Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12 - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-03, 10:59   #661
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekk88 Pokaż wiadomość
Ale tutaj cicho Godzinkę temu byłam na solarium jeszcze pójde przed ślubem 2 albo 3 razy, mam już ładnie opaloną twarz, ale nie umiem opalić nóg nie wiem dlaczego, ale jest lepiej niż na początku bo mam bardzo jasną karnację.

oby, oby [/quote]
Kwiatuszku, a opalałas się na stojącym? Bo na stojącym nóg nie łapie

Złotki i inne dziewczynki chwalące moją suknię, dziękuję
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 11:03   #662
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez evelina.00 Pokaż wiadomość
Jak to nie stosujesz antykoncepcji i dziecka jeszcze nie zrobiliście. Rozumiem że stosujesz ale nie hormonalną czy zadnej nie stosujesz? Ciekawe czy do prezerwatyw tez sie jakiś nawiedzony ksiądz może czepnąć.
nawiedzony?? napewno. jakby nie było to antykoncepcja

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
jak poprosiłam mojego ksiedza o namiary na pozostałe pary zeby cos z dekoracja zadziałac to mi powiedział ze on nie moze bo jest ochrona danych i mam sobie szukac sama kto to jest na własną reke
i mu powiedziała ze jak on sobie to wyobraza jak mi pierwsza para ustroi na ten przykład koscół na rozowo i wyjdzie za 5 trzynasta a ja wchodze o 13 to kiedy maja mi to florystki zrobić ? powiedział ze to nie jego problem.... i jak chce ustroic to mam sama cos wykombinowac
dół gigant normalnie
oo kurcze, tez sie własnie tego obawiam.

kurcze jak dalej ebdzie taka brzydka pogoda, to bede musiała isc na solarium. a sie boje, bo jeszcze nigdy nie byłam
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 11:06   #663
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
czyli ktos to pozakąłda i rozstawi kwiaty przed twoim slubem tak?? i zabierze po slubie. ja chciałam jeszcze aby droge do ołtarza była w kwiatkach tzn z tiuelm bede przewiązane do ławek bocznych. ale potem nie wiem, bo jak nikt nie bedzie chciał dekoracji, to czemu ja mam za kogos robic. tylko czy bedzie czas by ktos to potem pozabierał z koscołą przed wczesniejsza mszą??


oby, oby
ja wlasnie chcialam cala droge do oltarza w zywych kwiatach ze swiecami ale koszt to ok 1000zl, wiec musialam wybrac cos na moja kieszen i beda tylko 2 swieczniki przy nas pani zamontuje wszystko przed msza i zaraz po mszy zabierze-bardzo ja o to prosilam, bo nie zamierzam byc dobra ciocia i komus sponsorowac dekoracje, jak oni nawet nie zapytali co i co za ile tylko odrazu byli na nie
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 11:08   #664
evelina.00
Raczkowanie
 
Avatar evelina.00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 327
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
jak poprosiłam mojego ksiedza o namiary na pozostałe pary zeby cos z dekoracja zadziałac to mi powiedział ze on nie moze bo jest ochrona danych i mam sobie szukac sama kto to jest na własną reke
i mu powiedziała ze jak on sobie to wyobraza jak mi pierwsza para ustroi na ten przykład koscół na rozowo i wyjdzie za 5 trzynasta a ja wchodze o 13 to kiedy maja mi to florystki zrobić ? powiedział ze to nie jego problem.... i jak chce ustroic to mam sama cos wykombinowac
dół gigant normalnie
Ksiądz dziwny i tyle bo mogł podać same telefony nawet bez nazwiska osób bo to zadne dane osobowe nr telefonu.
Mój podał mi numery i wszystko zalatwilismy telefonicznie, dostalam przelewy na konto od tych osób i dekoracja bedzie na 3 sluby.
__________________
"bo prawdziwej miłości nawet małżeństwo nie zaszkodzi"

