Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31 - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-14, 20:18   #3721
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Nie patrz na to co ludzie pomyślą ważne żebyś była zdrowa


AQUA AEROBIK
czy ktoś kto nie umie pływać może chodzić na aqua aerobik?
Tak, sa takie specjalne pasy, więc sie nie utopisz.
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 20:54   #3722
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Mam miętowe spodnie, które upaprałam podkładem i podczas próby jego sprania, wybrawiły mi się... czy jest szansa pofarbowania spodni barwnikiem do tkanin np na brąz?

Szkoda mi tych spodni, tak dobrze na mnie leżały
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 21:00   #3723
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Mam miętowe spodnie, które upaprałam podkładem i podczas próby jego sprania, wybrawiły mi się... czy jest szansa pofarbowania spodni barwnikiem do tkanin np na brąz?

Szkoda mi tych spodni, tak dobrze na mnie leżały
Całe się wybarwily czy jakoś łatkami?

W Lublinie jest sklep w okolicach ulicy Lipowej gdzie można kupić barwnik do tkanin Za niewielkie pieniądze i zafarbować spodnie - tylko to trochę zabawy będzie.
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 21:07   #3724
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Jest

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

[QUOTE=Vivienne;52766816]Mam miętowe spodnie, które upaprałam podkładem i podczas próby jego sprania, wybrawiły mi się... czy jest szansa pofarbowania spodni barwnikiem do tkanin np na brąz?

Szkoda mi tych spodni, tak dobrze na mnie leżały
Jest

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Czy macie abonament na Spotify? opłaca się? Dużo internetu zjada?
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 21:12   #3725
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Kupiłam w marcu czarne spodnie, obecnie wyglądają tragicznie, kolor bardzo wyblakły, mimo prania ręcznego w płynie do czarnych ubrań, powypychane w kolanach i rozciągnięte zastanawiam się, czy ich nie reklamować, tylko czy w ogóle jest sens? Co miałabym podać jako powód reklamacji? Rozciągnięcie? Wyblakły kolor? Ktoś może podpowie, dodam że spodnie kupowałam w sklepie Bershka

Edytowane przez kamelka33
Czas edycji: 2015-09-14 o 21:13
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 21:13   #3726
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Jak realnie przedstawiają się koszty ogrzewania gazowego mieszkania (ok 70m)?
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 21:17   #3727
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
Jak myślicie czy będę bardzo głupio wyglądać w bluzie/swetrze i do tego czapce i rękawiczkach? Albo tylko w jakiejś cienkiej kurtce ale właśnie z takimi ciepłymi dodatkami? Marzną mi ręce i głowa... W tej sytuacji chyba i tak będę chrzanić urodę, bo wolę ciepło, ale chciałam poznać waszą opinię Już i tak często jestem dużo grubiej ubrana od osób w otoczeniu.
dlonie nie lubia marznac i potem Ci sie odwdzieczaja brzydkim wygladem. Więc w trosce o urode nie przejmuj sie innymi tylko nos czapke (dbajac o zdrowie) i rekawiczki albo mitenki.
Sa czapki z takich cienszych materialow na jesien wlasnie.
Ewentualnie moze jakas chusta czy opaska by wystarczyly?


Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo, coś ktoś jeszcze?

Ja bym tez sprawdzila czy sa zapisy o przyjmowaniu gosci, paleniu, zmianie umeblowania (i rozstawieniu mebli). A takze czy nie ma wzmianki ze wlasciciel może wpadac kiedy chce.

Wiem ze to głupie ale kuzyn kiedys o malo nie podpisal umowy gdzie było napisane ze nie może przyjmować gości, a wlasciciel może przychodzić do mieszkania kiedy chce.
I jak kolezanka wyzej radzila koniecznie porob zdjecia. I obejrzyj dokladnie wszystkie meble i sciany. Żeby nie było ze ty cos popsulas.
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-14, 21:20   #3728
okapi
Rozeznanie
 
Avatar okapi
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 623
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Dorabiam sobie na umowę zlecenie (podpisywałam jako studentka). Chcę rzucić studia, żeby zostać rok w domu i pouczyć się do poprawy matury. Nie mam pojęcia, jak zareaguje na to mój pracodawca, ale zakładając czarny scenariusz (że postanowi mnie "zastąpić") wciąż otrzymam wypłatę za to, co wypracowałam przed rozwiązaniem umowy, prawda? Wybaczcie, jeśli durne pytanie, ale ja naprawdę jestem kaleką, jeśli chodzi o takie sprawy papierkowe
okapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 21:29   #3729
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
Całe się wybarwily czy jakoś łatkami?

