Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-21, 17:08   #841
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
W kropelkach podane? Aż muszę poczytać
w kropelkach
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 17:11   #842
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

zadowolona jesteś z alvy?


Justyś a co byś dokładnie chciała wiedziec o konserwancie?
Ja dodaję do hydrolatów jak coś z nimi mieszam - trzymam wtedy w łazience, a niektóre dodatki są delikatne. Wolę więc parę kropel konserwantu niż żeby się tonik zepsuł
Z alvy jestem mega zadowolona Oby tylko z czasem skora sie nie przyzwyczaiła i dzialanie nie osłabło.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość




Wow Witaj

Mam pytanie o 3 rzeczy: Ta maseczka Khadi to ta "vetiver"Kt óra to wersja, sorki niedowidzę
Jak Ci się spisuje żel Essential care do mycia twarzy
Mniemam sądzić, że cerę masz trądzikową



Więc z miłą chęcią obejrzałabym fotkę
Tak, vetiver dokladnie ta:
http://skarbiec-natury.pl/pl/p/Maseczka-ziolowa-/1804

Zel Essential care jeszcze nieuzywany, dotarł do mnie we wtorek. Wprowadzilam ostatnio dosc sporo zmian w pielegnacji, wiec jeszcze troche sobie poczeka, zeby wszystkiego naraz nie zmieniac

Co do cery to powiedzialabym ze raczej mieszana ze sklonnoscia do powstawania rożnych "wynalazków". Postawilam na pielegnacje przeciwtradzikowa bo jak wiadomo lepiej zapobiegac niz leczyc
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 17:13   #843
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Z alvy jestem mega zadowolona Oby tylko z czasem skora sie nie przyzwyczaiła i dzialanie nie osłabło.

to się cieszę
z tym przyzwyczajaniem to różnie bywa moja skóra lubi się przyzwyczajać do kosmetyków niestety.
seria alvy rhassoul jest dedykowana skórze problematycznej - nie tylko trądzikowej. Tak więc przy cerze mieszanej, skłonnej do niespodzianek, jest naprawdę bardzo pomocna
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 17:22   #844
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
to się cieszę
z tym przyzwyczajaniem to różnie bywa moja skóra lubi się przyzwyczajać do kosmetyków niestety.
seria alvy rhassoul jest dedykowana skórze problematycznej - nie tylko trądzikowej. Tak więc przy cerze mieszanej, skłonnej do niespodzianek, jest naprawdę bardzo pomocna
Moja niestety tez szybko sie przyzwyczaja.
Chociaz czytając ten wątek raczej mi to nie grozi, moja wish lista skutecznie się wydłuża, mam mase pootwieranych kremów ktorymi musze teraz pięty smarować
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 17:25   #845
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Miałam dzisiaj klikać mydełko i wodę różaną, ale jest niedostępna
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 17:25   #846
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Moja niestety tez szybko sie przyzwyczaja.
Chociaz czytając ten wątek raczej mi to nie grozi, moja wish lista skutecznie się wydłuża, mam mase pootwieranych kremów ktorymi musze teraz pięty smarować
to znaczy, że masz piękne pięty
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 17:33   #847
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Miałam dzisiaj klikać mydełko i wodę różaną, ale jest niedostępna
Jakie mydelko chcialas kliknac? O ile się nie mylę mamy podobna cere i wiek ten sam

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
to znaczy, że masz piękne pięty
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 17:35   #848
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Jakie mydelko chcialas kliknac? O ile się nie mylę mamy podobna cere i wiek ten sam
Mydełko Alepp 40% z zielarnia24 i wodę różaną z Dabur, ale będzie dostępna dopiero około środy, więc kliknę obie rzeczy od razu

P.S. Czego używasz aktualnie do pielęgnacji twarzy?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 17:46   #849
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Mydełko Alepp 40% z zielarnia24 i wodę różaną z Dabur, ale będzie dostępna dopiero około środy, więc kliknę obie rzeczy od razu

