Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-13, 09:56   #2821
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Zostało mi do ślubu 17 dni-jak ten czas leci.
Ostatnie sprawy załatwiam, dzisiaj ide juz do kwiaciarni szczegolowo omowic wystroj samochodu.
Nie mam jeszcze bizuteri slubnej-a niektore ceny w sklepach są kosmiczne.
Kurcze i tez nie wiem jaka bedzie pogoda, sprawdzalam na internercie dlugoterminowa pogode, to w dniu slubu jest ok 20 stopni-myslalam,ze bedzie cieplej, ale nie wiem czy sie sugerowac dlugoterminowa.
We wtorek mam ostatnia przymiarke sukni, mojemu jeszcze zostalo do kupienia spinki i pasek.

Tez zamawialismy z katalogu aparta, a robilismy u zwyklego zlotnika, takze w aparcie obraczki kosztowaly 3000, a wydalismy 1700, takze placi sie za firme.
__________________
Szczesliwa żonka
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090530040117.html
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 10:06   #2822
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
a ja się wczoraj umówiłam na paznokcie do ślubu w czwartek przed ślubem ihihih
Jeszcze dziś muszę zadzwonić umówić się na pedicure, i jescze Tż na manicure i pedicure ihihih
ja tez ide na pazurki w czwartek przed slubem, bo w piatek bedzie tysiac innych rzeczy, poza tym musze miec na osojenie sie ze szponkami w poniedz przed slubem ide na wasik i brewki
Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
cześć PeMki
a ja sobie siedzę w pracy i siedze na wizazu, muszę zrobić jeszcze zadanie z Ubezpieczeń , ale jakos mi się niechce

wczoraj zaniosłam do mnie do kościoła zaświadczenie o zapowiedziach z tż kościoła i zapytałam się księdza czy obowiązywałaby nas spowiedź jedna jesli byśmy mieszkali razem?(Ponieważ nie powiedzieliśmy tego przy spisywaniu protokołu, bo zapytał o adres zameldowania , więc ja powiedziałam swój a tż swój i mieliśmy dwie spowiedzi. ) i powiedziałam księdzu jak to wygląda że ja tam mieszkam ale jeszcze się nie meldowałam tam dlatego nie powiedzieliśmy o tym, wtedy ksiądz bardzo fajnie zresztą powiedział dlaczego obowiązuje nas jedna spowiedź, bardzo fajnie to wytłumaczył w żaden sposób nas nie potepił, bardzo się cieszę bo mamy jedną spowiedź dzień przed albo w dniu slubu. Więc zdecydowaliśmy się dzień przed wyspowiadać bo i tak tą noc będę w domu rodzinnym . Aha mamy do tego jakieś spotkanie organizacyjne wtedy dlatego żeby nie przychodzić wcześniej do kościoła w dzień ślubu to mamy przyjść ze świadkami i podpiszemy wszystkie dokumenty i będziemy mieć z głowy.

ale się rozpisałam
sorki
Kasia-24 dni my mamy 2 spowiedzi-jedna juz za nami, a na druga idziemy w czwartek przed slubem, bo w piatek nie damy rady, bo beda sie juz goscie zjezdzac-szefowa z USA a ze swiadkami tez mamy przyjsc wczesniej to nie trzeba bedzie przychodzic w dniu slubu
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 10:07   #2823
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez groszek80 Pokaż wiadomość
Witaj złotko!!! Jestem po drugiej przmiarce!!! Wszystko jest ok!! I babka jakaś odmieniona. Dzisiaj już wiem, że suknia będzie taka jak chce. W sumie dużo się na niej dzieje matriałowo: tafta, satyna, koronka, organza i tiul. Na razie nie mam czego wkleić, bo to dopiero wstępna wersja . Kolejna przymiarka 2 czerwca!! Auto już chyba pokazywałam i obrączki, ale proszę bardzo!!! Auto stoi w Rabce u Mirka. Prawie naprzeciwko stacji Bliska. Tak się składa, że nie jestem ani z Krakowa, ani z Rabki, ale z Przemyśla. Mieszkam i pracuję w Krakowie, a studiowałam na UŚ w Katowicach. Takie to u mnie wszystko zakręcone Jak ja!!! Jaka jest Twoja suknia??
A ja też z Krakowa i studiowałam na UŚ w Katowicach

