Postne odchudzanie! zaczynamy 25.02 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-26, 07:43   #181
boinnenazwybylyzajete
Zakorzenienie
 
Avatar boinnenazwybylyzajete
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 588
Dot.: Postne odchudzanie! zaczynamy 25.02

Piękna, kolorowa lista motywuje do tracenia kg
__________________


Mother
Tell your children not to walk my way
Tell your children not to hear my words
boinnenazwybylyzajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 07:49   #182
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Postne odchudzanie! zaczynamy 25.02

Jeszcze ja na liste! Było 72,5 - jest 72 - bedzie 65.
Milego dnia
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 07:57   #183
momonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 130
Dot.: Postne odchudzanie! zaczynamy 25.02

Jeszcze ja wczoraj juz nie mialam sily pisac, ale bylo calkiem niezle..
dzisiaj sniadanie za mna jajko, lyzka serka ze szczypiorkiem, kawalek papryki
moja waga 83kg - bedzie mam nadzieje 65kg

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

a zamiast cukru i słodzików proponuje Xylitol, to cukier brzozowy polecany dla cukrzyków i odchudzajacych sie, ma bardzo niski indeks glikemiczny, jest drogi ale starcza na długo i ja np. robie sobie taki deser:
serek homogenizowany+łyzeczka naturalnego kakao + łyzeczka xylitolu - pycha i bardzo zdrowe!!!polecam
momonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 08:19   #184
szalonookakulaska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14
Dot.: Postne odchudzanie! zaczynamy 25.02

Ja tez poprosze o wpisanie na te liste hmmm...jest ok. 95kg a bedzie (musi byc!) przynajmniej 65kg.
Właśnie jestem po sniadanku:
-miseczka mleka z platkami fitness
-1/2 kromki z serem zoltym
wiem wiem ze tego sera nie powinno byc, ale nie moglam sie opanowac...boje sie tego dnia, bo jestem chora i musze zostac w domu;/ a ze tak powiem jedzenie jest moim nalogiem i jedna mysl moze spowodowac ze wyciagne z lodowki nawet to co mama gleboko schowala;/. takze musze sie porzadnie zmotywowac

male sprostowanie co do cwiczonek...w tej chwili jestem chora, kaszle jak umarlak wiec kazdy najmniejszy wysilek powoduje atak dusznosci. Poza tym 2 tygodnie temu mialam operacje, tj. wyciaganie sruby z kostki... wiec ja sobie tak mysle ze na razie dopoki nie wyzdrowieje daruje sobie cwiczenia oprocz jakiegos rozciagania. Natomiast potem bede robic brzuszki, wymachy..ogolnie rzecz biorac wszystko, co nie obciaza kostki.

pozdrawiam i trzymam kciuki!;*
szalonookakulaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 09:04   #185
sunshine111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 40
Dot.: Postne odchudzanie! zaczynamy 25.02

lista rewelacja!!!
czarno na białym(a raczej kolorowo) widac wszystkie dziewczynki i ich cele
DAMY RADE!!!
sunshine111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 09:53   #186
myszka0884
Raczkowanie
 
Avatar myszka0884
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 34
Dot.: Postne odchudzanie! zaczynamy 25.02

Hej dziewuszki

4 dzień bez słodyczy i mnie nie ciagnie

Plan na dzisijeszy dzień ...

