Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. X :) - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-16, 21:38   #4051
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. X :)

Cytat:
Napisane przez jupik Pokaż wiadomość
Martucha, ja też byłam wrogiem halek, ale jak mi krawcowa na poprawkach zaproponowała, żeby jednak ją przymierzyć, to nawet chwili się nie zastanawiałam i ją wzięlam! i też jest taka umiarkowana, nie jak wielki stóg siana, ale dzięki niej widać cały haft na sukni i w ogóle materiał się tak pięknie układa, tren też... więc warto spróbować
dobrze to sprobuje na malej halce bo jestem ciekawa moze bedzie lepiej czemu nie sprobowac ale pani w salonie tez mi proponowala nawet mowila o samym wszyciu sredniego kola w material, ale powiedzialam ze nie wiem.. wiec teraz jak pojde to poprosze szczegolnie ze te panie to njaome wiec mozemy kombinowac ale zaintrygowalas mnie
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 21:43   #4052
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. X :)

Wg mnie też, nawet na maleńkim kole suknia się o wiele ładniej układa niż bez halki. Ja mam malutkie kółko. I przynajmniej nie majta mi się ta suknia między nogami
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 21:48   #4053
kabimba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 93
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. X :)

martucha baaardzo ładnie to wszystko razem wyglada git
kabimba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 21:52   #4054
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. X :)

Cytat:
Napisane przez groszek80 Pokaż wiadomość
myślę, że kolor sukienki masz idealnie dobrany do karnacji i włosów, trochę dziwnie się układa w pasie, ale pewnie efekt końcowy będzie jak najbardziej powalający. A jak zamierzasz uczesać włosy??
zgadzam sie, zgadzam. dopasowana do twojego typu urody. zazdroszcze ci , że juz jestes po przymiarce, ja sie juz doczekac nie mogę.

aha moja suknia slubna tez jest bez halki i bez koła. Nawet panie w salonie mówiły, ze nie trzeba. poza tym po co dodatkowe partie materiałów na sobie targac szczególnie jak to lato No chyba , ze trzeba to co innego
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 23:03   #4055
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. X :)

Halo
A ja tylko na chwilkę.
Udało nam sie zalatwic juz wszytskie papiery i mozemy udac sie do ksiedza spisywac protokol
Dzis w USC zlozylismy zapewnienie i dostalismy te zaswiadczenie o braku przeciwskazan. Posmialismy sie przy okazji bo nabijalam sie z TZ ta ze zostaje przy swoim nazwisku.
Jutro jedziemy do Katowic troche spraw pozalatwaic i moze kupimy kokardki na wodke, bo siostra TZta powiedziala nam gdzie jest fajny sklep ze slubnymi bibelocikami.
Uciekam spac, bo juz mi glowa peka od siedzenia przed kompem i pisania pracy a teraz przez weekend musze oddac kolejny rozdzial.

Mo9ze uda mi sie kiedys nadrobic co tu popisalyscie...
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 23:40   #4056
zlotko855
Rozeznanie
 
Avatar zlotko855
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 611
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. X :)

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Dziewczyny...znów mam zmartwienie...same zmartwienia ostatnio mam ...
Byłam u pani ginekolog z wynikami cytologii, gdzie był wpisany nasilony stan zapalny. Pani powiedziała, ze to przez nadżerkę i muszę zrobić kolposkopię (badanie pod mikroskopem) i wtedy ona zadecyduje co dalej, ale zaleca wymrażanie.
Macie może jakieś doświadczenia z nadżerką??? Czytałam różne opinie usuwac, nie usuwać, bo samo zgnie, jak nie usuniesz to moze grozić czymś powazniejszym....echhhhhh

witaj,
ja kiedys mialam nadzerke... juz jakis czas temu i ja usunelam, nie pamietam dokladnie na czym to polegalo, ale chyba nie wymrazanie, ginekolog mi ja usunal laserowo, czy w jakis taki sosob i prawie nic nie bolalo. nie jestem fachowcem ale jakos to tak bylo
zobaczysz bedzie dobrze



martucha piekna suknia i bardzo ladnie w niej wygladasz, tak jak pisalas idealnie do ciebie dopasowana, a jak ja jeszcze podopinasz, pwiazesz tak jak powinno byc to efekt bedzie zniewalajacy
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091003580517.html
Nasz ślub ^^^^^^ 03.10.2009r.


