Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-24, 21:17   #4171
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
jestem narazie spiąca , najbardziej to mnie piersi bolą , rozmiar sie powieksza coraz bardziej chyba tylko po tym raczej podejrzewała że jestemw ciąży
cześć a nie za późno na Ciebie do łóżeczka spać
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 22:34   #4172
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
cześć
wpadłam na chwilkę, jutro sobie poczytam co napisałyście
scio chodze do DR. Lanckoroński ale przepiszę się albo do chruściela albo do wołowca, nie wiem jeszcze, koleżankę mam co pracuje w aszpitalu na czarnowie i załatwi mi połozna albo na kościuszki

jestem narazie spiąca , najbardziej to mnie piersi bolą , rozmiar sie powieksza coraz bardziej chyba tylko po tym raczej podejrzewała że jestemw ciąży
O matko Kasia nie strasz, bo mi przez ostatnie kilka dni tez się powiększyły i to sporo, ale myślę, że przez branie tabletek (nie hormony), ale regulujące poziom hormonów... a piersi nigdy nie miałam za dużych to się cieszę choć teraz to wprawiłaś mnie w wątpliwości...
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 05:45   #4173
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

mi piersi urosły jak przytyłam, i to nie dużo bo ok.3-4 kg a w ciąży nie jestem (nie mam w rodzinie słoni).

Dzisiaj wysyłam tą nieszczęsną sukienkę

Wczoraj załatwiliśmy dekorację kościoła i sali, auta i mój bukiet i auto. Za kościół 300zł i to tak jak chcieliśmy (szarfy przy ławkach, podgrzewacze na ziemi, płatki kwiatów, i żywe kwiatki przy ławkach, ozdobione krzesła w takim pokrowcu z trenem tiulowym z tyłu i klęczniki), sala za 700zł, bukiet kula z goździków bordowych (jeszcze mogę zmienić na róże) z butonierką za 100zł i auto za 30zł (kokardy na klamki i szarfa na masce) ja bym w ogóle auta nie stroiła ale moja mamusia
I rozdaliśmy parę zaproszeń. W przyszłym tygodniu reszta


Aha i mamy nowego mieszkańca w domku małego kotka na naszej klasie wkleję zdjęcia (weronika w.). Ale zanim dostaliśmy tego, mieliśmy obiecanego u innej pani rudego kocurka ale stała się tragedia i tamtego kotka zeżarł kocur ;( i ja z łzami w oczach szukałam rudego kota po wsi aż w końcu znalazłam. Nie było mi tak szkoda tego że ja tego kota nie mam, tylko tego że ten kotek nie żyje. Mniej by mi źle było gdyby mi powiedziała kobieta że go oddała.
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb

Edytowane przez bzyczka1
Czas edycji: 2009-05-25 o 05:48
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 07:01   #4174
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Mam takie głupie pytanie, czy przy podpisywaniu dokumentow w kosciele podczas mszy trzeba miec jeszcze dowod osobisty, czy juz nie?
Juz mam stres w glowie, ostatniej nocy juz mialam problemy ze snem, a co bedzie w piatek.
Pozdrawiam.
__________________
Szczesliwa żonka
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090530040117.html
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 07:17   #4175
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

madzia lepiej miej dowod, zalezy kiedy bedzie spisywac resztę do protokolu. Ale wtedy daj swiadkowej dowod i niech pilnuje w razie co.
Uprzedz swiadkow zeby tez wzieli dowody - ja jak bylam swiadkiem to ksiadz sprawdzal w zachrystii czy moje dane zgadzaja się z tymi ktore podala PM.


