Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma?? - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-24, 08:04   #4861
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 118
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez Superbejbe Pokaż wiadomość
Hi Kiedy idziesz do pana doktorka?

mam do was prośbę, czy możecie powiedzieć mi dlaczego ta książka kosztuje 6.30zł ?http://www.kolporter.pl/33680,Ksiazk..._Historyk.html
Chce w czwartek, tylko w przychodzi jest taka głupia praktyka, że dzis nie moge sie zarejestrowac na czwartek, tylko dopiero w środe ......:/.....z dnia na dzień, głupota....Chyba sobie na czwartek wolne wezme, bo lekarz wiem, że przyjmuje od 13 do 15 a ja do 9:30 i tak mam jazdy eL-eczką, więc w pracy najwcześniej bym była o 10, nie opłaca mi się ..

Pogoda mnie dobija....i to dosłownie....

A cóż do za książa?
__________________
.
marta1210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 08:08   #4862
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez adia82 Pokaż wiadomość
Ty,nie wiem...moze dlatego,ze nie jest najnowsza?Swoja droga,przeczytalam ,kiedy tylko sie pojawila w ksiegarnii-baaaardzo sie mi podobala.
ale tylko 6,30? chyba jakiś błąd im się wkradł ale co mnie to zapłaciłam razem z przesyłką 16,30zł i nie odpuszcze

chyba musze się w bibliotece zatrudnić albo księgarni bo za dużo książek kupuje i powoli miejsca brak

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez marta1210 Pokaż wiadomość
Chce w czwartek, tylko w przychodzi jest taka głupia praktyka, że dzis nie moge sie zarejestrowac na czwartek, tylko dopiero w środe ......:/.....z dnia na dzień, głupota....Chyba sobie na czwartek wolne wezme, bo lekarz wiem, że przyjmuje od 13 do 15 a ja do 9:30 i tak mam jazdy eL-eczką, więc w pracy najwcześniej bym była o 10, nie opłaca mi się ..

Pogoda mnie dobija....i to dosłownie....
u mnie w przychodni też to wprowadzili, stwierdzam że jest to duże utrudnienie


Cytat:
Napisane przez marta1210 Pokaż wiadomość
A cóż do za książa?
"Przeszukując bibliotekę ojca, młodziutka Amerykanka natyka się na średniowieczną księgę i skrytkę z pożółkłymi listami. Kiedy pogrąża się w lekturze, świat staje się dla niej koszmarem. Odkrywa pełną sekretów mroczną przeszłość ojca i wpada na trop prowadzący do rozszyfrowania tajemniczych losów matki. Stare listy, uzupełnianie wspomnieniami ojca, wiodą ją śladami nieumarłego - pozwalają odkryć prawdę o Vladzie palowniku, średniowiecznym władcy, którego barbarzyńskie panowanie leży u podstaw mitu o Drakuli. Dziewczyna staje przed pytaniem: czy powinna iść w ślady ojca i badać dalej legendę Vlada, prowokując towarzyszące mu zło? Jednak pamięć o matce zwycięża i córka włącza się w emocjonujące poszukiwania prowadzone przez ojca. I tak zaczyna się jej pełna przygód wyprawa po krajach całej Europy oraz w fascynującą przeszłość".
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 08:20   #4863
adia82
Zadomowienie
 
Avatar adia82
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 1 209
GG do adia82
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez Superbejbe Pokaż wiadomość
ale tylko 6,30? chyba jakiś błąd im się wkradł ale co mnie to zapłaciłam razem z przesyłką 16,30zł i nie odpuszcze

chyba musze się w bibliotece zatrudnić albo księgarni bo za dużo książek kupuje i powoli miejsca brak
Nic mi nie mow-ile kasy na to idzie!!! Zapisalam sie ja wiec do biblioteki,wspominalam juz kiedys Wam.Tylko,ze nigdy nie moge zdazyc,poniewaz do 17 czynna,a i zbiory maja malo ciekawe....Z kolei nie potrafie przejsc obojetnie,gdy na polce w ksiegarni stoi najnowsza powiesc Alex Kavy na przyklad....Kurde,to mi przypomnialo,ze musze jak najszybciej zlozyc zamowienie na jakas ksiazke z swiata ksiazki,inaczej przesla mi jakas oferte miesiaca,co zazwyczaj interesujaca pozycja nie bywa....

