Majowe Panny Młode - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-17, 11:23   #541
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Majowe Panny Młode

Mmmm, 13 dni
Ząb mnie znów zaczyna boleć, ale mam nadzieje, że się wstrzyma do ślubu
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 15:03   #542
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Majowe Panny Młode

cześć dziewczyny,
troszkę mnie nie było ale nadrobiłam zaległości w czytaniu
Gizella życzę szczęścia, dużo miłości i uśmiechu, pogoda była nie za specjalna ale na pewno to nie przeszkadzało bo liczyłaś się tylko ty i twój TŻ, czekamy na relację

popppy obejrzałam wszystkie zdjęcia i co mogę powiedzieć chyba tylko cóż to był za piękny ślub, jeszcze raz gratuluję

arisa może leć jeszcze przed ślubem do dentysty bo jak będzie bolał w dniu ślubu to się będziesz strasznie męczyła, ja we wtorek idę na czyszczenie zębów i na kontrolę, strasznie się boję dentystów, jak wchodzę do gabinetu to mi się niedobrze robi od tego zapachu

wypróbowałam chusteczki vichy i mimo nieprzyjemnego zapachu to chyba są najlepsze, faktycznie żadnych smug, nakładanie to łatwizna, wchłania się natychmiast - od razu można założyć bluzkę, poleciłam swojej świadkowej
a ja wczoraj miałam wieczór panieński i moja świadkowa spisała się na medal, najpierw spotkałyśmy się u niej w domu, serwowała niesamowite drinki, obejrzałam prezenty i było bardzo miło, potem przyszła niespodzianka ..... wróżka, ja podchodze do tego z dystansem ale było bardzo sympatycznie i miałyśmy fajną zabawę, potem poszłyśmy do klubu trochę potańczyć i poszaleć, jak wyszłyśmy z klubu to centrum Warszawy było pełne ludzi bo wczoraj akurat była noc muzeum i wszystkie muzea były otwarte przez całą noc, autobusy jeździły za darmo i mnóstwo ludzi potem pojechałyśmy jeszcze do świadkowej, tam jeszcze troszkę posiedziałyśmy i do domku. Było super każdej życzę tak udanego wieczora panieńskiego

a dzisiaj leniuchuję bo troszkę boli głowa a jutro w ramach relaksu idziemy sobie z TŻ do kina na "Anioły i Demony"

Edytowane przez andziat
Czas edycji: 2009-05-17 o 15:05
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 21:19   #543
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny,
troszkę mnie nie było ale nadrobiłam zaległości w czytaniu
Gizella życzę szczęścia, dużo miłości i uśmiechu, pogoda była nie za specjalna ale na pewno to nie przeszkadzało bo liczyłaś się tylko ty i twój TŻ, czekamy na relację

popppy obejrzałam wszystkie zdjęcia i co mogę powiedzieć chyba tylko cóż to był za piękny ślub, jeszcze raz gratuluję

arisa może leć jeszcze przed ślubem do dentysty bo jak będzie bolał w dniu ślubu to się będziesz strasznie męczyła, ja we wtorek idę na czyszczenie zębów i na kontrolę, strasznie się boję dentystów, jak wchodzę do gabinetu to mi się niedobrze robi od tego zapachu

wypróbowałam chusteczki vichy i mimo nieprzyjemnego zapachu to chyba są najlepsze, faktycznie żadnych smug, nakładanie to łatwizna, wchłania się natychmiast - od razu można założyć bluzkę, poleciłam swojej świadkowej
a ja wczoraj miałam wieczór panieński i moja świadkowa spisała się na medal, najpierw spotkałyśmy się u niej w domu, serwowała niesamowite drinki, obejrzałam prezenty i było bardzo miło, potem przyszła niespodzianka ..... wróżka, ja podchodze do tego z dystansem ale było bardzo sympatycznie i miałyśmy fajną zabawę, potem poszłyśmy do klubu trochę potańczyć i poszaleć, jak wyszłyśmy z klubu to centrum Warszawy było pełne ludzi bo wczoraj akurat była noc muzeum i wszystkie muzea były otwarte przez całą noc, autobusy jeździły za darmo i mnóstwo ludzi potem pojechałyśmy jeszcze do świadkowej, tam jeszcze troszkę posiedziałyśmy i do domku. Było super każdej życzę tak udanego wieczora panieńskiego