Z moich przygotowan:
- zalatwilam sobie kwiaciarke do dekoracji - w piatek przed slubem u niej na ogordzie stanie ayto i ona go sobie wieczorem udekoruje, i w sobote do odbioru
- mama tz kuzyna, ktora piecze ciasta i torty na sluby, akurat w tydzien naszego slubu nie miala nikoogo zapisanego a juz ma caly kalendarz zapisany juz
Wiec mamy ciasto na wesele wstepnie zaklepane. W cukierni zamowie tylko torta.
- Jutro idziemy z Tz kupic mu koszule na ślub i poprawiny :d i krawat
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 07:27   #4176
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Dzien dobry Kobitki

witam Was ziewajaco, ale co zrobic-do slubu zostalo 12 dni i strasznie sie stresuje - dzis w nocy wcale nie moglam spac i juz latam do kibelka, jak tylko cos pomysle o slubie jak dalej pojdzie to sie wykoncze przez te 12 dni

z dobrych wiesci:

SUKNIA JEST JUZ W DOMKU codziennie do niej zagladam wisi w pokoju, w ktorym nikt nie przebywa w pokrowcu a na niej welon przykryty folia, co by muchy nie narobily, bo tam caly czas okno jest uchylone tylko wiecie, jaka mialam niespodzianke - w salonie przy sztucznym swietle to ona byla taka smietankowa, a w swietle dziennym jest jednak bardziej ecru niz smietankowa ale nic nie szkodzi
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 07:34   #4177
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

maggie, lepiej welon przykryj przescieradlem, albo powloczką, bo ci się od fololi bedzie elektryzował. No i czemu nie wkleilas fotek z przymiarki paskudzie?
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-25, 07:44   #4178
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Witam po weekendzie Dziewczynki
Dzisiaj idę na mankiure ślubny - na próbę, tym razem w inne miejsce i zobaczymy jak wyjdzie. Wcześniej wklejałam fotki z wcześniejszej próby, całkiem mi sie nawet podobało, tylko jak dla mnie to trochę za skromnie Zobaczymy czy dziś się wykażą inwencją twórcza w salonie...
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 08:13   #4179
ania20m
Wtajemniczenie
 
Avatar ania20m
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wielkopolska:)
Wiadomości: 2 196
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Witam was kchane moje po weekendzie,

byłam w sobote i niedziele na uczelni od rana do wieczora i nawet nie zauwarzyłam że był weekend

idę sobie zrobić kawkę z ekspresu bo przysypiam

musimy sie z tz wreszcie zebrać i iść sie księdzu pokazać i zacząć załatwiać te papiery potrzebne.
__________________


Kubusiowy zakątek zapraszam
http://jakubowskiimama.blogspot.com/
ania20m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 08:22   #4180
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
madzia lepiej miej dowod, zalezy kiedy bedzie spisywac resztę do protokolu. Ale wtedy daj swiadkowej dowod i niech pilnuje w razie co.
Uprzedz swiadkow zeby tez wzieli dowody - ja jak bylam swiadkiem to ksiadz sprawdzal w zachrystii czy moje dane zgadzaja się z tymi ktore podala PM.


Z moich przygotowan:
- zalatwilam sobie kwiaciarke do dekoracji - w piatek przed slubem u niej na ogordzie stanie ayto i ona go sobie wieczorem udekoruje, i w sobote do odbioru
- mama tz kuzyna, ktora piecze ciasta i torty na sluby, akurat w tydzien naszego slubu nie miala nikoogo zapisanego a juz ma caly kalendarz zapisany juz
Wiec mamy ciasto na wesele wstepnie zaklepane. W cukierni zamowie tylko torta.
- Jutro idziemy z Tz kupic mu koszule na ślub i poprawiny :d i krawat

A czy amiast dowodu moze byc prawo jazdy?
__________________
Szczesliwa żonka
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090530040117.html
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 08:24   #4181
zlotko855
Rozeznanie
 
Avatar zlotko855
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 611
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

czesc dziewczyny,

BEAMI jak po panienskim u kolezanki? i co dziewczyny wymyslili?

Riana pytalas o cukiernie - jadlam torty i ciasta z cukierni Starowicz i moge polecic - bardzo dobre, tutaj jest ich stronka: http://www.cukiernia-starowicz.zaprasza.net

Maggie wlasnie! a zdjecia? co do Twojegu stresu to ja chyba tez tak bede miec - juz teraz czasem sni mi sie wesele/slub, a jeszcze 4 miechy

Agatka udanej wizyty w salonie

milego dnia
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091003580517.html
Nasz ślub ^^^^^^ 03.10.2009r.