W Lublinie jest sklep w okolicach ulicy Lipowej gdzie można kupić barwnik do tkanin Za niewielkie pieniądze i zafarbować spodnie - tylko to trochę zabawy będzie.
Łatkami

Nie pytam jak tylko czy warto Na all widzialam barwniki do pralki. Tylko czy jest sens?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 21:30   #3730
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez okapi Pokaż wiadomość
Dorabiam sobie na umowę zlecenie (podpisywałam jako studentka). Chcę rzucić studia, żeby zostać rok w domu i pouczyć się do poprawy matury. Nie mam pojęcia, jak zareaguje na to mój pracodawca, ale zakładając czarny scenariusz (że postanowi mnie "zastąpić") wciąż otrzymam wypłatę za to, co wypracowałam przed rozwiązaniem umowy, prawda? Wybaczcie, jeśli durne pytanie, ale ja naprawdę jestem kaleką, jeśli chodzi o takie sprawy papierkowe
Tak, otrzymasz
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 21:31   #3731
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Czy ktoś korzystał z pożyczki typu vivus? Co o tym myślicie? Bezpieczne? Oddaje się tyle ile pożyczyło ? Jaki jest czas oczekiwania na przelew?
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-14, 21:41   #3732
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez okapi Pokaż wiadomość
Dorabiam sobie na umowę zlecenie (podpisywałam jako studentka). Chcę rzucić studia, żeby zostać rok w domu i pouczyć się do poprawy matury. Nie mam pojęcia, jak zareaguje na to mój pracodawca, ale zakładając czarny scenariusz (że postanowi mnie "zastąpić") wciąż otrzymam wypłatę za to, co wypracowałam przed rozwiązaniem umowy, prawda? Wybaczcie, jeśli durne pytanie, ale ja naprawdę jestem kaleką, jeśli chodzi o takie sprawy papierkowe
A moze na ten rok zapisz sie do jakiejs bezplatnej policealnej szkoly? Da Ci to status ucznia a na zajecia chodzic nie bedziesz.
A prace wtedy utrzymasz.

Zaplacic to zaplaci za przepracowane godziny.




Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Łatkami

Nie pytam jak tylko czy warto Na all widzialam barwniki do pralki. Tylko czy jest sens?

Jeśli jest mocna różnica w odcieniach to potem moga byc latki przy farbowaniu.





Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Czy ktoś korzystał z pożyczki typu vivus? Co o tym myślicie? Bezpieczne? Oddaje się tyle ile pożyczyło ? Jaki jest czas oczekiwania na przelew?

Nie warto. Chyba ze jestes 100% pewna ze na czas będziesz miała pieniądze do oddania. Oddajesz wszystko w jednej racie. I zazwyczaj masz maks miesiąc.
Ile oddajesz to różnie. Sa promocje ze pierwsza pozyczka gratis itp.ale ile prawdy w tym nie powiem.
Omawialismy kiedyś na zajęciach parabanki i im podobne typu provident, vivus. Lepiej sie w to nie pakowac.
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...



Edytowane przez Cytrynowe_Marzenie
Czas edycji: 2015-09-14 o 21:45
Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 21:49   #3733
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Jak realnie przedstawiają się koszty ogrzewania gazowego mieszkania (ok 70m)?
Zależy od budownictwa.
Ja miałam kawalerkę 28m2 w budynku jakoś z 1960 r. Rachunki były masakrycznie wysokie. Dodatkowo ciągle zimno w mieszkaniu.

Znajomi mają w nowiutkim bloku mieszkanie, sąsiedzi ich fajnie ogrzewaja i płacą niewiele, a mają cały czas ciepło.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 21:54   #3734
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
Jak myślicie czy będę bardzo głupio wyglądać w bluzie/swetrze i do tego czapce i rękawiczkach? Albo tylko w jakiejś cienkiej kurtce ale właśnie z takimi ciepłymi dodatkami? Marzną mi ręce i głowa... W tej sytuacji chyba i tak będę chrzanić urodę, bo wolę ciepło, ale chciałam poznać waszą opinię Już i tak często jestem dużo grubiej ubrana od osób w otoczeniu.
Zobacz sobie zdjęcia z festiwali letnich - młodociane banany nawet w wakacje noszą czapkę, wiec imho nic w tym dziwnego. Jak wieje to ja też czasem noszę czapkę we wrześniu juz, bo mi potem głową pęka od zátok
Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Nie patrz na to co ludzie pomyślą ważne żebyś była zdrowa


AQUA AEROBIK
czy ktoś kto nie umie pływać może chodzić na aqua aerobik?
Ubiera się takie pianki, wiec nie trzeba umieć
Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Wstaje o 6 6:30 jestem na zewnątrz. Czasem już chodzę w emu. I mało mnie interesuje co ludzie myślą.