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekk88 Pokaż wiadomość
Witam nową PM Suknia bardzo ładna Ja jestem jeszcze niższa od Ciebie mam 150 wzrostu
A ja mam 154 cm I je bardzo lubię

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekk88 Pokaż wiadomość
Dziękuję a butki kupiłam u mnie na targu Właśnie takie chciała (może nie idententyczne, ale model podobny) i naszukałam się ich strasznie długo, aż w końcu mi się udało No i co najważniejsze butki są bardzo wygodne Czuje się jakbym miała klapki, a nie buty na obcasie No i myślę, że wytrzymam w nich całą noc

Dziewczyny i zastanawiam się teraz między tymi fryzurkami. Co o nich sądzicie??
Mnie się podoba trzecia najbardziej.


Co nowego? Ja dalej bez wypłaty za kwiecień
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 10:11   #2824
celi25
Rozeznanie
 
Avatar celi25
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 996
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

hej
U nas ksiądz wiedział że razem mieszkamy i dostaliśmy kartki na dwie spowiedzi nie wiem od czego to zależy...
Wczoraj byłam na przymiarce co prawda na razie jest tylko podstawa sukienki ale pani mi pokazała materiały jakie będą na wierzchu. Kolor idealny - taki jaki chciałam następna dopiero za miesiąc
Aha i butów nie kupiłam

AgatkaL http://www.wizaz.pl/forum/showthread...1#post12280781
__________________
27-06-2009



Edytowane przez celi25
Czas edycji: 2009-05-13 o 10:18
celi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 10:19   #2825
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Justyna33333 Pokaż wiadomość
A ja też z Krakowa i studiowałam na UŚ w Katowicach



A ja mam 154 cm I je bardzo lubię


Mnie się podoba trzecia najbardziej.


Co nowego? Ja dalej bez wypłaty za kwiecień
ja tez nadal bez wyplaty, a juz kolejna bedzie do odbioru lada moment przeciez mam nadzieje, ze dzis najpozniej jutro bedzie przyplyw gotowki bo szkola nie zaplacona, a i nawet karta na tel mi sie skonczyla a za tydzien w sobote jade odebrac suknie (oczywiscie bede musiala zaplacic) i musze dac zadatek na wiazanke
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 10:30   #2826
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cześć Dziewczynki, nie było mnie od soboty i tak od wczorajszego wieczora sobie nadrabiałam, aż do teraz

Rybulko, trzymam kciuki za zabieg. Naprawdę nie masz się co martwić, ja miałam włókniaki 2 razy usuwane z obu piersi w wieku 17 i 19 lat. Trzymaj się cieplutko

Azziz, gratuluję starań o dzidziusia, obyśmy szybko zostały ciociami

Daysy, super się rozwijasz w tym wizażu, a tak się wahałaś czy w ogóle z tym zacząć. Okazuje się, że jesteś do tego stworzona, zdolniacha

Maggie, ta kuzynka to przegięła, no ale niestety są ludzie, którzy nie mają taktu i wyczucia, ale to ona niech się wstydzi.

W weekend byliśmy zawieźć kilka zaproszeń, ale prawdopodobnie 3 osoby nie przyjdą. Kuzyna kobiecie mama zmarła, więc raczej prezyjdzie sam a jedna kuzynka z facetem mają już 3 wesela i nasze 4 więc, nie wiadomo, czy będą, bo z tamtych nie zrezygnują.

