MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-02, 23:00   #181
iwandywan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Ja jadę na oboz studencki z biura ok-tours do El Arenal w terminie 31.07 - 14.08. Jeśli ktos sie wybiera zapraszam na gg 5841756
(http://www.ok-tours.com.pl/index.php...niczne/majorka)
Mam pytanie, jakie są ceny żywności zarówno w knajpach jak i w marketach.
iwandywan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 09:41   #182
Ania9651
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Witajcie ;* Ja byłam na Majorce rok temu i teraz też się wybieram Wybrałam dość ekskluzywny hotel, ale był wart swojej ceny. Jakby ktoś chciał zobaczyć to hotel nazywa się IBEROSTAR PLAYA DE MURO VILLAGE, ale wracając do tematu to serdecznie polecam. Pogoda wspaniała w granica 35 stopni, nie więcej. Śliczne plaże, morze gorące, płytkie i czyściutnie, a wokół hoteli pełno sklepów i restauracji. Jeśli ktoś chciałby zobaczyć zdjęcia to chętnie dodam
Ania9651 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 11:55   #183
justine333
Zakorzenienie
 
Avatar justine333
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10 612
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

No właśnie pochwal się zdjęciami !
__________________
impossible is nothing !
justine333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 13:09   #184
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Ja byłam na przełomie lutego i marca i max 20-22st było
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 15:38   #185
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

ja byłam we wrześniu, w pierwszym tygodniu były upały i wszyscy się na plaży spalili a w drugim wieczorami już było chłodnawo ( długi rękaw się przydał ), zdarzały się też burze i to jakie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 19:38   #186
Ania9651
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Ok, pochwalę się Spróbuje jutro dodać!
Ania9651 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 08:15   #187
espresso9
Raczkowanie
 
Avatar espresso9
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 221
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z Hiszpanii.
Większość jest z Majorki,reszta z Costa Brava

http://espresso-fotochwile.blogspot....el/España
espresso9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-16, 08:40   #188
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

W tym roku po raz drugi zawitam na Majorke, tym razem Playa de Palma... Jade od 17 lipca z Rainbowa
aklina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 19:41   #189
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Cytat:
Napisane przez aklina Pokaż wiadomość
W tym roku po raz drugi zawitam na Majorke, tym razem Playa de Palma... Jade od 17 lipca z Rainbowa
Ja bylam w playa de palma z ranibowtours w tamtym roku w sieroniu, bardzo mi sie podobalo.
__________________
Szczesliwa żonka
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090530040117.html
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 07:24   #190
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Cytat:
Napisane przez __Madzia__ Pokaż wiadomość
Ja bylam w playa de palma z ranibowtours w tamtym roku w sieroniu, bardzo mi sie podobalo.
To pocieszajace a w jakim hotelu?
aklina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 15:58   #191
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Cytat:
Napisane przez aklina Pokaż wiadomość
To pocieszajace a w jakim hotelu?
ja bylam w Orient hotel.a ty do jakiego lecisz?
__________________
Szczesliwa żonka
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090530040117.html
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-18, 16:51   #192
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Cytat:
Napisane przez __Madzia__ Pokaż wiadomość
ja bylam w Orient hotel.a ty do jakiego lecisz?
Hah właśnie do Orientu, napiszesz coś więcej o nim? Jak jedzenie, położenie, jakie glownie narodowosci?
aklina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 13:22   #193
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Cytat:
Napisane przez aklina Pokaż wiadomość
Hah właśnie do Orientu, napiszesz coś więcej o nim? Jak jedzenie, położenie, jakie glownie narodowosci?
Hotel w porzadku, polaczony Taurusem i rowniez z jego czesci mozna korzystac. Pokoje w Orient bardzo ladne, czyste, codziennie sprzatane i co drugi dzien zmieniana posciel, jest balkon, ale ile czasu sie spedza w hotelu-malo, jedynym mankamentem to halasliwi sasiedzi-czyli niemcy, ktorych bylo tam mnustwo, wracali o 4 nad ranem i robili taki halas, ze trudno nie bylo sie obudzic, ale sasiadow sie nie wybiera, wiec zycze Tobie trafic na spokojnych sasiadow i nie patrzacych tylko na czubek swojego nosa. Jadzenie pycha, szwedzki stol, duzo wyboru i duzo urozmaicen, nie da sie przejesc-jedenym mankamentem bylo to ze do obiadu trzeba dokupic sobie picie (bo tutaj nie ma opcji al exlu), niestety jedna cola 2 euro, dlatego mysmy brali mineralna za 1 euro na dwoje. Basen czysty, zdbany ale malo czasu spedzalismy na basenie, wolelismy plaze. Koszt kompletu lezakow czyli parasol i 2 lezaki : 15 euro. Mysmy wykupowalo jedna wycieczke do jaskin majorki-bardzo mi sie podobalo, a tak poza tym to sami pojechalismy do stolicy: Palmy, pozwiedzalismy sobie sami, w czwartek wstep do zamku jest za darmo bo tak trzeba placic, kolo taurusa jest przystanek wiec z dojazdem nie ma problemu. Bylismy tez w oceanarium-piechota pol godziny, tez bardzo mi sie podobalo. I oczywiscie jest tam dyskoteka: Mega club trudno jej nie zauwazyc, sami niemcy, niemiecki dj i niemieckie disco, ale ogolnie nie byla zla ta knajpka.. Majorka zrobila na mnie bardzo pozytywne wrazenie, z checia bym jeszcze raz tam pojechala. Jakbys miala jakies pytania to pytaj. Moge zdjecia pokoju przeslac.

