Majowe Panny Młode - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-24, 11:09   #631
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kobzalka Pokaż wiadomość
Witaj izolek będziemy razem czekać masz już coś pozałatwiane w związku ze ślubem? Bo tutaj w Tarnowie i okolicach później niż na rok przed ślubem trudno znaleźć fajny lokal czy orkiestrę.
Mam już salę, fotografa (choć szukam drugiego, bo mój nie chce robic zdjęć na weselu ), zespół, i kamerzystę, oraz oczywiście termin w kościele i skrzypka.
Lista gości też już wstępnie zrobiona, teraz tylko byle do września i przygotowania ruszają pełną parą Mam już trochę pomysłów odnoście ceremonii w kościele i samego wesela, np. chcę chór do kościoła i mam nadzieję, ze ktoś z rodzinki przeczyta Słowo Boże na mszy Ksiądz jest otwarty na "udziwnienia", więc muszę tylko dobrze obmyślec jakiś plan i zorganizowac wszystko Oczywiście będę się was radzic dziewczynki na dalszych etapach
Na weselu też chciałabym cos "zaserwować" typu np. para profesjonalnych tancerzy Sama jeszcze nie wiem co dokładnie, mam czas na szczęście
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 12:08   #632
agulkaa
Rozeznanie
 
Avatar agulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 827
GG do agulkaa
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez iz0lek Pokaż wiadomość
Mam już salę, fotografa (choć szukam drugiego, bo mój nie chce robic zdjęć na weselu ), zespół, i kamerzystę, oraz oczywiście termin w kościele i skrzypka.
Lista gości też już wstępnie zrobiona, teraz tylko byle do września i przygotowania ruszają pełną parą Mam już trochę pomysłów odnoście ceremonii w kościele i samego wesela, np. chcę chór do kościoła i mam nadzieję, ze ktoś z rodzinki przeczyta Słowo Boże na mszy Ksiądz jest otwarty na "udziwnienia", więc muszę tylko dobrze obmyślec jakiś plan i zorganizowac wszystko Oczywiście będę się was radzic dziewczynki na dalszych etapach
Na weselu też chciałabym cos "zaserwować" typu np. para profesjonalnych tancerzy Sama jeszcze nie wiem co dokładnie, mam czas na szczęście
Wow widzę że już jesteś przygotowana a ja nie mam nic jeszcze ...no ale ja czerwcówka
__________________
Hania 6.10.2012
Boy or Girl ???



http://www.suwaczki.com/tickers/hchyhgqsnt603ke0.png
agulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 12:52   #633
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez agulkaa Pokaż wiadomość
Kobzalka masz śliczny kolor kwiatków w avatarku wiesz może jaki?? szukam inspiracji
Niestety nie wiem jaki to kolor Znalazłam to zdjęcie na stronach wątku poświęconemu bukietom ślubnym Tam dziewczyny na pewno będą wiedziały. Mi się wydaje, że to są farbowane kwiaty. Wysyłam zdjęcie:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ba22e0689f3ca6f8vu7[2].jpg (18,6 KB, 14 załadowań)
kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 13:36   #634
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez agulkaa Pokaż wiadomość
Wow widzę że już jesteś przygotowana a ja nie mam nic jeszcze ...no ale ja czerwcówka
Czerwiec ma większe wzięcie, tak jak sierpień zresztą, wiec sądzę, że to Ty powinnaś mnie wyprzedzać w przygotowaniach Zresztą ja mam salę, fotografa i mszę - od lutego, zespół od maja, kamerzystę i skrzypka od czerwca.
Przedwczoraj kamerzysta nam powiedział, że cały czerwiec '10 i sierpień '10 może z wyjątkiem 2ch sobót, ma już zajęty, a maj'10 cały wolny
Kiedyś w maju ślubów się nie brało, i musiała być literka "r", część osób do dziś wierzy w te przesądy
A ja jestem przygotowana częściowo, bo uważam że najmilsza część ślubu i wesela to przygotowania własnie Gdybysmy mieli juz cała kwotę jaka nam potrzebna, pewnie załatwiłabym duzo więcej
A Ty agulkaa masz juz salę????

