Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31 - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-13, 00:32   #3571
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Mam szanse odnaleźć kogoś po 3 latach? Znajomość się urwała. 3 lata temu. Byliśmy zameldowani w jednym z hoteli. Na 1 pokój znam nazwisko. Datę rezerwacji i przyjazdu. Myslicie, ze jak odwiedzę hotel to uzyskam adres ? Nie wiem co robić. Znam miejsce zamieszkania tzn miasto a nie pełny adres.
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 00:41   #3572
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Mam szanse odnaleźć kogoś po 3 latach? Znajomość się urwała. 3 lata temu. Byliśmy zameldowani w jednym z hoteli. Na 1 pokój znam nazwisko. Datę rezerwacji i przyjazdu. Myslicie, ze jak odwiedzę hotel to uzyskam adres ? Nie wiem co robić. Znam miejsce zamieszkania tzn miasto a nie pełny adres.
Hotel pewnie nie będzie chciał udzielać takich informacji. Masz jakieś jeszcze dane poza nazwiskiem i miastem? Nawet rzeczy typu szkoła, uczelnia, branża jaką się zajmuje, cokolwiek? Można w Internecie znaleźć czasem coś po bardzo szczątkowych informacjach.
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 00:45   #3573
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
Hotel pewnie nie będzie chciał udzielać takich informacji. Masz jakieś jeszcze dane poza nazwiskiem i miastem? Nawet rzeczy typu szkoła, uczelnia, branża jaką się zajmuje, cokolwiek? Można w Internecie znaleźć czasem coś po bardzo szczątkowych informacjach.
Wiem gdzie pracowała ta os w tamtym czasie. Szukałam w necie. Nie znalazłam. Poprawiam się. Miejscowość to wieś. Niestety nie mogę tam pojechać. Bardzo mi zależy ł, by wysłać list. To sprawa zycia
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 00:48   #3574
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
(...)

Laisla, to idź do rodzinnego, niech Ci da Floxal. Ja mam teraz awaryjnie 1 opakowanie w domu, po zapaleniu z marca no i dobrze, bo jak pisałam, ostatnio po szpitalu mnie złapało, ale zdusiłam w zarodku. W międzyczasie wyleczyłam też Floxalem naszego kota
To jest dobry pomysł, o ile się zgodzi

Dziewczyny, czym czyścicie płytę indukcyjną?
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 00:50   #3575
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Wiem gdzie pracowała ta os w tamtym czasie. Szukałam w necie. Nie znalazłam. Poprawiam się. Miejscowość to wieś. Niestety nie mogę tam pojechać. Bardzo mi zależy ł, by wysłać list. To sprawa zycia
Dziwny pomysł mi przyszedł do głowy, ale skoro znasz nazwisko to może spróbuj znaleźć w Internecie czy gdzieś telefon kontaktowy do sołtysa wsi (chyba takie informacje są dostępne), może uda ci się od niego dowiedzieć. Małe społeczności dobrze się znają, zależy jaka to wieś. Szukanie na FB osób z tej wsi nic nie dało?
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 00:53   #3576
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
Dziwny pomysł mi przyszedł do głowy, ale skoro znasz nazwisko to może spróbuj znaleźć w Internecie czy gdzieś telefon kontaktowy do sołtysa wsi (chyba takie informacje są dostępne), może uda ci się od niego dowiedzieć. Małe społeczności dobrze się znają, zależy jaka to wieś. Szukanie na FB osób z tej wsi nic nie dało?
Nie ma takiej osoby na fb. A nie wiem co miałabym soltysowi powiedzieć. .
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 07:44   #3577
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;52745977]Centro przecież splajtowało [/QUOTE]

Niestety a szkoda

Polecacie jakiś spray do butow sportowych na siłownię?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-13, 09:33   #3578
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

zastanawiam si e nad zakupem wagi łazienkowej z pomiarem tkanki tłuszczowej i mięśniowej... warto takie coś kupi, czy to jednak bujda? moja kumpel, twierdzi, że taka waga nie daje miarodajnych wyników, bo tak jej powiedziała dietetyczka do której chodzi
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 09:35   #3579
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