śniadanko 2 kromeczki chleba z wedlinką i pomidorem
jogutr naturalny
2 jabłka z czego jedno z marchewką
na obiadek planuję kluseczki z białym serem ilość wiadomo w twj mojej rozpisce mogę zjeść 20g ważonego przed gotowaniem
sok pomidorowy 1 szklanka
a w miedzy czasie kawa i herbata nie wiecej niz 4 szklanki w ciągu dnia...
i kolacja 2 kromki chleba z salata ogorkiem i pomidorem

i dużo dużo wody niegazowanej

Musze się wam prztznać weszłam dzisija rano na wagę i ... 77.1

ale wiadomo że na poczatku spadek wagi jest najwiekszy pozniej bardzo bardzo powoli i nie wolno sie zrazac jak waga czasami stanie byle do przodu

A jak u was plan na dzisiaj ???
myszka0884 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 10:12   #187
Mimiusia
Rozeznanie
 
Avatar Mimiusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków teraz Irlandia
Wiadomości: 932
Dot.: Postne odchudzanie! zaczynamy 25.02

Heloooooł

Jak tam u was leci kochane?? u mnie do tej pory bardzio dobrze zeby nie zapeszac hehe
DZiekowac za zmiane na liscie tak sie lepiej czuje ze bylo wiecej jest mniej i mniej bedzie ja wczoraj tez nei cwiczylam ale dzis znaczy zaraz zamierzam pohulac troszki i na skakance poskakusiac

szalonookakulaska o biedulka musialo cie bolec to wyciaganie ojojojoj ale dobrze ze ci to juz wyciagneli i jus nie mas tego swinstwa
__________________
StArE cZaSy-NoWe ŻyCiE..
Mimiusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 10:26   #188
marzena22
Raczkowanie
 
Avatar marzena22
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 215
GG do marzena22
Dot.: Postne odchudzanie! zaczynamy 25.02

1.Alterek ???
2.coffeday było 64 kg..... jest 64 kg..... będzie.... ???kg
3.ukla1 było 64 kg..... jest 64 kg..... będzie 60 kg
4.Integirl było 66 kg..... jest 66 kg..... będzie 53 kg
5.Flames było 70 kg.....jest 70 kg.....będzie.....60 kg
6.Daria95123 było 52 kg..... jest 52 kg.....będzie 47
7.marzena22 było 93 kg..... jest 89 kg.....będzie 65 kg
8.elkoza było 57 kg......jest 57 kg..... będzie 52 kg
9.Mimiusia było 64 kg....jest 61 kg.....będzie 55 kg
10.sunshine111 było 66,6 kg....jest 66,6 kg.....będzie 57 kg
11.Meliada było 65 kg....jest 65 kg.....będzie 55 kg
12.Madzinka było 78 kg....jest 78 kg.....będzie 68 kg
13.malutka20068 było 53,5 kg....jest 52 kg.....będzie 48 kg
14.KALLISTE było ??? kg....jest ??? kg.....będzie 51 kg
15.ewella20 było 70 kg....jest 70 kg.....będzie ??? kg
16.myszka0884 było 79,2 kg....jest 79,2 kg.....będzie 65 kg
17.angelika199612 było 64 kg....jest 64 kg.....będzie 54 kg
18.agniesikk było 55 kg....jest 55 kg.....będzie 50 kg
19.aanomaliaa było 60 kg....jest 60 kg.....będzie ??? kg
20.boinnenazwybylyzajete było 74 kg....jest 74 kg....będzie 56 kg
21.drea
było 67 kg....jest 67 kg....będzie 55 kg
22.aniulek 87
było 58,6 kg....jest 58,6 kg....będzie 55 kg
23.antunka
było 72,5 kg....jest 70 kg....będzie 65 kg
24.mamonka było 83 kg....jest 83 kg....będzie 65 kg
25.szalonookakulaska
było 95 kg....jest 95 kg....będzie 65 kg

Elitka4 4 dzień z 42 A6W

Chyba na razie wszystkie poprawki wprowadzone
marzena22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 11:23   #189
elkoza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 102
Dot.: Postne odchudzanie! zaczynamy 25.02

hej laski
u mnie też póki co ok-2 dzien bez słodyczy
powiedzcie mi przykładowe kolacje białkowe jeśli możecie? co najlpeij jest zjesc na kolacje i o ktorej najpozniej jak chodzę spać tak 22-23
z góry dzieki
elkoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 11:30   #190
Bianca86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 26
Dot.: Postne odchudzanie! zaczynamy 25.02