"całe życie z wariatami i niech tak już zostanie "
zlotko855 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-25, 08:30   #4182
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

witam
zacznę od tego, ze jestem szczęsliwa a TZ to jakąs przemianę przeszedł
Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Madzialenko sto lat wszystkiego naj naj z okazji urodzin
Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość

Madzia przyłączam się do życzeń! sto lat!
Dziękuję bardzo

a teraz w skrócie opowiem co tez sie działo przez te 3 dni u mnie
w piatek.
zadzwoniłam do TZ, że tak byc ie moze. ze ja wchrzestnego nie odwołąm (on odwołał juz swoją ciocie i dziadka) i aby przyjecha to najpierw pogadamy a potem pojedziemy. przyjechal. Pogadalismy. powiedzialam, ze ide sie szykowac. TZ mnie złapał, zaczął przytulac, całowac. troszke sie zdziwiłam. i wkurzenie jakos opadło
TZ zadzwoił jeszcze do dziadka ze jednak przyjedzie. wiec bylismy u jego dziadka i potem u mojego chrzestengo u którego 1,5 godziny siedzielismy i wrocilismy do domku.

sobota.
miałam wczesniejsze urodzinki. rodzice zaprosili TZ na 15 na obiad. ale , ze ten sie zawsze spóxnia to mama obiad zrobiła na 15.30 a TZ był o.. 15.00 z tatą sie smielismy,z e chyba stał za bramką i czekał aby punktualnie zadzwonic. pierwszy raz był punktualny zjedlismy obiadek, potem rodzice zrobili mi niespodziankę i wniesli szampana i tort (taki sam jak bedziemy miel na slubie - powiem jedno. niebo w gębie. czegos lepszego nie jadłam jeszcze). potem pojechalismy do naszej sali weselenej porobic zdjęcia. akurat była dekoracja tak swietnie zrobiona, ze wzięismy od razu nr do dekoratorki bo chcemy taką samą- wiec juz nie msusimy szukac, potem,wam wkleje zdjęcia. wrocilismy do domku i szukalismy miejsca na podóz poslubną. wybralismy kompletnie co innego niz miało byc potem TZ dał mi mój wyczekiwany prezent urodzinowy. konsolę nintendo wii cały dzien, mnie przytulał, sciskał,c ałował, jakby mnie z rok nie widział

niedziela. TZ miał byc u mnie na 17 a był... o 16.45. jeszcze wiekszy szok. nie mieszkamy razem, wiec ze tak powiem mamy ograniczone chwile samotnosci. wczoraj rodzice wyszli, był tylko mój brat. poszłam sie przebrac do garderoby i TZ mnie dorwał. kochalismy na podłodze w szafie jak za dawnych lat. z lekkim dreszczyiem, ze mój rat moze otworzyc drzwi w kazdej chwili.
potem TZ zaprosił mnie na wielki deser lodowy, długi spacer, wycieczkę za miasto i.. na pizze. potem pojechalismy do domku i oglądalismy filmy, gralismy na konsoli mojej nowej. TZ caly czas mnie przytulał, mówił, ze kocha.

jestem taka szczęsliwa
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 08:33   #4183
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Madzialenka...czasem jak widac takie mega awantury sa potrzebne, bo po burzy zawsze wychodzi słońce...u nas też po ostaniej aferze, jest wszystko super
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 08:35   #4184
zlotko855
Rozeznanie
 
Avatar zlotko855
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 611
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Madzia suuuper, ze tak dobrze minal Ci weekend. ciesze sie, ze wszytsko sie poukladalo podoba mi sie motyw z szafa, odrobina szalenstwa
Nie wiedzialam, ze mialas urodziny - wszytskiego najlepszego

Kliwia Tobie rowniez zycze wszytskiego dobrego
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091003580517.html
Nasz ślub ^^^^^^ 03.10.2009r.