Edytowane przez iz0lek
Czas edycji: 2009-06-24 o 14:06
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 14:17   #635
agulkaa
Rozeznanie
 
Avatar agulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 827
GG do agulkaa
Dot.: Majowe Panny Młode

Ja mam trochę skomplikowaną sytuacje z tesciami i dlatego nie mam jeszcze nic dlatego nie wiem czy wypali wesele w czerwcu...ludzilam sie ze mi wyjdzie na 12 czerwca i dlatego moj podpis ...ale teraz juz wątpie
__________________
Hania 6.10.2012
Boy or Girl ???



http://www.suwaczki.com/tickers/hchyhgqsnt603ke0.png
agulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 15:42   #636
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez iz0lek Pokaż wiadomość
Czerwiec ma większe wzięcie, tak jak sierpień zresztą, wiec sądzę, że to Ty powinnaś mnie wyprzedzać w przygotowaniach Zresztą ja mam salę, fotografa i mszę - od lutego, zespół od maja, kamerzystę i skrzypka od czerwca.
Przedwczoraj kamerzysta nam powiedział, że cały czerwiec '10 i sierpień '10 może z wyjątkiem 2ch sobót, ma już zajęty, a maj'10 cały wolny
Kiedyś w maju ślubów się nie brało, i musiała być literka "r", część osób do dziś wierzy w te przesądy
A ja jestem przygotowana częściowo, bo uważam że najmilsza część ślubu i wesela to przygotowania własnie Gdybysmy mieli juz cała kwotę jaka nam potrzebna, pewnie załatwiłabym duzo więcej
A Ty agulkaa masz juz salę????
Teraz tak duzo osób bierze slub i ze sporym wyprzedzeniem rezerwuje miejsca, że nie mogą sobie tak pozwolić w wielu wypadkach na przesądy. Poza tym tego to głownie się babcie trzymają, no czasem też mamy.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 17:21   #637
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez iz0lek Pokaż wiadomość
Czerwiec ma większe wzięcie, tak jak sierpień zresztą, wiec sądzę, że to Ty powinnaś mnie wyprzedzać w przygotowaniach Zresztą ja mam salę, fotografa i mszę - od lutego, zespół od maja, kamerzystę i skrzypka od czerwca.
Przedwczoraj kamerzysta nam powiedział, że cały czerwiec '10 i sierpień '10 może z wyjątkiem 2ch sobót, ma już zajęty, a maj'10 cały wolny
Kiedyś w maju ślubów się nie brało, i musiała być literka "r", część osób do dziś wierzy w te przesądy
A ja jestem przygotowana częściowo, bo uważam że najmilsza część ślubu i wesela to przygotowania własnie Gdybysmy mieli juz cała kwotę jaka nam potrzebna, pewnie załatwiłabym duzo więcej
A Ty agulkaa masz juz salę????
Ja też już mam chyba wszytsko pozałatwiane jak na razie, zaliczki popłacone, włącznie z krawcową, która szyje już suknię te przygotowania są naprawdę przyjemne, ale jak na razie mogę je odłożyć gdzieś do stycznia a dlaczego Twój fotograf nie chce robić zdjęć na weselu?? tylko kościół i plener??

Edytowane przez kobzalka
Czas edycji: 2009-06-24 o 17:25
kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 18:05   #638
agulkaa
Rozeznanie
 
Avatar agulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 827
GG do agulkaa
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kobzalka Pokaż wiadomość
Ja też już mam chyba wszytsko pozałatwiane jak na razie, zaliczki popłacone, włącznie z krawcową, która szyje już suknię te przygotowania są naprawdę przyjemne, ale jak na razie mogę je odłożyć gdzieś do stycznia a dlaczego Twój fotograf nie chce robić zdjęć na weselu?? tylko kościół i plener??
Juz szyjesz suknie? to kiedy Ty masz ślub??
__________________
Hania 6.10.2012
Boy or Girl ???



http://www.suwaczki.com/tickers/hchyhgqsnt603ke0.png
agulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 19:30   #639
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez agulkaa Pokaż wiadomość
Ja mam trochę skomplikowaną sytuacje z tesciami i dlatego nie mam jeszcze nic dlatego nie wiem czy wypali wesele w czerwcu...ludzilam sie ze mi wyjdzie na 12 czerwca i dlatego moj podpis ...ale teraz juz wątpie
Nie wątp, tylko się zorientuj jaka jest sytuacja Jesli wybierzesz mniej obleganych usługodawców, to może wypalić 12.06

