Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-17, 13:15   #2281
sorejna
Zadomowienie
 
Avatar sorejna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 009
GG do sorejna
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez Pyziulka Pokaż wiadomość
A czy ja też mogę skorzystać Pooglądałam sobie bocka w kamerce, niby to nie to samo co na żywo, ale w mieście ciężko o bociana...
oczywiście, to na szczęście dla wszystkich staraczek

mam jeszcze jedną stronę, którą bardzo lubię i dzięki której boćki podglądam już od 3 lat, ale w tej chwili trwa modernizacja i kamerka jest wyłączona ale bardzo ją polecam

http://www.bociany.kalinski.pl/

Edytowane przez sorejna
Czas edycji: 2009-04-17 o 13:17
sorejna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 13:29   #2282
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Witam
u mnie zamułka pogoda do i przygnębia strasznie......

zostawiam pozytywne fluidki dla wszystkich staraczek :mag ia:

i jeszcze raz gratuluję wszystkim mamusiom

trzymam żeby @ nie przyszła

i do później
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 13:42   #2283
ula 87
Zadomowienie
 
Avatar ula 87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 916
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

ale jestem zmęczona , miasto mnie tak wykańcza terz biorę się za porządki i prasowanie bo jutro na ślub ale będzie jedzonka
troszke boję się tego slubu bo panna młoda jest w ciąży i napewno będzie już widać, cieszę się ale boję się że się rozkleję

Allisanko pisz co tam u gina , widziałaś fasoleczke? dziękuję za trzymanie kciuków , może się wydarzy cud

Nikuś pochwal się brzuszkiem , może nas zarazisz
ula 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 14:00   #2284
aliisanka
Wtajemniczenie
 
Avatar aliisanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 403
GG do aliisanka
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

byłam u ginka, nie widzi jeszcze akcji serca, kazał zrobić dwa badania, myślicie że może być za wcześnie by biło serduszko?
__________________
..Przyszłaś na świat Kochanie..
..Z dnia na dzień kocham Cię mocniej..
..Spełnieniem Mych marzeń jesteś..
..Iskierką malutką..
..Która rozświetla mi życie..
..I daje nadzieję na lepsze jutro..
..Trzeba zawsze przekraczać próg nadziei..

aliisanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 14:02   #2285
martaN23
Zadomowienie
 
Avatar martaN23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 472
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez aliisanka Pokaż wiadomość
byłam u ginka, nie widzi jeszcze akcji serca, kazał zrobić dwa badania, myślicie że może być za wcześnie by biło serduszko?

a w którym tygodniu kochana jesteś?na pewno następnym razem już będzie widać bijące serduszko : jupi:
martaN23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 14:05   #2286
edi25
Raczkowanie
 
Avatar edi25
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Częstocowa
Wiadomości: 169
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez aliisanka Pokaż wiadomość
byłam u ginka, nie widzi jeszcze akcji serca, kazał zrobić dwa badania, myślicie że może być za wcześnie by biło serduszko?
nie martw się napewno jest jeszcze za wcześnie następnym razem zobaczysz bijące serduszko nieraz nasze obliczenia są mylne
edi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 14:07   #2287
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez aliisanka Pokaż wiadomość
Darusiu, Ty biedna musiałaś wstać na kurs, a ja wstałam do spać nie mogę
ano musiałam wstać,ale jak wiosna przyszła to o wiele chętniej mi się wstaje

Cytat:
Napisane przez ula 87 Pokaż wiadomość
c
dziś u mnie 32dc temp 37.1 , ale nie łudzę się . jutro napewno spadnie


to po ciuchutku

Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość
Nie za dobrze sie czuje Jak tylko sie obudziłam farba z nosa poleciała
Znowu mnie cos nabiera
Dzisiaj czuje ze mnie brzuszek zaczyna bolec. Tak jak na @ oj chyba nic z tego nie bedzie.

