Czy to ja przesadzam? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-12, 16:34   #1
Dance18
Raczkowanie
 
Avatar Dance18
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 66

Czy to ja przesadzam?


Otóż ze swoim chłopakiem jestem już od ponad 4 lat. Oczywiście na początku wszystko było ok jak chyba na początku każdego związku ale od jakiegoś czasu zaczęło się psuć między nami. On widzi tylko swoją pracę. Są wakacje czas w którym raczej powinniśmy się częściej spotykać nie tylko w weekendy ale nie ma szans aby mógł spotkać się ze mną na tygodniu. Przymknęłam na to oko ok pracuje w ciągu tygodnia mogę to zrozumieć ale on nie ma dla mnie czasu nawet w sobotę nawet raz w ciągu tygodnia nie potrafi wcześniej skończyć aby się ze mną spotkać ciągle tylko obiecuje mi gruszki na wierzbie że tym razem skończy wcześniej ale za każdym razem jest tak samo. To nie zdarzyło się raz czy dwa tak jest ciągle i nie tylko w soboty. Kiedyś wolał pracować niż przyjechać do mnie w walentynki. (przyjechał ale bardzo późno) Co tydzień płacze i naprawdę już nie wiem co mam o tym myśleć ;( Czy jemu na mnie już nie zależy czy może to ja przesadzam
Dance18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 16:41   #2
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Czy to ja przesadzam?

To zależy od specyfiki jego pracy itd. Rozmawiałas z nim, że czujesz się zaniedbywana? I jak poza tym się wam układa?
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 16:45   #3
Dance18
Raczkowanie
 
Avatar Dance18
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 66
Dot.: Czy to ja przesadzam?

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
To zależy od specyfiki jego pracy itd. Rozmawiałas z nim, że czujesz się zaniedbywana? I jak poza tym się wam układa?
Tak rozmawiałam z nim nie jednokrotnie ale ciągle jest tak samo obiecuje że się zmieni ale tego nie robi. Nie ma takiej pracy aby nie mógł z niej wcześniej wyjść. Tym bardziej że pracuje u ojca. A układa nam się różnie ostatnio coraz częściej się kłócimy. Czasami chamsko się do mnie odzywa ogólnie stał się inny niż kiedyś. Mówi rzeczy które sprawiają mi przykrość niby w żartach ale to i tak mnie rani i myślę że to wcale nie są żarty.
Dance18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 17:02   #4
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Czy to ja przesadzam?

Cytat:
Napisane przez Dance18 Pokaż wiadomość
Tak rozmawiałam z nim nie jednokrotnie ale ciągle jest tak samo obiecuje że się zmieni ale tego nie robi. Nie ma takiej pracy aby nie mógł z niej wcześniej wyjść. Tym bardziej że pracuje u ojca. A układa nam się różnie ostatnio coraz częściej się kłócimy. Czasami chamsko się do mnie odzywa ogólnie stał się inny niż kiedyś. Mówi rzeczy które sprawiają mi przykrość niby w żartach ale to i tak mnie rani i myślę że to wcale nie są żarty.
Nie cierpie chamskich ludzi. Nie rozumiem, czemu to akceptujesz. Lubisz być zle traktowana?
__________________
Do to the beast.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 17:03   #5
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy to ja przesadzam?

Cytat:
Napisane przez Dance18 Pokaż wiadomość
Tak rozmawiałam z nim nie jednokrotnie ale ciągle jest tak samo obiecuje że się zmieni ale tego nie robi. Nie ma takiej pracy aby nie mógł z niej wcześniej wyjść. Tym bardziej że pracuje u ojca. A układa nam się różnie ostatnio coraz częściej się kłócimy. Czasami chamsko się do mnie odzywa ogólnie stał się inny niż kiedyś. Mówi rzeczy które sprawiają mi przykrość niby w żartach ale to i tak mnie rani i myślę że to wcale nie są żarty.
pewnie chce Cię zniechęcić a nie od razu zrywać żebyś mu scen nie robiła. proste.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 17:18   #6
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Czy to ja przesadzam?

Jeśli nie odczuwa potrzeby spotkania się ze swoją ukochaną, to nie wróży zbyt dobrze.
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 21:09   #7
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy to ja przesadzam?