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez marta1210 Pokaż wiadomość
Chce w czwartek, tylko w przychodzi jest taka głupia praktyka, że dzis nie moge sie zarejestrowac na czwartek, tylko dopiero w środe ......:/.....z dnia na dzień, głupota....Chyba sobie na czwartek wolne wezme, bo lekarz wiem, że przyjmuje od 13 do 15 a ja do 9:30 i tak mam jazdy eL-eczką, więc w pracy najwcześniej bym była o 10, nie opłaca mi się ..
u mnie jest jeszcze lepiej:"nie moge pani zarejestrowac na jakis tam dzien tygodnia,nie robimy tego z wyprzedzeniem,prosze dzwonic tego samego dnia od 8-mej" Oczywiscie linia jest wtedy caly czas zajeta i nie ma jak sie umowic,gdy siedzisz w pracy akurat....Pomine juz wizyte u ginekologa czy dermatologa-tam,gdy sie zarejestruje,to zazwyczaj mam wizyte po 1,5 miesiaca.
__________________
25-05-2014
Moje szczęście przyszło na świat
adia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 08:40   #4864
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 118
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez Superbejbe Pokaż wiadomość
"Przeszukując bibliotekę ojca, młodziutka Amerykanka natyka się na średniowieczną księgę i skrytkę z pożółkłymi listami. Kiedy pogrąża się w lekturze, świat staje się dla niej koszmarem. Odkrywa pełną sekretów mroczną przeszłość ojca i wpada na trop prowadzący do rozszyfrowania tajemniczych losów matki. Stare listy, uzupełnianie wspomnieniami ojca, wiodą ją śladami nieumarłego - pozwalają odkryć prawdę o Vladzie palowniku, średniowiecznym władcy, którego barbarzyńskie panowanie leży u podstaw mitu o Drakuli. Dziewczyna staje przed pytaniem: czy powinna iść w ślady ojca i badać dalej legendę Vlada, prowokując towarzyszące mu zło? Jednak pamięć o matce zwycięża i córka włącza się w emocjonujące poszukiwania prowadzone przez ojca. I tak zaczyna się jej pełna przygód wyprawa po krajach całej Europy oraz w fascynującą przeszłość".
Bardzo fajna treść , poczekam tylko na wypłatę i tez sobie sprawię. Chyba że jest w wersji e-booka to troche inaczej to załatwię


Cytat:
Napisane przez adia82
u mnie jest jeszcze lepiej:"nie moge pani zarejestrowac na jakis tam dzien tygodnia,nie robimy tego z wyprzedzeniem,prosze dzwonic tego samego dnia od 8-mej" Oczywiscie linia jest wtedy caly czas zajeta i nie ma jak sie umowic,gdy siedzisz w pracy akurat....Pomine juz wizyte u ginekologa czy dermatologa-tam,gdy sie zarejestruje,to zazwyczaj mam wizyte po 1,5 miesiaca.
Do dermatologa to fakt faktem też musze czasami poczekać, ale ginekologa to miałam dość, tych brzydkich pokoików w przychodniach więc chodzę do Invicty, tanio nie mają, niestety, ale załatwie wszystko w ciągu 2 dni i nie czekam na korytarzu jeszcze dodatkową godzinę.
__________________
.
marta1210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 09:35   #4865
Crocifissa
Raczkowanie
 
Avatar Crocifissa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Aleksandria
Wiadomości: 182
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Uuu, biorę się od dzisiaj do nauki na czwartkowego kolosa
W sumie, od rana wszystko mnie irytuje, więc może nawet i lepiej, że zamknę się w pokoju i zacznę studiować magiczną księgę do historii.

Wieczorem spotkanie i wracam do mojego Edwarda :P
Crocifissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 10:10   #4866
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez marta1210 Pokaż wiadomość
Bardzo fajna treść , poczekam tylko na wypłatę i tez sobie sprawię. Chyba że jest w wersji e-booka to troche inaczej to załatwię
Do dermatologa to fakt faktem też musze czasami poczekać, ale ginekologa to miałam dość, tych brzydkich pokoików w przychodniach więc chodzę do Invicty, tanio nie mają, niestety, ale załatwie wszystko w ciągu 2 dni i nie czekam na korytarzu jeszcze dodatkową godzinę.
też chodzę do Invicty, byłaś kiedyś u dr Rafaela?