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Aha hotel Orient jest polozony tak 15 minut spacerkiem od promenady i plazy, plaza czysta, ale wieczorem juz mniej. Polecem przejachac sie podwojnym rowerkiem po promenadzie (koszt 10 euro za godzine). Promenada ma dlugosc ok 15 km, jest troche policji-a kultura osobista hiszpanow bardzo wysoka, jeszcze do pasow nie dojdziesz a juz staja i czekaja az przejdziesz. Jest tez duzo innych dyskotek, rowniez zze striptizem, ale jak kto co lubi. Jest tez niedaleko aqapark, ale tam nie bylismy. A polecam tez w Taurusie zagranie w golfa.
__________________
Szczesliwa żonka
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090530040117.html
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 16:40   #194
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Cytat:
Napisane przez __Madzia__ Pokaż wiadomość
Hotel w porzadku, polaczony Taurusem i rowniez z jego czesci mozna korzystac. Pokoje w Orient bardzo ladne, czyste, codziennie sprzatane i co drugi dzien zmieniana posciel, jest balkon, ale ile czasu sie spedza w hotelu-malo, jedynym mankamentem to halasliwi sasiedzi-czyli niemcy, ktorych bylo tam mnustwo, wracali o 4 nad ranem i robili taki halas, ze trudno nie bylo sie obudzic, ale sasiadow sie nie wybiera, wiec zycze Tobie trafic na spokojnych sasiadow i nie patrzacych tylko na czubek swojego nosa. Jadzenie pycha, szwedzki stol, duzo wyboru i duzo urozmaicen, nie da sie przejesc-jedenym mankamentem bylo to ze do obiadu trzeba dokupic sobie picie (bo tutaj nie ma opcji al exlu), niestety jedna cola 2 euro, dlatego mysmy brali mineralna za 1 euro na dwoje. Basen czysty, zdbany ale malo czasu spedzalismy na basenie, wolelismy plaze. Koszt kompletu lezakow czyli parasol i 2 lezaki : 15 euro. Mysmy wykupowalo jedna wycieczke do jaskin majorki-bardzo mi sie podobalo, a tak poza tym to sami pojechalismy do stolicy: Palmy, pozwiedzalismy sobie sami, w czwartek wstep do zamku jest za darmo bo tak trzeba placic, kolo taurusa jest przystanek wiec z dojazdem nie ma problemu. Bylismy tez w oceanarium-piechota pol godziny, tez bardzo mi sie podobalo. I oczywiscie jest tam dyskoteka: Mega club trudno jej nie zauwazyc, sami niemcy, niemiecki dj i niemieckie disco, ale ogolnie nie byla zla ta knajpka.. Majorka zrobila na mnie bardzo pozytywne wrazenie, z checia bym jeszcze raz tam pojechala. Jakbys miala jakies pytania to pytaj. Moge zdjecia pokoju przeslac.

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Aha hotel Orient jest polozony tak 15 minut spacerkiem od promenady i plazy, plaza czysta, ale wieczorem juz mniej. Polecem przejachac sie podwojnym rowerkiem po promenadzie (koszt 10 euro za godzine). Promenada ma dlugosc ok 15 km, jest troche policji-a kultura osobista hiszpanow bardzo wysoka, jeszcze do pasow nie dojdziesz a juz staja i czekaja az przejdziesz. Jest tez duzo innych dyskotek, rowniez zze striptizem, ale jak kto co lubi. Jest tez niedaleko aqapark, ale tam nie bylismy. A polecam tez w Taurusie zagranie w golfa.
Bardzo Ci dziękuję! Ucieszylo mnie szczegolnie to dobre jedzenie a co do napoi to jeszcze się nie spotkalam, zeby przy wyzywieniu HB w hotelu typu trzy gwiazdki dawali cos do stolu. W sumie do plazy troche daleko...
Tak... ogolnie Majorka to siedlisko Niemców...My pewnie wcześniej niż o 4 też nie będziemy wracać do hotelu,więc może nie będą nam przeszkadzać
Rowerki i te sprawy mam już za sobą ale dobrze, że jest duży wybór dyskotek
aklina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 17:14   #195
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Cytat:
Napisane przez __Madzia__ Pokaż wiadomość
a kultura osobista hiszpanow bardzo wysoka, jeszcze do pasow nie dojdziesz a juz staja i czekaja az przejdziesz
Potwierdzam, byłam w miłym szoku z tego powodu
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 21:53   #196
yellowsunshine
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 258
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Słuchajcie, pilnie szukam apartamentów 6 osobowych na Majorce. Nie byłby to problem, gdyby nie to, że zależy mi niedalekiej odległości od plaży i co ważne, jakimś fajnym miasteczku. Gdzie są puby, restauracje, coś z klimatem. Czy któraś może coś polecić?
yellowsunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 17:42   #197
hot_brilliant
Raczkowanie
 