P.S. Czego używasz aktualnie do pielęgnacji twarzy?
Ostatnio zastanawialam sie nad alepp 16 %
Do pielęgnacji uzywam obecnie calej serii alva rhassoul, a okolo 2-3 razy w tyg na noc kwas hialuronowy+ olej jojoba albo konopny
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 17:47   #850
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Tak, vetiver dokladnie ta:
http://skarbiec-natury.pl/pl/p/Maseczka-ziolowa-/1804

Zel Essential care jeszcze nieuzywany, dotarł do mnie we wtorek. Wprowadzilam ostatnio dosc sporo zmian w pielegnacji, wiec jeszcze troche sobie poczeka, zeby wszystkiego naraz nie zmieniac

Co do cery to powiedzialabym ze raczej mieszana ze sklonnoscia do powstawania rożnych "wynalazków". Postawilam na pielegnacje przeciwtradzikowa bo jak wiadomo lepiej zapobiegac niz leczyc
Czyli to ta sama, którą mam ja Osobiście bardzo ją lubię

No tak, pytałam o Twoja cerę, gdyż kosmetyki, które masz idealnie się wpasowują w mój typ cery Mam tłustą, też skłonną do przeróżnych kaprysów

Daj znać, jak żel się spisuje, będę wdzięczna
Kolekcja godna podziwu
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 17:49   #851
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Ostatnio zastanawialam sie nad alepp 16 %
Do pielęgnacji uzywam obecnie calej serii alva rhassoul, a okolo 2-3 razy w tyg na noc kwas hialuronowy+ olej jojoba albo konopny
Ja spróbuję z 40 na początek Jeśli mi się nie spodoba, to oddam na wymiankowym

Trochę drogie kosmetyki tej firmy, którą używasz Ja chyba jednak pójdę bardziej w półprodukty i może za jakiś czas zacznę sama kręcić kremy, bo użyłam już 2x serum z wit. C i raz HA i nie wiem czy to autosugestia, ale mam ładniejszą cerę Bardziej promienną.
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 17:56   #852
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Czyli to ta sama, którą mam ja Osobiście bardzo ją lubię

No tak, pytałam o Twoja cerę, gdyż kosmetyki, które masz idealnie się wpasowują w mój typ cery Mam tłustą, też skłonną do przeróżnych kaprysów

Daj znać, jak żel się spisuje, będę wdzięczna
Kolekcja godna podziwu
A z czym mieszasz ta maseczke? Ja zawsze mieszalam z hydrolatem z rozy damascenskiej i zastanawiam sie czy z woda bylby taki sam efekt.. W sumie hydrolat powoli sie konczy i nie wiem czy warto inwestowac w kolejny.

Juz przeglądając wątek w styczniu zauwazylam ze kosmetyki ktore polecasz maja na mnie zbawienny wpływ

Jak rozpracuje zel essantial care na pewno dam znac
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 17:59   #853
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Mydełko Alepp 40% z zielarnia24 i wodę różaną z Dabur, ale będzie dostępna dopiero około środy, więc kliknę obie rzeczy od razu

P.S. Czego używasz aktualnie do pielęgnacji twarzy?
nie boisz się 40% na początek?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 18:06   #854
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ja spróbuję z 40 na początek Jeśli mi się nie spodoba, to oddam na wymiankowym

Trochę drogie kosmetyki tej firmy, którą używasz Ja chyba jednak pójdę bardziej w półprodukty i może za jakiś czas zacznę sama kręcić kremy, bo użyłam już 2x serum z wit. C i raz HA i nie wiem czy to autosugestia, ale mam ładniejszą cerę Bardziej promienną.
Ale są dosc duze, krem ma 75 ml, wg mnie sporo
Szarpnęłam sie na cala serie tak mi sie spray i krem myjacy spodobal
Ja jeszcze nigdy nie uzywalam nic z wit C, musze sie w koncu zebrac i kliknąc. Wit C mieszalas z woda do iniekcji, tak? Jakie zrobilas stezenie? A Ha solo?
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 18:24   #855
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
A z czym mieszasz ta maseczke? Ja zawsze mieszalam z hydrolatem z rozy damascenskiej i zastanawiam sie czy z woda bylby taki sam efekt.. W sumie hydrolat powoli sie konczy i nie wiem czy warto inwestowac w kolejny.

