Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-01, 22:02   #361
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

A ja serdecznie proszę o jakieś info odnośnie Hotelu Noma Residence Zameczek Myśliwski Promnice. Interesują mnie opinie osób które tam urządzały wesele lub były na weselu Ceny mają wysokie dlatego chciałabym najpierw poznać opinie.

http://www.promnice.com.pl/?s=index&j=pl
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 22:28   #362
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
A ja serdecznie proszę o jakieś info odnośnie Hotelu Noma Residence Zameczek Myśliwski Promnice. Interesują mnie opinie osób które tam urządzały wesele lub były na weselu Ceny mają wysokie dlatego chciałabym najpierw poznać opinie.

http://www.promnice.com.pl/?s=index&j=pl
ah... gdybym tylko miała więcej kasy sama bym tam zrobiła wesele, i praktycznie pod nosem.
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 09:17   #363
gaataa85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 30
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Dziewczyny znacie może jakąś fajną salę weselną gdzie trzeba mieć swój catering? Gdzieś w okolicach Żor, Orzesza, Mikołowa, Łazisk, Tychów, Ornontowic?
Podobno w Palowicach jest jakis Dom Strażaka i bardzo przyjemnie jest był tam może ktos?
gaataa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 09:41   #364
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

co do Tychów, to na Cielmicach jest właśnie taka sala. Jest tam kuchnia więc jest możliwość podgrzania wszystkiego.

mój brat miał tam wesele, kucharki osobno załatwiali. fajna sala, dosyć spora

Co do Ornontowic to wydaje mi się, że przy Straży też można mieć swoją kucharkę. nie interesowałam się tym zbytnio, bo byłam tylko gościem na tamtej sali. też fajna sala

W Jaśkowicach na Zrembie chyba też można mieć swoje kucharki.

W Łaziskach też jest chyba taka sala, nie powiem Ci gdzie bo dopiero w czerwcu tam będę na weselu, ale wiem, że młodzi mają katering załatwiony
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 22:35   #365
cilusia000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Ja mogę wam polecić salę "U Kaczyny" w Rogowach. Mam tam w przyszłym roku wesele za 2 dni płacimy 230 zł (Ale wszystko zalezy od menu ) Byłam tam kelnerką, a moja mama pracowała tam w kuchni, wiec dokładnie wiem jak wygląda tam wesele. Jak sobie zamówisz dużo jedzenia to stoły bedą sie uginać Jak sobie zamowisz mało to bedziesz niezadowolony.
Obsługiwałam tam wesele gdzie mama pani młodej była niezadowolona ze zupa była zimna (a była zimna dlatego ze na weselu był ksiadz i modlili sie 10 minut) Była takze niezadowolona z tego ze ją obsługiwaliśmy na koncu (wszystko wynikało z tego ze, usiadła sobie niewiadomo gdzie, a na plecach nie miała napisane kim jest i nie dała sobie wytłumaczyc ze najpierw sie obsługuje pare młodą) "Wiec jak dbasz tak masz"

Polecam!
cilusia000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 21:34   #366
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Napisałam w innym wątku ale tu też się zapytam Była może któraś z Was na weselu w hotelu/restauracji Aurum w Katowicach na ul. Mikołowskiej?
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 18:39   #367
Kinga9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Sala ładna do 100os., jedzenie dobre, miejsce dla zespołu i do tańczenia jest, trochę zieleni, na zewnątrz drewniane stoliki - palacze mają blisko, minus za słabe przystrojenie wokół Pary Młodej, ale to chyba można zmienić no i szkoda, że nie ma jakiegoś ładnego miejsca na fotki w plenerze, poza tym wszystko jak najbardziej na plus
Witam. Od jakiegoś czasu przeglądam forum. Czy ktoś miał by jakieś zdjęcie wystroju sali właśnie w Sawanie ? Była bym bardzo wdzięczna .
Kinga9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-18, 19:09   #368
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Cytat:
Napisane przez Kinga9 Pokaż wiadomość
Witam. Od jakiegoś czasu przeglądam forum. Czy ktoś miał by jakieś zdjęcie wystroju sali właśnie w Sawanie ? Była bym bardzo wdzięczna .
Proszę oto kilka fotek A na kiedy planujesz ślub ? Bo z weekendami w 2011 jest tam już ciężko, ale w tygodniu jeszcze znajdziesz.
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 10:55   #369
Kinga9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

bardzo dziękuję ja mam wesele właśnie w Sawanie 6-7 .08.2011 Tylko nie widzialam jak ustrojone jest miejsce dla państwa młodych. byliśmy tam jak nie było wesela wiec nie mielismy zbytnio jak zobaczyć tego miejsca.
Kinga9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 13:33   #370
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Cześć