Jedynie to mnie pociesza, ze bede mogła za tydzien cos pomóc mężusiowi w naszych remontach. Wzielismy sie od tego tygodnia za wykanczanie domku. Narazie poki jestem nie pewna co mi w brzuszku siedzi to sie boje cos ciezkiego dzwigac i póki co marny pomocnik ze mnie.
oj to wypoczywaj kochana

Cytat:
Napisane przez malami82 Pokaż wiadomość
Gooha3 ja też się myślę o zakupie takich testów na allegro, ale cały czas zastanawiam się czy są dobre. Cena 1,20-1,50 zachęca do zakupu.
Dziewczyny może Wy wiecie coś więcej na temat takich testów z allegro?
Myślę, że dobrze byłoby mieć kilka testów, żeby sprawdzić czy owulacja będzie i kiedy mam mojego męża męczyć Tym bardziej, że ostatnio długo nie miałam owulacji ...
ja miałam testy ciążowe i owulacyjne allegro ,ciazowe no ciazy nie wykazywaly no i ciazy nie bylo,owulacyjne wogóle też nie pokazaly na jednym delikatna kreseczka,a tak to nic,to teraz nawet mi sie nie chce kupować
Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość



A ja wczoraj odebrałam wyniki. Miałam 2 badania, z tego co się sama zorientowałam to chyba jedno badanie wyszło w normie, natomiast co do drugiego to nie wiem, bo są wypisane antygeny i niestety nie wiem co oznaczają. Na necie nie mogę tego znaleźć, więc muszę poczekać do wizyty we wtorek.

Proszę dziewczyny módlcie się razem ze mną by już było wszystko ok i żebyśmy mogli już się starać.
trzymam kciuki,abyś w końcu zaczeła satanraka,musi byc dobrze,ja w to wierze i ty bądz dobrej mysli

Cytat:
Napisane przez ula 87 Pokaż wiadomość
ale jestem zmęczona , miasto mnie tak wykańcza terz biorę się za porządki i prasowanie bo jutro na ślub ale będzie jedzonka
troszke boję się tego slubu bo panna młoda jest w ciąży i napewno będzie już widać, cieszę się ale boję się że się rozkleję
będzie dobrze

ja dostałam zaproszenie na ślub kuzyna,byli z dziewczyna,dość wczesnie rozdawali,ale to dobrze,we wrzesniu slubują,a ja nie mam ochoty isć,bo po prostu na śluby nie lubię chodzić,na małe taka,ale na wieksze to nie lubie i koniec ,nie chce isc,ale rodzina ględzi,że mam dość już... i się zdenerwowałam trochę,bo wiedzą,ze mieszkam już z facetem od bardzo dawna i nie chcemy ślubu,ale jestesmy razem to to juz niedługo 7 lat stuknie,ale,ze nie jestesmy małżeństwem na zaproszeniu napisali,żebym ja przyszła z osobą towarzyszącą,mi to nie przeszkadza,ale trochę,bo jak bym byla męzatka to ok,a,ze nie jestem to juz nie,też bym zrozumiała jakbym razem nie mieszkali,ale mieszkamy już od oficjalnie 5 lat... a moze całe życie bedziemy żyć bez ślubu i co jak kogoś innego będą mnie traktowac trochę mnie to wkurzyło...
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 14:08   #2288
aliisanka
Wtajemniczenie
 
Avatar aliisanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 403
GG do aliisanka
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

max 4 tydzien od zapłodnienia, wszystko wyjaśni się w next tygodniu
__________________
..Przyszłaś na świat Kochanie..
..Z dnia na dzień kocham Cię mocniej..
..Spełnieniem Mych marzeń jesteś..
..Iskierką malutką..
..Która rozświetla mi życie..
..I daje nadzieję na lepsze jutro..
..Trzeba zawsze przekraczać próg nadziei..

aliisanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 14:10   #2289
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez aliisanka Pokaż wiadomość
byłam u ginka, nie widzi jeszcze akcji serca, kazał zrobić dwa badania, myślicie że może być za wcześnie by biło serduszko?
kochana nie smutaj się,możliwe,że za wczesnie było,nie martw się jak pójdziesz następnym razem to bedzie widać
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 14:11   #2290
edi25
Raczkowanie
 
Avatar edi25
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Częstocowa
Wiadomości: 169
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

witajcie ja właśnie szykuję się na imprezke 2 latka swojej chrześnicya jutro wesele u przyjaciółki i mam dylemat jutro będzie mój 16 dc i oczywiście cały czas są staranka ja jestem ok 2 dni po owulce i teraz nie wiem czy mogę sobie pozwolić na jakiś alkohol czy tańce takie na maksa nie twierdzę że zaszłam ale nie mogę też tego wykluczyć
edi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 14:14   #2291
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

alisanka za wcześnie 4 tydzień !!!czasem w 8 dopiero widać!
jeszcze raz gratuluję myślałam o Tobie ostatnio i trzymałam kciuki|!
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 14:18   #2292
sorejna
Zadomowienie
 