W ogóle to zaliczyłam 2 trudne egzaminy i został mi tylko jeden test i obrona

W ogóle to się wkurzyłam, gości nam dodatkowo przybywa Wujek TŻta obraził się na nas i powiedział, że nie przyjdzie na nasze wesele, bo nie zaprosiliśmy jego córek!!! My w takim szoku. On jest po rozwodzie i 2 nastoletnie córki ma z poprzednią żoną i nawet z tymi córkami nie mieszka. Ma kobietę, która też ma 2 dzieci i oni razem mieszkają. My stwierdziliśmy, że będzie najlepiej jak zaprosimy tylko wujka z tą kobietą, bo to taka niezręczna sytuacja, że ma swoje córki i jeszcze tej kobiety. A poza tym, TŻ od małego dziecka nei widział tych kuzynek, w ogóle rodzina nie ma z nimi kontaktu. A ten się obraził i z nikim nei chciał gadać. Babcia TŻta zadzwoniła i powiedziała o tym. A jeszcze najśmieszniejsze jest to, że to nie my zdecydowaliśmy o tym zapraszaniu, tylko pytaliśmy się rodziców TŻ jak wyoada zrobić i wszyscy byli za tym, żeby zapraszać bez córek. A ten się obraził, bo reszty rodzeństwa dzieci zapraszamy. Tylko, że z nimi to nawet jest kontakt. No to teściu dzwonił do niego i w końcu stanęło na tym, że mamy zaprosić jego córki + dzieci tej kobiety:ee k: Do tego 2 z tych osób są pełnoletnie, więc dochodzą osoby towarz. i dojdzie nam 6 osób no żeszzz........wściekła jestem, nie o to, że będzie więcej gości, bo akurat bardziej się wyrównają moi i jego goście, ale o to jak ludzie postępują. Robią z siebie debili po prostu!!! I jeszcze wpraszają na chama obce dzieci!!
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 10:34   #2827
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Justyna33333 Pokaż wiadomość
A ja mam 154 cm I je bardzo lubię
Mnie się podoba trzecia najbardziej.
Dziękuję za pomoc A co do wzrostu to kiedyś go nie znosiłam, ale teraz się przyzwyczaiłam i dobrze mi z tym Ja tam wole mieć moje 150 niż być strasznie wysoka
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-13, 10:40   #2828
liliputek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Najstarsze miasto w Polsce;]
Wiadomości: 459
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Dziewczyny ale sie wscieklam!!!! MAmy starych znajomych z ktorymi znamy sie od lat. I Ci znajomi maja w tym samym dniu ślub nasz i jeszce jednych znajomych. I my odkad tylko planowalismy slub, mowilismy ze ich zaprosimy, a tamci pomimo ze sie spotykali dosc czesto nic nie wspominali, że ich zaprosza wiec Ci nas znajomi powiedzieli ze przyjda do nas, nawet jakby tamci ich zaprosili. Teraz mi napisala ta dziewczyna, że tamta para specialnie zaprosila ich jako jedynych 4 miesiace przed slubem, bo wiedzieli ze moga dostac od nas zaproszenie i chcieli nas ubiec. I ona nam mowi, ze nie wypada im nie isc itpd. Juz pomine fakt, że z nami znaja sie o wiele dłuzej itp ale obiecywali niedawno ze przyjda i tak i tak do nas a tu nagle im sie odwidzialo. Normalnie zaraz mnie krew zaleje!!Co za ludzie

