Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-25, 10:31   #4201
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
maggie, lepiej welon przykryj przescieradlem, albo powloczką, bo ci się od fololi bedzie elektryzował. No i czemu nie wkleilas fotek z przymiarki paskudzie?
Cytat:
Napisane przez zlotko855 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny,

BEAMI jak po panienskim u kolezanki? i co dziewczyny wymyslili?

Riana pytalas o cukiernie - jadlam torty i ciasta z cukierni Starowicz i moge polecic - bardzo dobre, tutaj jest ich stronka: http://www.cukiernia-starowicz.zaprasza.net

Maggie wlasnie! a zdjecia? co do Twojegu stresu to ja chyba tez tak bede miec - juz teraz czasem sni mi sie wesele/slub, a jeszcze 4 miechy

Agatka udanej wizyty w salonie

milego dnia
Cytat:
Napisane przez BEAMI Pokaż wiadomość
Madzialenka12344321 widze, ze weekend bardzo udany, aż miło się czyta tyle szczęscia w tym co piszesz, oby tak dalej

AgatkaL oby pani teraz wykazła sie większą twórczością, a ty żebyś wróciła zachwycona po wizycie.

zlotko855 imprezka była bardzo udana całą niedziele odsypiałam, bo w domku byłam ok 3 może poźniej. Starsza wynajeła limuzynkę jezdziłyśmy nia 3 godz, byłysmy w najciekawszych miejscach w moim mieście porobiliśmy zdjęcia pilismy szapana. Potem imprezka przeniosła sie do klubu, tam tańce, torcik.

__Madzia__ zadrosze już wkrótce twój wymażony dzień, ty napewno troszki nerwówke masz, ale napewno bedzie super. Ja tez sie w tym dniu bede bawic na weselu kolezanki, wiec wypije twoie zdrówko.

Maggie1983 tobie już ostanie przygotowanka zostały, te tygodnie tak szybko lecą, ze nim sie obejrzysz bedziesz składac przysięge
Kliwia, Beami, Złotko - a bo nie zniose krytyki na 2 tygodnie przed slubem tymbardziej, ze jak wiele razy Wam pisalam-nie jestem do konca przekonana do swoich wyborow i juz nic nie zmienie, wiec nie chce sie dolowac tymbardziej, ze wiecie jaka jestem przewrazliwiona ostatnio, normalnie chodze ze lzami na rzesach ALE OBIECUJE WSZEM I WOBEC, ZE DLA MOICH KOCHANYCH WIZAZANEK WKLEJE ZDJECIA ZE SLUBU ZARAZ PO SLUBIE
Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Dziewczyny...jako, ze maluje się do ślubu sama, to mam pytanko...Jak juz wcześniej mówiłam lubie siebie w mocniejszym make up'ie...nie wiem jakie cienie mam wybrać....suknia biała, dodatki różowe. Róż odpada, bo nie podobam sie sobie w rózowym. Myślałam na smoky...czyli cień biało- srebrny, szary i czarny. Jakoś takie zestawienie mi się u mnie widzi. Musze kupić takią paletką z Inglota w tych kolorach i zaobczyć, jak to wyjdzie.
Ja bym zrobila smokey-eyes, ale raczej w roznych odcieniach fioletu, bo szarosci chyba beda zaciemne, tymbardziej ze jestes blondyneczka taka niewinna ale to moje zdanie
Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
madzia seks w garderobie bosh fajowo ! tak mam dzis urodzinki dziekuje
agatka no taki ciemny mocny smokey moze byc przesada. nie moze byc za mocny po prostu. jak zrobisz fotki to pokaz koniecznie. ale wez wtedy ubierz sie na bialo, albo z przescieradla zrob sobie ala suknie na biuscie, zeby zobaczyc jak to sie bedzie prezentowac.
liliputek co do zaproszen/zawuiadomien w firmie, to ja dam imienne zawiadomienie kolezacne z biura, a wydzialowi ktoremu podlegam dam calosciowe jako na wydział - zbiore ich wszytskich w jednym pokoju i dam .

