Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12 - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-08, 07:02   #1261
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez diya1983 Pokaż wiadomość
madzialenka masz fotki?

Do dziewczyn, ktore juz prosily; czy duzo osob Wam odmawia??? bo nam juz zapowiadaja nieprzyjscie
musze probic dopiero

a co gosci. to nam jak narazie wszyscy potwierdzają.
a najgorsze, ze wczoraj jeszcze raz ich policzyłam i od TZ strony jest o 8 osób za duzo. wiec trzeba jakies 4 pary na liste rezerwowoą przeniesc i to jest wielki problem, bo naprawde nie ma kogo

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

aha która to Basia R?? z nk??
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 07:16   #1262
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Odebraliśmy kasetę ze ślubu. Ogólnie jestem zadowolona )) Bardziej niż ze zdjęć. Fajnie się oglądało Nawet nie tak strasznie jak myślałam że będzie... bo nie cierpię patrzeć na siebie jak jestem na kamerze, a tu mogłabym ciągle oglądać TŻ mówił, żebym już przestała, bo mi się znudzi
Nie dostaliśmy kompletu płyt, bo popsuła im się drukarka i nie mogli wypalić nadruku na płytach więc taką ostateczną wersję będziemy mieli za 2 tyg. bo dopiero wtedy będziemy znowu u mnie w domu. Pokazali nam projekty okładki i krążka, ale mi się nie podobały i przesłałam inne zdjęcia na okładkę i krążek. W ogóle kuzyn dał tylko kilka zdjęć z pleneru kamerzyście (i to jeszcze wg mnie raczej z tych gorszych ....) no i takie zdjęcia mamy włączone w płytę do pleneru.... poza tym jedno niechciane zdjecie wkradło nam się do tych wspomnień z dzieciństwa ale wielkiej wtopy nie ma.
Tylko na końcu jak leci "przeżyjmy to jeszcze raz"... to pomylili się przy montowaniu i zamiast mnie tańczącą z TŻtem., to dali z kimś innym ale kazałam im to wyciąć/ zmienić.

Wściekła jestem na świadkową , że źle podpięła mi tren na zdjęciach było widać, że jest krzywo, ale na kamerze to dopiero widać... Nie mogę przez to patrzeć na nasz pierwszy taniec... i wszędzie tam gdzie widać całą suknię (bo potem to już kręcił od mniej więcej pasa w górę).

Coś ten mój ślub to jakiś niewypał był...

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Cytat:
Napisane przez diya1983 Pokaż wiadomość
madzialenka masz fotki?

Do dziewczyn, ktore juz prosily; czy duzo osob Wam odmawia??? bo nam juz zapowiadaja nieprzyjscie
My planowaliśmy wesele na 90 osób. Potwierdziło nam jakieś 62 osoby, a przyszło 57. Tak więc u nas bardzo dużo odmówiło.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 07:17   #1263
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Odebraliśmy kasetę ze ślubu. Ogólnie jestem zadowolona )) Bardziej niż ze zdjęć. Fajnie się oglądało Nawet nie tak strasznie jak myślałam że będzie... bo nie cierpię patrzeć na siebie jak jestem na kamerze, a tu mogłabym ciągle oglądać TŻ mówił, żebym już przestała, bo mi się znudzi
Nie dostaliśmy kompletu płyt, bo popsuła im się drukarka i nie mogli wypalić nadruku na płytach więc taką ostateczną wersję będziemy mieli za 2 tyg. bo dopiero wtedy będziemy znowu u mnie w domu. Pokazali nam projekty okładki i krążka, ale mi się nie podobały i przesłałam inne zdjęcia na okładkę i krążek. W ogóle kuzyn dał tylko kilka zdjęć z pleneru kamerzyście (i to jeszcze wg mnie raczej z tych gorszych ....) no i takie zdjęcia mamy włączone w płytę do pleneru.... poza tym jedno niechciane zdjecie wkradło nam się do tych wspomnień z dzieciństwa ale wielkiej wtopy nie ma.
Tylko na końcu jak leci "przeżyjmy to jeszcze raz"... to pomylili się przy montowaniu i zamiast mnie tańczącą z TŻtem., to dali z kimś innym ale kazałam im to wyciąć/ zmienić.