a dzisiaj leniuchuję bo troszkę boli głowa a jutro w ramach relaksu idziemy sobie z TŻ do kina na "Anioły i Demony"
Do dentysty nie pójde, bo to mleczak (w połowie się wykruszył) i trzeba wyrwać. A on sobie tak ćmi co jakis czas, więc własnie wole go nie ruszać. Fajnie, że miałaś udany wieczór panieński. A to dopiero początek.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 07:01   #544
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Majowe Panny Młode

mleczak ? o rany ja już swoje dawno straciłam

12 dni
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 08:56   #545
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
mleczak ? o rany ja już swoje dawno straciłam

12 dni
No, masakra. Dwudziestka na karku, a tu jeszcze dwa mleczaki, ale co poradzić.
Dziś obudziłam się o 8. Leże, leże, nagle *BUM*. Uświadomiłam sobie, że to już przyszła sobota. Niesamowite.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 11:17   #546
mona_ja
Wtajemniczenie
 
Avatar mona_ja
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 2 568
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez arisa Pokaż wiadomość
No, masakra. Dwudziestka na karku, a tu jeszcze dwa mleczaki, ale co poradzić.
Dziś obudziłam się o 8. Leże, leże, nagle *BUM*. Uświadomiłam sobie, że to już przyszła sobota. Niesamowite.
Ja wprawdzie mleczaków nie mam ale też miałam kłopot z ząbkami, mój Tz mnie pogonił i zadbalam o to parę miesięcy temu, teraz mam spokój.
Mam powoli stresa, sypiam niespokojnie, chyba będę musiała zacząć barć coś nasennego
__________________
Dawidek 18.10.2012 57cm i 3340g szczęścia


Nasz Ślub 30.05.2009
mona_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 11:27   #547
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: Majowe Panny Młode

Ja tez juz niespokojna jestem-i ostatnio meliske pije-ale nie wiem czy to daje natychmiastowe efekty.
Ja juz dawno mleczaków nie mam, ale rok temu wyrosly mi zeby mądrosci (chociaz to dziwne u mnie)- nie moglam jesc przez tydzien.
Dzisiaj mam spotkanie z nowa firma dekorującą Kościol, i oni nie robia mi problemow jak tamta-wiec wszystko sie dobrze uklada.
Jutro mam ostatnia przmiarke sukni, musze wrescie ten aparat wziasc.
Pozdrawiam.
__________________
Szczesliwa żonka
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090530040117.html
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 12:12   #548
poppppy
Zadomowienie
 
Avatar poppppy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 218
Dot.: Majowe Panny Młode

Łojjjjj.....laski to ja chyba bardzo stara jestem ....bo mleczak ostatni nawet nie pamietam kiedy wypadl....a madrosci urosly juz troche lat temu......
MADZIA - wez ten aparat koniecznie...oby z nowa firma wszystko poszlo gladko
ARISA - oby zabaek przestal dokuczac
MONA_JA - postaraj sie wieczorem zrelaksowac i jakas ziolowa herbatke moze.....nie od razu srodki nasenne
ANDZIAT - dzieki Ciesze sie ze wieczor panienski udany
__________________
MOJA BIŻUTERIA

Edytowane przez poppppy
Czas edycji: 2009-05-18 o 12:13
poppppy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 14:01   #549
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Majowe Panny Młode

W ogóle chyba wszystkie powinnyśmy sobie na uspokojenie coś wypić (niekoniecznie herbatkę ).