Juz przeglądając wątek w styczniu zauwazylam ze kosmetyki ktore polecasz maja na mnie zbawienny wpływ

Jak rozpracuje zel essantial care na pewno dam znac
Powiem tak, mieszam z czym popadnie, co mam pod ręką tego użyję patrząc też na cerę, w jakim jest stanie danego dnia Może to być woda z Azulanem, albo tonik jakiś, hydrolatu także używałam dopóki był, czasem kroplę jakiegoś oleju Ja mam trochę fioła bo bardzo lubię mieszać ze sobą wszelkie kosmetyki, często tą maseczkę dodaję do zwykłej glinki, albo błota z Morza Martwego, żeby nałożona papka była bardziej peelingująca, albo mieszam ją z maseczką Hesh skin tone up, ponieważ tamta piekielnie pali mi twarz nałożona samodzielnie. Możliwości są nieograniczone. Przez to, że ją mieszam z innymi mam ją już bardzo długo Z samą wodą można jak najbardziej łączyć, aczkolwiek osobiście preferuje czymś podrasować, myślę, że efekt będzie ciut lepszy nawet po wodzie mineralnej niż zwykłej kranówce

Bardzo mi miło Nie myślałam, że ktoś się zainspiruje moimi wywodami
Niech Ci dobrze służą

Dzięki
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 18:26   #856
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Kosmetyki kolekcjonuję od kilku miesięcy, od stycznia Was podczytuję
Mi własnie tonik noalab nie sluzy, robilam 2 podejscia i za kazdym razem wysyp... Ale do 3 razy sztuka

To mydelko Gamila baardzo mnie ciekawi, czekam az ktoras odwazna kupi i zda relacje
My wlasnie 3 odwazne zamowilysmy ten zestaw 3 mydelek @_@ bede je miala we wtorek

Mi tez chyba niestety noalab nie sluzy :< Nie mam jakiegos wielkiego wysypu, ale pojawiaja sie takie bolesne wypryski, co u mnie jest duużą rzadkością. Cały czas się łudzę, że może to w końcu minie..
Z kolei moja przyjaciolka z tego toniku jest baardzo zadowolona. Mysle, ze to kwestia tylko i wylacznie B3. Jak sie wie, ze ta witamina nam sluzy, a nie szkodzi, to zdecydowanie warto zamowic (:

Tak czy siak, muszę się zacząć rozglądać za jakimś tonikiem zastępczym x_x Dziewczyny znacie jakis fajny tonik bez gliceryny, o ile takie istnieją?

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2013-02-21 o 20:44
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 19:05   #857
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mozna dolączyć?

Naturalną pielęgnacją zaczęlam interesowac się w tamtym roku, od stycznia podczytuję regularnie wątek i chyba nadszedł czas aby w koncu się ujawnic
Nie odkryłam jeszcze do konca co mi słuzy a co nie, ale mam nadzieje,ze w koncu uda mi sie znalezc pielegnacje idealna. Póki co błądzę jak ślepy we mgle choć nie ukrywam ze z moja cera jest chyba coraz lepiej

Wklejam wam częsć tego co posiadam, glownie z pielęgnacji twarzy. Ciała nie obfociłam bo są to zaledwie 2 masła i 1 scrub a do wlosów uzywam tylko kilku olei i alterry.
Witaj Piękna kolekcja, ale ostrzegam, że przy nas jeszcze się powiększy

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
My wlasnie 3 odwazne zamowilysmy ten zestaw 3 mydelek @_@ bede je miala we wtorek

Mi tez chyba niestety noalab nie sluzy :< Nie mam jakiegos wielkiego wysypu, ale pojawiaja sie takie bolesne wypryski, co u mnie jest duużą rzadzkością. Cały czas się łudzę, że może to w końcu minie..
Z kolei moja przyjaciolka z tego toniku jest baardzo zadowolona. Mysle, ze to kwestia tylko i wylacznie B3. Jak sie wie, ze ta witamina nam sluzy, a nie szkodzi, to zdecydowanie warto zamowic (:

Tak czy siak, muszę się zacząć rozglądać za jakimś tonikiem zastępczym x_x Dziewczyny znacie jakis fajny tonik bez gliceryny, o ile takie istnieją?
Szkoda, że NOA Lab nie służy. Ja nadal jestem bardzo zadowolona, moja mama też Obecnie używam toniku już tylko dwa razy w tyg. Nic mi już nie wyskakuje Życzę żebyś odnalazła fajny tonik A może to mydełko będzie kosmetykowym gralem?
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 19:11   #858
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Hej Potrzebuje rady- czym się matowicie? Mam cerę mieszaną,strefa T po 2-3 h bez matowienia to latarnia Uzywalam pudru bambusowego,perlowego, roznych z drogerii(kiedys) ale jakos nie trafilam na nic fajnego.

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
A może to mydełko będzie kosmetykowym gralem?
Miejmy nadzieje Ale jakoś nie sądzę że zwykłe mydło zdziala cuda( no ale tez zamowilam)
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 19:18   #859
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Tak czy siak, muszę się zacząć rozglądać za jakimś tonikiem zastępczym x_x Dziewczyny znacie jakis fajny tonik bez gliceryny, o ile takie istnieją?
Cloche chwaliła ostatnio Martinę Gebhardt za toniki bez gliceryny
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 19:44   #860
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mozna dolączyć?
Witamy, witamy..takie duże zbiory i dopiero się ujawniasz? Nie ładnie, nie ładnie.

Ja ostatnio cierpię na permanentny brak czasu. Ciagle gdzieś, coś, jakieś wyjazdy, itd, itp, nawet nie mam czasu Was czytać Nadrobić te kilkanaście stron, to masakra Donoszę uprzejmie, że kremik Balm Balm z olejkiem herbacianym zagości u mnie w kosmetyczce na dłużej. Fajny tłuścioszek, zabieram go na wyjazdy jako "wszystko w jednym" (krem do rąk, do twarzy i do ust). Jedyny minus to zapach. A miałyście może ten różany?

Zadowolona jestem także z oleju z uczepu trójlistkowego. Fajnie zmywa makijaż a po użyciu "na mokro" zostawia fajną, satynowo gładką skórę. Działania przeciwkrostkowego nie zauważyłam...niestety.

Serum Babuszkowe -35 to też przyjemniaczek. Lekka formuła, ale wystarczajaco nawilża. Świetna rzecz za małe pieniądze.

Moja skóra na twarzy coś kaprysi ostatnio...nie mogę się pozbyć wyprysków z czoła (niby ich nie ma, ale zaczerwienienie jest, więc czyli jednak są ) Nie wiem czy przypadkiem ostatnio nie przedobrzyłam z glinkami...na razie kilkudniowy post.
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 20:06   #861
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
My wlasnie 3 odwazne zamowilysmy ten zestaw 3 mydelek @_@ bede je miala we wtorek

Mi tez chyba niestety noalab nie sluzy :< Nie mam jakiegos wielkiego wysypu, ale pojawiaja sie takie bolesne wypryski, co u mnie jest duużą rzadzkością. Cały czas się łudzę, że może to w końcu minie..
Z kolei moja przyjaciolka z tego toniku jest baardzo zadowolona. Mysle, ze to kwestia tylko i wylacznie B3. Jak sie wie, ze ta witamina nam sluzy, a nie szkodzi, to zdecydowanie warto zamowic (:

Tak czy siak, muszę się zacząć rozglądać za jakimś tonikiem zastępczym x_x Dziewczyny znacie jakis fajny tonik bez gliceryny, o ile takie istnieją?
Czekam na wieści nt mydelka


Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Witamy, witamy..takie duże zbiory i dopiero się ujawniasz? Nie ładnie, nie ładnie.

