Majowe Panny Młode - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-11, 07:06   #511
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Majowe Panny Młode

poppppy aż mi się łezka w oku zakręciła i uśmiech na twarzy pojawił jak to czytałam
mimo przeszkód, myślę, że i tak pewnie widziałaś je tylko ty a goście nawet nie zwrócili uwagi było pięknie i na pewno będziesz wspominać ten dzień jako najlepszy w swoim życiu Z całego serca gratuluję i czekam chociaż na jedną fotkę.

Dziewczyny, teraz gizella a potem my, czas leci nieubłaganie, ale już nie mogę się doczekać
Ja też jestem perfekcjonistą i zwracam uwagę na szczegóły ale myślę, że i tak zawsze coś pójdzie nie po naszej myśli w takim dniu będzie najważniejszy TŻ i ja i powiedziałam sobie, że jak coś nie wyjdzie to trudno, nic nie jest idealne mimo dobrych chęci zamierzam się uśmiechać i patrzeć w oczy mojego męża

5 dni
19 dni

miłego dnia

Edytowane przez andziat
Czas edycji: 2009-05-11 o 07:08
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 08:15   #512
poppppy
Zadomowienie
 
Avatar poppppy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 218
Dot.: Majowe Panny Młode

ANDZIAT - dziekuje kochana
Fotki napewno wkleje - jak tylko posciagam od rodziny jakies Bo od fotografa to dopiero za pare tyg.
Wiesz masz racje - ja mialam wrazenie ciaglego zamieszania i ciaglych nerwow....a jak rozmawialam z rodzina wszyscy mowili (kum kojemu zaskoczeniu), ze nic takiego nie odczuwaja
W ogole to ciesze sie ze mielismy sesje przed slubem - to byl naprawde dobry pomysl
Wiecie ja staralam sie myslec o wszystkim.....mialam w pokoju hotelowym igle i nici w 3 kolorach, rozne tabletii, plastry, nozeczki itp pierdoły....dla dzieciakow ubrania na zmiane (na kazda pogode) itp itd.....szkoda, ze auta zapasowgo nie wzielam
__________________
MOJA BIŻUTERIA

Edytowane przez poppppy
Czas edycji: 2009-05-11 o 19:37
poppppy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 17:45   #513
gizella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 124
GG do gizella
Dot.: Majowe Panny Młode

Popppy ale sie działo!!!! Myslalam że napiszesz było fajnie, to był najwspanialszy dzień w moim życiu i takie tam a tutaj takie przeboje...ale się uśmiałam ale wierzę że dla Ciebie nie było to takie śmieszne Chociaż będziesz miala co opowiadać o zbiegu okoliczności Gratuluję Wam i życze dużo szczęści....
Teraz ja się szykuję....zobaczymy co u mnie będzie
gizella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 07:05   #514
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Majowe Panny Młode

witajcie dziewczęta
4 dni
18 dni

ja dzisiaj jadę po odbiór sukni i garnituru
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 09:28   #515
zamroz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 28
Dot.: Majowe Panny Młode

gizella zapowiada sie ze będziemy miec piekną deszczowa pogodę Zamówiłam wczoraj bukiety mam nadzieję że będą chociaz przypominać to co na zdjęciu
Poppy tego dnia to Ty chyba nigdy nie zapomnisz, bedziesz miała co opowiadać do konca życia!
Jeszcze 4 dni!
zamroz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 16:13   #516
gizella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 124
GG do gizella
Dot.: Majowe Panny Młode

Zamroz nie wiem jak u Ciebie ale u mnie będzie świecić słońce tak poważnie to zapwiadają przelotne opady deszczu więc mam nadzieję, że jak będę wchodzić i wychodzić z kościoła nie będzie padało. Już się nie mogę doczekać
gizella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 07:01   #517
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Majowe Panny Młode

na pewno będzie piękne słonko, zamawiam specjalnie dla was

moja suknia i garnitur TŻ już wiszą w szafie i czekają na ten dzień
chciałam się was dziewczyny zapytać, czy mogłybyście polecić jakiś dobry balsam brązujący, który nie śmierdzi i nie zostawia smug. Niestety z powodu przebarwień nie mogę się opalać więc słonko i solarium nie wchodzą w grę a chciałabym aby ramiona miały delikatny złocisty kolorek. Próbowałam loreal bronze ale tak śmierdział, że nie mogłam zasnąć i musiałam się wykąpać i zmienić pościel