Czy któraś z Was była może na weselu w restauracji Bourbon w Katowicach? Może któraś z Was ma jakieś zdjęcia?
Zarezerwowaliśmy tam salę, ale nie wiemy jak wygląda ustrojona pod kątem weselnym sala...
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 10:53   #371
edziula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

mial ktos w finezji teraz w ostatnim czasie wesele? dziewczyny podzielcie sie opiniami jak tam jest?
edziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-03, 11:24   #372
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Cytat:
Napisane przez edziula Pokaż wiadomość
mial ktos w finezji teraz w ostatnim czasie wesele? dziewczyny podzielcie sie opiniami jak tam jest?
W kwietniu byliśmy tam na weselu u znajomych Jeśli chodzi Ci o Finezję w Szczerbicach.
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 21:49   #373
edziula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

tak o szczerbice mi chodzilo a mozesz napisac cos wiecej? przede wszystkim jak tam z jedzonkiem? slyszalam ze obsluga troche wolna, czy to prawda? z gory dzieki za odp
edziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 22:59   #374
molusiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 12
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Cześć

Czy któraś z Was była może na weselu w restauracji Bourbon w Katowicach? Może któraś z Was ma jakieś zdjęcia?
Zarezerwowaliśmy tam salę, ale nie wiemy jak wygląda ustrojona pod kątem weselnym sala...
Ja byłam w Bourbonie na weselu znajomych-jak najbardziej było wszystko w porządku,jedzenie pycha i dużo.Co do wystroju to w sumie pamiętam tylko,że były ładne bukiety na stołach,ale tak poza tym to średnio zwracałam uwagę bo impreza sama w sobie była super

---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

A ja szukam sali na ok.100 osób,najlepiej z noclegami dla ok.20,w Katowicach albo okolicy.Powiedzcie mi co jest naprawdę godne polecenia,gdzie byłyście i się dobrze bawiłyście?albo same miałyście wesele?Pozdrawiam
molusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 07:14   #375
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Cytat:
Napisane przez molusiek Pokaż wiadomość
Ja byłam w Bourbonie na weselu znajomych-jak najbardziej było wszystko w porządku,jedzenie pycha i dużo.Co do wystroju to w sumie pamiętam tylko,że były ładne bukiety na stołach,ale tak poza tym to średnio zwracałam uwagę bo impreza sama w sobie była super

---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

A ja szukam sali na ok.100 osób,najlepiej z noclegami dla ok.20,w Katowicach albo okolicy.Powiedzcie mi co jest naprawdę godne polecenia,gdzie byłyście i się dobrze bawiłyście?albo same miałyście wesele?Pozdrawiam
Ja mialam wesele w resteracji "KIM" Katowice-Kostuchna i jestem bardzo zadowolona. Milam na ok 100 osob (sala jest na max 120), nocelgow maja ok 40 ( ja wykorzystalam ok 15). Trzeba termin slubu zamawiac z wyprzedzeniem - ja rerzerwowalam 2 lata wczesniej to juz nie bylo miejsc we wakacje, wiec wybralismymaj.Pozdrawiam.
__________________
Szczesliwa żonka
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090530040117.html
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 13:07   #376
ANTENKA81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 34
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Witajcie. Ja wprawdzie już po ślubie, ale koleżanka prosiła mnie o pomoc. Czy znacie gdzieś na Śląsku salę w jakimś pałacyku. Ona konkretnie chce mieć wesele w pałacu, zamku - czymś takim. Cena i miejsce są jej obojętne. Ja znam tylko z reklam Hotel Zamek w Chałupkach.
W miarę możliwości super byłoby od razu dostać jakiś namiar na salę (tel, www).
ANTENKA81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 17:14   #377
astelix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Witam
Poszukuję sali w okolicach Tych na +/- 100 osob z miejscami noclegowymi dla ok 30 osob

Poniewaz duza czesc gosci jest przyjezdnych rozwazamy takze mowliwosc wesela na wyjezdzie ( +noclegi dla wszyskich )okolice wisly/ustron/ pszczyna/bielsko biała
Czy macie namiary na jakies hotele/ domy weselne w tych okolicach?