Wściekła jestem na świadkową , że źle podpięła mi tren na zdjęciach było widać, że jest krzywo, ale na kamerze to dopiero widać... Nie mogę przez to patrzeć na nasz pierwszy taniec... i wszędzie tam gdzie widać całą suknię (bo potem to już kręcił od mniej więcej pasa w górę).

Coś ten mój ślub to jakiś niewypał był...
Kochana jaki niewypał?? to tylko szczególy, choc wiem, ze dla kazdej z nas bardzo ważne. pamiętaj, ze jestes już zoną i niech to sie liczy, a z innych rzeczy, bedzie sie za kilak lat mam nadzieje smiac
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 07:18   #1264
Lustereczko
Rozeznanie
 
Avatar Lustereczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 947
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Nam ze 150 osob zrobilo sie 100 .
Lustereczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 07:22   #1265
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez Lustereczko Pokaż wiadomość
Nam ze 150 osob zrobilo sie 100 .
No co ty??

My narazie termin potwierdzenia mamy do konca czerwca wiec zobaczymy. choc zostało nam jeszcze 40 zaproszen do rozdania (45 juz rozdalismy)
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 07:25   #1266
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Hej
Muszę się pochwalić, że wczoraj kupiliśmy TZ garnitur, buty i koszule.
Już byliśmy mega załamani, bo nic na niego nie pasowało...jak marynarka dobra, to spodnie za małe i nie ma innych rozmiarów. Po 3 godz. łażenia w Maximusie wreszcie się udało i jest taki jaki sobie wymarzyłam, buciki też piękne kupilismy. Jedyne co, to nie mogliśmy znaleźć różowej kamizelki, ale to jeszcze gdzieś poszukamy.

Mamy kłopot z winem....chcieliśmy kupić Carlo Rossi, niestety coś się stało i w sklepach nie ma tego wina...ani w Auchan, ani w Makro, ani w Kauflandzie...i nikt nie potrafi nam powiedzieć kiedy wróci to winko na półki sklepowe Ja na winach się nie znam i nie wiem jakie kupić zamiast tego. Poradźcie dziewczyny jakie Wy kupujecie???
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 07:27   #1267
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

My zapraszalismy 110 osobów a bylo 91, a w poprawiny 74.
Plyte ze slubem bede miec za 2 tyg,
Zazdroszcze Wam dziewczyny, ze ten dzień jest jeszcze przed wami, ja bym chciala jeszcze raz przeżyc te chwile.
Pozdrawiam.
__________________
Szczesliwa żonka
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090530040117.html
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-08, 07:31   #1268
ania20m
Wtajemniczenie
 
Avatar ania20m
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wielkopolska:)
Wiadomości: 2 196
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cześć piękne PM-ki
ja w sobote byłam w szkole do 19 a w niedziele nie mieliśmy zajęć przez te wybory i pojechałam do TŻ bo jego brat miał siudme urodziny ale było fajnie, teściowa kupiła torta śmietankowego z truskawkami z napisem 7 urodziny, mały zdmuchnął świeczki i jedliśmy ale pycha tem tort taki leciutki

a w piątek kupiłam 50 zaproszeń w hurtowni i będe sobie pomału wypisuwać w lipcu po egzaminach.
__________________


Kubusiowy zakątek zapraszam
http://jakubowskiimama.blogspot.com/
ania20m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 07:32   #1269
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez __Madzia__ Pokaż wiadomość
My zapraszalismy 110 osobów a bylo 91, a w poprawiny 74.
Plyte ze slubem bede miec za 2 tyg,
Zazdroszcze Wam dziewczyny, ze ten dzień jest jeszcze przed wami, ja bym chciala jeszcze raz przeżyc te chwile.
Pozdrawiam.
to sporo osób przyszlo na poprwiny.