kasiaher no to co to za opieka nad ciezarna!!
Przylaczam sie do tych co milo spedzily weekend z tz ten moj tz to jest niemozliwy-ostatnio wyskoczyl, ze co jak dziecko podrosnie i sobie wyliczy, ze jest "wczesniakiem", a w sobote powiedzial ze koniecznie pierwszy musi byc syn i ze jak bedzie dziewczynka to moge sie pozegnac z pierscionkiem - w kompecie do obrczki jest pierscionek i tz powiedzial, ze jak urodze mu syna to dopiero go dostane, a teraz powiedzial ze jak bedzie dziewczynka to dziewczynka dostanie a nie ja
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 10:35   #4202
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez motley Pokaż wiadomość

tak, tak myślę, że smoky ładnie by pasował tylko może taki nie na maxa... coś takiego może tylko ja bym bardziej rozświetliła oko... żeby było dymnie i świetliście
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...smoky+eye+step
Ten to nawet za ciemny...myślałam o czymś takim, oko jak dla mnie idealne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oczy2.jpg (33,0 KB, 57 załadowań)
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 10:35   #4203
zlotko855
Rozeznanie
 
Avatar zlotko855
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 611
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

a to tego fioletowego nie mielismy (jeszcze?) to jest ten w tej duzej butelce? mielismy te mniejsze w niebieskiej i zielonej (zielony bo rozgrzewa od srodka a TZ myslal ze mu odpadnie, no ale mielismy ubaw dzieki temu) ten play O ma 15 ml i kosztowal ponad 50 zl, ale orient zalpalismy po odejsciu od kasy, no coz, ale warto bylo, bo niewielkie ilosci sa potrzebne
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091003580517.html
Nasz ślub ^^^^^^ 03.10.2009r.


"całe życie z wariatami i niech tak już zostanie "
zlotko855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 10:38   #4204
motley
Zadomowienie
 
Avatar motley
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź/Szczecin
Wiadomości: 1 200
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Ten to nawet za ciemny...myślałam o czymś takim, oko jak dla mnie idealne
no fajny ja też myślę o tym żeby oczy jakoś ciemniej zrobić ale jeszcze na nic się nie zdecydowałam
__________________
B+M

"W sercu dziewczyny, gdy położysz je na dłoń,
na pierwszym miejscu chłopak,
a przed nim tylko koń !!!!"
motley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 10:40   #4205
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

tak fioletowy jest w duzej butelce, ja za swoj zaplacilam jakies 40 zł - kupowalam na allegro w aptece. kupowalam dwa, od razu dla kumpeli na panienski.
Ale zapach ma do dupy bo pachnie stara pomadka do ust. ech.

agatka. noo ten co wkleilas fajny myslalam ze cos bardzioej ciemnego i drapieznego chcesz. ten jest bardzo ladny

maggie hjaka krytyka!!! czekam na fotki na maila
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 10:41   #4206
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

ło matko, ja nie wiem kiedy to wszystko przeczytam tyle naskrobałyście...
Kasiaher extra!!! gratuluję!!!
Klivia wszystkiego najlepszego i wieczorem faceta w czekoladzie nagiego


mam zapytanie, umówiłam się do fryzjera na 8, ślub jest o 15.30. Nie za wcześnie??? bo moja kumpela w zeszłym roku miała o 16 i czesała się o 12...

Edytowane przez diya1983
Czas edycji: 2009-05-25 o 10:57
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 10:44   #4207
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Ten to nawet za ciemny...myślałam o czymś takim, oko jak dla mnie idealne
O bardzo fajnie oko zrobione ja też chce cos ciemniejszego. Nie widza mi sie kompletnie te ślubne pastele
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-25, 10:45   #4208
zlotko855
Rozeznanie
 
Avatar zlotko855
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 611
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Maggie1983 Pokaż wiadomość
Kliwia, Beami, Złotko - a bo nie zniose krytyki na 2 tygodnie przed slubem tymbardziej, ze jak wiele razy Wam pisalam-nie jestem do konca przekonana do swoich wyborow i juz nic nie zmienie, wiec nie chce sie dolowac tymbardziej, ze wiecie jaka jestem przewrazliwiona ostatnio, normalnie chodze ze lzami na rzesach ALE OBIECUJE WSZEM I WOBEC, ZE DLA MOICH KOCHANYCH WIZAZANEK WKLEJE ZDJECIA ZE SLUBU ZARAZ PO SLUBIE