"całe życie z wariatami i niech tak już zostanie "
zlotko855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 08:37   #4185
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

madzia nie wiem czy moze byc prawo jazdy. raczej musi byc dowod.
ania na zalatwienie dokumentow do slubu za wczesnie masz.

zlotko a dziekuje dziekuje
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 08:39   #4186
liliputek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Najstarsze miasto w Polsce;]
Wiadomości: 459
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Dziewczyny mam pytanie a propo zawiadomien i/lub zaproszen w pracy. Czy dajecie tylko zawiadomienie jesli tak to komu? A moze zapraszacie kogos z pracy . Jak to jest z delegacja, pracownicy miedzy soba wybieraja kto ma isc? Zaproszenie daj sie np Prezesowi czy kierownikowi pod którego sie podlega? Jestem totalnie zielona w tym temacie, a nie chiałabym popełnic jakiegos nietaktu..
liliputek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 08:41   #4187
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Madzialenka...czasem jak widac takie mega awantury sa potrzebne, bo po burzy zawsze wychodzi słońce...u nas też po ostaniej aferze, jest wszystko super
oj dokładnie mam nadzieje, ze ten stres przedslubny bedzie nas wszystkie juz jakos omijał
Cytat:
Napisane przez zlotko855 Pokaż wiadomość
Madzia suuuper, ze tak dobrze minal Ci weekend. ciesze sie, ze wszytsko sie poukladalo podoba mi sie motyw z szafa, odrobina szalenstwa
Nie wiedzialam, ze mialas urodziny - wszytskiego najlepszego
Dzięki
tak, tak. szaleństwo jak za dawnych lat hehe mieszkając razem zawsze miało sie czas i warunki na sex a teraz?? trzeba korzystac z chwili hehe

Kliwia masz dzis urodziny?? jesli tak to wszytskiego najlepszego
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 08:44   #4188
BEAMI
Raczkowanie
 
Avatar BEAMI
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 376
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Madzialenka12344321 widze, ze weekend bardzo udany, aż miło się czyta tyle szczęscia w tym co piszesz, oby tak dalej

AgatkaL oby pani teraz wykazła sie większą twórczością, a ty żebyś wróciła zachwycona po wizycie.

zlotko855 imprezka była bardzo udana całą niedziele odsypiałam, bo w domku byłam ok 3 może poźniej. Starsza wynajeła limuzynkę jezdziłyśmy nia 3 godz, byłysmy w najciekawszych miejscach w moim mieście porobiliśmy zdjęcia pilismy szapana. Potem imprezka przeniosła sie do klubu, tam tańce, torcik.

__Madzia__ zadrosze już wkrótce twój wymażony dzień, ty napewno troszki nerwówke masz, ale napewno bedzie super. Ja tez sie w tym dniu bede bawic na weselu kolezanki, wiec wypije twoie zdrówko.

Maggie1983 tobie już ostanie przygotowanka zostały, te tygodnie tak szybko lecą, ze nim sie obejrzysz bedziesz składac przysięge
__________________
Nasz ślub - 10.10.2009
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091010650214.html
BEAMI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 08:45   #4189
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

cześć
Normalnie padam na twarz, oczywiście przeż tż poszłam spać o 0:00 w nocy a tż chyba o 2:30 , ale niestety jego rozmowy przez skeypa co chwila mnie budziły, jak nie parsknoł śmiechem albo sie unosił na jakis temat, dzisiaj normalnie go ukatrupie siedze w pracy jak neptyk , nie mam siły, spac mi się chce i nie dobrze mi , mdli mnie , wiecie co.... a może ja w ciąży jestem ...
musze napisac ta pracę z ubezpieczeń także zaraz się za to biore.
AHA jutro ide na przymiarke i robie sobie probna fryzurkę, także zdjęcia będą napewno
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-25, 08:51   #4190
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Dziewczyny...jako, ze maluje się do ślubu sama, to mam pytanko...Jak juz wcześniej mówiłam lubie siebie w mocniejszym make up'ie...nie wiem jakie cienie mam wybrać....suknia biała, dodatki różowe. Róż odpada, bo nie podobam sie sobie w rózowym. Myślałam na smoky...czyli cień biało- srebrny, szary i czarny. Jakoś takie zestawienie mi się u mnie widzi. Musze kupić takią paletką z Inglota w tych kolorach i zaobczyć, jak to wyjdzie.
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 08:55   #4191
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez BEAMI Pokaż wiadomość
Madzialenka12344321 widze, ze weekend bardzo udany, aż miło się czyta tyle szczęscia w tym co piszesz, oby tak dalej
dzięki jestem bardzo szczęsliwa.
u mnie dzis taka sliczna pogoda. ani jednej chmurki wiec.. zaraz lece na taras na moje pierwsze w tym roku opalanie
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 09:01   #4192
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