Witam, ja też chętnie się dołącze. Co prawda dopiero dziś ale słodyczy nie jem wcale od wtorku. Zamiast nich lubię zjeść rodzynki albo chipsy bananowe ale niestety nie umiem poprzestać na 20 - zjadam nawet na raz 20dak :O( ale nic to, trzeba po prostu kupować dużo i pakować małe porcje w inne woreczki :O) Mój sposób na ogarnięcie słodyczy to czerwona herbata - mi rzeczywiście pomaga i zmniejsza apetyt. Z ćwiczeniami gorzej, bardzo je lubie ale nie bardzo mam na nie czas - wybrałam ostatnio taniec brzucha - moim celem jest zrzucenie brzucha do kwietnia i mały prezent na urodziny chłopaka ;oP A teraz konkrety - mam 164cm wzrostu i waże ok 66kg (nie jestem pewna niestety) - kiedyś było 58 i czułam się wtedy świetnie :O) Do takiej właśnie wagi dążę. Mam nadzieję, że pomoże to również na cellulit - jak narazie szalenie pomaga masaż szorstką gąbką Syrena. Zauważyłam, że podobną sytuację ma Meliada - mam nadzieję, że dobrze napisałam - i mam też nadzieję na połączenie sił :O) Głównym powodem, dla którego nie decyduje się na żadną dietę jest po pierwsze konieczność czasu na przygotowywanie wymyślnych posiłków a po drugie konieczność kasy na produkty do nich. U mnie ostatnio i z jednym i z drugim krucho, ale mam już na to sposób. Mam dwa rózne koktajle odchudzające, ktróe mają zastępować takie posiłki jak śniadanie i kolacja. Ze śniadaniem to trochę mi się nie widzi ale na kolację bardzo chętnie. W sklepie sprzedawca doradził mi bym kupiła taki o smaku czekoladowym-wóeczas jak po całym dniu dietowania będę miała ochotę na coś słodnkiego z chęcią sięgnę po koktajl. No i ok tylko, że to jednak płyn. I jogurty przeze mnie jedzone to też płyn. A jabłka i wafle jednak też nie są zbyt treściwe - co innego zjeść np kanapkę albo parówkę chociaż. Więc znalazałam sposób - gotuję sobie ryż i kupuję sałatkę z tuńczykiem w puszcze - zabieram do pracy, mieszam i sałatka gotowa. Pyszna, sysąca i z białkiem - polecam. Ale oczywiscie kosztowna bo taka puszka to 4zł. Może to i śmiesznie brzmi, że tak z tą kasą przesadzam ale na prawdę martwi mnie, że za dużo na to całe odchudzanie się wydaje. Ale nie, jednak przesadzam. Przecież taki wafelek to ok 1-2zł a to wróg i na mało starcza, a taki tuńczyk to pycha i 4zł i odchudza w dodatku. Acha i jeszcze jedno:
Chyba każda dziewczyna, która się odchudza zna inną dziewczynę, która jest szczuplutka itd i zazwyczaj nie pała się do niej sympatią... Ja znam taką chudą u mnie w pracy... Jak się ma ochątę na słodycze to trzeba pomyśleć, że to ta dziewczyna wymyśliła te wszystkie łakocie, żeby takie jak my były od niej grubsze i by czuły się gorzej. Trzeba uzmysłowić sobie, że ona by tego batona sobie nie kupiła i dlatego my też nie możemy jeśli chcemy wyglądać tak jak ona. Moja wspólokatorka zawsze mi mówiła - jeśli chcesz być taka chuda jak ja to nie powinnaś tyle jeść - to akurat jest moja bardzo dobra koleżanka ale jej słowa były okrutne ale i prawdziwe jednocześnie. Dlatego czas zmienic swoje nawyki i rozstać się ze słodyczami przynajmniej na czas odchudzania. Ale się rozpisałam - ale może komus się przyda...
Bianca86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 11:35   #191
elkoza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 102
Dot.: Postne odchudzanie! zaczynamy 25.02

Bianka mądre słowa
no niestety zdrowa dieta to i kupa wydatków
a ta czerwona herbata to faktycznie zmniejsza apetyt? i jaką pijesz?
elkoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 12:03   #192
myszka0884
Raczkowanie
 
Avatar myszka0884
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 34
Dot.: Postne odchudzanie! zaczynamy 25.02

I jak mija dzionek ?? Nie kusi na słodkości ???

