velvetlook zamknięty salon ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-30, 11:11   #31
aqq2012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 15
Dot.: velvetlook zamknięty salon ?

Ja tez widziałam efekty jak miałam zabiegi ( chyba w sumie 6) ale teraz to juz kicha - z tego co wiem to laser daje o wiele lepsze efekty ale tez napewno nie jeden zabieg. Co do odzyskania kwoty to ja szczerze mówiąc na to juz nie licze - pisałam do rzecznika praw konsumentów i oprócz bełkotu prawniczego nie wiele madrego tam przeczytałam poza tym ze zostaje policja a szczerze mówiąc nie wierze ze policja zrobi cos w tym temacie
aqq2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 11:55   #32
pokrzywa
Zadomowienie
 
Avatar pokrzywa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 104
Dot.: velvetlook zamknięty salon ?

wysłałam Ci dane na pv- to poprzednia firma - musisz te dane umieścić we wniosku do rzecznika konsumenta lub udostępnić je policji bo idę o zakład że odnalezienie tych inf może przerosnąć policjantów
__________________

pokrzywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 21:57   #33
zazzu_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: velvetlook zamknięty salon ?

i jak dziewczyny? jakies postepy w sprawie? ja tez zostałam oszukana przez velvet look, dopiero teraz odnalazlam ten wątek ;/ wykupiłam 3 zabiegi na bikini+pachy, wykorzystałam 1, wiec ok 130 zł straty:/
zazzu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 10:56   #34
pokrzywa
Zadomowienie
 
Avatar pokrzywa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 104
Dot.: velvetlook zamknięty salon ?

Cytat:
Napisane przez zazzu_ Pokaż wiadomość
i jak dziewczyny? jakies postepy w sprawie? ja tez zostałam oszukana przez velvet look, dopiero teraz odnalazlam ten wątek ;/ wykupiłam 3 zabiegi na bikini+pachy, wykorzystałam 1, wiec ok 130 zł straty:/
zazzu zadnych postępów. chyba nikogo to nie obchodzi. złożyłyśmy zawiadomienie w tej sprawie i pismo u rzecznika praw konsumenta i nic. podejście jest takie- ze wszystkich to g@@@@no obchodzi. ja straciłam ponad 200... dla mnie to sa jednak jakies pieniadze. ale widzisz nie mieszkamy w us zeby sie starac o odszkodowanie za brak wydepilowanej nogi hehe
__________________

pokrzywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 20:21   #35
aqq2012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 15
Dot.: velvetlook zamknięty salon ?

Zgadzam się z Wami - ja tez dostałam jakieś wyjaśnienia od rzecznika praw konsumenta ze w sumie to on nic nie moze zrobic bo u nas jest to zgodne z prawem zeby ktoś okradał innych zamykał firmę i zakładał nową żeby znowu okradać....
aqq2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 22:40   #36
pathfinderxx84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: velvetlook zamknięty salon ?

Witam
moja dziewczyna również nabyła karnet w velvetlook i nie może go zrealizować...
zamierzam wystąpić w tej sprawie z pozwem cywilnym, aby odzyskać pieniądze oraz (nie ukrywam) aby dopiec tej nieuczciwej "babie". Chętnie zakupię od was wasze wierzytelności aby zwiększyć wartość przedmiotu sporu. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt pod adresem email stempaczek@op.pl .

Jak uda mi się coś wywalczyć, to opiszę sprawę na forum (choć znając polskie sądownictwo może potrwać to ze 2 lata)

Pozdrawiam
pathfinderxx84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 19:01   #37
Joyofnight
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: velvetlook zamknięty salon ?

Cześć,
Odświeżam wątek, bo chyba pojawiło się parę nowych faktów w sprawie zamkniętego salonu Velvetlook - jeśli ktoś zainteresowany piszcie do mnie PW.
Pozdrawiam
Joy
Joyofnight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:58.