mama Aniołka 28.01.2010
evelina.00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 11:12   #665
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez Maggie1983 Pokaż wiadomość
ja wlasnie chcialam cala droge do oltarza w zywych kwiatach ze swiecami ale koszt to ok 1000zl, wiec musialam wybrac cos na moja kieszen i beda tylko 2 swieczniki przy nas pani zamontuje wszystko przed msza i zaraz po mszy zabierze-bardzo ja o to prosilam, bo nie zamierzam byc dobra ciocia i komus sponsorowac dekoracje, jak oni nawet nie zapytali co i co za ile tylko odrazu byli na nie
jak cos to wałsnie tak samo zrobimy, ja tez nie bede chciała byc dobrą ciocią
Cytat:
Napisane przez evelina.00 Pokaż wiadomość
Ksiądz dziwny i tyle bo mogł podać same telefony nawet bez nazwiska osób bo to zadne dane osobowe nr telefonu.
Mój podał mi numery i wszystko zalatwilismy telefonicznie, dostalam przelewy na konto od tych osób i dekoracja bedzie na 3 sluby.
to super ci sie udało, z 3 par to juz mozna ąłdną dekorację zrobic.

zastanawiam sie czy mojego TZ da sie nauczyc tego ukłądu on taki nietańcowny jest

dziewczyny jakbyscie chciały aby wygladał wasz panienski?? bo mnie sie swiadkowa ostatnio o to pytała.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 11:13   #666
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
jak poprosiłam mojego ksiedza o namiary na pozostałe pary zeby cos z dekoracja zadziałac to mi powiedział ze on nie moze bo jest ochrona danych i mam sobie szukac sama kto to jest na własną reke
powiedział ze to nie jego problem.... i jak chce ustroic to mam sama cos wykombinowac
dół gigant normalnie
TO może poproś go żeby przekazał Twój telefon innym parom tu nie chodzi, ze to nie jego problem, powiedz, ze to jest Wasz duży problem chyba mógłby Wam pomóc
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 11:20   #667
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

co do stojącego solarium to mi opala nogi, bo akurat chodze na takie ze sa mega lampy mocne 8 minut ciezko wytrzymac
aczkolwiek nogi zawsze sie dluzej opalaja , i nie ma to jak slonce naturalne. Ale jak nie bede mogla opalic sie naturalnie w wakacje przed slubem, to nie dosc ze skorzystam z solarium, to jeszcze mysle sobie ze jakies 2-3 tygodnie przed slubem posmaruje sie balsamem brazujacym i tez bedzie super
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 11:23   #668
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

ja czekam z 2 tygodnie, jak nie bedzie dalej słonca, to kit ide do salarium
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 11:40   #669
SollAngelica
Raczkowanie
 
Avatar SollAngelica
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 229
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Cześć!

Soll, zeskanowałam specjalnie dla Ciebie trochę niewyraźne, bo musiałam zmniejszać i zmniejszać do wymaganych rozmiarów
wowww!! ale piekne ciacho!
to chyba ciacho z przekazem miłosnym do TZ

Cytat:
Napisane przez Maggie1983 Pokaż wiadomość
super pmysl z tymi koszyczkami, ale myslicie ze w kosciele sie zgodza po nas sa jeszcze cgyba 2 sluby
zapytaj ksiedza - u moich znajomych zgodził się, ale prosił aby po ślubie szybko posprzątać - mozesz dogadac sie z firmą dekorującą że zrobi to za Was zeby nikogo z gosci w to nie angazowac

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
Słuchajcie jak odwoływałyscie swoich fryzjerów? jak np. zmieniłyscie zdanie, ze nie chcecie sie czesać, bo fryzura próbna wyszła źle? Musze zadzwonić i jest mi strasznie głupio... przesadzam?
ja umawiam sie na probne do dwoch a czesac bede sie u jednego - wiec tez bede musiala jednego odwolac

dziewczyny a'propos ile wczesniej rezerwowalyscie fryzjera?
mi wszędzie gdzie pytam mowią, że na wrzesien to mam przyjść sie umowić na poczatku lipca bo one jeszcze grafików nie mają
boje sie że w lipcu moze by po ptakach i będę się czesać o 12

Cytat:
Napisane przez evelina.00 Pokaż wiadomość
Ktoś was zawozi do fryzjera w dzień slubu bo ja to raczej sama pojade.

Tż w tym czasie zawiezie kwiaty i prezenty dla rodziców na sale. Dla moich mamy ręcznie malowany wazon a dla Tż porcelanowe czarki - kielichy. Strasznie dlugo wybieralismy te prezenty.
ja tez sama będę jechać
wow świetny pomysł z tymi prezentami dla rodzicow!!