Jak wyglądają wasze dzisiajesze posiłki ???

Wiecie co mam pomysł jak mamy już wspólną tabele wagowa t może bedziemy raz w tygodniu wspólne ważenie ?? Co Wy na to ???
myszka0884 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 12:20   #193
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Postne odchudzanie! zaczynamy 25.02

Zgadzam się, że dieta jest droga. Bo zapchać można się tanimi ziemniakami, białym ryżem czy makaronem. I znam mnóstwo osob, które odżywiają się w ten sposób. My chcąć być szczupłe i zdrowe musimy kupować dużo warzyw i owoców, które zimową porą są naprawdę drogie. W moim menu w każdym posiłku jest warzywo. Jem np. kurczaka z warzywami, makaron z warzywami, serek wiejski z warzywami, jajecznica też z warzywami bo czymś trzeba zastąpić brak chleba, ziemniaków, makaronu. A że jestem studentką to możecie sobie tylko wyobrazić jak mój budżet na tym cierpi Ale chcę być szczupła i zdrowa bo szkoda życia na kompleksy i lekarzy. Także dziewczyny musimy to przecierpieć i wydawać kasę na zdrowie. W końcu ono jest najważniejsze.

Ja dzisiaj na śniadanie zjadłam serek wiejski z papryką i pomidorem.
Na drugie aż dwie bułki orkiszowe z masłem papryką i pomidorem.
Na obiad planuje cyckę kurczęcą z surówką z bialej kapusty i rzodkiewki.
Na podwieczorem jabłko.
A na kolację się zobaczy... mam ochotę na makaron oczywiście z sosem pomidorowym i warzywami ale powinnam na kolacje jeść białko. No dobra wyjdzie w praniu.
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 12:20   #194
Iwus90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7
Dot.: Postne odchudzanie! zaczynamy 25.02

Witam wszystkie
Pragnę sie dołączyć, sama dałam sobie tez takie postne postanowienie. Chce kilka kilogramów zrzucic i przede wszystkim nie jadac tyle słodyczy w przyszłosci co wcześniej. Od poniedziałku nie jem słodyczy. pije duzo zielonej herbaty
Iwus90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 12:47   #195
Alterek
Raczkowanie
 
Avatar Alterek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: W-wa.
Wiadomości: 265
Dot.: Postne odchudzanie! zaczynamy 25.02

Hej dziewczyny!

Dawno się nie odzywałam, przegapiłam nawet start odchudzania!

Dzisiaj moja dieta średnio się trzyma, bo chora w domu siedzę, a koleżanka przyszła i pizze zamówiłyśmy dla poprawy nastroju. No cóż, moje postanowienie to, że schudnę 5 kg. wiec poćwiczę dzisiaj więcej i odpracuje. A jutro dieta na 100%!

Widzę, że dużo nas, zaraz poczytam co naskrobałyście

Któraś z was robi listę! Bardzo fajny pomysł! Proszę do mnie dopisać 55 kg, cel 50. Nie znam dokłądnie wojej wagi, bo nie mam wagi łazienkowej, ale pójde w najbliższym czasie do siostry i jbc. zweryfikuję.