Agatka super, ze macie juz garnitur dla TZ. u nas jeszcze nic nie ma. ale TZ mysli aby szyc na miarę garnitur i koszulę
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 07:34   #1270
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Kochana jaki niewypał?? to tylko szczególy, choc wiem, ze dla kazdej z nas bardzo ważne. pamiętaj, ze jestes już zoną i niech to sie liczy, a z innych rzeczy, bedzie sie za kilak lat mam nadzieje smiac
No niby szczegóły, ale jak ich się tak więcej nazbiera, to nie jest za wesoło.
Wściekła jestem na siebie, na koleżanki, mamę, że mi nie powiedziały, że mam krzywo tą suknię ( z jednej ztrony koronka majtała mi się po ziemi,a z drugiej wystawała podszewka ). Że żadna nie zauważyła.
Ja jakoś nie myślałam o tym w danym momencie żeby sprawdzić czy suknia dobrze jest podpięta
Teraz to mi zostaje już tylko o tym nie myśleć... żeby się nie dołować. A za jakiś czas może i rzeczywiście będę się z tego śmiała .
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 07:35   #1271
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
No niby szczegóły, ale jak ich się tak więcej nazbiera, to nie jest za wesoło.
Wściekła jestem na siebie, na koleżanki, mamę, że mi nie powiedziały, że mam krzywo tą suknię ( z jednej ztrony koronka majtała mi się po ziemi,a z drugiej wystawała podszewka ). Że żadna nie zauważyła.
Ja jakoś nie myślałam o tym w danym momencie żeby sprawdzić czy suknia dobrze jest podpięta
Teraz to mi zostaje już tylko o tym nie myśleć... żeby się nie dołować. A za jakiś czas może i rzeczywiście będę się z tego śmiała .
kurcze, to az tak krzywo było?? dziwne, ze nikt ci tego nie powiedział
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-08, 07:37   #1272
monia.ch
Raczkowanie
 
Avatar monia.ch
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: malownicza miejscowość
Wiadomości: 245
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez diya1983 Pokaż wiadomość
madzialenka masz fotki?

Do dziewczyn, ktore juz prosily; czy duzo osob Wam odmawia??? bo nam juz zapowiadaja nieprzyjscie
My mamy 120 osób na razie 3 osoby powiedziały że nie przyjdą

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Hej
Muszę się pochwalić, że wczoraj kupiliśmy TZ garnitur, buty i koszule.
Już byliśmy mega załamani, bo nic na niego nie pasowało...jak marynarka dobra, to spodnie za małe i nie ma innych rozmiarów. Po 3 godz. łażenia w Maximusie wreszcie się udało i jest taki jaki sobie wymarzyłam, buciki też piękne kupilismy. Jedyne co, to nie mogliśmy znaleźć różowej kamizelki, ale to jeszcze gdzieś poszukamy.

Mamy kłopot z winem....chcieliśmy kupić Carlo Rossi, niestety coś się stało i w sklepach nie ma tego wina...ani w Auchan, ani w Makro, ani w Kauflandzie...i nikt nie potrafi nam powiedzieć kiedy wróci to winko na półki sklepowe Ja na winach się nie znam i nie wiem jakie kupić zamiast tego. Poradźcie dziewczyny jakie Wy kupujecie???
My zamawiamy winko z winnicy w Radlinie (woj. Śląskie)
__________________
szczęśliwa żonka 29.08.2009r.

monia.ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 07:40   #1273
BEAMI
Raczkowanie
 
Avatar BEAMI
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 376
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
cześć słońca moje
dziękuje w imieniu swoim i męża za wszystkie zyczenia.
Dzień wspaniały, ale nie obył się bez niespodzianek i małego wypadku mojego.