"całe życie z wariatami i niech tak już zostanie "

Edytowane przez zlotko855
Czas edycji: 2009-04-16 o 23:45
zlotko855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 23:52   #4057
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. X :)

martucha84 - sliczna suknia trafilas w 100% z suknia dla Twojej urody i powiem skromnie ze suknie wyglada o wiele lepiej na Tobie nic na modelce


Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
martucha84 drogo za ten komplet Cię skasowały
drogo nie drogo ..
slub bierze sie raz nie



Riana - rowniez bardzo ladna suknie
masz zdjecia na sobie?
jaki kolor bedziesz miala biala ecru?



a ja wkoncu dzisiaj zlapalam kontakt z tym sprzedawca wyslal mi wzor zaproszen ktore wybralismy z inicjalami na przodzie ( orginal ) a drugi z nazymi imionami i data slubu ( moj pomysl ) ale niestety nie moge wkleic nie wiem dlaczego
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 06:33   #4058
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. X :)

martucha, ślicznie!
Jeśli nie chcesz koła to spróbuj przymierzyć halkę na samym sztywnym tiulu. Też się będzie ładnie układąć.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 07:07   #4059
ania20m
Wtajemniczenie
 
Avatar ania20m
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wielkopolska:)
Wiadomości: 2 196
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. X :)

Witam Was Kobietki
Mój TŻ ma dzisiaj imieninki!
Ale zobacze sie z nim dopiero jutro

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

Kliwia masz racje, moja suknia nie ma koła tylko halkę na sztywnym tiulu i ślicznie sie układa a jak mi krawcowa założyła koło to tak dziwnie sie podnosiła nie układała sie za bardzo, więc mam bez koła
__________________


Kubusiowy zakątek zapraszam
http://jakubowskiimama.blogspot.com/
ania20m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 07:13   #4060
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
Halo
A ja tylko na chwilkę.
Udało nam sie zalatwic juz wszytskie papiery i mozemy udac sie do ksiedza spisywac protokol
Dzis w USC zlozylismy zapewnienie i dostalismy te zaswiadczenie o braku przeciwskazan. Posmialismy sie przy okazji bo nabijalam sie z TZ ta ze zostaje przy swoim nazwisku.
Jutro jedziemy do Katowic troche spraw pozalatwaic i moze kupimy kokardki na wodke, bo siostra TZta powiedziala nam gdzie jest fajny sklep ze slubnymi bibelocikami.
Uciekam spac, bo juz mi glowa peka od siedzenia przed kompem i pisania pracy a teraz przez weekend musze oddac kolejny rozdzial.

Mo9ze uda mi sie kiedys nadrobic co tu popisalyscie...

Na korfantego (za spodkiem), jest sklep ślubny-kupowalam tam ostatnio balony i wstazki
__________________
Szczesliwa żonka
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090530040117.html
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 07:15   #4061
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. X :)

martucha84
Sukienka śliczna. Widze że masz ten sam problem co ja - jeszcze nie zmieniłyśmy zimowych oponek na letnie. Mi wszytsko jak juz sie odkłada, to tylko w boczkach, przez co talia ginie. Koniecznie proponuję Ci założenie koła, ponieważ - opytcznie wyszczupli to talię i spowoduje, ze sukienka w górnej części będzie się prezentowała duzo lepiej. W tej wersji bez halki wygląda tak, jakby Twoje biodra się gdzies schowaly. Halka nada Tobie linię osy, tzn. bedzie sie wydawało, ze jestes szczuplutka w pasie, jeśli bardziej rozkloszujesz dół. Spróbuj koniecznie i wzróć na to uwage przeglądając się w lustrze. Zawsze drażni mnie to, że modelki prezentujące suknie maja rozmiar 34, albo jeszcze sa szczuplejsze- chyba wszytko przerabiane jest w fotoshopie. Twoja sukienka na modelce ma ogromnie rozkloszowany dół, przez co góra wyglada niebotycznie szczupło ( zazdroszcze kobietom takiej figury, ale z drugiej strony takie kształty sa dla mnie wrecz nienormalne). Nie znam zadnej babki o figurze jak na zdjeciach z prezentacji sukien ślubnych.

