
krasnoludek125, tenebrosa witamy dopisałam Was do listy

macie jeszcze kupę czasu, ale jeśli mogę udzielę Wam pewnej rady zajmijcie się wcześniej czym się da, bo później wszystko zwali się na raz. Tak jak u mnie- taki stres mnie bierze, że po nocach śnią mi się wszystkie niepozałatwiane sprawy a rano nie mogę spać
Dzięki My zaczęliśmy przygotowania 2 lata przed ślubem, więc myślę, że nic nie zostanie nam na ostatnią chwilę. W ogóle to mamy taki plan, żeby 2 tygodnie przed ślubem już w ogóle o nim nie myśleć i zrelaksować się w jakimś spa czy nawet w zaciszu własnego domu Na chwilę obecną (13 miesięcy przed) mamy już zarezerwowany lokal, DJa z wodzirejem, fotografa i kamerzystę, termin i godzinę w kościele, zrobiliśmy już także nauki (została tylko poradnia), mam także podpisaną umowę na szycie sukni u stylistki. Wydaje mi się więc, że jesteśmy na dobrej drodze Ja właśnie dlatego nie chciałam ślubu w roku, gdy kończę studia, bo także już pracuję (jako freelancer), więc trudno byłoby to wszystko ogarnąć. Poza tym wykańczamy teraz nasz przyszły dom, więc remont, remont, remont... A niedługo przeprowadzka. Gdybym miała się jeszcze teraz zajmować ostatnimi sprawami przed ślubem to masakra by była. Ale Ty na pewno dasz radę! Angażuj do pomocy rodzinę, przyjaciół tam, gdzie to możliwe - na pewno chętnie włączą się w przygotowania. Trzymam kciuki, żeby udało Ci się wszystko dopiąć na ostatni guzik i było jak najpiękniej!
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 13:56   #60
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
W ogóle to mamy taki plan, żeby 2 tygodnie przed ślubem już w ogóle o nim nie myśleć i zrelaksować się w jakimś spa czy nawet w zaciszu własnego domu
Oj, tak to się chyba nie da. Zawsze jest coś do zrobienia w ostatnim tygodniu przed ślubem. A to np. pójść do fryzjera czy kosmetyczki, a to na spowiedź (jeśli to ślub kościelny), coś kupić, odebrać kwiaty, tort...
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-08 00:14:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:06.