Wsatałam o 5 rano, nie byłam zdenerwowana , raczej zrelaksowana, zjadłam śniadanie , wykompałam się o poleciałam do fryzjera. Zrobiła mi extra fryzurkę ( próbnej u tej fryzjerki nie miałam) cudna , potem pojechałam po świeczkę dla mojej siostrzenicy, ponieważ mieliśmy parkę chłopczyka i dziewczynkę jedno niosło obrączki a drugie miało sypać kwiatki ale ksiądz się nie zgodził więc musiała nieść świecę , wyszło super bardzo mnie i tż to wzruszyło a goście zachwyceni. Pojechałam do domciu ( po fryzjerze) i zaczełam dmuchać balony do przystrojenia , i nagle balon mi pekł to była masakra balony robion z dość grubego i mocnego materiału, myślałam że mi twarz rozwaliło, oka prawego nie mogłam otworzyć przez 4 godziny makijażystka nie mogła mnie umalować całe spuchnięte oko i rogówka łzy leciały same oko bolało niemiłosiernie, nałozyła mi podkład i pomalowała powieki i kępki rzęs resztę musiałam wykonać sama przed wyjściem do kościoła bo dopiero wtedy mi coś przeszło ale oko i tak było całe czerwone i spuchnięte w środku. Jakoś posżło i przyjechał tż najpierw starsza staneła przed drzwiami i tż musiał mnie wykupić więc dał chyba 11 flaszek ( umowa była na 7 bo tyle jesteśmy razem) jak tż wszedł był zestresowany ale zachwycił się mną a mi świeczki w oczach staneły i nie mogłam się powstrzymać , Bogłośławieństwo teściowa mama i tata płakali a ja i tż łzy nie chciały przestać lecieć .
c.d.n.
dziewczynki idę spać ale postaram się wszystko dokładnie opisać, boli mnie brzuszek i nie mogę siedzieć przy kompie.
ale obiecuje że napewno jakieś zdjęcie wrzucę i napiszę dalszą cześć
pozdrawiam
Gratuluje świeżo upieczonej żonce, widze ze bez przygód sie nie obeszło. Czekamy na reszte relacji i zdjęcia.

AgatkaL super, że garnitur wybrany i to jeszcze taki jak chcieliscie

azzis to tylkomałe szczególiki w całym weselu, napewno nikt nie zwrócił uwagi bo był zachwycony twoim wdziękiem. Jestes szcześliwą zonka i to jest najważniejsze

Madzialenka12344321 super, ze suknia zakupiona na poprawiny, czekamy na foteczki
__________________
Nasz ślub - 10.10.2009
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091010650214.html
BEAMI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 07:43   #1274
Riana
Wtajemniczenie
 
Avatar Riana
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 2 630
GG do Riana
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Hej
Ja na winach się nie znam i nie wiem jakie kupić zamiast tego. Poradźcie dziewczyny jakie Wy kupujecie???
Witam mi bardzo smakuje SENORIO DE VALAN-czerwone koszt w sklepie 22zł ostatnio w biedronce promocja-niecale 14 zł
__________________
Wkoncu Pawełek,Dawidek i Hubercik maja siostrzyczke
Nasz skarb nasze marzenie -Nicolka

ząbale
KLIK PLISSS
http://[luksjab]471229[/luksjab]
Riana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 07:48   #1275
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
kurcze, to az tak krzywo było?? dziwne, ze nikt ci tego nie powiedział
Cytat:
Napisane przez BEAMI Pokaż wiadomość
azzis to tylkomałe szczególiki w całym weselu, napewno nikt nie zwrócił uwagi bo był zachwycony twoim wdziękiem. Jestes szcześliwą zonka i to jest najważniejsze
No właśnie było krzywo (wg mnie bardzo), ale każdy mówił, że nie zwrócił na to uwagi, że nie było nic widać...
Staram się tym nie przejmować, ale jakoś mi trudno to przychodzi
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 07:53   #1276
diamondbabe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z domeczku :]
Wiadomości: 394
GG do diamondbabe
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Witajcie Kochane w ten słoneczny dzionek
Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
cześć słońca moje
dziękuje w imieniu swoim i męża za wszystkie zyczenia.
Dzień wspaniały, ale nie obył się bez niespodzianek i małego wypadku mojego.

