MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-06, 16:01   #91
malinadas
Raczkowanie
 
Avatar malinadas
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Mallorca
Wiadomości: 60
GG do malinadas
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Cytat:
Napisane przez irlandczyk007 Pokaż wiadomość
Czesc jestem tu nowy wiec witam wszystkich.Razem z moja zona wybieramy sie w maju na 2 dni na majorke.Troche to malo ale zawsze lepsze niz nic.Znalezlismy tanie bilety z irlandi bo tam mieszkamy .Co do miejsca wybralismy playa de palma i hotel ayron.Jesli ktokolwiek z was byl w playa de pala powiedzcie prosze jak tam jest.W trakcie naszego malego pobytu chemy wyporzyczyc auto.spedzilismy kilka godzin w necie niestety nieudalo nam sie znalezc taniego cabrioleta.pomozcie prosze.
Hej.
Playa de Palma to jest na Paseo Maritimo w Palmie miejsce tetniace zyciem
Niestety palza jaka jest najblizej to w Cala MAyor, tu gdzie jedziecie to jest prawie centrum miasta, a z wypozyczeniem samochodu, w tym miejscu nie bedziesz mial zadnego problemu to cie zapewniam, tam jest dosyc wypazyczalni abys cos mogl wybrac.
Pozdrawiam i zycze udanych wakacji
malinadas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 17:51   #92
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

dwa dni to rzeczywiście malutko, ja w poniedziałek wróciłam z Majorki i też byłam w playa de palma, ale w hotelu java, plaża była bliziutko, ale przy samym morzu była okropna..., same jakieś wodorosty... , jak szło się dalej w prawo lub w lewo to można było znaleźć naprawde ładne dojście do morza Jak ja byłam w Playa, to najwięcej było emerytów..., miasteczko jest takie typowo turystyczne, hotel na hotelu, sklepiki z jakimis pierdółkami... nic szczególnego. Co innego Valdemossa, Soller albo Sa Calobra
Ja tym razem zamiast Majorki wybrałabym wyspę Formenterę , tam jest cudownie, lazurowe morze, białe domki, cud miód i malina )
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 18:37   #93
novita888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 33
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

No troche malutko. Najlepiej poczytac na portalach podróżniczych, np. podroze.pl. Warto spojrzeć na przewodnik jakiś, bo ważne by nie zmarnować tak krótkiego czasu, tylko jak najwięcej zobaczyć, zrobić. Powodzenia i miłego wypoczynku!
novita888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 10:04   #94
irlandczyk007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Jak narazie szukalem na google i znalazlem sporo wyporzyczalni.Niestety zadna niezaoferowala mi cabrioleta ponizej 100 euro na 2dni.Co do tego ze na miejscu znalde wyporzyczalnie jestem pewnien jednak chcialbym miec juz auto na lotnisku w tym tkwi problem.Kolejne moje pytanie jest odnosnie jednodniowej wycieczki.Powiedzcie mi jak mam jechac aby dojechac do serpentyn a jednoczesnie przejechac sie tunelem Podejcie najlepeij jakis numer drogi to sobie wypisze co i jak i gdzie.Jaki club polecicie w niedalekiej odleglosci(pieszej w poblizu mojego hotelu arenal)dziekuje z gory za pomoc.jakby ktos bym na tyle uprzejmy prosze o kontakt na skype login to rafal_talaga badz irlandczyk007.dziekuje

Edytowane przez irlandczyk007
Czas edycji: 2008-05-07 o 10:37
irlandczyk007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 15:09   #95
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

z drogami to ja już niestety nie pomogę, nawet nie mam prawo jazdy , jechaliśmy autokarem ze świetnymi kierowcami naprawdę pełen podziw w drodze powrotnej z Sa Calobra
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 10:35   #96
irlandczyk007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Wszystko pieknie ale szukam teraz najtanszego kabrioleta na 2 dni.Jesli chcecie pomozcie .To co ja znalazlem to 130 euro za peugota 307cc.Kto z was bedzie najlepszy zrobimy sobie konkurs.nagroda usmiech moj bezcenny.dziekuje i pozdrawiam.ps 27-29 may
irlandczyk007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 19:41   #97
123tiger
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

witam wszystkich!
jade z zona i dzieckiem przez biuro turystyczne na majorke mieszkamy w irlandii. mamy tylko dowody osobiste czy wystarcza? prosze o odpowiedz nie mielismy zbyt duzo wyboru co do miejsc i apartamentu bo pozno sie zdecydowalismy ale mam nadzieje ze i tak bedzie fajnie jedziemy do santa ponsa hotel verdemar czy ktos moze napisac mi o tym gdzie pojechac co warto zobaczyc, chcialbyl tez w santa ponsa ponurkowac czy to jest drogie i czy bede mial mozliwosc instruktarzu bo nie mam zadnych papierow. pozdrawiam i prosze o pomoc!!!!
123tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-25, 15:03   #98
malinadas
Raczkowanie
 