Avatar sorejna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 009
GG do sorejna
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez aliisanka Pokaż wiadomość
byłam u ginka, nie widzi jeszcze akcji serca, kazał zrobić dwa badania, myślicie że może być za wcześnie by biło serduszko?
Twoja dzidzia jest bardzo ale to bardzo malutka, ma dopiero 1,7 mm. trudno u takiego okruszka dostrzec serduszko, ale już za tydzień są na to duuże szanse
sorejna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 14:20   #2293
Pyziulka
Rozeznanie
 
Avatar Pyziulka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 606
GG do Pyziulka
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
ja dostałam zaproszenie na ślub kuzyna,byli z dziewczyna,dość wczesnie rozdawali,ale to dobrze,we wrzesniu slubują,a ja nie mam ochoty isć,bo po prostu na śluby nie lubię chodzić,na małe taka,ale na wieksze to nie lubie i koniec ,nie chce isc,ale rodzina ględzi,że mam dość już... i się zdenerwowałam trochę,bo wiedzą,ze mieszkam już z facetem od bardzo dawna i nie chcemy ślubu,ale jestesmy razem to to juz niedługo 7 lat stuknie,ale,ze nie jestesmy małżeństwem na zaproszeniu napisali,żebym ja przyszła z osobą towarzyszącą,mi to nie przeszkadza,ale trochę,bo jak bym byla męzatka to ok,a,ze nie jestem to juz nie,też bym zrozumiała jakbym razem nie mieszkali,ale mieszkamy już od oficjalnie 5 lat... a moze całe życie bedziemy żyć bez ślubu i co jak kogoś innego będą mnie traktowac trochę mnie to wkurzyło...
Mam podobnie, tzn. nie lubie na śluby chodzić. Ze swoim jeszcze-nie-mężem jesteśmy 4,5 roku. W sylwestra sie zaręczyliśmy, ale w zasadzie dlatego,z eby nasze rodziny zaczeły traktowa nasz zwiazek powazniej. Bo do tej pory mysleli, ze to nic powaznego mimo iż mieszkamy już razem... We wrześniu bierzemy slub, skromny, cywilny w zasadzie bardziej z powodu chęci kupna mieszkania (lepsze warunki kredytu) niz z powodu potrzeby zalegalizowania zwiazku... Ciekawe na ile to zmieni podejście rodziny...
Pyziulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 14:39   #2294
gooha3
Zadomowienie
 
Avatar gooha3
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 193
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
ano musiałam wstać,ale jak wiosna przyszła to o wiele chętniej mi się wstaje


to po ciuchutku


oj to wypoczywaj kochana


ja miałam testy ciążowe i owulacyjne allegro ,ciazowe no ciazy nie wykazywaly no i ciazy nie bylo,owulacyjne wogóle też nie pokazaly na jednym delikatna kreseczka,a tak to nic,to teraz nawet mi sie nie chce kupować

trzymam kciuki,abyś w końcu zaczeła satanraka,musi byc dobrze,ja w to wierze i ty bądz dobrej mysli


będzie dobrze

ja dostałam zaproszenie na ślub kuzyna,byli z dziewczyna,dość wczesnie rozdawali,ale to dobrze,we wrzesniu slubują,a ja nie mam ochoty isć,bo po prostu na śluby nie lubię chodzić,na małe taka,ale na wieksze to nie lubie i koniec ,nie chce isc,ale rodzina ględzi,że mam dość już... i się zdenerwowałam trochę,bo wiedzą,ze mieszkam już z facetem od bardzo dawna i nie chcemy ślubu,ale jestesmy razem to to juz niedługo 7 lat stuknie,ale,ze nie jestesmy małżeństwem na zaproszeniu napisali,żebym ja przyszła z osobą towarzyszącą,mi to nie przeszkadza,ale trochę,bo jak bym byla męzatka to ok,a,ze nie jestem to juz nie,też bym zrozumiała jakbym razem nie mieszkali,ale mieszkamy już od oficjalnie 5 lat... a moze całe życie bedziemy żyć bez ślubu i co jak kogoś innego będą mnie traktowac trochę mnie to wkurzyło...
Nie wiem co to za rodzina, i czy dobrze Was znają. Może poprostu nie wiedzieli jak tam jest między wami. My jak zapraszalismy na wesele to tak dyskretnie wczesniej podpytywalismy, żeby głupio nie wyszło. Czesc zaproszen mimo ze pary nie byly małzenstwami wypisywalismy imiennie, a czesc z powodu niepewnosci z os. towarzyszącą.