Edytowane przez liliputek
Czas edycji: 2009-05-13 o 10:41
liliputek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 10:52   #2829
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez liliputek Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale sie wscieklam!!!! MAmy starych znajomych z ktorymi znamy sie od lat. I Ci znajomi maja w tym samym dniu ślub nasz i jeszce jednych znajomych. I my odkad tylko planowalismy slub, mowilismy ze ich zaprosimy, a tamci pomimo ze sie spotykali dosc czesto nic nie wspominali, że ich zaprosza wiec Ci nas znajomi powiedzieli ze przyjda do nas, nawet jakby tamci ich zaprosili. Teraz mi napisala ta dziewczyna, że tamta para specialnie zaprosila ich jako jedynych 4 miesiace przed slubem, bo wiedzieli ze moga dostac od nas zaproszenie i chcieli nas ubiec. I ona nam mowi, ze nie wypada im nie isc itpd. Juz pomine fakt, że z nami znaja sie o wiele dłuzej itp ale obiecywali niedawno ze przyjda i tak i tak do nas a tu nagle im sie odwidzialo. Normalnie zaraz mnie krew zaleje!!Co za ludzie
Ano tak to już jest z tymi gośćmi weselnymi...ja to tylko sie denerwuję jak codziennie patrzę, ze nasza list gości się zmienia...to ktoś rezygnuje, odmawia, to ktoś przybywa, to są też tacy co to nie umieją się określić, czy przyjda czy nie, bo muszą się zastanowić...nad czym tu się zastanawiać, dla mnie to jest niepojęte, albo wiem, że mam ochotę do kogoś iść albo nie.Wrrrrrrrr.....ja tez już jestem wkurzona na ludzi....
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 11:06   #2830
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Ano tak to już jest z tymi gośćmi weselnymi...ja to tylko sie denerwuję jak codziennie patrzę, ze nasza list gości się zmienia...to ktoś rezygnuje, odmawia, to ktoś przybywa, to są też tacy co to nie umieją się określić, czy przyjda czy nie, bo muszą się zastanowić...nad czym tu się zastanawiać, dla mnie to jest niepojęte, albo wiem, że mam ochotę do kogoś iść albo nie.Wrrrrrrrr.....ja tez już jestem wkurzona na ludzi....
Ja tez nie rozumiem jak nam ktos mówimy "dziekujemy, zobaczymy"... No szlag trafia normalnie!


Dziewczyny, ile się czeka na zaświadczenie z USC w sprawie braku przeciwskazań do małżeństwa? W sesnie ile czasu sie to załatwia w USC - wraz z odbiorem i czekaniem - godzinę, dwie?
__________________

Edytowane przez Justyna33333
Czas edycji: 2009-05-13 o 11:16
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 11:16   #2831
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Dziewczyny już wybrałam to jest mój bukiecik I jak Wam się podoba?? Ja go troche ulepsze tzn. dodam bardziej kolorowe kwiatki nie takie jednolite.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vwardwa.jpg (17,2 KB, 45 załadowań)
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-13, 11:17   #2832
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Justyna33333 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ile się czeka na zaświadczenie z USC w sprawie braku przeciwskazań do małżeństwa? W sesnie ile czasu sie to załatwia w USC - wraz z odbiorem i czekaniem - godzinę, dwie?
Ja to załatwiłam w pół godz.
Przepraszam za post pod postem. Nie wiem dlaczego tak wyszło.
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 11:22   #2833
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

lilputek to ta znajoma sierota, mogla powiedziec ze juz od Ciebie dostała, skoro Tobie obiecala pierwszej, no i ze znacie sie dluzej... widac z tego jasno i wyraznie ze ta znajomosc nie jest wuiele warta!
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 11:25   #2834
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez liliputek Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale sie wscieklam!!!! MAmy starych znajomych z ktorymi znamy sie od lat. I Ci znajomi maja w tym samym dniu ślub nasz i jeszce jednych znajomych. I my odkad tylko planowalismy slub, mowilismy ze ich zaprosimy, a tamci pomimo ze sie spotykali dosc czesto nic nie wspominali, że ich zaprosza wiec Ci nas znajomi powiedzieli ze przyjda do nas, nawet jakby tamci ich zaprosili. Teraz mi napisala ta dziewczyna, że tamta para specialnie zaprosila ich jako jedynych 4 miesiace przed slubem, bo wiedzieli ze moga dostac od nas zaproszenie i chcieli nas ubiec. I ona nam mowi, ze nie wypada im nie isc itpd. Juz pomine fakt, że z nami znaja sie o wiele dłuzej itp ale obiecywali niedawno ze przyjda i tak i tak do nas a tu nagle im sie odwidzialo. Normalnie zaraz mnie krew zaleje!!Co za ludzie

szkoda Twoich nerwow... rozni sa ludzie - powiem Ci tyle- to o nich swiadczy jakimi sa znajomymi, ja bym olala i zapamietala sobie to na przyszlosc