Znalazłam tego gościa.
Jak go znalazłaś w końcu? Telefon do gminy? Z ciekawości pytam
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ama, jak najbardziej mozna chodzic nie umiejac plywac

Metal, ja widze ludzi poubieranych wiec to nic dziwnego. U mnie dzisiaj 14 stopni i wiatr urywajacy glowe wiec tym bardziej nie miej skrupulow

Szprotka, ja elektrolit elegancko wyrzygalam i u mnie skonczylo sie na szpitalu i kroplowkach bo wiem ze trzeba nawadniac ale to przelatywalo przeze mnie i sie odwonilam,a jestem w ciazy :/ wiec dostalam 3kroplowki i ox razu lepiej. Jezzcze zeby biegunka zelzala.. co do wegla wiwm ze zdania podzielone ale oni mi daja zeby jakkolwiek to troche zahamowac.
Elektrolity są dla mnie tak obrzydliwe, że od samego zapachu mi się podnosi, wiec się nie dziwię zdrówka życzę!

wysłane z telefonu
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 22:26   #3735
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez trocka8 Pokaż wiadomość
Zobacz sobie zdjęcia z festiwali letnich - młodociane banany nawet w wakacje noszą czapkę, wiec imho nic w tym dziwnego. Jak wieje to ja też czasem noszę czapkę we wrześniu juz, bo mi potem głową pęka od zátok

Ubiera się takie pianki, wiec nie trzeba umieć

Jak go znalazłaś w końcu? Telefon do gminy? Z ciekawości pytam

Elektrolity są dla mnie tak obrzydliwe, że od samego zapachu mi się podnosi, wiec się nie dziwię zdrówka życzę!

wysłane z telefonu
Ogłosiłam się na fb w grupie cieszyn. I tam dziewczyna do mnie napisała, że chyba zna typa i pn ma profil na fb, ale nie z imienia i nazwiska. Wysłałam mu zaproszenie i wiadomość na priv. Póki co nie przeczytał priva. I odrzucił zaproszenie. Ja tez Ni3 mam z imienia i nazwiska. Wpadłam mu do folderu inne i mnie nie widzi ;/ nie wiem co dalej. Napisałam do kogoś z jego znajomych, ale mnie olał. A mi zależy tylko na jednej rozmowie. A Nie niszczeniu mu życia. To mnie męczy od lat i dla swojego spokoju chce wyjaśnić sprawę. Tylko tyle i aż tyle. Jestem pewna, że to jego profil. Poznałam po profilowym. Jakieś rady ktoś coś ?
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 22:32   #3736
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Ogłosiłam się na fb w grupie cieszyn. I tam dziewczyna do mnie napisała, że chyba zna typa i pn ma profil na fb, ale nie z imienia i nazwiska. Wysłałam mu zaproszenie i wiadomość na priv. Póki co nie przeczytał priva. I odrzucił zaproszenie. Ja tez Ni3 mam z imienia i nazwiska. Wpadłam mu do folderu inne i mnie nie widzi ;/ nie wiem co dalej. Napisałam do kogoś z jego znajomych, ale mnie olał. A mi zależy tylko na jednej rozmowie. A Nie niszczeniu mu życia. To mnie męczy od lat i dla swojego spokoju chce wyjaśnić sprawę. Tylko tyle i aż tyle. Jestem pewna, że to jego profil. Poznałam po profilowym. Jakieś rady ktoś coś ?
A ta dziewczyna, co do Ciebie napisała - nie ma jego adresu, byś mogła wysłać list?
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 22:48   #3737
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Ogłosiłam się na fb w grupie cieszyn. I tam dziewczyna do mnie napisała, że chyba zna typa i pn ma profil na fb, ale nie z imienia i nazwiska. Wysłałam mu zaproszenie i wiadomość na priv. Póki co nie przeczytał priva. I odrzucił zaproszenie. Ja tez Ni3 mam z imienia i nazwiska. Wpadłam mu do folderu inne i mnie nie widzi ;/ nie wiem co dalej. Napisałam do kogoś z jego znajomych, ale mnie olał. A mi zależy tylko na jednej rozmowie. A Nie niszczeniu mu życia. To mnie męczy od lat i dla swojego spokoju chce wyjaśnić sprawę. Tylko tyle i aż tyle. Jestem pewna, że to jego profil. Poznałam po profilowym. Jakieś rady ktoś coś ?
Rozumiem ze nie masz na fb nic co może sugerować ze to Ty? Czy koleś się domyślił ale nie chce po prostu mieć z tobą nic wspólnego?
Może ta dziewczyna ma do niego maila? Albo by mogła napisać żeby sprawdził inne?

