Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31 - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-18, 19:18   #4051
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez kochanowska Pokaż wiadomość
Da się wyłączyć na stałe powiadomienia z wizażu przychodzące na maila od razu do wszystkich wątków? Czy trzeba robić to przy każdym wątku osobno? I gdzie tę opcję znaleźć w ogóle?
Weszłam ostatnio na maila a tam fura powiadomień z wizażowych wątków
A masz zaznaczone przy każdym wątku "bez powiadamiania mailem"?
Do mnie przychodziły powiadomienia mimo zaznaczenia tej opcji i napisałam na tym wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=772463&page=30
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 19:51   #4052
BlackCherryLBN
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Marion termoochronny.






Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja miałam chyba wszystkie drogeryjne i najlepszy jest ten z Avonu.
Używam od kilku lat nieprzerwanie i jest bezkonkurencyjny.

Miałam osławionego mariona i uwazam, że niestety oblepia włosy i je nieco usztywnia. Ten z Avonu wlasnie zmiękcza włosy i ułatwia układanie fryzury.



Dziękuję serdecznie
BlackCherryLBN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 22:40   #4053
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez ewanka1989 Pokaż wiadomość
Pilates - ktoś chodził? Poleca?? Jak wyglądają zajęcia?
Ja chodzę z mama, ale dla mnie to straszna nuda :/ ogólnie niezbyt to dynamiczne, ale można się w sumie nieźle porozciagac. Obczaj se na yt filmiki
Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
nie wiem jak to wygląda, w sumie to nie mam oczekiwań, często widzę w necie ogłoszenia dotyczące sylwester w ...., i też bym chciała jechać
No to Jak nie wiesz co chcesz to trudno coś doradzić. IMHO takie wyjazdy sylwestrowe to beznadziejny pomysł, zwłaszcza jak masz jechać do stolicy w której nie masz mety u kogos. Kosztuje toto kupę kasy, wszystko w tym czasie droższe, ludzi z miliard się paleta.

Serio lepiej se jechać do Pragi choćby 2 tygodnie później, nawalić się można tak samo jak w sylwestra, klub zawsze się jakiś znajdzie a fajerwerków do dobrej zabawy chyba nie trzeba.

wysłane z telefonu
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 07:24   #4054
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Na szczęście obsługa o tym nie wiedziała i nie wyjęłam nawet jednego kolczyka ☺
To uwazaj żeby w urzędzie cie z tym zdjęciem nie odeslali.
Jeśli jest powiedziane że nie wolno mieć kolczyków to będziesz musiała drugie zdjęcie donosic.





Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Kurier DHL
W poniedziałek w godzinach porannych ma przyjechać do mnie kurier z dużą, ciężką przesyłką. U mnie w tym czasie nikogo nie będzie, sąsiedzi są z tych, którzy - nawet poproszeni - nie odbiorą, no boją się czy nie wiem co. Czy kurier przyjedzie wtedy następny raz np. wieczorem albo następnego dnia rano, czy będę musiała tę paczkę gdzieś odbierać osobiście? Czy np. jeśli kurier do mnie zadzwoni, że nikogo nie ma, pojedzie na wskazany przeze mnie adres by zostawić tam przesyłkę u kogoś z rodziny?
Jak kurier czlowiek to sie na inna godzinę umówi albo i pod inny adres podjedzie ( jeśli będzie w jego rejonie)
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 10:21   #4055
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

czy reklamy na takich podstaowych kanalach jak tvp 1 , polsta tvn itp riznia sie od reklam emitowanych na kablowce? nie posiadam kablowki a potrzebuje tej informacji do pracy magisterskiej, chodzai mi o to czy sa reklamy emitowane wlasnie na kanalach dostarczanych z kablowki ktorych nie obejrze na podstawowych kanalach? czy reklamy wszedzie sa takie same bez wzgledu na program?
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 10:47   #4056
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

.
__________________

ℒℴѵℯ ..