Maggie trzymam cie za slowo ale ogladalam Twoja suknie na fotkach ktore mi kiedys przeslalas i jest piekna, wiec nie rozumiem Twoich obaw. bedziesz piekna PM

no to jak piszecie, ze tak Wam sie weekend udal to sie pochwale, ze nam tez byl zupelnie leniwy, nigdzie sie nie spieszylismy, wiec troche tez poszalelismy, az sie boje spojrzec w twarz sasiadom, jedynie wczoraj bylismy na urodzinkach chrzesniaka TZ, no ale TZ stwierdzil, ze przed wyjsiem to on chcialby jeszcze pobaraszkowac, bo nie wytrzyma. nie wiem co mu sie stalo ostatnio, no ale nie narzekam
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091003580517.html
Nasz ślub ^^^^^^ 03.10.2009r.


"całe życie z wariatami i niech tak już zostanie "
zlotko855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 10:46   #4209
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

tyle się opisałam i mi się wszystko skasowało
kliwia wszystkiego naj...
madzialenka dla ciebie również

musze tż chyba za moje nie wyspanie dzisiaj

aha byłam w sobotę u sibie na sali, niesty babka tak mnie wyprowadzała z rownowagi że myslałam że ją zeczełam mi kreślic zimne przystawki twierdząc że sie poprostu zmarnuje , a mój ociec stwierdził że Pani jest fachowcem więc najlepiej się zna., i tak na stołach wedłu niej powinno byc jajka w szynce, 2 rodzaje sałatek kaczka, roladki schabowe i sledzie. myslałam że mnie normalnie rozwali, więc jej powiedziałam że jakim prawem ona mi to wykresla skoro ja wybrałam takie a nie inne menu że to ja o tym decyduje a nie bedzie kłaśc mi na stołach to co jej sie wydaje Powiedziałam jej że ładna sala to nie wszystko, moi goście i tak bardzo nie będą na to zwracac uwagi, lepiej żeby sie wybawili wytańczyli i najedli a nie podziwiali jaka to piekna sala. Troche ja zatkało . Normalnie jeszcze jak ojciec powiedział mże pani lepiej wie to mnie normalnie rozwaliło.
więc powidziałam ze skoro tak to ja moge juz wyjsc bo i tak nie mam prawa głosu niech pani ustali menu wedle swojego widzimisie pani się na mnie spojrzała i mówi dobrze to niech będzie tak jak córka chce. z wielkim fochem.
Jeszcze mówię do niej że maja byc dwa kieliszki z woda na przywitanie , bo ja nie moge to ona do mnie " jak pani wypije jeden kieliszek wódki to sie Pani nic nie stanie " normalnie nie wiem co za baba . i mówie do nie " Przepraszam a czy pani sobie nie zdaje sprawy że nawet najmniejsze ilośći alkoholu szkodzą dziecku, to ja mam pić wódke, narażac maluszka, tym bardziej że własnie teraz powinnam na siebie jak najbardziej uważać, prosze mi tu swoich
mądrości i nauk nie udzielać czy mi wolno czy nie tylko dostosowac się do tego co mówię i koniec" uh wyszłam taka wkurzona że hej
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 10:56   #4210
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

motley malutki jest bo ma kolo 4 tyg, ale jak to na wsi a co tam, chodzi, oczy ma otwarte to może iść właśnie wróciłam od weta i kazał mi go karmić jeszcze troszkę mlekiem bebiko i już próbować dawać mięsną karmę. Zdrowa jest, bo to dziewczę, i na odrobaczenie mam przyjść za 2 tygodnie a potem na szczepienia dwa razy. Już prawie się na sterylizację umówilam
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 11:01   #4211
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez zlotko855 Pokaż wiadomość
Maggie trzymam cie za slowo ale ogladalam Twoja suknie na fotkach ktore mi kiedys przeslalas i jest piekna, wiec nie rozumiem Twoich obaw. bedziesz piekna PM