3 dni
17 dni
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-13, 12:01   #518
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
na pewno będzie piękne słonko, zamawiam specjalnie dla was

moja suknia i garnitur TŻ już wiszą w szafie i czekają na ten dzień
chciałam się was dziewczyny zapytać, czy mogłybyście polecić jakiś dobry balsam brązujący, który nie śmierdzi i nie zostawia smug. Niestety z powodu przebarwień nie mogę się opalać więc słonko i solarium nie wchodzą w grę a chciałabym aby ramiona miały delikatny złocisty kolorek. Próbowałam loreal bronze ale tak śmierdział, że nie mogłam zasnąć i musiałam się wykąpać i zmienić pościel

3 dni
17 dni
Ja używałam z Kolastyny (z drobinkami błyszczącymi). Niestety, tez trochę niefajnie pachniał, ale to tak wszystkie mają ze wzgledu na ten opalający składnik. Na początku jest zapach OK, po godzinie już tak fajnie nie pachnie, ale nie unosi się w okół ciebie jako odór. Nie zostawiał smug i dawał po 1-2 uzyciach efekt. Tylko taki balsam to max do przede dnia slubu, żeby potem ci sukienki nie zabrudził. Bo po kąpieli kolor wciąż jest, ale już bez zapachu i brudzenia. Całkiem nieźle też sprawdził się u mnie Johnson (choc mam jasna skórę, to wziełam do ciemniejszej).
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 18:02   #519
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Majowe Panny Młode

dzięki arisa muszę wypróbować oba
no właśnie u mnie tak dopiero po godzinie ten brzydki zapach zaczął się unosić w powietrzu, myślałam że dam radę ale niestety nie wytrzymałam tak, tak wiem, że w dniu ślubu nie mogę się posmarować, właśnie tego się boję żeby nie pobrudzić sukienki
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 21:24   #520
gizella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 124
GG do gizella
Dot.: Majowe Panny Młode

Andziat smaruj sie na dzień, zapach będzie do zniesienia. Ja uzywam chusteczek La roche albo vichy ale jak na cale cialo musialabys kupic z 4 szt. Dla mnie jedna chysteczka starcza na twarz, szyje, dekold i rece. Co do balsamow to polecam johnsona bo uzywalam. Co do zapachu to kazdy bedzie smierdzial....wiec musiasz to jakos zniesc!
Juz sie zaczynam denerwowac zostalo jeszcze 4 dni ale jestem pozytywnie nastawiona i juz nie moge sie doczekac. Jutro ide na tipsy. Dzis kupilam sobie perfum dnky różowy (sorry nie pamiętam nazwy,ale to jest nowość). Pachnie super. Byłam tez u kosmetyczki na pedicurze. Jutro jeszcze kilka rzeczy do załatwienia i do spowiedzi W piątek odbieram suknię i jade do miejsca docelowego.
Przed chwilą byl u nas kolega który będzie fotografem u nas i dał nam wytyczne. Najważniejsze: RÓBCIE WSZYSTKO W O L N O !!!!żeby miał czas na robienie fotek
gizella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 23:11   #521
poppppy
Zadomowienie
 
Avatar poppppy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 218
Dot.: Majowe Panny Młode

Dziewczyny...i jak tam samopoczucia...? Wasze sluby zblizaja sie wielkimi krokami

Wklejam Wam troche zdjec robionych przez rodzine...te od fotografa beda niebawem to tez Wam pokaze Dzis wasnie odebralismy plytke i musimy wybrac te ktore chcemy - musze przyznac, ze bardzo jestem zadowolona z fotografa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (29,9 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (39,6 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (33,7 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (45,7 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (36,1 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (48,7 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (57,9 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (32,1 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (38,8 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (42,0 KB, 51 załadowań)
__________________
MOJA BIŻUTERIA
poppppy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 07:10   #522
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Majowe Panny Młode

poppppy wyglądałaś ślicznie, makijaż super - też sobie chyba zrobię mocniejszy (zobaczymy jak wyjdzie na próbnej bo ja jestem z tych bladolicych blondynek więc może mi nie pasować), wow jaki biust - jak ja bym chciała taki mieć tort wygląda pysznie, całość przepięknie, bardzo ładna z was para i jakie macie dzieci słodkie

gizella ja tak na prawdę też chcę tylko na ramiona, ręce i kawałek pleców, nie muszę całego ciała smarować, bo nie będzie go widać a na twarzy będzie makijaż a ile te chusteczki kosztują? i czy nie robią się smugi ? Nic się nie denerwuj, na pewno wszystko pójdzie po twojej myśli a jak nawet nie to i tak nikt nie zauważy więc się nie przejmuj i RÓB WSZYSTKO POWOLI

2 dni
16 dni
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 07:24   #523
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: Majowe Panny Młode