Cytat:
Napisane przez __Madzia__ Pokaż wiadomość
Zabawa polegala na tym, ze mieli stroje tine tarner, ta too, jacsona, i wczesniej mielsimy ustalone osoby do tych strojow, tylko ja je wywoalalm przez mikrofon, ale osoby byly wlasnie takie co daly czadu przy spiewaniu , byly jeszcze inne zabawy, typu zakladaly osoby duze pizamy i pompowaly balony i wsadzaly do srodka pizamy i przebijaly, byla jeszcze zabawa z dzieckiem: mlode mamy z gosci, przebieraly pana mlodego w pieluchy sliniaczek, czapeczke smoczek i pan mlody musial powiedziec wierszyk a z orkiestry znieksztalcal glos na dziedziecy, byla jeszcze zabawa dla pary mlodej typu co ja bede robic w domu a co moj tz. wszystkie zabawy byly ustalone razem z orkiestra, ale uwazam, ze zabawy na weselu musza byc
kurcze musze poczytac o zabawach, bo kompletnie nie mam pomysłow jakie są i jakie bym chciala
na 100% nie jakies zboczone... ble :/

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
ja nawet nie wiem kto nam autko bedzie dekorował. moze TZ ze swiadkiem sama nie wiem.
a bukiet chce by odebrał TZ

aha macie jakies pomysły na dekoracje domu?? czy nie dekorujecie??
my domu nie dekorujemy - nie podoba mi się to poprostu


Cytat:
Napisane przez Maggie1983 Pokaż wiadomość
ja wlasnie chcialam cala droge do oltarza w zywych kwiatach ze swiecami ale koszt to ok 1000zl, wiec musialam wybrac cos na moja kieszen i beda tylko 2 swieczniki przy nas pani zamontuje wszystko przed msza i zaraz po mszy zabierze-bardzo ja o to prosilam, bo nie zamierzam byc dobra ciocia i komus sponsorowac dekoracje, jak oni nawet nie zapytali co i co za ile tylko odrazu byli na nie
wow... cena strasznie duza! mi powiedziala dziewczyna 350 zł za świece ustawione wzdloz lawek na świecznikach i kwiaty przy oltarzu
w załączeniu fotki ze ślubów gdzie nasza dekoratorka dekorowala
dziewczyny - jak lepiej z tymi świecznikami - z białą organtyną w tle czy bez niej?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (30,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (23,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (37,6 KB, 30 załadowań)
__________________
5.09.09
"jeśli ktoś czegoś chce to znajdzie sposób,
jeśli ktoś czegoś nie chce to znajdzie powód."

Edytowane przez SollAngelica
Czas edycji: 2009-06-03 o 11:43 Powód: dodanie zdjęć ;)))
SollAngelica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 11:44   #670
zlotko855
Rozeznanie
 
Avatar zlotko855
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 611
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

ja chodze na solarium regularnie wiem ze to niezdrowe, ale baaardzo duzo nawilzam cialo, no i oczywiscie nie przesadzam, bo nie wygladam jak skwarek tylko tak na utrzymanie delikatnej opaleznizny.

kasiaher dodala fotki na n-k z panienskiego. Kasiu super wygladasz , dzidzia Ci sluzy
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091003580517.html
Nasz ślub ^^^^^^ 03.10.2009r.


"całe życie z wariatami i niech tak już zostanie "
zlotko855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 11:47   #671
BEAMI
Raczkowanie
 
Avatar BEAMI
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 376
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

DZiewczynki kiedys jedna z was podowała strone na naszej klasie gdzie sa pozapisywane PM szukam ale nie moge znalezc czy mogła by któras z was jeszcze raz wstawic.
__________________
Nasz ślub - 10.10.2009
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091010650214.html
BEAMI jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 11:53   #672
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

kasiu sliczne zdjęcia z twojego panienskiego
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 11:54   #673
zlotko855
Rozeznanie
 
Avatar zlotko855
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 611
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez BEAMI Pokaż wiadomość
DZiewczynki kiedys jedna z was podowała strone na naszej klasie gdzie sa pozapisywane PM szukam ale nie moge znalezc czy mogła by któras z was jeszcze raz wstawic.


http://nasza-klasa.pl/school/85532/120
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091003580517.html
Nasz ślub ^^^^^^ 03.10.2009r.