no to jak piszecie, ze tak Wam sie weekend udal to sie pochwale, ze nam tez byl zupelnie leniwy, nigdzie sie nie spieszylismy, wiec troche tez poszalelismy, az sie boje spojrzec w twarz sasiadom, jedynie wczoraj bylismy na urodzinkach chrzesniaka TZ, no ale TZ stwierdzil, ze przed wyjsiem to on chcialby jeszcze pobaraszkowac, bo nie wytrzyma. nie wiem co mu sie stalo ostatnio, no ale nie narzekam
a zlotko, mam nadzieje, ze to po prostu stres przedslubny i jeszcze ktos mi kopie dolki w pracy tylko jeszcze nie wiem kto i tak sie to wszystko kumuluje zerknij jeszcze raz w tego linka, bo wrzucilam tam jeszcze co nieco
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-25, 11:02   #4212
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

diya dobrze sie umowilas

edit:
kasiaher no co za baba dobrze jej powiedzialas.

Edytowane przez kliwia
Czas edycji: 2009-05-25 o 11:05
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 11:06   #4213
monia.ch
Raczkowanie
 
Avatar monia.ch
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: malownicza miejscowość
Wiadomości: 245
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Hej dziewczyny, w końcu nadrobiłam wątki. Nie mam za wiele czasu aby pisać, ale na bieżąco Was czytam .

Wszystkim solenizantkom życzę wszystkiego dobrego oraz spełnienia marzeń.

Kasiaher gratuluję szczerze i powiem Ci kobieto pojechałaś po babce!!!! PODZIWIAM. Tak trzymaj

A ja chciałam Wam powiedzieć że byłam w piątek na 2 przymiarce, poniżej macie fotki 2 fotki (Ramiączka są z koronki i cały tył powyżej łopatek jest także z koronki ten materiał to tylko atrapa żeby krawcowa wiedziała jak wykroić). Przymierzałam jak widać welon. I powiem Wam że miałyście racje wyglądam w nim o wiele lepiej niż w tym kapeluszu. Doradźcie mi jeszcze kochane czy mam zrezygnować z ramiączek w tej sukience czy mam je sobie zostawić. I jeszcze nie wiem czy powinnam zrezygnować z koła?? Cały czas jestem święcie przekonana że z tym kołem to źle będzie mi się tańczyło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020162.jpg (19,6 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020161.jpg (20,5 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020160.jpg (30,6 KB, 87 załadowań)
__________________
szczęśliwa żonka 29.08.2009r.

monia.ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 11:09   #4214
zlotko855
Rozeznanie
 
Avatar zlotko855
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 611
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

BEAMI fajnie, ze wieczor sie udal. a jak TZ? nie musialas sie na niego denerwowac?

kasiaher dobrze wygarnelas tej kobiecie, nie bedzie Ci radzic jak dbac o bobasa. powalila mnie tekstem "ze jeden kieliszek nie zaszkodzi"
a co do menu - to proste, chce dac mniej na stoly, by wiecej w kieszeni zostalo, bo dobrze mysle? cena jest taka sama bez wzgledu co bedzie na stolach? w sensie to co ona mowila a to co ty chcesz?
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091003580517.html
Nasz ślub ^^^^^^ 03.10.2009r.


"całe życie z wariatami i niech tak już zostanie "
zlotko855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 11:12   #4215
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
madzia nie wiem czy moze byc prawo jazdy. raczej musi byc dowod.
ania na zalatwienie dokumentow do slubu za wczesnie masz.

zlotko a dziekuje dziekuje
Dzwonilam do kancelarii, nie trzeba na szczscie dowodu, ale co nie zmienia faktu, ze moj jest rostrzepany przed slubem.
__________________
Szczesliwa żonka
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090530040117.html
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 11:13   #4216
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
ja mam durex play fioletowy do masazu i do intymnych rzeczy, i do masazu jest niestety niedobry ale do seksowania idealny
też mamy ten duży fioletowy że też wcześniej go nie kupilismy.. sory ale jakaś niewyżyta dzisiaj jestem, a jeszcze idziemy po pracy do poradni... to chyba tam nie usiedzę jak babka będzie mówiłą o seksie

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Dzięki

wpadłam na chwile. napiję sie i dalej zmykam na słoneczko ale powiem jedno, słoneczko nieźle daje
włąsnie odczułam błogie uroki lenistwa
lezałam na tarasie, popijałam zmrozoną herbatkę i się byczyłam
za godzinkę bede znowu
Madzia błagam nie pisz takich rzeczy, bo zwariuję. U mnie ponuro i nudno...