Kurcze a ja mam same problemy przed slubem.
Mialam od miesiaca zarezerwowana dekoracje kosciola (stojaki z kwiatami laczone tiulem, dekoracje miejsc siedzacych panstwa mlodych i bramke kwiatową), mialam sie zorientowac czy po mnie sa inne sluby i wlasnie jest inne para (ja mam na 13.00 a kolejna na 14.30), wzwiazku z tym dzwonilam do tej pary czy bybyli chetni zeby ta dekoracja zostala na ich slubie wtedy koszty są na pol-niestety para sie nie zgodzila -bo maja swoja firme juz zarezerwowana-ale to nic nie bede przeciez sie komus narzucac-poinformowalam o tym moja firme dekoracyjna a kobieta zaczyna sie wycofywac, ze moga sie nie wyrobic w ziwazku z jej sciagnieciem-to juz zrezygnowalam z bramki (bo jest pracochlonna) i ewentulanie zamiast stojakow to upinki na lawkach-zobaczymy co mi odpisze.
Kolejny problem to taki, ze mialam tez zarezerwowany balon strzelajacy-firma sama miala go przygotowac przyjechac i zamontowac-wczoraj facet mi napislam,ze nie da rady przyjechac bo wysyla cala ekipe bo maja duze zlecenie w centrum handlowym z okazji dnia dziecka i sama go bede montowac-mam nadzieje, ze sobie poradze-bo balon jest z zapalnikiem na prad.

A tak poza tym to stresik mnie dopada, ale moja mama bardziej sie chyba stresuje.Pozdrawiam.
__________________
Szczesliwa żonka
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090530040117.html
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 09:12   #524
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Majowe Panny Młode

No, Poppppy, mnie też powalil twój biust Bardzo mi się podobał ten czerwony kwiat we włosach. Ja się modle, żeby nie padało 30., bo mi się włosy zaczną skręcać. A tort? MNIAM! Jest jak marzenie.

Madzia, to ci ludzie jacyś niepoważni są. Naprawdę, że też nie można polegać na ludziach, tylko takie numery wywijają i nie obchodzi ich, że w tobie stres rośnie.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 19:44   #525
poppppy
Zadomowienie
 
Avatar poppppy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 218
Dot.: Majowe Panny Młode

Dziewczyny slicznie dziekuje za wszystkie mile slowa
Nie moge sie juz doczekac Waszych relacji i fotek
ARISA - trzymam kciuki za pogode (zreszta wszystkim zycze ladnej)
MADZIA - ale lipa...wspolczuje...wiem co znacza takie nerwy
ANDZIAT - ja balsamow brazujacych uzywam z Nivea albo Dove albo Ziaja Sopot...jakos nie przeszkadza mi ich zapach

A my juz powybieralismy te fotki....mielismy wybrac 40 ze 100 ktore dostalismy...ale wybralismy prawie 60
No i teraz czekamy juz na te wlasciwe....
Zalozylam osobny watek bo troche tego jest (a to i tak nie wszystko)
Tak wiec jesli ktos ma ochote poogladac - zapraszam serdecznie
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=12304913 #post12304913
__________________
MOJA BIŻUTERIA

Edytowane przez poppppy
Czas edycji: 2009-05-14 o 19:49
poppppy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 06:22   #526
gizella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 124
GG do gizella
Dot.: Majowe Panny Młode

Witam Was Laski, to juz jutro...ależ nerwówka. Ściska mnie w gardle i jeść nie mogę. Taka luzara byłam a tutaj nie da się. Wczoraj miałam pierwszy dzien urlopu i załatwialiśmy wszystko co zostało...w międzyczasie zdążyłam sie poklócić z moim przyszlym wieczorem robiliśmy winietki, bo ten papier który mieliśmy był trudny do drukowania więc do 24 robiłam ze świadkową wizytówki. Dziś na 11 odbiór sukni ślubnej, zakup butów na poprawiny bo jeszcze nie mam, ponczochy na slub i poprwiny i majteczki na ślub i bielizna na poprawiny....a i jeszcze błyszczyk!
Popppy no fajna laska z Ciebie wyglądałaś ślicznie tylko coś brakuje mi tej czerwonej szminki (mówiłaś że będzie czerwona) make up profesjonal, włosy upięte ślicznie bo tak naturalnie do tego kwiat....no i te czerwone pazurki extra!
To mój ostatni wpis, następny będzie już po ... trzymajcie kciuki!!!!Oby wszystko się udało
gizella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 09:01   #527
poppppy
Zadomowienie
 