"całe życie z wariatami i niech tak już zostanie "
zlotko855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 11:56   #674
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

SollAngelica, wydaje mi się, ze orkiestra powinna podsunąc pomysly na zabawy.
Jesli chodzi o dekoracje kosciola, to ja wynajomowalam firme dekoracyjną, mialam mijesca siedzace panstwa mlodych i swiadkow udekorowane, mialam stojaki z zywymi kwiatami laczaone tiulem, myslalam poczatkowo zeby tiul byl polączony z lawkami a nie stojakami, ale pani od dekoracji odradzila mi z tego wzgledu, iz zdarzylo sie jej, ze goscie zapominali, ze wychodzi sie z jednej strony i przypadkiem wywszli ze strony tiulu i dekoracja sie zerwala, mialam rowniez czerwony dywan, platki roz, i mala bramke obwiązaną tiulem.

Bukiet slubny mialam z roz-jeszcze mi sie trzyma
__________________
Szczesliwa żonka
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090530040117.html
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 11:58   #675
SollAngelica
Raczkowanie
 
Avatar SollAngelica
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 229
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez __Madzia__ Pokaż wiadomość
SollAngelica, wydaje mi się, ze orkiestra powinna podsunąc pomysly na zabawy.
Jesli chodzi o dekoracje kosciola, to ja wynajomowalam firme dekoracyjną, mialam mijesca siedzace panstwa mlodych i swiadkow udekorowane, mialam stojaki z zywymi kwiatami laczaone tiulem, myslalam poczatkowo zeby tiul byl polączony z lawkami a nie stojakami, ale pani od dekoracji odradzila mi z tego wzgledu, iz zdarzylo sie jej, ze goscie zapominali, ze wychodzi sie z jednej strony i przypadkiem wywszli ze strony tiulu i dekoracja sie zerwala, mialam rowniez czerwony dywan, platki roz, i mala bramke obwiązaną tiulem.

Bukiet slubny mialam z roz-jeszcze mi sie trzyma

Madziu pokaz zdjęcie bukietu
__________________
5.09.09
"jeśli ktoś czegoś chce to znajdzie sposób,
jeśli ktoś czegoś nie chce to znajdzie powód."
SollAngelica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 12:01   #676
monia.ch
Raczkowanie
 
Avatar monia.ch
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: malownicza miejscowość
Wiadomości: 245
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

hej dziewczyny, widzę ze przygotowania pełną parą!!!!
Trochę nadrobiłam waszego pisania, ale nie potrafię się jakoś wkręcić w wątek. Wczoraj byłam u ginekologa okazało się że mam jakąś torbiel. W piątek mam badania na poziom prolaktyny.
Przeczytałam już wszystko na ten temat niby nic poważnego... a ja się trochę martwię.

Widzę link do PM2009, więc dołączam się
__________________
szczęśliwa żonka 29.08.2009r.

monia.ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 12:02   #677
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Dziewczyny jak chcecie by wyglądał wasz panienski??
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 12:02   #678
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Ja chodze cały czas na leżące, ale na stojącym normalnie opala nogi, bo moje kuzynki chodzą tylko, że nogi zawsze się wolniej opalają nie wiem czemu. U nas na stojącym są mocniejsze lampy i teraz te 2 razy jeszcze pójde na to stojące Jestem już po próbnej fryzurce i potem wkleje zdjęcia tym razem jestem zadowolona i wszystkim się podoba.

Edytowane przez kwiatuszekk88
Czas edycji: 2009-06-03 o 12:11
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 12:10   #679
BEAMI
Raczkowanie
 
Avatar BEAMI
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 376
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez zlotko855 Pokaż wiadomość
Dziękuje za linka
__________________
Nasz ślub - 10.10.2009
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091010650214.html
BEAMI jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 12:22   #680
monia.ch
Raczkowanie
 
Avatar monia.ch
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: malownicza miejscowość
Wiadomości: 245
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak chcecie by wyglądał wasz panienski??
Madzialenko, nawiąże do utworku pierwszego tańca z filmiku youtube. Nie znalazłam nigdzie tego. A pisałaś może do właściciela filmu??