Cytat:
Napisane przez diya1983 Pokaż wiadomość
mam zapytanie, umówiłam się do fryzjera na 8, ślub jest o 15.30. Nie za wcześnie??? bo moja kumpela w zeszłym roku miała o 16 i czesała się o 12...
Diya jeżeli bedzie Cie czesała około 2 godzin i później maijaż, to będziesz w domu około 11-12. A będziesz miała jeszcze sesję przed slubem? Moze dałabyś radę przesunąć czesanie na 9?


kasiaher no przesadzona kobieta jak mogła. Dobrze że jej tak twardo powiedziałaś... jak słysze takie głupie gadanie że kieliszek nie zaszkodzi no mnie trzęsie... ale wiesz nie wiedziała ze jesteś w ciaży...
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 11:15   #4217
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez BEAMI Pokaż wiadomość
Madzialenka12344321 widze, ze weekend bardzo udany, aż miło się czyta tyle szczęscia w tym co piszesz, oby tak dalej

AgatkaL oby pani teraz wykazła sie większą twórczością, a ty żebyś wróciła zachwycona po wizycie.

zlotko855 imprezka była bardzo udana całą niedziele odsypiałam, bo w domku byłam ok 3 może poźniej. Starsza wynajeła limuzynkę jezdziłyśmy nia 3 godz, byłysmy w najciekawszych miejscach w moim mieście porobiliśmy zdjęcia pilismy szapana. Potem imprezka przeniosła sie do klubu, tam tańce, torcik.

__Madzia__ zadrosze już wkrótce twój wymażony dzień, ty napewno troszki nerwówke masz, ale napewno bedzie super. Ja tez sie w tym dniu bede bawic na weselu kolezanki, wiec wypije twoie zdrówko.

Maggie1983 tobie już ostanie przygotowanka zostały, te tygodnie tak szybko lecą, ze nim sie obejrzysz bedziesz składac przysięge
Dziekuje bardzo
Juz stresik mam, chcialabym, zeby wsystko wypadlo dobrze i sprawnie.
__________________
Szczesliwa żonka
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090530040117.html
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 11:17   #4218
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez monia.ch Pokaż wiadomość
A ja chciałam Wam powiedzieć że byłam w piątek na 2 przymiarce, poniżej macie fotki 2 fotki (Ramiączka są z koronki i cały tył powyżej łopatek jest także z koronki ten materiał to tylko atrapa żeby krawcowa wiedziała jak wykroić).
Mi się podoba kształt sukni z tymi ramiączkami a jeżeli chodzi o halkę to lepiej mieć i ewentualnie ją zdejmiesz jak Ci będize nie wygodnie- gorzej jak Ci zabraknie

Daleka kuzynka mi dziś odmówiła mam wyrzuty sumienia ze się z tego cieszę ale dzięki temu bedziemy mogli zaprosić bliskich znajomych z którymi mamy kontakt i aż głupio by było ich nie zaprosić...
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015

Edytowane przez gold-fish
Czas edycji: 2009-05-25 o 11:19
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 11:18   #4219
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

monia.ch srednio z tymi ramiaczkam to wyglada
a jesli chodzi o kolo to mozesz sprobowac porobic coś w salonie, potanczyc uscisc kucac itp. z kolem i bez niego, bo kolo da sie wyciagnac. A jak bez niego bedzie kiepsko, to moze wtedy halke z wieksza iloscia tiulu ?
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-25, 11:20   #4220
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

wytrzymałam 30 minut
Cytat:
Napisane przez diya1983 Pokaż wiadomość
mam zapytanie, umówiłam się do fryzjera na 8, ślub jest o 15.30. Nie za wcześnie??? bo moja kumpela w zeszłym roku miała o 16 i czesała się o 12...
dobrze
ja mam slub na 17.00 a czesanie na 9.30
Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
madzialenka dla ciebie również
Dziekuję

co za baba sie u ciebie trafiła dobrze jej powiedziałas. normalnie szkoda słów.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 11:21   #4221
zlotko855
Rozeznanie
 
Avatar zlotko855
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 611
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Maggie1983 Pokaż wiadomość
a zlotko, mam nadzieje, ze to po prostu stres przedslubny i jeszcze ktos mi kopie dolki w pracy tylko jeszcze nie wiem kto i tak sie to wszystko kumuluje zerknij jeszcze raz w tego linka, bo wrzucilam tam jeszcze co nieco

Maggie zerknelam sprawdz prv
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091003580517.html
Nasz ślub ^^^^^^ 03.10.2009r.