Edytowane przez kolanka
Czas edycji: 2009-04-17 o 07:22
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 07:31   #4062
dekoderka
Raczkowanie
 
Avatar dekoderka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 298
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. X :)

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Dziewczyny...znów mam zmartwienie...same zmartwienia ostatnio mam ...
Byłam u pani ginekolog z wynikami cytologii, gdzie był wpisany nasilony stan zapalny. Pani powiedziała, ze to przez nadżerkę i muszę zrobić kolposkopię (badanie pod mikroskopem) i wtedy ona zadecyduje co dalej, ale zaleca wymrażanie.
Macie może jakieś doświadczenia z nadżerką??? Czytałam różne opinie usuwac, nie usuwać, bo samo zgnie, jak nie usuniesz to moze grozić czymś powazniejszym....echhhhhh
Ja też mam nadżerkę. Byłam z tym u kilku lekarzy i opinie były podzielone. Jedna chciała mi wymrażać-istnieje duże ryzyko bo wymraża ciekłym azotem i jeśli jest np. niedoświadczona to co jak Ci wymrozi kawałek szyjki? Gdybanie teoretyczne, ale zaczęłam się bać. Poszłam do innego gina. On mówił że stosuje tzw. wysalanie-czyli działa kwasem. Byłam już prawie zdecydowana, ale poszłam do innego i wiesz co? Młodziutka kobieta mówi że mam maleńką nadżerkę i można coś z nią robić jakbym łapała często infekcje itp. Ale często jest tak że w czasie ciąży ona sama znika. Poza tym spróbujemy ją wyleczyć lekami-żmudne, ale często się udaje. Dała mi albothyl-można go kupić też bez recepty. Działa to tak że czopek obkleja Ci nadżerkę, dajesz kolejny itp. Jak skończysz serię to mhhh wypływa całość-nieprzyjemne. Acha do tego jakieś tam inne leki-troszke przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne-bo nadżerka bierze się ze stanu zapalnego. Byłam wczoraj u gina i mówi, że moja nadżerka leczy się i zanika
Agatka, będzie dobrze
__________________
JESTEM ŻONĄ!!!
dekoderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 07:44   #4063
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. X :)

Dzien dobry

po pierwsze dziekuje wszystkim za opinie i rady co do mojej fryzurki slubnej
dzwonilam wczoraj do mojej swiadkowej (bo napisala mi sms, ze bede musiala sie napracowac, by mi wybaczyla to ze sie przez troche nie odzywalam i ze jest smiertelnie obrazona ) i gadalysmy doslownie pol godziny i zapisala sie do fryzjera - tez na 9 i bedzie miala fryzurke podobna do mojej - tylko calosc wlosow bedzie tak poupinana i ona nie ma grzywki i nie bedzie miala tak podniesionego przodu i jest blondyneczka, wiec niby podobnie ale inaczej ale klimat zachowany

Martucha - ja sobie po prostu nie wyobrazam Ciebie w innej sukni i tak jak mowisz wlosy lekko pofalowane i kwiatuszek nie zapomnij i nie zmieniaj zdania co do zielonej wiazanki i kwiatka, bo tez sobie Ciebie inaczej nie wyobrazam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img.php.jpg (56,6 KB, 12 załadowań)
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 07:56   #4064
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. X :)

Hej dziewczyny
Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Dziewczyny...znów mam zmartwienie...same zmartwienia ostatnio mam ...
Byłam u pani ginekolog z wynikami cytologii, gdzie był wpisany nasilony stan zapalny. Pani powiedziała, ze to przez nadżerkę i muszę zrobić kolposkopię (badanie pod mikroskopem) i wtedy ona zadecyduje co dalej, ale zaleca wymrażanie.
Macie może jakieś doświadczenia z nadżerką??? Czytałam różne opinie usuwac, nie usuwać, bo samo zgnie, jak nie usuniesz to moze grozić czymś powazniejszym....echhhhhh
ja miałam nadżerkę, rożni lekarze próbowali leczyć mi ja lekarstwami, nic to nie pomogło, wydałam kupę kasy, bo do tego dochodziły ciągle infekcje. W końcu zmieniłam lekarza i babka zrobiła mi zabieg zamrażania. Trochę bolało (identycznie jak na okres tylko ciut mocniej) ale szybko przeszło i teraz mam spokój. Ważne, abyś poszła do dobrego lekarza.