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekk88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny już wybrałam to jest mój bukiecik I jak Wam się podoba?? Ja go troche ulepsze tzn. dodam bardziej kolorowe kwiatki nie takie jednolite.
mnie bardzo, bardzo delikatny, malutki i pasuje do całokształtu
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 11:27   #2835
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez diya1983 Pokaż wiadomość
mnie bardzo, bardzo delikatny, malutki i pasuje do całokształtu
Dziękuję
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 11:31   #2836
liliputek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Najstarsze miasto w Polsce;]
Wiadomości: 459
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Ano tak to już jest z tymi gośćmi weselnymi...ja to tylko sie denerwuję jak codziennie patrzę, ze nasza list gości się zmienia...to ktoś rezygnuje, odmawia, to ktoś przybywa, to są też tacy co to nie umieją się określić, czy przyjda czy nie, bo muszą się zastanowić...nad czym tu się zastanawiać, dla mnie to jest niepojęte, albo wiem, że mam ochotę do kogoś iść albo nie.Wrrrrrrrr.....ja tez już jestem wkurzona na ludzi....
Świeta racja, ja tez nie rozumiem nad czym sie zastanwiac...

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
lilputek to ta znajoma sierota, mogla powiedziec ze juz od Ciebie dostała, skoro Tobie obiecala pierwszej, no i ze znacie sie dluzej... widac z tego jasno i wyraznie ze ta znajomosc nie jest wuiele warta!
Widocznie chciałaby isc bardziej do tamtych, skoro na to nie wpadla i jeszcze mi bezczelnie pisze, że nie wie co teraz zrobi

Cytat:
Napisane przez diya1983 Pokaż wiadomość
szkoda Twoich nerwow... rozni sa ludzie - powiem Ci tyle- to o nich swiadczy jakimi sa znajomymi, ja bym olala i zapamietala sobie to na przyszlosc


U mnie to oni sa juz naprawde skresleni, co innego jakby nie obiecywali, ale powiedzieli ze i tak przyjda do nas a tu nagle zmiana zdania....Jeny, slub dopiero za 4 miesiace, nawet jeszcze gosci nie prosilismy a juz sie wykruszaja,, JAk tak pojdzie to bedziemy z Tż-em sami...Przynajmniej by sie nie stresował biedny Pierwszym tancem

Heh a nie mowilam wam, jaka plotka poszła w mojej rodzinie, że moj Tż-et jest niby rozwodnikiem Ciekawe skad to ludzie wzieli, ale naprawde corz bardziej sie przekonuje ze prawdziwych przyjacioł (i rodzine tez) poznaje sie w biedzie
liliputek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 11:39   #2837
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Dziewczyny Wy wszystkie macie się na naszej klasie. Jakbym mogła mieć prośbę o przesłanie PW z Waszymi danymi też bym sobie fotki pooglądała
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 11:42   #2838
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekk88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny Wy wszystkie macie się na naszej klasie. Jakbym mogła mieć prośbę o przesłanie PW z Waszymi danymi też bym sobie fotki pooglądała
tez poprosze
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 11:49   #2839
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Anuulaa, dokladnie Ciebie rozumiem...

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

u mnie obecnie przez te chrzanione wesele nie ma dnia, zebym nie plakala...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-13, 11:52   #2840
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez diya1983 Pokaż wiadomość
tez poprosze
Dziewczyny, tu jest nasze forum na nk i wpisywałyśmy się tu
http://nasza-klasa.pl/school/85532/120/forum/1?page=1

Liliputku, koleżanka bezczelna!! Brak mi słów:/
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 11:58   #2841
zlotko855
Rozeznanie
 