Cytat:
Napisane przez arisa Pokaż wiadomość
Teraz tak duzo osób bierze slub i ze sporym wyprzedzeniem rezerwuje miejsca, że nie mogą sobie tak pozwolić w wielu wypadkach na przesądy. Poza tym tego to głownie się babcie trzymają, no czasem też mamy.
Racja. I stąd też moja data 1. 05, bo wczesniej planowany 22.05 był już zajęty. Nie wiem co się dzieje, ale jest jakis boom na sluby

Cytat:
Napisane przez kobzalka Pokaż wiadomość
Ja też już mam chyba wszytsko pozałatwiane jak na razie, zaliczki popłacone, włącznie z krawcową, która szyje już suknię te przygotowania są naprawdę przyjemne, ale jak na razie mogę je odłożyć gdzieś do stycznia a dlaczego Twój fotograf nie chce robić zdjęć na weselu?? tylko kościół i plener??
Juz suknia????? A nie znudzi ci sie do maja? Ja odkładam kupno na koniec roku, albo nawet jeszcze później. Chce skorzystać z przecen

Moj fotograf chce zrobic tylko przygotowania, kosciol, powitanie i pierwszy taniec, a potem plener. Co do wesela, twierdzi, ze "nie ma sensu" zeby na nim byl, bo duzo ludzi bedzie miec aparat. I jego zdaniem na weselu jest "caly czas to samo" wiec co on mial by tam robic?
Po tej gadce najchetniej bym z niego calkiem zrezygnowala ale poki co poszukam innego na wesele i jeden plener, a tego chyba tez zostawie...
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 17:22   #640
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez agulkaa Pokaż wiadomość
Juz szyjesz suknie? to kiedy Ty masz ślub??
Mam super krawacową która jest rozchwytywana, dlatego tyle wcześniej trzeba było wpłacić zaliczkę i zawieźć zdjęcie sukni, kiedy u niej bylam w marcu, to miała już sporo zamówień na przyszły rok. Ale spokojnie, ważne było zaklepać, a pierwsza przymiarka dopiero w lutym raczej mi się nie znudzi, mierzyłam ją w salonie. A co tam, pokażę ją wam i poczekam na opinie
Ślub 8 maja 2010 r.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC10411.jpg (144,5 KB, 77 załadowań)

Edytowane przez kobzalka
Czas edycji: 2009-06-25 o 17:29
kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 17:26   #641
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Aha i co sądzicie o takim welonie do niej? może lepszy byłby klasyczny??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC10415.jpg (145,4 KB, 67 załadowań)
kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 18:25   #642
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Majowe Panny Młode

ten welon nie pasuje. A ile ta krawcowa bierze????
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 22:40   #643
agulkaa
Rozeznanie
 
Avatar agulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 827
GG do agulkaa
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kobzalka Pokaż wiadomość
Aha i co sądzicie o takim welonie do niej? może lepszy byłby klasyczny??
A moim zdaniem pasuje jest ekstrawagancko i fajnie
__________________
Hania 6.10.2012
Boy or Girl ???



http://www.suwaczki.com/tickers/hchyhgqsnt603ke0.png
agulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 08:43   #644
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez iz0lek Pokaż wiadomość
ten welon nie pasuje. A ile ta krawcowa bierze????
Myślę, że za suknię i jakieś bolerko zapłacę nie więcej niż 1000 zł. To jest bardzo zdolna babka, która dorabia sobie na emeryturze, ale zna się na rzeczy, szyła już suknie chyba wszystkim moim kuzynkom, także nie idę w ciemno

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez agulkaa Pokaż wiadomość
A moim zdaniem pasuje jest ekstrawagancko i fajnie
No właśnie mam mieszane odczucia co do tego welonu i sama nie wiem co zrobię jeszcze ale też podoba mi się jego nietuzinkowość
A wam dziewczyny jakie typy sukien najbardziej odpowiadają?? nie wierzę, że jeszcze nie oglądałyście zdjęć choćby na necie?
kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 14:32   #645
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kobzalka Pokaż wiadomość
Myślę, że za suknię i jakieś bolerko zapłacę nie więcej niż 1000 zł. To jest bardzo zdolna babka, która dorabia sobie na emeryturze, ale zna się na rzeczy, szyła już suknie chyba wszystkim moim kuzynkom, także nie idę w ciemno

