Ogromne podkówki pod oczami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-28, 11:23   #1
domcialke
Przyczajenie
 
Avatar domcialke
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2
GG do domcialke
Angry

Ogromne podkówki pod oczami


Witam drogie wizażanki!!

Postanowiłam napisać tego posta, gdyż ,, owe podkówki " zaczęły mi bardzo dokuczać. Niby mam je już od baaaardzo długiego czasu (wiele lat) ale wygląda to źle, nawet korektor nie potrafi tego zakryć. Mam 18 lat, mam nadzieję, ze da się coś z tym zrobić :/
Może macie jakąś radę, co zrobić żeby ograniczyć widoczność tego, może jakaś podpowiedź dlaczego to w ogóle mam i czy jakoś idzie się tego pozbyć? Liczę na jakieś rady...

Pokażę o co chodzi, zamieszczam zdjęcia okolic oczu w załączniku.
Ps. Na zdjęciach mam w okolicach sińców (podków) nałożony korektor.
HELP!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1110408.jpg (55,5 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1110409.jpg (39,5 KB, 83 załadowań)

Edytowane przez domcialke
Czas edycji: 2013-02-28 o 11:27
domcialke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 19:43   #2
wypad
Wtajemniczenie
 
Avatar wypad
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 966
Dot.: Ogromne podkówki pod oczami

Moim zdaniem to geny. Któraś z kobiet w Twojej rodzinie też takie ma?
wypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 23:08   #3
fabel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 40
Dot.: Ogromne podkówki pod oczami

No właśnie też się na ten temat chętnie czegoś dowiem... Mam ten sam problem
fabel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 14:51   #4
joannaabram
Raczkowanie
 
Avatar joannaabram
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: Ogromne podkówki pod oczami

Czy problem to cienie czy również opuchlizna?
__________________
Zapraszam na bloga - o makijażach, metamorfozach, i nie tylko
joannaabram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 16:03   #5
Natatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 32
Dot.: Ogromne podkówki pod oczami

Miałam taki sam problem. Najpierw robiłam badania i nic nie wykazały. Okazało się, że to geny. Widzę, że też jesteś jeszcze młoda, bo nie widzę zmarszczek ;P Pewnie wiele razy włyszałaś, jak ja, że jesteś jeszcze młoda i nie masz problemu, ale dermatolog powiedziała mi,że z wiekiem będzie tylko gorzej i trzeba o to zadbać.
Po pierwsze używaj kremu pod oczy, który nawilży i uelastyczni ci skórę pod oczami. Nie poprawi to jej wyglądu teraz, ale z biegiem lat defekt będzie się wolniej pogłębiać.

Znalazłam rozwiązanie, ale jest ono drogie... Ja płaciłam 800zł
Efekt utrzymuje się 9-12 miesięcy i zabieg trzeba powtarzać w placówce medycyny estetycznej. Jest to zabieg wypełniania ,,doliny łez" kwasem hialuronowym Restyline czy jakoś tak.
Ja jestem bardzo zadowolona. Robiłam zabieg 6 miesięcy temu i efekt nadal się utrzymuje.
Kupujesz 1 ampułkę u dermatologa i płacisz za tą ampułkę, a nie liczbę zabiegów. Ja miałam wstrzykiwane 2 razy. Za 1 razem efekt mnie nie zadowalał. Worki zmniejszyły się o połowę, ale po 2 zabiegu 14 dni później zapomniałam o workach
Zabieg był bezbolesny, bo wcześniej pod oczami miałam posmarowane żelem znieczulającym, ale minusem jest to,że przez 4 dni miałam siniaki po nakłuciach.

Jest to drogie,ale moim zdaniem się opłaca. Wcześniej stosowałam masę kremów i innych domowych sposobów,ale nic nie pomagało.

Postanowiłam dodać ci 2 zdjęcia.
Nie mam bliskich zdjęć oczu przed zabiegiem, ale miałam może nawet większe od ciebie... Mam po 1 zabiegu (wysyłałam do Pani dermatolog) i 2 zrobiłam przed chwilą

http://imageshack.us/photo/my-images/26/57738161.jpg/ po 1 zabiegu
http://imageshack.us/photo/my-images/703/73590484.jpg/ po 2 zabiegu
( nie wiem, dlaczego takie poprzewracane, bo u mnie na komputerze były normalne)

Edytowane przez Natatka
Czas edycji: 2013-03-01 o 16:19
Natatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 11:30   #6
domcialke
Przyczajenie
 
Avatar domcialke
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2
GG do domcialke
Dot.: Ogromne podkówki pod oczami

Cytat:
Napisane przez joannaabram Pokaż wiadomość
Czy problem to cienie czy również opuchlizna?
robiąc tzw okłady z herbaty czy rumianku nieco mi to się rozjaśniało ale to minimalnie...

