Pytanie o stworzenie strony internetowej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-30, 22:01   #1
kasiax86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 57

Pytanie o stworzenie strony internetowej


Potrzebuję jak najniższym kosztem stworzyć stronę internetową dla małej firmy zajmującej się ubezpieczeniami. Chodzi tylko o taką wizytówkę w internecie, żeby można było sprawdzić ofertę i kontakt. Dlatego jakoś nie chcę w to inwestować, ważne żeby wyglądało estetycznie. Wiem, że muszę zarejestrować własną domenę, żeby był adres w internecie. Widziała, że niektóre firmy oferują gratisowe strony www, tzn. np. takie kreatory storn www które umożliwiają wypełnienie treścią gotowych szablonów. Na razie znalazłam to z linku, który podałam. Orientujecie się może bardziej w temacie i wiecej jakie jeszcze firmy maja takie kreatory? Chętnie sobie porównam ofertę, chociażby jakość graficzną szablonów. Dzięki za pomoc!

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-10-09 o 10:42 Powód: ukruty link
kasiax86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 18:52   #2
Ashiitaka
Przyczajenie
 
Avatar Ashiitaka
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 8
Dot.: Pytanie o stworzenie strony internetowej

Hey wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem byłoby ściągniecie jakiegoś szablonu www np z stąd (edycja nie jest bardzo taka trudna, ewentualnie mogę pomoc w razie problemów na priv).
Serwer który pokazałaś jest dość drogi polecam np. takie coś na początek w zupełności wystarczy.

Edytowane przez Ashiitaka
Czas edycji: 2013-10-02 o 18:54
Ashiitaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 06:45   #3
Garderobianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 199
Dot.: Pytanie o stworzenie strony internetowej

Zawsze się znajdzie jakiś chętny student, który za 100zł zrobi fajną stronę
Garderobianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 08:40   #4
Piotrkowska
Przyczajenie
 
Avatar Piotrkowska
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6
GG do Piotrkowska
Dot.: Pytanie o stworzenie strony internetowej

Jak wrzucisz w google coś w stylu "portal na strone itnernetową" to obstawiam że wyskoczy ci dużo stron gdzie za darmo lub pół darmo będziesz mogła sobie zrobić własną stronę internetowa.
__________________
"Nic co ludzkie, nie jest mi obce."
Piotrkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 18:24   #5
Ashiitaka
Przyczajenie
 
Avatar Ashiitaka
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 8
Dot.: Pytanie o stworzenie strony internetowej

Cytat:
Napisane przez Piotrkowska Pokaż wiadomość
Jak wrzucisz w google coś w stylu "portal na strone itnernetową" to obstawiam że wyskoczy ci dużo stron gdzie za darmo lub pół darmo będziesz mogła sobie zrobić własną stronę internetowa.
Na takim czymś zazwyczaj jest masa reklam co niezbyt fajnie wygląda na stronie internetowej firmy.
Ashiitaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 08:10   #6
Garderobianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 199
Dot.: Pytanie o stworzenie strony internetowej

Tak jak mówiłam, daj na jakiś portal ogłoszenie ,że poszukujesz studenta do zrobienia prostej strony Na pewno ktoś się zgłosi.
Garderobianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 10:48   #7
madmen
Przyczajenie
 
Avatar madmen
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 16
Dot.: Pytanie o stworzenie strony internetowej

Student zrobi to za flaszkę ;].
Jakiś 'świeżak' który się na tym zna, ale dopiero zbiera projekty do swego portfolio - do pracy się przyłoży i zrobi za pół darmo.
__________________
// Twoje zdanie jest Twoim zdaniem. Moje moim i niech tak pozostanie //
// Ironia i sarkazm pomagają mi znosić głupotę innych. //

Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
madmen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-11, 13:34   #8
zazairena
Przyczajenie
 
Avatar zazairena
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 11
Dot.: Pytanie o stworzenie strony internetowej

Jak szukam jakichś usług w internecie albo przeglądam oferty firm i gdy trafiam na słabo zrobioną stronę i co gorsze postawioną na darmowym hostingu, z darmową domeną i kontaktem do firmy typu biuro@neostrada.pl to taka firma ma u mnie minusa i jest duża szansa, że z ich 'usług' nie będę korzystała.