DOMOWE PORZĄDKI
chcę kupić miotłę gumową do zamiatania, taką na długim drążku. Muszę przez internet bo u mnie w mieście nie ma. Ceny są różne, jaką wybrać? czy są lepsze/gorsze takie szczotki? Czy cena wpływa na komfort użytkowania?
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 09:46   #3580
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
zastanawiam si e nad zakupem wagi łazienkowej z pomiarem tkanki tłuszczowej i mięśniowej... warto takie coś kupi, czy to jednak bujda? moja kumpel, twierdzi, że taka waga nie daje miarodajnych wyników, bo tak jej powiedziała dietetyczka do której chodzi
Oczywiście wszystko zależy od ceny, ale te tańsze wagi to raczej strata kasy ponoć. Gadalam o tym z trenerem i mówił, że najlepiej to sobie traktować proporcjonalnie po prostu a nie brać konkretnych wartości.

wysłane z telefonu
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 09:48   #3581
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez agateq Pokaż wiadomość
Czy są tu jakieś posiadaczki domowego grzejnika elektrycznego tzw. farelki?

Jestem ciekawa czy to mocno prądożerne
Mocno

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Czy dostane jeszcze gdzieś w sklepach sandałki ?
Ja bym internetowo szukała, bo stacjonarnie widziałam w CCC, Deichmanie ale pojedyncze sztuki.

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;52745977]Centro przecież splajtowało [/QUOTE]

O, nie wiedziałam. Ale w sumie szajs sprzedawali

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Mam szanse odnaleźć kogoś po 3 latach? Znajomość się urwała. 3 lata temu. Byliśmy zameldowani w jednym z hoteli. Na 1 pokój znam nazwisko. Datę rezerwacji i przyjazdu. Myslicie, ze jak odwiedzę hotel to uzyskam adres ? Nie wiem co robić. Znam miejsce zamieszkania tzn miasto a nie pełny adres.
Hotel na pewno Ci adresu nie poda.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
zastanawiam si e nad zakupem wagi łazienkowej z pomiarem tkanki tłuszczowej i mięśniowej... warto takie coś kupi, czy to jednak bujda? moja kumpel, twierdzi, że taka waga nie daje miarodajnych wyników, bo tak jej powiedziała dietetyczka do której chodzi
Bujda. Ja taką miałam, ale wyniki się kompletnie nie pokrywały z tymi na wadze u dietetyczki. Ale ona miała Tanitę, a ona kosztuje już konkretnie
No i moje wyniki były średnio realne.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-13, 09:56   #3582
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Nie ma takiej osoby na fb. A nie wiem co miałabym soltysowi powiedzieć. .
No, że jeden facet z jego wsi mieszkał kiedyś w hotelu w innym mieście.
Ja nie znam nazwisk wszystkich ludzi, którzy mieszkają w mojej klatce, więc nie wierzę, że ktoś zna wszystkich we wsi.

A skoro to tak dla ciebie ważne, to może coś naściemniaj w hotelu, że masz jakąś cenną rzecz tego pana i chcesz oddać.
W ostateczności możesz powiedzieć, że masz z nim dziecko o którym on nie wie
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 09:57   #3583
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Czy jest tutaj ktoś dobry z ekonometrii i mógłby mi pomóc?
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 10:03   #3584
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
No, że jeden facet z jego wsi mieszkał kiedyś w hotelu w innym mieście.
Ja nie znam nazwisk wszystkich ludzi, którzy mieszkają w mojej klatce, więc nie wierzę, że ktoś zna wszystkich we wsi.

A skoro to tak dla ciebie ważne, to może coś naściemniaj w hotelu, że masz jakąś cenną rzecz tego pana i chcesz oddać.
W ostateczności możesz powiedzieć, że masz z nim dziecko o którym on nie wie
No na wiosce jesli jest mala znaja sie wszyscy. Szczególnie soltys zna wszystkich.
Z tym dzieckiem bym nie przesadzala. Bo plotki we wsiach sa szybsze niz tornado
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 10:54   #3585
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Zadzwonię do sołtysa. Ta wieś ma tylko 3 tys ludzi. Myślę, że mogą się znać. Do hotelu tez spróbuję. Tam mogę powiedzieć o dziecku ch6ba znalazłam osobę o tym samym imieniu i nazwisku na Google plus. Nazwisko nie jest popularne. Może to on. Napisałam na wizażu na społecznościowym, ale nikt się nie zgłosił z tej miejscowości.