wysłane z telefonu
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 22:50   #3738
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Ogłosiłam się na fb w grupie cieszyn. I tam dziewczyna do mnie napisała, że chyba zna typa i pn ma profil na fb, ale nie z imienia i nazwiska. Wysłałam mu zaproszenie i wiadomość na priv. Póki co nie przeczytał priva. I odrzucił zaproszenie. Ja tez Ni3 mam z imienia i nazwiska. Wpadłam mu do folderu inne i mnie nie widzi ;/ nie wiem co dalej. Napisałam do kogoś z jego znajomych, ale mnie olał. A mi zależy tylko na jednej rozmowie. A Nie niszczeniu mu życia. To mnie męczy od lat i dla swojego spokoju chce wyjaśnić sprawę. Tylko tyle i aż tyle. Jestem pewna, że to jego profil. Poznałam po profilowym. Jakieś rady ktoś coś ?
Wyślij zaproszenie po raz drugi? Może jak zobaczy, że jesteś uparta, to przyjmie. Albo zmień dane na fb, żeby widział kto to i wtedy wyślij zaproszenie?
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 22:56   #3739
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
A ta dziewczyna, co do Ciebie napisała - nie ma jego adresu, byś mogła wysłać list?
Ona go po prostu skojarzyla z nazwiska. Kiedyś miała go w znajomych, ale obecnie na jego liście są 4 os i ona go nie ma





Cytat:
Napisane przez trocka8 Pokaż wiadomość
Rozumiem ze nie masz na fb nic co może sugerować ze to Ty? Czy koleś się domyślił ale nie chce po prostu mieć z tobą nic wspólnego?
Może ta dziewczyna ma do niego maila? Albo by mogła napisać żeby sprawdził inne?
Ona do niego nie napisze, tez nie ma go w znajomych. Nie zrobiłam mu nic, wiec nawet jak, by mnie poznał to nie widzę powodu dla jakiego miałby mnie zignorować. To tez mnie męczy. Jednak bardzo wątpliwe, by poznał mój profil
wysłane z telefonu


---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
Wyślij zaproszenie po raz drugi? Może jak zobaczy, że jesteś uparta, to przyjmie. Albo zmień dane na fb, żeby widział kto to i wtedy wyślij zaproszenie?
Wyślę kolejny raz. I pomyślę nad zmianą danych. Mam obawę, że przez natretnosc mnie zablokuje :/
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-14, 22:59   #3740
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Ona go po prostu skojarzyla z nazwiska. Kiedyś miała go w znajomych, ale obecnie na jego liście są 4 os i ona go nie ma