A co panieńskiego, to ja nie robię tej imprezki.

Byłam na kilku takich imprezkach u moich koleżanek i powiem, że najbardziej podobał mi się pomysł dziewczyn tak samo ubranych (na czarno) z przymocowanymi uszami króliczka (różowe). Wiadomo było od razu że to panieński.
__________________
szczęśliwa żonka 29.08.2009r.

monia.ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 12:25   #681
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez monia.ch Pokaż wiadomość
Madzialenko, nawiąże do utworku pierwszego tańca z filmiku youtube. Nie znalazłam nigdzie tego. A pisałaś może do właściciela filmu??

A co panieńskiego, to ja nie robię tej imprezki.

Byłam na kilku takich imprezkach u moich koleżanek i powiem, że najbardziej podobał mi się pomysł dziewczyn tak samo ubranych (na czarno) z przymocowanymi uszami króliczka (różowe). Wiadomo było od razu że to panieński.
pisałam do niej, ale nie odpisała mi, choc sie logowała
TZ wziąl mi jakims programem sam głos z tego filmiku zgrał, potem wyciął te brawa co były na poczatku i te pierwsze 50 sekund mam teraz mi musi dzis tylko połączyc ten wstep z moją solówka z główną juz piosenką (bo na filmiku za duzo braw było słychac w trakcie) i bedzie

jutro idziemy z laptopem, pokazemy Panu co ma nas uczyc ten ukłąd i mam nadzieje, ze jakos to pójdzie
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 12:27   #682
motley
Zadomowienie
 
Avatar motley
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź/Szczecin
Wiadomości: 1 200
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez anuulaa Pokaż wiadomość
Słyszałyście, że jest coś takiego jak brideoreksja, czyli obsesyjne odchudzanie przed ślubem?? hehhe
to ja mam bridobżarstwo bo ostatnio przytyłam 3 kg

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Dziewczyny myslciie, ze ksiądz mi da numery telefonów do tych par co mają slub razem ze mną?? bo chciałabym sie w sprawie dekoracji koscioła z nimi umówic. wy umawiacie sie?? czy same sobie organizujecie dekorację??
u nas ksiądz w ogóle nie pozwala dekorować kościoła... mówi, że to my mamy być jego dekoracją w tym dniu

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
jak poprosiłam mojego ksiedza o namiary na pozostałe pary zeby cos z dekoracja zadziałac to mi powiedział ze on nie moze bo jest ochrona danych i mam sobie szukac sama kto to jest na własną reke
i mu powiedziała ze jak on sobie to wyobraza jak mi pierwsza para ustroi na ten przykład koscół na rozowo i wyjdzie za 5 trzynasta a ja wchodze o 13 to kiedy maja mi to florystki zrobić ? powiedział ze to nie jego problem.... i jak chce ustroic to mam sama cos wykombinowac
dół gigant normalnie
bezsensu, przecież na zapowiedziach wisi kartka z nazwiskami i adresami PM i gdzie tu ochrona danych?

Cytat:
Napisane przez __Madzia__ Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o dekoracje kosciola, to ja wynajomowalam firme dekoracyjną, mialam mijesca siedzace panstwa mlodych i swiadkow udekorowane, mialam stojaki z zywymi kwiatami laczaone tiulem, myslalam poczatkowo zeby tiul byl polączony z lawkami a nie stojakami, ale pani od dekoracji odradzila mi z tego wzgledu, iz zdarzylo sie jej, ze goscie zapominali, ze wychodzi sie z jednej strony i przypadkiem wywszli ze strony tiulu i dekoracja sie zerwala,
nasza organizatorka mówiłam nam dla odmiany, że tiulem się łączy ławki po to właśnie żeby goście nie wychodzili tamtędy przed PM. W zeszłym roku na ślubie mojego kuzyna w ogóle jakoś okropnie to wyszło bo część gości czekała na PM przed kościołem (nie mam pojęcia po co) i wchodziło razem z nimi środkiem beznadziejnie to wyglądało, a potem pchali się przed nimi do wyjścia. Także jakbym mogła robić dekoracje to bym na pewno ławki połączyła tiulem.