Cytat:
Napisane przez Crocifissa Pokaż wiadomość
Uuu, biorę się od dzisiaj do nauki na czwartkowego kolosa
W sumie, od rana wszystko mnie irytuje, więc może nawet i lepiej, że zamknę się w pokoju i zacznę studiować magiczną księgę do historii.

Wieczorem spotkanie i wracam do mojego Edwarda :P
czytasz sagę Meyer?
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 10:17   #4867
Crocifissa
Raczkowanie
 
Avatar Crocifissa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Aleksandria
Wiadomości: 182
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Ano czytam, dwa pierwsze tomy poszły w sobotę i niedzielę. Od wczoraj trzeci tom. Pewnie dzisiaj go skończę.
Crocifissa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 11:21   #4868
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez Crocifissa Pokaż wiadomość
Ano czytam, dwa pierwsze tomy poszły w sobotę i niedzielę. Od wczoraj trzeci tom. Pewnie dzisiaj go skończę.
ja czekam i czekam na 4 część i już nie mogę wytrzymać
a mój TŻ stwierdził że nie jestem normalna
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 11:32   #4869
Crocifissa
Raczkowanie
 
Avatar Crocifissa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Aleksandria
Wiadomości: 182
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

No ja mam 4 część na kompie.
Crocifissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 11:41   #4870
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez Crocifissa Pokaż wiadomość
No ja mam 4 część na kompie.
ja też mam ale postanowiłam poczekać na książkę czytanie z komputera mi nie wychodzi, szybko zasypiam
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 11:55   #4871
Crocifissa
Raczkowanie
 
Avatar Crocifissa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Aleksandria
Wiadomości: 182
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Nie twierdzę, że z komputera czyta mi się lepiej niż z książki, ale jakoś tak już wyszło i nie jest mi z tym wcale źle. Chociaż książki i tak zakupię w najbliższym czasie, bo czuję, że będę do nich wracać.
Crocifissa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 12:18   #4872
Elizabeth:)
Rozeznanie
 
Avatar Elizabeth:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań / Warszawa
Wiadomości: 474
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

delfa musisz porozmawiac z TZ jeszcze raz o swoich uczuciach. Powinien w koncu zrozumiec, ze chcesz czuc sie kochana i seksowna dla niego.

Dzisiaj slyszalam, ze juz na poczatku kwietnia ma byc nawet ponad 20 stopni, wiec zrezygnowalam z kupna plaszcza. Za to kupilam inne, mniej potrzebne ciuszki...
__________________
Obecny stan ducha: Czy miłość jest w stanie uchronić przed samotnością? Nie zapominajmy, że "Bóg ukrył piekło w samym sercu raju"
Elizabeth:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 12:24   #4873
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez Elizabeth:) Pokaż wiadomość
delfa musisz porozmawiac z TZ jeszcze raz o swoich uczuciach. Powinien w koncu zrozumiec, ze chcesz czuc sie kochana i seksowna dla niego.

Dzisiaj slyszalam, ze juz na poczatku kwietnia ma byc nawet ponad 20 stopni, wiec zrezygnowalam z kupna plaszcza. Za to kupilam inne, mniej potrzebne ciuszki...
hehe fajnie a co kupiłaś?
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 12:46   #4874
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 118
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez Superbejbe Pokaż wiadomość
też chodzę do Invicty, byłaś kiedyś u dr Rafaela?
Nie byłam. Ja chodze do Dr. Lenckowskiej.

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Moje Drogie. A dokładniej Dziewuszki z Trójmiasta znacie jakiegoś fajnego fryzjera z wizją?? Bo już się podłamuję, że tacy chyba nie istnieją na tym świecie.
__________________
.
marta1210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 14:06   #4875
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez marta1210 Pokaż wiadomość
Moje Drogie. A dokładniej Dziewuszki z Trójmiasta znacie jakiegoś fajnego fryzjera z wizją?? Bo już się podłamuję, że tacy chyba nie istnieją na tym świecie.
ja byłam raz u fryzjerki-wizjonerki tak mnie obcięła że już pół roku inna pani stara się wyprostować tą fryzurę
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 14:11   #4876
adia82
Zadomowienie
 
Avatar adia82
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 1 209
GG do adia82
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez marta1210 Pokaż wiadomość
Nie byłam. Ja chodze do Dr. Lenckowskiej.