Mile widziane stale gdzie stoly sa okragle

Dziekuje za odpowiedz
Pozdrawiam
astelix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 19:06   #378
crazunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 12
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Cytat:
Napisane przez Stysik Pokaż wiadomość
Witam
Ja chciałabym zapytać o opinie nt. Dworku nad stawem w Wodzisławiu my mamy już zarezerwowany termin, ale nie słyszałam ani nie czytałam żadnych opinii na temat tego lokalu, więc liczę, że ktoś o nich słyszał od 2008 roku wesela organizują

A co do innych sal w naszej okolicy to słyszałam dobre opinie o Iwonie oczywiście (szkoda, że taki problem z treminami), w Pradzidzie byłam i może jedzenia nie było bardzo dużo, ale na pewno nikt głodny nie wyszedł, ogród piękny i obsługa naprawdę miła, o Finezji (Szczerbice) tez słyszałam trochę dobrych opinii (negatywnych też, ale te dobre są "nowsze"), w Leśniczówce koleżanka miała ślub i mówił, że drogo i jeśli jest dzień wcześniej inne wesele to trzeba przypilnować, żeby dobrze wywietrzyli salę , a w Arce w Jankowicach też się bawiłam na weselu i jedzenia było niesamowicie dużo
O innych niestety nie wiem nic albo bardzo mało
Jeśli chodzi o Dworek Nad Stawem to nawet mogę od kuchni opowiedzieć. Mój brat tam pracuje. Jedzenia dają b. dużo i przepyszne Wierz mi, że jestem strasznie wybredna ale tam jadać bardzo lubię. Tam też organizowałam przyjęcie zaręczynowe. Sala śliczna. Gwarantuję udaną zabawę Tylko jeszcze zespół....
Pozdrawiam
crazunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 10:49   #379
Ann_ka
Raczkowanie
 
Avatar Ann_ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 171
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Cytat:
Napisane przez crazunia Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Dworek Nad Stawem to nawet mogę od kuchni opowiedzieć. Mój brat tam pracuje. Jedzenia dają b. dużo i przepyszne Wierz mi, że jestem strasznie wybredna ale tam jadać bardzo lubię. Tam też organizowałam przyjęcie zaręczynowe. Sala śliczna. Gwarantuję udaną zabawę Tylko jeszcze zespół....
Pozdrawiam
Wiesz może na ile osób przewidziana jest sala i jaka jest cena wesela jedno- i dwudniowego za osobę (mniej więcej oczywiście)???
Ann_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-24, 09:43   #380
Stysik
Zakorzenienie
 
Avatar Stysik
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 751
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Sala jest na 200 osób jest bardzo piękna
A za 1 dzień w 2011 będzie za osobę 200 zł a za drugi plus 50% czyli 300zl ale w tej sali jest już wszystko w cenie(!) łącznie z alkoholem, napojami, ciastkami, tortem i kierowca z busem do dyspozycji na razie są 2 pokoje do dyspozycji ale ma być więcej.
Obejście też piękne staw+koniki+las

Crazunia dzięki za opinię
__________________
Rise and rise again
until lambs become lions...




"Granice? Nigdy żadnej nie widziałem.
Ale słyszałem, że istnieją w umysłach niektórych ludzi."




Edytowane przez Stysik
Czas edycji: 2009-10-24 o 09:48
Stysik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 08:51   #381
DwaWilki
Raczkowanie
 
Avatar DwaWilki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 60
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Post ten wrzuciłem w lubelskiej części tego forum, ale myślę, że i Was tu zainteresuje