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------


No właśnie mam mieszane odczucia co do tego welonu i sama nie wiem co zrobię jeszcze ale też podoba mi się jego nietuzinkowość
A wam dziewczyny jakie typy sukien najbardziej odpowiadają?? nie wierzę, że jeszcze nie oglądałyście zdjęć choćby na necie?
To tanio, fajnie trafilas, tez myslalam o krawcowej ale nie znam zadnej
Welon mi sie podoba, ale do tego typu sukienki, jeszcze w tym samym stylu welon, to juz moim zdaniem przesada, wyglada to na przeslodzone mocno. Gdybys miala waska sukienke, ten welon bylby super pomyslem a do takiej sukni widzi mi sie tylko prosty welon, dlugosc juz obojetna

Ja jeszcze nie znalazlam sukienki, bo:
1. Bylam juz w salonie Margarett i pani mnie pogonila, powiedziala ze 3 m-ce przed sie kupuje sukienke, wczesniej szef zabrania dawac je do przymiarek, bo sie zniszcza
2. Nic mi sie nie podoba, zadna mnie nie powalila a szukalam na necie.
3. Nie mam pieniedzy teraz na taki zakup, a boje sie ze jak cos znajde, nie bede mogla o niej przestac myslec, poki nie kupie
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 12:07   #646
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kobzalka Pokaż wiadomość
Aha i co sądzicie o takim welonie do niej? może lepszy byłby klasyczny??
Mi się wydaje, że lepszy byłby klasyczyny. Dołem sporo masz tego tiulu, to tak na górze jeszcze taki... kołtun (wybacz porównanie, ale taki strasznie nabuzowany ten welon ) A w ogóle wyglądasz bardzo młodziutko.
Cytat:
Racja. I stąd też moja data 1. 05, bo wczesniej planowany 22.05 był już zajęty. Nie wiem co się dzieje, ale jest jakis boom na sluby
Maj piękny. Oby byl leszy niż w tym roku. Ale i tak lepiej, jak pogody nie ma jak jest zieleń do okoła, niż jak jest szaro i ponuro w zimie, bez grama listków. Tak, a potem będzie boom na rozwody. Ech, takie jakieś dziwne tendencje w Polsce ostatnio.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 06:58   #647
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez iz0lek Pokaż wiadomość
To tanio, fajnie trafilas, tez myslalam o krawcowej ale nie znam zadnej
Welon mi sie podoba, ale do tego typu sukienki, jeszcze w tym samym stylu welon, to juz moim zdaniem przesada, wyglada to na przeslodzone mocno. Gdybys miala waska sukienke, ten welon bylby super pomyslem a do takiej sukni widzi mi sie tylko prosty welon, dlugosc juz obojetna

Ja jeszcze nie znalazlam sukienki, bo:
1. Bylam juz w salonie Margarett i pani mnie pogonila, powiedziala ze 3 m-ce przed sie kupuje sukienke, wczesniej szef zabrania dawac je do przymiarek, bo sie zniszcza
2. Nic mi sie nie podoba, zadna mnie nie powalila a szukalam na necie.
3. Nie mam pieniedzy teraz na taki zakup, a boje sie ze jak cos znajde, nie bede mogla o niej przestac myslec, poki nie kupie
No słyszałam, że wcześniej nie bardzo chcą dawać mierzyć, dlatego trochę ściemniłam, że ślub mam jeszcze w tym roku i nie było problemu z przymiarką. Na pewno trafisz na coś dla siebie. Często jest tak, że po prostu zobaczysz jakiś model i już wiesz, że to ten i żaden inny

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

Cytat:
Napisane przez arisa Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że lepszy byłby klasyczyny. Dołem sporo masz tego tiulu, to tak na górze jeszcze taki... kołtun (wybacz porównanie, ale taki strasznie nabuzowany ten welon ) A w ogóle wyglądasz bardzo młodziutko.