Dziewczyny śliczne sukienki macie
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 08:05   #4065
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. X :)

Cytat:
Napisane przez dekoderka Pokaż wiadomość
Ja też mam nadżerkę. Byłam z tym u kilku lekarzy i opinie były podzielone. Jedna chciała mi wymrażać-istnieje duże ryzyko bo wymraża ciekłym azotem i jeśli jest np. niedoświadczona to co jak Ci wymrozi kawałek szyjki? Gdybanie teoretyczne, ale zaczęłam się bać. Poszłam do innego gina. On mówił że stosuje tzw. wysalanie-czyli działa kwasem. Byłam już prawie zdecydowana, ale poszłam do innego i wiesz co? Młodziutka kobieta mówi że mam maleńką nadżerkę i można coś z nią robić jakbym łapała często infekcje itp. Ale często jest tak że w czasie ciąży ona sama znika. Poza tym spróbujemy ją wyleczyć lekami-żmudne, ale często się udaje. Dała mi albothyl-można go kupić też bez recepty. Działa to tak że czopek obkleja Ci nadżerkę, dajesz kolejny itp. Jak skończysz serię to mhhh wypływa całość-nieprzyjemne. Acha do tego jakieś tam inne leki-troszke przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne-bo nadżerka bierze się ze stanu zapalnego. Byłam wczoraj u gina i mówi, że moja nadżerka leczy się i zanika
Agatka, będzie dobrze
Chyba tez pójdę skonsultowac się z innym lekarzem, bo moja Pani Ginekolog nie chce mi dac żadnych leków póki co. Niestety rok temu nadżerka była malutka, a teraz sie powiększyła. Nic to , będę się konsultowac dalej Dzięki Dziewczyny za dodanie otuchy
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 08:19   #4066
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. X :)

Cytat:
Napisane przez agis04 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a mam pytanie a jak ubrac taki http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1410...z_londynu.html samochod na slub??
Jakos moja wena tworcza sie zablokowala?
ja bym postawila na cos takiego jak w zalaczniku
Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
witam


o kurcze, ja to stwierdziłam, ze nigdy nie chce juz dostac róż ale to choroba zawodowa. moja pracapolega na ukłądaniu bukietów z róz, potem wkłądam je do maszyny które ja tnie na taki rozmiar jaki w niej ustawie i jaki jest w zamówieniu. wiec rozmiary róz 30,35,40,50,60 i 70 są mi bardzo znane
ps. ale powiem jedno kolory róz mnie naprawde zaskakują. są przepiekne.
to moja firma
http://www.vanderdeijlroses.com/
Cytat:
Napisane przez zlotko855 Pokaż wiadomość
chyba masz fajna ta prace co?
sprawdzilam twoja stronke z pracy i powiem Ci, ze niektorych kolorow roz to ja nigdy nie widzialam , no zielonych lub tych fioletowych (cool water), no i aida. w pracy to wam chyba pachnie pracujesz w holandii, jakim jezykiem sie w pracy poslugujesz? bo chyba niemiecki? czy ang wystarczy? pytam, bo TZ chce tam baaaardzo jechac no w sumie ja tez, by zobaczyc ogromne ilosci tulipanow i wiatrakow
a ja wlasnie bede miala te roze cool water w bukiecie tylko u mnie w kawiaciarni pani mi je pokazywala w katalogu pod nazwa AQUA
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z kalliami.jpg (54,0 KB, 17 załadowań)
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje

Edytowane przez Maggie1983
Czas edycji: 2009-04-17 o 08:20
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 08:29   #4067
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. X :)

dzien dobry

wczorajsza sesja zdjęciowa w bieliznie dla tzta udana zrobilysmy 40 zdjec

bardzo duzo pracy mam dzisiaj do tego latanie, telefonowaie, dziewczyny to za 8 dni
jutro mam wieczor panienski
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 08:31   #4068
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. X :)

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
dzien dobry

wczorajsza sesja zdjęciowa w bieliznie dla tzta udana zrobilysmy 40 zdjec

bardzo duzo pracy mam dzisiaj do tego latanie, telefonowaie, dziewczyny to za 8 dni
jutro mam wieczor panienski
a mnie sie popitolilo, ze Ty agus w sobote teraz slubujesz
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 08:36   #4069
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. X :)

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
dzien dobry

wczorajsza sesja zdjęciowa w bieliznie dla tzta udana zrobilysmy 40 zdjec

bardzo duzo pracy mam dzisiaj do tego latanie, telefonowaie, dziewczyny to za 8 dni
jutro mam wieczor panienski
Nie wiem która z Was wpadła na pomysł z tą sesją, ale też go podkradłam i robiłam sesje z kumpelą we wtorek i zrobiłyśmy 74 zdjęcia
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 08:45   #4070
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. X :)

Martucha slicznie wyglądasz w tej sukience

Ciekawe jak tam Iza, jutro ślubuje.