Tak sie wydaje, ale to na prawde czasami jest kłopot dla zapraszających. Mam bardzo duzą rodzine i nawet nie wiem czy bliscy kuzyni z kimś są czy nie.

Cytat:
Napisane przez edi25 Pokaż wiadomość
witajcie ja właśnie szykuję się na imprezke 2 latka swojej chrześnicya jutro wesele u przyjaciółki i mam dylemat jutro będzie mój 16 dc i oczywiście cały czas są staranka ja jestem ok 2 dni po owulce i teraz nie wiem czy mogę sobie pozwolić na jakiś alkohol czy tańce takie na maksa nie twierdzę że zaszłam ale nie mogę też tego wykluczyć
Tez czesto mam z tym problem. Podobno tak jest, tak natura o nas dba, że przez pierwsze 3 tygodnie ciąży póki nie ma serduszka i się nie wie czy sie jest w ciąży czy nie, alkohol (oczywiscie w umiarze) nie zaszkodzi. Do tego czasu alkohol nie dostaje sie jeszcze do krwioobiegu dziecka.

Pewnie mnie tu niektóre z Was zlinczują ze pisze ze mozna. Ja nie jestem za alkoholem w ciąży, ale wiem ze nie powinien zaszkodzic do pierwszych 3 tyg. Oczywście mówie o alkoholu w małych ilościach.

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

SoNeRa a Ty jeszcze nierozpakowana??
Czy oby dzieciaczki sie nierozleniwiły?? coś im sie nie śpieszy?
Czy moze o czymś nie wiemy?
__________________
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008050301801830.png
http://www.suwaczek.pl/cache/2f1fe0a70f.png


Mareczek 24 II 2010r

Karolinka 23 VIII 2012
gooha3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 14:41   #2295
Pyziulka
Rozeznanie
 
Avatar Pyziulka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 606
GG do Pyziulka
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość


Tez czesto mam z tym problem. Podobno tak jest, tak natura o nas dba, że przez pierwsze 3 tygodnie ciąży póki nie ma serduszka i się nie wie czy sie jest w ciąży czy nie, alkohol (oczywiscie w umiarze) nie zaszkodzi. Do tego czasu alkohol nie dostaje sie jeszcze do krwioobiegu dziecka.

Pewnie mnie tu niektóre z Was zlinczują ze pisze ze mozna. Ja nie jestem za alkoholem w ciąży, ale wiem ze nie powinien zaszkodzic do pierwszych 3 tyg. Oczywście mówie o alkoholu w małych ilościach.


Uwazam tak samo Zarodek zagnieżdża sie po ok 7dniach nawet więc nie ma możliwości zeby alkohol sie przedostał do niego... W ogole do puki nei ma łozyska nie ma mozliwosci przedostawania się niczego z Twojego krwioobiegu.
Pyziulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 14:48   #2296
kobra913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Klocko
Wiadomości: 450
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Czesc dziewczynki.jak własnie siedze w pracy do 19 i tak mi sie nie chce.Mój TZ juz skonczyl prace i teraz wyleguje sie na ogrodku
Jak cos wam powiem to nie uwiezyci.pamietacie jak mówilam wam o podejsciu mojej przyszlej tesciowej do mnie?????
A wiec....Wczoraj wieczorem udawałam ze spie a moj Tz rozmawial dalej z mama.I opier***** ja za to ze sie wpierdziela ciagle w robote, ze nie daje mi wysc z inicjatywa,ze caly czas mnie poprawia.Powiedzial jej zeby nie wpier*** w nasze sprawy i w moja robote.Ze jestem jego kobieta i nawet jesli zrobie zle to zrobie ja a ona nie powinna nic mowic Ze sami sobie tez rade damy i zeby przestala tak sie zachowywac...:hah aha:
Normalnie dziewczyny zwarjowałam jak to uslyszalam.Nawet dzis rano jak Tz poszedl do pracy to tesciowa mi o tym powiedziala i stwierdzila ze naprawde musi mnie kochac bo jak byl nawet przez tyle lat z byla zona to nigdy nie postawil sie tak za nia jak za mna wczoraj i Co wy o tym myslicie?????
__________________
Nie rezygnuj z nadziei,
nie daj się ponieść rozpaczy
z powodu tego, co się stało.
Opłakiwanie tego, co nie wróci,
co zostało stracone bezpowrotnie,
jest najgorsza z ludzkich słabości."
- Khalil Gibran
kobra913 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 14:55   #2297
Pyziulka
Rozeznanie
 
Avatar Pyziulka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 606
GG do Pyziulka
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

A na pewno nie wiedział ze udajesz ze śpisz??