Poppppy, ja nawet nie mam miejsca na zeby mądrości - widać natura to przemyślała. Ja napoje musze kupić, odebrać obrączki. A reszta w rękach innych.
Madzia, wiesz, zdjątka, zdjątka. Nie zadowolimy się samymi opisami.
Mona_ja, a może spacerek przed snem i jakieś miłe myśli. Po co się zaraz faszerować.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 07:14   #550
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Majowe Panny Młode

U mnie ogólne poddenerwowanie, jeszcze do tego wielkimi krokami zbliża mi się miesiączka i mam ochotę kogoś rozszarpać wczoraj np. uświadomiłam sobie, że może fryzjera przełożyć godzinę wcześniej bo mogę nie zdążyć a wolę mieć godzinę za dużo niż za mało, niestety nie udało się i w końcu mama mi powiedziała, że niepotrzebnie panikuję, że ze wszystkim zdążymy i będzie ok, powiedziała mi żebym rozpisała plan dnia i ona się do tego dostosuje a mój TŻ tylko przewraca oczami, już się zaczynają ze mnie naśmiewać

11 dni
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 07:37   #551
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: Majowe Panny Młode

Skad ja to znam-moj tez sie zaczyna podsmiewywac, ale jak dla jego gosci zalatwiam noclegi, przewoz itp. to siedzi cicho.
Wczoraj go troche przymusialam do cwiczenia ukladu walca angielskiego, ale zleksza troche nam to nie wychodzi, a moj zamiast wziasc powaznie pierwszy taniec to sie tylko wyglupia, cos czuje, ze pozostaniemy przy paulli i bedziemy falowac tylko.
Wczoraj bylam w kosciele z kobieta, ktora bedzie dekorowac i wybralysmy jeden styl-beda zywe kwiatki, w koloroach ekri z domieszka bordo.
__________________
Szczesliwa żonka
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090530040117.html
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-19, 07:58   #552
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Majowe Panny Młode

Andziat, mnie też się zbliża (kwestia jakichś 2 dni). Ja jeszcze serio nie panikuje, ale może dlatego, że praktycznie nic nie mam na sobote. Makijaż robie sama, fryzure robi mi mama. Coś czuje, że się nie wyśpie.

Madzia, wrzuć po wszystki to przybranie, bo po takich przejściach to jestem go strasznie ciekawa. Z TŻtami tak jest. Ja to samo z tangiem przeżywałam, ale za to wytrwałam i TŻ prowadzi z piękną ramą, która zachwycają się wszystkie kobiety, z ktorymi tańczy.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 18:25   #553
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Majowe Panny Młode

ja swojego TŻ też nie mogę od paru miesięcy zagonić do tańczenia i chyba tez pozostaniemy przy samym bujaniu bo już nie mam siły
Ja właśnie nie wiem co robić z tym kościołem, czy naprawdę musi być jakaś dekoracja ? Już sama nie wiem. Nie lubię jak jest czegoś zbyt dużo a znowu nie chciałabym takiego pustego kościoła.

Edytowane przez andziat
Czas edycji: 2009-05-19 o 20:27
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 20:25   #554
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: Majowe Panny Młode

Z dekoracja kosciola to tez jest roznie, ja bylam w sobote na weselu, gdzie kosciol nie byl udekorowany, ja jednak chce dodac troche klimatu.
Bylam dzisiaj przmierzyc suknie, 2 przymiarke mam w sobote, a w srodek mam odbior.-w zalaczniku obiecane zdjecie.Kupilam tez dzisiaj bizuterie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3758.jpg (145,5 KB, 101 załadowań)
__________________
Szczesliwa żonka
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090530040117.html
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 20:30   #555
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Majowe Panny Młode

ślicznie wyglądasz

a czy ten kościół bez dekoracji nie był taki zbyt pusty jak sądzisz ?
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 20:39   #556
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: Majowe Panny Młode

Mozna, troche udekorowac miejsca siedzace dla panstwa mlodych, i przpinki kwiatkow przy lawkach, moze byc skoromnie, ja tez nie mam duzej dekoracji, ja mam do tego jeszcze dywan czerwony i kwiatki sa zlaczone tiulem.Jednak uwazam, ze taki dzien jak slub jest jedyny.