MisQa śliczny masz ten welon takiego jeszcze nie widziałam, tylko nie przesadż z biżuterią

Toyotka ślicznie wyglądasz

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
co do wiazan gorsetowych to ja mam suknie z koronka i mam wiazanie gorsetowe i nie wyglada zle..
ja też mam wiązanie gorsetowe i koronkę i bardzo mi się to podoba, czuję się pewnie, że zamek mi się nie popsuje mojej koleżance w czasie ostatniej przymiarki na dwa dni przed ślubem rozwalił się zamek- a to była droga suknia San Patric!

Cytat:
Napisane przez zlotko855 Pokaż wiadomość
podoba mi sie motyw z szafa, odrobina szalenstwa
jeszcze tego nie robiłam na podłodze wczoraj za to wypróbowaliśmy żel Durex Play aż jak teraz o tym pomyślę to mam banana na twarzy tylko że przez niego jestem teraz nie wyspana...

Jestem strasznie dumna bo przez weekend napisałam 6 stron pracy dyplomowej , z czego 3 ,,z głowy" W piątek bylismy znowu na tańcach i przez godzinę TŻ nie mógł nauczyć się 1 kroku rock'n'rolla to ja musiałam non stop robic jakies inne kroki, okręcać sie, a on miał robić tylko jeden podstawowy krok! No masakra.
Rozdaliśmy już wszystkie zaproszenia i do końca tego tygodnia czekamy na odpowiedzi
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 09:01   #4193
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

czesc wam

jak wam ida przygotowania do slubu ??
katunia wlansie wyslalam dzisiaj obiecane fotki

my mamy urwanie glowy w firmie, przez ostatni tydzien pracowalam po 14 godzin, takze razem z tz jestesmy wypompowani
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 09:01   #4194
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

madzia seks w garderobie bosh fajowo ! tak mam dzis urodzinki dziekuje
agatka no taki ciemny mocny smokey moze byc przesada. nie moze byc za mocny po prostu. jak zrobisz fotki to pokaz koniecznie. ale wez wtedy ubierz sie na bialo, albo z przescieradla zrob sobie ala suknie na biuscie, zeby zobaczyc jak to sie bedzie prezentowac.
liliputek co do zaproszen/zawuiadomien w firmie, to ja dam imienne zawiadomienie kolezacne z biura, a wydzialowi ktoremu podlegam dam calosciowe jako na wydział - zbiore ich wszytskich w jednym pokoju i dam .

kasiaher no to co to za opieka nad ciezarna!!
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 09:06   #4195
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
jeszcze tego nie robiłam na podłodze wczoraj za to wypróbowaliśmy żel Durex Play aż jak teraz o tym pomyślę to mam banana na twarzy tylko że przez niego jestem teraz nie wyspana...
Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
madzia seks w garderobie bosh fajowo ! tak mam dzis urodzinki dziekuje
tak, jak sobie o tym pomysle, to mam usmiech od ucha do ucha hehe. a najlepsze, ze TZ sie do mnie dobiera, a ja "kochanie no ale mielismy isc na spacer "

tak jak pisałam, prezent od TZ dostałam w sobote, wiec myslałam, ze w niedziele juz nic nie dostane. a ten przychodzi z ogromnym bukietem roz i planem na cały dzien

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Gold ale ci super, ze zaproszneia juz wsyztskie rozane. tez juz bym tak chciała.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 09:07   #4196
BEAMI
Raczkowanie
 
Avatar BEAMI
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 376
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

kliwia, życze więc WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ZO OKAZJI URODZINEK !!!!!!!!!!!:r oza::ro za::roz a:
__________________
Nasz ślub - 10.10.2009
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091010650214.html
BEAMI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 10:19   #4197
motley
Zadomowienie
 