NO nic tylko pogratulować Nie każdy facet potrafi sie mamie postawić!
Pyziulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 14:57   #2298
sorejna
Zadomowienie
 
Avatar sorejna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 009
GG do sorejna
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez Pyziulka Pokaż wiadomość
Mam podobnie, tzn. nie lubie na śluby chodzić. Ze swoim jeszcze-nie-mężem jesteśmy 4,5 roku. W sylwestra sie zaręczyliśmy, ale w zasadzie dlatego,z eby nasze rodziny zaczeły traktowa nasz zwiazek powazniej. Bo do tej pory mysleli, ze to nic powaznego mimo iż mieszkamy już razem... We wrześniu bierzemy slub, skromny, cywilny w zasadzie bardziej z powodu chęci kupna mieszkania (lepsze warunki kredytu) niz z powodu potrzeby zalegalizowania zwiazku... Ciekawe na ile to zmieni podejście rodziny...
to my chyba jesteśmy bezślubnymi maratończykami 8 lat razem, piesek, wspólne miszkanko, dzidzia w brzuszku a nawet zaręczeni nie jesteśmy i wcale do ślubu nam się nie śpieszy...
sorejna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 15:12   #2299
magdulec
Zadomowienie
 
Avatar magdulec
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: lubelski
Wiadomości: 1 301
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez martaN23 Pokaż wiadomość
Witajcie!ja już po wizycie u lekarza!ciąża potwierdzona: jupi:ko chane to dopiero 4 tydzień ale jest:ju pi:dostałam zdjęcie fasolki i książeczki karta ciąży założona:jupi :przepisał mi tylko duphaston bo czasem mnie brzuszek pobolewaprzybliżony termin 18.12:hah aha:
Cytat:
Napisane przez Maria2008 Pokaż wiadomość
MartaN23 gratulacje

U mnie też potwierdzono ciąże jestem w 6tc widziałam moją fasoleczke następny termin pod koniec maja.
GRATULACJE DZIEWCZYNY!!!

Witajcie kobitki!
Wczoraj mialam pracowity dzień i padłam wczesnie i nie mialam na nic siły, poza tym jakis katar sie przyplątał i mnie meczy.

Jesli chodzi o @ to nadal nie ma, powinna byc tydz temu. troche brzuszek mnie nadal pobolewa i piersi bola, ale tak jakby mniej niz zwykle jak przed @, tydz temu robiłam test i wyszła 1 krecha, narazie jeszcze czekam czy moze przyjdzie@ tylko śluz jest a zawsze juz było sucho przed @. nie wiem co mysleć, czy jak zrobiłam test to moglo byc za wczesnie??

ide piec ciacho, chyba murzynka
magdulec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 15:14   #2300
Pyziulka
Rozeznanie
 
Avatar Pyziulka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 606
GG do Pyziulka
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

czasem "sikacze" zawodzą. ja bym na Twoim miejscu zrobiła jeszcze jednego "sikacza" a potem jeszcze bete dla pewności. Chociaż możesz tez od razu na bete iść. ja w podobnej sytuacji poszłam aby mieć 100% pewność i nie łudzić sie nadzieja·..
Pyziulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 15:32   #2301
aliisanka
Wtajemniczenie
 
Avatar aliisanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 403
GG do aliisanka
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

no chyba macie rację
u mnie poczęcie było nie wcześniej niz 21 marca.. więc może faktycznie jest jeszcze za wcześnie ...jestem dobrej mysli
tymczasem w poniedziałek mam zrobić badanie krwi - gonadotropiny kosmówkowej, i potem powtórzyć to po 48 godzinach, jak będę mieć wyniki, mam dzwonić do gina, i może koło 27 kwietnia pójdę znów, na razie kazał mi siedzieć na L4
dziękuję za pocieszenie Bąbelki..kochane jesteście
__________________
..Przyszłaś na świat Kochanie..
..Z dnia na dzień kocham Cię mocniej..
..Spełnieniem Mych marzeń jesteś..
..Iskierką malutką..
..Która rozświetla mi życie..
..I daje nadzieję na lepsze jutro..
..Trzeba zawsze przekraczać próg nadziei..

aliisanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 15:49   #2302
gooha3
Zadomowienie
 
Avatar gooha3
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 193
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez kobra913 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczynki.jak własnie siedze w pracy do 19 i tak mi sie nie chce.Mój TZ juz skonczyl prace i teraz wyleguje sie na ogrodku
Jak cos wam powiem to nie uwiezyci.pamietacie jak mówilam wam o podejsciu mojej przyszlej tesciowej do mnie?????
A wiec....Wczoraj wieczorem udawałam ze spie a moj Tz rozmawial dalej z mama.I opier***** ja za to ze sie wpierdziela ciagle w robote, ze nie daje mi wysc z inicjatywa,ze caly czas mnie poprawia.Powiedzial jej zeby nie wpier*** w nasze sprawy i w moja robote.Ze jestem jego kobieta i nawet jesli zrobie zle to zrobie ja a ona nie powinna nic mowic Ze sami sobie tez rade damy i zeby przestala tak sie zachowywac...:hah aha:
Normalnie dziewczyny zwarjowałam jak to uslyszalam.Nawet dzis rano jak Tz poszedl do pracy to tesciowa mi o tym powiedziala i stwierdzila ze naprawde musi mnie kochac bo jak byl nawet przez tyle lat z byla zona to nigdy nie postawil sie tak za nia jak za mna wczoraj i Co wy o tym myslicie?????
no niezle jej wygarną. Bardzo dobrze. Mojej tesciowej tez by sie takie postawienie do pionu przydało.

Mój mężus tez nieraz walczy o mnie, może nie tak dosadnie, ale nieraz jej mowił zeby mi dala spokój.

.... a ona dalej swoje i nic nie pomaga.
Dzisiaj zrobiłam bezy z tego co zostało po ciastkach swiatecznych. Przyszłam poczestować tesciową a ona do mnie ze skrzywioną miną, to nie takie mają być, za słabo je wysuszyłaś . ...... a ja do niej ze mi własnie takie smakuja a nie wysuszone do konca......Zawsze musi byc cos nie tak. Jeszcze ani razu od niej nie usłyszałam, że coś dobrze zrobiłam
grrrr.....
ale trudno jak jej nie pasuje to niech sie wypcha....

Cytat:
Napisane przez sorejna Pokaż wiadomość
to my chyba jesteśmy bezślubnymi maratończykami 8 lat razem, piesek, wspólne miszkanko, dzidzia w brzuszku a nawet zaręczeni nie jesteśmy i wcale do ślubu nam się nie śpieszy...
gratuluje maratończykom

ja przed ślubem byłam z moim Tż-tem 6 lat. Tyle ze my od poczatku planowalismy slub.

Wczoraj mnie mój mężus zdenerwował. Zbliza sie nasza 1 rocznica slubu i chciałabym zeby to był wyjątkowy dzien, taki tylko dla nas. Jak zagadałam do niego zeby cos zaplanowac, to on do mnie ze szkoda dnia na pierdoły, jak można w tym czasie na naszej budowie popracować........
...niedobry...

trzeba chyba jakoś podstepem na nowo mezusia wychować, co by mu sie nie wydawało ze po slubie nie trzeba dbac o zonke i jej kwiatkow nie przynosic .
hmm.... tylko jak to zrobic???

Cytat:
Napisane przez magdulec Pokaż wiadomość
GRATULACJE DZIEWCZYNY!!!

Witajcie kobitki!
Wczoraj mialam pracowity dzień i padłam wczesnie i nie mialam na nic siły, poza tym jakis katar sie przyplątał i mnie meczy.