Niestety ale www to wizytówka firmy i trzeba w to troszkę zainwestować.
Wiem, szukasz jak najtaniej ale czasami najtańsze rozwiązania nie są najlepsze.
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
zazairena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 20:26   #9
Garderobianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 199
Dot.: Pytanie o stworzenie strony internetowej

No to może inaczej.. Chcesz to robić najniższymi kosztami. A ile chciałabyś wydać? Bo to chyba kluczowa kwestia Mój TŻ trochę się tym zajmuje także trochę wiem o tej branży
Garderobianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 20:14   #10
Bea_91
Zadomowienie
 
Avatar Bea_91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 406
Dot.: Pytanie o stworzenie strony internetowej

Ja bym wystawiła ogłoszenie pracy, na pewno dużo studenciaków się zgłosi nawet za wpis do CV i symboliczną opłatę
__________________
Przeciętność daje poczucie bezpieczeństwa, ale tylko podejmując ryzyko można spełniać swoje marzenia
Bea_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 07:40   #11
PannaAmelka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 41
Dot.: Pytanie o stworzenie strony internetowej

Szablon strony możesz też kupić na allegro albo zleceniach przez net. W tym ostatnim przypadku podajesz budżet jakim dysponujesz i tam się zgłaszają poszczególne osoby.
PannaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-22, 15:02   #12
MagicPony
Przyczajenie
 
Avatar MagicPony
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 25
Dot.: Pytanie o stworzenie strony internetowej

A ja polecam serwisy takie jak np. weebly.com (o ile zna się angielski jako tako).
Można sobie stworzyć własną stronę, podpiąć ją pod swoją (np. wykupioną) domenę (adres www - dla niewtajemniczonych) i działa. Wszystko w super przystępnej graficznej formie i sporo szablonów do wyboru i własnej edycji w razie potrzeby. Mi stworzenie strony zajęło tam 20 minut.
MagicPony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 17:47   #13
Renia14
Przyczajenie
 
Avatar Renia14
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 4
Dot.: Pytanie o stworzenie strony internetowej

Napiszę krótko, za sumę 100, 200, czy nawet 300 PLN nie otrzyma się profesjonalnej strony internetowej.

Pamiętać należy, że strona internetowa to wizytówka danej działalności i jeśli witryna będzie wyglądać nieestetycznie, będzie mało użyteczna i funkcjonalna to trzeba liczyć się z tym, że potencjalny Klient jeśli przez przypadek otworzy daną stronę szybko ją opuści i skorzysta z usług tam, gdzie strona będzie wyglądać profesjonalnie.

Ja wiem, że nie zawsze ładna strona = profesjonalne usługi, lecz tak to widzą Klienci, a niektórzy właściciele stron niestety o tym zapominają
Renia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 18:43   #14
Bea_91
Zadomowienie
 
Avatar Bea_91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 406
Dot.: Pytanie o stworzenie strony internetowej

Cytat:
Napisane przez Renia14 Pokaż wiadomość
Napiszę krótko, za sumę 100, 200, czy nawet 300 PLN nie otrzyma się profesjonalnej strony internetowej.

Pamiętać należy, że strona internetowa to wizytówka danej działalności i jeśli witryna będzie wyglądać nieestetycznie, będzie mało użyteczna i funkcjonalna to trzeba liczyć się z tym, że potencjalny Klient jeśli przez przypadek otworzy daną stronę szybko ją opuści i skorzysta z usług tam, gdzie strona będzie wyglądać profesjonalnie.

Ja wiem, że nie zawsze ładna strona = profesjonalne usługi, lecz tak to widzą Klienci, a niektórzy właściciele stron niestety o tym zapominają
Nie powierzyłabym swoich pieniędzy ludziom których strona internetowa wygląda jak z lat 90.
__________________
Przeciętność daje poczucie bezpieczeństwa, ale tylko podejmując ryzyko można spełniać swoje marzenia
Bea_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 19:42   #15
olafnieweglowski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 2
Dot.: Pytanie o stworzenie strony internetowej

najpierw zobacz co dana osoba już robiła
__________________
<reklama_ciach>
olafnieweglowski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 11:58   #16
forfitex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Pytanie o stworzenie strony internetowej