Jutro mam ostatnie zakupy-czyli rajstopy itp.
Pozdrawiam
__________________
Szczesliwa żonka
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090530040117.html
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 21:48   #557
gizella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 124
GG do gizella
Dot.: Majowe Panny Młode

Dziewczyny ja już po... ale było fajnie troche pogoda nie dopisała ale grunt to pozytywne nastawienie. Od samego rana chodziłam radosna i wszystkich rozsmieszałam (taki jest moj sposób na treme) ale wszystko wyszlo super. Jutro dolącze fotki i opowiem wiecej...tym czasem dochodzę do siebie bo jestem bardzo zmęczona a jutro już do pracy. Wszystko opisze jutro a wy dziewczyny glowa do góry! Bedzie dobrze, nerwy sa zbędne i nic nie dają...odezwe sie jutro,buziole
gizella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 21:50   #558
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Majowe Panny Młode

Pikna kiecuszka
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 07:01   #559
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Majowe Panny Młode

10 dni
miłego dnia
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-20, 08:48   #560
mona_ja
Wtajemniczenie
 
Avatar mona_ja
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 2 568
Dot.: Majowe Panny Młode

Ja zamówiłam wystrój kościoła, będzie czerwony dywan, do ławek przypięty tiul i świeczki, no i kwiatki na ołtarzu. Będzie mnie to kosztować 300 zł, myślę że warto bo na zdjęciach wygląda super. Jutro odbieram sukienke, na miejscu w salonie zrobią ewentualne poprawki. Już się nie mogę doczekać...
__________________
Dawidek 18.10.2012 57cm i 3340g szczęścia


Nasz Ślub 30.05.2009
mona_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 17:14   #561
gizella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 124
GG do gizella
Dot.: Majowe Panny Młode

Poniżej zdjęcia z mojego ślubu, troche niewyraźne ale od fotografa będa do mca...Wiec opowiadam. Oczywiscie wstalam wcześnie rano w sobote, bo nerwy dawaly o sobie znać, na 8 pojechałam do fryzjera i powiem Wam szczerze, że fryzurke mialam dużo lepszą niż moglam sobie wymarzyć...ok 11 byłam już w hotelu i zaczełam sie przygotowywać (make up, prysznic). ok 14 mój Tomuś po mnie przyjechał -ojechalliśmy do niego do domu na blogosławieństwo...mialo być tylko z rodzicami a byli prawie wszyscy :/ pozniej do kosciola i slub. Moj Tomus sie bardzo denerwował a ja wyluzowana, ucieszona mówiliśmy sobie przysięge na pamięć i wyszlo super, bez pomylek później impreza i tańce do samego rana....ale bylofajnie, mieliśmy super orkiestrę i wszystko wyszlo bez niespodzianek jak będe miala wyraźniejsze fotki to wyślę, poki co....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z1.jpg (106,2 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z2.jpg (79,3 KB, 200 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z3.jpg (46,2 KB, 111 załadowań)
gizella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 17:32   #562
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez __Madzia__ Pokaż wiadomość
Z dekoracja kosciola to tez jest roznie, ja bylam w sobote na weselu, gdzie kosciol nie byl udekorowany, ja jednak chce dodac troche klimatu.
Bylam dzisiaj przmierzyc suknie, 2 przymiarke mam w sobote, a w srodek mam odbior.-w zalaczniku obiecane zdjecie.Kupilam tez dzisiaj bizuterie.
Bardzo ładnie wyglądasz

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
ślicznie wyglądasz

a czy ten kościół bez dekoracji nie był taki zbyt pusty jak sądzisz ?
Jak kościół ma malowidła, zdobienia to nie będzie pusto. Ja jeszcze nie wiem co zrobię z kościołem - miała być dekoracja, ale nie wiadomo gdzie są pokrowce po ostatnim ślubie, gdzieś tam leżą, prawdę mówiąc mam po woli wszystkiego dość.