"całe życie z wariatami i niech tak już zostanie "
zlotko855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 11:29   #4222
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

a ja w koncu nie wiem, czy wysyłąs te zaproszenia listem zwykłym priorytetowym czy poleconym??
niby przy poleconym jest pewnosc ze list dojdzie, ale czy tak wypada, aby ludzie na poczte latali jak ich akurat listonosz nie zastanie w domu??
i jakim listem wysyłąc za granice ??

aha co sie jeszcze dowiedziałamw sobote:
- chlebek na powitanie juz nam sala nasza załatwia
- stół kurpiowski + piwko kozicowe (miłam degustacje w sobote) rózwniez w cenie ok 800zł.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 11:33   #4223
motley
Zadomowienie
 
Avatar motley
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź/Szczecin
Wiadomości: 1 200
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
motley malutki jest bo ma kolo 4 tyg, ale jak to na wsi a co tam, chodzi, oczy ma otwarte to może iść właśnie wróciłam od weta i kazał mi go karmić jeszcze troszkę mlekiem bebiko i już próbować dawać mięsną karmę. Zdrowa jest, bo to dziewczę, i na odrobaczenie mam przyjść za 2 tygodnie a potem na szczepienia dwa razy. Już prawie się na sterylizację umówilam
no tak mi się wydawało, że to dziewczynka bo ona jest szylkretką Ehhh szkoda, że ludzie mają takie podejście do zwierząt i zabierają im najważniejszy w życiu okres, który powinny spędzić z mamą i rodzeństwem Ale za to masz szansę wychować ją na taką przytulankę jak moja kicia (też za wcześnie odłączona od matki) bo przez najbliższe dwa miesiące to Ty będziesz jej mamą
Na fotce sobie śpimy

Cytat:
Napisane przez monia.ch Pokaż wiadomość

A ja chciałam Wam powiedzieć że byłam w piątek na 2 przymiarce, poniżej macie fotki 2 fotki (Ramiączka są z koronki i cały tył powyżej łopatek jest także z koronki ten materiał to tylko atrapa żeby krawcowa wiedziała jak wykroić). Przymierzałam jak widać welon. I powiem Wam że miałyście racje wyglądam w nim o wiele lepiej niż w tym kapeluszu. Doradźcie mi jeszcze kochane czy mam zrezygnować z ramiączek w tej sukience czy mam je sobie zostawić. I jeszcze nie wiem czy powinnam zrezygnować z koła?? Cały czas jestem święcie przekonana że z tym kołem to źle będzie mi się tańczyło
hmmm z ramiączkami trudno powiedzieć bo przydałoby się zdjęcie bardziej z bliska. Natomiast ja bym z koła nie rezygnowała bo dzięki niemu suknia się ładnie układa.

Cytat:
Napisane przez zlotko855 Pokaż wiadomość
Maggie zerknelam sprawdz prv
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3897.jpg (65,8 KB, 64 załadowań)
__________________
B+M

"W sercu dziewczyny, gdy położysz je na dłoń,
na pierwszym miejscu chłopak,
a przed nim tylko koń !!!!"
motley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 11:35   #4224
monia.ch
Raczkowanie
 
Avatar monia.ch
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: malownicza miejscowość
Wiadomości: 245
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
Mi się podoba kształt sukni z tymi ramiączkami a jeżeli chodzi o halkę to lepiej mieć i ewentualnie ją zdejmiesz jak Ci będize nie wygodnie- gorzej jak Ci zabraknie
..
Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
monia.ch srednio z tymi ramiaczkam to wyglada
a jesli chodzi o kolo to mozesz sprobowac porobic coś w salonie, potanczyc uscisc kucac itp. z kolem i bez niego, bo kolo da sie wyciagnac. A jak bez niego bedzie kiepsko, to moze wtedy halke z wieksza iloscia tiulu ?
Dzieki za rady. Wkleję fotki z następnej przymiarki
A póki co jeszcze pochwalę się obrączkami, jakie zamówiliśmy u naszego złotnika, w czwartek. Nasze będą bez brylantu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d_16.81308o.jpg (19,0 KB, 17 załadowań)
__________________
szczęśliwa żonka 29.08.2009r.