Avatar malinadas
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Mallorca
Wiadomości: 60
GG do malinadas
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Cytat:
Napisane przez 123tiger Pokaż wiadomość
witam wszystkich!
jade z zona i dzieckiem przez biuro turystyczne na majorke mieszkamy w irlandii. mamy tylko dowody osobiste czy wystarcza? prosze o odpowiedz nie mielismy zbyt duzo wyboru co do miejsc i apartamentu bo pozno sie zdecydowalismy ale mam nadzieje ze i tak bedzie fajnie jedziemy do santa ponsa hotel verdemar czy ktos moze napisac mi o tym gdzie pojechac co warto zobaczyc, chcialbyl tez w santa ponsa ponurkowac czy to jest drogie i czy bede mial mozliwosc instruktarzu bo nie mam zadnych papierow. pozdrawiam i prosze o pomoc!!!!

hej tak dowody osobiste wystarcza ja mieszkam w Santa Ponsie. Jest tu bardzo duzo Anglikow i Irlanczykow. Plaza jak dlamnie okropna, zreszta zobaczycie sami mi sie wcale nie podoba. Jezeli chodzi o nurkowanie to jest to bardzo droga sparawa, niewiem jak z papierami ale mysle ze nie potrzebujesz zeby zanurkowac jeden raz. Jedyne to co dobre ze w pobliskich okolicach jest o wiele ladniej i blisko autobusem. A co do wycieczek po Majorce to mysle ze samemu najlepiej wypozyczyc auto na 3 dni to koszt okolo 60E. I samemu pojechac pozwiedzac. A do jakich miejsc warto sie wybrac to poszukaj na google. i przeczytaj forum od poczatku Pozdrawiam i zycze udanych wakacji
Tak dla informacji jezeli ktos sie wybiera w tym tyg. to niech sobie przygotuje plaszczyk przeciwdeszczowy
malinadas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 16:25   #99
paula8000
Raczkowanie
 
Avatar paula8000
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 34
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

szukam ludzi w palma nova do imprezowania jestemy z we dwie z kolezanka moj nr 517052797 . odzywajcie sie )))
paula8000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 19:27   #100
cosmo82
Rozeznanie
 
Avatar cosmo82
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: U.S. of Love
Wiadomości: 757
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Jakie kluby w Palmie najlepsze do imprezowania?

i jakie ceny przykłądowe są na Majorce.....

i jeszcze jak tam z cenami perfum

z góry dzięki za odpowiedzi
__________________
I live for the weekend. I live for hardstyles. I live for hardstyle baby!
cosmo82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 23:49   #101
celine29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Witam,wybieram sie w kwietniu 19 na Majorke w rocznicę ślubu.Jaka może być pogoda?Pewnie o kąpaniu w morzu można zapomnieć ale i tak nastawiamy sie na zwiedzanie.Czy wynajem samochodu na lotnisku jest najtańszy i gdzie polecałybyście Costa del sol czy Majorka?Gdzie może być cieplej w kwietniu?
Dzięki za wszelkie wiadomości.
celine29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-03, 10:42   #102
celine29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Naprawdę nikt nie wie jaka pogoda an Majorce pod koniec kwietnia/No to ładnie to nie wiem jakie ciuchy przygotować ;-) Może malinadas bedzie wiedzieć?
celine29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 11:26   #103
cosmo82
Rozeznanie
 