Maj piękny. Oby byl leszy niż w tym roku. Ale i tak lepiej, jak pogody nie ma jak jest zieleń do okoła, niż jak jest szaro i ponuro w zimie, bez grama listków. Tak, a potem będzie boom na rozwody. Ech, takie jakieś dziwne tendencje w Polsce ostatnio.
Dziękuję za opinię Co do welonu to jeszcze mam czas to dobrze przemyśleć Faktycznie nie chce wyglądać jak z kołtunem na głowie a co do wyglądu to faktycznie, panie w sklepie często mi dowód jeszcze sprawdzają

Edytowane przez kobzalka
Czas edycji: 2009-06-30 o 06:59
kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 13:25   #648
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Jesteście tam majówki?? piszcie jak tam wasze przygotowanie do tego wyjątkowego dnia??
kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 00:16   #649
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

To ja sie przylacze Slubuje 15.05.10. Zalatwilam juz sale i zespol+przejrzalam setki tysiecy stron z sukienkami
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-20, 09:17   #650
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Majowe Panny Młode

Ja ostatnio byłam na poszukiwaniach sukienki, ale niestety nic mi się nie podoba A wiele modeli które znalazłam w necie, są tylko na www a w salonach ich nie ma

Btw. Czy wam tez było tak gorąco w tych sukienkach??? Te ktore mierzyłam, takie sztuczne były... i zastanawiam się czy trafiłam na gorszy salon, czy wszystkie ślubne są tak złe gatunkowo?
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 09:56   #651
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez iz0lek Pokaż wiadomość
Ja ostatnio byłam na poszukiwaniach sukienki, ale niestety nic mi się nie podoba A wiele modeli które znalazłam w necie, są tylko na www a w salonach ich nie ma

Btw. Czy wam tez było tak gorąco w tych sukienkach??? Te ktore mierzyłam, takie sztuczne były... i zastanawiam się czy trafiłam na gorszy salon, czy wszystkie ślubne są tak złe gatunkowo?
To widać zależy od salonu. Moja sukienka była na haleczce, cała z tafty, i było mi w niej super. Nie pociłam się, nie gryzła mnie zlym wykończeniem. Może akurat w tym salonie mają takie felerne.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 14:40   #652
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Majowe Panny Młode

Dzięki za info arisa
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 18:02   #653
gizella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 124
GG do gizella
Dot.: Majowe Panny Młode

Widzę, że kolejne majówki przygotowują się do ślubu nawet nie wiecie jak Wam zazdroszczę. Ja ten dzień mam już za sobą, na początku było nerwowo ale ogólnie fajna zabawa! Ja kieckę wybierałam na początku roku i ogólnie jestem bardzo zadowolona.
izOlek uważam że powinnas się zastanowić nad fotografem. Skoro już teraz są problemy to co będzie na ślubie....ja na weselu miałlam tylko fotografa (nie miałam kamery) i powiem Ci szczerze, że jeżeli jest dobry fotograf to potrafi ująć wszystkie ważniejsze wydarzzenia z zabawy....Wbrew temu co mówi Twój fotograf dużo się dzieje: pierwszy taniec, tance i zabawy, konkursy podziekowania dla rodzicow, tort i oczepiny więc dla chcącego nic trudnego. Powodzenia dziewczyny!
gizella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 19:39   #654
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
To ja sie przylacze Slubuje 15.05.10. Zalatwilam juz sale i zespol+przejrzalam setki tysiecy stron z sukienkami
Witaj wśród majowych panien młodych no i jakie suknie są w Twoim typie??

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez iz0lek Pokaż wiadomość
Ja ostatnio byłam na poszukiwaniach sukienki, ale niestety nic mi się nie podoba A wiele modeli które znalazłam w necie, są tylko na www a w salonach ich nie ma

Btw. Czy wam tez było tak gorąco w tych sukienkach??? Te ktore mierzyłam, takie sztuczne były... i zastanawiam się czy trafiłam na gorszy salon, czy wszystkie ślubne są tak złe gatunkowo?
Ja jak mierzyłam swoją suknię to była taka leciutka a jest duża objętościowo wcale nie było w niej gorąco ale faktycznie trzeba szukać do skutku. Ważne żeby mieć suknię, w której będziemy się świetnie czuć, a nie pocić na potęgę
kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 20:03   #655
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Ja wlasnie szukam jakiegos dobrego fotografa i kamerzyste. Mozecie jakiegos polecic z okolic Radomia lub Lublina?

