Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-24, 16:16   #2071
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Ja mam szampon marokanski z glinka i jestem zadowolona, dobrze oczyszcza skalp i z ciezkimi olejami radzi sobie bez problemu
a końcówek nie wysusza?
Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość



Ja mialam piankę bajkał,całkiem sympatyczna, ale nie mam porównania dla obu.Mialam tonik nawilżający-jeśli gliceryna cię nie zapycha, jest super, naprawdę nawilża.
Co do silikonów, te maski mają ten rodzaj który łatwo usunąć łagodnym szamponem- należy unikać Cyclomethicone, Cyclopentasiloxane, Trimethylsilylamodimethic .
Niestety gliceryna zapycha
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 17:08   #2072
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
nie masz czego zazdroscic Ty ostatnio poszalalas zakupowo i nadal z tego co pamietam nie ma foto relacji
Jak lauressowe testy?


dziekuje iherb musi dojsc ( mam nadzieje, ze nie lezy na celym) tam same niezbedne do zycia rzeczy odzywka do lokow juz na dniach mi sie skonczy i co ja bede uzywac A propos wlosow to w akcie desperacji umowilam sie do fryzjera w poniedzialek pewnie bede zalowac
Fotki postaram się wstawić w weekend. Test nadal w trakcie. Podoba mi się Ultimate finish. Co do podkładów to zdecydowanie formuła najbardziej kryjąca. Z kolorem raczej nie będzie problemu. Dość ładnie się dopasowują.


Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
A ja tylko wpadłam pochwalić się ostatnimi zakupami ze sklepu Green Line, który bardzo polecam Pierwszy raz u nich robiłam zakupy, a dostałam kilka fajnych próbek.
Maritny nie znam. Dobra jest?
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 20:29   #2073
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Maritny nie znam. Dobra jest?
ja ją uwielbiam ale to raczej ciężkie konsystencje, więc nie wiem czy dobry wybór dla ciebie.
ale ten tonik różany jest boski, świetnie łagodzi, i jest bez gliceryny
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 20:39   #2074
carusa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 36
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Witajcie mam nadzieję że na dobry wątek trafiłam. Potrzebuje pomocy czy firma John Masters posiada w swojej ofercie także podkłady? byłam święcie przekonana że tak ale na ich stronie nie mogę znaleźć
http://johnmasters.com/skincare.htm
może polecicie jakąś podobną firmę?
carusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 20:56   #2075
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

john nie ma podkładów. ja używam fluidu living nature, uwielbiam go i jest dla mnie lepszy od clinique'ów, estee lauderów itd... ale wiele dziewczyn miało z nim problemy, więc najlepiej przetestować
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 21:03   #2076
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Od dawien dawna zrobiłam wreszcie zakupy i kupiłam olejek do masażu, lawendowo-sandałowy z firmy Kanu. . Będziemy się z G. "masażować".
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 21:07   #2077
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez carusa Pokaż wiadomość
Witajcie mam nadzieję że na dobry wątek trafiłam. Potrzebuje pomocy czy firma John Masters posiada w swojej ofercie także podkłady? byłam święcie przekonana że tak ale na ich stronie nie mogę znaleźć
http://johnmasters.com/skincare.htm
może polecicie jakąś podobną firmę?
nie mają
co do podkładu to zależy czego potrzebujesz, krycia etc...

dotarły dziś do mnie zamówienia z Archipelagu Piękna i Mydlarni Leyla
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-25, 06:58   #2078
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez carusa Pokaż wiadomość
Witajcie mam nadzieję że na dobry wątek trafiłam. Potrzebuje pomocy czy firma John Masters posiada w swojej ofercie także podkłady? byłam święcie przekonana że tak ale na ich stronie nie mogę znaleźć
http://johnmasters.com/skincare.htm
może polecicie jakąś podobną firmę?
witaj
a tak generalnie jestes zainteresowana kosmetykami naturalnymi, czy tylko jmo Cię zaciekawiło?
Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
nie mają
co do podkładu to zależy czego potrzebujesz, krycia etc...

dotarły dziś do mnie zamówienia z Archipelagu Piękna i Mydlarni Leyla
Fajnie! czekam na zdjęcia
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 07:51   #2079
carusa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 36
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
witaj
a tak generalnie jestes zainteresowana kosmetykami naturalnymi, czy tylko jmo Cię zaciekawiło?