Edytowane przez lianeska
Czas edycji: 2015-09-19 o 19:52
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 11:09   #4057
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Pytanie o instagram. Jak działają konkursy? Np. wstaw nasze zdjęcie z takim i takim podpisem. Po pierwsze czy prywatne konta są brane pod uwagę? I jak na instagramie kontaktują sie z osobą która wygrała?
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-19, 12:34   #4058
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Czy ktoś pracowal w realu lub jakimkolwiek markecie na warzywach, rybach i może coś powiedzieć na temat pracy ?
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 13:12   #4059
Koritsi_a
Zadomowienie
 
Avatar Koritsi_a
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 241
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
czy reklamy na takich podstaowych kanalach jak tvp 1 , polsta tvn itp riznia sie od reklam emitowanych na kablowce? nie posiadam kablowki a potrzebuje tej informacji do pracy magisterskiej, chodzai mi o to czy sa reklamy emitowane wlasnie na kanalach dostarczanych z kablowki ktorych nie obejrze na podstawowych kanalach? czy reklamy wszedzie sa takie same bez wzgledu na program?


Nie zauważyłam większej różnicy z wyjątkiem kanałów dla dzieci typu Disney Chanel gdzie reklamy są dedykowane dla dzieci i dotyczą głównie zabawek.
Koritsi_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 13:27   #4060
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 080
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Pytanie o instagram. Jak działają konkursy? Np. wstaw nasze zdjęcie z takim i takim podpisem. Po pierwsze czy prywatne konta są brane pod uwagę? I jak na instagramie kontaktują sie z osobą która wygrała?
Najczęściej nie są, czasem organizator pisze, że jak ktoś ma konto prywatne to żeby to zaznaczył w komentarzu ale to bardzo rzadko. Zawsze po rozwiązaniu piszą jak się należy skontaktować, najczęściej przez prywatną wiadomość na Instagramie albo maila
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 13:28   #4061
201606201201
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Czy można jeździć segwayem po chodniku? Czy po ścieżce rowerowej? I z jaką prędkością?
201606201201 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-19, 13:34   #4062
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Czy ktoś pracowal w realu lub jakimkolwiek markecie na warzywach, rybach i może coś powiedzieć na temat pracy ?
Pracuję na innym dziale ale wiem od kolegów i koleżanek co nie co co o ich działach Powiedz co byś chciała wiedzieć może będę mogła pomóc?
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 14:28   #4063
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Pracuję na innym dziale ale wiem od kolegów i koleżanek co nie co co o ich działach Powiedz co byś chciała wiedzieć może będę mogła pomóc?
Chciałabym ogólnie dowiedzieć się jak to mniej więcej wygląda, czy praca wymaga dużego zaangażowania wydaje się, że praca raczej jest lekka ale może to tylko moje wyobrażenie?
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 14:35   #4064
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
To uwazaj żeby w urzędzie cie z tym zdjęciem nie odeslali.
Jeśli jest powiedziane że nie wolno mieć kolczyków to będziesz musiała drugie zdjęcie donosic.
Mnie odesłali To były pierwsze dni po wprowadzeniu tych zmian, jakoś w marcu, jeszcze dali kopię wytycznych dla fotografa Niby kolczyki "śrubki" takie, które nie zakłócają owalu twarzy są ok. Ale mówię o kolczykach w uszach.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 14:49   #4065
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
czy reklamy na takich podstaowych kanalach jak tvp 1 , polsta tvn itp riznia sie od reklam emitowanych na kablowce? nie posiadam kablowki a potrzebuje tej informacji do pracy magisterskiej, chodzai mi o to czy sa reklamy emitowane wlasnie na kanalach dostarczanych z kablowki ktorych nie obejrze na podstawowych kanalach? czy reklamy wszedzie sa takie same bez wzgledu na program?
Różnica w reklamach jest taka na kanał tvp1 oraz tvp2 podczas filmu czy serialu nie puszcza reklam w porównaniu do Polsatu oraz TVN. Na Polsacie na moje oko reklamy trwają jakieś nawet 10 minut a TVN rekordzisci to nawet 20 minut potrafią puszczać...