Edytowane przez monia.ch
Czas edycji: 2009-05-25 o 11:36
monia.ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 11:35   #4225
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

magda wyslij priorytetm, do polski i za granice. Poleconym nie wypada fatygowac gosci na poczte.
monia nie ten zalacznik
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 11:39   #4226
monia.ch
Raczkowanie
 
Avatar monia.ch
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: malownicza miejscowość
Wiadomości: 245
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez motley Pokaż wiadomość
hmmm z ramiączkami trudno powiedzieć bo przydałoby się zdjęcie bardziej z bliska. Natomiast ja bym z koła nie rezygnowała bo dzięki niemu suknia się ładnie układa.
Wklejam jeszcze jedna fotkę z bliska. Oraz fotkę z poszukiwań sukni, kiedy to jeszcze jest w całości ;D. Teraz będziecie miały cały obraz.
Powiem Wam dziewczyny że mam straszne kompleksy na punkcie swoich ramion, że są za grube. I nie wiem właśnie czy te ramiączka nie pogrubiają ich jeszcze dodatkowo
Kliwia dzięki za uwagę, już poprawione
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020154.jpg (53,4 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg skn.jpg (147,4 KB, 82 załadowań)
__________________
szczęśliwa żonka 29.08.2009r.


Edytowane przez monia.ch
Czas edycji: 2009-05-25 o 11:44
monia.ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 11:39   #4227
motley
Zadomowienie
 
Avatar motley
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź/Szczecin
Wiadomości: 1 200
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

madzialenka wyślij priorytetem bo zwykły list może iść nawet 2 tyg (tak samo polecony)
monia śliczne obrączki
Ja bym zostawiła z ramiączkami zwłaszcza, że mają być z koronki więc będą ładną ozdobą sukni bo ona w sumie jest raczej skromna. Myślę, że koronka doda jej uroku
__________________
B+M

"W sercu dziewczyny, gdy położysz je na dłoń,
na pierwszym miejscu chłopak,
a przed nim tylko koń !!!!"

Edytowane przez motley
Czas edycji: 2009-05-25 o 11:40
motley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 11:39   #4228
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

Cytat:
Napisane przez motley Pokaż wiadomość
no tak mi się wydawało, że to dziewczynka bo ona jest szylkretką Ehhh szkoda, że ludzie mają takie podejście do zwierząt i zabierają im najważniejszy w życiu okres, który powinny spędzić z mamą i rodzeństwem Ale za to masz szansę wychować ją na taką przytulankę jak moja kicia (też za wcześnie odłączona od matki) bo przez najbliższe dwa miesiące to Ty będziesz jej mamą
Na fotce sobie śpimy



hmmm z ramiączkami trudno powiedzieć bo przydałoby się zdjęcie bardziej z bliska. Natomiast ja bym z koła nie rezygnowała bo dzięki niemu suknia się ładnie układa.
no nie, slodkosci na tym zdjeciu
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 11:40   #4229
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

motley swietne zdjęcie

monia bardzo ładne obrączki

Kliwia myslisz, ze nie bedzie problemu z tymi listami?? boję się, bo z rk temu wysłalam wazny dla mnie list i do tej pory nie doszedł
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 11:42   #4230
BEAMI
Raczkowanie
 
Avatar BEAMI
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 376
Dot.: Teraz My - Panny Młode 2009 - cz. XI

zlotko855 nawet tak bardzo sie nieopił, bo razem wracaliśmy to go widziałam. Mówił, ze na tej dyskotece był grzeczny Na drugi dzień troszki go głowa bolała.

__Madzia__ wszystko napewno będzie super, czekamy na relacje po. Trzymaj sie i niestresuj sie

kasiaher dobrze jej powiedziałas, to wkońcu twoje wesele a nie jej. Kochana tylko ty sie tak nie denerwuj bo teraz to nie wskazane. Choc nie dziwne ze cię wyprowadziła z równowagi
__________________
Nasz ślub - 10.10.2009
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091010650214.html
BEAMI jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:32.