A tak w ogole, to jak wam ida poszukiwania sukni, bo nie wierze, ze nie przegladacie. Ja poszukuje sukni koronkowej, rybki. Narazie ta jest moja absolutna faworytka, ale niestety nie wiem gdzie i za ile bede mogla ja znalezc...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka.jpg (16,7 KB, 27 załadowań)

Edytowane przez woda sodowa
Czas edycji: 2009-07-20 o 20:17
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 20:55   #656
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Ja wlasnie szukam jakiegos dobrego fotografa i kamerzyste. Mozecie jakiegos polecic z okolic Radomia lub Lublina?

A tak w ogole, to jak wam ida poszukiwania sukni, bo nie wierze, ze nie przegladacie. Ja poszukuje sukni koronkowej, rybki. Narazie ta jest moja absolutna faworytka, ale niestety nie wiem gdzie i za ile bede mogla ja znalezc...
Śliczna ta Twoja sukienka bardzo podobają mi się rybki, super podkreślają sylwetkę. Niestety ja miałam taki krój na studniówce (trochę bardziej dopasowana niż na Twoim zdjęciu) i czułam się w niej fatalnie :/ krępowała mi ruchy podczas tańców co nie zmienia faktu, że "rybki" uroczo się prezentują: W takiej jak na zdjęciu raczej nie miałabyś z tym problemów bo rozszerza się już dość wysoko. moja studniówkowa była szersza dopiero w okolicy kolan, czułam się jak parówka Hahaha

Edytowane przez kobzalka
Czas edycji: 2009-07-20 o 20:57
kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 15:11   #657
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Wlasnie sie zastanawialam czy to tak wlasciwie jest rybka, bo wyglada troszke jak w ksztalcie litery A, ale moze rzeczywiscie to lepiej Patrzylam na bardzo podobne w Lisie Ferrerze i Pronovias, koszt tych pierwszych 3100-3300, koszt Pronovias okolo 5000 Troche mi szkoda tej kasy, ale mam to szczescie, ze moj narzeczony jest irlandczykiem i dla niego te ceny nie sa za bardzo wygorowane, wiec caly czas uspokaja moje sumienie i powtarza, ze powinnam miec taka jaka sobie wymarzylam, bo jestem tego warta. Co za wazeliniarz

Edytowane przez woda sodowa
Czas edycji: 2009-07-21 o 18:53
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 16:21   #658
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Wlasnie sie zastanawialam czy to tak wlasciwie jest rybka, bo wyglada troszke jak w ksztalcie litery A, ale moze rzeczywiscie to lepiej Patrzylam na bardzo podobne w Lisie Ferrerze i Pronovias, koszt tych pierszych 3100-3300, koszt Pronovias okolo 5000 Troche mi szkoda tej kasy, ale mam to szczescie, ze moj narzeczony jest irlandczykiem i dla niego te ceny nie sa za bardzo wygorowane, wiec caly czas uspokaja moje sumienie i powtarza, ze powinnam miec taka jaka sobie wymarzylam, bo jestem tego warta. Co za wazeliniarz
No to masz po problemie wybierzesz to co Ci się podoba najbardziej i w czym będziesz się czuła najlepiej bez przejmowania się kasą gratuluję narzeczonego hehe
kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 18:58   #659
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Tak sobie mysle, ze jesli chodzi o slub i wesele, to najfajniejsze sa przygotowania (przynajmniej dla nas kobiet). Bo sama uroczystosc, to tylko 1-2 dni i potem trzeba powrocic do szarej rzeczywistosci
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 20:10   #660
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: Majowe Panny Młode

Tak, ciezko jest pozniej wrocic do rzeczywistosci, teraz jak ogladam film i zdjecia ze znajomymi i rodziną za kazdym razem mi się łezka w oku kreci.
W przyszlym tygodniu lecimy na wymarzona podroz poslubna.
Pozdrawiam.
__________________
Szczesliwa żonka
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090530040117.html
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:23.