Spotkanie rodziców - jak i gdzie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-19, 13:01   #31
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Spotkanie rodziców - jak i gdzie

nasi rodzice się nie znają a jestem z Tż ponad 5 lat. Pochodzimy z różnych miast i nie złozyło się, żeby ich zapoznać a nam się do tego nie pali.
Planujemy jakoś w przyszłości ich zapoznać na neutralnym gruncie, nie chcę u nas w domu bo byłby to dla nas dodatkowy stres.
Z Tz jesteśmy prawie pewni, że nasi rodzice się nie polubią.
__________________
Nigdy nie szczekam ale zdarza mi się warknąć.
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 10:56   #32
1986rybka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice stolicy :)
Wiadomości: 586
Dot.: Spotkanie rodziców - jak i gdzie

No dobra dziewczyny.. a co w przypadku kiedy rodzice mojego Tż są po rozwodzie już kilka ładnych lat, a nadal ścigają się po sądach i wiem, że zrobią niezłe przedstawienie jak będą w odległości 50m od siebie.. to co wtedy? jak to rozegrać?
2 wieczorki zapoznawcze? 1 moich rodziców z przyszłą teściową, a 2 z teściem?

Przeraża mnie to, co może wydarzyć się też na weselu..
__________________
- ogarniam się
--------
2,5 roku z aparacikiem i piękny uśmiech jest
1986rybka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 11:06   #33
delicja123
Raczkowanie
 
Avatar delicja123
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 420
Dot.: Spotkanie rodziców - jak i gdzie

Cytat:
Napisane przez 1986rybka Pokaż wiadomość
No dobra dziewczyny.. a co w przypadku kiedy rodzice mojego Tż są po rozwodzie już kilka ładnych lat, a nadal ścigają się po sądach i wiem, że zrobią niezłe przedstawienie jak będą w odległości 50m od siebie.. to co wtedy? jak to rozegrać?
2 wieczorki zapoznawcze? 1 moich rodziców z przyszłą teściową, a 2 z teściem?

Przeraża mnie to, co może wydarzyć się też na weselu..
W takim wypadku wogóle bym nie robiła spotkania. To troche nie komfortowe dla obojga twoich rodziców sporo są po rozwodzie. Z jednej strony powinni uszanować to że ich wspólne dziecko bierze ślub i na ten jeden dzień spotkać się z przyszłymi swatami. No ale to już ty sama powinnaś porozmawiać z rodzicami i podjąć jakąś decyzje.
__________________
27.08.2016
delicja123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 11:36   #34
Leseratte93
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 484
Dot.: Spotkanie rodziców - jak i gdzie

Cytat:
Napisane przez delicja123 Pokaż wiadomość
W takim wypadku wogóle bym nie robiła spotkania. To troche nie komfortowe dla obojga twoich rodziców sporo są po rozwodzie. Z jednej strony powinni uszanować to że ich wspólne dziecko bierze ślub i na ten jeden dzień spotkać się z przyszłymi swatami. No ale to już ty sama powinnaś porozmawiać z rodzicami i podjąć jakąś decyzje.
Pogrubione: zgadzam się. Można wtedy obejść się bez spotkania, skoro miałoby to sprawiać dodatkowe problemy. Sama mam znajomą w takiej sytuacji. Postanowiła nie organizować spotkania, bo jak jej rodzice się o tym dowiedzieli, to żadne z nich nie zareagowało pozytywnie na wspólne spotkanie i nieważne, że to ich córka bierze ślub.
Leseratte93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 11:57   #35
1986rybka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice stolicy :)
Wiadomości: 586
Dot.: Spotkanie rodziców - jak i gdzie

nie wiem czy dobrze mnie zrozumiałyście
to nie moi rodzice są po rozwodzie - tylko przyszli teściowie
__________________
- ogarniam się
--------
2,5 roku z aparacikiem i piękny uśmiech jest
1986rybka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-22, 01:58   #36
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Spotkanie rodziców - jak i gdzie

w końcu po wielu latach nastąpiło to u mnie
ja zaprosiłam nie tylko rodziców, ale także bliskie osoby które umieją się bawić i mają gadkę... np chrzestnego mojego tżta. żadna to najbliższa rodzina bo ani mojego rodzeństwa nie było ani jego, ale jak ktoś wyczilowany polewał wódeczkę bo był najmniej zestresowany, to sie super rozłożyło późniejsze spotkanie już bez dodatkowych gości, ale polecam większe grono np z okazji urodzin żeby po pierwsze mogli wypić po drugie był sztuczny tłum rozładowujący atmosferę

---------- Dopisano o 02:58 ---------- Poprzedni post napisano o 02:57 ----------

Cytat:
Napisane przez 1986rybka Pokaż wiadomość
nie wiem czy dobrze mnie zrozumiałyście
to nie moi rodzice są po rozwodzie - tylko przyszli teściowie
ja bym zaprosiła na miejscu tż tego rodzica z którym się hmm bliżej wychowywał i z którym ma lepszy kontakt. nie da się dwójki to niech zaprosi osobę bliższą jego sercu i bardziej związaną z jego życiem
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 07:23   #37
1986rybka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice stolicy :)
Wiadomości: 586
Dot.: Spotkanie rodziców - jak i gdzie

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
ja bym zaprosiła na miejscu tż tego rodzica z którym się hmm bliżej wychowywał i z którym ma lepszy kontakt. nie da się dwójki to niech zaprosi osobę bliższą jego sercu i bardziej związaną z jego życiem
dzięki za odpowiedź w końcu gdzie jest zapisane, że rodzice muszą się niewiadomo jak znać itd...
tak chyba zrobimy.. patrząc na to, że jego tata dzwoni do niego tylko jak coś potrzebuje.. a nim nie interesuje się w ogóle (o zaręczynach, czy wspólnym mieszkaniu razem dowiedział się przypadkiem jakieś pół roku po fakcie )
__________________
- ogarniam się
--------
2,5 roku z aparacikiem i piękny uśmiech jest
1986rybka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-11, 10:35   #38
sensualna
Zadomowienie
 
Avatar sensualna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Spotkanie rodziców - jak i gdzie

My jesteśmy narzeczeństwem od 7 miesięcy, ale od razu wiedzieliśmy, że nie będziemy organizować jakiegokolwiek spotkania naszych rodziców przed ślubem. Rodzina TŻa mieszka od nas i od mojej rodziny jakieś 400 km, więc postanowiliśmy nic takiego nie organizować. Nasi rodzice poznają się dzień przed ślubem, bo rodzice i rodzeństwo TŻa przyjadą w piątek i wtedy jakieś spotkanko ze wszystkimi się zorganizuje u moim rodziców. Bo już wtedy dziwne by było jakby mieli się poznać dopiero na błogosławieństwie. Tak czy inaczej trochę obawiam się tego spotkania. Jeśli chodzi o tatów to myślę, że jakiś wspólny język znajdą, mają parę wspólnych tematów, więc się dogadają. Natomiast mamy to całkiem inny klimat, mama Tża to bardzo specyficzna kobieta, więc one na pewno się nie zaprzyjaźnią Na szczęście zrobimy pewnie spotkanie razem z naszym rodzeństwem, więc jak będzie więcej osób to będzie całkiem inaczej. Nie wiem tylko jak się zmieścimy u rodziców
__________________
Nasz Wielki Dzień

Edytowane przez sensualna
Czas edycji: 2015-09-11 o 10:37
sensualna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-11 11:35:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:28.