kasiaher przeglądałam Twoją galerię na NK powiedz mi jak robiłaś te fale we fryzurce na sylwestra? Bardzo mi się podobają
__________________
B+M

"W sercu dziewczyny, gdy położysz je na dłoń,
na pierwszym miejscu chłopak,
a przed nim tylko koń !!!!"
motley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 12:29   #683
ania20m
Wtajemniczenie
 
Avatar ania20m
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wielkopolska:)
Wiadomości: 2 196
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Dziewczyny która z was to
Beata T.
Monika Ch.
Gosioa MCH

Wysłałam wam zaproszenia
__________________


Kubusiowy zakątek zapraszam
http://jakubowskiimama.blogspot.com/
ania20m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 12:32   #684
BEAMI
Raczkowanie
 
Avatar BEAMI
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 376
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez ania20m Pokaż wiadomość
Dziewczyny która z was to
Beata T.
Monika Ch.
Gosioa MCH

Wysłałam wam zaproszenia
Beata T to ja
__________________
Nasz ślub - 10.10.2009
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091010650214.html
BEAMI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 12:34   #685
ania20m
Wtajemniczenie
 
Avatar ania20m
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wielkopolska:)
Wiadomości: 2 196
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez BEAMI Pokaż wiadomość
Beata T to ja
Miło mi ja Ania M.
__________________


Kubusiowy zakątek zapraszam
http://jakubowskiimama.blogspot.com/
ania20m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 12:39   #686
monia.ch
Raczkowanie
 
Avatar monia.ch
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: malownicza miejscowość
Wiadomości: 245
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
pisałam do niej, ale nie odpisała mi, choc sie logowała
TZ wziąl mi jakims programem sam głos z tego filmiku zgrał, potem wyciął te brawa co były na poczatku i te pierwsze 50 sekund mam teraz mi musi dzis tylko połączyc ten wstep z moją solówka z główną juz piosenką (bo na filmiku za duzo braw było słychac w trakcie) i bedzie

jutro idziemy z laptopem, pokazemy Panu co ma nas uczyc ten ukłąd i mam nadzieje, ze jakos to pójdzie
to super, będę trzymała kciuki. A my z TŻ nie idziemy jutro ćwiczyć, bo mi się rozchorował biedaczek. Mam nadzieję ze szybko wróci do zdrowia i nadrobimy ten tydzień
__________________
szczęśliwa żonka 29.08.2009r.


Edytowane przez monia.ch
Czas edycji: 2009-06-03 o 12:41
monia.ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 12:40   #687
BEAMI
Raczkowanie
 
Avatar BEAMI
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 376
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez ania20m Pokaż wiadomość
Miło mi ja Ania M.

Dziękuje za zaproszenia
__________________
Nasz ślub - 10.10.2009
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091010650214.html
BEAMI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 12:42   #688
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak chcecie by wyglądał wasz panienski??
Ja miec go nie będe,miał byc tydz wczesniej ale wtedy mamy wesele kolezanki i nie bedzie w innym terminie nie damy rady z braku czasu. Nie martwi mnie to bo jakos nie przywiazuje do tego uwagi.

Edytowane przez agnes208
Czas edycji: 2009-06-03 o 12:45
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 12:46   #689
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

zastanawiam sie jak bedzie wygądała taka pierwsza lekcja tanca. juz zaczniemy sie uczyc układu czy najpierw jakies cwiczenia bedą??
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 12:49   #690
ania20m
Wtajemniczenie
 
Avatar ania20m
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wielkopolska:)
Wiadomości: 2 196
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
zastanawiam sie jak bedzie wygądała taka pierwsza lekcja tanca. juz zaczniemy sie uczyc układu czy najpierw jakies cwiczenia bedą??
Madziu my na pierwszej lekcji już od razu uczyliśmy sie kroków. i co każdą lekcje uczyliśmy sie 2 jakieś kroki nie wiem jak to nazwać 2 kombinacje kroków a na trzeciej lekcji zaczeliśmy układać choreografie jak już jakieś kroki umieliśmy
__________________


Kubusiowy zakątek zapraszam
http://jakubowskiimama.blogspot.com/
ania20m jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:15.