Wsatałam o 5 rano, nie byłam zdenerwowana , raczej zrelaksowana, zjadłam śniadanie , wykompałam się o poleciałam do fryzjera. Zrobiła mi extra fryzurkę ( próbnej u tej fryzjerki nie miałam) cudna , potem pojechałam po świeczkę dla mojej siostrzenicy, ponieważ mieliśmy parkę chłopczyka i dziewczynkę jedno niosło obrączki a drugie miało sypać kwiatki ale ksiądz się nie zgodził więc musiała nieść świecę , wyszło super bardzo mnie i tż to wzruszyło a goście zachwyceni. Pojechałam do domciu ( po fryzjerze) i zaczełam dmuchać balony do przystrojenia , i nagle balon mi pekł to była masakra balony robion z dość grubego i mocnego materiału, myślałam że mi twarz rozwaliło, oka prawego nie mogłam otworzyć przez 4 godziny makijażystka nie mogła mnie umalować całe spuchnięte oko i rogówka łzy leciały same oko bolało niemiłosiernie, nałozyła mi podkład i pomalowała powieki i kępki rzęs resztę musiałam wykonać sama przed wyjściem do kościoła bo dopiero wtedy mi coś przeszło ale oko i tak było całe czerwone i spuchnięte w środku. Jakoś posżło i przyjechał tż najpierw starsza staneła przed drzwiami i tż musiał mnie wykupić więc dał chyba 11 flaszek ( umowa była na 7 bo tyle jesteśmy razem) jak tż wszedł był zestresowany ale zachwycił się mną a mi świeczki w oczach staneły i nie mogłam się powstrzymać , Bogłośławieństwo teściowa mama i tata płakali a ja i tż łzy nie chciały przestać lecieć .
c.d.n.
dziewczynki idę spać ale postaram się wszystko dokładnie opisać, boli mnie brzuszek i nie mogę siedzieć przy kompie.
ale obiecuje że napewno jakieś zdjęcie wrzucę i napiszę dalszą cześć
pozdrawiam
czekamy na foteczki no to kiepsko z tym wypdakiem... ale dobrze ze wszystko sie skonczylo pomyślnie

Cytat:
Napisane przez diya1983 Pokaż wiadomość
madzialenka masz fotki?

Do dziewczyn, ktore juz prosily; czy duzo osob Wam odmawia??? bo nam juz zapowiadaja nieprzyjscie
ja rozdałam czesc zaproszen i odmowilo mi duzo osob boje sie ze bedzie gorzej, tworzymy liste rezerwowa dodatkowa (bo pierwsza rezerwowa juz poszła) a wymog mamy 100 osob wiec... nieciekawie na dzien dzisiejszy z 80 przyjdzie..

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Odebraliśmy kasetę ze ślubu. Ogólnie jestem zadowolona )) Bardziej niż ze zdjęć. Fajnie się oglądało Nawet nie tak strasznie jak myślałam że będzie... bo nie cierpię patrzeć na siebie jak jestem na kamerze, a tu mogłabym ciągle oglądać TŻ mówił, żebym już przestała, bo mi się znudzi
Nie dostaliśmy kompletu płyt, bo popsuła im się drukarka i nie mogli wypalić nadruku na płytach więc taką ostateczną wersję będziemy mieli za 2 tyg. bo dopiero wtedy będziemy znowu u mnie w domu. Pokazali nam projekty okładki i krążka, ale mi się nie podobały i przesłałam inne zdjęcia na okładkę i krążek. W ogóle kuzyn dał tylko kilka zdjęć z pleneru kamerzyście (i to jeszcze wg mnie raczej z tych gorszych ....) no i takie zdjęcia mamy włączone w płytę do pleneru.... poza tym jedno niechciane zdjecie wkradło nam się do tych wspomnień z dzieciństwa ale wielkiej wtopy nie ma.
Tylko na końcu jak leci "przeżyjmy to jeszcze raz"... to pomylili się przy montowaniu i zamiast mnie tańczącą z TŻtem., to dali z kimś innym ale kazałam im to wyciąć/ zmienić.

Wściekła jestem na świadkową , że źle podpięła mi tren na zdjęciach było widać, że jest krzywo, ale na kamerze to dopiero widać... Nie mogę przez to patrzeć na nasz pierwszy taniec... i wszędzie tam gdzie widać całą suknię (bo potem to już kręcił od mniej więcej pasa w górę).

Coś ten mój ślub to jakiś niewypał był...