Cytat:
Napisane przez gizella Pokaż wiadomość
Poniżej zdjęcia z mojego ślubu, troche niewyraźne ale od fotografa będa do mca...Wiec opowiadam. Oczywiscie wstalam wcześnie rano w sobote, bo nerwy dawaly o sobie znać, na 8 pojechałam do fryzjera i powiem Wam szczerze, że fryzurke mialam dużo lepszą niż moglam sobie wymarzyć...ok 11 byłam już w hotelu i zaczełam sie przygotowywać (make up, prysznic). ok 14 mój Tomuś po mnie przyjechał -ojechalliśmy do niego do domu na blogosławieństwo...mialo być tylko z rodzicami a byli prawie wszyscy :/ pozniej do kosciola i slub. Moj Tomus sie bardzo denerwował a ja wyluzowana, ucieszona mówiliśmy sobie przysięge na pamięć i wyszlo super, bez pomylek później impreza i tańce do samego rana....ale bylofajnie, mieliśmy super orkiestrę i wszystko wyszlo bez niespodzianek jak będe miala wyraźniejsze fotki to wyślę, poki co....
Wszystkiego naj naj naj lepszego! A ostatnie zdjęcie jest REWELACYJNE

Tak w ogóle to witam wszystkie jeszcze majowe panny młode. Wcięło mnie na trochę, bo jak się chce wziąść 3 tyg. urlopu to z pracy się nie wychodzi
Z nowości - we wtorek mam ostatnią przymiarkę sukni - wyszła pięknie. W salonie niedługo mnie znienawidzą - to będzie chyba 5 przymiarka - za każdym razem coś jeszcze się zmienia. Tzn. moje zdanie. W piątek kazałam podszyć odstające kawałki koronki, a w poniedziałek zaraz po otwarciu dzwoniłam, żeby jednak tego nie robili I zrozum tu Pannę Młodą. Ale wtorkowa ma być naprawdę ostatnia i w czwartek odbiór.
Kupiłam tez biżu - kolczyki i bransoletkę, na próbnej jeszcze i makijażu oczywiście nie byłam, czas mi po prostu ucieka strasznie. A do tego dobijają goście. Wczoraj odmówili kolejni. Ludzie są niepoważni i to najbliższa rodzina takie numery wywija. Szkoda nawet o tym wspominać. Za to miłe zaskoczenie w pracy. Zostawiłam zawiadomienie o ślubie i okazało się że do kościoła wybiera się ze 20 osób. Strasznie mi się miło zrobiło, że chce im się tłuc te 60 km

Pędzę dalej odhaczać rzeczy z listy.

Pozdrowienia i pamiętajcie, że tylko spokój nas uratuje
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 05:54   #563
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Majowe Panny Młode

9 dni

Ojć, lece do pracy
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 07:06   #564
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: Majowe Panny Młode

ja juz jestem w pracy:P, pracuje w szkole w ksiegowosci, a Wy dziewczyny gdzie pracujecie?
Jutro ide do kosmetyczki na oczyszczanie, w sobote mam 2 przymiarke.
Ja juz mam sny zwiazane ze slubem, snilo mi sie, ze przyjechalismy pod kosciol a tam nikogo nie bylo.
Pozdrawiam
__________________
Szczesliwa żonka
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090530040117.html
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 07:14   #565
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Majowe Panny Młode

gizella bardzo oryginalna suknia i taki sam bukiet, ślicznie wyglądaliście pogoda nie dopisała ale widać po uśmiechu, że nie miało to większego znaczenia, Gratulacje

iwka28 no właśnie kościół bardzo przestronny, jasny ale nie za bogaty w malowidła i tym podobne, trudno najwyżej będzie sam czerwony dywan chyba , że proboszcz się uprze

Madzia coś wiem o tych snach, mnie też straszą koszmary a dzisiaj to w ogóle nie mogłam spać i mój TŻ też, chyba zaczął się denerwować A ja jestem grafologiem i wykonuje ekspertyzy grafologiczne i chyba już pójdę do pracy bo zbliża się moja godzina

o rany już tak blisko ten dzień
wczoraj byliśmy w hotelu wpłacić zaliczkę i ustalić szczegóły, już zapomniałam jak tam jest pięknie dobrze, że przyszły tydzień mam wolny bo już jestem wykończona, może troszkę odpocznę przed ślubem