Fajnie! czekam na zdjęcia
Tak zależy mi na podkładzie z w miarę naturalnym składem, nie mocno kryjący a który jedynie ładnie wyrówna koloryt. Kojarzę taki podkład miał buteleczkę całkiem podobną do John Master był calkowicie biały po nalożeniu widać było nieroztarte pigmenty a po roztarciu pigmenty ładnie łączyły sie z białą bazą na jednolity kolor. Kojarzy ktoś ten podklad?
carusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 08:59   #2080
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez carusa Pokaż wiadomość
Tak zależy mi na podkładzie z w miarę naturalnym składem, nie mocno kryjący a który jedynie ładnie wyrówna koloryt. Kojarzę taki podkład miał buteleczkę całkiem podobną do John Master był calkowicie biały po nalożeniu widać było nieroztarte pigmenty a po roztarciu pigmenty ładnie łączyły sie z białą bazą na jednolity kolor. Kojarzy ktoś ten podklad?
ja nie iwem o jaki podkład chodzi.
z naturalnych chyba najpopularniejszy jest podkład lavery, gdyby nie brak koloru dla mnie tez bym kupiła jak chcesz możesz też popatrzeć na podkłady firm so'bio, logona, naturado, living nature, madara ma fajny krem tonujący.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 09:12   #2081
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

widzę, że zakupy ukierunkowane na martinę

dzięki

wiedziałam, że oczymś zapomniałam Ci napisac
tusz wciąż fajny bardzo ale chyba wersja wydłużająca było trochę lepsza więc jak coś to może w ten wydłużający celuj (on też pogrubia).
mi zalezy na pogrubieniu wlasnie pomijajac fakt, ze prawa powieke mam juz prawie lysa nie wiem co sie dzieje rzesy z prawej powieki wypadaja mi na potege i sterczy mi tylko kilka takich mega dlugich rzes jestem zalamana

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Effa u Ciebie jak zawsze pięknie


Klolciu super zakupy
Tez mam w koszyku kilka produktów martiny na zdrowych kosmetykach


Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
a końcówek nie wysusza?

Niestety gliceryna zapycha
moje z natury sa suche wiec niestety nie odpowiem Ci na to pytanie. Zawsze zabezpieczam je dodatkowo olejem przed myciem wiec dodatkowego niz normalnie przesuszenia nie zauwazylam

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Fotki postaram się wstawić w weekend. Test nadal w trakcie. Podoba mi się Ultimate finish. Co do podkładów to zdecydowanie formuła najbardziej kryjąca. Z kolorem raczej nie będzie problemu. Dość ładnie się dopasowują.




Maritny nie znam. Dobra jest?
Z doborem koloru to raczej nie powinnas mniec problemu
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-25, 09:35   #2082
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
mi zalezy na pogrubieniu wlasnie pomijajac fakt, ze prawa powieke mam juz prawie lysa nie wiem co sie dzieje rzesy z prawej powieki wypadaja mi na potege i sterczy mi tylko kilka takich mega dlugich rzes jestem zalamana
oj niedobrze Ewcia.........
nie mam pojęcia czym to może być spowodowane.
a nie widzisz, zeby na ich miejscu wyrastały nowe włoski?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 09:44   #2083
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
oj niedobrze Ewcia.........
nie mam pojęcia czym to może być spowodowane.
a nie widzisz, zeby na ich miejscu wyrastały nowe włoski?
najgorsze jest to wlasnie ze nic nie odrasta mialam mala dziure zanim zaczelam stosowac odzywke i nadal ja mam rzesy rosna na dlugosc ale nie zageszczaja sie. Lewa powieke mam jak wachlarz jak pomaluje, a na prawej taka bieda ze wyc mi sie chce nie maluje teraz rzes prawie wogole zastanawiam sie czy nie zalatwic sobie lumiganu w ostatecznosci
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 10:04   #2084
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Co polecacie na popękane naczynka?Bo niestety ostatnio moje naczynka dają się we znaki,muszę je jakoś uspokoić.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 10:07   #2085
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

przyszedl moj iherb
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 10:18   #2086
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
najgorsze jest to wlasnie ze nic nie odrasta mialam mala dziure zanim zaczelam stosowac odzywke i nadal ja mam rzesy rosna na dlugosc ale nie zageszczaja sie. Lewa powieke mam jak wachlarz jak pomaluje, a na prawej taka bieda ze wyc mi sie chce nie maluje teraz rzes prawie wogole zastanawiam sie czy nie zalatwic sobie lumiganu w ostatecznosci
cholercia!
nie mam pojęcia co Ci doradzić a chciałabym bardzo
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
przyszedl moj iherb

zdjęcia! zdjęcia!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 10:38   #2087
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
cholercia!
nie mam pojęcia co Ci doradzić a chciałabym bardzo