---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------



Wyślę kolejny raz. I pomyślę nad zmianą danych. Mam obawę, że przez natretnosc mnie zablokuje :/
No to chyba najlepiej zmień dane. Zawsze po bodajże miesiącu możesz zmienić je na stare
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 23:01   #3741
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Ogłosiłam się na fb w grupie cieszyn. I tam dziewczyna do mnie napisała, że chyba zna typa i pn ma profil na fb, ale nie z imienia i nazwiska. Wysłałam mu zaproszenie i wiadomość na priv. Póki co nie przeczytał priva. I odrzucił zaproszenie. Ja tez Ni3 mam z imienia i nazwiska. Wpadłam mu do folderu inne i mnie nie widzi ;/ nie wiem co dalej. Napisałam do kogoś z jego znajomych, ale mnie olał. A mi zależy tylko na jednej rozmowie. A Nie niszczeniu mu życia. To mnie męczy od lat i dla swojego spokoju chce wyjaśnić sprawę. Tylko tyle i aż tyle. Jestem pewna, że to jego profil. Poznałam po profilowym. Jakieś rady ktoś coś ?
To zmień na imię i nazwisko swój profil, ustaw zdjęcie na profilowe żeby mógł Cię poznać i tyle. Wcale się nie dziwie, że odrzucił zaproszenie bo też takich ludzi co nie mają normalnych danych podanych ani wspólnych znajomych nie przyjmuje tylko z góry odrzucam.
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 23:03   #3742
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
To zmień na imię i nazwisko swój profil, ustaw zdjęcie na profilowe żeby mógł Cię poznać i tyle. Wcale się nie dziwie, że odrzucił zaproszenie bo też takich ludzi co nie mają normalnych danych podanych ani wspólnych znajomych nie przyjmuje tylko z góry odrzucam.
Zmieniłam dane. Mam zdjęcie. Wcześniej też miałam. Jednak bardzo się zmieniłam i ze zdj raczej nie pozna. Dodałam imię
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 23:05   #3743
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
To zmień na imię i nazwisko swój profil, ustaw zdjęcie na profilowe żeby mógł Cię poznać i tyle. Wcale się nie dziwie, że odrzucił zaproszenie bo też takich ludzi co nie mają normalnych danych podanych ani wspólnych znajomych nie przyjmuje tylko z góry odrzucam.
Ja tak mam, ze jak kogoś nie kojarzę to odrzucam :p Po co mi w znajomych ktoś, kogo nawet z widzenia nie znam, więc nic dziwnego, ze on odrzuca.
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 23:05   #3744
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Zmieniłam dane. Mam zdjęcie. Wcześniej też miałam. Jednak bardzo się zmieniłam i ze zdj raczej nie pozna. Dodałam imię
No to może nie poznał po zdjęciu jak tyle lat minęło... ale może teraz po zmianie danych większa szansa, że Cię skojarzy
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 23:07   #3745
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Oby, bo jestem juz zdesperowana ;p
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 23:11   #3746
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Oby, bo jestem juz zdesperowana ;p
Albo poproś ta dziewczynę z grupy aby odezwała się może do tego chłopaka żeby tylko sprawdzić wiadomości w folderze inne i ja przeczytał nawet jeśli nie chce akceptować zaproszenia od Ciebie.
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-14, 23:28   #3747
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Albo poproś ta dziewczynę z grupy aby odezwała się może do tego chłopaka żeby tylko sprawdzić wiadomości w folderze inne i ja przeczytał nawet jeśli nie chce akceptować zaproszenia od Ciebie.
On nie na jej w znajomych, wiec wpadnie tez do folderu inne. Ona tylko jakoś skojarzyla. Już do niej pisałam w tej sprawie
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 00:48   #3748
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez trocka8 Pokaż wiadomość
Z ubezpieczenia raczej się nie będzie opłacało, bo stracisz znizki, wiec lepiej po prostu zapłacić za lakierowanie drzwi. Koszt pewnie około 200 złotych.



wysłane z telefonu
Cytat:
Napisane przez Nadalle Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że coś koło tego. I, że nie będą potrzebne Bóg wie jakie "zabiegi". Auto też nie jest nowe "na szczęście" bo wtedy bym poszła z torbami.

(...)
Miałam wypłacane w zeszłym roku z ubezpieczenia sprawcy i liczono 300-500 zł za jedną część np drzwi czy zderzak. Niestety ten typ napraw to droga zabawa U mnie tak się złożyło, że uszkodzono cztery elementy podczas kolizji i dostałam niemal 2 tysiące.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 01:35   #3749
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

remont

Chce zrobić remont w pokoju i wyszło na to, że będzie to struktura gipsowa bo jakby nie patrzeć najtaniej wyjdzie i najmniej zabawy przy tym. Tapeta odpada chyba że na 1 ścianę z jakimś widokiem ale chyba watpie... a reszta ścian jak to w blokach są krzywe wiec zanim je się wyrówna itd to sporo kasy pójdzie i czasu zajmie :p

I przybywam z pytaniem czy doradzicie jakiś fajny wzór tego gipsu ? Bo tak patrzę na te Google i nic mi nie wpadło aż tak w oko .... a nie mam zbyt dużo czasu na zastanowienie sie, nie wspominając o tym ze nie mam bladego pojęcia jaki kolor ścian potem będzie
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 06:34   #3750
emilia0508
królikoholiczka
 
Avatar emilia0508
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: S-k
Wiadomości: 7 624
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Naciągnęłam mięśnie prawej ręki. Nie mogę jej wyprostowac do końca. Jakies maści zele aby złagodzić ból? Niestety nie mogę wziąć unż w pracy i muszę pracować. Najwyżej wieczorem wybiorę się na pogotowie jeśli ból się nasili
__________________
ZAKOCHAJ SIĘ W USZACH PO USZY
NIE KUPUJ
ADOTUJ







Reading gives us someplace to go when we have to stay where we are
emilia0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-04 21:48:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.