No i jeszcze każdy kanał puszcza najwięcej reklam które reklamują programy/filmy/seriale z danego kanału ( boziu napisałam bez składu i ładu ale chyba załapiesz o co mi chodzi ) a co do dziecięcych kanałów to tam przeważnie dziecięce typowo reklamy lecą ( bajki i zabawki itd )
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 15:27   #4066
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
To uwazaj żeby w urzędzie cie z tym zdjęciem nie odeslali.
Jeśli jest powiedziane że nie wolno mieć kolczyków to będziesz musiała drugie zdjęcie donosic.
Nie, nie Chodziło mi o to, że nie wyjęłam, bo wyretuszowano mi Na stronie UM nie było informacji o kolczykach, ale babeczka kazała mi wyjąć. Poprosiłam o retusz i wyretuszowali mi wszystkie
Złożyłam wniosek o dowód bez problemu. Z centrali raczej nie cofną, nie?

Cytat ze strony UM:
Cytat:
1 kolorową fotografię o wymiarach 35x45 mm, wykonaną na jednolitym jasnym tle, mającą dobrą ostrość oraz odwzorowującą naturalny kolor skóry obejmującą wizerunek od wierzchołka głowy do górnej części barków, tak aby twarz zajmowała 70-80% fotografii, pokazującą wyraźnie oczy zwłaszcza źrenice, przedstawiającą osobę w pozycji frontalnej, bez nakrycia głowy i okularów z ciemnymi szkłami, patrzącą na wprost z otwartymi oczami nie przesłoniętymi włosami z naturalnym wyrazem twarzy z zamkniętymi ustami

Edytowane przez 201708160922
Czas edycji: 2015-09-19 o 15:32
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 15:39   #4067
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Nie, nie Chodziło mi o to, że nie wyjęłam, bo wyretuszowano mi Na stronie UM nie było informacji o kolczykach, ale babeczka kazała mi wyjąć. Poprosiłam o retusz i wyretuszowali mi wszystkie
Złożyłam wniosek o dowód bez problemu. Z centrali raczej nie cofną, nie?

Cytat ze strony UM:
A to spoko.
Myslalam ze na zdjęciu nadal masz kolczyki.
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 15:50   #4068
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
czy reklamy na takich podstaowych kanalach jak tvp 1 , polsta tvn itp riznia sie od reklam emitowanych na kablowce? nie posiadam kablowki a potrzebuje tej informacji do pracy magisterskiej, chodzai mi o to czy sa reklamy emitowane wlasnie na kanalach dostarczanych z kablowki ktorych nie obejrze na podstawowych kanalach? czy reklamy wszedzie sa takie same bez wzgledu na program?
Reklamy są połączone z konkretnym kanałem, nie z dostawcą sygnału tv
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 15:52   #4069
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Czy opłaca się kupować odkurzacz bezworkowy? Czy jednak lepszy będzie taki zwykły, na worek? Miała któraś porównanie?
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-19, 15:57   #4070
mariuda666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lipno.
Wiadomości: 33
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Dziewczyny! Pomocy! Poszukuję kubka na dzień chłopaka - 500 ml i w kształcie kobiecej sylwetki ale w stroju kąpielowym. Widziałam gdzieś ostatnio taki na necie ale nie mogę znaleźć A znacie jeszcze jakieś sprawdzone pomysły na prezent na dzień chłopaka?
mariuda666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 16:06   #4071
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Chciałabym ogólnie dowiedzieć się jak to mniej więcej wygląda, czy praca wymaga dużego zaangażowania wydaje się, że praca raczej jest lekka ale może to tylko moje wyobrażenie?
Tylko wyobrażenie Szczerze mówiąc owoce/warzywa to najcięższy dział Ja pracuję w Kauflandzie i piszę oczywiście ze swojej/kolegów z pracy perspektywy ale może da Ci to jakieś wyobrażenie U nas wygląda to tak że dostawy są 3 razy dziennie, a pracowników tego działu widuję jak wciąż chodzą na magazyn i z powrotem wioząc wielkie palety. Muszą wykładać szybko, estetycznie, no zap..dziel jest dosłownie. Plus no nie oszukujmy się ale skrzynki owoców czy worki ziemniaków ważą naprawdę dużo. Moim zdaniem to robota dla facetów. Aha, przychodzą też wcześniej do pracy niż inne działy, bodajże na 5 żeby było wyłożone na 7 wszystko. Podejrzewam że w innych marketach jest podobnie Aaa i kochani klienci rozwalający to co ułożone, marudzący czemu papryka taka a nie inna itp. no ale to na każdym dziale występuje