Avatar zlotko855
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 611
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

wiolek buty bardzo mi sie podobaja chce taki wysoki obcas zeby mnie troche w gore wyciagnelo

groszek mam nadzieje, ze z naszymi obraczkami bedzie jak z Waszymi

wlasnie tez zastanawiam sie nad Madzia, bo tak milczy i milczy mam nadzieje, ze to wylacznie dobry znak

atomufka tez mam 156 cm i rozm 34

dzieki Katunia. a ja Twojej sukni chyba nie widzialam

zaaabcia no to chyba moze byc problem po dodaniu brylancika w PL z wykupiona gwarancja, chyba, ze macie mozliwosc to spytajcie w tym sklepie, czy to bedzie pozniej jakos kolidowalo, ale pewnie tal
podoba mi sie:
Serca złączone... w jedność uchwycone
o i to co zaznaczylas ale jeszcze myslomy, moze kawalek jakies piosenki.

diya a jaka macie wodke?, bo jak kupowana (nie robiona) to ja bym zrezygnowala z etykiet. a jak juz je chcesz to moze tylko z przodu? my mamy kupowana i myslimy nad zawieszkami tylko albo nawet i bez.

maggie powiem krotko - to sie nazywa miec tupet.

kwiatuszek mi podoba sie ostatnia fruzurka

Napisane przez kwiatuszekk88
Dziewczyny Wy wszystkie macie się na naszej klasie. Jakbym mogła mieć prośbę o przesłanie PW z Waszymi danymi też bym sobie fotki pooglądała

ja tez prosze



dziewczyny a u nas w domu tragedia od rana rycze jak bobr i nie moge uwierzyc w to co sie stalo, wygladam jak siedem nieszczesc rozmazana, rozszocharana, w dodatku jestem sama na mieszkaniu, bo rodzenstwo na uczelni a TZ w pracy
przynajmniej jak Was czytam i pisze to nie mysle o tym.
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091003580517.html
Nasz ślub ^^^^^^ 03.10.2009r.


"całe życie z wariatami i niech tak już zostanie "
zlotko855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 12:02   #2842
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

ło matko, komp mi się zwiesil, ale jak cos dostalyscie to ode mnie

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

złotko a co sie stalo????????????????

wodka kupowana, zawieszki nieeeeeeeee bo przy rozlewaniu spadaja moze rzeczywiscie zrezygnowac z etykiet ;/
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 12:03   #2843
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
W ogóle to się wkurzyłam, gości nam dodatkowo przybywa Wujek TŻta obraził się na nas i powiedział, że nie przyjdzie na nasze wesele, bo nie zaprosiliśmy jego córek!!! w końcu stanęło na tym, że mamy zaprosić jego córki + dzieci tej kobiety:ee k: Do tego 2 z tych osób są pełnoletnie, więc dochodzą osoby towarz. i dojdzie nam 6 osób no żeszzz........wściekła jestem, nie o to, że będzie więcej gości, bo akurat bardziej się wyrównają moi i jego goście, ale o to jak ludzie postępują. Robią z siebie debili po prostu!!! I jeszcze wpraszają na chama obce dzieci!!
Cytat:
Napisane przez liliputek Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale sie wscieklam!!!! MAmy starych znajomych z ktorymi znamy sie od lat. I Ci znajomi maja w tym samym dniu ślub nasz i jeszce jednych znajomych. I my odkad tylko planowalismy slub, mowilismy ze ich zaprosimy, a tamci pomimo ze sie spotykali dosc czesto nic nie wspominali, że ich zaprosza wiec Ci nas znajomi powiedzieli ze przyjda do nas, nawet jakby tamci ich zaprosili. Teraz mi napisala ta dziewczyna, że tamta para specialnie zaprosila ich jako jedynych 4 miesiace przed slubem, bo wiedzieli ze moga dostac od nas zaproszenie i chcieli nas ubiec. I ona nam mowi, ze nie wypada im nie isc itpd. Juz pomine fakt, że z nami znaja sie o wiele dłuzej itp ale obiecywali niedawno ze przyjda i tak i tak do nas a tu nagle im sie odwidzialo. Normalnie zaraz mnie krew zaleje!!Co za ludzie
Sytuacje przesadzone. Ale też juz mielismy kilka takich sytuacji, że aż się przykro robiło, więc doskonale was rozumiem . Podejrzewam że nie ma rodziny w której ktos by nie wywinał takiego numeru, nie rzuciłby tekstem, ze on ,,w takim razie nie przychodzi".