zdjęcia! zdjęcia!
mysle jeszczcze coby zakupic xlasha, moze on by cos pomogl
zdjecia beda oczywiscie ale to dopiero wieczorem
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 10:46   #2088
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
mysle jeszczcze coby zakupic xlasha, moze on by cos pomogl
zdjecia beda oczywiscie ale to dopiero wieczorem
Effa litości, sama mam chrapke na xlasha ....
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 10:51   #2089
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Effa litości, sama mam chrapke na xlasha ....
na razie jedyne co mnie powstrzymuje przed zakupem to cyferki na koncie i dzisiejsza wizyta z "synem" u weterynarza ktora pociagnie po kieszeni Ale moze na targach kosmetycznych za tydzien bedzie jakas fajna promo
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-25, 10:58   #2090
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
na razie jedyne co mnie powstrzymuje przed zakupem to cyferki na koncie i dzisiejsza wizyta z "synem" u weterynarza ktora pociagnie po kieszeni Ale moze na targach kosmetycznych za tydzien bedzie jakas fajna promo
mnie męcza cyferki xlasha, czekam na jakąś promocje i na jakąś akcje "liść" na p&r troszke mi od nich potrzeba...
a co z "synem"?
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 11:11   #2091
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez carusa Pokaż wiadomość
Tak zależy mi na podkładzie z w miarę naturalnym składem, nie mocno kryjący a który jedynie ładnie wyrówna koloryt. Kojarzę taki podkład miał buteleczkę całkiem podobną do John Master był calkowicie biały po nalożeniu widać było nieroztarte pigmenty a po roztarciu pigmenty ładnie łączyły sie z białą bazą na jednolity kolor. Kojarzy ktoś ten podklad?
hmmm... butelka jak john, znaczy się ciemna szklana? może spróbuj coś więcej napisać, gdzie widziałaś... pogrzebiemy trochę w necie i wspólnymi siłami może coś znajdziemy a w międzyczasie możesz spróbować coś z tych firm, które podała Anula - wszystkie naturalne
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 11:19   #2092
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
mnie męcza cyferki xlasha, czekam na jakąś promocje i na jakąś akcje "liść" na p&r troszke mi od nich potrzeba...
a co z "synem"?
taniej niz za 150 zl to chyba jej sie kupic nie da, jesli chcesz to w tej cenie moge Ci zalatwic tez wlasnie wypatruje jakas promocje na p&r maska sie konczy i maslo do cielska tez by sie przydalo
"syn" rutynowo uszy, szczepienie a raczej 2 no i do tego obroza przeciw kleszczom za prawie 1oo zl gdyby nie jego dzisiejsza wizyta to pewnie bylabym juz szczesliwa posiadaczka xlasha ale zdrowie "dzieci" majwazniejsze "mama" bedzie najwyzej bez rzes straszyc
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 11:32   #2093
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
taniej niz za 150 zl to chyba jej sie kupic nie da, jesli chcesz to w tej cenie moge Ci zalatwic tez wlasnie wypatruje jakas promocje na p&r maska sie konczy i maslo do cielska tez by sie przydalo
"syn" rutynowo uszy, szczepienie a raczej 2 no i do tego obroza przeciw kleszczom za prawie 1oo zl gdyby nie jego dzisiejsza wizyta to pewnie bylabym juz szczesliwa posiadaczka xlasha ale zdrowie "dzieci" majwazniejsze "mama" bedzie najwyzej bez rzes straszyc
Nie kuś w tym mcu nie moge juz...moze w maju... z pata musze ampułke 1, mgiełke do włosów i scrub hipo...
Effa wiem ile lekarz i leki, niestety to "gruba" kasa... masz racje zdrowie i szczęscie dzieci najważniejsze

Edytowane przez hola ola
Czas edycji: 2013-04-25 o 11:33
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 16:11   #2094
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
mi zalezy na pogrubieniu wlasnie pomijajac fakt, ze prawa powieke mam juz prawie lysa nie wiem co sie dzieje rzesy z prawej powieki wypadaja mi na potege i sterczy mi tylko kilka takich mega dlugich rzes jestem zalamana





moje z natury sa suche wiec niestety nie odpowiem Ci na to pytanie. Zawsze zabezpieczam je dodatkowo olejem przed myciem wiec dodatkowego niz normalnie przesuszenia nie zauwazylam


Z doborem koloru to raczej nie powinnas mniec problemu
ha ha ha. No i tu mnie masz. Pocieszenie, że na lato nie muszę kupować podkładu. Próbki powinny mi wystarczyć na tą moją pożal się Boże opaleniznę.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 17:22   #2095
TusiaKrk
Przyczajenie
 
Avatar TusiaKrk
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 10
Opinie o naturalnych kosmetykach

Cześć dziewczyny

Chciałabym rozpocząć dyskusję o tym jakie naturalne kosmetyki używacie, na co je ewentualnie polecacie? Chętnie też ujrzę ceny za takie kosmetyki bo jak wszystkie wiemy nie są one niestety zbyt tanie...