Fotografując wesela mam kilka wskazówek dotyczących lokali:
1. lokal nie może być za mały - fatalnie jest, gdy z braku miejsca goście siedzą przy stole z łokciami blisko ciała, albo siedzą po trzy osoby na dwu krzesłach (widziałem takie przypadki) oraz gdy problemem jest wyjście zza stołu i przejście pomiędzy stykającymi się prawie plecami siedzącymi gośćmi,
2. nie jest dobrze dla zabawy weselnej, gdy sala do tańców jest znacznie oddalona od sali jadalnej - często wielu gościom nie chce się chodzić, by potańczyć i ta wyjątkowa weselna zabawa staje się drętwą weselną zabawą (widziałem kiedyś smutną i żenującą sytuację: pierwszy taniec w lokalu, gdzie na 1 piętrze była jadalnia, a na dole tuż przy barze z piwem część taneczna - gdy młoda para tańczyła swój pierwszy taniec większość gości była przy talerzach na górze, zaś na dole więcej stało panów w kolejce po piwo niż dookoła młodych),
3. nie jest też za dobrze dla zabawy, gdy tańczący bawią się pod tymi samymi światłami, co będący przy stołach - fajniej jest bawić się przy przygaszonych, kolorowych światłach niż przy świetlówkach sali jadalnej (albo przy kilku halogenach kamerzysty, ale to inna bardzo ważna kwestia również warunkująca dobrą zabawę),
4. ważny jest parking - fatalnie, gdy jest on za mały, albo... kiedyś wychodząc z wesela znalazłem mój samochód uszkodzony - ktoś z miejscowych, wyjeżdżając spod sklepu, uderzył w bok mego auta; tu nie chodzi o problem Waszego ew. fotografa, ale głupio poczułybyście się, gdyby ktoś rozbił samochód ważnego dla Was gościa,
5. niezwykle ważna jest obsługa: na jednym z wesel czas pomiędzy wejściem gości za stoły, a pierwszym tańcem trwał ok. 1.5 godziny - podaje się wtedy dwa dania i deser - tylko dwa dania i deser (!), ale kelnerów było 3 i byli wyraźnie początkujący, późniejsza obsługa gości również nie była tam doskonała, po oczepinach kelnerzy byli już nieco zmęczeni alkoholem...
6. ważna jest jakość dań, nie tylko wygląd potraw, ale i ich smak - w lokalu wspomnianym powyżej dania wyglądały świetnie (przybrania godne fotografii), ale smakowały miernie; za to jedną z kuchni weselnych pamiętam po kilku latach jeszcze - wyśmienita!
7. ważne jest, czy lokal jest duszny, czy za chłodny/gorący, albo może zbyt mocno w nim pachnie (pary z kuchni, albo odór potu, bo to sala gimnastyczna), a może w pobliżu (a więc i wewnątrz) lokalu unoszą się miliony komarów - bardzo ważna kwestia,
8. wystrój - czasem spotyka się niegustowne, brzydkie wręcz, złocone tapety i olejne lamperie,
9. bardzo dobrze jest, gdy w otoczenie domu weselnego stwarza możliwość wyjścia na przysłowiowego papierosa, albo schowania się gdzieś na jakiejś ławeczce, by z kimś miłym porozmawiać...
10. ważna sprawa to dobra klimatyzacja i wentylacja: czasem jest duszno i gorąco, a czasem za zimno (w tym źle ustawiona klimatyzacja - kiedyś z wesela 15 sierpnia wróciłem do domu przeziębiony)
11. fajnie jest, gdy lokal oferuje extra rozrywki: pirotechnika, przejażdżki, etc., ale tak naprawdę to kwestia trzeciorzędna.
12. są duże domy weselne, gdzie jednocześnie odbywa się kilka imprez np. dwa wesela - nie jest to komfortowa sytuacja.

Wybaczcie, nazw nie zdradzam. Same pójdziecie, zobaczycie i ocenicie

Ponadto wydaje mi się, że nie możecie najwyższego priorytetu dać tylko sali weselnej. Nawet w średnim lokalu zabawa może być genialna - jeśli zespół lub prezenter będą świetni.
A kamerzysta i fotograf? To nie tylko kwestia utrwalenia tych chwil - oni mogą spowodować, że zabawa będzie znacznie fajniejsza, mogą też być neutralni i bierni, a mogą też zabawę trochę popsuć (te nieszczęsne zapalone przez całe wesele halogeny pod ścianami).

Pozdrawiam i życzę cudownego wesela
Krzysztof Stępniak "Dwa Wilki", Lublin

Edytowane przez DwaWilki
Czas edycji: 2009-10-25 o 22:17
DwaWilki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 18:38   #382
grLui
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 115
Marysin Dwór Katowice

Poszukuję sali na wesele i zastanawiam się nad Marysinym Dworem w Katowicach, czy ktoś może był tam na weselu bądź organizował swoje?
Będę wdzięczna za wszelkie informacje
__________________
wzrost: 167cm
waga: 49kg
grLui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 21:25   #383
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Marysin Dwór Katowice

Cytat:
Napisane przez grLui Pokaż wiadomość
Poszukuję sali na wesele i zastanawiam się nad Marysinym Dworem w Katowicach, czy ktoś może był tam na weselu bądź organizował swoje?
Będę wdzięczna za wszelkie informacje
Nie byłam tam na weselu ale znam tylko niepochlebne opinie o tym miejscu - dodatkowo lokalizacja i ogólne wrażenia FATALNE.
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 13:24   #384
rybkasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 38
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

hej dziewczyny a co powiecie o "Gościnny Dom" w Rydułtowach???bo w środku wygląda pięknie (zdjęcia na stronie można zobaczyć). Ale jestem ciekawa po 1 jak wygląda teren na zewnątrz?a po 2 jak jedzenie?czy był tam ktoś na weselu?
rybkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 17:37   #385
Stysik
Zakorzenienie
 