Avatar cosmo82
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: U.S. of Love
Wiadomości: 757
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Cytat:
Napisane przez celine29 Pokaż wiadomość
Witam,wybieram sie w kwietniu 19 na Majorke w rocznicę ślubu.Jaka może być pogoda?Pewnie o kąpaniu w morzu można zapomnieć ale i tak nastawiamy sie na zwiedzanie.Czy wynajem samochodu na lotnisku jest najtańszy i gdzie polecałybyście Costa del sol czy Majorka?Gdzie może być cieplej w kwietniu?
Dzięki za wszelkie wiadomości.
wynajem samochodu na lotnisku napewno nie jest najtańszy... a do jakiej miejscowości lecicie? w hotelu z pewnością uzyskacie informacje na temat wynajmu samochodu i może jeszcze będą jakieś zniżki w hotelu na wynajem auta.
__________________
I live for the weekend. I live for hardstyles. I live for hardstyle baby!
cosmo82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 22:39   #104
celine29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Witam i dziękuję za odpowiedz.Słyszeliśmy,że Alcudia jest najciekawsza niestety najtańsza wydaje się Cala d'or i chyba tam pojedziemy.

Acha wstepnie mamy cenę za małą ekonomiczną Fiestę(Ford)plus klimatyzacja 100 funtów czyli około 490 zł na 7 dni.Dużo?

Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2009-03-23 o 17:31 Powód: post pod postem
celine29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 13:48   #105
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Mallorca marzy mi się od daaaawna. chciałabym w te wakacje w końcu tam pojechać, nakręciłam się bardzo. wybieram się z tż-tem i może znajomi do nas dołączą. przedział wiekowy 22-24, więc chcemy się bawić i jednocześnie wypoczywać nad piękną plażą. mam nadzieję, że odnajdę to wszystko na Majorce.
docelowo patrzymy na palmanova, albo magaluff. był tam ktoś?
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 10:50   #106
Hania55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 23
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Witam .

Szukam wszelkich wiadomości na temat Majorki a właściwie Cala San Vincente oraz hotelu Simar.Jadę pierwszy raz na wczasy 30 06 09 .
Właściwie to chciałabym zapytać o wszystko.Bo jestem zielona,obiecała sobie ze po 50-tce pojadę na Majorkę.I właśnie tam się wybieram.
Będę wdzięczna za wiadomości.i z góry dziękuje
Hania55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 14:44   #107
Hania55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 23
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Nikt nie podjął tematu więc odpiszę sama.
WrÓciłam,było najpiękniej jak mogło być.PIekne morze,cicha spokojna miejscowość,góry jak z bajki. W hotelu gośćmi byli ludzie w moim wieku i rodziny z dziećmi.Wypoczynek dla wszystkich ,prawdziwy wypoczynek.
Wyżywienie wyśmienite , owoce ,lody,desery i napoje z % -pod dostatkiem.
Panie animatorki dbały aby wieczorem było miło.
W pażdzierniku powtórka ,zabieram znajomych .
Polecam
Hania55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 17:43   #108
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

to świetnie że wyjazd się udał. dużo zwiedziłaś?
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 15:21   #109
Hania55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 23
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Pierwszy raz od 8 lat ,byłam na wczasach.Cudownych wczasach.Jadąc zakładaliśm -rozwód z :samochodem,komórką i telewizorem..Udało sie ,za to zdeptalismy wszystkie ulice Cala San Vicente,stoki górskie i plaże ,wody tez używaliśmy ile sie dało. Wrócilismy . Wypoczeci w całym słowa tego znaczeniu.Następny wypad będzie zwiedzanie.
pozdrawiam-tam naprawde spełniaja sie marzenia
Hania55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-04, 15:50   #110
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

W lipcu a dokładnie 29 lipca na 2 tygodnie lecomy na Majorke, jest to nasza podroz poslubna (slub byl w maju), juz nie moge sie doczekac.
Jedziemy z biura rainbow tours, niedaleko Palmy, do hotelu Orient.
Czy moze polecacie jakies wycieczki fakultaywne?
__________________
Szczesliwa żonka
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090530040117.html
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 12:57   #111
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

a ja wybieram się 15.07 do El Arenal - był ktoś???
blanx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 18:20   #112
scotty
Przyczajenie
 