Ja ostatnio cierpię na permanentny brak czasu. Ciagle gdzieś, coś, jakieś wyjazdy, itd, itp, nawet nie mam czasu Was czytać Nadrobić te kilkanaście stron, to masakra Donoszę uprzejmie, że kremik Balm Balm z olejkiem herbacianym zagości u mnie w kosmetyczce na dłużej. Fajny tłuścioszek, zabieram go na wyjazdy jako "wszystko w jednym" (krem do rąk, do twarzy i do ust). Jedyny minus to zapach. A miałyście może ten różany?

Zadowolona jestem także z oleju z uczepu trójlistkowego. Fajnie zmywa makijaż a po użyciu "na mokro" zostawia fajną, satynowo gładką skórę. Działania przeciwkrostkowego nie zauważyłam...niestety.

Serum Babuszkowe -35 to też przyjemniaczek. Lekka formuła, ale wystarczajaco nawilża. Świetna rzecz za małe pieniądze.

Moja skóra na twarzy coś kaprysi ostatnio...nie mogę się pozbyć wyprysków z czoła (niby ich nie ma, ale zaczerwienienie jest, więc czyli jednak są ) Nie wiem czy przypadkiem ostatnio nie przedobrzyłam z glinkami...na razie kilkudniowy post.
Mi cera pogorszyła sie po toniku noalab i tez juz do 2 tyg nie moge jej ogarnąć To po glince tez moze sie pogorszyć? Co ile dni robiłaś? Ostatnio tez nakladalam chyba zbyt często.


Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Hej Potrzebuje rady- czym się matowicie? Mam cerę mieszaną,strefa T po 2-3 h bez matowienia to latarnia Uzywalam pudru bambusowego,perlowego, roznych z drogerii(kiedys) ale jakos nie trafilam na nic fajnego.

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------



Miejmy nadzieje Ale jakoś nie sądzę że zwykłe mydło zdziala cuda( no ale tez zamowilam)
Dry flo wymieszane z pudrem bambusowym u mnie dobrze sie sprawdza. samo dry flo matuje jeszcze dluzej ale mnie bardzo wysusza.
Dotarła paczka?
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 20:19   #862
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Czekam na wieści nt mydelka




Mi cera pogorszyła sie po toniku noalab i tez juz do 2 tyg nie moge jej ogarnąć To po glince tez moze sie pogorszyć? Co ile dni robiłaś? Ostatnio tez nakladalam chyba zbyt często.




Dry flo wymieszane z pudrem bambusowym u mnie dobrze sie sprawdza. samo dry flo matuje jeszcze dluzej ale mnie bardzo wysusza.
Dotarła paczka?
To spróbuję z tym dry flo też, zupełnie o nim zapomnialamPisal o też na mazidlach, zeby mieszac dry flo z jedwabiem,probowalas moze?
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 20:24   #863
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
To spróbuję z tym dry flo też, zupełnie o nim zapomnialamPisal o też na mazidlach, zeby mieszac dry flo z jedwabiem,probowalas moze?
Nie probowalam ale jedwab raczej nie bedzie matowił, da to efekt bardziej satynowej buzi
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 20:48   #864
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Mnie od początku bardziej kusił tonik enzymatyczny z Figą Noa Lab
ale jeszcze nie kliknęłam ponieważ toniki,micele serum i wszelkie olejki kręce sama,więc ich asortyment aż tak bardzo mnie nie kusi.
Miał ktoś ten tonik enzymaltyczny NoaLaB?
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 20:53   #865
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Ja się nie mogę wypowiedzieć na temat tego toniku z NoaLab, bo przestałam go używać jak teraz mi wyskoczyło uczulenie, ale na początku nic złego mi się nie działo. Delikatnie widać było jego działanie. Dam znać jak do niego wrócę.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 21:21   #866
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Cloche chwaliła ostatnio Martinę Gebhardt za toniki bez gliceryny
dzięki, poszukam