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------



My planowaliśmy wesele na 90 osób. Potwierdziło nam jakieś 62 osoby, a przyszło 57. Tak więc u nas bardzo dużo odmówiło.
mi się wydaje ze teraz widzisz te szczegoly i w ogole a za jakis czas nie tylko bedziesz sie z tego smiala Kochana ale widziala same plusy i stwierdzisz byc moze ze ten tren wcale nie byl taki krzywy

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Hej
Muszę się pochwalić, że wczoraj kupiliśmy TZ garnitur, buty i koszule.
Już byliśmy mega załamani, bo nic na niego nie pasowało...jak marynarka dobra, to spodnie za małe i nie ma innych rozmiarów. Po 3 godz. łażenia w Maximusie wreszcie się udało i jest taki jaki sobie wymarzyłam, buciki też piękne kupilismy. Jedyne co, to nie mogliśmy znaleźć różowej kamizelki, ale to jeszcze gdzieś poszukamy.

Mamy kłopot z winem....chcieliśmy kupić Carlo Rossi, niestety coś się stało i w sklepach nie ma tego wina...ani w Auchan, ani w Makro, ani w Kauflandzie...i nikt nie potrafi nam powiedzieć kiedy wróci to winko na półki sklepowe Ja na winach się nie znam i nie wiem jakie kupić zamiast tego. Poradźcie dziewczyny jakie Wy kupujecie???
my z TŻ juz szukalismy nie mozemy znalezc garnituru on zawsze marzyl o bialo czarnych lakierkowanych butach i czarnym garniturze z polyskiem (taka gleboka czern) nigdzie nie mozemy znalezc czarnego garnituru bo wszystkie ktore sa w sklepach niestety ale wygladaja na szarawe na taka wyblakla czern :/

a co do wina to my tez zamierzamy kupic carlo rossi na slub, a jak nie bedzie to polecam wino ktore dostalo złoty laur - jest to KADARKA ROSENTHALLER wino czerwone półsłodkie dołaczam zdjęcie winka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 000081.jpg (26,2 KB, 17 załadowań)
__________________
moja nowa pasja = kocham to!!! a w dodatku mój TŻ to
diamondbabe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 07:57   #1277
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez Lustereczko Pokaż wiadomość
Nam ze 150 osob zrobilo sie 100 .
właśnie czegoś takiego się obawiam ale nie martw się, 100 osob to fajna zabawa, u mojej znajomej ze 150 przyszlo 60

Cytat:
Napisane przez diamondbabe Pokaż wiadomość
ja rozdałam czesc zaproszen i odmowilo mi duzo osob boje sie ze bedzie gorzej, tworzymy liste rezerwowa dodatkowa (bo pierwsza rezerwowa juz poszła) a wymog mamy 100 osob wiec... nieciekawie na dzien dzisiejszy z 80 przyjdzie..
u nas sie na to zanosi, najgorsze ze nawala rodzina
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukryła ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 08:01   #1278
BEAMI
Raczkowanie
 
Avatar BEAMI
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 376
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
No właśnie było krzywo (wg mnie bardzo), ale każdy mówił, że nie zwrócił na to uwagi, że nie było nic widać...
Staram się tym nie przejmować, ale jakoś mi trudno to przychodzi
Napewno nikt niezwrócił uwagi, ale pewnie tak jak ty by mnie to gryzło. Napewno jeszcze troszki to cie po gryzie, a później bedzie śmieszyc. Niestey nie wszytko do końca da sie dopilnowac, to tylko jeden wieczór który szybko leci.
__________________
Nasz ślub - 10.10.2009
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091010650214.html
BEAMI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 08:02   #1279
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez diamondbabe Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane w ten słoneczny dzionek