Jeszcze jedno. Może być tak, że soltys nie poda mi adresu. Czy jak zostawię mu namiar na siebie to potraktuje mnie poważnie?
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 11:20   #3586
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Zadzwonię do sołtysa. Ta wieś ma tylko 3 tys ludzi. Myślę, że mogą się znać. Do hotelu tez spróbuję. Tam mogę powiedzieć o dziecku ch6ba znalazłam osobę o tym samym imieniu i nazwisku na Google plus. Nazwisko nie jest popularne. Może to on. Napisałam na wizażu na społecznościowym, ale nikt się nie zgłosił z tej miejscowości.


Jeszcze jedno. Może być tak, że soltys nie poda mi adresu. Czy jak zostawię mu namiar na siebie to potraktuje mnie poważnie?


3 000 jak na wieś to dla mnie dużo. U mojej babci jest gdzieś 60 domków, więc tam każdy się zna :p Ale jak zna to pewnie zostawisz mu numer bo nie wiem czy tak od razu poda obcej osobie adres.
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 11:25   #3587
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
3 000 jak na wieś to dla mnie dużo. U mojej babci jest gdzieś 60 domków, więc tam każdy się zna :p Ale jak zna to pewnie zostawisz mu numer bo nie wiem czy tak od razu poda obcej osobie adres.
Tak. Chce zostawić adres i numer
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 11:35   #3588
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Zadzwonię do sołtysa. Ta wieś ma tylko 3 tys ludzi. Myślę, że mogą się znać. Do hotelu tez spróbuję. Tam mogę powiedzieć o dziecku ch6ba znalazłam osobę o tym samym imieniu i nazwisku na Google plus. Nazwisko nie jest popularne. Może to on. Napisałam na wizażu na społecznościowym, ale nikt się nie zgłosił z tej miejscowości.


Jeszcze jedno. Może być tak, że soltys nie poda mi adresu. Czy jak zostawię mu namiar na siebie to potraktuje mnie poważnie?
Soltys moze pomoc.

Moje rodzinne miasteczko ma do 5tys mieszkancow i ludzie sie znaja. Kazdy kazdego praktycznie (z wyjatkiem nowych blokow ale to kwestia czasu)
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 11:35   #3589
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Zadzwonię do sołtysa. Ta wieś ma tylko 3 tys ludzi. Myślę, że mogą się znać. Do hotelu tez spróbuję. Tam mogę powiedzieć o dziecku ch6ba znalazłam osobę o tym samym imieniu i nazwisku na Google plus. Nazwisko nie jest popularne. Może to on. Napisałam na wizażu na społecznościowym, ale nikt się nie zgłosił z tej miejscowości.


Jeszcze jedno. Może być tak, że soltys nie poda mi adresu. Czy jak zostawię mu namiar na siebie to potraktuje mnie poważnie?
byłam parę razy w Chybiu, w sumie wydawało mi się dosyć rozległe, na pewno nie jest typową "wiochą".
Znam 2 osoby z Chybia, możesz mi napisać na pw jak się typo nazywa to sprawdzę czy go mają w znajomych.

ewentualnie jak ma rzadsze nazwisko to możesz wysłać list na jego nazwisko po prostu do Chybia, listonosz pewnie skojarzy.
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-13, 11:41   #3590
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
Soltys moze pomoc.