Może w mniejszych sklepach typu Biedronka jest mniej roboty z warzywami (tam w ogóle jest dziwnie to rozwiązane, kasjerzy rozkładają towar, w większych supermarketach tego nie ma) ale tak jak Real, Tesco czy ten Kaufland no to roboty jest w kosmos

Co do ryb to rozumiem chodzi o stanowisko obsługowe? Jeśli tak to moim zdaniem trochę lżej jeśli chodzi o dźwiganie ale jest minus czyli klienci. Tylko dla osób o mocnych nerwach Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, nie denerwujesz się łatwo i trudno Cię wyprowadzić z równowagi to ok Bo pewnie będzie narzekanie na ceny/świeżość (nawet jak ryba jeszcze będzie machać płetwą)/szybkość obsługi itp. A no i pewnie trzeba będzie przywozić towar z chłodni więc można zmarznąć I jeszcze jeśli chodzi o wyjście to wc to może być większy problem niż na warzywach. Bo jak jest kolejka to niestety trzeba czekać


Ogólnie, wszystko lepsza niż kasa ale to już moje osobiste odczucie
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016



Edytowane przez Fantasmagori
Czas edycji: 2015-09-19 o 16:11
Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 16:09   #4072
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
Czy opłaca się kupować odkurzacz bezworkowy? Czy jednak lepszy będzie taki zwykły, na worek? Miała któraś porównanie?
Kupiłam i powiem tak:
Jeśli chodzi o wyrzucanie syfu z pojemnika - dla mnie bomba. Jeżeli nie ma się zwierzątek, których sierść gromadzi się wokół wewnętrznego filtra i trzeba ją własną łapą wyciągnąć. Po pewnym czasie okazało się, że odkurzacz słabo ciągnie. Po bliższym przyjrzeniu się odkryliśmy, że filtr wewnętrzny się wyciąga. Oczyszczenie go, to /tu parę niecenzuralnych wyrazów/. Z grubsza można pozbyć się pyłu stukając o coś /dobry sposób na usyfienie wszystkiego dookoła. A potem można wziąć wykałaczkę w dłoń i pracowicie czyścić papierowy filtr zakładka po zakładce / bo to harmonijka/.
Jeśli komuś to nie przeszkadza, to polecam. Mam Zanussi.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 16:10   #4073
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Tylko wyobrażenie Szczerze mówiąc owoce/warzywa to najcięższy dział Ja pracuję w Kauflandzie i piszę oczywiście ze swojej/kolegów z pracy perspektywy ale może da Ci to jakieś wyobrażenie U nas wygląda to tak że dostawy są 3 razy dziennie, a pracowników tego działu widuję jak wciąż chodzą na magazyn i z powrotem wioząc wielkie palety. Muszą wykładać szybko, estetycznie, no zap..dziel jest dosłownie. Plus no nie oszukujmy się ale skrzynki owoców czy worki ziemniaków ważą naprawdę dużo. Moim zdaniem to robota dla facetów. Aha, przychodzą też wcześniej do pracy niż inne działy, bodajże na 5 żeby było wyłożone na 7 wszystko. Podejrzewam że w innych marketach jest podobnie Aaa i kochani klienci rozwalający to co ułożone, marudzący czemu papryka taka a nie inna itp. no ale to na każdym dziale występuje

Co do ryb to rozumiem chodzi o stanowisko obsługowe? Jeśli tak to moim zdaniem trochę lżej jeśli chodzi o dźwiganie ale jest minus czyli klienci. Tylko dla osób o mocnych nerwach Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, nie denerwujesz się łatwo i trudno Cię wyprowadzić z równowagi to ok Bo pewnie będzie narzekanie na ceny/świeżość (nawet jak ryba jeszcze będzie machać płetwą)/szybkość obsługi itp. A no i pewnie trzeba będzie przywozić towar z chłodni więc można zmarznąć I jeszcze jeśli chodzi o wyjście to wc to może być większy problem niż na warzywach. Bo jak jest kolejka to niestety trzeba czekać