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez wypad Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to geny. Któraś z kobiet w Twojej rodzinie też takie ma?

po konsultacji z rodzicami doszliśmy do wniosku, że prababcia (strona mamy) też coś takiego miała, ale nikt więcej...

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Natatka Pokaż wiadomość
Miałam taki sam problem. Najpierw robiłam badania i nic nie wykazały. Okazało się, że to geny. Widzę, że też jesteś jeszcze młoda, bo nie widzę zmarszczek ;P Pewnie wiele razy włyszałaś, jak ja, że jesteś jeszcze młoda i nie masz problemu, ale dermatolog powiedziała mi,że z wiekiem będzie tylko gorzej i trzeba o to zadbać.
Po pierwsze używaj kremu pod oczy, który nawilży i uelastyczni ci skórę pod oczami. Nie poprawi to jej wyglądu teraz, ale z biegiem lat defekt będzie się wolniej pogłębiać.

Znalazłam rozwiązanie, ale jest ono drogie... Ja płaciłam 800zł
Efekt utrzymuje się 9-12 miesięcy i zabieg trzeba powtarzać w placówce medycyny estetycznej. Jest to zabieg wypełniania ,,doliny łez" kwasem hialuronowym Restyline czy jakoś tak.
Ja jestem bardzo zadowolona. Robiłam zabieg 6 miesięcy temu i efekt nadal się utrzymuje.
Kupujesz 1 ampułkę u dermatologa i płacisz za tą ampułkę, a nie liczbę zabiegów. Ja miałam wstrzykiwane 2 razy. Za 1 razem efekt mnie nie zadowalał. Worki zmniejszyły się o połowę, ale po 2 zabiegu 14 dni później zapomniałam o workach
Zabieg był bezbolesny, bo wcześniej pod oczami miałam posmarowane żelem znieczulającym, ale minusem jest to,że przez 4 dni miałam siniaki po nakłuciach.

Jest to drogie,ale moim zdaniem się opłaca. Wcześniej stosowałam masę kremów i innych domowych sposobów,ale nic nie pomagało.

Postanowiłam dodać ci 2 zdjęcia.
Nie mam bliskich zdjęć oczu przed zabiegiem, ale miałam może nawet większe od ciebie... Mam po 1 zabiegu (wysyłałam do Pani dermatolog) i 2 zrobiłam przed chwilą

http://imageshack.us/photo/my-images/26/57738161.jpg/ po 1 zabiegu
http://imageshack.us/photo/my-images/703/73590484.jpg/ po 2 zabiegu
( nie wiem, dlaczego takie poprzewracane, bo u mnie na komputerze były normalne)


Zaczęłam poważnie myśleć nad tym zabiegiem...
Mama mówi mi, że wyolbrzymiam (po prostu taka uroda i nie ma co się martwić) no ale chyba ja wiem lepiej
Czyli za ten cały zabieg wychodzi 800 zł? Mam pytanie- gdzie miałaś ten zabieg, jesli można zapytać?

A i jeszcze jedno pytanie- jakie kremy zalecała pani dermatolog przy wizycie?

Ps. Bardzo dziękuję za zdjęcia!
domcialke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 14:03   #7
Natatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 32
Dot.: Ogromne podkówki pod oczami

Ja robiłam zabieg w Gdańsku w ośrodku medycyny estetycznej, ale w sumie zrobi ci go każda lepsza kosmetyczka. Tylko w ofercie to chyba nazywa się ,,wypełniacz zmarszczek". Najlepiej zawsze najpierw zadzwonić i zapytać, czy wypełniają ,,dolinę łez", bo tak to nazwała pani dermatolog.

Jeśli chodzi o kremy to nie zaleciła mi niczego konkretnego, tylko powiedziała,żeby dbać o skórę i mocno ją nawilżać żeby była elastyczna.

Ach, jeszcze mi się przypomniało, jak się zdecydujesz na zabieg, to najlepiej podzwoń w kilka miejsc, bo nie ma stałej ceny. Zależnie od miasta ( w większych jest z zasady drożej) i zakładu cena oscyluje w granicach 600-1000zł.
Ja za kilka miesięcy będę musiała iść ,,dołożyć" i znalazłam w mniejszym mieście dermatologa, który robi to za 600zł. To,że taniej nie musi oznaczać, że zabieg będzie gorzej wykonany, bo w Gdańsku większość chce 900 albo 1000zł. Ja zapłaciłam 800 i jestem zadowolona

Edytowane przez Natatka
Czas edycji: 2013-03-02 o 14:07
Natatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 10:58   #8
czikicziki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 451
Dot.: Ogromne podkówki pod oczami

Dziewczyny, jest cały wątek o wypełnianiu doliny łez, te które już to zrobiły załączają zdjęcia i naprawdę efekty są dobre. Sama się nad tym zabiegiem zastanawiam bo przez te podkówki wyglądam zawsze na smutną i zmęczoną
czikicziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:47.