Edytowane przez andziat
Czas edycji: 2009-05-21 o 07:17
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 07:33   #566
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: Majowe Panny Młode

Ja tez wzielam sobie troche urlopu przed slubem - 2 dni okolicznosciowy i 2 dni dodatkowe.
Teraz narazie mam spokojnie w pracy.
__________________
Szczesliwa żonka
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090530040117.html
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 10:03   #567
mokka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: Majowe Panny Młode

no właśnie... co do urlopu to mam dylemat. Pracuję woj. urzędzie pracy i akurat tak wyszło, ze od 1 czerwca zmieniła się nam struktura i w każdym razie zmieniam wydział na inny. No i tu zaczynają się schody... w tym roku wyjątkowo chciałam wziąć sobie 3 tyg urlopu- zaraz po ślubie. Bo marzy nam się w podróż poślubną pojechać korzystając z jakiejś oferty last minute. Chcemy jechać na dwa tygodnie, a wiadomo ze od razu w poniedziałek po ślubie nie pojedziemy bo nie sądzę zeby taką ofertę akurat udało nam się znaleźć. Stąd te 3 tyg które chciałąbym wziąć. Tylko teraz nie wiem jak na ten temat rozmawiać z moim przyszłym kierownikiem. Bo niestety to akurat będzie gorący okres u nas w urzędzie. Nie chciałabym zostawiać koleżanek na tyle czasu w osłabionym składzie. Nie wiem też co na to powie kierowniczka. Ale z drugiej strony... takie plany miałm już od początku roku, a nikt wtedy nie przewidywał że będą jakieś zmiany organizacyjne No a ślub ma się tylko raz (zazwyczaj). Nie wiem co robić. Kierownika też musiałąnbym w sumie już uprzedzac o moich planach, w końcu to tylko 37 dni jeszcze. A do tego dochodzi jeszcze jedna kwestia problemowa- nie wiem kiedy mogę się spodziewać obrony. Myślę ze to będzie końcówka czerwca lub początek lipca. Jeżeli by się okazało, ze koło 10 lipca, to wtedy problem sam się rozwiązuje, bo mogłabym zapomnieć o wyjeździe. Echhh... W sobotkę idę na próbny makijaż W końcu coś się zaczyna dziać
__________________
Nasz ślub 27.06.2009 r.
mokka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 20:06   #568
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość

o rany już tak blisko ten dzień
wczoraj byliśmy w hotelu wpłacić zaliczkę i ustalić szczegóły, już zapomniałam jak tam jest pięknie dobrze, że przyszły tydzień mam wolny bo już jestem wykończona, może troszkę odpocznę przed ślubem
My wreszcie zalatwilismy transport. W środę (ta, 3 dni przed ślubem) TŻ jedzie do Makro po napoje i alko.
Mam sny, ale chyba nie bardzo zwiazane ze ślubem. Śnilo mi się dzis, ze TŻ oddał mnie do jakiejś rzeźni na przemiał