Moje rodzinne miasteczko ma do 5tys mieszkancow i ludzie sie znaja. Kazdy kazdego praktycznie (z wyjatkiem nowych blokow ale to kwestia czasu)
Dziękuję. Mam nadzieje, ze nie wyjdę na idiotke. Jutro zadzwonię

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez trocka8 Pokaż wiadomość
byłam parę razy w Chybiu, w sumie wydawało mi się dosyć rozległe, na pewno nie jest typową "wiochą".
Znam 2 osoby z Chybia, możesz mi napisać na pw jak się typo nazywa to sprawdzę czy go mają w znajomych.

ewentualnie jak ma rzadsze nazwisko to możesz wysłać list na jego nazwisko po prostu do Chybia, listonosz pewnie skojarzy.
On nie ma fb. Mozesz zapytać znajomych na priv czy go znają albo znają kogoś kto może go zna? Pisze pw do Ciebie. Dziękuję za każdą pomoc.
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 11:47   #3591
SweetMadi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 311
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Pomóżcie!
który zegarek wybrać?
https://imagizer.imageshack.us/v2/64...673/KPZlcg.jpg
lub
https://imagizer.imageshack.us/v2/50...661/AIKFoA.jpg

Edytowane przez SweetMadi
Czas edycji: 2015-09-13 o 11:49
SweetMadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 11:51   #3592
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez SweetMadi Pokaż wiadomość
Pierwszy
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 11:53   #3593
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez SweetMadi Pokaż wiadomość


Now Is A Good Time w wersji z bialym paskiem
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 12:33   #3594
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez why_so Pokaż wiadomość
Wiem, ze sa szampony, ktore mogą takiemu mysiemu blondowi nadać troche hmm..wiecej blondu, połysku możecie jakis polecić? A jesli nie szampon to cos innego, ale bez farbowania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
może schwarzkopf essence ultime blond+bright



możecie polecić mi podkład taki, żeby zarówno krył jak i nadawał się do skóry suchej? i miał jasne kolory, nie ciemniejące w ciągu dnia pryszczy jako takich nie mam, natomiast dużo zaczerwienień + naczynek. Mam double wear estee lauder, pasuje mi pod względem koloru i krycia, ale bardzo podkreśla suche skórki :/
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 13:34   #3595
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
On nie ma fb. Mozesz zapytać znajomych na priv czy go znają albo znają kogoś kto może go zna? Pisze pw do Ciebie. Dziękuję za każdą pomoc.
Napisz też PW do mnie, znam też kogoś z tej miejscowości.

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Macie jakiś pomysł jak przerobić dużą ilość jabłek na coś ciekawszego niż dżem jabłkowy?
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 13:36   #3596
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość


Macie jakiś pomysł jak przerobić dużą ilość jabłek na coś ciekawszego niż dżem jabłkowy?
Prażone jabłka? Są pyszne potem do szarlotki. My z jabłek robimy też dżem pomarańczowy - po prostu do jabłek dodajemy sporo skórki pomarańczowej, świetnie się sprawdza do bardzo słodkich wypieków np. mazurków wielkanocnych. No i poszukaj też różnych chutneyów, wiem, że ludzie robią takie do mięs na przykład
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 14:08   #3597
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
może schwarzkopf essence ultime blond+bright



możecie polecić mi podkład taki, żeby zarówno krył jak i nadawał się do skóry suchej? i miał jasne kolory, nie ciemniejące w ciągu dnia pryszczy jako takich nie mam, natomiast dużo zaczerwienień + naczynek. Mam double wear estee lauder, pasuje mi pod względem koloru i krycia, ale bardzo podkreśla suche skórki :/
Eveline cover sensation Uwielbiam, uzywam od maja i sprawdza sie super
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 14:15   #3598
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Metal Fish nie mogę cytować. Może suszone chipsy z jabłek? Pisze pw
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 14:47   #3599
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Czy kolczyki w tym stylu mają jakąś nazwę? nie wiem pod jakim hasłem szukac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pobrane.jpg (3,0 KB, 29 załadowań)
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-13, 14:47   #3600
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Now Is A Good Time w wersji z bialym paskiem
Co to za zegarki? fajne.

Czym umyć drewniane podłogi w salonie? Ale broń boże pastą z fruterowaniem i najlepiej też coś po czym w kuchni linoleum będzie się świecil
Kupiłam wczoraj coś ale źle i podłoga jest matowa....
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-04 21:48:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:36.