Jesli chodzi o @ to nadal nie ma, powinna byc tydz temu. troche brzuszek mnie nadal pobolewa i piersi bola, ale tak jakby mniej niz zwykle jak przed @, tydz temu robiłam test i wyszła 1 krecha, narazie jeszcze czekam czy moze przyjdzie@ tylko śluz jest a zawsze juz było sucho przed @. nie wiem co mysleć, czy jak zrobiłam test to moglo byc za wczesnie??

ide piec ciacho, chyba murzynka
hmm..... ja mysle ze z tą Twoją @ cos podejrzane. Nie wiem jak normalnie masz z nią@ czy czesto tak sie spoźnia. U mnie jeszcze nie było tak zeby sie tyle spoźniała. Ja bym zrobiła jednak test.
trzymam
__________________
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008050301801830.png
http://www.suwaczek.pl/cache/2f1fe0a70f.png


Mareczek 24 II 2010r

Karolinka 23 VIII 2012
gooha3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 15:50   #2303
kobra913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Klocko
Wiadomości: 450
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez Pyziulka Pokaż wiadomość
A na pewno nie wiedział ze udajesz ze śpisz??

NO nic tylko pogratulować Nie każdy facet potrafi sie mamie postawić!
uwiez mi nie domyslilby sie ze nie spie bo siedzieli w kuchni a ja w pokoju lezałam
__________________
Nie rezygnuj z nadziei,
nie daj się ponieść rozpaczy
z powodu tego, co się stało.
Opłakiwanie tego, co nie wróci,
co zostało stracone bezpowrotnie,
jest najgorsza z ludzkich słabości."
- Khalil Gibran
kobra913 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 16:02   #2304
asienka240
Rozeznanie
 
Avatar asienka240
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 664
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Witam Was wszystkie
Wraz z moim partnerem chcemy zacząć staranka
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona
__________________
Emilka jest już z nami
asienka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 16:06   #2305
martaN23
Zadomowienie
 
Avatar martaN23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 472
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez asienka240 Pokaż wiadomość
Witam Was wszystkie
Wraz z moim partnerem chcemy zacząć staranka
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona

Witaj!zapraszamy:ju pi:
martaN23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 16:14   #2306
asienka240
Rozeznanie
 
Avatar asienka240
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 664
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

to dopiero 1 cykl wiec mam troche cierpliwosci boje sie tylko ze dlugo bede narazona na rozczarowanie... ale co tam, w koncu staranka sa bardzo przyjemne
__________________
Emilka jest już z nami
asienka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 16:20   #2307
gooha3
Zadomowienie
 
Avatar gooha3
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 193
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez asienka240 Pokaż wiadomość
Witam Was wszystkie
Wraz z moim partnerem chcemy zacząć staranka
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona
Witamy w naszym gronie. Razem raźniej
__________________
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008050301801830.png
http://www.suwaczek.pl/cache/2f1fe0a70f.png


Mareczek 24 II 2010r

Karolinka 23 VIII 2012
gooha3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 16:31   #2308
asienka240
Rozeznanie
 
Avatar asienka240
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 664
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Dziewczyny czy któraś z Was ma może cykle od 33 do 35 dni??
__________________
Emilka jest już z nami
asienka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 16:40   #2309
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Witam serdecznie
Prosze dopisac mnie do listy starających się w 2009 roku, wiem, ze w moim przypadku nie bedzie to proste, ale jestem dobrej mysli.
W maju mamy slub i zaczynamy starania
Pozdrawiam.
__________________
Szczesliwa żonka
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090530040117.html
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 16:46   #2310
magdulec
Zadomowienie
 
Avatar magdulec
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: lubelski
Wiadomości: 1 301
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość
hmm..... ja mysle ze z tą Twoją @ cos podejrzane. Nie wiem jak normalnie masz z nią@ czy czesto tak sie spoźnia. U mnie jeszcze nie było tak zeby sie tyle spoźniała. Ja bym zrobiła jednak test.
trzymam
Nigdy takiego opoznienia nie miała, byl jeden lub dwa dni róznicy wczesniej lub pózniej jak przychodziła, ale nidgy tydz czasu, juz nawet wiecej niz tydz i nadal nie widac. ponownie zrobie test w przyszlym tyg, przeczekam jeszcze weekend.

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez asienka240 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was ma może cykle od 33 do 35 dni??
ja mam takie cykle

Cytat:
Napisane przez __Madzia__ Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Prosze dopisac mnie do listy starających się w 2009 roku, wiem, ze w moim przypadku nie bedzie to proste, ale jestem dobrej mysli.
W maju mamy slub i zaczynamy starania
Pozdrawiam.
Witaj i powodzenia!!

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Cytat:
Napisane przez asienka240 Pokaż wiadomość
Witam Was wszystkie
Wraz z moim partnerem chcemy zacząć staranka
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona
Równiez powodzenia!!
magdulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.