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Moje Drogie. A dokładniej Dziewuszki z Trójmiasta znacie jakiegoś fajnego fryzjera z wizją?? Bo już się podłamuję, że tacy chyba nie istnieją na tym świecie.
nie poradze Tobie nic,choc czytalam db opinie o salonie laurent,ktory znajduje sie niedaleko mnie (gdynia...) i tam wlasbnie sie najprawdopodobniej wybiore z moja lwia (doslownie,juz wygladam,jak lwiatko) grzywa....

Kurna chata,zaczytalam sie...sciagnelam "zmierzch" i nie ma mnie.... Zadurzylam sie w Edwardzie Ja chce takiego!
Szczescie,ze zaraz do domu i tam zaglebie sie dalej w lekturze.....
__________________
25-05-2014
Moje szczęście przyszło na świat

Edytowane przez adia82
Czas edycji: 2009-03-24 o 14:12
adia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 14:18   #4877
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez adia82 Pokaż wiadomość
nie poradze Tobie nic,choc czytalam db opinie o salonie laurent,ktory znajduje sie niedaleko mnie (gdynia...) i tam wlasbnie sie najprawdopodobniej wybiore z moja lwia (doslownie,juz wygladam,jak lwiatko) grzywa....

Kurna chata,zaczytalam sie...sciagnelam "zmierzch" i nie ma mnie.... Zadurzylam sie w Edwardzie Ja chce takiego!
Szczescie,ze zaraz do domu i tam zaglebie sie dalej w lekturze.....
a dostałaś ode mnie ebooki? wysłałam ci jakiś czas temu
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 14:22   #4878
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 118
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez Superbejbe Pokaż wiadomość
ja byłam raz u fryzjerki-wizjonerki tak mnie obcięła że już pół roku inna pani stara się wyprostować tą fryzurę
Hehehe mi raczej chodzi o kogoś kto właśnie wyczaruj mi na głowie cos ładnego heh.... Bo za kazdym razem jak do kogoś pójde to nie mam co liczyć na porady rozem z tv z jakichś programów o metamorfozach, tylko czekają na "zdjęcie" fryzury byle odwalić i skasować za to pieniążki. Koniec ich zaangażowania.

Cytat:
Napisane przez adia82
nie poradze Tobie nic,choc czytalam db opinie o salonie laurent,ktory znajduje sie niedaleko mnie (gdynia...) i tam wlasbnie sie najprawdopodobniej wybiore z moja lwia (doslownie,juz wygladam,jak lwiatko) grzywa....
Jestem ciekawa czy warto, bo ja juz nawet do Gdyni bym pojechała byle by to była wycieczka z jakimś efektem, a nie kolejny hmm może nie zawód ale brak jakiegoś zachwytu, albo zmiana taka, że mało kto widzi.
__________________
.
marta1210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 15:21   #4879
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

jak nazwiemy nasz nowy wątek
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 15:59   #4880
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 118
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez Superbejbe Pokaż wiadomość
jak nazwiemy nasz nowy wątek

Uuu to zadałaś pytanie heheh, chwila zjem coś słodkiego to mi wena twórcza do głowy wpadnie.

Ps: dziś dostałam torebkę, która zamawiałam na allegro, sukienke taką ala elegancką, w sensie galową a jutro mam dostać buty, jak wszystko już dostane porobie zdjęcia i się pochwalę
__________________
.
marta1210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 16:33   #4881
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

No właśnie jakoś tak oryginalnie by można nazwać

Marta koniecznie musisz się pochwalić jak będziesz wszystko miała
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 16:57   #4882
adia82
Zadomowienie
 
Avatar adia82
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 1 209
GG do adia82
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez Superbejbe Pokaż wiadomość
a dostałaś ode mnie ebooki? wysłałam ci jakiś czas temu
no wlasnie nie Myslalam,ze o mnie zaopmnialas