Treść i wygląd mają kolosalne znaczenie tak jak wspomnieli przedmówcy. Bez tego nie utrzymamy gościa na takiej stronie a tym bardziej nie przekonamy go do naszej oferty. Archaiczne twory trudne w nawigacji odstraszają.
forfitex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 14:38   #17
Vigos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 13
Dot.: Pytanie o stworzenie strony internetowej

Popytaj w rodzinie czy przypadkiem nie masz studenta informatyki/telekomunikacji lub podobnego kierunku. Oni z reguły są w stanie zakodować sensowną stronę jeśli im się pomoże z estetyką konkretnie trzeba siąść z nim i dawać wskazówki w miarę jak rysuje nam w jakimś programie koncepcje lub namalować samemu na kartce i sobie poradzi ze zrobieniem tego

Będzie tanio i dobrze (bo chlopak sie przyłoży wiedząc ze to ma być publiczne a nie jakis projekt na studia)
__________________
Mój kanał na YouTube
Vigos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 09:35   #18
Holigula
Rozeznanie
 
Avatar Holigula
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 758
Dot.: Pytanie o stworzenie strony internetowej

Dalej jest aktualne? Ja swego czasu robiłam strony internetowe, teraz bardziej zajęłam się grafiką, ale mam osobę, która dalej w tym siedzi.

Student więc nie weźmie dużo kasy. Dać ci namiary na niego czy temat już nieaktualny?
Holigula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 08:48   #19
Karolina_a90
Raczkowanie
 
Avatar Karolina_a90
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 165
Dot.: Pytanie o stworzenie strony internetowej

Ciach!

Edytowane przez Dzikun
Czas edycji: 2013-11-05 o 14:14 Powód: reklama
Karolina_a90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-10, 13:05   #20
kamil177
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4
Dot.: Pytanie o stworzenie strony internetowej

Temat z rodzaju "kupię samochód, najlepiej nowe Porsche za 10 tyś zł". Jeśli potrzebujesz strony www to rząd jej realizacji zaczyna się od 1 tyś zł w górę. Czym bardziej profesjonalna / rozbudowana realizacja cena idzie do góry.

Jeśli zależy Ci na czymś średnim (dobry stosunek cena / jakość) to przygotuj się na wydatek rzędu 2000 - 3000 zł.

A jeśli szukasz czegoś bądź co bądź to powierz to studentom. Lecz to ma być reklama promująca twoją działalność.
__________________
<ciach_reklama>
kamil177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 12:42   #21
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Pytanie o stworzenie strony internetowej

Cytat:
Napisane przez kamil177 Pokaż wiadomość
Temat z rodzaju "kupię samochód, najlepiej nowe Porsche za 10 tyś zł". Jeśli potrzebujesz strony www to rząd jej realizacji zaczyna się od 1 tyś zł w górę. Czym bardziej profesjonalna / rozbudowana realizacja cena idzie do góry.

Jeśli zależy Ci na czymś średnim (dobry stosunek cena / jakość) to przygotuj się na wydatek rzędu 2000 - 3000 zł.

A jeśli szukasz czegoś bądź co bądź to powierz to studentom. Lecz to ma być reklama promująca twoją działalność.
Dobrze powiedziane pierwsze zdanie. Ale chyba masz stare dane, bo strona zaczyna się teraz od 2 kawaków, no chyba, że mówisz o wizytówce internetowej. Poza tym skąd pomysł, że studenci się nie cenią? No i student informatyki niekoniecznie musi być artystą
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 19:07   #22
Holigula
Rozeznanie
 
Avatar Holigula
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 758
Dot.: Pytanie o stworzenie strony internetowej

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Dobrze powiedziane pierwsze zdanie. Ale chyba masz stare dane, bo strona zaczyna się teraz od 2 kawaków, no chyba, że mówisz o wizytówce internetowej. Poza tym skąd pomysł, że studenci się nie cenią? No i student informatyki niekoniecznie musi być artystą
Zazwyczaj jest tak, że owy student koduje stronę, tworzy aplikacje itp. a samą grafikę zleca drugiemu studentowi, który siedzi w grafice.
Holigula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 08:36   #23
maJolie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 206
Dot.: Pytanie o stworzenie strony internetowej