Avatar poppppy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 218
Dot.: Majowe Panny Młode

GIZELLA - dziekuje ....no tak miala byc czerwona.....ale chyba z 10 osob mi powiedzialo ze lepiej z taka (w tym mama - a jej zdanie sie dla mnie bardzo liczy)...i w koncu zrezygnowalam
W sumie w tym calym zamieszaniu to ostatnie czym sie przejmowalam
TRZYMAM MOCNO KCIUKI!!!! Zeby wszystko pieknie sie udalo i ten dzien byl dla Was wyjatkowy i niezapomniany....Wracaj do nas z relacjami i fotkami
__________________
MOJA BIŻUTERIA
poppppy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 09:22   #528
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Majowe Panny Młode

1 dzień
15 dni

Jak czytam to wszystko, to coś mnie w żolądku ściska. Jeszcze menu do ekipy z cateringu nie wysłane. Nie wszyscy potwierdzili zjawienie (ja nie wiem w ogole, czy ludzie potrafią czytać?), mojej świadkowej nie będzie jednak (cóż ). Ale poza tym to myślę jedynie, że zapomniałam o czymś ważnym.

Gizella, a jakie te pończoszki? Cieliste jakies, lekko opalone, czy białe?
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 10:52   #529
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: Majowe Panny Młode

Ja rowniez nie mam jeszcze wszystkich potwierdzonych, bede wlasnie przez weekend dzwonic do reszty-ale tez mowilam, ze na 2 tyg przed powiedzieli czy beda na 100%.
Wczoraj omiwlam szczegoly w kwiaciarni odnosnie wystroju samochodu i bukietu slubnego.
A na podziekowania dla rodzicow bede robic zdjecie z pleneru w ramce i kosze kwiatow.
Kurcze, ja tez mam wrazenie, ze o czyms zapomnialam-ale tak to jest jak ma sie tyle na glowie.
__________________
Szczesliwa żonka
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090530040117.html
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 17:53   #530
mona_ja
Wtajemniczenie
 
Avatar mona_ja
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 2 568
Dot.: Majowe Panny Młode

Ja dziś kupiłam świece do kościoła, wczoraj byliśmy ustalić menu i u fotografa wszystko obgadać, ten czas tak szybko leci, jeszcze do mnie nie dociera, że zostało TYLKO 15 dni!!! Kupiłam na Allegro paski wybielające zęby, na razie nie widze efektu ale to dopiero 2 dzień, nie wiem czy dobrze je zakładam
__________________
Dawidek 18.10.2012 57cm i 3340g szczęścia


Nasz Ślub 30.05.2009
mona_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 18:01   #531
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: Majowe Panny Młode

Wiesz, ja kupilam wybielającą pastę do zębów za ok 25 zlotych i stosuje ją od tygodnia i tez nie widze efektow.
Jutro zamawiam ciasto.
__________________
Szczesliwa żonka
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090530040117.html
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 19:05   #532
poppppy
Zadomowienie
 
Avatar poppppy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 218
Dot.: Majowe Panny Młode

Pasty wybielajace to raczej zbyt wiele nie daja niestety...ja uzywam czesto na codzien i efektow nie widze....
O paskach tez slyszalam ze nie najlepsze...wiec balam sie kupic.
W KWC na wizazu wyczytalam ze najlepszy jest zel stomatologiczny Biala Perla - kupilam i to jest pierwsze co dalo jakikolwiek efekt (a ja z natury mam brzydki kolor wiec ciezko)
__________________
MOJA BIŻUTERIA

Edytowane przez poppppy
Czas edycji: 2009-05-15 o 19:11
poppppy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 19:59   #533
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: Majowe Panny Młode

a gdzie mozna dostac biala perle w aptece?, bo widze, ze jest na allegro, ale zanim zamowie i zanim do mnie przyjdzie to bedzie po slubie.
Ja od dzisiaj zaczelam uzywac balsamu brazujacego z dove-bo ja to bledziuch jestem.
W przyszlym tygodniu mam wizyte u kosmetyczki, robie henne brwi, oczyszcanie twarzy, depilacje.
__________________
Szczesliwa żonka
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090530040117.html
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 20:12   #534
poppppy
Zadomowienie
 
Avatar poppppy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 218
Dot.: Majowe Panny Młode

No ja zamowilam na allegro.....ale zawsze w aptece mozna poszukac....
__________________
MOJA BIŻUTERIA
poppppy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 08:29   #535
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Majowe Panny Młode