Avatar hot_brilliant
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 367
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

ja jadę na obóz studencki z ok-tours, ale w terminie 14.08-28.08, ktoś się wybiera?
__________________


158.

cel I.54-53-52-51-50
cel II.50-49-48-47
cel.III - stabilizacja

ps co do loginu to wiem,ze jest straszny ale ma '100 lat'
hot_brilliant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 08:12   #198
olcia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 183
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

ale tu cicho .. może ktoś zna fajne puby w el arenal?
__________________
in love with ESAPANA forever
olcia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 08:23   #199
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

NAJLEPSZE jedzenie, obsługa etc. są w Del Sol!!!

śniadanie na tarasie z widokiem na morze, pizza z rukolą i szynką parmeńską...lód "coco helado" podany w skorupie od kokosa
blanx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-24, 08:54   #200
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Cytat:
Napisane przez yellowsunshine Pokaż wiadomość
Słuchajcie, pilnie szukam apartamentów 6 osobowych na Majorce. Nie byłby to problem, gdyby nie to, że zależy mi niedalekiej odległości od plaży i co ważne, jakimś fajnym miasteczku. Gdzie są puby, restauracje, coś z klimatem. Czy któraś może coś polecić?
Będzie ciężko aż na 6 osób
Ja byłam w dwuosobowym, w którym były 4 łóżka, przy plaży, chyba nawet mieszkanie było nad pubem, w Magaluf, tylko to nie był jakiś super hotel, raczej niskobudżetowy
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 19:07   #201
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Lecę na Majorkę w terminie 26.06-10.07, niestety w ogóle nie chciałam tam jechać... ale już zapłacone i nie da się odwołać.
powiedzcie, można tam robić coś więcej poza leżeniem na plaży i pływaniem w basenie? Jakieś zwiedzanie...? Da się tam porozmawiać po hiszpańsku czy raczej nie mam na co liczyć - mam na mysli poznanie hiszpańskich znajomych; z relacji koleżanek bez problemu można się dogadać po polsku/angielsku -.-
Będę w miejscowości Palma Nova.
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 20:05   #202
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
Lecę na Majorkę w terminie 26.06-10.07, niestety w ogóle nie chciałam tam jechać... ale już zapłacone i nie da się odwołać.
powiedzcie, można tam robić coś więcej poza leżeniem na plaży i pływaniem w basenie? Jakieś zwiedzanie...? Da się tam porozmawiać po hiszpańsku czy raczej nie mam na co liczyć - mam na mysli poznanie hiszpańskich znajomych; z relacji koleżanek bez problemu można się dogadać po polsku/angielsku -.-
Będę w miejscowości Palma Nova.
Byłam tam
Generalnie w PN nie ma nic do roboty, ale jak podjedziesz do Palmy [autobusami chyba 104-108], to tam jest dużo do zwiedzania

Pogadać po hiszpańsku możesz , z angielskim czasem jest problem, po polsku z nikim nie gadałam

PN to typowo turystyczna miejscowość.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 20:14   #203
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Byłam tam
Generalnie w PN nie ma nic do roboty, ale jak podjedziesz do Palmy [autobusami chyba 104-108], to tam jest dużo do zwiedzania

Pogadać po hiszpańsku możesz , z angielskim czasem jest problem, po polsku z nikim nie gadałam