Cytat:
Napisane przez Holigula Pokaż wiadomość
Zazwyczaj jest tak, że owy student koduje stronę, tworzy aplikacje itp. a samą grafikę zleca drugiemu studentowi, który siedzi w grafice.
Zazwyczaj, ale nie zawsze. U nas jest tak, że grafiką i kodowaniem zajmują się te same osoby
maJolie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 23:12   #24
blantus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 17
Dot.: Pytanie o stworzenie strony internetowej

Ja ostatnio chciałam przenieść swojego bloga i poszukiwałam też hostingu. Na szukaniu spędziłam sporo czasu. Wpadła mi w oko to pewna stronka. Mają sporo plusów, np.: tworzenie strony www przez kreatora strony, dodatkowo kopie zapasowe, szybki hosting. Jeśli coś będzie nie tak mają zwracać pieniądze. Jeszcze się nie zdecydowałam, ale patrząc po cenach konkurencyjnych to raczej się skuszę.
Adres strony:
http://hostinghouse.pl/
blantus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 18:57   #25
bieliznasensi
Raczkowanie
 
Avatar bieliznasensi
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 246
Dot.: Pytanie o stworzenie strony internetowej

Z czystym sumieniem polecam Ci http://maxsote.pl/
bieliznasensi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 11:06   #26
Dezeeeer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Pytanie o stworzenie strony internetowej

Jak już ktoś wyżej napisał – jeżeli to ma być wizytówka Twojej firmy w sieci (czyli poza samą siedzibą chyba najważniejsza), to nie ma sensu robić takiej strony po kosztach, bo to tylko odstraszy klientów. Jasne, że teoretycznie najbardziej liczy się atrakcyjność samej oferty, ale takie są czasy, że sama estetyka i funkcjonalność witryny w ogromnym stopniu wpływają na sprzedaż usług/produktów. Więc lepiej jednak potraktować to jako ważną inwestycję i zlecić jakimś profesjonalnym firmom, które oferują tworzenie stron www, np.xxxxx Ofert tego typu jest ogólnie sporo, pewnie można niekiedy nawet wynegocjować jakiś upust.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-01-13 o 15:24 Powód: link
Dezeeeer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 19:28   #27
a_g_a_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: Pytanie o stworzenie strony internetowej

Cytat:
Napisane przez Renia14 Pokaż wiadomość
Napiszę krótko, za sumę 100, 200, czy nawet 300 PLN nie otrzyma się profesjonalnej strony internetowej.

Pamiętać należy, że strona internetowa to wizytówka danej działalności i jeśli witryna będzie wyglądać nieestetycznie, będzie mało użyteczna i funkcjonalna to trzeba liczyć się z tym, że potencjalny Klient jeśli przez przypadek otworzy daną stronę szybko ją opuści i skorzysta z usług tam, gdzie strona będzie wyglądać profesjonalnie.

Ja wiem, że nie zawsze ładna strona = profesjonalne usługi, lecz tak to widzą Klienci, a niektórzy właściciele stron niestety o tym zapominają
Zgadzam się z tym, że strona to nasza wizytówka. I klienci oceniają po niej czy skorzystać z usług danej firmy czy nie. Ja osobiście unikam nieestetycznych stron. Kojarzą mi się z robotą "na odwal się" i mam wrażenie, że ja wtedy też zostanę tak potraktowana.xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-04-07 o 12:42 Powód: reklama
a_g_a_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 15:43   #28
vitaly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
Dot.: Pytanie o stworzenie strony internetowej

Jeżeli ogłoszenie jest jeszcze aktualne, to mogę Ci polecić firmę 2beecomers
Jeżeli tak jak piszesz to ma być prosta strona, nie zapłacisz dużo.

Edytowane przez vitaly
Czas edycji: 2016-08-12 o 13:17
vitaly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 18:50   #29
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Pytanie o stworzenie strony internetowej

Najfajniej nauczyć się kodzić samemu, pisanie z palca przynosi najlepsze efekty.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 08:14   #30
SmileyProject
Przyczajenie
 
Avatar SmileyProject
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13
Dot.: Pytanie o stworzenie strony internetowej

Jeśli jesteś dalej zainteresowana to zapraszam do kontaktu Napisz jaki masz budżet i zobaczymy co da się zrobić
__________________
Zapraszam na bloga z komiksami z życia małego zwariowanego grafika
Blog - blog.smiley-project.pl
FanPage - facebook.com/SmileyProjectPL/
SmileyProject jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-13 09:14:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:17.