Miałam wysłąć przepis na placek, ale coś mi się zacina. Wyślę jak będę mogła.
__________________
zapuszczam włosy!
szukam boho inspiracji!
Alterek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 13:11   #196
oleczka177
Przyczajenie
 
Avatar oleczka177
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bydgoszcz/Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Postne odchudzanie! zaczynamy 25.02

ja, mimo że to dopiero drugi dzień, to czuję się świetnie z tą myślą,że za 40 dni będę laska;p dziś zjadłam na sniadanie: jajeczniczke smazoną bez tłuszczu, kromka chleba pełnoziarnistego i pomidoraIIsniadanie: kanapka z plasterkiem wedliny, sałata i pomidorem(oczywiscie bez masełka)obiad: sałatka z kiszonej kapusty z marchewka oraz kostkę rybną no i na kolacje zamierzam zjeść 3 wafle ryzowejeszcze zrobilam sobie taki dietetyczny deser: kostka twarogu z galaretką, jak zastygnie to pycha no i zdrowo, ale oczywiscie ze nie naraznajlepsze jest to ze mama upiekla murzynka, a mi az slinka cienie, ale nie muszę być silna!!!a moze bedziemy sobie podawały jakies urozmaicone przepisy na dietetyczne i postne posilki. wiem ze takich for jest pelno, ale tu by bylo wszystko w jednym miejscu;p
oleczka177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 13:13   #197
myszka0884
Raczkowanie
 
Avatar myszka0884
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 34
Dot.: Postne odchudzanie! zaczynamy 25.02

Cytat:
Napisane przez Alterek Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Dawno się nie odzywałam, przegapiłam nawet start odchudzania!

Dzisiaj moja dieta średnio się trzyma, bo chora w domu siedzę, a koleżanka przyszła i pizze zamówiłyśmy dla poprawy nastroju. No cóż, moje postanowienie to, że schudnę 5 kg. wiec poćwiczę dzisiaj więcej i odpracuje. A jutro dieta na 100%!

Widzę, że dużo nas, zaraz poczytam co naskrobałyście

Któraś z was robi listę! Bardzo fajny pomysł! Proszę do mnie dopisać 55 kg, cel 50. Nie znam dokłądnie wojej wagi, bo nie mam wagi łazienkowej, ale pójde w najbliższym czasie do siostry i jbc. zweryfikuję.

Miałam wysłąć przepis na placek, ale coś mi się zacina. Wyślę jak będę mogła.
Alterek jak juz zjadlaś pizze to dzisiaj juz nie jedz żadnych makaronów i chleba a będzie ok Tak mi powiedziała pewna pani co zna sie troszke na dietetyce
Pozdrawiam
myszka0884 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 13:21   #198
Alterek
Raczkowanie
 
Avatar Alterek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: W-wa.
Wiadomości: 265
Dot.: Postne odchudzanie! zaczynamy 25.02

Cytat:
Napisane przez myszka0884 Pokaż wiadomość
Alterek jak juz zjadlaś pizze to dzisiaj juz nie jedz żadnych makaronów i chleba a będzie ok Tak mi powiedziała pewna pani co zna sie troszke na dietetyce
Pozdrawiam
Dzięki.
Jeszcze niedawno bym się załamała i rzuciła odchudzanie, ale każdemu zdarzają się takie wpadki najważniejsze, żeby nie przejmować się za bardzo i dalej już normalnie iść z dietą.
__________________
zapuszczam włosy!
szukam boho inspiracji!
Alterek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 14:15   #199
Bianca86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 26
Dot.: Postne odchudzanie! zaczynamy 25.02