Avatar scotty
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 14
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Ja byłam obok tzn w Can Pastilla, polecam wybrać się któregoś popołudnia plażą ja tak właśnie odwiedziłam El Arenal, poza tym między Can Pastilla i El Arenal jeżdżą takie "wagoniki" co chwilę więc też można skorzystać. Jak dla mnie to El Arenal jest chyba bardziej imprezowe natomiast osobiście wolałam Can Pasilla, ze względu na mniej zatłoczoną plaże i ładniejsze widoki. Szczegołnie polecam trasę spacerowo - rowerową skąd rozciaga się widok na Palmę. Niesamowite miejsce na oglądanie zachodu słońca. ogólnie fajna lokalizacja bo blisko do stolicy - Palmy którą możesz zwiedzić w jeden dzień. bardzo urokliwa malutka stolica, polecam. Można wybrać się np. autobusem
scotty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 07:37   #113
Ksiezna Bejbe
Przyczajenie
 
Avatar Ksiezna Bejbe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z pokoju
Wiadomości: 18
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Jeżeli tylko ktoś z Was będzie w Palmie lub w paśmie Can Pastilla - El Arenal, polecam samodzielną wycieczkę do Valdemossy. Miasteczko ma prawdziwie hiszpański charakter, wąskie uliczki, zielone okiennice i drzwi. Bilet z Palmy do Valdemossy bodajże 4 euro, a naprawdę warto i opłaca się dużo bardziej, niż wykupienie wycieczki fakultatywnej.

Zazdroszczę każdemu, kto jedzie tam na wakacje, wspomnienia nie do zatarcia a wyspa jest przepiękna . Jeżeli macie jakieś pytania, to słucham
Ksiezna Bejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 08:34   #114
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Ksiezna, a moze polecasz jakies wycieczki fakultatywne?
i czy na Majorce jest duzo niemcow?, czesto mi to znajomi mowia i,ze sie niebyt kulturalnie zachowuja...
__________________
Szczesliwa żonka
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090530040117.html
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 07:49   #115
Ksiezna Bejbe
Przyczajenie
 
Avatar Ksiezna Bejbe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z pokoju
Wiadomości: 18
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Wiesz, tak naprawdę z wycieczek fakultatywnych wykupywanych u rezydentów, nie korzystałyśmy. Ale już tłumaczę, jak można to zrobić, by samemu zadziałać.

1. U rezydentki wykupiłyśmy jedynie bilet wstępu do aquaparku, ale tego w El Arenal, a nie w Palmie czy Magaluff. Ubaw niesamowity, byłam w innych parkach w Bułgarii i Grecji i stwierdzam, że ten w El Arenal jest najlepszy Koszt 2 lata temu to było 20 euro, dziś już patrzę na stronie 22 euro. Nazwa to Aqualand i znajduje się przy szosie wylotowej na stolicę.

2. Na własną rękę można zorganizować zwiedzalnie stolicy. Warto rozpocząć pod katedrą. My schytrzyłyśmy się kserując jeszcze w Polsce mapę centrum Palmy i wszelkie info co gdzie wraz z historią i same poruszałyśmy się po mieście. Palma jest też dobra na zakupy. Dojazd, jeżeli jesteście w okolicach Palmy to pewnie nie problem, dojeżdża tam mnóstwo autobusów.

3. Z Palmy, z dworca autobusowego odjeżdżają pksy do Valdemossy. Koszt coś około 7-8 euro, widoki po drodze przepiękne. ta sama historia. Ksero mapy w Polsce (Valdemossa jest bardzo mała, ale przeurokliwa) i w 3h Valdemossa zwiedzona . Valdemossa musi być koniecznie, zarówno ze wzgledu na Chopina, jak i ze względu na typowo hiszpański klimat w tym miasteczku. W kieszeni zostaje kolejne kilkanaście euro.

Nie wiem jak z wycieczką "Majorka w pigułce", ale wiem, że kosztowała dużo, a wszystko odbywa się w strasznie szybkim tempem, więc jest to i polecane i nie. Delfiny nas nie kręciły, więc nie byłyśmy w delfinarium.

Co do Niemców. Jest tam ich mnóstwo. To jest naprawdę ich wyspa. Jedynie okolice Magaluff są zdominowane przez Anglików. Niemcy to śmieszni ludzie, ja ich lubię. Są właśnie bardzo kulturalni, plaże zostawiają czyste, mają swoje typowo niemieckie bary i tam się przeważnie "rozpędzają". Jeżeli ktoś ma być niekulturalny to Anglicy, którzy wszczynają burdy lub Polacy, którzy nigdzie w świecie nie potrafią się zachować :P. Poza tym jest jeszcze mnóstwo Holendrów, Rosjan i Szwajcarów

Alem się rozpisała :P

Edytowane przez Ksiezna Bejbe
Czas edycji: 2009-07-10 o 07:52
Ksiezna Bejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 09:05   #116
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Dziekuje bardzo za odpowiedz.
Masz racje wydrkujue sobie mape Palmy, albo poszukam w empiku-ale watpie, zeby tam byly jakies szczegolowe mapy, jak juz to chyba ogolnie o Majorce.
My wlasnie mamy hotel niedaleko Palmy, wiec z dojazdem nie bedzie problemu.