Wiecie co w ramach wspomnien przeglądałam wczoraj posty z I części wątku. To bylo ponad rok temu. Az się wzruszyłam
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 09:01   #4071
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. X :)

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
drogo nie drogo ..
slub bierze sie raz nie
No tak, ale oni w tych salonach przesadzają... Wszystko co ślubneod razu cena x100% Wkurzające to jest...

My wczoraj dokończyliśmy robić albumy dla rodziców. Została jeszcze księga gości (ale trochę mam już zrobione).
Nie kupiliśmy wczoraj też kamizelki Mam już dosyć... nigdzie nie ma takiej jakbyśmy chcieli... a jak już jest, to XL, której zmniejszyć do M'ki się nie da
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 09:04   #4072
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Maggie1983 Pokaż wiadomość
a mnie sie popitolilo, ze Ty agus w sobote teraz slubujesz
nie teraz, za tydzien
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 09:06   #4073
iza240
Zadomowienie
 
Avatar iza240
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: płock
Wiadomości: 1 578
GG do iza240
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. X :)

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
zrobilam a co
a ciotke masz rewelacyjna


te paznokcie to takie troche szponki


wiesz ze tez o tym pomyslalam


hahah cala w nerwach ale wszytsko opisze na dole



ja bym wogole go niedekorowala, jak juz to zywe kwiaty


wiec tak.. pojechalam na przymiarke cala w nerwach ze cos niepojdzie - bo ja nie chce halek na kolch ani nic chce sama spodnice taka zwiewna i balam sie ze cos niepojdzie... jak zobaczylam sukienke na wieszaku kolor mnie powalil - ciemne ecru o tym wlasnie marzylam.. ubralam sie nia i oniemialam jest przecudna fotki nie oddaja jej uroku jak to zwykle bywa ale jest czaderska ciemne ecru do tego blyszczaca koronka, dodam ze sukienka byla idealna nietrzeba robic poprawek, zamowilam tam tez buty okragly czubek 5 cm obcas kolor capucino bez zadnych wzorow tylko mala skorkowa kokardka z boku, wiec wyjde w nich tez po slube, jak przyjda buty to moge jechac i mierzyc jeszcze raz pani w salonie byly boskie zachwalaly ze cudownie dobralam suknie do typu urody i byly w szoku ze to jedyna sukienka ktora mierzylam, wogole powiedzialay ze sukienka wisi w salonie i gdy bede miala ochote mam przyjechac i mierzyc na chandre to podobno najlepsze, tyle ze po 18 bo maja mniej klientek, jeszcze jedna taka typowa przymiarka w lipcu wrazie jakbym schudla, sukienka zostaje w salonie do slubu moge odebrac nawet dzien wczesniej ale mysle o tygodniu odrazu dobralam branzoletke i kolczyki z krysztalkami stavorkiskiego, aa i kupilam dzis biustonosz bezszwowy bardotke z silikonem od srodka zeby sie niezsuwal, wiec hmm zostalo mi kupic tylko ponczochy i ja mam komplenty stroj.. nawet niewiecie jaka jestem uradowana a fotki to tylko polowiczny jej urok no i zwiazywalam sie na tasiemne z tylu co 2 oczka wiec z przdu troche mnie pogrubila ale jest idealna
ogolnie to mama sie przyznala ze jak widziala ja na wieszaku to byla przerazona co to kupilam a est zachwycona ze naprawde idealna dla mnie
suknia mi sie nie podoba wogulebrakuje jej objętości na dole.Dziewczyny jadę zaraz po moją suknię i bede nocowac u mamusi hehe.Do szło mi rozwolnienie ze stresu ale jestem dobrej myśli.Pozdrawiam was i do niedzieli.Buuuuuziaki pa
__________________

W końcu się doczekałam
Michalinka jest już na świecie

Edytowane przez iza240
Czas edycji: 2009-04-17 o 09:17
iza240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 09:21   #4074
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. X :)

Cytat:
Napisane przez iza240 Pokaż wiadomość
suknia mi sie nie podoba wogulebrakuje jej objętości na dole.Dziewczyny jadę zaraz po moją suknię i bede nocowac u mamusi hehe.Do szło mi rozwolnienie ze stresu ale jestem dobrej myśli.Pozdrawiam was i do niedzieli.Buuuuuziaki pa
jak tam gotowa na zamazpojscie - o rany to juz jutro, teraz mozna odliczac godziny