Ja mam herbatę kupioną w Aptece za 13zł z firmy YUNNAN w kostkach. Można kupić też taniej ale i drożej np. w MarcPolu w Centrum Wawy widziałam kiedyś za 15zł. Herbata jest gites według mnie, rzeczywiście nie chce mi się po niej jeśś. Jedna ważna rada - jak się ją parzy długo to osłabia trochę, można czuć się po niej sennie. A jak się krutko parzy to pobudza, właściwie jak kawa. Tak więc w ciągu dnia krótko a jak się chce przysnąć to długo ;o) Ja polecam. Kiedyś za czasów maminego garnuszka ważyła dużo więcej niż teraz, potrafiłam w drodze do/z szkoły zjeść 15dag ciastek itd i cały czas piłam ok 0,5l herbaty czerwonej - ale takiej zwykłej ze sklepu. Nigdy nie schudłam ale moja waga też i się nie powiększyła a jednak 15dag ciastek albo kubek kremu czekoladowego nie raz jadałam na przekąskę... Więc coś w tym jest, że ona pomaga ale trzeba jej pić dużo. Sposób? Dzbanek z zaparzaczem i jedna kostka herbaty w środku i pić aż dzbanek będzie pusty - nawet nie wiadomo kiedy ubywa :O)
P.S. przepraszam, że te posty takie długie mi wychodzą...
Bianca86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 14:29   #200
sunshine111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 40
Dot.: Postne odchudzanie! zaczynamy 25.02

buahahaha!!!! BIANCA86!!! prawie sie posikałam jak przeczytałam o tych chudych dziewczynach i ich konspiracji przeciw nam ze słodyczami!!!! musze przyznac ze jest w tym jakas zyciowa prawda!!!
pozdrawiam
sunshine111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 15:25   #201
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Postne odchudzanie! zaczynamy 25.02

Cześć dziewczyny
JA zaraz uciekam, bo mam jutro klasówkę z geografii, muszę się uczyć.

Wpadłam i widzę świetną tabelkę- super Motywacja jeszcze większa. Nie mogę się doczekać, aż będę mogła poprosić o zmianę cyferki w obecnej wadze

agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 15:42   #202
drea
Raczkowanie
 
Avatar drea
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 296
Dot.: Postne odchudzanie! zaczynamy 25.02

witam was serdecznie, dzis jak mnie nie bylo przy komputerze to caly czas myslałam co tam wyklikacie, jesli pozwolicxie to napisze co zjadlam, bo jak to wypisze to sobie uswiadomie mniej wiecej ile pochlonelam
sniad.

bułka grahamka kropeczka z dzemem linessa - 100kcal\
wasa pszenna ok 8 kromek 150

łyzka saltki z brokuła, łyzka ryzu, 15frytek i grys tortilli nie wiem jak to policzyc ale sadze ze z 250kcal
kulka loda mietowego w wafelku = 100kcal

3wafle ryzowe z jogurtem 100kcal
10pistacji - z 50kcal ? nie mam pojecia

1 jajko i barsz czerwony (malutka miseczka)130kcal
michałej do kawy 70kcal

weyszło ok 950kcal, chyba nie jest zle , bo ide 2 h cwiczyc, 1h step plus 1h aero pluz PBU
drea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 15:55   #203
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: Postne odchudzanie! zaczynamy 25.02

hej dziewczynki

u mnie dziś tez dobrze fajna lista bedzie bardzo motywowac. Jak stane na wage to podam jeszcze te kilogramy które są teraz,bo narazie to nie wiem tak szczerze
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 16:30   #204
malutka20068
Zadomowienie
 
Avatar malutka20068
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 118
Dot.: Postne odchudzanie! zaczynamy 25.02

Weszłam dziś na wagę, znów waże 53 kg.... nie wiem co się dzieje bo właściwie to przecież ciągle trzymam dietę....
__________________
20/40
waga: 51->53,5->54,5->55,5
malutka20068 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 17:05   #205
momonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 130
Dot.: Postne odchudzanie! zaczynamy 25.02

Hej, Hej
ja sie dzisiaj trzymam ale dopiero 18 a ja robie sie glodna wiec pewnie jeszcze cos na kolacje wymysle....