Ja pracuje w archiwum w Volvo.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 21:10   #569
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez mokka83 Pokaż wiadomość
no właśnie... co do urlopu to mam dylemat. Pracuję woj. urzędzie pracy i akurat tak wyszło, ze od 1 czerwca zmieniła się nam struktura i w każdym razie zmieniam wydział na inny. No i tu zaczynają się schody... w tym roku wyjątkowo chciałam wziąć sobie 3 tyg urlopu- zaraz po ślubie. Bo marzy nam się w podróż poślubną pojechać korzystając z jakiejś oferty last minute. Chcemy jechać na dwa tygodnie, a wiadomo ze od razu w poniedziałek po ślubie nie pojedziemy bo nie sądzę zeby taką ofertę akurat udało nam się znaleźć. Stąd te 3 tyg które chciałąbym wziąć. Tylko teraz nie wiem jak na ten temat rozmawiać z moim przyszłym kierownikiem. Bo niestety to akurat będzie gorący okres u nas w urzędzie. Nie chciałabym zostawiać koleżanek na tyle czasu w osłabionym składzie. Nie wiem też co na to powie kierowniczka. Ale z drugiej strony... takie
plany miałm już od początku roku, a nikt wtedy nie przewidywał że będą jakieś zmiany organizacyjne No a ślub ma się tylko raz (zazwyczaj). Nie wiem co robić. Kierownika też musiałąnbym w sumie już uprzedzac o moich planach, w końcu to tylko 37 dni jeszcze. A do tego dochodzi jeszcze jedna kwestia problemowa- nie wiem kiedy mogę się spodziewać obrony. Myślę ze to będzie końcówka czerwca lub początek lipca. Jeżeli by się okazało, ze koło 10 lipca, to wtedy problem sam się rozwiązuje, bo mogłabym zapomnieć o wyjeździe. Echhh... W sobotkę idę na próbny makijaż W końcu coś się zaczyna dziać
Nie zamartwiaj się zmianami. Czy Twoja obecność coś zmieni? A ślub i podróż poślubną się ma raz w życiu. Ja też pracuję w administracji i niejedną zmianę organizacyjną przeszłam (zwłaszcza w okresie wyborów ) i też się zastanawiałam czy brac 2 lata temu 3 tyg. urlopu. Wzięłam, świat się nie zawalił, wróciłam do tego samego biurka, robię to samo tylko Wydział inaczej mi nazwali. U mnie te zmiany to pic na wodę.

A ja jutro ostatni dzień w pracy. Masakra jaka jestem zmęczona tym wszystkim, odrabiam się żeby nie podrzucać dużo projektów innym, a końca nie widać. Przy życiu trzyma mnie myśl o 3 tyg. wolnego i wygrzewaniu się na plaży Kupiliśmy dziś flaszki na "domowy" alkohol na wiejski stół, jutro do kupienia naklejki na ciasto, kotyliony, tablice, potwierdzenie tortu i paczek dla gości. Kiedy ja się w końcu wyśpię

iwka28 no właśnie kościół bardzo przestronny, jasny ale nie za bogaty w malowidła i tym podobne, trudno najwyżej będzie sam czerwony dywan chyba , że proboszcz się uprze

Jeśli kościół jest jasny, przestronny to sam czerwony dywan wygląda wg mnie pięknie. Może dlatego, że ja jestem zwolennikiem minimalizmu, więc dla mnie wszelkie bramy kwiatowe, wiązanki przy każdej ławce, jakieś płatki róż na podłodze czy też szpalery druhen odpadają.
Tylko pokrowce na krzesła, świece przy ołtarzu i czerwony dywan. Na tym u mnie prawdopodobnie się skończy.
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile

Edytowane przez iwka28
Czas edycji: 2009-05-21 o 21:13
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 21:18   #570
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: Majowe Panny Młode

Iwka ma racje swiat sie nie zawali jak Cie nie bedzie, ja jade w podroz poslubna od 29 czerwca na 2 tygodnie, zaraz po slubie dyrektorka nie wyrazila zgody, bo jest zakonczenie roku szkolnego i jest za duzo roboty, wiec od 29 czerwca biore 3 tygodnie, zeby po podrozy jeszcze dychnac troche, ale i w tym przyadku sie krzywila, ale nie miala wyjscia. a gdzie jedziecie w podroz?, my wybralizmy Rodos.
Dzisiaj naklejalismy etykiety na alkohol na rozdanie, bo ten na sali to mamy zawieszki, ciasto bedzie we wtorek na rozdanie i w piatek na wesele.
Jutro place kwiaciarnie-za wystroj samochodu, bukietu i 2 bukietow z koszami dla rodzicow-ale jak ja je przemyce to jeszcze nie wiem.
__________________
Szczesliwa żonka
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090530040117.html
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:59.