Avatar Stysik
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 751
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Cytat:
Napisane przez rybkasia Pokaż wiadomość
hej dziewczyny a co powiecie o "Gościnny Dom" w Rydułtowach???bo w środku wygląda pięknie (zdjęcia na stronie można zobaczyć). Ale jestem ciekawa po 1 jak wygląda teren na zewnątrz?a po 2 jak jedzenie?czy był tam ktoś na weselu?
Hej ja tam jeszcze nie byłam i wiem tylko jak wygląda ten hotel- może jest ładny ale niestety położony na skrzyżowaniu 2 ulic i to nie osiedlowych i raczej nie ma ogródka, jest jakieś 200 metrów od targu, chociaż to chyba bez różnicy (no chyba że planujesz wesele w dzień targowy, ale nawet z tym można sobie poradzić )
w rydułtowach jest też artor- chyba bardziej popularny na wesela niż ten hotel. a nad rybnikiem lub wodzisławiem myślałaś? zależy Ci na miejscach noclegowych?

ja też widziałam ten hotel w necie i bardzo mi sie podobal ale otoczenie sprawia ze duzo traci niestety... ale wiesz najlepiej zobaczyc na zywo

a kiedy ślub? jeśli w 2011 to zapraszam na wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374153
__________________
Rise and rise again
until lambs become lions...




"Granice? Nigdy żadnej nie widziałem.
Ale słyszałem, że istnieją w umysłach niektórych ludzi."




Edytowane przez Stysik
Czas edycji: 2009-10-29 o 17:43
Stysik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 18:07   #386
Mortycja84
Raczkowanie
 
Avatar Mortycja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rybnik,Śląsk
Wiadomości: 101
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Dziewczyny a możecie coś powiedzieć na temat restauracji Eden w Przegędzy i Rojanki w Żorach ?
Mortycja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 19:51   #387
Katka_22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Witam,
mam pytanko czy ktos mial wesele w Hotelu Amadeus w Wodzislawiu? Jezeli tak to by baaardzo prosila o opinie i jezeli by to bylo mozliwe o zdjecia. Bede tam miala wesele.

Dziekuje i pozdrawiam
Katka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 06:27   #388
Michasia1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 4
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Witam i ja własnie chcialabym sie dowiedziec czegos wiecej na temat tej sali ARTOR za 8mcy mam tam wesele ale slyszalam rozne komentarze na temat tej sali!! czy mozesz cos konkretengo o niej powiedziec?? z gory dziekuje za info

Edytowane przez Michasia1986
Czas edycji: 2009-10-30 o 07:33
Michasia1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 08:50   #389
rybkasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 38
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

hej
więc tak widziałam WIELE sal i podobają mi się 3 Dom Retro(jastrzębie)->o którym słyszałam nie pochlebne opinie co do jedzenia, Perła w Krzanowicach->trochę za daleko od jastrzębia i teraz ten Gościnny Dom. Nie widziałam na żywo Gościnnego Domu ale zdjęcia ze środka na ich stronce są fantastyczne!Szkoda że nie ma ogrodu ale z 2 strony u mojego brata na weselu był piękny teren(Dworek Nad Stawem) i nie miał się kto bawić bo wszyscy byli na zewnątrz:/więc to można nawet na plus potraktować)ciekawi mnie jakie jest jedzenie???
Co Do Amadeusza to byłam tam na studniówce i było beznadziejnie po 1 gdzie indziej się jadło gdzie indziej bawiło, po 2 było nas za dużo przez co był straszny ścisk przy stołach, po 3 jedzenie było zimne i mało apetyczne.Ale to była studniówka a nie wesele
rybkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 13:07   #390
molusiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 12
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Ja też się zastanawiałam nad Gościnnym Domem,ale znajoma,która mieszka w Rydułtowach nie polecała mi tego miejsca.My ostatecznie zdecydowaliśmy się na Dworek pod Jemiołą w Ćwiklicach www.podjemiola.pl (sala balowa). Czy ktoś może ma jakieś informacje o tym miejscu?
molusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-19 19:12:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.