ja rozdałam czesc zaproszen i odmowilo mi duzo osob boje sie ze bedzie gorzej, tworzymy liste rezerwowa dodatkowa (bo pierwsza rezerwowa juz poszła) a wymog mamy 100 osob wiec... nieciekawie na dzien dzisiejszy z 80 przyjdzie..
a co do wina to my tez zamierzamy kupic carlo rossi na slub, a jak nie bedzie to polecam wino ktore dostalo złoty laur - jest to KADARKA ROSENTHALLER wino czerwone półsłodkie dołaczam zdjęcie winka
Oj...my z gośćmi mamy identyczna sytuację...wymóg mamy 100 osób, dużo nam odmówiło i już chyba dwie rezerwowe listy poszły w ruch...także masakra...
Co do winka to myśleliśmy też o Kadarce (tylko to dużo rodzajów jest i też nie wiem które wybrać), a Teście proponowali Varnę.
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-08, 08:05   #1280
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Moje weekendowe zakupki:
1,2 - moja sukienka na poprawiny , długosc, przed kolanka
3,4 - sukienka mojej mamy na wesele (lub poprawiny- sama nie wie)
5 - mój kostium kapielowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (53,2 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (38,3 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (38,1 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (61,3 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (72,0 KB, 68 załadowań)
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 08:06   #1281
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

6,7 - bielizna na noc poslubną o ile ją sama zapnę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (39,7 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (30,8 KB, 88 załadowań)
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 08:14   #1282
BEAMI
Raczkowanie
 
Avatar BEAMI
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 376
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Madzialenka12344321 naprawde udane zakupki Bardzo ładny odcień tej zieleni w twojej sukieneczce, super strój kąpielowy dużo dałaś za niego, a bielizna nie trzeba komentowc wystarczy spojrzec na zdjecie. Napewno TZ bedzie zachwycony jak cie zobaczy w tą noc
__________________
Nasz ślub - 10.10.2009
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091010650214.html
BEAMI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 08:16   #1283
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez BEAMI Pokaż wiadomość
Madzialenka12344321 naprawde udane zakupki Bardzo ładny odcień tej zieleni w twojej sukieneczce, super strój kąpielowy dużo dałaś za niego, a bielizna nie trzeba komentowc wystarczy spojrzec na zdjecie. Napewno TZ bedzie zachwycony jak cie zobaczy w tą noc
z bielizną to az cieżko mi sie powstrzymac aby sie nie wygadac
mam nadzieje, ze sie sama jakos zapnę bo w sklepie to mama mi pomagała ostatnio sie smiałam, ze ją zaprosze aby w noc poslubną tez mi pomogla
a kostium kosztowal 59 zł.

bielizna tez była w promocji. gorset ze 110zł był przeceniony na 50zł.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 08:18   #1284
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Hej
Pewnie częśc z Was mnie kojarzy, kiedyś się udzielałam Przyszłam się pochwalić, że slub z 24 paźdź. tego roku przełozylismy na 2010 za równiutki rok o tej porze będziemy mieć kościelny no a cywilny w tym roku
Chyba fajnie mieć dwa śluby też tak mogliśmy zrobić.... ale teraz już za późno a brzuszek masz uroczy


Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Odebraliśmy kasetę ze ślubu. Ogólnie jestem zadowolona )) Bardziej niż ze zdjęć. Fajnie się oglądało
Wściekła jestem na świadkową , że źle podpięła mi tren na zdjęciach było widać, że jest krzywo, ale na kamerze to dopiero widać... Nie mogę przez to patrzeć na nasz pierwszy taniec... i wszędzie tam gdzie widać całą suknię (bo potem to już kręcił od mniej więcej pasa w górę).
Coś ten mój ślub to jakiś niewypał był...
Daj spokój. Skoro nikt nie zwrócił Ci uwagi, nie powiedział, ze coś dziwnie wygląda ta suknia to znaczy ze tak ślicznie wyglądałaś, że ich olśniłaś przecież jakbyś wyglądała źle to od razu by zwróclili na to uwagę Nie myśl o tym.

Cytat:
Napisane przez Lustereczko Pokaż wiadomość
Nam ze 150 osob zrobilo sie 100 .
Masakra...