Rozpoczynając , chciałam się pochwalić i polecić że ostatnio kupiłam masło shea o zapachu greckim - kosztowało 28 zł za 100 g , ale jest naprawde wydajne, super pachnie i nawilża, powiem też że jak na masło nie odczuwam że moja skóra przez cały dzień jest tłusta, ponieważ masło b.dobrze się wchłania i pozostawia skórę aksamitną.
Z naturalnych kosmetyków stosuje też olejek arganowy do włosów, ale ten 100% , nie kosmetyczny - niewielka ilość nawet na umyte włosy powoduje że są ślniące, nie tłuste oraz się nie puszą !

Polecam i czekam na Wasze opinie
__________________
Love shoes, bags & boys !
TusiaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 19:16   #2096
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Popełniłam zamówienie na eco - esthetique
Planeta Organica: szampon wzmacniający, oczyszczający, balsam odżywczy
Love2mix : szampon z acai
Organic Therapy: krem pod oczy przeciwzmarszczkowy (bardzo chciałam sylveco, ale obawiam się, że będzie za ciężki na lato)
Henna Khadi ciemny brąz

Przesłałam im dowód przelewu, oby paczka doszła przed majówką
Wachlarzyku, coś się u Ciebie zmieniło? Masz tż? Gratulacje i życzę szczęścia
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 19:27   #2097
carusa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 36
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
najgorsze jest to wlasnie ze nic nie odrasta mialam mala dziure zanim zaczelam stosowac odzywke i nadal ja mam rzesy rosna na dlugosc ale nie zageszczaja sie. Lewa powieke mam jak wachlarz jak pomaluje, a na prawej taka bieda ze wyc mi sie chce nie maluje teraz rzes prawie wogole zastanawiam sie czy nie zalatwic sobie lumiganu w ostatecznosci
dzisiaj rzucił mi się w oczy artykuł w gazecie o wypadaniu rzęs! jutro napiszę co tam napisali ciekawego.

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
hmmm... butelka jak john, znaczy się ciemna szklana? może spróbuj coś więcej napisać, gdzie widziałaś... pogrzebiemy trochę w necie i wspólnymi siłami może coś znajdziemy a w międzyczasie możesz spróbować coś z tych firm, które podała Anula - wszystkie naturalne
widziałam gdzieś na blogu ale niestety nie pamiętam jakim.. ani wiecej szczegółów poza tymi które opisałam. Na pewno nie była to lavera. Trudno może kiedyś na niego trafię przypadkiem
carusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 19:33   #2098
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

obfociłam zakupy
- serum z wit. C z Amazona (dzięki Kari_ )
- Lumiere (pędzle, cień soft brown, cukierkowe peelingi)
- Mydlarnia Leyla (maska do włosów Organique, glinki, sole do kąpieli)
- Archipelag Piękna (kolegen z elastyną, kwas hialuronowy, glinka, sól, olejek arganowy ograniczny).

wczoraj robiłam sobie maseczkę z czerwonej glinki z algami, odłożyłam na 5minut i zastygła mi na kamień
poza tym sól Lavea Pacific jest cudowna, delikatny, naturalny zapach, kolor wody i ogólnie relaksuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-04-25-125.jpg (63,3 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-04-25-129.jpg (71,3 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-04-25-143.jpg (82,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-04-25-132.jpg (80,6 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-04-25-136.jpg (65,8 KB, 25 załadowań)
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 19:56   #2099
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
obfociłam zakupy
- serum z wit. C z Amazona (dzięki Kari_ )
- Lumiere (pędzle, cień soft brown, cukierkowe peelingi)
- Mydlarnia Leyla (maska do włosów Organique, glinki, sole do kąpieli)
- Archipelag Piękna (kolegen z elastyną, kwas hialuronowy, glinka, sól, olejek arganowy ograniczny).

wczoraj robiłam sobie maseczkę z czerwonej glinki z algami, odłożyłam na 5minut i zastygła mi na kamień
poza tym sól Lavea Pacific jest cudowna, delikatny, naturalny zapach, kolor wody i ogólnie relaksuje
super zakupy
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 20:15   #2100
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Mały apel do Was: zakładajcie wątki wymiankowe! Na pewno posiadacie kosmetyki które nie przypadły Wam do gustu i tylko kiszą się w szufladach. Ja ostatnio sporo naturalnych kosmetykow musiałam wyrzucic bo byly juz grubo po terminie. Niby miałam wątek wymiankowy ale nie chciało mi się tam nic dodawac, pstrykac zdjęć.. Obliczyłam, ze ponad 100 zl poszło w błoto więc zebrałam się i w koncu załozylam nowy aktualny wątek. Jednak mało jest na wymiankach dziewczyn z naturalnymi kosmetykami, moze trochę wspomozecie tę mniejszość?
dobry pomysł, tylko nie wiem gdzie założyć wątek (na którym podforum),
bo mam do wymiany minerały / kosmetyki naturalne i perfumy, chyba w grę wchodzą 2 wątki
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:12.