Ogólnie, wszystko lepsza niż kasa ale to już moje osobiste odczucie

Szczerze mówiąc wszystko lepsze niż kasa hehe
Dziękuję na szczęście ja się narazie tam nie wybieram tylko tez dowiaduje się dla kogoś dzięki jeszcze raz
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 16:11   #4074
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Nie ma sprawy
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 16:13   #4075
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez mariuda666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Pomocy! Poszukuję kubka na dzień chłopaka - 500 ml i w kształcie kobiecej sylwetki ale w stroju kąpielowym. Widziałam gdzieś ostatnio taki na necie ale nie mogę znaleźć A znacie jeszcze jakieś sprawdzone pomysły na prezent na dzień chłopaka?
http://www.bestprezenty.pl/ogromna-s...ta-p-3627.html
szklankę kup
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 16:16   #4076
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
Czy opłaca się kupować odkurzacz bezworkowy? Czy jednak lepszy będzie taki zwykły, na worek? Miała któraś porównanie?
Workowy. W bezworkowym powinno się często wymieniać te wszystkie filtry. Drogo to wychodzi, szybko stwierdziłam, że bardziej opłaca mi się kupić nowy odkurzać, tym razem na worek.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 16:35   #4077
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Różnica w reklamach jest taka na kanał tvp1 oraz tvp2 podczas filmu czy serialu nie puszcza reklam w porównaniu do Polsatu oraz TVN. Na Polsacie na moje oko reklamy trwają jakieś nawet 10 minut a TVN rekordzisci to nawet 20 minut potrafią puszczać...

No i jeszcze każdy kanał puszcza najwięcej reklam które reklamują programy/filmy/seriale z danego kanału ( boziu napisałam bez składu i ładu ale chyba załapiesz o co mi chodzi ) a co do dziecięcych kanałów to tam przeważnie dziecięce typowo reklamy lecą ( bajki i zabawki itd )
TVN i Polsat mają tyle samo reklam, choć co jakiś czas jest opinia, że któryś to ma więcej... Po prostu każdy z nich wyciska na maksa czas który jest prawnie dozwolony i nie zrezygnowałby doborowolnie z minuty czasu możliwego na reklamy

Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
Czy opłaca się kupować odkurzacz bezworkowy? Czy jednak lepszy będzie taki zwykły, na worek? Miała któraś porównanie?
Jestem alergikiem i jak dla mnie - tylko worki. Dużo 'czyściej' się to wszystko wywala.
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 16:35   #4078
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Workowy. W bezworkowym powinno się często wymieniać te wszystkie filtry. Drogo to wychodzi, szybko stwierdziłam, że bardziej opłaca mi się kupić nowy odkurzać, tym razem na worek.
W moim filtry są do mycia. Zależy od modelu.
I nie ma tego odkurzaczowego smrodku w czasie odkurzania.
Najlepiej mieć oba. Ja mam. I trudno mi jednoznacznie opowiedzieć się za którymś.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 18:28   #4079
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
TVN i Polsat mają tyle samo reklam, choć co jakiś czas jest opinia, że któryś to ma więcej... Po prostu każdy z nich wyciska na maksa czas który jest prawnie dozwolony i nie zrezygnowałby doborowolnie z minuty czasu możliwego na reklamy


Jestem alergikiem i jak dla mnie - tylko worki. Dużo 'czyściej' się to wszystko wywala.
Tak samo długie ? No nie wiem, czasami naprawdę to co zrobię na reklamie Polsatu to na TVN 2 robie bym zrobiła tzn ja mam takie odczucia
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 18:34   #4080
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Tak samo długie ? No nie wiem, czasami naprawdę to co zrobię na reklamie Polsatu to na TVN 2 robie bym zrobiła tzn ja mam takie odczucia
Może po prostu jedna stacja daje częściej krótsze a druga rzadziej dłuższe? Bo jest określona ilość minut reklamy na godzinę i tę ilość wykorzystują do końca. Sama tv nie oglądam, więc nie mam porównania, ale znam relację z 'drugiej strony', jak to się robi.
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-04 21:48:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.