W sobotę oddałam promotorce prace dyplomową a później cała grupą poszliśmy na dobrą kawę za dwa tygodnie wreczenie dyplomów

Dzisiaj idziemy do USC, wypić kwity do ślubu a jutro do księdza po licencję. Podobno ksiadz bierze około 200-300 zł a chciałam mu dać 100
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 08:20   #1285
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Gold gratuluję a kiedy obrona?? skoro juz za 2 tyg macie wręczenie dyplomów??
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 08:26   #1286
BEAMI
Raczkowanie
 
Avatar BEAMI
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 376
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
z bielizną to az cieżko mi sie powstrzymac aby sie nie wygadac
mam nadzieje, ze sie sama jakos zapnę bo w sklepie to mama mi pomagała ostatnio sie smiałam, ze ją zaprosze aby w noc poslubną tez mi pomogla
a kostium kosztowal 59 zł.

bielizna tez była w promocji. gorset ze 110zł był przeceniony na 50zł.
Myślałam, ze ten strój bedzie droższy. Naprawde super zakupki

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
Chyba fajnie mieć dwa śluby też tak mogliśmy zrobić.... ale teraz już za późno a brzuszek masz uroczy



Daj spokój. Skoro nikt nie zwrócił Ci uwagi, nie powiedział, ze coś dziwnie wygląda ta suknia to znaczy ze tak ślicznie wyglądałaś, że ich olśniłaś przecież jakbyś wyglądała źle to od razu by zwróclili na to uwagę Nie myśl o tym.


Masakra...

W sobotę oddałam promotorce prace dyplomową a później cała grupą poszliśmy na dobrą kawę za dwa tygodnie wreczenie dyplomów

Dzisiaj idziemy do USC, wypić kwity do ślubu a jutro do księdza po licencję. Podobno ksiadz bierze około 200-300 zł a chciałam mu dać 100
No to super, że juz praca oddana

Nie wiem czy ja wam pisałam, ale skończyłam swoja, praca oceniona przez promotora i oddana juz w czwartek do dziekanatu. Teraz tylko czekm na termin i sie zaczełam juz uczyc 101 pytań bo w kazdej chcwili moge miec obronę i dzis moze zrobie prezentacje.
__________________
Nasz ślub - 10.10.2009
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091010650214.html
BEAMI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 08:26   #1287
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez BEAMI Pokaż wiadomość
Myślałam, ze ten strój bedzie droższy. Naprawde super zakupki
tez myslałam, ze bedzie drozej dlatego tak sie obłowiłam
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 08:27   #1288
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

haj girls
a ja wlasnie zlazlam przez przypadek stronke kosciola w ktorym bede brala slub.
oczywiscie sie chwale
edit:
Kod:
http://www.wspomozycielka.pila.pl/photogallery.php?album_id=5
polecam tez cala galerie, w ktorej na kilku zdjeciach fajnie widac, jak wyglada kosciol i zapalone swiatlo w tej 'tubie' \


Oczywiascie gratulacje dziewczynkom.

kasiaher z tym balonem to straszne, dobrze ze sie dobrze skonczylo
azzis jaka porazka. Ech nawet tak nie mysl.

Edytowane przez kliwia
Czas edycji: 2009-06-08 o 08:49
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 08:27   #1289
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Moje weekendowe zakupki:
1,2 - moja sukienka na poprawiny , długosc, przed kolanka
3,4 - sukienka mojej mamy na wesele (lub poprawiny- sama nie wie)
5 - mój kostium kapielowy

O KURDE...mojego TŻ siostra kupiła sobie taką samą jak ta różowa na nasze wesele, tylko, ze zieloną
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 08:29   #1290
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
haj girls
a ja wlasnie zlazlam przez przypadek stronke kosciola w ktorym bede brala slub.
oczywiscie sie chwale
.http://www.wspomozycielka.pila.pl/ph...php?album_id=5
polecam tez cala galerie, w ktorej na kilku zdjeciach fajnie widac, jak wyglada kosciol i zapalone swiatlo w tej 'tubie' \
bardzo ladny kosciół. taki inny niz wszystkie. szczególnie przez te ławki, takie delikatne
Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
O KURDE...mojego TŻ siostra kupiła sobie taką samą jak ta różowa na nasze wesele, tylko, ze zieloną
taaak?? nieźle. sama ją mierzyłam, ale ten krój nie dla mnie
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.