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Cytat:
Napisane przez marta1210 Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa czy warto, bo ja juz nawet do Gdyni bym pojechała byle by to była wycieczka z jakimś efektem, a nie kolejny hmm może nie zawód ale brak jakiegoś zachwytu, albo zmiana taka, że mało kto widzi.
http://www.trojmiasto.pl/Laurent-o9916.html
__________________
25-05-2014
Moje szczęście przyszło na świat
adia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 17:18   #4883
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 118
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Widze że tam ten Pan Mirek to jakiś Guru tego salonu hehehe, nie no może i warto by było spróbowac... Chociaż szkoda, że ktos z własnego doświadczenia dokładnie nie może opisac, bo niekiedy to co dla jednego rewelacyjne dla drugiej osoby jest to nic szczególnego.
__________________
.
marta1210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 17:31   #4884
adia82
Zadomowienie
 
Avatar adia82
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 1 209
GG do adia82
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez marta1210 Pokaż wiadomość
Widze że tam ten Pan Mirek to jakiś Guru tego salonu hehehe, nie no może i warto by było spróbowac... Chociaż szkoda, że ktos z własnego doświadczenia dokładnie nie może opisac, bo niekiedy to co dla jednego rewelacyjne dla drugiej osoby jest to nic szczególnego.
moj wsollok. am hodzi (nie dzialaja mi lierki wiaz)....
__________________
25-05-2014
Moje szczęście przyszło na świat
adia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 17:34   #4885
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 118
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez adia82 Pokaż wiadomość
moj wsollok. am hodzi (nie dzialaja mi lierki wiaz)....
Rozszyfrowałam!!
I jakie ma wrażenie Twój współlokator??
__________________
.
marta1210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 18:00   #4886
adia82
Zadomowienie
 
Avatar adia82
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 1 209
GG do adia82
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez marta1210 Pokaż wiadomość
Rozszyfrowałam!!
I jakie ma wrażenie Twój współlokator??
*hodzi am zawsze,zadowolony i mowil,ze go wlasnie Pan Mirek srzyze lub Ela (*hyba?) A poslalam ja go *am w *iemno jakis rok emu
__________________
25-05-2014
Moje szczęście przyszło na świat
adia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 18:07   #4887
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 118
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

No i brawo dla mojego Tż, ok 14 dzwonił do mnie, że dziś musi gdzies z mamą zajechać a później idzie kumplowi pomóc coś montować w łazience, i że mi da znać jak skończy. Szkoda tylko że nie zakumałam, że jest też opcja że tego nie skończy i mi znac nie da....
__________________
.
marta1210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 18:12   #4888
wwweeerka
Zakorzenienie
 
Avatar wwweeerka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 9 103
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

właśnie wróciłam z trasy i pod koniec zaskoczyła mnie zima;( a ja że chciałam byc jak najszybciej w domku to wpadłam w poślizg.... no ale na szczęście nic mi się nie stało, samochód też nawet cały, ogólnie cały tylko bruuudny całą zime przejeździłam na oponach letnich no i teraz musialo sie cos stać no ale ważne zę sie wybroniłam ale było nieciekawie;( chociaż jest co wspominać
wwweeerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 19:52   #4889
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Werka dobrze, ze nic Ci sie nie stalo i ze samochod caly w taka pogode zawsze mam stracha jesli musze gdzies jechac

Uzywa ktoras z Was minerałów?

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

A co tu taka cisza?
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 20:06   #4890
adia82
Zadomowienie
 
Avatar adia82
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 1 209
GG do adia82
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
Werka dobrze, ze nic Ci sie nie stalo i ze samochod caly w taka pogode zawsze mam stracha jesli musze gdzies jechac

Uzywa ktoras z Was minerałów?

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

A co tu taka cisza?
*ies*-nowe obli*ze?
*zyam i zako*huje sie *oraz bardziej w Edwardzie
jaki*h mineralow?

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez wwweeerka Pokaż wiadomość
właśnie wróciłam z trasy i pod koniec zaskoczyła mnie zima;( a ja że chciałam byc jak najszybciej w domku to wpadłam w poślizg.... no ale na szczęście nic mi się nie stało, samochód też nawet cały, ogólnie cały tylko bruuudny całą zime przejeździłam na oponach letnich no i teraz musialo sie cos stać no ale ważne zę sie wybroniłam ale było nieciekawie;( chociaż jest co wspominać
i *ak odwazna jes*es-ja bym nie jezdzila...*hyba
Ni* *i nie jes*?
__________________
25-05-2014
Moje szczęście przyszło na świat
adia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:21.