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Mnie od początku bardziej kusił tonik enzymatyczny z Figą Noa Lab
ale jeszcze nie kliknęłam ponieważ toniki,micele serum i wszelkie olejki kręce sama,więc ich asortyment aż tak bardzo mnie nie kusi.
Miał ktoś ten tonik enzymaltyczny NoaLaB?
Ja go mam, ale jedyne co mogę na chwilę obecną powiedzieć to to, że mam wrażenie, że koi skórę, nie potrzebuje żadnego dodatkowego nawilżenia (ale ja nawet kremów nie stosuję, także nie jest zbyt wymagająca, jeśli o to chodzi ) wyrównuje koloryt.
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 21:38   #867
kafeina
Raczkowanie
 
Avatar kafeina
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 61
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
nie boisz się 40% na początek?
Jeżeli mogę odpowiedzieć na pytanie kierowane nie do mnie...

Kupiłam na początek 40%, mam skórę tłustą, zanieczyszczoną (dopiero niedawno przestawiłam się na naturalną pielęgnację i wciąż jeszcze próbuję i kompletuję kosmetyki) i przyznam, że byłam zachwycona już po pierwszym użyciu.

Poznikały niespodzianki, stany zapalne niemalże natychmiast zostały złagodzone, a sama buzia - cud miód i orzeszki. Skóra w ogóle się nie przesuszyła.
__________________
The less routine, the more life
kafeina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 21:41   #868
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez kafeina Pokaż wiadomość
Jeżeli mogę odpowiedzieć na pytanie kierowane nie do mnie...

Kupiłam na początek 40%, mam skórę tłustą, zanieczyszczoną (dopiero niedawno przestawiłam się na naturalną pielęgnację i wciąż jeszcze próbuję i kompletuję kosmetyki) i przyznam, że byłam zachwycona już po pierwszym użyciu.

Poznikały niespodzianki, stany zapalne niemalże natychmiast zostały złagodzone, a sama buzia - cud miód i orzeszki. Skóra w ogóle się nie przesuszyła.
Jesli ja też moge odpowiedzieć na pytanie kierowane nie do mnie... Mialam Aleppo 50% od początku, zasuszyło mnie i podrażniło, chodziłam czerwona jak burak i skóra mi się łuszczyła Natomiast na ciele nie mialam takich ekscesów
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 21:46   #869
kafeina
Raczkowanie
 
Avatar kafeina
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 61
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

A tak z innej beczki...

Poszukuję fajnego peelingu do ciała. Nie wiecie przypadkiem, jakie składy mają peelingi Burt's Bees? Szperam, szperam i doszperać się nie mogę.
__________________
The less routine, the more life

Edytowane przez kafeina
Czas edycji: 2013-02-21 o 21:59
kafeina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 21:55   #870
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez kafeina Pokaż wiadomość
Jeżeli mogę odpowiedzieć na pytanie kierowane nie do mnie...

Kupiłam na początek 40%, mam skórę tłustą, zanieczyszczoną (dopiero niedawno przestawiłam się na naturalną pielęgnację i wciąż jeszcze próbuję i kompletuję kosmetyki) i przyznam, że byłam zachwycona już po pierwszym użyciu.

Poznikały niespodzianki, stany zapalne niemalże natychmiast zostały złagodzone, a sama buzia - cud miód i orzeszki. Skóra w ogóle się nie przesuszyła.
A miałaś bardzo tłustą skórę? Prawdziwy łojotok? Bo wiele dziewczyn świeci się na nosku i juz one tłuste Uważam, że to ryzykowne pounięcie na początek taki wysoki %, bo....
Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Jesli ja też moge odpowiedzieć na pytanie kierowane nie do mnie... Mialam Aleppo 50% od początku, zasuszyło mnie i podrażniło, chodziłam czerwona jak burak i skóra mi się łuszczyła Natomiast na ciele nie mialam takich ekscesów
... właśnie
Cytat:
Napisane przez kafeina Pokaż wiadomość
A tak z innej beczki...

Poszukuję fajnego peelingu do ciała. Nie wiecie przypadkiem, jakie składy mają peelingu Burt's Bees? Szperam, szperam i doszperać się nie mogę.
składy BB są na stronie producenta. Jak najbardziej naturalne.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.