Liliputku, nie rozumiem jak można wybrać tę samą datę. Jest ponad 50 weekendów w roku i akurat ten sam termin Czy oni nie wiedzieli że wtedy slubujecie? Czy nie planowaliscie zaprosić tych znajomych ( w sensie obie pary?)
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 12:04   #2844
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekk88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny Wy wszystkie macie się na naszej klasie. Jakbym mogła mieć prośbę o przesłanie PW z Waszymi danymi też bym sobie fotki pooglądała
Tutaj jest cała nasza lista:
http://nasza-klasa.pl/school/85532/120
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 12:06   #2845
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
Sytuacje przesadzone. Ale też juz mielismy kilka takich sytuacji, że aż się przykro robiło, więc doskonale was rozumiem . Podejrzewam że nie ma rodziny w której ktos by nie wywinał takiego numeru, nie rzuciłby tekstem, ze on ,,w takim razie nie przychodzi".

Liliputku, nie rozumiem jak można wybrać tę samą datę. Jest ponad 50 weekendów w roku i akurat ten sam termin Czy oni nie wiedzieli że wtedy slubujecie? Czy nie planowaliscie zaprosić tych znajomych ( w sensie obie pary?)
No raczej ciężko byłoby zaprosić tamtych na wesele skoro tamci mają w ten dzień własny ślub
Liliputku, no cóż... widzisz teraz jak im bardzo zależy na waszej znajomości/przyjaźni.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 12:06   #2846
zlotko855
Rozeznanie
 
Avatar zlotko855
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 611
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez diya1983 Pokaż wiadomość
ło matko, komp mi się zwiesil, ale jak cos dostalyscie to ode mnie

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

złotko a co sie stalo????????????????

wodka kupowana, zawieszki nieeeeeeeee bo przy rozlewaniu spadaja moze rzeczywiscie zrezygnowac z etykiet ;/

to moze zamiast zawieszek jakies kokardki mozna zawiazac na szyjkach, zeby cos bylo weselnego.
diya trudne do opisania przynajmniej dla mnie to co sie stalo. nie chce tez tak na forum, bo moze ktos mnie pokojarzyc, a nie chce plotek
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091003580517.html
Nasz ślub ^^^^^^ 03.10.2009r.


"całe życie z wariatami i niech tak już zostanie "
zlotko855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 12:07   #2847
monarika
Wtajemniczenie
 
Avatar monarika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 074
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez zlotko855 Pokaż wiadomość
dziewczyny a u nas w domu tragedia od rana rycze jak bobr i nie moge uwierzyc w to co sie stalo, wygladam jak siedem nieszczesc rozmazana, rozszocharana, w dodatku jestem sama na mieszkaniu, bo rodzenstwo na uczelni a TZ w pracy
przynajmniej jak Was czytam i pisze to nie mysle o tym.
Co się stało?
monarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 12:10   #2848
zlotko855
Rozeznanie
 
Avatar zlotko855
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 611
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Tutaj jest cała nasza lista:
http://nasza-klasa.pl/school/85532/120
dzieki Agatka
zapisalam sie
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091003580517.html
Nasz ślub ^^^^^^ 03.10.2009r.


"całe życie z wariatami i niech tak już zostanie "
zlotko855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 12:10   #2849
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

rozumiem złotko, kurcze nie wiem jak Ci pomoc nie martw sie, wszystko musi sie jakos ulozyc, kazdy ma jakiegos bóla na drodze z którym musi sie uporac
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 12:12   #2850
Riana
Wtajemniczenie
 
Avatar Riana
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 2 630
GG do Riana
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Boze Zlotko co sie stalo?

JA tez poprosze na pw liste na nasza klase
Ale mi sie podoba ta piosenka http://www.youtube.com/watch?v=MZAA2dfqd7k
__________________
Wkoncu Pawełek,Dawidek i Hubercik maja siostrzyczke
Nasz skarb nasze marzenie -Nicolka

ząbale
KLIK PLISSS
http://[luksjab]471229[/luksjab]
Riana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.