Czytam, tez na temat wycieczke, ktore organizuje rezydent, ale chyba raczej wypozyczymy samochod i pozwiedzamy na wlasna reke.
Ciekawi mnie tylko wycieczka lodzia podwodną-ale koszt 65 euro za osobe to troche sporo:P.

Ja wiem, ze polacy zagranica nie umieja sie zachowac:P, w sumie zalezy to od samych ludzi, tylko czytalam wlasnie opinie negatewne, ze przychodza pijani w nocy i strzynaja awantury, ze doslowie wszystko slychac za sciany co robia, opalaja sie nago na plazy:P itp.
__________________
Szczesliwa żonka
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090530040117.html
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 09:20   #117
Ksiezna Bejbe
Przyczajenie
 
Avatar Ksiezna Bejbe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z pokoju
Wiadomości: 18
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Ja mapę Palmy skserowałam z przewodnika Pascala. Nie warto kupować za 40zł przewodnika. Mapa była na dwóch stronach wiec skserowałam każdą oddzielnie, dopasowałam ulice i skleiłam Mapa samoróbka sprawdziła się. Z tego co pamiętam, na takim powiedzmy rynku w Palmie, różni ludzi rozdają za darmo mapy. Ale tam są oczywiście pozaznaczane różne punkty, nie tylko zabytki :P

Tak naprawdę to pewnie nie tylko Niemcy przychodzą pijani, opalają się nago itp. Na naszej plaży prawie że nago opalali się lokalni Hiszpanie i Rosjanie :P Jeżeli zaś idzie o samych Niemców: utarło się, że jest to naród z założenia przez nas nielubiany, stąd pewnie doszukiwanie się w nich wszystkiego co złe. Poza tym faktycznie jest ich tam najwięcej. Większość sklepów ma niemieckie nazwy, obługa musowo posługuje się j. niemieckim, ludzie zaczepiający na plaży rozdając ulotki na darmowe drinki na bank najpierw zagadają po niemiecku, później ewentualnie po angielsku.

A jeszcze, kiedyś idąc plażą niedaleko Palmy, troszkę pod wieczór, aczkolwiek było jeszcze widno, natrafiłyśmy na kręcenie pornola. Rozglądajcie się dobrze bo nigdy nie wiadomo, na co traficie :P
Ksiezna Bejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 07:39   #118
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Czy jedzenie na Majorce jest zroznicowane ( bo wiadomo w Polsce inne jedzenie tam tez inne), zastanawiam sie czy brac żołądkową gorzką i zawsze rano sobie łyknąc kieliszek, tak robila moja znajoma ale ona byla w Tunezji i nie miala problemow z zoladkiem.
I mam takie pytanie czy 500 euro na kieszonkowego na 2 tygodnie wystarczy-chcemy wykupic tylko jedna wycieczke, i mamy HB, wiec napoje we wlasnym zakresie.
__________________
Szczesliwa żonka
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090530040117.html
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 20:18   #119
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

na problemy żołądkowe wystarczy coca-cola
poza tym Majorka to nie Tunezja, tylko część Unii Europejskiej, sądzę, że nie masz się co martwić
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 10:10   #120
Ksiezna Bejbe
Przyczajenie
 
Avatar Ksiezna Bejbe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z pokoju
Wiadomości: 18
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Jedzenie różne, ale musowo trzeba spróbować Paelli (ok 7 euro). Dużo w tym owoców morza, i nie wyglada to zbyt zachęcająco, ale warto. W supermarketach w zamrażarnikach zamiast pyz i pierogów jak u nas są ośmornice, krewetki itp.
Poza tym na promenadach pełno kebabów, mcdonaldów itp. Schabowego z kapustą dostać ciężko :P.
Ksiezna Bejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-12 11:41:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:50.