Avatar motley
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź/Szczecin
Wiadomości: 1 200
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

kliwia wszystkiego najlepszego, dużo miłości i spełnienia marzeń

Madzialenka dla Ciebie też spóźnione serdeczne życzenia

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
Aha i mamy nowego mieszkańca w domku małego kotka na naszej klasie wkleję zdjęcia (weronika w.). Ale zanim dostaliśmy tego, mieliśmy obiecanego u innej pani rudego kocurka ale stała się tragedia i tamtego kotka zeżarł kocur ;( i ja z łzami w oczach szukałam rudego kota po wsi aż w końcu znalazłam. Nie było mi tak szkoda tego że ja tego kota nie mam, tylko tego że ten kotek nie żyje. Mniej by mi źle było gdyby mi powiedziała kobieta że go oddała.
ojjj przykro mi z powodu koteczka. Ten jest cudny tylko taki malusi... chyba troszkę za wcześnie zabraliście go od mamy. Zabierzcie go szybko na szczepienia przeciwko kocim wirusówkom żeby się Wam nie rozchorował. To jest dziewczynka?

Daj znać co Ci powie sprzedawca z all.

Cytat:
Napisane przez __Madzia__ Pokaż wiadomość
A czy amiast dowodu moze byc prawo jazdy?
najlepiej zapytać księdza ale dokumentem równorzędnym z dowodem jest paszport a nie prawko.

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Dziewczyny...jako, ze maluje się do ślubu sama, to mam pytanko...Jak juz wcześniej mówiłam lubie siebie w mocniejszym make up'ie...nie wiem jakie cienie mam wybrać....suknia biała, dodatki różowe. Róż odpada, bo nie podobam sie sobie w rózowym. Myślałam na smoky...czyli cień biało- srebrny, szary i czarny. Jakoś takie zestawienie mi się u mnie widzi. Musze kupić takią paletką z Inglota w tych kolorach i zaobczyć, jak to wyjdzie.
tak, tak myślę, że smoky ładnie by pasował tylko może taki nie na maxa... coś takiego może tylko ja bym bardziej rozświetliła oko... żeby było dymnie i świetliście
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...smoky+eye+step
__________________
B+M

"W sercu dziewczyny, gdy położysz je na dłoń,
na pierwszym miejscu chłopak,
a przed nim tylko koń !!!!"
motley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 10:22   #4198
zlotko855
Rozeznanie
 
Avatar zlotko855
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 611
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
jeszcze tego nie robiłam na podłodze wczoraj za to wypróbowaliśmy żel Durex Play aż jak teraz o tym pomyślę to mam banana na twarzy tylko że przez niego jestem teraz nie wyspana...
dobry zel tez jestem zadowolona, nie dawno kupilismy durex paly O, dla kobiet polecam chyba, ze o tym samym piszesz

fajnie, ze pisanie idzie Ci do przodu
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091003580517.html
Nasz ślub ^^^^^^ 03.10.2009r.


"całe życie z wariatami i niech tak już zostanie "
zlotko855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 10:26   #4199
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

ja mam durex play fioletowy do masazu i do intymnych rzeczy, i do masazu jest niestety niedobry ale do seksowania idealny
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 10:29   #4200
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez motley Pokaż wiadomość

Madzialenka dla Ciebie też spóźnione serdeczne życzenia
Dzięki

wpadłam na chwile. napiję sie i dalej zmykam na słoneczko nasmarowałam sie filtrem 25 (na twarz) i lezałam godzinkę na przodzie, teraz bede opalała godzinkę tył. mysle, ze jak na pierwszy raz wystarczy. ale powiem jedno, słoneczko nieźle daje
włąsnie odczułam błogie uroki lenistwa
lezałam na tarasie, popijałam zmrozoną herbatkę i się byczyłam
za godzinkę bede znowu

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
ja mam durex play fioletowy do masazu i do intymnych rzeczy, i do masazu jest niestety niedobry ale do seksowania idealny
zgadzam się przy masazu za szybko wysycha i potem skóra robi sie taka szorstka
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.