IZA, OBY WSZYSTKO POSZLA TAK JAK CHCIALAS I BY TEN DZIEN BYL NAJPIEKNIEJSZYM DNIEM W TWOIM ZYCIU
I COS ODE MNIE
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 09:24   #4075
Riana
Wtajemniczenie
 
Avatar Riana
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 2 630
GG do Riana
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. X :)

Cytat:
Napisane przez groszek80 Pokaż wiadomość
śliczna suknia Riana!!!! A gdzie zamawiałaś i ile cię kosztowała jeśli mogę zapytać? JA swojej jeszcze nie mam, wczoraj byłam "się zmierzyć" i dać wzór. Lekko ryzykuje, ale lubię trochę emocji Co do TZ to mój idzie w surducie angielskim. WYpożycza w New Manie, szkoda kupować. Nauki czekają mnie w weekend. Chyba relanium zażyję, aby to przeżyć w miarę bezstresowo

nasz dzień 02.08.2009 r. godz. 18.00
Ja kupuje w Bostonie suknia 2900.Mialam szyc ale wole nieryzykowac.
Riana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 09:25   #4076
klion78
Zadomowienie
 
Avatar klion78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: moja kanapa
Wiadomości: 1 645
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. X :)

Cytat:
Napisane przez iza240 Pokaż wiadomość
suknia mi sie nie podoba wogulebrakuje jej objętości na dole.
Nie rozumiem jak można powiedzieć komuś że ma nieładną suknię ślubną. Rozumiem, że obiecujecie sobie tutaj, że będziecie szczere względem siebie, ale co ta szczerośc właściwie daje. Sukni i tak nie da się już zmienić, a PM zostaje świadomość, że coś z suknią jest nie tak.
klion78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 09:29   #4077
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. X :)

Cytat:
Napisane przez klion78 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem jak można powiedzieć komuś że ma nieładną suknię ślubną. Rozumiem, że obiecujecie sobie tutaj, że będziecie szczere względem siebie, ale co ta szczerośc właściwie daje. Sukni i tak nie da się już zmienić, a PM zostaje świadomość, że coś z suknią jest nie tak.
ja uwazam, ze to wcale nie jest zle, po to jest tutaj to forum, a my sie nie obrazamy na siebie za szczerosc mi tez tutaj wiele sukien sie nie podoba, ale kazdy ma inny gust i wiem, ze moja suknia tez nie kazdemu sie podoba
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 09:30   #4078
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. X :)

Cytat:
Napisane przez klion78 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem jak można powiedzieć komuś że ma nieładną suknię ślubną. Rozumiem, że obiecujecie sobie tutaj, że będziecie szczere względem siebie, ale co ta szczerośc właściwie daje. Sukni i tak nie da się już zmienić, a PM zostaje świadomość, że coś z suknią jest nie tak.
No chyba lepiej zasugerowac jakies poprawki i ulepszenia niż fałszywie komuś mówić, ze wszystko jest pieknie i cacy.

Iza...życzę cudownego ślubu
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 09:32   #4079
Riana
Wtajemniczenie
 
Avatar Riana
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 2 630
GG do Riana
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. X :)

[quote=zaaaabcia;11918282]


Riana - rowniez bardzo ladna suknie
masz zdjecia na sobie?
jaki kolor bedziesz miala biala ecru?



Nie niemam niestety zdjecia przyniarke mam w lipcu to zrobie.Suknia w kolorze szampanskim bo pasuje mi do wloskow(blad) i karnacji zle wygladalam w bieli
Riana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 09:32   #4080
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. X :)

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
No tak, ale oni w tych salonach przesadzają... Wszystko co ślubneod razu cena x100% Wkurzające to jest...

My wczoraj dokończyliśmy robić albumy dla rodziców. Została jeszcze księga gości (ale trochę mam już zrobione).
Nie kupiliśmy wczoraj też kamizelki Mam już dosyć... nigdzie nie ma takiej jakbyśmy chcieli... a jak już jest, to XL, której zmniejszyć do M'ki się nie da
Wklej fotki. Bo ja mam zastój z moim albumem. Zostało mi jeszcze 5 stron do zrobienia

No i myśle o księdze gości. Jak ją robisz?
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:44.