PN to typowo turystyczna miejscowość.
no to teraz masz przekichane, że się przyznałaś, że tam byłaś, bo będzie gradobicie pytań
długo się jedzie do Palmy? to jest ok. 20 km, prawda? tak wnioskuję z mapek
to mnie zniechęca, że turystyczna, kojarzy mi się to z Lloret i falą Niemców i Francuzów -.-
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 20:22   #204
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
no to teraz masz przekichane, że się przyznałaś, że tam byłaś, bo będzie gradobicie pytań
długo się jedzie do Palmy? to jest ok. 20 km, prawda? tak wnioskuję z mapek
to mnie zniechęca, że turystyczna, kojarzy mi się to z Lloret i falą Niemców i Francuzów -.-
Tam gł. Niemcy... w dodatku [jak ja byłam, ale w zimie] emeryci, Francuzów nie widziałam.
Wiesz, jakbyś miała samolot ze swojego miasta na Majorkę za 5E to też byś pewnie latała, co chwilę

Jedzie się jakoś długo [a odległość tak jak piszesz, ok 20km]. Nie pamiętam ile dokładnie, ale ok 40min. Autobusy lubią się spóźniać! Ja wracając czekałam na autobus z 20min i jechał z 40, a musiałam się jeszcze przesiąść w drugi, który jechał na lotnisko...Koszt to chyba 1,75e, albo 2,75e [jedzie się chyba przez 2 strefy].

Jest tam dużo bazarków z duperelami, pubów, dyskotek, hoteli. Fajna plaża jest też w miejscowości obok [Magaluf]. Jest też baaaardzo dużo perfumerii [polecam Tin Tin], ceny zachęcające do zakupów
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 20:31   #205
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Tam gł. Niemcy... w dodatku [jak ja byłam, ale w zimie] emeryci, Francuzów nie widziałam.
Wiesz, jakbyś miała samolot ze swojego miasta na Majorkę za 5E to też byś pewnie latała, co chwilę

Jedzie się jakoś długo [a odległość tak jak piszesz, ok 20km]. Nie pamiętam ile dokładnie, ale ok 40min. Autobusy lubią się spóźniać! Ja wracając czekałam na autobus z 20min i jechał z 40, a musiałam się jeszcze przesiąść w drugi, który jechał na lotnisko...Koszt to chyba 1,75e, albo 2,75e [jedzie się chyba przez 2 strefy].

Jest tam dużo bazarków z duperelami, pubów, dyskotek, hoteli. Fajna plaża jest też w miejscowości obok [Magaluf]. Jest też baaaardzo dużo perfumerii [polecam Tin Tin], ceny zachęcające do zakupów
Dziękuję za odpowiedź

mam jeszcze prawie miesiąc, żeby się przekonać do wyjazdu, jak mi się coś nasunie, to będę pytać
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 20:45   #206
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź

mam jeszcze prawie miesiąc, żeby się przekonać do wyjazdu, jak mi się coś nasunie, to będę pytać
Pytaj

A jak nie masz ochoty to ja chętnie za Ciebie pojadę
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 11:17   #207
espresso9
Raczkowanie
 
Avatar espresso9
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 221
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
Lecę na Majorkę w terminie 26.06-10.07, niestety w ogóle nie chciałam tam jechać... ale już zapłacone i nie da się odwołać.
powiedzcie, można tam robić coś więcej poza leżeniem na plaży i pływaniem w basenie? Jakieś zwiedzanie...? Da się tam porozmawiać po hiszpańsku czy raczej nie mam na co liczyć - mam na mysli poznanie hiszpańskich znajomych; z relacji koleżanek bez problemu można się dogadać po polsku/angielsku -.-
Będę w miejscowości Palma Nova.
Witam
Byłam na Mallorce,ale nie w PN,ale napewno jest tam podobnie jak w innych miasteczkach przy plaży.
Nie martw się,że nie będziesz miała tam co robić,bo nikt Cię nie będzie przywiązywać do leżaka na plaży czy przy basenie

Jeśli lubisz zwiedzać,to masz wybór.
Możesz wypożyczyć sobie rower,pojeździć wzdłuż plaży-cudowne widoki!
Możesz pojechać do Aquarium w El Arenal,do Palmy.
Jak ktoś lubi zwiedzanie,a nie tylko plażowanie,to napewno wymyśli jeszcze sobie inną rozrywkę
Żałować napewno nie będziesz
espresso9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 21:45   #208
malutka69R
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

W sobotę lecę do Alcudi hotel Lagomonte Zna ktoś ten hotel? A może jakieś ciekawe miejsca do zwiedzenia w najbliższej okolicy? Będę z 2-letnim dzieckiem więc dalekie wyprawy odpadają Dziękuję za pomoc
malutka69R jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 12:26   #209
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

a powiedzci mi jeszcze jaki jest piasek na plaży? taki żwirkowaty jak np. w Lloret, czy bardziej miałki jak nad Bałtykiem?
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 14:29   #210
malutka69R
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: MAJORKA - miejsc gdzie spełniają się marzenia

Jestem niestety nałogowym palaczem Chciałabym się dowiedzieć,czy w pubach można palić i w jakich cenach są papierosy?
malutka69R jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-12 11:41:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.