Cytat:
Napisane przez Dance18 Pokaż wiadomość
Otóż ze swoim chłopakiem jestem już od ponad 4 lat. Oczywiście na początku wszystko było ok jak chyba na początku każdego związku ale od jakiegoś czasu zaczęło się psuć między nami. On widzi tylko swoją pracę. Są wakacje czas w którym raczej powinniśmy się częściej spotykać nie tylko w weekendy ale nie ma szans aby mógł spotkać się ze mną na tygodniu. Przymknęłam na to oko ok pracuje w ciągu tygodnia mogę to zrozumieć ale on nie ma dla mnie czasu nawet w sobotę nawet raz w ciągu tygodnia nie potrafi wcześniej skończyć aby się ze mną spotkać ciągle tylko obiecuje mi gruszki na wierzbie że tym razem skończy wcześniej ale za każdym razem jest tak samo. To nie zdarzyło się raz czy dwa tak jest ciągle i nie tylko w soboty. Kiedyś wolał pracować niż przyjechać do mnie w walentynki. (przyjechał ale bardzo późno) Co tydzień płacze i naprawdę już nie wiem co mam o tym myśleć ;( Czy jemu na mnie już nie zależy czy może to ja przesadzam
krótko mówiąc, ma cię gdzieś i pewnie tylko czeka, żebyś z nim zerwała, bo sam nie ma jaj.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-13, 08:25   #8
Neapoli
Raczkowanie
 
Avatar Neapoli
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 61
Dot.: Czy to ja przesadzam?

Mój ex bardzo podobnie zachowywał, potrafił na wyjazd sylwestrowo-noworoczny zabrać laptopa i pracować. Zrywaliśmy kilka razy, raz mnie zostawił bo zaprosił mnie do siebie i zaczął pracować,a ja ośmieliłam się upomnieć o większe zainteresowanie swoją osobą
Neapoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 08:34   #9
ElizaGawronska
Raczkowanie
 
Avatar ElizaGawronska
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 86
Dot.: Czy to ja przesadzam?

Jeśli woli pracować niż przeznaczać jakąś część czasu na spotkania z Tobą to po co tkwić w takim związku ?... bez sensu, pomyśl co będzie za jakiś czas skoro teraz to tak wygląda.
ElizaGawronska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 08:50   #10
Dance18
Raczkowanie
 
Avatar Dance18
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 66
Dot.: Czy to ja przesadzam?

On robi mi mętlik w głowie. Mówi że mnie kocha, że nie wyobraża sobie życia beze mnie ale i tak robi ciągle to samo. Kiedyś już nie wytrzymałam i powiedziałam że się rozstajemy to popłakał się i prosił żebym mu wybaczyła. To nie jest takie łatwe zostawić go bo naprawdę go kocham choć wiele razy mnie już zranił.
Dance18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 11:07   #11
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy to ja przesadzam?

Cytat:
Napisane przez Dance18 Pokaż wiadomość
On robi mi mętlik w głowie. Mówi że mnie kocha, że nie wyobraża sobie życia beze mnie ale i tak robi ciągle to samo. Kiedyś już nie wytrzymałam i powiedziałam że się rozstajemy to popłakał się i prosił żebym mu wybaczyła. To nie jest takie łatwe zostawić go bo naprawdę go kocham choć wiele razy mnie już zranił.
To tylko słowa. Jeżeli nie pokrywają się z zachowaniem, to nie powinnaś na nie zwracać uwagi. Fakty są dosyć jednoznaczne: facet tak naprawdę ma Cię w d... - albo chce się rozstać, albo uważa Cię już za zaklepaną pannę (której wystarczy rzucić ochłap w postaci "kocham", żeby nie odeszła i była pod ręką), dla której już nie warto się starać, która zawsze będzie czekać jak ten pies. Nie wiem nawet co jest gorsze. Zacznij w końcu dbać o własne interesy i stawiać w życiu na siebie, bo ten facet 5 zł by na Ciebie nie postawił.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-13, 14:04   #12
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Czy to ja przesadzam?

Nie bardzo ma sens taki zwiazek, gdzie jedna strona faktycznie sie stara, a druga tylko gada Tutaj nawet rozmowa nie za bardzo ma jakikolwiek sens, bo zostanie potraktowana jak niepotrzebne zawracanie dupy. Jego nie interesuja zmiany, jemu jest wygodnie tak, jak jest i chcialby miec swiety spokoj, a nie uzerac sie z marudna baba i spelniac jakies wymagania... Z takiego letargu to go moze ewentualnie obudzi jakis szok, ale powazny, a nie grozby, po ktorych wie, ze chwile sie postara i bedzie jak bylo. Pytanie tylko, czy predzej autorka pojdzie po rozum do glowy i zrozumie, ze milosc to nie wszystko, i zajmie sie soba, czy pan pozna kogos, kto zawroci mu w glowie
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 15:29   #13
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Czy to ja przesadzam?

Wiesz co.
Nie zdziw sie jak on bylby taki z toba, a z inna zupelnie inny. To niestety czesty schemat.
musisz zrobic cos co mu uswiadomi sytuacje doglebnie i wtedy on podejmie jakies dzialania. I przekonamy sie jakie.

Wyslane przez tapatalk 2
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-13 16:29:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.