a dzisiaj bylo tak:
sniadanie juz pisalam
na obiad
kubek rosołu z dwoma lyzkami makaronu, kawałek indyka gotowanego bez skóry
pół bulki, plasterek wedliny
kolacja...moze salatka: lodowa, tunczyk, jajko, cebulka

dam rade dam... ale tez cos sie zle czuje

wymyslmy dzien wazenia wtedy wszystkie sie waza i podaja do tabelki moze co piątek?
momonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 17:12   #206
slonkom
Raczkowanie
 
Avatar slonkom
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 492
Dot.: Postne odchudzanie! zaczynamy 25.02

Cytat:
Napisane przez Alterek Pokaż wiadomość
Witam.
Z pewnością wiele z was co roku w czasie Postu robi sobie jakieś postanowienia dietetyczne np. nie będę jadła słodyczy, ograniczę tłuste dania etc. Co wy na to, aby od środy tj. 25.02 przejść na dietę?

Myślę, że wielu z nas łatwiej będzie zmobilizować się w tym okresie. Wspólnymi siłami wytrzymamy te 40 dni. Są chętne?



P.S. Do środy mamy jeszcze parę dni, więc możemy jeszcze trochę po grzeszyć
Ja też się dołączam. W sumie dzień po oficjalnym rozpoczęciu ale dopiero dziś się wogóle przyłączyłam do forum
slonkom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 17:15   #207
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Postne odchudzanie! zaczynamy 25.02

Co do czerwonej herbaty to ja piję i polecam taką na wagę ze świata herbat. Różne dodatki, smaki, aromaty. Pyszna i zdrowa bo bez żadnych dodatków w przeciwieństwie do herbat w torebkach, które często są aromatyzowane jakimiś chemikaliami. A tutaj mamy np. płatki róży, bratka, suszone owoce. Piję też takie zielone, białe i yerba mate. Wszystkie pyszne, wszystkie polecam

Dieta ok, niczym nie zgrzeszyłam nawet myślami
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 17:27   #208
Elitka4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 872
Dot.: Postne odchudzanie! zaczynamy 25.02

Nie wiem czy wy też tak macie, ale Ja odkąd nie jem słodyczy, to nawet jogurt naturalny wydaje mi się słodki, a jak dosypię do tego muesli to już normalnie mam słodki deserek i bardzo mnie to cieszy
Elitka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 17:55   #209
Alterek
Raczkowanie
 
Avatar Alterek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: W-wa.
Wiadomości: 265
Dot.: Postne odchudzanie! zaczynamy 25.02

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
JA zaraz uciekam, bo mam jutro klasówkę z geografii, muszę się uczyć.

Wpadłam i widzę świetną tabelkę- super Motywacja jeszcze większa. Nie mogę się doczekać, aż będę mogła poprosić o zmianę cyferki w obecnej wadze

Ja też jutro z geo mam klasówkę

Cytat:
Napisane przez malutka20068 Pokaż wiadomość
Weszłam dziś na wagę, znów waże 53 kg.... nie wiem co się dzieje bo właściwie to przecież ciągle trzymam dietę....
Pewnie to normalne wachania cykliczne. Moze okres sie zbliza?

Cytat:
Napisane przez slonkom Pokaż wiadomość
Ja też się dołączam. W sumie dzień po oficjalnym rozpoczęciu ale dopiero dziś się wogóle przyłączyłam do forum
Hej
__________________
zapuszczam włosy!
szukam boho inspiracji!

Edytowane przez Alterek
Czas edycji: 2009-02-26 o 17:56 Powód: błąd
Alterek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 17:55   #210
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: Postne odchudzanie! zaczynamy 25.02

Cytat:
Napisane przez Elitka4 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wy też tak macie, ale Ja odkąd nie jem słodyczy, to nawet jogurt naturalny wydaje mi się słodki, a jak dosypię do tego muesli to już normalnie mam słodki deserek i bardzo mnie to cieszy
tak własnie jesttez tak zawsze mialam. Ale najgorsze są początki w niejedzeniu słodyczy. A pozniej jest juz łatwiej
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.