No i kolejna panna się posypała.
Gratuluje z całego serducha, mężatko

A dla nas 14 dni

Od dzis zaczynam sobie codzienne stosowanie Antidrala, bo z tych stresów to jakos się bardziej poce, a nie chce na slubie pachniec jak prosiak.
Któraś wie, jak prognozy pogody zapowiadaja sie na drugą połowę maja?
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 09:03   #536
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: Majowe Panny Młode

ja wczoraj wlasnie ogladalam w necie pogode na 16 dni-i temp. byla bynajmniej na slasku ok 20 stopni i deszcze, ale tez nie mozna sie sugerowac taka pogoda-bo dla pogody 16 dni to duzo czasu.
Jak kiedys ogladalam w niedziele na tvn pogode dlugoterminowa to duzo wlasnie bylo takich przypadkow, gdzie za 2 tygodnie mialo byc zimno, a bylo bardzo cieplo-takze o pogodzie mozemy mowic na 3 dni przed i mam nadzieje, ze bedzie cieplo i slonecznie.
Dzisiaj jade zamowic ciasto, jade do hurtowni po koncowke alkoholi.
I jeszcze dzisiaj jade do kolezanki na slub, takze poogladam co i jak.
Pozdrawiam.
__________________
Szczesliwa żonka
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090530040117.html
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 10:18   #537
poppppy
Zadomowienie
 
Avatar poppppy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 218
Dot.: Majowe Panny Młode

GIZELLA - kciuki mocno zacisniete!!!! Pogody dzisiejszej nie skomentuje......a;e podobno deszcz oznacza szczescie....I tak napewno bedzie pieknie
ARISA - ja niestety pogode odpuscila juz, wiec nie wiem Usmialam sie z tego prosiaka...wybacz...:haha ha:
MADZIA - hihiii...widze ze Ty bardzo zaaferowana swoimi przygotowaniami, bo zdajesz sie nie zauwazac, ze kolejny slub dzis mamy
__________________
MOJA BIŻUTERIA
poppppy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 10:46   #538
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez poppppy Pokaż wiadomość
GIZELLA - kciuki mocno zacisniete!!!! Pogody dzisiejszej nie skomentuje......a;e podobno deszcz oznacza szczescie....I tak napewno bedzie pieknie
ARISA - ja niestety pogode odpuscila juz, wiec nie wiem Usmialam sie z tego prosiaka...wybacz...:haha ha:
MADZIA - hihiii...widze ze Ty bardzo zaaferowana swoimi przygotowaniami, bo zdajesz sie nie zauwazac, ze kolejny slub dzis mamy
Hahaha! No wiesz, nie mam nic naprzeciwko
Ale dziś faktycznie pogoda nie rozpieszcza, nie ma co. A tak sie meteorolodzy podniecali, że maj będzie piękniejszy w tym roku, niż w poprzednich latach. A póki co to pogoda jest koszmarna, w kratke w dodatku.
A co tam! Gizella pewnie ma wazniejsze sprawy na głowie niż deszczyk. Najwazniejsze, żeby sukienka się nie pobrudziła.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 20:07   #539
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez poppppy Pokaż wiadomość
GIZELLA - kciuki mocno zacisniete!!!! Pogody dzisiejszej nie skomentuje......a;e podobno deszcz oznacza szczescie....I tak napewno bedzie pieknie
ARISA - ja niestety pogode odpuscila juz, wiec nie wiem Usmialam sie z tego prosiaka...wybacz...:haha ha:
MADZIA - hihiii...widze ze Ty bardzo zaaferowana swoimi przygotowaniami, bo zdajesz sie nie zauwazac, ze kolejny slub dzis mamy
Ja jestem ostatnio calkiem zakrecona swoimi przygotowaniami, a moja mama mnie bardziej nakreca i chyba bardziej sie stresuje niz ja.

Ale, zycze wszystkim dzisiejszym solenizantką duzo szczescia, radosci, pociechy z meza i gromadki bobasków.
__________________
Szczesliwa żonka
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090530040117.html
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 20:57   #540
poppppy
Zadomowienie
 
Avatar poppppy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 218
Dot.: Majowe Panny Młode

MADZIU - ja wcale sie nie dziwie, ze jestes zakrecona....zobaczysz co bedzie w dzien slubu Ja na co dzien mam stalowe nerwy...ale w dniu slubu momentami tak jakbym byla nacpana czy cos
A mamy tak juz chyba maja.....
Bedzie dobrze, zobaczysz...bedziemy mocno trzymac kciuki
ARISA - i tego sie trzymajmy (tego szczescia)
Ciekawe jak tam GIZELLA
I gdzie nam reszte "majowek" wcielo....
__________________
MOJA BIŻUTERIA
poppppy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:30.